5 najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem [Reclining and Heavy Duty]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem [Reclining and Heavy Duty]

Ergonomia jest najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy planowaniu zakupu krzeseł do pracy, biur lub gier, ponieważ gdy krzesła nie mają niezbędnego ergonomicznego oparcia, kończy się to garbieniem, zginaniem, a nawet zginaniem nóg przez dłuższy czas. Na dłuższą metę powodują one bóle dolnej i górnej części pleców, bóle szyi, obrzęki nóg i inne problemy zdrowotne spowodowane postawą.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Rozważalibyśmy stronę ergonomii, podnóżek. Przejrzeliśmy kilka krzeseł i stworzyliśmy listę najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem. Chociaż w tym artykule skupiliśmy się bardziej na tych z podnóżkami, wzięliśmy pod uwagę inne czynniki, takie jak wygoda, podparcie pleców i odcinka lędźwiowego, wzrost, możliwość regulacji niektórych funkcji, i ostatecznie wzięliśmy pod uwagę te, które są idealne dla różnych potrzeb, jakie mamy ergonomiczne krzesła biurowe z podnóżkiem.

Najlepsze ergonomiczne krzesła biurowe z podnóżkiem

Hbada Rozkładane krzesło biurowe | Nastawny…

Hbada Ergonomiczne krzesło biurowe Krzesło biurowe z wysokim oparciem…

Kasorix Executive Home Office Krzesło z…

Duramont Rozkładany skórzany fotel biurowy – wysoki…

SIHOO M18 Ergonomiczne krzesło biurowe dla dużych i wysokich…

Hbada Rozkładane krzesło biurowe | Nastawny…

Hbada Ergonomiczne krzesło biurowe Krzesło biurowe z wysokim oparciem…

Kasorix Executive Home Office Krzesło z…

Duramont Rozkładany skórzany fotel biurowy – wysoki…

SIHOO M18 Ergonomiczne krzesło biurowe dla dużych i wysokich…

Hbada – Najlepsze ergonomiczne krzesło biurowe z podpórką na nogi

zalety:

 • Bardzo imponujący projekt
 • Dobry ruch w pozycji leżącej
 • Posiada wyściółkę w zagłówku z podparciem odcinka lędźwiowego
 • Imponująca funkcjonalność bazy do pracy biurowej
 • Panele siatkowe są mocowane we właściwych miejscach

Cons:

 • Plastikowa konstrukcja krzesła
 • W każdej chwili mogą pojawić się piski

Hbada jest wysokiej jakości jednym z naszych najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem. Krzesło biurowe Hbada posiada wygodne podparcie odcinka lędźwiowego, poduszkę siedziska oraz regulowany zagłówek, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i pomaga chronić naturalne krzywizny kręgosłupa.

🔥 Zalecana:  33 z najlepszych bezpłatnych i płatnych witryn do przesyłania komunikatów prasowych

Na pewno będziesz cieszyć się super wygodą dzięki oddychającemu tyłowi z siateczki i wygodnej poduszce siedziska, która zapewnia chłód nawet podczas upałów. Ma również doskonałą cyrkulację powietrza, dzięki czemu plecy nie pocą się i pozwala wygodnie i wygodnie siedzieć na krześle przez wiele godzin.

Ciesz się również pełnym mechanizmem recyklingu z mechanizmem pochylania Kinematic, który pozwala zablokować oparcie krzesła pod dowolnym kątem między 90 a 150 stopni. Krzesło jest również wyposażone w podnóżek, który pomaga utrzymać wygodną pozycję i zmniejsza obrzęki nóg.

Hbada – Najlepsze ergonomiczne siatkowe krzesło biurowe z podnóżkiem

zalety:

 • Ergonomiczny styl
 • Modyfikowalne podparcie lędźwi
 • Oddychająca siateczka z tyłu
 • Regulowany zagłówek

Cons:

 • Podłokietniki są na stałej wysokości
 • Siatkowe oparcie i zagłówek nie są wyściełane

Kolejnym na naszej liście najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem jest ergonomiczne krzesło biurowe Hbada. Ciesz się wygodną pozycją siedzącą na tym krześle biurowym z funkcją regulacji pochylenia, która reguluje kąt między tułowiem a udami i pomaga wygodnie siedzieć.

Będziesz także cieszyć się dobrym przepływem powietrza dzięki przewiewnej siateczce z tyłu, która utrzymuje stałą cyrkulację powietrza i zapewnia uczucie chłodu i świeżości przez cały dzień. Regulowane podparcie lędźwiowe zapewnia również pełne wsparcie pleców.

Zagłówek można obracać, co pomoże chronić szyję i talię. Krzesło biurowe wyposażone jest w podnóżek, który zapewnia optymalny komfort i ułatwia siedzenie w prawidłowej pozycji. Co więcej, dzięki stalowej konstrukcji ramy z pewnością będziesz cieszyć się szybkim i łatwym ruchem na każdym rodzaju powierzchni, bez przerywania krzesła lub przepływu.

GD USA Kasorix – Najlepsze krzesło na ból dolnej części pleców i bioder

zalety:

 • Elastyczna kontrola napięcia pochylenia
 • Skóra odporna na ścieranie i utlenianie
 • Grubo wyściełane oparcie i poduszka
 • Posiada bezpieczne i ciche rolki

Następne na naszej liście najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem znajduje się GD USA Kasorix Executive Home Office Chair. To krzesło jest stabilne i mobilne i jest zbudowane z doskonałą jakością, ciesz się komfortem dzięki ergonomicznej konstrukcji i grubemu wyściełanemu oparciu.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych narzędzi RPA (maj 2023)

Kasorix ma grubą wyściełaną poduszkę z pianki o dużej gęstości, która zapewnia doskonałe podparcie odcinka lędźwiowego i łagodzi ból pleców, który może wystąpić podczas długich godzin pracy. Trzymaj pot z dala dzięki wiązanej, oddychającej skórze PU, która jest również odporna na zużycie.

Wyposażone w instrukcje, narzędzia i sprzęt, to krzesło biurowe jest bardzo łatwe w montażu, nawet w 20 minut. To krzesło biurowe wymaga również niewielkiej konserwacji. To świetna opcja, jeśli szukasz ergonomicznych krzeseł biurowych i obrotowych z podnóżkiem do użytku w domu, biurze lub w pomieszczeniach recepcyjnych.

Duramont – najlepsze rozkładane krzesło biurowe o dużej wytrzymałości

zalety:

 • Solidna konstrukcja
 • Niesamowicie trwałe
 • Ma modyfikowalną kontrolę pochylenia wiosła
 • Posiada grube i wygodne podłokietniki
 • Bardzo łatwy w montażu

Cons:

 • Jego podnóżek nie wydaje się zbyt odpowiedni dla cięższych użytkowników

Kolejnym na naszej liście najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem jest rozkładany skórzany fotel biurowy Duramont. To krzesło biurowe ma solidnie wykonane siedzisko, wykonane z wytrzymałej nylonowej podstawy, a także nylonowe kółka, dzięki którym płynnie porusza się po podłodze.

Krzesła te gwarantują również stabilną pozycję siedzącą podczas wykonywania pracy. Co ciekawe, to krzesło może wytrzymać do 250 funtów i jest bardzo łatwe w montażu. Konstrukcja z wysokim oparciem zapewnia pełne wsparcie dla wygody i komfortu.

Nie martw się szorstkimi krzesłami biurowymi, które bardzo utrudniają koncentrację na pracy, ponieważ to krzesło biurowe ma bardzo miękką wyściółkę i krawędź siedziska typu wodospad, która zmniejsza nacisk na tył nóg, dzięki czemu możesz zachować wygodę nawet wtedy, gdy musisz siedzieć godzinami. Możesz leżeć płasko i relaksować się, ponieważ możesz dostosować to krzesło biurowe do swoich potrzeb, tak aby spełniało wszystkie Twoje potrzeby w zakresie komfortu.

Posiada również wbudowane regulowane podparcie lędźwiowe z regulowanym pokrętłem lędźwiowym, które pozwala kontrolować nacisk wywierany na plecy. Krzesło posiada również system blokujący, który pozwoli Ci stabilnie utrzymać odpowiedni kąt, którego potrzebujesz. Ponadto podnóżek może służyć jako rozkładany fotel, gdy chcesz spać.

🔥 Zalecana:  Wykryto drugi monitor, ale się nie wyświetla — poprawki robocze

Sihoo – Najlepsze krzesło biurowe Najlepsze podparcie pleców

zalety:

 • Regulowane oparcie
 • Wygodna miękka bawełniana poduszka
 • Bardzo twarde i mocne
 • Wygodny do siedzenia i opierania się

Cons:

 • Regulacja wysokości może być problematyczna, zwłaszcza dla wysokich użytkowników
 • Funkcje blokady na plecach i ramionach nie zawsze działają zbyt dobrze

Kolejnym z najlepszych ergonomicznych krzeseł biurowych z podnóżkiem, które testowaliśmy, jest krzesło biurowe SIHOO Ergonomics. Zalecany przez Stowarzyszenie ds. Zastosowań Ergonomii, projekt krzesła biurowego SIHOO Ergonomics oparty jest na dynamicznym cyfrowym modelu człowieka.

Oparcie kalenicowe i ludzki kręgosłup są takie same. Możesz być pewien, że te dwie ściśle przylegające do siebie cechy pomagają uwolnić ucisk na kręgosłup. To krzesło biurowe z pewnością zapewni Ci wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków biurowych.

Krzesło biurowe SIHOO Ergonomics ma imponującą dwukierunkową, dostrajającą się zdrową poduszkę lędźwiową, która chroni kręgosłup lędźwiowy, oraz wielowymiarową, swobodnie obracającą się poduszkę pod głowę, chroniącą kręg szyjny.

Ma również podnoszenie o 10 cm i obrót o 360 stopni, co jest elastyczne i doskonale nadaje się do domowego biura i środowiska pracy. Jest również wyposażony w regulację oparcia o 120 stopni. Bawełniana poduszka jest również miękka i wygodna.

Czytaj także: Najlepsze krzesła biurowe z podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa

Ostatnia aktualizacja 03.06.2023 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.