5 najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier poniżej 100 USD z potężnym mikrofonem

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier poniżej 100 USD z potężnym mikrofonem

Niezależnie od tego, czy grasz na konsoli, czy na komputerze, wysokiej jakości zestaw słuchawkowy do gier jest bardzo ważny. Ale jednym z problemów, z którymi boryka się wiele osób, jest mniejsza liczba opcji podłączania przewodowych zestawów słuchawkowych, jakie dają niektóre konsole oraz laptopy i komputery stacjonarne do gier. Więc wykonałem dla ciebie brudną robotę, przetestowałem kilka wysokiej jakości bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Pod koniec tego artykułu z pewnością będziesz w stanie zdecydować się na najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier w cenie poniżej 100 USD, który jest wyposażony w dość mocny mikrofon do wszystkich potrzeb związanych z grami, transmisją strumieniową, tworzeniem muzyki i wideo.

Powinienem powiedzieć, że każdy z tych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier został dodany do tej listy, ponieważ ma coś, co odróżnia go od innych. Więc jeśli szukasz najtańszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier, dodałem kilka niedrogich, wysokiej jakości. Ale jeśli szukasz wysokiej klasy, na pewno znajdziesz coś, co Ci odpowiada. Rzućmy więc okiem na listę naszych najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier.

Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 100 USD z mikrofonem

Zestaw słuchawkowy do gier Plantronics, bezprzewodowy RIG 800HD…

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny Turtle Beach Stealth 600…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis 1 —…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G533 — DTS 7.1…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Corsair HS70 Pro — 7.1…

Zestaw słuchawkowy Alienware 7.1 do gier komputerowych AW510H-ciemny: 50 mm…

Zestaw słuchawkowy do gier Plantronics, bezprzewodowy RIG 800HD…

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny Turtle Beach Stealth 600…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier SteelSeries Arctis 1 —…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G533 — DTS 7.1…

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Corsair HS70 Pro — 7.1…

Zestaw słuchawkowy Alienware 7.1 do gier komputerowych AW510H-ciemny: 50 mm…

Alienware AW510H — najlepszy wysokiej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier z mikrofonem i funkcją automatycznego wyciszania

Jeśli szukasz wysokiej klasy bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier, wypróbuj Alienware AW510H. Zestaw słuchawkowy pozostaje jednym z najlepszych budżetowych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier, które oferują niektóre funkcje, które można znaleźć tylko w zestawach słuchawkowych do gier premium.

Dostajesz przetworniki o wysokiej rozdzielczości 50 mm, 20 Hz -50 kHz, a mikrofon dołączony do zestawu słuchawkowego izoluje szumy tła, dzięki czemu Twoje transmisje Twitch zapewniają widzom lepszą jakość dźwięku.

Jedną z rzeczy, które mi się podobały w mikrofonie, jest to, że nie zbiera on dźwięków oddychania, czego zawsze doświadczałem w przypadku zestawów słuchawkowych do gier. Alienware AW510H działa dobrze z PS4 Pro, PS5, iPhonem, Androidem, Xbox One i Nintendo Switch.

Zestaw słuchawkowy do gier jest wyposażony w złącze USB, które można odłączyć w celu nawiązania połączenia z innymi platformami, które nie mają technologii Bluetooth, która jest podstawowym sposobem połączenia tego zestawu słuchawkowego do gier.

Jest wyposażony w dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia doskonałą izolację akustyczną dzięki wciągającej funkcji audio Alienware. Nauszniki są również wyposażone w piankę zapamiętującą kształt, materiał i imitację skóry, co zapewnia komfort nawet podczas długich sesji grania. Dzięki jakości nauszników odczuwasz lepsze chłodzenie, brak pocenia się i bólu uszu, a także nie musisz zdejmować zestawu słuchawkowego w krótkich odstępach czasu, ponieważ jest on wygodny dla uszu.

Turtle Beach Stealth 600 — najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na PS4, PS5 i Xbox One

Turtle Beach Stealth 600 to jeden z najlepszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier na PS4 i Xbox One. Przetestowaliśmy to, uruchomiliśmy kilka gier z zestawem słuchawkowym do gier i bez wątpienia jest to jeden zestaw słuchawkowy, który musisz wypróbować.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych darmowych kont czekowych w Kanadzie na rok 2023

Występuje w dwóch różnych wariantach, jednym dla graczy Xbox One i jednym dla graczy PS4 i PS4 Pro. Turtle Beach Stealth 600 jest wyposażony w 100% funkcję bezprzewodową, ponieważ dołączony adapter USB wykorzystuje technologię Smart Channel Hopping. Tak więc gra bezprzewodowa i jakość dźwięku są na najwyższym poziomie. Jeśli grasz w grę taką jak Fortnite, która ma funkcję czatu w grze, będziesz mógł się nią cieszyć dzięki temu zestawowi słuchawkowemu.

Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w potężną funkcję dźwięku przestrzennego, dzięki czemu gry, muzyka i filmy zapewniają najwyższą jakość dźwięku. Głośniki są większe i mają 50 milimetrów, dzięki czemu możesz lepiej wykryć chrupiące, wyraźne wysokie tony i grzmiące niskie tony w dźwięku.

Nie zauważyłem żadnych zniekształceń dźwięku przez cały okres, w którym używaliśmy Turtle Beach Stealth 600 do grania na PS4, PS5 i Xbox One. Próbowaliśmy używać zestawu słuchawkowego z konsolą do gier Nintendo Switch z dodanym kluczem sprzętowym i zapewniało to wciągające wrażenia dźwiękowe. Możesz usłyszeć nawet najcichsze kroki, gdy skradasz się za wrogiem, dźwięk broni podczas przeładowywania podczas walki.

Możesz dostosować i ustawić zestaw słuchawkowy zgodnie z preferowanymi poziomami i grą, w którą grasz. Po kilku godzinach używania zestawu słuchawkowego nie odczuwaliśmy żadnego dyskomfortu w uszach, żadnego bólu ani potu, a nawet nie musieliśmy zdejmować zestawu słuchawkowego w przerwach podczas gry.

Jeśli szukasz najlepszego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier poniżej 100 USD na Xbox One, Nintendo Switch i PS4, to Turtle Beach Stealth 600 powinien być Twoim pierwszym przystankiem.

SteelSeries Arctis 1 — niedrogi bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na PS5

Jednym z najtańszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier o niesamowitej jakości jest SteelSeries Arctis 1. Jakość dźwięku tego zestawu słuchawkowego jest mocna, wyraźna i solidna. Jest również wyposażony w fajną jakość wykonania, można go przekręcać i obracać bez pękania. Wyściółka nauszników obraca się, więc jeśli chcesz używać tylko jednego ucha, a drugie leży płasko na plecach, SteelSeries Arctis 1 mogą wykonać tę pracę. Mimo że jest to jeden z najtańszych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier z mikrofonem na rynku, ma całkiem niezłą konstrukcję.

Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim opóźnieniu w SteelSeries Arctis 1 sprawia, że ​​jest to doskonały zestaw słuchawkowy do gier na PC i konsolach. Jego mikrofon można odłączyć i jest wyposażony w przenośny klucz sprzętowy USB-C na wypadek, gdybyś chciał używać zestawu słuchawkowego na telefonach z Androidem. Klucz sprzętowy jest również kompatybilny z Nintendo Switch i Switch Lite.

SteelSeries Arctis 1 jest dostępny w wielu wariantach na PS4, PS5 Pro, Xbox One, Nintendo Switch, komputery PC oraz limitowaną edycję nowej gry opartej na rolach, Cyberpunk 2077. Jest również wyposażony w stalową opaskę na głowę, która pomaga utrzymać zestaw słuchawkowy mocowany na głowie.

Ogólnie rzecz biorąc, SteelSeries Arctis 1 to niedrogi bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier do wypróbowania. Zestaw słuchawkowy nie ma przerw ani problemów z opóźnieniami, czy to PS4, czy Nintendo Switch. Wszystkie przyciski sterujące na zestawie słuchawkowym wydają się bezproblemowo współpracować z całym sprzętem do gier, jaki mamy, co czyni go doskonałym wielofunkcyjnym zestawem słuchawkowym.

Logitech G533 — najlepszy zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla dużych głów i uszu

Oto jeden niesamowity, wysokiej klasy zestaw słuchawkowy do gier dla dużych głów. Podczas gdy niektórzy znajomi, którzy mają mniejsze głowy, próbowali tego i nie do końca się to trzymało, ktoś z dużą głową i uszami może używać tego w okularach i nie czułby, że uszy są zgniecione. Nauszniki przylegają do uszu bez względu na to, jak duże są, i jak wiesz, pomaga to zapewnić jeszcze lepszą jakość dźwięku.

🔥 Zalecana:  Korea Południowa: Model Uczenia Maszynowego Dostosowujący Poziom Trudności Gier Wideo na Podstawie Emocji Gracza

Logitech G533 obsługuje systemy Windows 10, 8, 7, Mac OS, iPhone, Android, PS4, PS5 i Xbox One. Jest wyposażony w zestaw konfigurowalnych profili dźwiękowych i dźwięk przestrzenny 7.1, który zapewnia jedne z najbardziej realistycznych wrażeń dźwiękowych, jakie kiedykolwiek można uzyskać. Będziesz w stanie usłyszeć najcichsze dźwięki, od pełzających owadów po efekty środowiskowe i wszystkie efekty dźwiękowe związane z pozycją, które twórcy gry chcą, abyś doświadczył.

Docenisz również jakość mikrofonu. Mikrofon jest elastyczny, ma mały przełącznik, który jest przydatny do wyciszania mikrofonu, a także ma lepsze, bardziej czułe pokrętło. Jest wyposażony w filtr pop, który jest jedną z rzeczy, które pokochasz, jeśli przesyłasz strumieniowo i nagrywasz filmy za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.

Przeczytaj także: Najlepsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z zaczepami na uszy

Corsair HS70 Pro — najtańszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier

Corsair HS70 Pro zapewnia bardzo wciągające wrażenia z gry, co czyni go jednym z najlepszych zestawów słuchawkowych do gier, jakie można znaleźć w ramach budżetu. Corsair HS70 Pro to najtańszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na naszej liście, ale z pewnością jest jednym z najbardziej zaawansowanych.

Posiada certyfikat Discord, działa dobrze w grach na PC, Xbox i PS4, jest wyposażony w 50-milimetrowe sterowniki audio, pomagając zapewnić niesamowitą jakość dźwięku. Możesz wyeliminować hałas z zewnątrz i zanurzyć się w rozgrywce. Możesz usłyszeć nawet najmniejsze efekty dźwiękowe na każdym polu bitwy.

Pianka z pamięcią zestawu słuchawkowego na nausznikach była przyjemna dla skóry, nie przylega zbyt mocno, a słuchawki wygodnie leżą wokół uszu, bez szumu w uszach. Nawet po wielu godzinach grania nie odczuwaliśmy żadnego dyskomfortu i nie musieliśmy co jakiś czas zdejmować zestawu słuchawkowego.

Jeśli chodzi o mikrofon, na pewno spodoba ci się wybieranie głosu we wszystkich kierunkach z niesamowitą czystością. Jest również wyposażony w funkcję wyciszania typu flip-mute i wbudowany wskaźnik wyciszenia LED. Mikrofon wycisza dźwięki, nie wychwytuje odgłosów oddechu, redukuje hałas otoczenia i zapewnia doskonałą wyrazistość podczas mówienia. Dodam jeszcze, że mikrofon można bez problemu odłączyć.

Jakość połączenia była świetna, konstrukcja zestawu słuchawkowego jest mocna i solidna, a chociaż zestaw słuchawkowy jest opcją budżetową, z pewnością przypomina wysokiej klasy zestaw słuchawkowy do gier.

Żywotność baterii była dobra, a zestaw słuchawkowy jest dość lekki i ogólnie pozostaje moim zalecanym zestawem słuchawkowym, jeśli szukasz najlepszego taniego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier na PC, PS4, PS5, Xbox One i Nintendo Switch.

Czy bezprzewodowe zestawy słuchawkowe są dobre do gier?

Czy bezprzewodowe zestawy słuchawkowe są dobre do grania? Tak, bezprzewodowe zestawy słuchawkowe to jedne z najlepszych opcji do grania. Lepiej byłoby, gdybyś szukał opcji bezprzewodowych dostarczanych z kluczem USB, który można podłączyć do portu.
Te, które są dostarczane tylko z Bluetooth, mogą mieć problemy z opóźnieniem. Ale te, które są dostarczane z kluczem USB, można podłączyć i miałyby prawie zerowe opóźnienie.
Szukasz zestawu słuchawkowego do gier za mniej niż 50 dolców? Oto najlepsze.

Jaki jest dobry tani zestaw słuchawkowy na PS4?

Jaki jest dobry tani zestaw słuchawkowy na PS4? Corsair HS70 Pro to jeden z najtańszych zestawów słuchawkowych do gier na PS4. Chociaż nie jest najdroższy, ma pewne funkcje, które sprawiają, że konkuruje z bardziej zaawansowanymi zestawami słuchawkowymi do gier.

Jaki jest najlepszy zestaw słuchawkowy PS4 poniżej 100 USD?

Jaki jest najlepszy zestaw słuchawkowy PS4 poniżej 100 USD? Alienware AW510H 7.1 to najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na PS4 w cenie poniżej 100 USD.

Czy potrzebuję specjalnego zestawu słuchawkowego do PS4?

Czy potrzebuję specjalnego zestawu słuchawkowego do PS4? Aby grać na PS4, potrzebujesz przewodowego lub bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier. PS4 wytwarza wiele efektów dźwiękowych, więc zestaw słuchawkowy do gier, którego używasz, powinien wzmacniać nawet najcichsze dźwięki w grze.

🔥 Zalecana:  7 najlepszych aplikacji do pracy z influencerami

Czy możesz używać słuchawek jako mikrofonu na PS4?

Czy możesz używać słuchawek jako mikrofonu na PS4? Nie, nie możesz używać słuchawek jako mikrofonu na PS4. Najbliższą rzeczą do słuchawek, w którą prawdopodobnie powinieneś zainwestować, jest zestaw słuchawkowy do gier, który jest wyposażony w dedykowany mikrofon.

Czy PS4 może korzystać z dźwięku przestrzennego 7.1?

Czy PS4 może korzystać z dźwięku przestrzennego 7.1? Tak, PS4 oprócz niestandardowych profili dźwiękowych obsługuje teraz wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Dlatego każdy zestaw słuchawkowy z dźwiękiem przestrzennym 7.1 powinien współpracować z PS4, zapewniając jednocześnie pełen zakres funkcji.

Czy każdy zestaw słuchawkowy działa z PS4?

Czy jakikolwiek zestaw słuchawkowy działa z PS4? Tak, większość zestawów słuchawkowych współpracuje z PS4. Tak długo, jak zestaw słuchawkowy ma gniazdo audio 3,5 mm, obsługę USB lub Bluetooth, będzie kompatybilny z PS4 i PS4 Pro.

Który bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier jest najlepszy?

Który bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier jest najlepszy? Turtle Beach Stealth 600 to najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier. Jest wyposażony w funkcje, takie jak pełny dźwięk przestrzenny, redukcja szumów, niestandardowe ustawienia dźwięku. Nie przeszkadza w oddychaniu, jest wygodny dla uszu i dobrze współpracuje z okularami.

Jaki jest najlepszy i najtańszy zestaw słuchawkowy do gier?

Jaki jest najlepszy i najtańszy zestaw słuchawkowy do gier? Turtle Beach Stealth 600 to najlepszy zestaw słuchawkowy do gier, a Corsair HS70 Pro to najtańszy zestaw słuchawkowy do gier. Oba mają porównywalne cechy, jakość ich wykonania jest na najwyższym poziomie i oba nie powodują żadnego dyskomfortu w uszach.

Jaki jest najlepszy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 50 USD?

Jaki jest najlepszy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 50 USD? Najlepszy zestaw słuchawkowy do gier poniżej 50 USD to Stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier BENGOO G9000 na PS4, PC i Xbox One. Jest wyposażony w oświetlenie LED, niesamowity bas i dźwięk przestrzenny, pianka zapamiętująca kształt na nausznikach jest świetna i dobrze współpracuje z większością konfiguracji do gier. Możesz bez wysiłku kontrolować głośność i jest wyposażony w niesamowitą redukcję szumów, dzięki czemu możesz całkowicie zanurzyć się w swoich grach.

Szukasz słuchawek dousznych i dousznych Bluetooth w cenie poniżej 50 USD? Oto najlepsze.

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.