32 Praca w domu dla mam

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 32 Praca w domu dla mam

Wychowywanie dzieci to nowy, wyjątkowy zestaw wyzwań, z których żadne nie zawiera podręcznika ani wypłaty.

Rodzicielstwo jest satysfakcjonujące, ale nie zawsze na co dzień. Ciężar opieki nad dziećmi i starszymi rodzicami często spada na matki, a wiele z nich rezygnuje z pracy, co wstrzymuje ich karierę i uderza w ich oszczędności emerytalne. Kochają swoje dzieci, ale kobiety chcą także niezależnego poczucia celu poza rodzicielstwem, które często wymaga od nich dźwigania większego ciężaru.

Od czasu pandemii Praca zdalna stało się rzeczywistością, umożliwiając większej liczbie pracowników pracę z domu dla swoich pracodawców i zapewniając więcej możliwości zatrudnienia dla matek i ojców pozostających w domu, którzy szukają lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Chociaż zdajemy sobie sprawę, że mężczyźni mogą być tymi, którzy decydują się na pracę z domu, koncentrujemy się tutaj na pracy dla matek w domu.

Sporządziliśmy listę uzasadnionych ofert pracy w domu dla matek, które powinny pasować do różnych potrzeb, elastyczności i stylu życia. Te prace domowe wymagają niewielkiego lub żadnego doświadczenia i można je wykonywać w niepełnym wymiarze godzin lub elastycznie. Są odpowiednie zarówno dla matek, które chcą zarobić dodatkowe dochody na gospodarstwo domowe, jak i małżonków wojskowych, którzy muszą przeprowadzić się z rodziną. Te zawody wymagają również szybkiego łącza internetowego i pomogą pracownikom głębiej zanurzyć się w gospodarkę cyfrową i rozbudować ich komputer umiejętności.

W miarę możliwości podaliśmy średnie roczne wynagrodzenia lub stawki godzinowe dla każdej roli. Proszę jednak traktować te liczby z przymrużeniem oka, ponieważ różnią się one opisem stanowiska, doświadczeniem i lokalizacją oraz innymi czynnikami.

32 Zostań w domu Praca dla mam

1. Księgowy

Lubisz pracować z liczbami? Księgowi zarządzają kontami firmowymi, fakturami, listami płac i innymi dokumentami finansowymi. Używają różnych programów matematycznych i komputerowych, takich jak Excel, Quickbooks i inne programy księgowe. Te prace płacą do 20 USD za godzinę, jeśli ponosisz wyłączną odpowiedzialność i zarządzasz innymi ludźmi. Robią księgowi 43 148 USD rocznych wynagrodzeń lub 21,16 USD za godzinę.

2. Księgowy

Być może byłaś księgową, zanim zostałaś mamą. Ten zawód zwykle można wykonywać z domu, a po pandemii coraz więcej stanowisk w księgowości stało się miejscami pracy w domu. Średnia roczna pensja księgowego wynosi 53 784 USD lub 24,06 USD za godzinę.

3. Podatnik przygotowujący

Nie musisz być biegłym rewidentem (CPA), aby przygotowywać podatki, ale prawdopodobnie chcesz dobrze posługiwać się liczbami. Przygotowanie podatkowe jest zwykle sezonowe i pracowite w dniach poprzedzających kryzys 15 kwietnia, tradycyjną datę złożenia zeznania podatkowego. H&R Block przeszkoli Cię (za opłatą) do pracy nad podatkami dla nich. Podatnicy mogą zarabiać 48 936 $ rocznielub 21,03 USD za godzinę.

4. Trener

Coaching to każdy rodzaj usługi, która wspiera kogoś w dążeniu do celu. Trenerzy mogą zaoferować doradztwo w różnych obszarach: sport, finanse, kariera lub samo życie! Na przykład trener życia jest odpowiedzialny za pomaganie klientom w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów. Ta praca obejmuje pracę z klientami w celu identyfikacji i pokonywania przeszkód, wyznaczania osiągalnych celów i utrzymywania pozytywnego nastawienia.

5. Specjalista ds. wprowadzania danych

Ogólna transkrypcja, eksploracja danych i badanie sieci to zadania online, które mogą wykonywać specjaliści od wprowadzania danych. Aby być kompetentnym w tej karierze, musisz szybko pisać na klawiaturze, zwracać uwagę na szczegóły i biegle posługiwać się większością narzędzi pakietu Office. Specjaliści od wprowadzania danych zarobić 39 192 USD rocznie lub 17,98 USD na godzinę.

6. Rozliczenia medyczne i kodowanie

Płatnicy i programiści medyczni zapewniają podstawowe funkcje, dzięki którym nasz system opieki zdrowotnej działa płynnie. Za pomocą kodów kategoryzują usługi świadczone pacjentom, od rozliczeń i prowadzenia dokumentacji po jakość opieki. Ta dziedzina obejmuje pracę z domu, ale te stanowiska często wymagają specjalnego przeszkolenia i doświadczenia. Zarabiają 35 258 USD rocznie lub 19,33 USD za godzinę.

7. Projektanci graficzni i ilustratorzy

Grafik łączy obrazy, słowa i efekty, aby przekazać odbiorcom pomysły w imponujący sposób. Zarówno graficy, jak i ilustratorzy wykonują prace typu projektowego. Powinni znać kolory, kontrast i równowagę.

Średnio tworzą graficy 59 120 $ rocznie lub 21,90 USD za godzinę. Ilustratorzy ulepszają pisanie, tworzenie obrazów lub reprezentacji wizualnych w książkach i innych mediach. Zarabiają 45 498 $ rocznie.

8. Ambasador marki

Ambasador marki może pracować z domu, reprezentując firmę i jej produkty lub usługi publicznie na różne sposoby. Sponsor marki może pomóc Ci w tworzeniu komunikatów marketingowych w mediach społecznościowych, biuletynach i blogach, dzieląc się Twoją pasją i doświadczeniem z tą konkretną marką. Ambasadorzy marki tworzą 49 220 $ średniego rocznego wynagrodzenia lub 21,09 USD za godzinę.

🔥 Zalecana:  20 bezmięsnych pomysłów na przygotowanie posiłków dla wegetarian i wegan z ograniczonym budżetem

9. Menedżer mediów społecznościowych

Menedżer mediów społecznościowych utrzymuje konta osób lub firm w mediach społecznościowych i opracowuje strategie zwiększania liczby obserwujących, tworzenia treści i analiz recenzji. Budują obecność firmy, organizacji lub osób, angażując odbiorców poprzez pisanie, badania i wiedzę z zakresu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Ta praca jest doskonała dla zorganizowanych matek pozostających w domu. Menedżerowie mediów społecznościowych zarabiają 60 140 $ rocznie lub 22,59 USD za godzinę.

10. Specjalista SEO

Specjaliści SEO są obecnie jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów online. Firmy rozumieją, że same media społecznościowe nie wystarczają, aby dobrze prosperować biznes online.

Specjaliści SEO testują, analizują i mierzą jakość strony internetowej. Specjaliści wprowadzają zmiany na stronie, aby zoptymalizować ją pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu strona zajmuje wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Specjaliści SEO zarabiają średnio ok 56 095 $lub 26,31 USD za godzinę.

11. Tester strony internetowej lub aplikacji

Testerzy stron internetowych i aplikacji szczegółowo oceniają strony internetowe i oprogramowanie. Raportują wydajność stron internetowych i aplikacji w celu zapewnienia jakości dla użytkowników.

Nie musisz też znać się na Internecie. Niektórzy twórcy stron internetowych i aplikacji oczekują losowej perspektywy użytkownika. Jednak złe recenzje, brakujące informacje lub problemy techniczne mogą skutkować odrzuceniem i nieopłaceniem raportów. Tester strony internetowej może uzyskać średnią roczną pensję w wysokości 54 396 USD, czyli 26 USD za godzinę.

12. Konsultant biznesowy lub menedżerski

Zostanie konsultantem biznesowym lub konsultantem ds. zarządzania to opcja dla tych, którzy lubią swoją pracę, ale wolą pracować z domu i potrzebują elastyczności, zwłaszcza jeśli jesteś mamą. Możesz kontynuować pracę u swojego obecnego pracodawcy w niepełnym wymiarze godzin lub w elastycznych godzinach, albo robić to samodzielnie.

W tej roli wykorzystujesz swoją wcześniejszą wiedzę, aby doradzać w zakresie procesów biznesowych (tj. doradztwo biznesowe) lub strony ludzkiej organizacji (tj. doradztwo w zakresie zarządzania) oraz opracowywać programy szkoleniowe, które przynoszą rezultaty.

Według Tabela płacśrednia roczna pensja podstawowa przed premiami dla pełnoetatowych konsultantów ds. zarządzania wynosi 88 628 USD i 75 151 USD dla konsultantów biznesowych.

13. Kopiowanie

Copywriting to wyspecjalizowana forma perswazji pismo wykorzystywane w marketingu. Jest skierowany do osoby lub grupy i ma na celu zwiększenie świadomości marki i skłonienie czytelnika do podjęcia jakiegoś działania. Ta umiejętność jest bardzo potrzebna do tworzenia angażujących treści, które się sprzedają.

Oprócz umiejętności pisania z dużą dbałością o szczegóły, copywriterzy polegają na umiejętnościach komputerowych i technicznych, aby komunikować się w różnych formatach mediów cyfrowych. Możesz zostać copywriterem pracującym zdalnie z komputerem i dostępem do internetu. Nie potrzebujesz formalnych kwalifikacji akademickich. Oni robią 53 538 USD rocznie średnio lub 23,65 USD za godzinę.

14. Korepetytor online

Czy masz pasję do nauczania i chcesz większej elastyczności? Zostań korepetytorem online i dziel się swoją wiedzą ze studentami. Możesz ustawić elastyczne godziny pracy z domu i korepetytora w swojej dziedzinie, czy to matematyka, języki, czytanie, pisanie, American College Test (ACT), Scholastic Assessment Test (SAT) lub egzaminy magisterskie.

Istnieją wymagania dotyczące wykształcenia, z ukończeniem szkoły średniej jako minimum. Typowa stawka godzinowa wynosi około 30 USD lub więcej, w zależności od przedmiotu. Bardziej wymagające programy nauczania, takie jak matematyka, będą miały wyższy popyt i wyższe wynagrodzenia. Kilka firm, dla których warto rozważyć pracę: The Tutoring Company, Tutor.com i TutorMe.

15. Naucz języków online

Istnieje ogromne zapotrzebowanie na nauczanie języków dzieci i dorosłych online jako profesjonalni nauczyciele lub korepetytorzy społeczności na całym świecie. Wymagania są różne, ale niezawodna technologia jest niezbędna do pracy zdalnej.

Znajomość czytania i pisania w więcej niż jednym języku oraz dyplom ukończenia studiów wyższych są dodatkowym atutem. Stawka godzinowa waha się od 8 do 30 USD za godzinę, przy czym wyższa kwota wiąże się z lepszą biegłością i doświadczeniem. Możesz uczyć języka z dowolnego miejsca. Firmy takie jak Verbling czy VIPKid poszukują ekspertów językowych.

16. Sprzedawaj zdjęcia

Czy lubisz fotografię jako hobby? Dlaczego nie pójść o krok dalej i zająć się tym, co kochasz robić, czy to portretami, fotografią rodzinną, podróżami, sportem, przyrodą, fotografiami stockowymi czy fotografiami szczerymi? Sprzedawaj swoje zdjęcia online lub osobom lub odpowiednim firmom, które specjalizują się w Twojej dziedzinie. Rozważ umieszczenie w Fine Art America lub witrynach ze zdjęciami, takich jak Getty Images lub Shutterstock.

17. Pisanie niezależne

Czy lubisz pisać? Jeśli dobrze piszesz, możesz rozważyć zrobienie tego jako freelancer. Znajdź pożądaną niszę, która Ci odpowiada. Potrzeba czasu, aby rozwinąć swój profil, umiejętności pisania i głosu.

🔥 Zalecana:  Najtańsze plany telefoniczne dla jednej osoby z nieograniczoną ilością danych

Istnieje wiele sposobów na znalezienie pracy w Internecie. Łatwiej jest, jeśli masz profesjonalnego bloga, aby wyróżnić swoją pracę. Możesz jednak zacząć od robienia zimnych prezentacji i kontaktowania się z redaktorami online. Kiedy dopiero zaczynasz pisać jako niezależny, sprawdź tablicę ogłoszeń dla niezależnych pisarzy i zapytaj, czy możesz pisać gościnnie.

18. Przedstawiciel zdalnej obsługi klienta

Przedstawiciel obsługi klienta jest często twarzą firmy, gdy konsument potrzebuje pomocy lub ma skargi, które mogą przerodzić się w pytania i wątpliwości. Są odpowiedzialni za angażowanie klientów w imieniu firmy. Nie musisz jednak pracować w biurze.

Obowiązki obejmują:

  • Odpowiadam na pytania telefonicznie lub mailowo
  • Posiadanie wiedzy eksperckiej na temat produktu lub usługi
  • Uczestnictwo w spotkaniach w celu przekazania informacji zwrotnej lub poznania nowych taktyk komunikacji

Mogą zarobić 17,23 USD na godzinę lub 35 830 USD rocznie Biuro Statystyki Pracy.

19. Zdalny przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży detalicznej

Przekształcenie tradycyjnego handlu detalicznego w zakupy online stanowi znaczącą szansę dla matek pozostających w domu. Mogą zostać przedstawicielami sprzedaży detalicznej, którzy angażują klientów, przedstawiają sugestywne oferty sprzedaży, dzielą się wiedzą o produktach i odpowiadają na ich pytania.

W zależności od doświadczenia w handlu detalicznym mogą zarobić 13,13 USD na godzinę lub 27 820 $ dla poziom podstawowylub jeśli mają większe doświadczenie w swojej poprzedniej karierze, zarobki mogą wzrosnąć do 37 539 USD na Glassdoor.

20. Twórz i sprzedawaj swoje wyroby rzemieślnicze

Czy lubisz robić rękodzieło? W wolnym czasie możesz zdalnie sprzedawać wyroby rękodzielnicze, takie jak świece, biżuteria, papier, glina lub robić na drutach. W ostatnich latach sprzedaż unikalnych towarów za pośrednictwem Etsy lub innych firm na pozornie nieograniczonym rynku stała się znacznie łatwiejsza w zarządzaniu. Mogą pobierać opłaty za aukcję lub transakcję, a także mogą obowiązywać opłaty za przetwarzanie płatności.

21. Uczestnicz w grupach fokusowych

Badacze rynku polegają na tym, że konsumenci uczestniczą w grupach fokusowych, aby uzyskać bezcenne opinie na temat nowych i istniejących produktów i usług. Możesz uczestniczyć indywidualnie przez telefon lub zbliżyć się do małej grupy, która spotyka się lub online w zależności od Twojej wygody.

Twoje wynagrodzenie może wynosić od 50 do 150 USD za sesję badawczą. Grupy zazwyczaj spotykają się na godzinę lub dwie. Udział w określonych badaniach może być lukratywnym przedsięwzięciem, za które płaci się 400 USD za godzinę dla osób o elastycznych harmonogramach. Niektóre zalecane platformy to Wywiady z użytkownikami, Respondent.io i Probe Market Research.

22. Ogrodnictwo

Ogrodnictwo ma wiele zalet. Oprócz zachęcania do pracy w ogrodzie na świeżym powietrzu, może to być umiarkowane ćwiczenie, łagodzić stres i zapewniać głębokie spełnienie.

Jeśli uprawiasz własne owoce i warzywa, oszczędzasz pieniądze, ponieważ nie musisz kupować produktów w sklepie spożywczym i sprzedawać swoje rośliny, nasiona, świeże i suszone zioła, owoce i warzywa z domu. Co więcej, jeśli możesz wyhodować wystarczającą ilość produktów, możesz sprzedać swoją nadwyżkę na lokalnych rynkach rolników i wygenerować dodatkowy dochód.

23. Sprzedawaj swoją muzykę

Tworzenie muzyki jest relaksujące, niezależnie od tego, czy grasz na instrumencie, piszesz piosenkę, tworzysz bity, czy samplujesz. Bije to krótkie haczyki złożone z różnych dźwięków przeznaczone do odtwarzania w tle dla muzyka.

Zarabianie na tworzeniu muzyki za pomocą piosenek lub tekstów może być opłacalne na kilka sposobów, takich jak umowy licencyjne, sprzedaż muzyki online, za pośrednictwem bloga i witryn takich jak StockMuzykaMuzyk, Dźwiękowa dżunglai Airbit. Możesz hostować swoje utwory w bezpłatnej aplikacji Soundcloud, przesyłając bezpłatnie do trzech godzin dźwięku. Możesz nauczyć kogoś grać na pianinie, gitarze lub innym instrumencie w domu za pośrednictwem Zoom lub innych kanałów wideo.

24. Kaligrafia

Kaligrafia jest sztuką pięknego pisania i jest pożądaną czynnością, która skłania do medytacji, relaksu i uspokojenia duszy i ciała. Rozpoczęcie kaligrafii kosztuje bardzo niewiele. Wystarczy trochę atramentu, pędzel lub elastyczny pisak.

Kaligrafowie mogą zarabiać na swoich umiejętnościach na wiele sposobów, takich jak sprzedaż ręcznie robionych kart, nauczanie swoich umiejętności, prowadzenie warsztatów, tworzenie oznakowań biznesowych oraz sprzedaż inspirujących cytatów, książek lub zaproszeń ślubnych w ramkach.

25. Pieczenie

Pochodzę z długiej linii piekarzy po obu stronach nawy. Oprócz okazjonalnego chleba bananowego, sam nie jestem zbyt dobrym piekarzem. Jednak wiele osób piecze dla zabawy w domu i dzieli się swoimi wyrobami z innymi w wolnym czasie. Możesz upiec chleb, ciasteczka, babeczki, placki lub egzotyczne ciasta i sprzedawać te pyszności ze swojego domu.

26. Załóż własny kanał na YouTube

Czy jesteś osobą dorosłą obeznaną z technologią i wiedzą, którą chciałbyś podzielić się z innymi? Może to być wiedza zdobyta podczas wcześniejszego doświadczenia zawodowego, którą chętnie dzielisz się z innymi. Ta aktywność może być świetnym sposobem na stworzenie czegoś w domu podczas spędzania czasu z dzieckiem.

🔥 Zalecana:  12 darmowych aplikacji kart podarunkowych dla Kanadyjczyków w 2023 r

Rozważ rozpoczęcie a Kanał Youtube. Wielu blogerów i influencerów ma kanały nauczające na wiele tematów. Zwiększanie liczby obserwujących i potencjalnie osiąganie imponujących dochodów może być zabawne i satysfakcjonujące. Sprzęt i akcesoria wideo i audio z góry mogą być drogie, więc idź powoli, aby upewnić się, że chcesz to zrobić.

27. Blogowanie

Blogowanie może być pożądaną ścieżką, jeśli chcesz pracować w domu i lubisz pisać. Posiadanie niszy, o której chcesz pisać, pomoże w szybkim uruchomieniu Twojego bloga. Zarabianie pieniędzy na blogu trwa dłużej niż w innych obszarach sugerowanych w tym artykule. Niektóre koszty początkowe obejmują budowę i zaprojektowanie witryny internetowej oraz hosting.

Możesz we własnym tempie budować liczbę obserwujących i ruch, zanim zaczniesz zarabiać na reklamach, marketingu afiliacyjnym, postach sponsorowanych, kursach sprzedaży i innych produktach. Pomyśl o blogowaniu jako o długoterminowej propozycji potencjalnego zarabiania na życie według elastycznego harmonogramu.

Jesteś już blogerem i chcesz ulepszyć swojego bloga? W takim razie rozważ sprawdzenie programu Money Mix Insiders i przekształć swojego bloga w prawdziwą pracę! Dołączyłem do programu w 2020 roku i odniosłem znaczące korzyści dla naszego bloga. Daj mi znać, jeśli jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące programu.

28. Wirtualny Asystent

Bycie wirtualną asystentką (VA) to kolejna praca z domu, która odpowiada mamom z wolnym czasem. VA pomaga właścicielom firm w różnych zadaniach. Twoja praca może obejmować planowanie, zarządzanie pocztą e-mail, tworzenie treści, reklamę, projektowanie graficzne, prawa autorskie, handel elektroniczny i zarządzanie kontami w mediach społecznościowych.

Będziesz potrzebował dobrych umiejętności organizacyjnych i umiejętności jasnego komunikowania się z klientami, aby odnieść sukces. Najlepiej byłoby, gdybyś również czuł się swobodnie w korzystaniu z różnych technologii, takich jak wideokonferencje i oprogramowanie do zarządzania projektami.

29. Transkrypcjonista

Osoby dokonujące transkrypcji konwertują nagrania audio i wideo na formę pisemną, często używaną do tworzenia napisów lub podpisów zamkniętych. Zadania transkrypcji są świetne dla tych, którzy wolą pracować zdalnie i mogą pisać wydajnie bez błędów. Im bardziej niszowy obszar tematyczny (taki jak prawniczy lub medyczny), tym więcej zarabiasz. transkrypcjoniści zarabiają średnio 44 572 USD rocznie lub 19,04 USD na godzinę.

30. Korekta i redakcja

Korektorzy powinni mieć solidną wiedzę na temat pisowni, gramatyki i interpunkcji, skupiając się głównie na szczegółach i dokonywaniu poprawek. Z drugiej strony redaktorzy stawiają na przejrzystość i zwięzłą pisemną prezentację.

Osoby prywatne i firmy poszukują korektorów i redaktorów, którzy zarządzają swoim czasem z potencjalnymi terminami. Chociaż możesz ubiegać się o dowolną pracę, oferowanie obu usług jest cennym pakietem za wyższą płacę. Średnio, korektorzy zarobić 59 264 USD rocznych pensji lub 25 USD na godzinę, podczas gdy redaktorzy zarabiaj 46 579 $ lub 21,46 $ na godzinę.

31. Twórz i sprzedawaj produkty cyfrowe

Twórz i sprzedawaj produkty cyfrowe z e-booków, aplikacji, kursów, puzzli lub materiałów do wydrukowania po niskich kosztach. Po skompletowaniu tych produktów możesz uzyskiwać powtarzające się przychody. Możesz sprzedawać swoje produkty za pośrednictwem Amazon KDP lub Etsy.

32. Sprzedaj swoje niechciane rzeczy

Przez odkurzanie swojego domu, będziesz mieć więcej miejsca na rzeczy swoich dzieci. Załóżmy, że twoje ubrania, buty, książki, przedmioty kolekcjonerskie, meble, gry, urządzenia elektroniczne i przybory kuchenne są w dobrym lub doskonałym stanie, a ty ich nie używasz. W takim przypadku możesz sprzedać je odpowiednim dilerom i zarobić trochę dodatkowej gotówki.

Końcowe przemyślenia

Te prace domowe dla matek zapewniają możliwości tym, które chcą osiągnąć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym, zarabiać pieniądzei poszerzać swoją wiedzę.