2FA: Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe PiggyVest

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 2FA: Jak włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe PiggyVest

PiggyVest to jedna z najlepszych aplikacji oszczędnościowych w Nigerii, która pozwala użytkownikom oszczędzać pieniądze i uzyskiwać odsetki, gdy przechowują pieniądze przez określony czas.

Jest wyposażony w wiele funkcji oszczędzania, które umożliwiają oszczędzanie przez cały rok. Dzięki aplikacji finansowej, która przechowuje Twoje pieniądze, możesz włączyć proces uwierzytelniania dwuskładnikowego PiggyVest, aby zabezpieczyć swoje konto i chronić swoje fundusze.

Skonfigurowanie uwierzytelniania dwuskładnikowego chroni Twoje konto przed oszustwami i gwarantuje, że Twoje pieniądze nie zostaną skradzione przez kogoś innego.

PiggyVest zaleca skonfigurowanie procesu uwierzytelniania dwuskładnikowego. Po włączeniu dwuskładnikowego PiggyVest wyśle ​​Ci jednorazowy kod PIN (OTP), aby potwierdzić, że to Ty. Więc jeśli chcesz skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla PiggyVest, oto jak to zrobić.

Jak skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla PiggyVest

1. Przejdź do aplikacji PiggyVest na swoim iPhonie lub urządzeniu z systemem Android i kliknij „Konto” w prawym dolnym rogu ekranu.

2. Jeśli nie skonfigurowałeś 2FA na PiggyVest, zobaczysz opcję „Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe” i otworzy się nowa strona.

Musisz wypełnić wymagane pole. Lub możesz dotknąć „Ustawienia mojego konta”, a następnie kliknąć „2FA: Zaktualizuj pytanie bezpieczeństwa”.

Stuknij „Ustawienia mojego konta”

Kliknij „2FA: Zaktualizuj pytanie bezpieczeństwa”.

Kliknij „2FA: Zaktualizuj pytanie bezpieczeństwa”.

3. Stuknij w generuj OTP, aby otrzymać kod w wiadomości e-mail lub jako wiadomość tekstową i kliknij „Ustaw pytanie bezpieczeństwa, a następnie wpisz swoje hasło i wprowadź wygenerowane hasło jednorazowe.

Jeśli korzystasz ze strony internetowej PiggyVest, możesz aktywować uwierzytelnianie dwuskładnikowe w tym samym kierunku dla aplikacji.

Po całkowitym skonfigurowaniu uwierzytelniania dwuskładnikowego na koncie Piggyvest Twoje pieniądze będą bezpieczne i nikt nie będzie mógł uzyskać do nich dostępu bez Twojej wiedzy.

Nawet jeśli mają dane konta i hasło, nie mogą uzyskać dostępu do Twojego konta.

Czy ten artykuł był pomocny?

🔥 Zalecana:  Aplikacja Crypto współpracuje z liderami branży w celu uruchomienia usług premium „Pro” i „Pro+”.

Tak nie