5 najlepszych monitorów komputerowych z ekranem dotykowym

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych monitorów komputerowych z ekranem dotykowym

Monitory komputerowe z funkcjami ekranu dotykowego są przydatne dla użytkowników monitorów we wszystkich segmentach rynku, od użytkowników poszukujących monitorów komputerowych do zadań związanych z produktywnością i pracą, takich jak edycja zdjęć za pomocą narzędzi takich jak Photoshop, po zadania takie jak projektowanie graficzne, edycja wideo i praca w systemie Microsoft Pakiet aplikacji zwiększających produktywność.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

W tym artykule wybraliśmy i polecamy jedne z najlepszych monitorów komputerowych z funkcjami ekranu dotykowego, które osobiście wypróbowaliśmy. Te monitory mają dość duże wyświetlacze, co zapewnia wystarczającą ilość miejsca, i są to opcje produkowane przez jedne z najbardziej zaufanych marek na rynku monitorów komputerowych.

Najlepsze monitory komputerowe z ekranem dotykowym [for Work, Drawing, Graphic Design, Productivity, with Stylus]

Acer T272HL bmjjz 27-calowy (1920 x 1080) dotykowy…

ASUS ZenScreen MB16AMT 15,6-calowy przenośny wyświetlacz Full HD…

Planar Helium PCT2785 27-calowy panoramiczny wielodotykowy…

ViewSonic TD2760 27-calowy 1080p 10-punktowy wielo…

Acer T272HL bmjjz 27-calowy (1920 x 1080) dotykowy…

ASUS ZenScreen MB16AMT 15,6-calowy przenośny wyświetlacz Full HD…

Planar Helium PCT2785 27-calowy panoramiczny wielodotykowy…

ViewSonic TD2760 27-calowy 1080p 10-punktowy wielo…

Acer T272HL – najlepszy monitor z ekranem dotykowym do pracy

zalety:

 • Ekran dobrej jakości
 • W zestawie z wbudowanymi głośnikami
 • Niski czas reakcji 5ms
 • Wygląda minimalistycznie i wysokiej jakości
 • Stojak jest dostarczany ze wsparciem dla ergonomii
 • Świetne kąty widzenia

Cons:

 • Głośniki nie są takie super
 • Ekran może być odblaskowy

Niektóre z cech wyróżniających Acer T272HL, które uczyniły go jednym z najlepszych 27-calowych monitorów z ekranem dotykowym, to responsywna 10-punktowa technologia dotykowa, fakt, że wiernie odwzorowuje kolory, a wierność kolorów jest utrzymywana nawet podczas patrzysz na monitor pod kątem.

Acer T272HL jest wyposażony w taflę szkła od krawędzi do krawędzi, która chroni monitor, oferując jednocześnie dużo miejsca na ekranie do przesuwania i wykonywania gestów dotykowych. Szerokie czarne ramki otaczają wyświetlacz, a na dole wyświetlacza znajduje się przymocowany plastik o przekątnej 2,4 cala, który nieco zwiększa wagę monitora.

Nawigacja na ekranie tego monitora pozostaje dla mnie wyjątkową funkcją. Nie podobało mi się jednak to, że masz ograniczone możliwości, jeśli chodzi o ustawienia obrazu, chociaż masz tryby obrazu i eColor Management, które dają ci trochę więcej swobody w dostosowywaniu ustawień w oparciu o twoje wymagania. Inne dostępne ustawienia ekranowe obejmują jasność, kontrast i temperaturę barwową.

Poruszanie się po Internecie, przeglądanie zdjęć, granie w gry, rysowanie i malowanie było z tym monitorem dziecinnie proste. Wyświetlacz był bardzo czuły na dotyk, przy czym nie jest zbyt czuły, aby reagować na omyłkowe dotknięcie. Docenisz również fakt, że jest to panoramiczny monitor o przekątnej 27 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, podczas gdy maksymalny poziom jasności wynosi około 300 nitów.

Dostępne opcje połączeń obejmują VGA, DVI i HDMI. Acer T272HL umożliwia bezproblemowe podłączenie urządzeń, od komputera do urządzeń multimedialnych i smartfonów, dzięki czemu uzyskasz najwyższą jakość obrazu i kolorów.

Dell P2418HT — najlepszy monitor dotykowy firmy Dell do programów Photoshop, projektowania graficznego i rysowania

zalety:

 • Łatwo regulowany stojak
 • Stylowy design z małą ramką
 • Wysoka jakość wykonania
 • Świetny obraz, kontrast i jakość kolorów
 • Wyświetlacz z ekranem dotykowym
 • Wyświetlacz przeciwodblaskowy
🔥 Zalecana:  Pisarze techniczni: kim oni są i czy ich potrzebujesz?

Cons:

 • Duże opóźnienie wejściowe
 • Plastikowa warstwa przedniej szyby

Jeśli szukasz wysokiej jakości monitora dotykowego Dell, powinieneś poważnie rozważyć ten Dell P2418HT. Matowe wykończenie tego monitora, jego wsparcie dla ergonomii dzięki regulowanej podstawie, wysokiej jakości ekran i super elegancki wygląd sprawiają, że Dell P2418HT jest jedną z najlepszych opcji na rynku.

Funkcja 10-punktowego dotyku dostępna z tym monitorem zapewnia większą wszechstronność i umożliwia łatwe sterowanie podczas korzystania z aplikacji i oprogramowania, które do sterowania wymagają czegoś więcej niż tylko myszy i klawiatury. Ekran dotykowy jest bardzo responsywny, wydaje się naturalny i możesz stukać, przesuwać, przesuwać i szczypać tak płynnie, jak to możliwe. Wyświetlacz jest również dwuręcznym sterowaniem dotykowym, więc na pewno będziesz cieszyć się płynniejszą i lepszą nawigacją.

Wysokiej jakości konstrukcja panelu IPS tego monitora, najwyższy kontrast i dokładność odwzorowania kolorów, duże opóźnienie sygnału wejściowego oraz rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli złożyły się na jakość i bezproblemowe działanie tego wyświetlacza. Ramki są bardzo cienkie, dzięki czemu z przodu wyświetlacza zajmujesz jak najwięcej miejsca.

Jeśli chodzi o ergonomię, Dell P2418HT z łatwością uchodzi za jedną z najbardziej ergonomicznych opcji, z jakich kiedykolwiek korzystaliśmy. Wysokość monitora jest regulowana, możesz używać monitora w pozycji pionowej, tak jak standardowego monitora, a także można go ustawić pod kątem 60 stopni, zwłaszcza gdy używasz go do zadań kreatywnych. Pochylenie można wydłużyć, obraca się płynnie i ma poduszkę ochronną, która chroni monitor przed uderzeniami, zwłaszcza po całkowitym ściśnięciu.

Jeśli szukasz monitora z ekranem dotykowym, który przyda się w pracy i innych czynnościach związanych z produktywnością, monitora, który doskonale nadaje się do kreatywnych zadań, takich jak rysowanie, projektowanie graficzne, architektura i niemal wszystkich zadań wymagających płynnej kontroli nad wyświetlacz, Dell P2418HT z łatwością uchodzi za jeden z najlepszych monitorów komputerowych z ekranem dotykowym dla Twoich potrzeb.

Asus Zenscreen MB16AMT – najlepszy przenośny monitor dotykowy z rysikiem

zalety:

 • Multi-touch oparty na gestach
 • Obsługa wprowadzania rysikiem
 • Najwyższej klasy jasność i kontrast
 • Wbudowane głośniki
 • Wbudowana bateria
 • Ma więcej portów połączeń i obsługę łączności

Cons:

 • Trochę matowe kolory
 • Rysik nie jest najlepszej jakości

Jeśli jesteś w ciągłym ruchu i potrzebujesz przenośnego monitora z ekranem dotykowym, Asus Zenscreen MB16AMT to nasza najlepsza i najczęściej polecana opcja. Ten monitor LCD jest dostarczany z wewnętrzną baterią, dzięki czemu możesz zachować energię i kreatywność, zwłaszcza jeśli szkicujesz lub rysujesz za pomocą tabletu do rysowania.

Ten monitor jest fabrycznie dostarczany z rysikiem, za pomocą którego można szkicować i projektować w ruchu. Wyświetlacz ma dobre kąty widzenia, udało nam się osiągnąć jasność 200 nitów, co oznacza, że ​​ten tablet jest przeznaczony głównie do użytku w pomieszczeniach. Zenscreen to panel IPS o matowej powierzchni, wsparcie sRGB wynosi około 49%, kiedy to zmierzyliśmy, a jakość koloru, choć nie jest porównywalna z większymi, droższymi opcjami, jest po prostu świetna do mobilności.

Ten monitor ma 15,6-calowy wyświetlacz, waży około 2 funtów, a jego grubość wynosi 9 mm. Monitor jest również dostarczany z ochronnym futerałem magnetycznym, który można łatwo zatrzasnąć z tyłu monitora. Głośniki zostały wbudowane z boku monitora, a dla małych głośników jakość stereo jest zdecydowanie przepustką.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych pobocznych zadań dla zapracowanych profesjonalistów

Zenscreen jest wyposażony w baterię 7800 mAh, co oznacza, że ​​zużycie energii będzie bliskie zeru na wszystkich podłączonych urządzeniach. W naszym teście używaliśmy tego przez około 4 godziny na wewnętrznej baterii do wszystkich naszych zadań związanych z pracą. Jeśli planujesz dłużej korzystać z tego przenośnego monitora z ekranem dotykowym, zawsze możesz go zasilić przez port USB-C.

Przenośny monitor Zenscreen z ekranem dotykowym i rysikiem jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows, Android 6.0 i nowszymi, Mac, iOS i Thunderbolt 3. Zenscreen jest również wyposażony w technologię Asus Eye Care, która obejmuje filtr niebieskiego promieniowania i eliminację migotania podświetlenia, dzięki czemu Twoje oczy są chronione przed zmęczeniem, które może wynikać z długich okresów patrzenia na wyświetlacz.

Ze względu na swoją cenę, opcje łączności, obsługę rysika i łatwość poruszania się, Asus Zenscreen MB16AMT jest jednym z najlepszych monitorów komputerowych z ekranem dotykowym i rysikiem.

Planar Helium PCT2785 27″ – najlepszy monitor z ekranem dotykowym do wideokonferencji

zalety:

 • Świetna reakcja na dotyk nawet przy suchych palcach
 • Dobre wsparcie ergonomiczne
 • Dość szybki czas reakcji
 • Więcej portów łączności
 • Wysokiej jakości wbudowane głośniki, kamera internetowa i mikrofon
 • Dobry współczynnik kontrastu

Cons:

 • Do działania potrzebuje trzech kabli. Zasilanie, wideo i USB
 • Zużywa więcej energii niż podobne monitory

Planar Helium PCT2785 z łatwością przejdzie jako jeden z najlepszych 27-calowych monitorów z ekranem dotykowym do wideokonferencji i innych zastosowań wideorozmów. Planar Helium to wysokiej jakości, solidnie zbudowany monitor, który jest idealny dla każdego, kto szuka monitora z ekranem dotykowym, który stawia przede wszystkim wygodę i ergonomię.

Jedną z najlepszych cech tego monitora jest 10-punktowy progresywny dotyk pojemnościowy, innym jest technologia paneli MVA, a jeszcze innym niezła gama portów. Planar Helium ma rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, ramki są dość grube na 1,2 cala, na górnych ramkach osadzona jest kamera internetowa i mikrofon, przycisk zasilania jest dotykowy, a dwa 3-watowe głośniki wbudowane w monitory są jednymi z najlepiej brzmiących, jakie testowałem.

Ten monitor jest dość ciężki i waży około 19,5 funta, a jego grubość wynosi 1,95 cala. Jest dostarczany z metalową podstawką, która umożliwia przechylenie monitora i dostosowanie monitora do użytku zarówno w tradycyjnym formacie podstawki biurkowej, jak i do używania z tyłem leżącym płasko na powierzchni biurka, co czyni go świetną opcją dla kreatywnych. Dla użytkowników, którzy chcieliby zawiesić ten monitor, jest on wyposażony w wspornik montażowy VESA 100 x 100 z tyłu.

Ekran bardzo szybko reagował na dotyk, stukanie, szczypanie, przesuwanie, a nawigacja za pomocą wyświetlacza była bardzo prosta. Chociaż ma dobre kąty widzenia, dobrą głębię kolorów, obrazu i kontrastu, nie jest najlepszy do gier z czasem reakcji 14 ms, ale powinien dobrze działać w codziennych zadaniach związanych z produktywnością i kreatywnością, w tym podczas wideokonferencji.

Ogólnie rzecz biorąc, ze względu na duży ekran o przekątnej 27 cali, obsługę wielu innych funkcji łączności, posiadanie wyświetlacza, który jest bardzo responsywny, ale nie jest zbyt czuły, a także dobrą cenę, Planar Helium PCT2785 z łatwością przechodzi jako jeden z najlepsze monitory komputerowe z ekranem dotykowym do wideokonferencji i innych czynności związanych z pracą.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych książek o przerzucaniu domów w celu zarabiania pieniędzy

Szukasz monitorów do gier z regulowaną wysokością? Oto najlepsze.

ViewSonic TD2760 – Najlepszy 27-calowy monitor z ekranem dotykowym

zalety:

 • Dobre wsparcie dla ergonomii
 • Solidna, wysokiej jakości konstrukcja
 • Dobry wybór portów łączności
 • Doskonały do ​​produktywności
 • Dobra częstotliwość odświeżania i czas reakcji do pracy

Cons:

 • Ciężki monitor
 • Ramki są bardzo grube

Kolejnym wysokiej jakości 27-calowym monitorem z ekranem dotykowym, który warto rozważyć, jest ViewSonic TD2760. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komercyjnego monitora z ekranem dotykowym do zastosowań konsumenckich, czy też potrzebujesz monitora z ekranem dotykowym do codziennych wymagań życia biurowego, TD2760 jest jedną z najlepszych dostępnych opcji.

Ten monitor ma współczynnik dynamicznego kontrastu MEGA 50:1. Przy takim współczynniku kontrastu związek między ciemnymi i jasnymi kolorami jest jeszcze bardziej oczywisty, dzięki czemu obrazy są żywe, bogate i dokładne. Spodoba ci się również technologia paneli SuperClear MVA, która zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów i zgodność poziomów jasności we wszystkich kątach widzenia. Nie mogę mówić o wyświetlaczu, nie wspominając, że monitor jest wyposażony w 10-punktowy wyświetlacz wielodotykowy, więc więcej niż jeden użytkownik będzie mógł pisać, rysować i szkicować na powierzchni wyświetlacza palcami lub rysikami .

Jeśli chodzi o łączność, ViewSonic TD2760 jest wyposażony w jeden z najbardziej zróżnicowanych portów łączności, z łatwością przechodząc jako opcja, z której może korzystać prawie każdy. Może współpracować z systemami Windows 10, Linux, Chrome i Android, a jest wyposażony w porty łączności, takie jak DisplayPort, HDMI, porty VGA i dwa porty USB.

Jeśli chodzi o ergonomię, ViewSonic TD2760 jest wyposażony w podstawę, którą można bezproblemowo przechylać, podnosić i kłaść na plecach. Do tradycyjnego użytku w pracy ViewSonic TD2760 jest wyposażony w podstawę, którą można regulować, a nawet zawiesić za pomocą uchwytu VESA 100 x 100 mm. Jeśli zdecydujesz się używać tego monitora z aplikacjami klienckimi i oprogramowaniem kreatywnym, możesz go przechylić do pozycji najwygodniejszej dla użytkowników.

Ogólnie rzecz biorąc, ViewSonic TD2760 jest jednym z najlepszych monitorów komputerowych z ekranem dotykowym do zastosowań komercyjnych i kreatywnych dzięki wielu portom, dużemu wyświetlaczowi i ulepszonej obsłudze ergonomii.

Szukasz monitorów z portem HDMI i głośnikami? Oto najlepsze.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.