35 najlepszych ofert pracy dla nastolatków w 2023 r [Online, Part-Time]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 35 najlepszych ofert pracy dla nastolatków w 2023 r [Online, Part-Time]

Czy bycie młodym oznacza, że ​​po prostu siedzisz? A może jesteś typem osoby, która mimo swojego wieku chce zarabiać? Chcesz wiedzieć, jak zarabiać jako nastolatek? Oto nasze najlepsze oferty pracy dla nastolatków online i offline.

Rozpoczęcie w młodym wieku jest niezbędne, niezależnie od tego, czy chcesz zarabiać pieniądze na wydatki, czy też masz wielkie marzenie o niezależności finansowej i wcześniejszej emeryturze. Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć patrzeć z szerszej perspektywy i zastanowić się, co musisz zrobić, aby osiągnąć swoje końcowe cele w życiu. Wiek to tylko liczba, jeśli chodzi o podążanie za swoimi marzeniami w życiu.

W dzisiejszych czasach istnieje o wiele więcej możliwości pracy, gdy jesteś nastolatkiem. Limity zarabiania pieniędzy w zależności od wieku zmniejszyły się na przestrzeni lat. Wszystko, czego potrzebujesz, to przejść do trybu online, a będziesz mógł znaleźć pracę online, pracę w niepełnym wymiarze godzin dla nastolatków lub cokolwiek innego, czego chcesz.

W Internecie jest mnóstwo praca dla nastolatków które możesz wykonywać w zaciszu własnego domu, gdy masz 18 lat lub mniej. Poza tym istnieją również prace osobiste, które można wykonywać dobrze płatne. Dzięki obu możesz określić swój harmonogram i pracować, kiedy Ci odpowiada.

Możliwości są na wyciągnięcie ręki. Dowiedzmy się więcej, dobrze?

Jak szybko znaleźć pracę dla nastolatków

Jeśli chcesz znaleźć dobrą pracę dla nastolatków, istnieje kilka dużych witryn z ofertami pracy, które mogą pomóc w znalezieniu możliwości zatrudnienia. Platformy takie jak SimplyHired lub Indeed sprawiają, że znalezienie pracy jako nastolatek jest szybkie i bezproblemowe, a Indeed jest zdecydowanie jedną z najlepszych witryn do wyszukiwania ofert pracy.

Na platformie Indeed możesz wyszukiwać oferty pracy, wakaty, kontaktować się z rekruterami, wysyłać list motywacyjny i czytać oferty pracy, które mają na platformie. To swego rodzaju bank ofert pracy, w którym w jednym miejscu możesz załatwić swoje poszukiwania pracy. Jeśli szukasz staży, pracy dla młodzieży, pracy dla studentów lub pracy wakacyjnej, Indeed jest również miejscem, do którego należy się udać.

Trzymaj się z dala od platform poszukiwania pracy, takich jak LinkedIn, Glassdoor i Monster. Oferty pracy, które znajdują, nie są przeznaczone dla nastolatków. Wiele z nich obejmuje możliwości kariery w pełnym wymiarze czasu pracy.

Niektóre terminy, które możesz wyszukać, to:

 • Praca online dla nastolatków
 • Wakacyjna praca dla nastolatków w pobliżu mnie
 • Praca dla nastolatków w pobliżu
 • Praca online dla nastolatków
 • Praca na pół etatu dla młodzieży
 • Nastolatek + Twoja lokalizacja

Chcesz wiedzieć, jak zarabiać w Internecie dla nastolatków? Spróbuj wpisać teen online w serwisie Indeed lub Google. Będziesz mieć wiele ofert pracy online.

Aby Ci to uprościć, stworzyliśmy listę najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie dla nastolatków.

Praca online dla nastolatków

Od internetu i Google są dziesiątki online praca dla nastolatków. Jeśli chcesz, aby twój nastolatek zarabiał pieniądze z domu, to jest miejsce dla ciebie. Mają własne pieniądze na wydatki i nauczą się pracować.

Te oferty pracy online dla nastolatków są dostępne w czasie wolnym lub po szkole. Sprawdźmy najlepsze oferty pracy online dla nastolatków.

1. Wypełniaj ankiety za pieniądze

Chcesz wyrazić swoją opinię i jednocześnie zarabiać? Istnieje wiele witryn z ankietami online, które chętnie zapłacą za Twoją opinię. Firmy te akceptują nastolatków w wieku 13 lat i starszych.

Wypełnianie ankiet nie sprawi, że szybko się wzbogacisz, ale zarobisz wystarczająco dużo pieniędzy na zabawne wydatki. Ponadto możesz wypełniać ankiety, kiedy tylko masz trochę czasu.

Wypełnianie ankiet można przeprowadzić podczas ubiegania się o pracę, którą lubisz. Ponieważ nie zajmą Ci one zbyt wiele czasu, możesz je wypełniać zawsze, gdy jesteś online. Jest to sytuacja korzystna dla obu stron, ponieważ możesz zarabiać pieniądze, szukając w Internecie innych ofert pracy, których naprawdę chcesz.

Oto niektóre z platform, które możesz wypróbować:

Ankieta ćpuna to najpopularniejsza platforma do ankiet, na której można zarabiać przez PayPal. Możesz wypełniać ankiety, kiedy chcesz i ustalać swój harmonogram.

Swagbucks to najlepsza platforma, jeśli szukasz zadań i ankiet online. Za wykonywanie zadań zdobywasz punkty, które możesz wykorzystać do zdobycia darmowych kart podarunkowych lub gotówki. Wszystkie te zadania możesz wykonywać na telefonie podczas oglądania telewizji lub czekania w autobusie. Przeczytaj całą naszą recenzję Swagbucks tutaj.

Jeśli masz co najmniej 13 lat, zarejestruj się w ankietach dotyczących marki, aby zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety.

2. Udostępnij swój niewykorzystany internet

Czy wiesz, że możesz zarabiać na sprzedaży niewykorzystanej przepustowości łącza internetowego? Zarabiasz około 50 $, pasywnie, za pośrednictwem Honeygain. Żaden wysiłek nie jest wymagany, co, jak powiedziałbym, jest idealnym pomysłem na dodatkową zabawę dla nastolatków.

Dzięki Honeygain firmy mogą wykorzystać niewykorzystaną przepustowość łącza internetowego do obsługi ciężkiego oprogramowania. Pomyśl o sieci dostarczania treści (CDN) lub usługach monitorowania SEO (takich jak Moz). Potrzebują przepustowości na całym świecie, a ty to zapewniasz. Udostępniasz tylko przepustowość łącza internetowego i nic więcej. Nie śledzą ani nie rejestrują twoich danych.

Pozwól, aby niewykorzystana przepustowość Internetu zarabiała dla Ciebie, całkowicie pasywna. Jeśli użyjesz tego linku, otrzymasz darmowe kredyty w wysokości 5 USD!

3. Oglądaj reklamy

Nie masz nic przeciwko oglądaniu reklam? Czy wiesz, że możesz zarabiać na oglądaniu reklam? Istnieje wiele platform, które płacą za spędzenie godzin na oglądaniu reklam.

Naszymi ulubionymi są:

Skrzynka odbiorczaDolary to platforma, na której możesz zarabiać pieniądze, wykonując drobne zadania. Może to być wszystko, od grania w gry online, przeglądania Internetu lub oglądania reklam. Przeczytaj nasze pełne Recenzja InboxDollars aby uzyskać więcej informacji o platformie.

Kiedy użyjesz naszego linku, otrzymasz premię za rejestrację w wysokości 5 $!

MojePunkty to kolejna platforma, na której możesz wypełniać ankiety, oglądać reklamy lub otrzymywać zwrot gotówki za zakupy dokonane za pośrednictwem ich platformy. Kiedy zarejestrujesz się za pomocą naszego linku, otrzymasz premię w wysokości 5 USD, jeśli wypełnisz pięć ankiet!

4. Wykonaj pracę z wprowadzaniem danych

Chociaż prawdopodobnie nie będzie to najbardziej ekscytująca praca, jaką kiedykolwiek wykonałeś, wprowadzanie danych jest łatwe, a stawka godzinowa jest rozsądna. Jedna uwaga dodatkowa jest taka, że ​​​​musisz mieć ukończone 18 lat.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić najwięcej, biorąc udział w ankietach za pieniądze

Dzięki pracy z wprowadzaniem danych możesz rozpocząć pracę nad swoim harmonogramem. Jeśli piszesz szybko i dokładnie, może to być dla Ciebie. Istnieją najlepsze zadania wprowadzania danych, które możesz wypróbować już dziś.

Gdzie można znaleźć oferty pracy związane z wprowadzaniem danych? FlexJobs to jedna z największych platform do znajdowania pracy z domu, która odpowiada Twoim zainteresowaniom i cechom. Oferują różne rodzaje pracy i możesz reklamować swoje umiejętności na platformie.

5. Korekta

Jeśli lubisz pisać i jesteś dobry z gramatyki, korekta może stać się Twoim następnym zadaniem. Sprawdzasz pracę innych osób pod kątem błędów ortograficznych i gramatycznych i dostajesz za to wynagrodzenie.

Możesz wykonywać tę pracę w zaciszu własnego domu, zgodnie z harmonogramem. Oto lista najlepszych ofert pracy jako korektor dla początkujących i profesjonalistów, w tym potrzebnych umiejętności.

Czy chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć odnoszącą sukcesy firmę zajmującą się korektą? Sprawdź BEZPŁATNE seminarium internetowe mojej przyjaciółki Caitlin w Proofread Anywhere. Uczy, jak zdobyć pierwszego klienta i na co zwrócić uwagę rozpoczynając działalność.

6. Pisz artykuły online

Chcesz zarabiać za pisanie? Wiele stron internetowych oferuje nastolatkom niezależną pracę pisarską.

Na Fiverr, internetowym rynku koncertów, możesz dołączyć, gdy masz 13 lat lub więcej. Ich szybkie koncerty zaczynają się od 5 $ i sięgają tysięcy dolarów, w zależności od tego, co oferujesz. Na Fiverr możesz robić wszystko – pisać, sprawdzać, nagrywać wideo i nie tylko. Wszystko tam jest!

7. Załóż bloga

Blogowanie jest jednym z najlepszych praca dla nastolatków jeśli chcesz zarabiać długoterminowo. To nie jest dla ciebie, jeśli potrzebujesz teraz pieniędzy. Z biegiem czasu zbudujesz dochód pasywny, a Twoja witryna zacznie zarabiać.

Jeśli jesteś pasjonatem określonego tematu lub dużo o czymś wiesz, możesz podzielić się spostrzeżeniami na swoim blogu. Na przykład nauczyłem się wiele o zarabianiu pieniędzy w Internecie i pasywnym dochodzie w ciągu ostatnich kilku lat, więc tym się tutaj dzielę.

Z czasem uzyskasz ruch z Google i zaczniesz zarabiać na reklamach lub linkach partnerskich. Jeśli chcesz zarabiać na swoim blogu, musisz mieć nazwę domeny.

Oto nasz post, który wyjaśnia krok po kroku, jak założyć bloga i zacząć pisać swoje pierwsze treści.

8. Słuchaj muzyki

Czy wiesz, że możesz zarabiać za słuchanie muzyki? Nie są wymagane żadne kwalifikacje! Dzięki Slice The Pie możesz zarabiać pieniądze, przeglądając piosenki i reklamy w zaciszu własnego domu. Otrzymasz zapłatę od 0,05 do 0,20 USD za utwór i otrzymasz zapłatę, gdy Twoje konto osiągnie 10 USD. Podpisz tutaj!

9. Sprzedawaj rzeczy online

Chcesz zarabiać na rzeczach, które już masz w domu? Sprzedaż przedmiotów online może być dla Ciebie. W ten sposób nie musisz szukać ofert pracy i unikać rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to, czego wielu szuka:

 • Książki – jeśli masz podręczniki lub książki do samorozwoju, których już nie potrzebujesz, możesz je sprzedać na Decluttr lub Craigslist.
 • Elektronika – jeśli masz elektronikę, którą chcesz sprzedać, wypróbuj strony takie jak Gazelle lub Decluttr. Zabiorą ci starą elektronikę i zapłacą za nią. wygrana-wygrana!
 • Odzież – możesz sprzedawać odzież na wielu różnych platformach, w tym na Facebooku Marketplace i Craigslist.

[Related Read: How To Make Money With A Closet Cleanout]

10. Arbitraż detaliczny

Jeśli chcesz sprzedawać rzeczy online na dużą skalę, wypróbuj arbitraż detaliczny. Arbitraż detaliczny polega na tym, że kupujesz coś w sklepie po obniżonej cenie i odsprzedajesz to online z zyskiem.

W arbitraż detaliczny zaangażowanych jest wiele osób. Niektórzy będą sprzedawać kilka przedmiotów rocznie, podczas gdy inni będą sprzedawać ponad 100 000 USD rocznie. Arbitraż detaliczny to świetny sposób na zarobienie pieniędzy w Internecie.

11. Strony testowe

Jeśli masz co najmniej 15 lat, możesz pracować na kilku stanowiskach związanych z testowaniem witryn. Możesz pracować według swojego harmonogramu i wykonywać te zadania, kiedy masz czas.

Dwie z moich ulubionych platform to:

 • Testowanie użytkownika to duża platforma dla początkujących lub dopiero zaczynających. Możesz zarobić średnio 10 USD za 10-15 minut testowania na tej platformie.
 • Respondent to wysoko płatna platforma, którą chcesz sprawdzić. W zeszłym tygodniu zarobiłem 50 $, wypełniając 30-minutową ankietę. Chociaż nie wszystkie oferty pracy tyle płacą, jest to świetna platforma. Po prostu bądź świadomy: możliwości nie zawsze są dostępne. Jeśli zostaniesz wybrany, będzie to praca, która pasuje do Twojego profilu. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, potrzebujesz zgody rodziców lub opiekuna.

12. Zostań przedstawicielem obsługi klienta

Kiedy masz 16 lat lub więcej, praca jako przedstawiciel obsługi klienta może być pracą, której szukasz. Możesz mieć stały dochód, często możesz decydować o swoim harmonogramie, a wynagrodzenie jest dobre.

Praca w obsłudze klienta nie zawsze jest zabawą i zabawą, ponieważ musisz radzić sobie z wymagającymi klientami, którzy nie są zadowoleni z ich usług lub produktów. Jednak nauczysz się wielu umiejętności, które możesz wykorzystać w późniejszym życiu.

11. Zostań wirtualną asystentką

Zdobądź pracę jako wirtualny asystent, a nie będziesz się nudzić. Wirtualny asystent wykonuje różne zadania. Możesz wykonywać prace projektowe, publikować posty w mediach społecznościowych, odpowiadać na e-maile i nie tylko. Pomagasz głównie właścicielom małych firm w ich codziennych zadaniach bez wychodzenia z własnego domu.

Nie musisz mieć ukończonych 18 lat, aby zostać wirtualną asystentką. Doskonałą platformą do sprawdzenia jest FlexJobs, gdzie możesz rozpocząć pracę, gdy tylko dopasujesz się do klienta.

12. Wirtualny asystent Pinteresta

Jeśli chcesz zostać wysoko opłacaną wirtualną asystentką, dobrze jest wyspecjalizować się w konkretnej niszy. Na przykład Pinterest Virtual Assistant płaci bardzo dobrze. Moja przyjaciółka Kristin jest ekspertem w tej dziedzinie i prowadzi BEZPŁATNE webinarium Wirtualnego Asystenta na Pintereście.

Dzięki temu bezpłatnemu szkoleniu nauczysz się wszystkich podstaw, których potrzebujesz, aby rozpocząć własną działalność Pinterest VA.

13. Uruchom kanał YouTube

Założenie własnego kanału na YouTube może być świetną zabawą. Jeśli nie chcesz po prostu rozpocząć go samodzielnie, możesz rozważyć utworzenie go ze znajomymi.

🔥 Zalecana:  Dezaktywacja Uber Eats – 12 powodów, dla których tak się dzieje (i jak reaktywować!)

Założenie kanału na YouTube to również długoterminowa gra, ponieważ zanim zaczniesz zarabiać, musisz najpierw zbudować grupę odbiorców. Im młodszy zaczniesz, tym lepiej. Jest to również łatwy sposób na zarabianie pieniędzy jako dziecko. Z czasem będziesz mieć więcej subskrybentów, a Twoje dochody będą rosły wykładniczo.

Musisz lubić temat, o którym chcesz założyć kanał YouTube. Jeśli jesteś pasjonatem czegoś, inni pasjonaci tej samej rzeczy przyjdą na Twój kanał.

Pamiętaj, że nie wszyscy mogą mieć to samo wartość netto jako Pokimanei to jest zupełnie w porządku.

[Related Read: How Much Does A Youtuber Make?]

14. Wykonuj mikroprace

Jeśli szukasz dodatkowych zajęć dla nastolatków, mikroprace mogą być dobrym rozwiązaniem. Wykonujesz szybkie zlecenia za niewielką wypłatę, która z czasem może zacząć się sumować.

Możesz sprawdzić jedną z następujących platform:

 • Flexjobs – sprawdź Flexjobs, który zawiera wiele różnych ofert pracy dla różnych poziomów wiedzy. Możesz zdecydować, jaką pracę chcesz podjąć i od razu zacząć zarabiać.
 • Fiverr – Fiverr to internetowa giełda pracy, na której możesz wykonywać drobne zadania już od 5 USD. Możesz zdecydować, jaki rodzaj pracy lubisz wykonywać i zapisać się tylko na ten rodzaj pracy.
 • Turk amazoński (mTurk) – w Amazon Turk znajduje się więcej małych zadań, niż mógłbyś kiedykolwiek wykonać. Zawsze jest wystarczająco dużo miejsc pracy, ale zarobki są niskie.

15. Korepetycje

Kiedy masz 16 lat, a angielski jest Twoim pierwszym językiem, możesz ubiegać się o korepetycje w SameSpeak. Najlepsze jest to, że zarabiasz 10 $ za każdą 30-minutową sesję, czyli więcej niż większość ofert pracy dla nastolatków.

Jest to jeden z najlepszych w Internecie praca dla nastolatków. Dobrze się opłaca i możesz ustalić swój harmonogram. Już nie musisz wychodzić z domu. Możesz znaleźć osoby do udzielania korepetycji online.

16. Opieka nad dziećmi

Jeśli masz mniej niż 18 lat i szukasz pracy pod stołem, która da ci dodatkowe pieniądze, opieka nad dziećmi może być dla Ciebie.

Wymeldować się Care.com kiedy szukasz występów. Otrzymasz wynagrodzenie od 15 do 20 USD za godzinę.

17. Zostań aktorem głosowym

Czy masz świetny głos mówiący i czy jesteś zainteresowany robieniem podkładów głosowych? Zarejestruj się w Voices.com i prześlij próbkę głosu. Platforma nie ma wymogu minimalnego wieku.

Rejestracja w Voices.com jest opłacalna. Możesz spodziewać się zarobku ponad 100 USD za jedną pracę głosową. Ponadto platforma oferuje zniżkę dla nastoletnich członków rejestrujących się.

Najlepsze pierwsze prace dla nastolatków

Oprócz pracy online istnieje wiele prac osobistych lub offline, które możesz wykonywać jako nastolatek. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, możesz rozpocząć te prace. Te pierwsze praca dla nastolatków są dostępne w czasie wolnym lub po szkole.

Tajemnica? Poinformuj rodzinę, przyjaciół i sąsiadów, że szukasz pracy. Zrobiłem wiele prac związanych z opieką nad dziećmi i korepetycjami tylko dlatego, że moi rodzice poprosili swoich przyjaciół. W rezultacie wykonałem dziesiątki innych prac.

18. Dostarczanie żywności

Czy chcesz mieć pracę, którą możesz wykonywać w dowolnym momencie bez żadnych problemów? Usługi dostawcze przechodzą przez dach od początku tego roku. Jeśli masz samochód i masz ukończone 18 lat, możesz pracować w firmie kurierskiej.

Jeśli chcesz zarabiać na dostarczaniu jedzenia, DoorDash to świetne miejsce do rozpoczęcia.

Sprawdź nasze pełne Recenzja DoorDash lub poczytaj jak DoorDash porównuje się do Postmates.

19. Zakupy spożywcze

Czy raczej pomagasz ludziom robić zakupy spożywcze? Wypróbuj Instacarta. Z Instacart zrobisz zakupy spożywcze i dostarczysz je.

20. Praca w ogródku

Praca w ogródku to świetna praca dla nastolatków, o której ludzie często zapominają. Możesz kosić trawniki, przenosić sterty ziemi, grabić podwórko. Wszystko zależy od tego, co chcą, żebyś zrobił.

Kiedy pracujesz w ogrodzie dla jednej osoby, są szanse, że więcej osób zacznie Cię znajdować. Jeśli tak się stanie, twój boczny zgiełk może szybko rosnąć.

21. Spacer z psem

Lubisz psy i chcesz spędzać z nimi więcej czasu? Inni potrzebują ludzi do wyprowadzania psów podczas pracy. Chcesz zarabiać na wyprowadzaniu psów? Sprawdź Rover, aby znaleźć koncerty na spacery z psami w Twojej okolicy.

22. Opieka nad zwierzętami

Oprócz wyprowadzania psów, istnieje również duża potrzeba opiekowania się zwierzętami domowymi podczas ich wakacji. Opieka nad zwierzętami to jedno z najłatwiejszych letnich zajęć praca dla nastolatków. Możesz gościć psy we własnym domu lub w domu właścicieli. Sprawdź Rover, aby zapisać się na koncerty dla zwierząt domowych.

23. Sprzątanie

Każdy potrzebuje posprzątać swoje domy, ale nie każdy ma na to czas. Zapytaj, czy ktoś z Twojej sieci potrzebuje sprzątania domu, a prawdopodobnie kogoś znajdziesz.

Możesz także sprawdzić Craigslist lub Housekeeper.com.

24. Siedzenie w domu

Kiedy siedzisz w domu, opiekujesz się czyimś domem, gdy są na wakacjach. Czasami łączy się to z petsittingiem, ale możesz zdecydować, czy tego chcesz, czy nie.

Siedzenie w domu to świetna praca na wakacje dla nastolatków, ponieważ wiele osób chciałoby opiekować się swoją własnością podczas nieobecności.

Aby rozpocząć, sprawdź TrustedHousesitters.com.

25. Wykonuj krótkie zadania

Chcesz wykonywać prace dorywcze? Poinformuj innych, że jesteś dostępny lub zarejestruj się Królik zadaniowy. Możesz pomóc ludziom skonfigurować telewizor, zawiesić obraz, zainstalować komputer i nie tylko.

Najlepsze oferty pracy w niepełnym wymiarze godzin dla nastolatków

Czy chcesz znaleźć w niepełnym wymiarze godzin praca dla nastolatków? Oprócz 25 prac, które już omówiliśmy, oto dodatkowe prace w niepełnym wymiarze godzin, które możesz wykonywać jako nastolatek.

26. Kelnerka Lub Kelner

Jeśli szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin w gastronomii, kelnerka lub kelner to świetna pierwsza opcja. Możesz rozmawiać z klientami, wchodzić w interakcje ze współpracownikami i możesz w dużej mierze decydować o swoich zmianach.

Im lepszy jesteś, tym wyższe są twoje wskazówki. Nauczysz się podstaw w branży restauracyjnej, co przyda się, gdy będziesz szukał pracy latem.

27. Zmywarka

Jeśli nie lubisz rozmawiać z klientami, zmywarka do naczyń może być dla Ciebie idealną pracą na pół etatu. Zmywasz talerze i możesz być sam na sam ze swoimi myślami, ale czasami możesz też porozmawiać z kolegami.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na Steamie

Odtwarzaj ulubioną muzykę w tle i baw się dobrze!

Chociaż dotyczy to głównie pracy letniej, prawdopodobnie nadal będą mieli dla ciebie pracę poza latem. Upewnij się, że rekrutują cię tuż przed latem, abyś mógł zarobić dużo pieniędzy, gdy nie ma szkoły.

28. Gospodarz lub gospodyni

Bycie gospodarzem lub hostessą to świetna praca w niepełnym wymiarze godzin. Przyjmujesz ludzi i upewniasz się, że czują się docenieni. Jeśli potrafisz radzić sobie ze stresem, pozostając jednocześnie zorganizowanym i entuzjastycznie nastawionym do tego procesu.

29. Sprzedawca w sklepie spożywczym

Praca w sklepie spożywczym może być świetną zabawą. Nie myl się. To jest ciężka praca. Uzupełniasz półki i układasz produkty na półkach w sklepie spożywczym.

Idź do lokalnego sklepu spożywczego i zapytaj, czy szukają pomocy. Większość sklepów spożywczych będzie miała formularze wniosków o pracę dla osób szukających pracy w niepełnym wymiarze godzin przez cały rok.

Chociaż prawdopodobnie nie będzie to Twoja wymarzona praca, jest to świetne miejsce na początek!

30. Pracownik recepcji

Wiele różnych firm potrzebuje pracowników recepcji. Możesz pracować w hotelu, szkole, klubie fitness czy salonie. Opcje są nieograniczone!

Jesteś pierwszą osobą, którą ludzie widzą i pierwszą osobą, z którą rozmawiają. Pomożesz im w tym, czego potrzebują, i zawsze będziesz przyjazny.

31. Ratownik

Jako ratownik uczysz się, jak ratować życie i jednocześnie dobrze się bawić. Jeśli nie miałeś jeszcze szkolenia ratownika, zostaniesz zapisany do ich programu szkoleniowego. Sprawdź, kiedy aplikujesz, jakie są ich wymagania dotyczące umiejętności zawodowych.

32. Kino

Praca w kinie jako praca w niepełnym wymiarze godzin jako nastolatek może być świetną zabawą. Będziesz na bieżąco z najnowszymi filmami, możesz dostać darmowy popcorn i prawdopodobnie dostaniesz zniżki na pójście do kina.

33. Pracownik parkingowego

Jeśli masz prawo jazdy i jesteś przyzwoitym kierowcą, możesz pracować jako pracownik parkingowego. Upewnij się tylko, że masz niezawodne umiejętności parkowania, ponieważ nie chcesz uszkodzić żadnego samochodu. Poza tym możesz jeździć imponującymi samochodami!

34. Pracownik stacji benzynowej

Obsługa stacji benzynowej może być bardzo prostą, ale czasami męczącą pracą. Tutaj jesteś odpowiedzialny za pompowanie benzyny, przetwarzanie płatności od klientów, mycie okien i sprawdzanie ciśnienia w oponach.

To może nie być dla ciebie najbardziej ekscytująca praca, ale bije na głowę nie robienie niczego i nie zarabianie pieniędzy dla siebie.

[Related Read: Free Air For Tires – 8 Places To Find Them]

35. Kasjer

Jako kasjer możesz pracować w sklepie spożywczym, sklepie spożywczym, domu towarowym itp. Twoim głównym obowiązkiem jest przetwarzanie płatności od klientów. Może to być gotówka, opłata lub czek. Nie martw się o te rzeczy, ponieważ możesz mieć szkolenie przed rozpoczęciem.

Praca jako kasjer jest doświadczeniem edukacyjnym, ponieważ codziennie zajmujesz się pieniędzmi. Może również pomóc w twoich umiejętnościach matematycznych, co z pewnością przyda ci się w przyszłości.

Często zadawane pytania – najlepsze oferty pracy dla nastolatków

Teraz omówiliśmy 35 najlepszych w niepełnym wymiarze godzin, online i na pierwszym miejscu praca dla nastolatków. Przejdźmy do kilku pytań, które cały czas nam zadawane.

Jakie są najlepiej płatne prace dla nastolatków?

Jeśli szukasz najlepiej płatnej pracy dla nastolatków, są to:

Jaka jest najłatwiejsza praca dla nastolatka?

Czasami wszystko, czego chcesz, to prosta praca. Jakie prace dla nastolatków nie są trudne? Zawierają:

Wniosek – najlepsze oferty pracy dla nastolatków

Istnieje wiele opcji, gdy szukasz najlepszego praca dla nastolatków. Niezależnie od tego, czy chcesz pracować online, czy offline, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Nawet jeśli jest to Twoja pierwsza praca lub chcesz pracować tylko w niepełnym wymiarze godzin, możliwości są nieograniczone. Nie ma powodu, aby wstrzymywać się z zarabianiem teraz. Po prostu otwórz laptopa i szukaj dalej!

Sprawdź ogłoszenia o pracę na stronach internetowych i upewnij się, że otrzymujesz pracę, którą lubisz. Możesz także sprawdzić tablice ogłoszeń, lokalne centrum karier i połączyć się z menedżerem ds. rekrutacji. Dzięki temu szybko znajdziesz pracę. Możliwości istnieją, jeśli tylko będziesz wystarczająco wytrwały.

Dawno minęły czasy, kiedy młodzi ludzie byli zbyt zależni od swoich rodziców. W dzisiejszych czasach możesz wziąć życie w swoje ręce i zacząć pracować nad swoją przyszłością, nawet jeśli jesteś młody. Po prostu musisz wstać i zrobić to dla siebie. Nie tylko będziesz mógł zarabiać pieniądze, ale także zdobędziesz praktyczne doświadczenie, które będziesz mógł wykorzystać, gdy dorośniesz.

Więc na co czekasz? Otwórz ten laptop i od razu zacznij szukać. Twoja przyszłość jest na wyciągnięcie ręki!

Jeśli masz jakieś pytania, jak znaleźć najlepszą pracę dla nastolatków w tym roku? Daj nam znać poniżej!