5 aplikacji i usług, które pomagają spamować numer telefonu za pomocą połączeń

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 5 aplikacji i usług, które pomagają spamować numer telefonu za pomocą połączeń

Masz do zaplanowania misję zemsty lub żartu? Chcesz zagrać następnego Barta Simpsona znajomemu lub sąsiadowi? Szukasz sposobu na spamowanie kogoś telefonami i śmianie się z tego, jak na nie reagują? Odbieranie niechcianych połączeń i SMS-ów jest irytujące, ale przyjemne, zwłaszcza jeśli chcesz wiedzieć, jak odbiorca na nie reaguje, i udostępnić je online.

W osobnym artykule pokazaliśmy ostatnio kilka sztuczek, jak zarejestrować numer telefonu do telemarketingu i robocalls. W poście pokazaliśmy również 5 usług, z których ludzie korzystają, aby spamować czyjś numer telefonu. Ale większość narzędzi udostępnionych w artykule to usługi online. Niestety, Google niedawno zablokowało aplikacje spamujące ze sklepu, więc nie mogliśmy znaleźć aplikacji, która działałaby w tym celu.

Ale dobrą wiadomością jest to, że niedawno odkryłem 5 świetnych aplikacji, które pomagają spamować numer telefonu za pomocą połączeń. Większość z nich to zazwyczaj żartobliwe aplikacje dostępne w Google i Apple Play Store. Ale możesz ich użyć do anonimowego spamowania dowolnego numeru za pomocą połączeń i SMS-ów w jeszcze bardziej zabawny i kreatywny sposób. Wyobraź sobie, że przerażasz odbiorcę surrealistycznym wezwaniem policji z mandatem za przekroczenie prędkości.

Zastrzeżenie:

5 najlepszych aplikacji, które pomagają spamować numer telefonu za pomocą połączeń

  • JuasApp
  • JokesPhone – żartobliwe rozmowy
  • PrankDial
  • PranksterApp
  • Prank wzywa i wybiera numery

1. Aplikacja Juas

Jeśli lubisz żartować, Juasapp może brzmieć znajomo. Ale jest to aplikacja, którą powinieneś wypróbować, jeśli chcesz też spamować numer telefonu. Juasapp działa, wybierając żarty (audio) spośród tych, które są już podane w aplikacji i wybierając numer telefonu. Następnie numer telefonu otrzyma połączenie z wybranym żartem. Możesz to zrobić tyle razy, ile to możliwe. Ale będziesz musiał kupić kredyty na wiele połączeń. Możesz także nagrywać żarty, aby dzwonić do znajomych.

Juasapp to jedna z najpopularniejszych darmowych aplikacji do żartów telefonicznych i spamu. W szczególności istnieją dwie wersje narzędzia:

JuasApp – Prank Calls

JuasApp – Prank Calls, który jest dostępny tylko na Androida, pozwala wybrać temat dowcipu. Na przykład możesz wybrać mandat za przekroczenie prędkości, wezwanie policji w sprawie nielegalnego pobrania, przerwy w dostawie prądu itp. Następnie musisz wprowadzić numer telefonu odbiorcy i kiedy wykonać połączenie.

Następnie narzędzie zadzwoni do tej osoby i zapisze jej reakcje, abyś mógł ich wysłuchać i udostępnić. Problem z aplikacją JuasApp – Prank Calls polega na tym, że jest ona dostępna tylko w niektórych regionach. Nawet z VPN!

JuasApp – Rozmowy z żartami

Z drugiej strony aplikacja JuasApp – Jokes Calls jest dostępna na iOS. Jak sama nazwa wskazuje, to narzędzie umożliwia wysyłanie żartów na żywo lub robienie tego samodzielnie.

🔥 Zalecana:  Jak cofnąć archiwizację postów, historii i transmisji na żywo na Instagramie

Proces jest bardzo prosty. Najpierw wybierz głos, który ma usłyszeć odbiorca (wysoki, robota, wiewiórki lub helu). Następnie możesz wprowadzić numer telefonu komórkowego kontaktu i zautomatyzować połączenie. Na koniec aplikacja zarejestruje cały dowcip, abyś mógł go posłuchać, śmiać się z przyjaciółmi lub udostępnić online.

W obu przypadkach pierwsze połączenie jest bezpłatne, ale będziesz musiał wykupić połączenia, aby kontynuować wysyłanie kolejnych połączeń. Cena różni się w zależności od wybranego planu.

2. JokesPhone – żartobliwe rozmowy

JokesPhone to kolejna aplikacja stworzona dla tych, którzy lubią wykonywać fałszywe połączenia lub żartować przez telefon. Po pobraniu aplikacji nowi użytkownicy będą mogli wysłać darmowy żart. Możesz jednak uzyskać kolejną bezpłatną rozmowę, jeśli zarejestrujesz się za pomocą swojego profilu na Facebooku.

Jeśli również polecisz Jokesphone swoim znajomym, a oni dokonają zakupu paczek żartów, otrzymasz tyle, ile oni kupią.

JokesPhone to aplikacja o takim samym wyglądzie i działaniu jak JuasApp. Aby zrobić anonimowy dowcip, musisz wybrać ten, który wolisz z listy (możesz posłuchać przykładów, aby usłyszeć, jak brzmią). Następnie wprowadź numer osoby i wskaż dzień i godzinę, w której ma zostać wysłane żartobliwe połączenie.

Należy pamiętać, że połączenie jest wykonywane z centrali firmy. Więc odbiorca nie będzie mógł Cię zidentyfikować. JokesPhone nagra żart, więc możesz wysłuchać reakcji ofiary i ewentualnie udostępnić je za pośrednictwem komunikatorów internetowych lub sieci społecznościowych. Ale nie polecam udostępniania ich online, więc nie będziesz mieć kłopotów z powodu nękania.

Aplikacja JokesPhone jest dostępna za darmo na systemy iOS i Android oraz można ją pobrać z Google Play i App Store.

3. PrankDial

Kolejną z najpopularniejszych darmowych aplikacji do spamowania dowcipów i numerów telefonów jest PrankDial. Ma szeroki katalog scenariuszy, których możesz użyć do wyśmiewania się z przyjaciół i rodziny. I możesz go filtrować na podstawie jego popularności lub nowości.

Oto jak to działa. Pobierasz aplikację i będziesz mógł zaprogramować fałszywe połączenie przychodzące. Będziesz mógł umieścić imię i zdjęcie, które chcesz. Gdy nadejdzie połączenie, gdy ich telefon komórkowy zacznie dzwonić; wszyscy uwierzą, że na przykład policja dzwoni do odbiorcy.

Operacja jest podobna do innych aplikacji. Po wybraniu scenariusza dowcipu wpisujesz numer ofiary, a system wykonuje połączenie. Następnie masz możliwość wysłuchania żartu na żywo. Po zakończeniu aplikacja rejestruje i zapisuje połączenie na Twoim koncie. Możesz więc słuchać go w dowolnym momencie i dzielić się nim z kimkolwiek chcesz.

🔥 Zalecana:  Jak odblokować klawisz Windows na klawiaturze

PrankDial można pobrać bezpłatnie na iOS i Androida. Możesz także umówić się na rozmowę od godz Strona internetowa. Wybierz scenariusz żartobliwej rozmowy telefonicznej, wprowadź ich numer oraz numer nadawczy, który ma pojawić się na drugim końcu.

Masz również możliwość zapisania reakcji danej osoby. Należy pamiętać, że odpowiedź należy zapisać tylko wtedy, gdy odbiorca nie pochodzi z następujących stanów: Kalifornia, Pensylwania, Floryda, Illinois, Michigan, Waszyngton, Maryland, Massachusetts, Connecticut, Nevada, New Hampshire, Montana, New Jersey, Delaware lub Wyspy Dziewicze w Stanach Zjednoczonych.

Możesz również wykluczyć komunikat „Zrobiłeś żart z PrankDial” na końcu rozmowy, wyłączając tę ​​funkcję, ponieważ próbujesz spamować telefon:

W przeciwieństwie do innych aplikacji, możesz wykonać jedno bezpłatne połączenie dziennie i zrobić o wiele więcej darmowych żartów niż inne narzędzia.

PrankDial ma już nagraną dużą liczbę figli. Musisz więc wybrać ten, który chcesz i wybrać numer telefonu odbiorcy. Następnie możesz odsłuchać, a nawet nagrać dowcip, gdy się zacznie i dobrze się bawić.

4. Aplikacja Prankster

Prankster to także aplikacja do spamowania numeru telefonu lub wysyłania żartów do przyjaciół i znajomych bez wydawania pieniędzy. Ci, którzy odbierają telefony, nie będą wiedzieć, kto do nich dzwoni. To narzędzie udostępnia duże archiwum nagranych dowcipów. Możesz wybrać ten, który wolisz i wysłać go anonimowo.

Aby rozpocząć, musisz wybrać rodzaj dowcipu, którego chcesz użyć. Następnie wprowadź numer telefonu osoby, której telefon chcesz spamować. Jeśli masz go na liście kontaktów, możesz go stamtąd wybrać.

Po wysłaniu połączenia poczekaj, aż osoba je odbierze. Następnie, gdy żart się skończy, czyli gdy druga osoba zakończy rozmowę, Prankster zapisze nagranie bezpośrednio w sekcji połączeń Twojego smartfona.

Możesz więc go słuchać i śmiać się tyle razy, ile chcesz, z reakcji osoby, której zrobiłeś psikusa. Możesz również udostępnić go w aplikacjach takich jak WhatsApp, Facebook Messenger, Viber lub Vine.

Prankster oferuje dwa darmowe połączenia na początek. A jeśli chcesz dalej robić psikusy, musisz kupować połączenia. Kwota za żart różni się w zależności od wybranego pakietu połączeń.

Ta aplikacja jest dostępna na iOS. W Google Play było to kiedyś znane jako żarty telefoniczne BromistaApp. A w App Store znajdziesz ją jako Prankster – Telefoniczne figle. Ale teraz został ściągnięty ze sklepu Google Play.

Przeczytaj także: Jak przekierować połączenia na inny numer

5. Prank wzywa i wybiera numery

Jeśli chcesz spamować numery telefonów lub wykonywać żarty za darmo, inną aplikacją, którą możesz pobrać, jest Prank Calls and Dials, zwana także Vacilapp. Vacilapp to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji do żartów. Został pobrany ponad milion razy. I jest lekki (zaledwie 16 megabajtów).

🔥 Zalecana:  Społeczność danych jako usługa (część 1) — w kierunku sztucznej inteligencji

Prank Calls and Dials ma serię kredytów, które możesz wydać na figle, których chcesz użyć, aby zadzwonić do swoich kontaktów. W zależności od rodzaju żartu i czasu trwania, zużyjesz mniej lub więcej kredytów, chociaż możesz otrzymać więcej jako bonus.

Interfejs jest mniej przyjazny niż inne aplikacje do żartów, ale funkcje są mniej więcej takie same.

Proces wysyłania prank jest podobny do innych aplikacji. W pierwszej zakładce możesz zobaczyć wszystkie dostępne katalogi nagrań. A kiedy znajdziesz ten, który najbardziej Cię bawi, kliknij przycisk Zagraj w żart (Demo).

Następnie wprowadź numer telefonu odbiorcy, wybierz datę i godzinę oraz zaznacz, czy chcesz, aby rozmowa została nagrana. Kiedy dowcip się skończy, jeśli zaznaczyłeś pole, aby nagrać rozmowę, możesz jej posłuchać i udostępnić, komu chcesz.

Prank Calls and Dials jest dostępne na iOS i Androida za darmo. Aplikacja oferuje bezpłatne połączenie, a będziesz musiał kupić kredyty, aby zrobić więcej psikusów.

Przeczytaj także: Jak bezpłatnie wyszukiwać i znajdować czyjeś nazwisko według numeru telefonu komórkowego

Ostatnie słowa

Pokazałem ci 5 najlepszych aplikacji, które pomagają spamować numer telefonu za pomocą połączeń. Ten temat jest mniej widoczny w Internecie, a to ze względu na jego delikatność. Dlatego proszę o odpowiedzialne korzystanie z aplikacji. Upewnij się, że osoba, do której dzwonisz, mieszka w kraju, w którym nie ma przepisów zakazujących tych aplikacji.

Sposób działania spamu telefonicznego i aplikacji do żartów jest prawie identyczny. Ten typ narzędzia udostępnia plik nagranych wcześniej nagrań audio różnych scenariuszy. Możesz wybrać ten, który jest dla Ciebie najbardziej zabawny. Następnie wpisując numer telefonu odbiorcy oraz programując datę i godzinę połączenia można zaplanować połączenie. Po pierwsze, musiałbyś kupić kredyty za wysłanie jak największej liczby połączeń. W przeciwnym razie możesz skorzystać z usług online, takich jak Wackyprankcalls.com lub zarejestrować telefony do robocallingu lub telemarketingu, jak wyjaśniono w poprzednim artykule, o którym wspomniałem.

Przeczytaj także: Jak zatrzymać wiadomości spamowe z różnych numerów