5 najlepszych kursów transkrypcji online dla początkujących

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych kursów transkrypcji online dla początkujących

Świat jest pełen możliwości pracy z domu, ale sztuka polega na znalezieniu pracy, którą naprawdę lubisz. Prawdopodobnie szukasz sposobu na pozostanie w domu, aby móc pracować według harmonogramu, który jest dla ciebie mniej stresujący. Może chcesz być w domu ze swoimi dziećmi. Bez względu na przyczynę, przyjrzyj się, jak transkrypcja może być odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy, biorąc udział w najlepszych kursach transkrypcji.

Nie ma znaczenia, ile masz lub nie masz doświadczenia, ta nowa zmiana kariery może ci pomóc. Stopień naukowy również nie jest wymagany, co sprawia, że ​​transkrypcja jest łatwym przejściem od codziennego zgiełku korporacyjnej pracy do bardziej satysfakcjonującego życia z mniejszą liczbą zobowiązań.

Jeśli mówisz sobie, że nie wiesz, czy to jest dla ciebie odpowiednie, przypomnij sobie również, że możesz zrobić wszystko, co sobie zaplanujesz. To coś więcej niż znalezienie pracy na koncert w tych młynach transkrypcyjnych, które płacą grosze za twoją pracę. Jest to rzeczywisty ruch w karierze zmieniający życie, w którym możesz potencjalnie zastąpić dochód w pełnym wymiarze godzin. Daj sobie szansę i zainwestuj w jeden z najlepszych internetowych kursów transkrypcji dla początkujących.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Co to jest transkrypcja?

Pomyśl o napisach w programach telewizyjnych i filmach, dokumentacji prawnej, formularzach medycznych i nie tylko. Transkrypcjonista jest zasadniczo dokumentatorem – konwertuje nagrania głosowe na dokumenty pisane.

Jest to specjalność, która wymaga praktyki, aby stać się lepszym i szybszym. Na szczęście masz dostęp do rzeczywistych kursów transkrypcji, które pomogą Ci rozpocząć pracę w tej branży. ZipRecruiter informuje, że transkrypcjoniści mogą zarobić do 45 000 USD rocznie.

Transkrypcjoniści nie wymagają żadnego formalnego wykształcenia ani stopnia, aby odnieść sukces. Jednak dobrze jest wziąć udział w co najmniej jednym kursie, który pomoże Ci w początkowych fazach budowania firmy. Osoby zajmujące się transkrypcją muszą mieć możliwość szybkiego i dokładnego pisania. Musisz także mieć dobre umiejętności obsługi komputera i wyjątkowy słuch.

🔥 Zalecana:  Blog o tym, czy Twoja firma jest… – W kierunku sztucznej inteligencji

Powiązany: Najlepsze krótkie programy certyfikacji, które dobrze się opłacają

5 najlepszych kursów transkrypcji online

Rozpocznij swoją karierę w dziedzinie transkrypcji, biorąc udział w jednym z najlepszych dostępnych kursów szkoleniowych w zakresie transkrypcji. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy kimś, kto musi odświeżyć swoje umiejętności transkrypcji, kursy te będą korzystne.

1. Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka™

Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka polega na nauce podstawowych praktyk transkrypcyjnych. Jeśli próbowałeś odnieść sukces w pracy w domu, ale nie udało Ci się tego utrzymać, ten kurs jest dla Ciebie. Dzięki temu kursowi transkrypcji online dla początkujących otrzymujesz szkolenie prowadzone przez ekspertów, którzy mają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie transkrypcji.

Dostępne są filmy wideo, które pomogą Ci w tym, samouczki, możliwości ćwiczenia swoich umiejętności oraz materiały, które pomogą Ci się wypromować. Jeśli jesteś gotowy, aby się uczyć i faktycznie zobowiążesz się, aby to dokończyć, to Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka to idealny kurs na początek.

Nauczysz się podstaw, a także tego, jak sprawić, by była to zrównoważona kariera. Oznacza to, że możesz naliczać wyższe stawki zamiast zadowalać się groszami. Zarabiaj pieniądze, za pomocą których chcesz zarabiać Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka. Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat. Skorzystaj z bezpłatnego mini-kursu transkrypcji, aby dowiedzieć się, czy jest to dla Ciebie odpowiednie.

2. Transkrypcja prawna: teoria i praktyka™

Transkrypcja prawna: teoria i praktyka to kompleksowy kurs transkrypcji, który polega na zostaniu ekspertem w zakresie dokumentacji sądowej. W rzeczywistości prawnicy transkrypcji są bardzo poszukiwani przez prawników, sądy i inne dziedziny prawa.

Uzyskaj uczciwe szkolenie od osób z doświadczeniem. Dowiedz się, jak używać ekspanderów tekstu i klawiszy skrótów dla dokumentów prawnych. Dodatkowo skorzystaj z możliwości ćwiczenia z arkuszami do wydrukowania. Otrzymasz również ponad 100 stron terminologii prawniczej w celach informacyjnych, które pomogą Ci stale uczyć się najlepszych sposobów transkrypcji.

Transkrypcja prawna: teoria i praktyka to także przewodnik dotyczący zakładania witryny internetowej z transkrypcjami, tak aby można było sprzedawać swoje usługi i umiejętności w profesjonalny sposób. Otrzymaj certyfikat transkrypcji prawnej na koniec kursu po zakończeniu pracy.

🔥 Zalecana:  Binance ogłasza nadchodzące funkcje Web3 dla sekcji mediów informacyjnych

Powiązany: Jak zarabiać na słuchaniu

3. Instytut Certyfikacji Transkrypcji

Instytut Certyfikacji Transkrypcji koncentruje się na ogólnym szkoleniu transkrypcji, przygotowując cię do obowiązków poprzez internetowy kurs we własnym tempie. Po każdej lekcji w kursie następuje quiz, aby upewnić się, że przechodzisz do następnej lekcji z solidnym zrozumieniem ostatniej. Kurs kończy się egzaminem końcowym, po zdaniu którego otrzymuje się certyfikat ukończenia.

Podczas kursu nauczysz się transkrypcji od ekspertów branżowych za pośrednictwem filmów i przewodników. Dowiesz się, jak uzyskać zlecenia transkrypcji, zarabiać pieniądze w terenie i zrozumieć żargon dosłowny i nie dosłowny. Istnieją również lekcje, które mogą pomóc w ustaleniu dobrych praktyk dotyczących zaktualizowanego programu Microsoft Word. Dostępne jest dodatkowe szkolenie, aby dowiedzieć się więcej o narzędziu do oceny dokładności i innych zasobach.

Instytut Certyfikacji Transkrypcji ma dodatkowe zasoby dla osób zajmujących się transkrypcją, które przechodzą przez ten program. Możesz spodziewać się dostępu do portalu stażowego, tablicy ogłoszeń transkrypcji i grupy pomocy.

Powiązany: Najlepsze kursy szkoleniowe wirtualnego asystenta

4. Jak zostać tłumaczem na Udemy

Ten kurs jest opcją budżetową i oferuje bezpośredni plan budowy firmy zajmującej się transkrypcją od podstaw. Na tym kursie nauczysz się transkrybować pliki audio, tworzyć CV do transkrypcji i składać wnioski do firm zajmujących się transkrypcją, które potrzebują twoich usług.

Ten kurs trwa łącznie godzinę i można go wykonać we własnym tempie. Będziesz mieć również dostęp do ponad 20 zasobów do pobrania, których możesz użyć i zachować do przyszłych zadań związanych z transkrypcją. Kupując kurs otrzymujesz dożywotni dostęp do niego. Oznacza to, że w razie potrzeby możesz do niego wrócić, aby odświeżyć do linii.

Najlepszą częścią tego kursu transkrypcji jest to, że na koniec otrzymasz certyfikat ukończenia. Zwiększ swoją pewność siebie, wiedząc, że możesz wykonywać tę nową pracę, ukończywszy ten kurs i rozpoczynając pracę z transkrypcjami. Ten kurs jest dostępny na Udemy. Kup sam kurs, aby uzyskać dostęp do materiałów i stworzyć własny profil studenta.

5. Dowiedz się, jak dokonywać transkrypcji w Skillshare

Ta opcja jest jednym z najlepszych dostępnych kursów transkrypcji, ponieważ pomaga nowym i obecnym transkrypcjonistom uczyć się lub doskonalić swoje umiejętności transkrypcji. Po ukończeniu kursu studenci będą potrafili pracować nad zadaniami transkrypcyjnymi dla nowych klientów lub firm zajmujących się transkrypcją.

🔥 Zalecana:  Survey Junkie Review: Czy spełnia oczekiwania?

Od podstaw transkrypcji po zaawansowane znaczniki pojęć, a nawet sposoby znajdowania możliwości transkrypcji, książka Learn How to Transcribe uczy wszystkiego i wszystkiego pomiędzy. Istnieje łącznie 13 lekcji, które można ukończyć w dogodnym dla Ciebie czasie, aby nie było pośpiechu. Podczas kursu będziesz mieć również możliwość ćwiczenia swoich umiejętności transkrypcyjnych.

Ten kurs jest dostępny na Skillshare. Zanim rozpoczniesz szkolenie, musisz utworzyć konto na platformie. Skorzystaj z bezpłatnego okresu próbnego, aby dowiedzieć się więcej o Skillshare przed zakupem usługi Learn How to Transcribe.

Powiązany: Jak zarabiać na słuchaniu podcastów

Skorzystaj z kursów transkrypcji, aby katapultować swoją karierę do sukcesu

Zadania transkrypcji nie są dla wszystkich. Sama praca wymaga cierpliwości, dobrej znajomości języka angielskiego i determinacji. Te trzy elementy są kluczem do otwarcia drzwi do udanej kariery transkrypcyjnej. Jeśli jeszcze nie zacząłeś w tej branży, ważne jest, aby wiedzieć, że twoje umiejętności są warte najwyższego dolara. Nie zadowalaj się niskopłatnymi, nieprzewidywalnymi koncertami.

Jeśli nie masz pewności, od którego kursu zacząć, przed wydaniem pieniędzy rozważ wzięcie udziału w bezpłatnych kursach transkrypcji. Darmowe opcje dadzą ci mały wgląd w życie transkrypcjonisty, co pomoże ci określić, czy chcesz kontynuować tę karierę.

Pamiętaj, że bez inwestowania w siebie z jednym z tych najlepszych kursów transkrypcji wymienionych tutaj, osiągnięcie swoich celów może zająć więcej czasu. Uczenie się od kogoś, kto ma wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie, może wypełnić tę lukę. Nie bój się zaryzykować, aby naprawdę urzeczywistnić marzenie o pracy z domu dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy dla matek pozostających w domu