5 najlepszych kamer internetowych do wideokonferencji, spotkań Zoom, podcastów i zajęć online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych kamer internetowych do wideokonferencji, spotkań Zoom, podcastów i zajęć online

COVID-19 spowodował wiele zmian z tego, co było dla nas normą (wychodzenie do biura, spotkania biznesowe i podróże) do tego, co teraz postrzegamy jako nową normalność (praca online i praca z domu). Dla wielu z nas to, co kiedyś było naszymi stacjami do gier, stało się stacją roboczą i miejscem, w którym odbywają się spotkania z zoomem, co powoduje potrzebę posiadania większej liczby akcesoriów.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Szukasz najlepszej kamery internetowej do wideokonferencji, podcastów, spotkań Zoom, zajęć online, gier i ogólnego nagrywania wideo w domu? Wykonaliśmy brudną robotę, przetestowaliśmy kilka kamer internetowych i stworzyliśmy listę niektórych z najwyższej jakości kamer internetowych do wideokonferencji, które będą działać w Twoich konfiguracjach.

Najlepsza kamera internetowa do wideokonferencji, spotkań Zoom, podcastów i zajęć online

Kamera internetowa Logitech HD Pro C920, panoramiczny…

Kamera internetowa Amcrest 1080P z mikrofonem i ochroną prywatności…

Kamera internetowa Logitech C922x Pro Stream — pełna rozdzielczość HD 1080p…

Papalook Kamera internetowa 1080P Full HD PC Kamera Skype,…

Kamera AVKANS NDI, optyczna kamera PTZ 20X z…

Kamera internetowa Logitech HD Pro C920, panoramiczny…

Kamera internetowa Amcrest 1080P z mikrofonem i ochroną prywatności…

Kamera internetowa Logitech C922x Pro Stream — pełna rozdzielczość HD 1080p…

Papalook Kamera internetowa 1080P Full HD PC Kamera Skype,…

Kamera AVKANS NDI, optyczna kamera PTZ 20X z…

Logitech C920 HD Pro — najlepsza kamera internetowa firmy Logitech do wideokonferencji

Kamera internetowa Logitech HD Pro Webcam C920 pozostaje jedną z najpopularniejszych kamer internetowych o wysokiej jakości i jest znana zarówno w środowisku biznesowym, jak i społecznościom zajmującym się grami i edukacją jako jedna z najlepszych dostępnych kamer internetowych. Dzięki kamerze internetowej Logitech HD Pro Webcam C920 możesz cieszyć się szerokoekranowymi rozmowami wideo i nagrywaniem za pomocą kamery o rozdzielczości 1080 pikseli.

Kamera internetowa obsługuje podcasty, spotkania Skype, Zoom, gry i zajęcia online w systemach Windows 7, 8 i 10. C920 można także używać w systemie Mac OS 10.10 lub nowszym. Działa z FaceTime lub innymi klientami połączeń wideo i konferencji obsługiwanymi przez system Mac OS.

Jest również wyposażony w kabel o długości 5 stóp, więc nie powinieneś mieć problemów z podłączeniem go do procesora. Otrzymujesz jakość połączeń wideo HD 720 pikseli, z maksymalną jakością wideo 1080p i 30 klatek na sekundę. Jest wyposażony w podwójne stereofoniczne mikrofony z funkcją redukcji szumów, co oznacza, że ​​nie musisz kupować dodatkowego mikrofonu, jeśli kupujesz kamerę internetową. Jest również wyposażony w korekcję słabego oświetlenia, uniwersalny klips, który dobrze pasuje do monitorów, laptopów i ekranów LCD.

Ogólnie rzecz biorąc, Logitech C920 zapewnia wyraźne, wyraźne filmy, których potrzebujesz do wszystkich potrzeb związanych z wideokonferencjami online i transmisją strumieniową. Zapewnia wysokiej jakości zdjęcia i nagrania, jakość dźwięku jest przyzwoita i można nagrywać filmy z kamery internetowej, ponieważ kamera zapewnia płynną i szybką produkcję wideo.

Automatyczne ustawienia zarówno regulacji oświetlenia, jak i redukcji szumów sprawiają, że Logitech C920 jest jedną z najlepszych kamer internetowych Logitech do wideokonferencji, spotkań Zoom, YouTube i podcastów.

Amcrest AWC201-B – Najlepsza kamera internetowa z mikrofonem do podcastów i spotkań Zoom

Amcrest jest jedną z największych marek w niszy bezpieczeństwa domowego, a Amcrest AWC201-B jest jedną z najlepszych, jeśli szukasz najwyższej jakości kamery do wideokonferencji na PC. Jest wyposażony we wbudowany mikrofon, kamerę internetową podłączoną przez USB, która może współpracować z laptopami, komputerami PC, komputerami stacjonarnymi i komputerami Mac. Dostajesz także duży czujnik, który pomaga tworzyć niesamowite filmy przy słabym oświetleniu, a także szerokokątny obiektyw 1080p.

🔥 Zalecana:  Ponad 15 najlepszych usług rozwoju Facebooka w 2023 r

Docenisz również, że Amcrest AWC201-B ma szeroki, 70-stopniowy kąt widzenia, wydaje się, że nie ma żadnych zniekształceń optycznych. Amcrest AWC201-B jest również wyposażony w osłonę prywatności, więc gdy nie używasz kamery internetowej, możesz ją zasłonić, aby nikt Cię nie szpiegował.

Amcrest AWC201-B ma wbudowany mikrofon, który ma niesamowite funkcje redukcji szumów, doskonały dźwięk stereo i jest świetną opcją, jeśli prowadzisz wideokonferencję w hałaśliwym otoczeniu. Jest plug-and-play z portem USB 2.0 i współpracuje z systemami Windows, Mac OS, Android oraz aplikacjami takimi jak FaceTime, Zoom Cloud Meetings, Gmail, WeChat, Skype, YouTube i większością aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych.

Jest wyposażony w wsparcie dla statywów za pomocą gwintu statywu, jest również wyposażony w klips, dzięki któremu można go łatwo zamocować na laptopie, monitorze lub wyświetlaczu LCD.

Amcrest AWC201-B to niesamowita opcja, jeśli szukasz najlepszej kamery internetowej do wideokonferencji, zajęć online, gier, seminariów internetowych i spotkań Zoom. Jest to również świetna opcja, jeśli potrzebujesz aparatu, który może nagrywać klipy z YouTube przy ograniczonym budżecie, chociaż potrzebujesz oprogramowania klienckiego, aby móc nagrywać filmy i podcasty z YouTube.

Logitech C922x Pro Stream — najlepsza budżetowa kamera internetowa do strumieniowego przesyłania gier wideo

Jeśli szukasz niedrogiej kamery internetowej do strumieniowego przesyłania gier wideo, powinieneś rozważyć Logitech C922x Pro. To świetne akcesorium do gier wideo, jeśli grasz na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Logitech C922x umożliwia nagrywanie i przesyłanie strumieniowe filmów HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę i filmów 720p przy 60 klatkach na sekundę. Został specjalnie zoptymalizowany pod kątem profesjonalnego przesyłania strumieniowego wideo w serwisach Twitch i YouTube, więc możesz zaufać jakości tworzonych przez niego filmów.

Jest wyposażony w wysokiej jakości autofokus i dwa wbudowane mikrofony. Kamera jest wyposażona w funkcję automatycznej regulacji w warunkach słabego oświetlenia, a mikrofony są wyposażone w technologię redukcji szumów, dzięki czemu nie zbiera szumów tła, zapewniając wspaniały dźwięk i obraz podczas transmisji.

Logitech C922x jest zgodny z systemami Windows 10, 8 i 7, Mac OS X, Xbox One, PS4 Pro, Android 5.0 i nowszymi, Chrome OS i innymi. Jest wyposażony we własny port USB 2.0, co czyni go jedną kamerą internetową, której można używać w tak wielu systemach, jak to tylko możliwe. Jest również wyposażony w wsparcie dla statywu i można go z łatwością przypiąć do laptopa, monitorów LCD i monitorów do gier. Możesz także łatwo regulować nachylenie i nie zmienia pozycji pochylenia z żadnego powodu, ponieważ uchwyt jest mocny.

Dzięki oprogramowaniu Personify Chromacam będziesz mógł usuwać tła bez korzystania z zielonego ekranu, co jest jedną z najlepszych inwestycji, jakich dokonasz, jeśli chcesz rozpocząć nagrywanie profesjonalnych filmów z YouTube przy ograniczonym budżecie.

Logitech C922x jest również dostarczany z oprogramowaniem, które jest automatycznie pobierane po podłączeniu kamery internetowej do złącza USB. To oprogramowanie umożliwia kalibrację ustawień w celu dopasowania do preferowanej konfiguracji, od regulacji jasności, kontrastu, intensywności kolorów, odległości i opcji autofokusa.

PAPALOOK PA452 — najlepsza budżetowa kamera internetowa do spotkań Zoom i wideokonferencji

Kolejną wysokiej jakości kamerą internetową z mikrofonem spełniającą wszystkie Twoje potrzeby związane z wideokonferencjami i transmisją strumieniową jest PAPALOOK PA452. Moim zdaniem pozostaje to najlepsza budżetowa kamera internetowa do wideokonferencji i najlepsza kamera internetowa do spotkań Zoom. Kamera internetowa obsługuje nagrywanie wideo na komputerze stacjonarnym bez żadnych dodatkowych programów klienckich. To także świetna opcja do rozmów wideo, zajęć online, spotkań na Zoomie i Skype, a także nagrywania YouTube i podcastów.

🔥 Zalecana:  10 „najlepszych” sieci VPN dla Kanadyjczyków (maj 2023 r.)

Kamera zapewnia niesamowitą jakość panoramicznego czatu wideo HD 1920 x 1080p, połączeń wideo i nagrywania wideo. Jest również wyposażony we wbudowany mikrofon redukujący hałas, który został zaprojektowany do pracy nawet w hałaśliwym otoczeniu. Eliminuje wszelkie szumy tła i wychwytuje każdy szczegół tego, co mówisz, dzięki czemu Twoi słuchacze otrzymują ostry i czysty dźwięk bez konieczności inwestowania w dodatkowy mikrofon.

PAPALOOK PA452 obsługuje systemy operacyjne takie jak Windows 10, 8, 7, XP i Vista. Obsługuje również Mac OS X, Android 5 i nowsze oraz Chrome OS. Niektóre inne media społecznościowe i strony internetowe, z którymi współpracuje, to Facebook, OBS, Twitter, Google Hangout, FaceTime, Amazon Chime i wiele innych. Zasada pozostaje taka, że ​​tak długo, jak strona internetowa i/lub oprogramowanie działa z twoim komputerem, PAPALOOK PA452 z pewnością będzie z nim współpracować.

Minrray 20X-NDI — najlepsza kamera wideokonferencyjna do dużych pomieszczeń

Jeśli szukasz najlepszej kamery do wideokonferencji do dużych pomieszczeń i nadawania, powinieneś wypróbować Minrray 20X-NDI. Kamery Minrray są standardem przy poszukiwaniach kamer internetowych do dużych sal konferencyjnych i nie bez powodu.

Tworzy filmy o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli przy 60 klatkach na sekundę, obsługując standardowe szybkości klatek w transmisji (1080p59,94/29,97, 1080i59,94, 720p59,94). Jest również wyposażony w obiektyw FULL HD ZOOM z szerokokątnym obiektywem 60,7 stopnia z 20-krotnym zoomem. Możesz więc celować w obiekt i nadal uzyskiwać wysokiej jakości materiał wideo.

To także świetna kamera internetowa do strumieniowego przesyłania filmów o wysokiej jakości z niskimi opóźnieniami. Jest wyposażony w obsługę OBS, vMix i dowolnego oprogramowania obsługującego NDI HX. Dostajesz także kamerę internetową obsługującą podwójne przesyłanie strumieniowe. Minrray 20X-NDI dobrze sprawdza się w słabym świetle, ponieważ jest wyposażony w funkcję automatycznego dostosowywania kamery do oświetlenia pomieszczenia oraz oprogramowanie, które pozwala skonfigurować wszystkie te ustawienia światła do własnych potrzeb.

Nie zapomniałbym, że jest również wyposażony w funkcję redukcji szumów 2D i 3D oraz funkcje produkcji dźwięku, więc nie zbiera szumów tła i transmituje wszystko, co zostanie powiedziane w pokoju, chrupiąco i wyraźnie.

Ogólnie rzecz biorąc, Minrray 20X-NDI pozostaje moją wybraną kamerą internetową, jeśli szukasz świetnej kamery do wideokonferencji do dużych pomieszczeń.

Jakiej kamery internetowej używają YouTuberzy?

Jakiej kamery internetowej używają YouTuberzy? Większość profesjonalnych YouTuberów i streamerów Twitch używa Logitecha C922x Pro Przesyłaj strumieniowo kamerę internetową. Ze względu na swoją cenę jest znacznie tańszy w zakupie niż standardowe kamery wideo. Dla tych, którzy potrzebują kamery wideo, która może usuwać tła bez korzystania z zielonego ekranu, Personify Chromacam dołączona do Logitech C922x wykona zadanie.

Jakie kamery internetowe są kompatybilne z Zoomem?

Jakie kamery internetowe są kompatybilne z Zoomem? Kamery internetowe, takie jak PAPALOOK PA452, Amcrest AWC201-Bi Logitech HD Pro Webcam C920 to najlepsze i najbardziej kompatybilne kamery internetowe Zoom na rynku. Są również wyposażone w funkcje, takie jak wbudowany mikrofon, co oznacza, że ​​nie będziesz musiał inwestować w dodatkowy mikrofon, jeśli nie chcesz.

Jaka kamera internetowa najlepiej współpracuje z Zoomem?

Jaka kamera internetowa najlepiej współpracuje z Zoomem? Z Zoomem najlepiej współpracuje kamera internetowa Logitech HD Pro Webcam C920. Jest wyposażony we wbudowany mikrofon, funkcję redukcji szumów i kamerę z automatyczną regulacją słabego oświetlenia, która świetnie sprawdza się, jeśli nie masz dużo oświetlenia w swoim mieszkaniu.

🔥 Zalecana:  16 legalnych sposobów zarabiania na słuchaniu muzyki

Czy potrzebuję kamery internetowej do powiększania / czy można powiększyć bez wideo?

Czy potrzebuję kamery internetowej do Zoom? Tak, będziesz potrzebować kamery internetowej, jeśli chcesz, aby inni uczestnicy spotkania Zoom Cię widzieli. W przeciwnym razie bez kamery internetowej inni uczestnicy spotkania nie będą Cię widzieć, ale powinni słyszeć, jak mówisz.

Która kamera internetowa Logitech jest najlepsza?

Która kamera internetowa Logitech jest najlepsza? Najlepsza kamera internetowa firmy Logitech to Logitecha C922x Pro Przesyłaj strumieniowo kamerę internetową. Jest to nie tylko jedno z najlepszych rozwiązań do zajęć w Zoom, Skype i Online, ale także świetne, jeśli potrzebujesz kamery internetowej do przesyłania strumieniowego z Twitchem lub do nagrywania filmów na YouTube przy ograniczonym budżecie. Jest wyposażony w funkcję usuwania tła, która nie wymaga zielonego ekranu. Jest to więc jeden z najlepszych aparatów wielofunkcyjnych w przystępnej cenie.

Który jest lepszy Logitech C920 czy C922?

Co jest lepsze Logitech c920 czy c922? Logitech C922 ma znacznie więcej funkcji niż Logitech C920. The Logitecha C922 pozwala usunąć tło z wideo bez użycia zielonego ekranu, zapewnia lepszą jakość obrazu i dźwięku.

Jaka jest kamera internetowa najwyższej jakości?

Jaka jest najlepsza kamera internetowa? Najwyższej jakości kamera internetowa to tzw Logitecha C922x Pro Przesyłaj strumieniowo kamerę internetową. Jest całkowicie uniwersalny, więc dobrze sprawdza się w grach, streamingu, zajęciach online, wideokonferencjach i tworzeniu wideo.

Jaka jest najlepsza kamera internetowa dla systemu Windows 10?

Jaka jest najlepsza kamera internetowa dla systemu Windows 10? The Logitecha C922x to najlepszy aparat dla systemu Windows 10. Ma o wiele więcej funkcji, takich jak narzędzie do usuwania tła, które nie wymaga zielonego ekranu. Jakość obrazu i dźwięku wbudowanego mikrofonu była również najwyższej jakości, a kamera internetowa jest wyposażona w osłonę, która chroni Cię przed hakerami, którzy chcą Cię szpiegować.

Jaka jest dobra tania kamera internetowa?

Jaka jest dobra i tania kamera internetowa? The Amcrest AWC201-B jest jedną z najlepszych tanich kamer internetowych. Jest wyposażony we wbudowany mikrofon, niesamowitą redukcję szumów, wsparcie przy słabym oświetleniu, gdy Twoja przestrzeń życiowa nie ma dużo oświetlenia, oraz bardzo łatwy proces konfiguracji.

Szukasz monitorów do wideokonferencji? Oto najlepsze.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.