5 najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z etui ładującym [Powerbank]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z etui ładującym [Powerbank]

Dzięki wkładkom dousznym możesz cieszyć się najlepszą jakością dźwięku bez martwienia się o splątanie, przecięcie lub złamanie przewodów. Otrzymujesz także jeszcze lżejsze urządzenie audio o jakości dźwięku porównywalnej z najlepszymi słuchawkami i zestawami słuchawkowymi.

W pośpiechu? Oto nasza trójka najlepszych

Ale chociaż wkładki douszne są dobre, z pewnością docenilibyśmy te, które zapewniają znacznie powyżej standardowej 4-godzinnej żywotności baterii, jaką mamy w tańszych słuchawkach dousznych, a jednocześnie nadal otrzymują powerbank lub etui do ładowania, aby zachować energię podczas wykonywania codziennych czynności. Po przetestowaniu kilku świetnych opcji wybraliśmy jedne z najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych z etui do ładowania.

Wybierając niektóre z tych bezprzewodowych wkładek dousznych z etui ładującym i powerbankiem, wzięliśmy pod uwagę jakość wkładek dousznych, wytrzymałość etui ładującego oraz wygodę, jaką czerpiesz z ich używania.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym [Powerbank]

Echo Buds (1st Gen) – Bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Galaxy Buds Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne (bezprzewodowe…

Jabra Elite 75t — prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bose SoundSport Free,…

Jabra Elite Active 75t True Wireless Bluetooth…

Echo Buds (1st Gen) – Bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Galaxy Buds Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne (bezprzewodowe…

Jabra Elite 75t — prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z…

Bezprzewodowe słuchawki douszne Bose SoundSport Free,…

Jabra Elite Active 75t True Wireless Bluetooth…

Amazon Echo Buds – najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne z etui ładującym

zalety:

 • Dobry dźwięk
 • Bez użycia rąk dzięki Alexie
 • Imponująca żywotność baterii
 • Technologia redukcji szumów

Cons:

 • Nie wodoodporny
 • Ma ograniczone sterowanie

Pierwsze na naszej liście najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z etui ładującym i powerbankiem to Echo Buds. Echo Buds korzysta z Wi-Fi lub mobilnego połączenia danych oraz aplikacji Alexa do łączności i innych funkcji. W pakiecie znajduje się również etui do ładowania i wskaźnik aktywnego ładowania. Ciesz się bezprecedensowym strumieniowaniem dźwięku dzięki zawsze aktywnej funkcji Advanced Audio Distribution Profile (A2DP).

🔥 Zalecana:  Microsoft Teams ma teraz funkcję społeczności, która pokona grupy FB

Te wkładki douszne są również wyposażone w obsługę profilu głośnomówiącego (HFP) Bluetooth 5.0 używanego do dzwonienia. Sprawuj pełną kontrolę nad swoimi sesjami medialnymi dzięki profilowi ​​zdalnego sterowania audio/wideo (AVRCP) i profilowi ​​portu szeregowego do łączności Bluetooth z telefonami z systemem Android.

Te wkładki douszne są również zaprogramowane do łączenia się z iPhone’ami przez Bluetooth z protokołem iPod Accessory Protocol. Para jest również wyposażona w mikrofony wewnętrzne i zewnętrzne.

Samsung Galaxy Buds – najlepsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, które działają niezależnie

zalety:

 • Dobry dźwięk
 • Odporny na zachlapanie
 • Niesamowita żywotność baterii
 • Proste sterowanie

Cons:

 • Brak technologii aptX
 • Ma ograniczony multipoint

Kolejnym na naszej liście bezprzewodowych słuchawek dousznych z etui ładującym i powerbankiem są Samsung Galaxy Buds. Słuchawki Samsung Galaxy Buds, zaprojektowane tak, aby wygodnie mieściły się w uszach, są dostępne z trzema regulowanymi rozmiarami końcówek dousznych i skrzydełek, dzięki czemu niezależnie od tego, co robisz, masz pewność najlepszego możliwego dopasowania. Te wkładki douszne są dostarczane z etui do ładowania bezprzewodowego i wskaźnikiem aktywnego ładowania od razu po wyjęciu z pudełka.

Co więcej, na pewno będziesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem dzięki adaptacyjnym mikrofonom wewnętrznym i zewnętrznym (2 zewnętrzne i 1 wewnętrzny), a także 2-drożnemu głośnikowi dynamicznemu (na słuchawkę). Dzięki technologii odpornej na zachlapanie te pąki poradzą sobie z rozpryskami, potem, a nawet rozlaniem. Ponadto jednym dotknięciem możesz łatwo przełączać się między utworami, odbierać połączenia lub regulować głośność.

Słuchawki douszne Jabra Elite 75t — najlepsza tania alternatywa dla słuchawek Airpod

zalety:

 • Świetna jakość dźwięku
 • Pasuje wygodnie
 • Długi czas pracy na baterii

Następne na naszej liście najlepszych bezprzewodowych wkładek dousznych z etui do ładowania i powerbankiem są słuchawki douszne Jabra Elite 75t. Słuchawki douszne Jabra Elite 75t zostały zaprojektowane i zaprogramowane tak, aby wygodnie pasowały, dzięki czemu możesz cieszyć się rozmowami, gdziekolwiek jesteś. Warto również zwrócić uwagę w jego specyfikacjach na ulepszoną technologię połączeń z 4 mikrofonami, która filtruje wiatr i inne dźwięki otoczenia.

🔥 Zalecana:  26 najlepszych funduszy ETF typu „wszystko w jednym” w Kanadzie w maju 2023 r

Dzięki prawdziwemu połączeniu bezprzewodowemu Jabra 4. generacji Twoja muzyka i rozmowy będą stabilne. Dzięki tym słuchawkom Bluetooth możesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się rozmowami i muzyką bez przerw w dźwięku i przerw.

Wyposażony w dobrą technologię dźwięku i dostosowywany korektor, możesz najpierw przetestować swój słuch w potężnej aplikacji Jabra Sound+, a następnie zmodyfikować muzykę, aby dopasować ją do swojego profilu słuchowego. Do 7,5 godziny użytkowania bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth Jabra Elite 75t mają bardzo niezawodną baterię.

Bose SoundSport — najlepsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne do biegania

zalety:

 • Imponujący dźwięk
 • Klasyczny, ładujący się bas
 • Wygodny w noszeniu
 • Solidne połączenie
 • Wodoodporny

Cons:

 • Duże pąki wystają z ucha
 • Brak izolacji akustycznej

Kolejnym na naszej liście bezprzewodowych wkładek dousznych z etui ładującym i powerbankiem są bezprzewodowe wkładki douszne Bose SoundSport. Te wkładki douszne, pierwotnie zaprojektowane jako bezprzewodowe słuchawki sportowe, zapewniają całkowitą swobodę ruchów.

Wyposażone w najnowszą technologię audio bezprzewodowe słuchawki douszne Bose SoundSport Free sprawiają, że muzyka brzmi bardzo czysto i przyjemnie. Wkładki douszne są odporne na pot i warunki pogodowe i wygodnie mieszczą się w uchu. Co ciekawe, dzięki funkcji „Znajdź moje słuchawki” w aplikacji Bose Connect możesz śledzić zagubione słuchawki douszne. Są również wyposażone w aktualizację oprogramowania układowego, aby poprawić synchronizację audio-wideo dla użytkowników iPhone’a i iPada.

Słuchawki douszne Bose SoundSport mają zintegrowany zestaw dwóch mikrofonów umieszczony na prawej słuchawce, z którego można korzystać podczas rozmów po podłączeniu do smartfona obsługującego technologię Bluetooth. W zestawie znajduje się również przenośne etui do ładowania, końcówki StayHear+ Sport w 3 rozmiarach oraz kabel USB.

Czytaj także: Najlepsze tanie słuchawki bezprzewodowe do biegania

Jabra Elite Active 75t – najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne do telefonów z systemem Android

zalety:

 • Odporny na wodę/pot/kurz
 • Tryb przezroczystości do usłyszenia
 • Dobra żywotność baterii
 • Twarda jak skała konstrukcja
 • Funkcja autopauzy/odtwarzania
 • Kompatybilny z aplikacją Jabra+ Sound
🔥 Zalecana:  21 najlepszych umiejętności o wysokich dochodach, aby poprawić swoje konto bankowe

Cons:

 • Brak aktywnej redukcji szumów
 • Brak ładowania bezprzewodowego
 • Bardzo czułe przyciski

Kolejną wysokiej jakości opcją wśród naszych najlepszych bezprzewodowych słuchawek dousznych z etui ładującym i powerbankiem jest Jabra Elite Active 75t. Zbudowane ze specjalnej powłoki uchwytu, Jabra Elite Active 75t wygodnie mieszczą się w uchu i pozostają w uchu, gdy się poruszasz. Są również wyposażone w funkcję ochrony przed potem i wodoodpornością o stopniu ochrony IP57.

Te wkładki douszne są wyposażone w tryb Hear-Through, który przepuszcza hałas z otoczenia i pozwala wybrać, ile szumu tła chcesz odbierać, dzięki czemu zawsze jesteś czujny i świadomy otoczenia. Wyposażone w najnowszą technologię cyfrowego przetwarzania sygnału, te wkładki douszne zapewniają doskonałą jakość rozmów w dowolnym miejscu dzięki 4 potężnym mikrofonom.

Co więcej, są kompatybilne z Siri, Google i Alexa. Te bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne zostały stworzone, aby nadążyć za pracowitym dniem, ponieważ możesz słuchać do 7,5 godziny na jednym ładowaniu i do 28 godzin z etui do ładowania. Są również wyposażone w aplikację Jabra Sound+, która dostosowuje muzykę do Twojego profilu słuchowego.

Przeczytaj także: Najlepsze zestawy słuchawkowe i słuchawki Bluetooth, które łączą się z wieloma urządzeniami

Ostatnia aktualizacja 2023-06-09 Jesteśmy partnerem Amazon.com, Amazon.co.uk i Amazon.in i zarabiamy na kwalifikujących się zakupach za pośrednictwem naszych linków bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.