31 najlepszych przedmiotów, które można obrócić z zyskiem w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 31 najlepszych przedmiotów, które można obrócić z zyskiem w 2023 r

Chcesz zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze ? Przerzucanie jest odpowiedzią, której szukasz. Oto najlepsze przedmioty do obracania dla zysku.

Rzut za gotówkę jest jednym z najłatwiejszych do rozpoczęcia poboczne zagrywki. Każdy może to zrobić i możesz dosłownie zacząć już teraz, będziesz zarabiać od pierwszego dnia.

Być może masz jakieś rzeczy sprzedać, które leżą w twoim domu lub możesz przejść się po okolicy i poszukać przedmiotów, które możesz kupić i przerzucić, aby uzyskać dodatkową gotówkę.

Nie potrzebujesz do tego żadnych certyfikatów, a szkolenie w miejscu pracy jest w tym przypadku najlepsze.

Podstawy to: kupujesz coś i sprzedajesz to po wyższej cenie. Otóż ​​to.

Od kilku lat flipping staje się coraz bardziej popularny. Zasadniczo pojawił się Gary Vee i ukradł show.

Podczas gdy wiele osób wie obecnie, że mogą zarobić dodatkowe pieniądze, obracając przedmioty, nie są jeszcze pewni, jakie przedmioty są najlepsze i najłatwiejsze do obracania dla zysku. Kiedy już wiesz, co możesz przerzucić, aby uzyskać dodatkową gotówkę, uzależnisz się i nie będzie sposobu, aby cię powstrzymać!

Używać Umożliwiać aby śledzić dochody z nowego pobocznego pośpiechu całkowicie za darmo. To świetny sposób, aby zobaczyć, jak rośnie Twoja wartość netto, co jest dla mnie bardzo motywujące!

Jakie przedmioty najlepiej wymienić na gotówkę?

Kiedy patrzymy na najlepsze przedmioty do obracania dla zysku, istnieje kilka kategorii, w których można zarobić duże pieniądze. Oto one:

 • Rzadkie przedmioty – przedmioty, które znajdują się w niszy rynkowej, robią świetne przewroty! Im mniejszy rynek, tym mniej ludzi wie, ile rzeczy są warte. Kiedy ludzie szukają konkretnego przedmiotu, wiedzą, ile jest on wart i są gotowi za niego zapłacić.
 • Przedmioty zajmujące dużo miejsca – im większy przedmiot, tym mniej osób chce go przewrócić. Nie chcą zajmować się logistyką. To sprawia, że ​​ludzie często chcą pozbyć się dużych przedmiotów po niskich cenach. Duże przedmioty nie są najłatwiejsze do przerzucenia dla zysku, ale kiedy już je zdobędziesz, ludzie są gotowi zapłacić za nie pieniądze.
 • Elementy wymagające naprawy – mali ludzie są dziś poręczni. Wolą coś wyrzucić lub oddać, niż to naprawić. Jeśli jesteś trochę poręczny i potrafisz dokonywać drobnych napraw urządzeń, możesz później odwrócić te przedmioty z zyskiem.

Chcesz zarabiać na flipowaniu? Sprawdź BEZPŁATNE 75-minutowe warsztaty flipowania, aby dowiedzieć się, jak zacząć zarabiać na flipowaniu w 14 dni. Zacznij już dziś, rejestrując się na warsztaty tutaj!

Najlepsze przedmioty do obracania dla zysku

Jeśli chcesz założyć firmę z niewielkimi pieniędzmi lub nawet bez pieniędzy, to jest miejsce, do którego musisz się udać.

Oto 30 najlepszych produktów do sprzedaży, polecanych przez wielu najlepszych fliperów.

1. Karty baseballowe

Jedną z najlepszych rzeczy do kupowania i sprzedawania są karty baseballowe. Jeśli śledzisz Gary’ego Vee, faceta z filmu, który pokazałem ci wcześniej, jest WIELKI w kartach baseballowych. Zaczął swoją działalność od kupna i sprzedaży kart baseballowych.

Jeśli wiesz, ile warte są karty, możesz osiągnąć ogromny zysk.

Projektowanie niestandardowych szpilek handlowych w baseball

Oprócz kart baseballowych, custom baseball szpilki handlowe są również bardzo popularne. Jeśli artyści nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby tworzyć produkty, mogą również rozważyć finansowanie społecznościowe. GS-JJ.com jest producentem niestandardowych szpilek z najlepszymi cenami fabrycznymi i wysoką jakością, który może sprzedawać klientom najlepsze projekty lub produkty. Są profesjonalnymi dostawcami, mają własne fabryki i oferują bezpłatne usługi tworzenia stron internetowych, co pozwala łatwo budować kanały sprzedaży, oszczędzając czas i pieniądze.

2. Książki

Książki to łatwy sposób na rozpoczęcie sprzedaży. Jest to bardzo niska bariera i wymagana jest niewielka wiedza. Możesz udać się do wyprzedaży stoczni, sklepów z artykułami używanymi i wyprzedaży bibliotecznych, aby znaleźć książki do odsprzedaży.

Jeśli znajdziesz pierwsze wydania książek lub zestawisz zestawy książek, możesz osiągnąć większy zysk. To nie jest wymóg, tylko zalecenie. Na przykład seria o Harrym Potterze to ponadczasowa seria, która zawsze będzie popularna.

Chcesz zacząć od kupowania książek za darmo? Zarejestruj się w Rakuten i zdobądź bezpłatna karta podarunkowa o wartości 10 USD po prostu rejestrując się. Za te pieniądze możesz kupić książkę – to, czy chcesz ją zatrzymać, czy odsprzedać za dodatkową gotówkę, zależy od Ciebie.

Chcesz zarobić więcej darmowych kart podarunkowych?

3. Meble

Meble to jeden z najlepszych przedmiotów do odsprzedaży z zyskiem. Mam przyjaciela, który zarabia tysiące dolarów na odsprzedaży mebli jako świetnej dodatkowej rozrywki.

Wiele osób chce pozbyć się mebli, ponieważ zajmują one dużo miejsca, co oznacza, że ​​wiele rzeczy można odebrać za darmo. Oznacza to, że istnieje świetny sposób na przyzwoity zysk od samego początku.

4. Rowery

Być może jestem stronniczy, ponieważ mieszkam w kraju, w którym przeciętny człowiek ma w garażu więcej niż jeden rower. Miałem w życiu pół tuzina rowerów. Bardzo łatwo jest sprzedać rower. Poza tym nigdy nie sprzedawałem motocykli ze stratą.

Rowery mogą być świetne do kupowania i odsprzedaży. Zawsze jest wielu ludzi szukających porządnego roweru, więc jeśli taki znajdziesz, możesz być pewien, że sprzedasz go za dobrą cenę.

Czasami trzeba trochę posprzątać lub dokonać drobnej naprawy, aby mieć pewność, że sprzedasz go za maksymalną cenę.

5. Gry wideo i konsole

Stare gry wideo i konsole to dynamicznie rozwijający się rynek. Ludzie chcą dalej grać w gry, w które grali w dzieciństwie – to przywołuje dobre wspomnienia z dzieciństwa. Gry jak Rollercoaster potentatNa przykład.

Gry wideo nie są tylko dla dzieci. Wielu dorosłych będzie spędzać czas grając w gry wideo i UWIELBILI by grać w gry wideo od dzieciństwa. Oznacza to, że gry wideo są zawsze bardzo poszukiwane!

Gry wideo i konsole do gier wideo są łatwe do znalezienia. Na wyprzedażach lub w sklepach z używaną odzieżą. Odwróć je i sprzedaj za znacznie wyższą cenę, aby osiągnąć niezły zysk.

🔥 Zalecana:  7 prostych kroków do rozpoczęcia świątecznego planu oszczędnościowego (święta 2022)

Chcesz zacząć od kupowania gier wideo za darmo? Zarejestruj się w Rakuten i zdobądź bezpłatna karta podarunkowa o wartości 10 USD po prostu rejestrując się. Wykorzystaj te 10 USD na zakup gry wideo.

6. Zabytkowa elektronika

Zabytkowa elektronika staje się coraz bardziej popularna w dziedzinie odsprzedaży. Ludzie nadal chcą używać klasycznej elektroniki, takiej jak walkmany, odtwarzacze kasetowe i magnetowidy.

Nadal jest wielu ludzi, którzy również chcą się ich pozbyć, więc przejdź do eBay lub Facebook Marketplace, a możesz znaleźć kilka przedmiotów i zarobić.

Zanim go sprzedasz, upewnij się, że działa!

7. Elektronarzędzia

Nowe elektronarzędzia mogą być dość drogie, dlatego wiele osób szuka ich na rynku wtórnym. Ponadto ludzie uwielbiają otrzymywać najnowsze elektronarzędzia, dlatego pozbywają się starych.

Tutaj wkraczasz ty. Kupujesz używane elektronarzędzia od sprzedawców i łączysz się z kupującymi. Kiedy potrzebujesz konkretnego elektronarzędzia do naprawy kilku rzeczy w domu, wiele osób uważa za w porządku użycie czegoś z drugiej ręki.

Tutaj znowu ważne jest, aby upewnić się, że działa, zanim go sprzedasz!

8. Wyposażenie ogrodu

Sprzęt ogrodowy jest bardzo łatwy do znalezienia w niskiej cenie. Ludzie chcą się go pozbyć, gdy otrzymają nową wersję, przeprowadzkę lub coś, co nie działa optymalnie.

Jeśli wybierzesz narzędzia, które wymagają drobnych napraw, osiągniesz największy zysk.

Ponadto, jeśli wyczyścisz narzędzia przed ich sprzedażą, będą wyglądać świetnie i możesz je wypłacić w mgnieniu oka!

9. Dywaniki

Piękne dywany są obecnie bardzo popularne. Możesz sprzedać go komuś, kto chce rozjaśnić swój dom, lub możesz go sprzedać kolekcjonerom.

Jeśli znajdziesz specjalny dywan lub dywan, który ma kilka dekad, możesz go wystawić online i czerpać z tego duże zyski.

10. Meble ogrodowe

Meble ogrodowe mogą być świetne do odsprzedaży, gdy znajdziesz coś, co nadal wygląda dobrze. Jest to coś, co wiele osób zlekceważy, gdy już go użyli.

Oznacza to, że często łatwo jest kupić meble ogrodowe za bardzo niską cenę lub nawet za darmo. Oznacza to, że mogą tu być dla ciebie duże pieniądze!

Chcesz zarabiać na flipowaniu? Sprawdź BEZPŁATNE 75-minutowe warsztaty flipowania, aby dowiedzieć się, jak zacząć zarabiać na flipowaniu w 14 dni. Zacznij już dziś, rejestrując się na warsztaty tutaj!

11. Zegarki

Zegarki to zupełnie inna gra. Jest wielu kolekcjonerów, którzy zbierają zegarki mechaniczne lub zabytkowe. Im starsze, tym lepsze, jeśli oczywiście działają.

Jeśli wiesz trochę o zegarkach, jest to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jeśli wiesz, jak dokonać drobnych napraw, jesteś złoty.

W większości przypadków wszystko, czego potrzebują zegarki, to trochę polerowania i być może nowa bateria. Podobnie jak w przypadku wielu obracanych przedmiotów, upewnij się, że działają, zanim cokolwiek kupisz (lub sprzedasz).

12. Klasyczne koszulki

Odwracanie koszulek vintage jest BARDZO opłacalne. Masz jakieś stare koszulki, których już nie używasz? Potencjalnie siedzisz na kopalni złota.

Jeśli wystawisz przedmiot na aukcję online, przyciągniesz kupujących, którzy są wielkimi fanami tej drużyny sportowej. Oznacza to, że chcą za to zapłacić, a Ty osiągniesz bardzo przyzwoity zysk!

13. Ramki do zdjęć w stylu vintage

Czy wiesz, że wiele osób szuka starych ramek do zdjęć? Vintage jest bardzo popularny przez ostatnie kilka lat. Coś, co jest dobrej jakości i pięknie wygląda, może być wiele warte.

14. Lego

Lego to świetny przedmiot do obracania dla zysku. Jest wiele osób, które szukają starych zestawów lego w dobrym stanie. Poza tym wiele osób pozbywa się klocków lego, gdy ich dzieci dorastają.

To idealna okazja, aby dopasować kupujących i sprzedających!

Kiedy już na nie trafisz, sprawdź, czy są w dobrym stanie i czy cena sprzedaży jest przyzwoita – śmiało!

15. Przedmioty kolekcjonerskie

Ludzie, którzy coś kolekcjonują, często mają bzika na punkcie czegoś i nie mają nic przeciwko płaceniu za to ceny. Jeśli masz coś, co ma bardzo dobrą rzeszę fanów lub ludzi, którzy bardzo pasjonują się kolekcjonowaniem przedmiotu, przekonasz się, że możesz to łatwo sprzedać z zyskiem.

Obejmuje to antyki, znaczki pocztowe, monety, co tylko chcesz.

16. Płyty i gramofony

Podczas gdy płyty i gramofony mogą być dla niektórych staroświeckie, dla innych są bezcenne i zabytkowe. Ostatnio płyty stają się coraz bardziej popularne.

Na wyprzedażach można znaleźć gramofony wraz z pudełkami pełnymi płyt.

Ze względu na wysoki popyt i podaż jest to jedna z najlepszych rzeczy do kupowania i sprzedawania z zyskiem.

17. Fotografuj sprzęt

Jeśli masz oko na dobre obiektywy i aparaty, może to być coś, co możesz odsprzedać. Soczewki mogą służyć przez wiele lat, jeśli są wysokiej jakości. Poza tym niektórzy ludzie naprawdę lubią stare aparaty szkolne, w których trzeba umieścić rolkę filmu.

Ludzie, których hobby to fotografia, są skłonni wydawać na nią pieniądze, więc wykorzystaj to na swoją korzyść i zacznij odsprzedawać!

18. Wózki i artykuły dziecięce

Wózki i ogólnie artykuły dziecięce świetnie nadają się do odsprzedaży. Zawsze są ludzie, którzy chcą sprzedać sprzęt dziecięcy, którego już nie potrzebują, i zawsze są ludzie, którzy szukają sprzętu dziecięcego.

W szczególności wózki są jedną z najlepszych rzeczy do obracania dla zysku. Często mają wysoki koszt początkowy i są przeważnie w dobrym stanie.

19. Pluszaki

Pluszaki lub pluszowe zabawki mogą przynieść niezłe pieniądze. Czy to dla dzieci, czy dla kolekcjonerów, są gotowi za to zapłacić.

Wiele osób chce wrócić myślami do starych, dobrych wspomnień z pluszowymi zwierzętami. Większość ludzi miała ulubionego pluszowego zwierzaka, gdy dorastała, prawdopodobnie podarowana przez kogoś, kogo kochała. Chcą znowu mieć tego pluszaka i wrócić myślami do starych, dobrych czasów.

Nie lekceważ tego, ludzie płacą za to duże pieniądze!

20. Stroje kąpielowe vintage

Stroje kąpielowe w stylu vintage są teraz HOT. Poszukaj kostiumów kąpielowych, kostiumów ze spódnicą, czepków pływackich i męskich kąpielówek.

🔥 Zalecana:  18 najlepszych aplikacji do prowadzenia samochodu do zarabiania pieniędzy (wysoko płatne!)

Zanim je kupisz, obejrzyj je i upewnij się, że szwy nie zwisają lub nie są poplamione.

21. Odzież i obuwie

Ubrania i buty można łatwo przerzucić dla zysku. JEDNAK, to naprawdę zależy od marki tkaniny i stanu.

Możesz być zaskoczony, ile ubrań i butów drogich marek można znaleźć na wyprzedaży. Prawdopodobnie będziesz musiał przekopać się przez wiele rzeczy, które są nic nie warte, ale jeśli będziesz szukać dalej, znajdziesz to, czego szukasz!

22. Koszulki koncertowe

Koszulki koncertowe mogą być jedną z najłatwiejszych rzeczy do przerzucenia dla zysku. Im większa baza fanów zespołu, tym większy zysk. Ponadto, jeśli znajdziesz stare koszulki koncertowe zespołów, których już nie ma, zarobisz znacznie więcej.

Nawet jeśli twoja koszulka koncertowa w stylu vintage ma plamy z małymi dziurami, nadal będzie się sprzedawać przez większość czasu. Po prostu dlatego, że ludzie nie mogą już dostać przedmiotu.

25. Zabytkowe gałki do szafek

W dzisiejszych czasach vintage jest lubiany przez pieniądze, a majsterkowanie jest jeszcze bardziej popularne. Jeśli znajdziesz piękne gałki do szafek w stylu vintage, możesz przynieść niesamowity zysk. Wielu szuka tego rodzaju rzeczy w stylu vintage, aby ulepszyć swój dom.

26. Sprzęt śnieżny

Kiedy chcesz wybrać się na narty lub snowboard, strój jest bardzo drogi. Oznacza to, że istnieje duży rynek odsprzedaży sprzętu narciarskiego.

Sprawdź śliniaki, spodnie śnieżne, spodnie śnieżne lub kombinezony śnieżne. Markowe produkty mogą mieć wyższą wartość odsprzedaży.

27. (Sport) Czapki

Czapki to przedmioty, które często można znaleźć na wyprzedażach garażowych lub w sklepach z używanymi rzeczami. To, czy są opłacalne, w dużej mierze zależy od tych, które znajdziesz.

Szukaj popularnych czapek z daszkiem, czapek drużyn sportowych, czapek wełnianych lub czapek traperskich.

28. Wkłady do golenia

Kiedy sprawdzasz sprzedaż nieruchomości, nie pomijaj szuflad. tam mamo

29. Strony internetowe

Przerzucanie stron internetowych to ogromna szansa na zarabianie pieniędzy w Internecie – kto by pomyślał, że przeglądanie stron internetowych będzie jedną z nich najlepsze przedmioty do obracania dla zysku?

Możesz łatwo kupować strony internetowe Flippa i odsprzedać je ponownie. Chociaż jest to ogromna szansa, nie powiedziałbym, że jest łatwa. Przerzucanie stron internetowych jest najbardziej odpowiednie dla osób, które same mają doświadczenie ze stronami internetowymi lub zajmują się przerzucaniem stron internetowych.

Zastanawiasz się, ile Twoja witryna może być dziś warta? Sprawdź to poniżej z botem wyceny Flippa!

Ty też mogłeś się zdecydować najpierw zdobądź trochę doświadczenia, zakładając bloga.

30. Usługi

Ostatecznym hackiem jest przerzucanie usług – to jest coś niesamowitego. Dostajesz projekt od klienta, zatrudniasz freelancera z Upwork lub Fiverra oni wykonują pracę za Ciebie.

Chodzi o to, że twoja stawka jest wyższa niż osoba, która wykonuje pracę za ciebie, co daje ci marżę. Rób to tylko wtedy, gdy wiesz, co robisz w zakresie usługi, którą przerzucasz.

31. Zyski kasyna bez płatności

Mniej znany większości, ale bardzo popularny wśród osób zajmujących się hazardem online, bez depozytu
bonusy z kasyn online to kolejna opcja z naszej listy.

Te bonusy bez depozytu to kupony zwykle przyznawane nowym użytkownikom przy pierwszym logowaniu. Dają
użytkownikom dostęp do wirtualnych środków bonusowych, które mają być obstawiane w grach serwisu. Jeśli
dobrze wykonana, dobra strategia i zarządzanie funduszem może przynieść zyski bez wcześniejszej inwestycji,
jak się nauczyliśmy CasinoBonusCAfirma, która kompiluje takie oferty.

Takie oferty są ograniczone do określonych prowincji przez odpowiednie władze licencyjne, więc składaj
upewnij się, że przeprowadzasz badania przed i oszczędzasz czas później.

Jak zarabiać na przerzucaniu pieniędzy

Czy jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy jako flipper? Mam dla Ciebie świetną wskazówkę! Jednym z najlepszych w branży jest Rob, który tworzy sześciocyfrowe przerzucanie przedmiotów przez lata. On oferuje Darmowy trening, gdzie nauczy Cię wszystkiego o tworzeniu dochodowego biznesu odsprzedaży.

W zaledwie 75 minut pokaże Ci, jak zacząć za 14 dni. Ponadto nauczy Cię 3 tajnych sekretów, które będą miały ogromne znaczenie dla Twojego początkującego biznesu.

To jest idealne dla Ciebie, jeśli:

Zacznij zarabiać na przerzucaniu pieniędzy już dziś

Ten BEZPŁATNY 75-minutowy warsztat prowadzony przez Flea Market Flipper nauczy Cię, jak szybko zarobić na przerzucaniu w mniej niż 14 dni. Podejmij masowe działania i zacznij już dziś! Zapisz się na warsztaty tutaj.

Gdzie znaleźć rzeczy, które można obrócić dla zysku

Istnieje kilka świetnych miejsc, w których można znaleźć najlepsze przedmioty do obracania z zyskiem. Oto krótka lista:

 1. Sklepy z artykułami używanymi – sklepy z używaną odzieżą mogą być świetnym miejscem do sprawdzenia. Mogą istnieć rzeczy na sprzedaż, które są znacznie poniżej ceny rynkowej i możesz przerzucić je z zyskiem.
 2. Sprzedaż podwórkowa – kiedy ludzie organizują wyprzedaże ogrodowe, chcą po prostu pozbyć się swoich rzeczy. Wykorzystaj to na korzyść i wynegocjuj obniżkę ceny na wszystko, co jest dla Ciebie interesujące.
 3. Pchle targi – pchle targi to miejsce, gdzie można kupić rzeczy taniej niż tanio. Po prostu sprawdź stan rzeczy, które kupujesz!
 4. eBay – w serwisie eBay możesz znaleźć wspaniałe rzeczy na sprzedaż, być może będziesz musiał przyjrzeć się bliżej, ale możesz je znaleźć!
 5. Rynek Facebooka – ogromny rynek online, na którym możesz znaleźć to, czego szukasz. To świetna platforma, jeśli chcesz sprzedawać przedmioty lokalnie. Utwórz szczegółową aukcję przedmiotów, które chcesz szybko sprzedać.

Gdzie odsprzedać rzeczy, które można odwrócić z zyskiem

Jeśli chcesz obracać rzeczy dla zysku, istnieje tuzin platform. Oto najlepsze sposoby na odwrócenie produktu z zyskiem:

 • eBay – eBay to bardzo dobre miejsce do rozpoczęcia. Jest bezpłatny ruch, świetne ceny i jest to niezawodna platforma. Pobierają opłatę, w zależności od rodzaju produktu – patrz szczegóły tutaj.
 • Rynek Facebooka – Facebook Marketplace to łatwy sposób sprawdzania ofert w Twojej okolicy lub wystawiania przedmiotów. Z platformy korzystają miliony ludzi i jest to bardzo wygodne.
 • Grupy na Facebooku – oprócz Facebook Marketplace, lokalne grupy na Facebooku mogą być również doskonałym miejscem do wystawiania przedmiotów. Możesz sprzedawać swój produkt miejscowym, nie musisz zajmować się wysyłką, a komunikacja jest łatwa.
 • Etsy – z Etsy możesz wystawiać swoje stare produkty. Pobierają 0,15 USD za aukcję i mają miliony klientów z całego świata, więc nie musisz reklamować swojego produktu.
 • Amazonka – Amazon to miejsce, do którego należy się udać, jeśli chcesz sprzedawać, zwłaszcza książki. Przyciągają duży ruch do Twojego produktu, dzięki czemu szybko się sprzedaje.
 • Dowolna lokalna strona internetowa – istnieje wiele lokalnych witryn sprzedażowych na całym świecie. W Holandii mamy Marktplaats, co oznacza rynek. Wiele osób kupuje i sprzedaje tam swoje produkty.
🔥 Zalecana:  31 najlepszych ofert pracy dla korektora online dla początkujących i profesjonalistów w 2023 r

Wybierz dowolną platformę, na której chcesz przerzucać przedmioty online!

Jak rozpocząć przewracanie przedmiotów

Teraz wiesz, że kupowanie i sprzedawanie może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Wiesz, jakie przedmioty możesz sprzedać i wiesz, gdzie możesz je sprzedać.

Oto kilka kroków, aby rozpocząć:

 • Sprzedawaj rzeczy, które masz w domu – będzie to miało zerowy koszt początkowy.
 • Reinwestuj wszystkie zarobione pieniądze – wykorzystaj pieniądze z zysku na zakup nowych przedmiotów.
 • Odwróć to, co wiesz – z tej listy najlepszych rzeczy do odwrócenia dla zysku wybierz przedmioty, które trochę znasz i dowiedz się o nich więcej. Sprawdź porównywalne ceny i poznaj dobrą ofertę, gdy ją zobaczysz.

Najlepsze przedmioty do obracania dla zysku – dodatkowe wskazówki

Podstawy flipowania są bardzo ważne. Jeśli będziesz się ich trzymać, nie będziesz mieć problemów z obracaniem rzeczy dla zysku.

Oto moje dodatkowe wskazówki:

 • Zdobądź przedmioty, które chcesz odwrócić, za wyjątkowo tanie lub za darmo.
 • Jeśli jest coś, co chcesz sprzedać za wyższą cenę, upewnij się, że wiesz, za co to sprzedać.
 • Jeśli zapłacisz za przedmiot za dużo, będziesz mieć mniejszy zysk.
 • Kupuj tylko to, na co cię stać – nie inwestuj wszystkich pieniędzy w jeden produkt, co oznacza, że ​​nie możesz nic zrobić, dopóki ten produkt nie zostanie sprzedany.
 • Dowiedz się, jakie pytania zadać kupującemu, bez niespodzianek dla Ciebie!
 • Jeśli znajdziesz jeden przedmiot, o którym coś wiesz i łatwo go odwrócić, spróbuj się na nim skupić.
 • Przygotuj przedmiot do sprzedaży – oto 5 małych rzeczy, które możesz zrobić, aby sprzedawać swoje przedmioty szybciej.

Czy potrzebuję pieniędzy, aby zacząć?

Po prostu: nie. Możesz odbierać przedmioty za darmo lub sprzedawać przedmioty z własnego domu. Jeśli zdecydujesz się zainwestować trochę pieniędzy, proces obracania dla zysku przebiegnie o wiele szybciej. Potrzebujesz niewiele pieniędzy, aby zacząć, ale 50 $ może ci już bardzo pomóc.

To po prostu uciążliwe, jeśli musisz czekać, aż twoje przedmioty zostaną sprzedane, abyś mógł wykorzystać te pieniądze na zakup nowych rzeczy. To nie jest problem, ale zbudowanie wszystkiego zajmie trochę więcej czasu.

Ile pieniędzy mogę zarobić na flipowaniu?

W biznesie przerzucania dostajesz to, co włożyłeś. Jeśli chcesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, możesz przerzucić na małą kwotę. Jeśli chcesz zarabiać w pełnym wymiarze godzin, możesz przejść na DUŻO. Niebo jest granicą, są ludzie, którzy zarabiają ponad 100 000 $ na przerzucaniu przedmiotów w zysku.

Możesz traktować zgiełk tak poważnie, jak chcesz. Zarabianie kilkuset dolarów miesięcznie może być twoim pierwszym celem, jeśli chcesz zbudować te kilka tysięcy, może będziesz następny.

Jak mogę sprawić, aby był to mój dochód w pełnym wymiarze godzin?

Jeśli chcesz zarobić kilka tysięcy dolarów miesięcznie, najlepiej sprzedawać przedmioty, które sprzedają się po wysokiej cenie. Kiedy zarabiasz 5 USD na sztuce, zarabianie 3000 USD miesięcznie może być trudne. Kiedy zarabiasz około 500 USD na sztuce, zysk w wysokości 3000 USD miesięcznie nie wydaje się tak odległy.

Skoncentrowanie się na droższych przedmiotach to najlepszy i najszybszy sposób na zwiększenie dochodów w pełnym wymiarze godzin. Musisz zapoznać się z przedmiotami, które kupujesz i sprzedajesz, a także musisz być w stanie sfinansować początkową inwestycję w zakup tych przedmiotów.

Potem niebo jest granicą!

Wszystko w sumie – najlepsze przedmioty do odwrócenia dla zysku

Przerzucanie rzeczy dla zysku to świetny sposób na dodatkowy dochód. To proste, każdy może to zrobić, nie wymaga dużych inwestycji z góry, a Twój potencjał dochodowy jest wysoki.

Nie oznacza to, że nie musisz wkładać pracy lub że jest to sposób na szybkie wzbogacenie się. Wiedza i pasja do produktu, który sprzedajesz, mogą wiele zdziałać.

📌