35 najlepszych prac pod stołem za dodatkową gotówkę w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 35 najlepszych prac pod stołem za dodatkową gotówkę w 2023 r

Szukasz pracy pod stołem w pobliżu? Chcesz dzisiaj zarobić dodatkowe pieniądze? Oto oferty pracy, które są dobrze płatne i warte Twojego cennego czasu!

Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem pozostającym w domu, czy studentem, możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki prace pod stołem jest dla Ciebie możliwe! Bez względu na to, co lubisz robić, jeśli masz czas i motywację do zarobienia dodatkowych pieniędzy, jest coś dla Ciebie.

Kiedy przyłapiesz się na tym, że mówisz to jest dla ciebie.

Oto kilka strategii, aby znaleźć te płatne prace, zarabiać dobre pieniądze i wiedzieć, jakie prace podjąć. Jak każdy z najlepsze pomysły na zgiełk które są w pobliżu, będzie to wymagało trochę wysiłku z Twojej strony. Jeśli wyświetlasz za dużo, mogą zadzwonić do Ciebie w przyszłości.

Najlepsze prace pod stołem

Jeśli chcesz zarobić trochę szybkiej gotówki, jest gdzieś ktoś, kto jest gotów za to zapłacić.

Ponieważ masz tu do czynienia z gotówką, śledzisz swoje dochody Umożliwiać jest wysoce zalecane. Dlaczego?

  • Korzystanie z Empower jest bezpłatne
  • Możesz połączyć swoje konto bankowe, aby śledzić każdego dolara
  • Dzięki Empower możesz śledzić swoje pieniądze za darmo
  • Zawiera narzędzie do śledzenia wartości netto.

Istnieje wiele opcji i koncertów, które możesz wziąć. Sprawdź listę i zobacz, co do Ciebie pasuje. Oto najlepsze prace pod stołem Do szybka gotówka.

1. Sondaże

Ankiety to jedna z najlepszych ofert pracy online, która zapewnia pieniądze za pośrednictwem komputera lub smartfona. Możesz otrzymać darmowe karty podarunkowe z ankietami lub płacą ci przez PayPal.

Kiedy zaczynasz, najpopularniejsze strony z ankietami to:

Wolna gotówka – zarabiać pieniądze grając w gry, wypełniając ankiety, testując produkty i wykonując różne zadania. Rejestrując się teraz otrzymasz „darmową skrzynkę”, która może zawierać nawet 250 $. Wypłacaj za pomocą PayPal, kryptowalut i kart podarunkowych. Dostępne na całym świecie!

Swagbucks – dostać 5 dolarów bezpłatny po utworzeniu nowego konta i zebraniu wystarczającej liczby punktów. Zarabiaj też na zakupach, graniu w gry lub oglądaniu filmów. Przeczytaj całą naszą recenzję Swagbucks tutaj.

Skrzynka odbiorczaDolarybezpłatny Bonus za rejestrację w wysokości 5 USD plus możesz po prostu surfować po Internecie i zarabiać. Sprawdź nasze pełne Recenzja InboxDollars i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze w tej aplikacji.

Opinia amerykańskiego konsumenta – dostępne na całym świecie.

MojePunkty – dostać 5 dolarów bezpłatny po ukończeniu 5 ankiet. Przeczytaj nasze pełne Recenzja MyPoints Tutaj.

Ankieta ćpuna – do 45 $ za ankietę.

Tu są najlepsze strony z ankietami zarabiać w Internecie, jeśli chcesz więcej!

2. Opieka nad dziećmi

Jednym z najlepszych zawodów płatnych gotówką pod stołem jest opieka nad dziećmi. Opieka nad dziećmi to coś, co możesz robić w każdym wieku, w czasie, który Ci odpowiada. Zarabiaj dodatkowe pieniądze, opiekując się dziećmi, karmiąc je i kładąc do łóżka.

Ponieważ jest tak wielu rodziców, którzy chcą iść na noc, jest wystarczająco dużo koncertów związanych z opieką nad dziećmi. Byłem opiekunką, kiedy byłem młodszy, co może łatwo zarobić.

Opieka nad dziećmi opiera się głównie na zaufaniu, dlatego pomaga znajomość rodziców. Na przykład, zostałem kiedyś polecony przez przyjaciela moich rodziców. Nie musisz znać tej osoby bezpośrednio, ale jeśli znasz kogoś, komu ufasz, to duży plus.

Według Urban Sitter średnia stawka godzinowa waha się od 17,73 USD (jedno dziecko) do 20,49 USD (troje dzieci).

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​większość rodzin zapłaci gotówką za opiekę nad nimi.

3. Opieka nad zwierzętami

Jeśli lubisz przebywać w pobliżu zwierząt, opieka nad zwierzętami to świetny sposób na zarabianie pieniędzy pod stołem! Zakładając darmowe konto na Wędrowiec, możesz spędzać czas ze zwierzętami i jednocześnie zarabiać. Możesz zostać wyprowadzaczem psów lub po prostu posadzić zwierzaki.

Rover to jedna z największych światowych sieci zajmujących się opieką nad zwierzętami domowymi i wyprowadzaniem psów. To idealna platforma do znajdowania osób i zwierząt, którymi można się opiekować w pobliżu. Za 20-40 USD dziennie jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

4. Czyszczenie

Kiedykolwiek szukasz prace pod stołem, sprzątanie jest czymś, co powinieneś rozważyć. Łatwo jest znaleźć pracę przy sprzątaniu przez znajomych, rodzinę i inne osoby w Twojej sieci. Ludzie zawsze potrzebują kogoś, kto posprząta ich domy.

Jeśli wolisz teraz posprzątać dom kogoś, kogo znasz, możesz zapytać lokalną społeczność na Facebooku lub sprawdzić Craigslist. Większość imprez sprzątających zapłaci ci gotówką.

Sprzątanie może się całkiem dobrze opłacać i jest świetnym dodatkowym zajęciem, ponieważ codziennie możesz zarobić dodatkową gotówkę.

5. Oglądanie filmów

Szukasz łatwego sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki pod stołem? Oglądanie filmów to jedna z najlepszych prac online! Sprawdź platformy takie jak Swagbucks I Ankieta ćpuna aby od razu zacząć zarabiać łatwe pieniądze!.

6. Fotografia

Lubisz robić zdjęcia w wolnym czasie? Spróbuj tego pod stołem! Potrzebujesz aparatu, wiesz, jak go używać i masz oko do fotografii.

Możesz zdecydować się na bycie fotografem na imprezach, gdzie będziesz fotografować głównie ludzi. Możesz robić zdjęcia na weselach, imprezach sportowych lub robić sesje zdjęciowe ze swoimi klientami.

Możesz także zdecydować się na sprzedaż swoich zdjęć.

7. DJ

Jeśli lubisz tworzyć muzykę i masz sprzęt, rozważ zarobienie pieniędzy, wykorzystując swoje umiejętności DJ-skie w weekendy. Jeśli powiadomisz znajomych i rodzinę, na pewno znajdziesz za ich pośrednictwem kilka koncertów. Urodziny, wesela i nie tylko.

🔥 Zalecana:  15 legalnych sposobów zarabiania na polecaniu znajomym witryn i aplikacji

Jeśli nie masz jeszcze żadnych umiejętności DJ-skich, sprawdź kursy Dzielenie się umiejętnościami oferuje. Możesz nauczyć się, jak być DJ-em w ciągu kilku godzin.

8. Osobisty asystent

Jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, praca jako osobisty asystent może być dla Ciebie. Wykonujesz dla kogoś różne prace. Możesz zrobić zakupy spożywcze, podwieźć kogoś lub zająć się innymi sprawami.

Jeśli rozważasz zostanie osobistym asystentem, możesz sporządzić listę wszystkich posiadanych umiejętności. Połącz te umiejętności z problemami, które często mają ludzie.

9. Wirtualny Asystent

Szukasz jednego z najlepszych prace pod stołem w dobie internetu? Stawanie się wirtualny asystent to tylko to. Możesz wykonywać pracę wirtualnego asystenta ze swojego laptopa, co oznacza, że ​​jeśli chcesz, możesz zostać cyfrowym koczownikiem.

Coraz więcej osób przenosi swoją działalność do sieci, więc zapotrzebowanie na wirtualnych asystentów wciąż rośnie.

Coś, na co jest obecnie popyt i czego można się szybko nauczyć, to Wirtualny Asystent Pinteresta. Kristin i Gina są ekspertami w tej dziedzinie i mają bezpłatny seminarium internetowe, które możesz śledzić, aby rozpocząć.

Dzięki temu bezpłatnemu szkoleniu nauczysz się wszystkich podstaw, których potrzebujesz, aby rozpocząć własną działalność Pinterest VA.

10. Korektor

Korekta to kolejny sposób zarabiania pieniędzy w Internecie, który zapewnia dużą elastyczność. Czy jesteś dobry w odkrywaniu literówek i poprawianiu gramatyki? Spróbuj korekty. To kolejna praca, która płaci pod stołem, jeśli o to poprosisz.

Jeśli chcesz zbudować biznes wokół korekty, możesz pozyskać klientów i zatrudnić innych, aby zrobili dla ciebie korektę. To brzmi jak skalowalny biznes!

Caitlin Pyle z Proofread Anywhere porzuciła swoją codzienną pracę, aby zostać pełnoetatową korektorką. Stworzyła świetne szkolenie, które możesz wykonać, aby zacząć!

Krzywa uczenia się jest bardzo stroma, a ten bezpłatny kurs obejmuje wszystkie podstawy, które musisz znać, aby zacząć. Zainwestuj godzinę swojego czasu w to bezpłatne szkolenie i dowiedz się wszystkiego o zakładaniu własnej firmy zajmującej się korektą.

11. Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to świetna sprawa umiejętności o wysokich dochodach które możesz wykorzystać i zarobić trochę pieniędzy. Możesz tworzyć strony internetowe dla firm za pomocą WordPress lub Wix, co sprawia, że ​​tworzenie stron internetowych jest stosunkowo łatwe.

Po zbudowaniu witryny możesz oferować swoje wsparcie przez jakiś czas i mieć zadowolonych klientów. Twórz stronę internetową tygodniowo, a co miesiąc będziesz mieć tysiące dodatkowych dolarów.

12. Rozwój oprogramowania

Kiedy masz umiejętności kodowania, mogą one przejść długą drogę. Sprawdź platformy takie jak Fiverr aby zarobić dodatkowe pieniądze. Możesz zaoferować zbudowanie aplikacji na urządzenia mobilne, narzędzia online lub zbudowanie niestandardowej platformy.

13. Niezależny pisarz

Pisanie online jako freelancer to coś, co może zapewnić ci pewien dochód. Pisanie to dość konkurencyjna nisza. Kiedy będziesz dobry w tym, co robisz, dostaniesz pracę.

Byłoby wspaniale specjalizować się i niszować dla określonej niszy treści. Jednym z przykładów takich nisz może być kryptowaluta, gdzie piszesz o blockchainie i jego wpływie na nasze społeczeństwo. Innym niszowym przykładem może być copywriting, produkty lub strony docelowe.

14. Marketing afiliacyjny

Dzięki marketingowi afiliacyjnemu zarabiasz niewielką prowizję, gdy ktoś kupuje coś za pośrednictwem Twojego linku, bez dodatkowych kosztów. Zbudowanie pewnego dochodu za pomocą marketingu afiliacyjnego może zająć trochę czasu.

Dzięki marketingowi afiliacyjnemu możesz zarabiać pieniądze za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych, swojej witryny lub przyjaciół i rodziny.

Najszybszym i najbardziej opłacalnym sposobem na rozpoczęcie marketingu afiliacyjnego jest posiadanie własnej strony internetowej. Zrobiliśmy poradnik pt jak założyć blogaw tym wskazówki, jak zarabiać na blogowaniu i jak przyciągnąć ruch do swojej witryny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o marketingu afiliacyjnym? Michelle z Making Sense of Cents zarabia ponad 50 000 $ miesięcznie na marketingu afiliacyjnym. Zna się na marketingu afiliacyjnym i chce podzielić się z Tobą swoją wiedzą.

Chcesz dowiedzieć się o marketingu afiliacyjnym w małych kawałkach? Chcesz wiedzieć dokładnie, jak Michelle zarabia dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie dzięki marketingowi afiliacyjnemu? Sprawdź jej kurs Sens marketingu afiliacyjnego. Lub idź tutaj na pełna recenzja kursu marketingu afiliacyjnego.

15. Strony testowe

Testowanie stron internetowych staje się coraz bardziej popularne. Możesz zarabiać pieniądze w zaciszu własnego domu, a ich płaca wcale nie jest zła. Często dostajesz 10 $ za 15 minut.

Sprawdź, z jakich platform możesz zacząć testować strony internetowe jako dodatek.

Im więcej platform, na których się zarejestrujesz, tym lepiej. Może upłynąć kilka dni, zanim pojawią się pierwsze testy.

16. Przygotowanie podatku dochodowego

Czy znasz przepisy podatkowe w swoim kraju? Raz w roku możesz składać osobiste podatki swoich przyjaciół i rodziny. Jeśli masz specjalistyczną wiedzę dotyczącą małych firm, możesz im pomóc!

17. Przewodnik turystyczny

Organizuj wycieczki piesze po swojej okolicy, najlepiej w pobliskim mieście. Spaceruj i opowiadaj historie o miejscach, które odwiedzasz. Czy mówisz w języku obcym? To ogromny plus!

Nie musisz oprowadzać grup, ale możesz też szukać osób, które szukają przewodnika. Bądź świadomy, kiedy w Twojej okolicy jest szczyt sezonu, czyli czas, w którym chcesz być dostępny.

18. Sprzedaż produktów

Czy chcesz zarobić dodatkowy dochód z boku? Uprawa owoców, warzyw i ziół może być do tego idealna. Wyszukaj miejsce, w którym możesz sprzedawać swoje produkty, na przykład lokalny targ. Miejsce, z którego sprzedajesz swoje przedmioty, determinuje dużą część twoich zysków.

🔥 Zalecana:  Najlepsze sposoby na obniżenie poziomu ryzyka w Twojej firmie

Pro wskazówka: nie musisz sprzedawać produktów na targu. Możesz sprzedawać domowe dipy, biżuterię, miód, suszone mięso. Jeśli ludziom podoba się to, co sprzedajesz, mogą wracać co tydzień!

19. Catering

Szukasz dodatkowych pieniędzy? Obsługuj imprezy, takie jak imprezy, od tradycyjnych do nowoczesnych weseli święta. Możesz pomóc, dostarczając jedzenie na miejsce, serwując jedzenie lub ustawiając tace.

Szczególnie w miesiącach o większym natężeniu ruchu firmy cateringowe są przytłoczone i potrzebują pomocy. Możesz zaspokoić swoje własne wydarzenia lub zdecydować się pomóc firmie cateringowej na cały dzień.

20. Fryzjer

Zdobądź gotówkę poprzez fryzjerstwo, oferując swoje usługi w domach ludzi. Jeśli wiesz, jak dobrze farbować włosy, możesz zarobić jeszcze więcej.

Jeśli chcesz mieć dodatkowych klientów, wybierz kolory takie jak różowy, fioletowy lub niebieski. Obecnie są popularne i ludzie są skłonni za to zapłacić.

21. Charakteryzator

Czy jesteś dobry w makijażu? Zarabianie dodatkowych pieniędzy jako wizażystka może być dla Ciebie.

Wielu wizażystów zaczyna od pasji do makijażu i ćwiczy z przyjaciółmi. Na początku zbudowanie firmy zajmującej się makijażem może zająć trochę czasu. Zacznij od wykonywania drobnych prac za gotówkę i buduj swoją klientelę.

22. Kierowca

Wiele osób chce się gdzieś przejechać i za to zapłacić. Spójrz na Craigslist w kategorii wspólnych przejazdów lub w lokalnej grupie na Facebooku, a znajdziesz mnóstwo. W Europie istnieje blablacar.com, która jest witryną udostępniania przejazdów. W czasie wakacji zabierałem ludzi z Hiszpanii do Francji i pokrywałem wszystkie koszty przejazdu samochodem.

Sprawdź to, zanim odwiedzisz inne miasto, możesz być zaskoczony tym, co znajdziesz.

23. Instruktor tańca

Wiele osób chce nauczyć się tańczyć. Jaką formę tańca lubisz tak bardzo, że mogłabyś jej uczyć? Od hip-hopu po balet czy taniec towarzyski.

Upewnij się, że masz małą pracownię lub pokój, w którym możesz prowadzić zajęcia. Ewentualnie możesz udzielać lekcji online lub napisać e-booka na ten temat.

24. Instruktor jogi

Coraz więcej osób chce nauczyć się jogi, co sprawia, że ​​jest to świetna praca pod stołem. Wszyscy odkrywają jogę jako trening.

Jako instruktor jogi możesz uczyć lokalnie w swoim studio, chodzić do domów lub prowadzić zajęcia cyfrowe. Poza tym możesz założyć własny kanał YouTube, aby zwiększyć przychody i widoczność.

25. Trener osobisty

Jeśli taniec lub joga nie są dla Ciebie, rozważ zostanie trenerem osobistym. Jeśli lubisz ćwiczyć i dużo wiesz o ćwiczeniach, spróbuj! Bądź ostrożny i pamiętaj o bezpieczeństwie przez cały czas, nie chcesz popychać kogoś za daleko podczas ćwiczeń.

Praca pod stołem jako osobisty trener może przynieść ci dodatkowe pieniądze w krótkim okresie.

26. Sprzedawca

Odbierz przedmioty z działu odprawy celnej i obracać je dla zysku. Poza tym możesz zbierać przedmioty w sklepach z używanymi rzeczami lub na wyprzedażach garażowych. Możesz sprzedawać online lub w swojej okolicy.

Jeśli chcesz zagłębić się bardziej arbitraż detaliczny, możesz uzyskać przedmioty z działu odprawy celnej i odsprzedać je online. Ludzie żyją z arbitrażu detalicznego, gdzie codziennie chodzą do sklepów takich jak Walmart, TJ Maxx lub Ross, aby odebrać artykuły z działu wyprzedaży.

27. Krawiec

Jeśli jesteś dobry w szyciu ubrań, pomyśl o zarobieniu dodatkowych pieniędzy, naprawiając proste usterki w ubraniach. Możesz dopasować ubranie, załatać małe dziury, naprawić zamek błyskawiczny i otrzymać zapłatę w gotówce.

Kiedy próbujesz zbudować grupę obserwujących, umieść swoje usługi na Craigslist lub w grupach na Facebooku.

28. Drukowanie na koszulkach

Sprzedaż koszulek może być dobrym dodatkiem. Kupić sprzęt do sitodruku za całkiem niską cenę i zacznij drukować koszulki, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Znam ludzi, którzy zarabiają na tym w pełnym wymiarze godzin!

29. Malarz

Kiedy mówię, że możesz malować jako robotę pod stołem, jest to bardziej rodzaj występu w malowaniu domów. Jeśli lubisz malować i nie masz nic przeciwko malowaniu się, to może być idealny koncert. Wiele osób potrzebuje malarzy do swoich domów, ogrodzenia lub schodów.

Wypróbuj swoją lokalną grupę na Facebooku, aby sprawdzić Craigslist do malowania koncertów. Malowanie może przynieść niezłe pieniądze, ale to praca. Możesz malować cały dzień, aby zmaksymalizować swoje zarobki i zakończyć pracę tak szybko, jak to możliwe.

Dzięki malowaniu możesz zarobić od 30 do 50 USD, co zależy od twoich umiejętności.

30. Koszenie trawników

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze latem, koszenie trawników może być świetną pracą pod stołem. Wiele osób nie ma czasu na koszenie trawników lub po prostu nie chce tego robić. Rozejrzyj się po okolicy w poszukiwaniu nieruchomości, które mogłyby wymagać koszenia, i zapytaj ich, czy nie potrzebują pomocy.

Koszenie może przynieść około 40 USD za trawnik. Oczywiście im większy ogród, tym wyższa cena.

31. Poruszający się

Innym świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest praca jako przeprowadzka. Będziesz pomagał ludziom przenosić domy lub akademiki. Gwarantuję, że wiele osób potrzebuje pomocy przy przeprowadzce i chętnie za to zapłaci.

Przeprowadzka to ciężka praca, która sprawia, że ​​jest to jednocześnie trening. wygrana-wygrana!

32. Ogrodnictwo

Masz zielone palce i kochasz rośliny? Idź i zostań ogrodnikiem! Chociaż nie jest to coś, z czym każdy potrzebuje pomocy, osoby starsze chętnie przyjmą pomoc w ogrodnictwie.

Popytaj ludzi, którzy mogą potrzebować pomocy, lub udaj się do starszych dzielnic miasta i zapytaj tam ludzi. Przeważnie nie będziesz musiał wykonywać żadnych skomplikowanych prac, wystarczy wyciąć rośliny, podlać je i wypłacić pieniądze.

🔥 Zalecana:  Jak zamienić 10 000 na 100 000? 12 najlepszych sposobów, aby to zrobić

Jeśli masz szczęście, możesz znaleźć kogoś, kto będzie skłonny zapłacić miesięczną opłatę tylko za utrzymanie dobrego wyglądu ogrodu.

33. Odśnieżanie

W zależności od regionu, w którym mieszkasz, usuwanie śniegu dla ludzi może być świetnym przedsięwzięciem. Wiele osób nie chce samodzielnie odśnieżać, więc chętnie zapłacą komuś za to.

Wystarczy łopata do śniegu lub odśnieżarka, aby ułatwić sobie życie. Zapytaj w swojej okolicy, zapytaj rodzinę i przyjaciół lub umieść post na lokalnej grupie na Facebooku. Wkrótce znajdziesz ludzi, którzy są gotowi zapłacić ci za odśnieżanie.

34. Siedzenie w domu

Siedzenie w domu to świetna praca pod stołem i nie kosztuje wiele wysiłku. Opiekujesz się nieruchomością pod nieobecność właścicieli. W większości przypadków musisz tylko sprawdzić, czy ich zwierzęta mają jakieś, podlać rośliny lub wykonać lekkie sprzątanie.

Jest to stosunkowo łatwe i może przynieść świetną gotówkę pod stołem. Jeśli chcesz to zrobić za pośrednictwem platformy, Opiekunki domowe to świetna platforma internetowa, która zapewnia koncerty w domu na całym świecie! To świetny sposób podróżować z ograniczonym budżetem.


35. Korepetycje

Czy jesteś dobry z jakiegoś przedmiotu? Niezależnie od tego, czy chodzi o ekonomię, matematykę czy historię, znalezienie korepetytora nie jest takie trudne.

Kiedy studiowałem, na mojej uczelni były specjalne tablice, na których składano tego typu prośby. Udzielałem korepetycji kilku studentom z ekonomii i matematyki za 15 dolarów za godzinę.

Prawdopodobnie jest jakiś przedmiot, w którym jesteś dobry, dzięki czemu możesz zarobić trochę pieniędzy na boku.

36. Uber Eats lub DoorDash

Podczas gdy Uber Eats lub DrzwiDash nie płać gotówką za biegi, możesz zarobić trochę gotówki na napiwkach. Oto nasza pełna Recenzja DoorDash żebyś sprawdził.

Większość osób zamawiających jedzenie przez Internet daje napiwek w postaci kilku dolarów, o ile dostawca jest miły i punktualny. Około 30-40% osób da napiwek w gotówce, a reszta w aplikacji.

Elastyczność dostarczania jedzenia jest świetna, możesz pracować kiedy ci pasuje.

Możesz też sprawdzić Koledzy z poczty vs. DoorDash – najlepszy dodatek dla kierowców.

Jak znaleźć pracę pod stołem

Omówiliśmy wiele prac płatnych gotówką, ale gdzie je znajdziesz? Istnieje wiele platform i stron internetowych, na których ludzie tego szukają.

Grupy na Facebooku

Większość miast i miasteczek ma lokalną grupę na Facebooku, gdzie można pooglądać. Sprawdź, czy ludzie nie potrzebują pomocy w czymś, co możesz zrobić lub sam zareklamuj swoje usługi. Sprawdź regulamin grupy na Facebooku, aby mieć pewność, że go nie złamiesz.

Craigslist

Kiedy szukasz koncertów, które zapłacą ci gotówką, Craiglist jest jednym z pierwszych miejsc, do których należy szukać. Możesz reklamować swoje usługi na ich platformie lub przeglądać oferty pracy opublikowane przez ludzi.

W sekcji koncertów możesz zobaczyć wszystkie koncerty w Twojej okolicy, uporządkowane według kategorii. Możesz wybrać zadania, które chcesz wykonywać.

Platformy pracy online

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy fizycznej, czy pracy online, istnieje wiele internetowych platform pracy, które możesz sprawdzić, w tym:

  • Następne drzwi
  • Care.com
  • Po prostu zatrudniony
  • Rzeczywiście
  • Rover.com – do spacerów z psami i do opieki nad zwierzętami.

Często Zadawane Pytania

Teraz omówiliśmy wiele różnych prace pod stołemprzejdźmy do najczęściej zadawanych pytań.

Co to jest praca pod stołem?

Praca pod stołem to praca krótkoterminowa, za którą często płaci się gotówką. Możesz znaleźć te oferty pracy online oraz za pośrednictwem rodziny lub przyjaciół. Te prace są często czasochłonne, ale przyniosą ci gotówkę pod koniec tygodnia. Praca pod stołem jest świetna, gdy brakuje ci gotówki.

Jak mogę śledzić moją gotówkę?

Najłatwiejszym sposobem śledzenia gotówki jest korzystanie z Umożliwiać. Aplikacja śledzi Twoje dochody i wszystkie przepływy pieniężne, dzięki czemu w każdej chwili znasz stan gotówki.

Co z podatkami?

Gotówka, którą otrzymujesz prace pod stołem jest śledzony w Umożliwiać aplikacja. Możesz skorzystać z aplikacji, aby upewnić się, że poprawnie przesłałeś swoje podatki na koniec roku.

Większość ludzi nie zarobi wystarczająco dużo pieniędzy przez cały rok, aby zapłacić podatki, więc wspaniale jest wiedzieć, że nie musisz się tym martwić.

Wniosek – praca pod stołem

Niezależnie od tego, czy googlujesz, czy chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, uzyskanie dodatkowego dochodu jest świetne! Możesz zarabiać na rzeczach, które chcesz. Dopóki jesteś zadowolony z tego, co robisz, wszystko jest w porządku.