5 gadżetów, które musisz mieć podczas podróży

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 gadżetów, które musisz mieć podczas podróży

Podróżowanie na spotkanie lub po prostu chęć wzięcia urlopu w weekend to dobra rzecz, ponieważ podróżowanie pozwala odkrywać, poznawać nowe rzeczy, nową kulturę i zawierać nowe przyjaźnie. Podróżowanie nie jest kompletne bez odpowiedniego gadżetu, a wiesz, że nie możesz zostawić smartfona w podróży.

Dziś zestawiliśmy najlepsze gadżety, aby podróż była przyjemniejsza. Wiesz, podróżowanie w tej epoce jest znacznie łatwiejsze, mając najlepszy gadżet, który pozwala wyobrazić sobie zapierające dech w piersiach chwile spędzone z rodziną i przyjaciółmi.

Wodoodporny głośnik Bluetooth

Wybierasz się na wakacje na plaży? niemniej jednak powinieneś iść z wodoodpornym głośnikiem Bluetooth, aby słuchać ulubionej muzyki bez tego smutnego wyglądu, który nasiąknie wodą.

10 minut pełnego zanurzenia. Jest również wystarczająco mały, aby się zmieścić, zabrać ze sobą torbę podręczną w transporcie i torbę plażową, gdy nadszedł czas na spędzanie czasu nad wodą.

ZOBACZ TO W AMAZONIE

Kij do selfie

Kij do selfie stał się stałym przejęciem dla wielu podróżników. Polecam ten, ponieważ wydaje się łatwy w użyciu i pomaga dzielić się szczęśliwymi chwilami, a wielu osobom wydaje się, że to lubi.

Po podłączeniu kijka do selfie i telefonu możesz zrobić zdjęcie i powiększyć lub pomniejszyć obraz za pomocą przycisków na podstawie kijka. Kij do selfie jest kompatybilny zarówno ze smartfonami z systemem iOS, jak i Android. Weź piękną chwilę i podziel się nią z rodziną i przyjaciółmi.

ZOBACZ TO W AMAZONIE

Wodoodporna obudowa telefonu

Planując następną wycieczkę na plażę lub w miejsce, w którym będziesz mieć dużo wody, ważne jest, aby mieć etui na telefon, które jest odporne na zamoczenie.

Polecamy wodoodporne etui, to najlepsze wodoodporne etui na telefon z systemem iOS i odporne na życie wodoodporne etui 77-53322 z serii Fre do Samsunga Galaxy S7

🔥 Zalecana:  Wzmocnienie pozycji kobiet w technologiach STEM i jak to osiągnąć?

ZOBACZ TO W AMAZONIE

Śledzenie bagażu

Czy kiedykolwiek zaginął Twój bagaż? jeśli tak, oto jak to zatrzymać za pomocą narzędzia do śledzenia bagażu. Tracki dostarcza przełomowe produkty, które umożliwiają konsumentom śledzenie rzeczy, które są im drogie.

Pierwsze w historii rozwiązanie do śledzenia bagażu z raportowaniem lokalizacji na całym świecie zapewnia łączność z kosztownościami. Po przyjeździe wysyła powiadomienie SMS-em i e-mailem z lokalizacją bagażu; tracker wykrywa swoją lokalizację za pomocą chipa GPM.

ZOBACZ TO W AMAZONIE

Słuchawki z redukcją szumów

Podróżowanie i hałas wszędzie czasami zakłócają dźwięk silnika, płacz dziecka, dlaczego potrzebujesz „słuchawek z redukcją szumów”, podczas gdy nieużywanie słuchawek cię irytuje.

Korzystanie ze słuchawek pomaga zredukować hałas i zapewnia najlepsze wrażenia podczas podróży, dlatego zalecam korzystanie ze słuchawek z redukcją szumów.

ZOBACZ TO W AMAZONIE

Oto 5 niezbędnych gadżetów podczas podróży, które możesz kupić w Amazon. Możesz także sprawdzić urządzenie Amazon Echo, jeśli chcesz kontrolować swój nastrój za pomocą głosu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie