29 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu w 2023 r [Free & Simple]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 29 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu w 2023 r [Free & Simple]

Czy wiesz, że możesz zarabiać na chodzeniu? Jest to prawdopodobnie jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy w tym roku i później.

Od początku tego roku uwielbiamy z partnerem spacerować po naszej okolicy. Daje mózgowi trochę świeżego powietrza, pozwala nadrobić zaległości i pozwala poruszać ciałem przez cały dzień.

Kiedy dowiedziałem się, że istnieją aplikacje, które płacą za chodzenie, otworzył się przede mną zupełnie nowy świat. Podczas gdy nie jest najlepsza szopka boczna który przyniesie ci najwięcej pieniędzy, zarabianie na chodzeniu jest proste. Chodzenie jest czymś, co i tak robisz. Byłoby to samo co zarabianie we śnie.

Aplikacje automatycznie śledzą Twoje kroki, co oznacza, że ​​nie musisz nic robić. Jeśli stwierdzisz, że mówisz Potrzebuję pieniędzy teraz. Ten może być dla Ciebie idealnym źródłem pasywnego dochodu. Te aplikacje nie uczynią cię bogatym, ale zarabianie dodatkowego dochodu za coś, co robisz, jest świetne.

29 najlepszych aplikacji, które płacą za chodzenie

Chodzenie to coś, co robisz. Nie ma znaczenia, czy idziesz do pracy na piechotę, biegasz, aby poćwiczyć, czy spacer jest Twoim ulubionym pomysł na randkę. Na Twój telefon dostępne są dziesiątki aplikacji. Na tej liście omówimy legalne sposoby zarabiania na chodzeniu.

Jedna uwaga na marginesie: zarabianie na chodzeniu nie uczyni cię bogatym. Może to być doskonały sposób na zwiększenie ruchu, jeśli wiesz, że otrzymasz za to nagrodę finansową.

1. Sweatmonety

Sweatcoin to jedna z moich ulubionych aplikacji, które płacą za wyjście na zewnątrz. Zamiast zdobywanie kart podarunkowych swoimi krokami stworzysz kryptowalutę swoim wysiłkiem. Sweatcoin ma swoją własną kryptowalutę, zwaną Sweatcoins – niespodzianka!

Sam używam Sweatcoin od ponad roku i używam go, aby utrzymać moje cele zdrowotne. Ponad 40 milionów ludzi korzysta z aplikacji na całym świecie.

Dzięki ich bezpłatnemu planowi zarobisz 5 Sweatcoinów dziennie, gdy przejdziesz 5000 kroków. Możesz użyć tych monet, aby otrzymać nagrody z ich aplikacji, przekazać je na cele charytatywne lub wysłać znajomym. Chociaż opcje kart podarunkowych są ograniczone, możesz otrzymać 1000 USD za pośrednictwem PayPal za 20 000 Sweatcoinów. Dotarcie tam zajmie Ci co najmniej 18 miesięcy, ale to dużo pieniędzy.

Inne nagrody w sklepie Sweatcoin zmieniają się codziennie, więc wspaniale jest oszczędzać monety i wymieniać je, gdy zobaczysz coś, czego chcesz. Niektóre z tych przedmiotów to telewizory, zegarki Apple i zajęcia jogi. Mają też kilka świetnych projektów crowdfundingowych, w których możesz oddać innym swoje Sweatcoiny.

Dzięki Sweatcoin zarabiasz tylko wtedy, gdy wychodzisz na zewnątrz. Unikalna funkcja aplikacji sprawia, że ​​chodzenie po domu i bieganie na bieżniach się nie liczy.

Sprawdź pełną recenzję Sweatcoin, aby uzyskać więcej informacji!

2. Zdrowa płaca

Zdrowa płaca to aplikacja, która na to pozwala zarabiać na odchudzaniu. Pamiętaj, że nie będziesz płacić za chodzenie bezpośrednio. Możesz jednak uwzględnić chodzenie i wykonywanie wystarczającej liczby kroków w ciągu dnia jako część planu odchudzania.

Po pobraniu aplikacji HealthyWage możesz skonfigurować swój plan odchudzania. Podajesz im swoją aktualną wagę, ile chcesz schudnąć, jaki masz wzrost, płeć i ile chcesz postawić na ten cel. Na tej podstawie aplikacja określi, ile pieniędzy możesz wygrać.

Sam dokonałem szybkiej oceny i zobaczyłem, że pieniądze, które mógłbym zarobić, to minimum 400 USD, gdy schudnę 4 funty. Jeśli szukasz dodatkowej motywacji, aplikacja HealthyWage może być dla Ciebie.

Zarejestruj się bezpośrednio w HealthyWage lub przeczytaj naszą recenzję HealthyWage.

3. Osiągnięcie

Osiągnięcie to aplikacja, która zapłaci Ci za ćwiczenia. Możesz wybrać spacer, bieganie, pływanie, jazdę na rowerze lub jakikolwiek inny sport. Aplikacja Achievement zapłaci Ci za ruch, a nawet za medytację!

Po zarejestrowaniu się możesz połączyć się z innymi aplikacjami zdrowotnymi, aby zdobyć więcej punktów. Możesz łączyć aplikacje, takie jak Fitbit, Apple Health, MyFitnessPal i inne. Za każde 10 000 punktów otrzymujesz 10 $ w gotówce lub przekazujesz darowiznę na cele charytatywne. Maksymalizacja punktów może przynieść 30 USD rocznie lub 10 USD za cztery miesiące.

Oprócz chodzenia istnieją dziesiątki sposobów na zdobywanie nagród, w tym śledzenie spożycia wody i snu lub wypełnianie ankiet związanych ze zdrowiem. Po prostu pobierz aplikację i sprawdź sam! Im częściej go używasz, tym więcej punktów zacznie się gromadzić.

4. Zakład StepBet

Czy jesteś gotowy, aby poprawić swoją grę? Próbować Zakład StepBet. Jak sama nazwa wskazuje, możesz postawić na siebie i swoje cele fitness. Jeśli osiągniesz swoje cele, wygrasz pieniądze. Jeśli jednak tego nie zrobisz, stracisz trochę pieniędzy.

StepBet pomoże Ci określić Twoje cele, biorąc pod uwagę Twój obecny poziom sprawności. Musisz trzymać się swoich nowych celów przez sześć tygodni, aby zarobić pieniądze. Początkowy zakład na twoje cele będzie wynosił około 40 $.

Czy jesteś na to gotowy? Trzymaj się swoich celów i zarabiaj trochę. Jeśli jesteś Typ dłużnikaco oznacza, że ​​odpowiadasz na zewnętrzne oczekiwania i musisz mieć odpowiedzialność za wypracowanie, to zadziała idealnie, abyś był aktywny!

🔥 Zalecana:  17 najlepszych giełd kryptowalut w Kanadzie, maj 2023 r.: 50 USD premii

5. Cześć

Z Higi, możesz zrobić więcej niż tylko zarabiać podczas chodzenia. Możesz śledzić swoje zdrowie, w tym wagę, tkankę tłuszczową i ciśnienie krwi. Mają dziesiątki stacji, na których mogą dla ciebie zmierzyć te rzeczy.

Dzięki aplikacji Higi ty zarabiać na chodzeniu i nagradzane, gdy odwiedzasz odprawę stacji zdrowia. Aplikacja łączy się z trackerami fitness lub innymi aplikacjami, ułatwiając śledzenie kroków.

W przeciwieństwie do innych aplikacji, nie możesz wymienić swoich punktów na gotówkę lub karty podarunkowe w Higi. Dzięki ich aplikacji możesz przekazać pieniądze na cele charytatywne. Ich aplikacja ma również nagrody, które możesz kupić, co często będzie wymagało od ciebie napływu gotówki. Ta aplikacja może nie być dla Ciebie, jeśli chcesz darmowe rzeczy bez dodawania pieniędzy do stołu.

6. Mile charytatywne

Jeśli jesteś duży akty dobroci i pomaganie innym, mile charytatywne pozwala przekazać pieniądze zarobione podczas chodzenia. Jeśli masz trudności z dopasowaniem dawania innym do swojego budżetu, może to być Twój sposób na odwdzięczenie się.

Dzięki Charity Miles możesz zdobywać punkty, spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze na świeżym powietrzu. Jeśli biegasz na bieżni w pomieszczeniu, musisz zapisać tę aktywność jako osobny trening. Ważny: musisz otworzyć aplikację, aby zarejestrować aktywność.

Z ponad 40 przyczynami do wyboru, są szanse, że znajdziesz coś wartego wysiłku. Świadomość, że wspierasz organizację charytatywną za każdym razem, gdy się przeprowadzasz, może być motywacją, której potrzebujesz!

7. Ziemniak

Ziemniak to chodząca aplikacja o świetnej nazwie, która pomaga wygrywać nagrody. Co tydzień wybierasz wyzwanie, które wykonasz w danym tygodniu na platformie. Kiedy osiągniesz swoje tygodniowe cele, otrzymasz nagrodę pieniężną.

Ważne jest, aby pamiętać, że w przypadku Fitpotate musisz uiścić opłatę w wysokości 5 USD, aby dołączyć do cotygodniowego wyzwania. Nagroda wynosi przeważnie około 1000 $, co czyni bardzo atrakcyjnym odłożenie 5 $. Jeśli wygrasz, podzielisz się nagrodą ze wszystkimi, którzy osiągnęli swoje tygodniowe cele.

Możesz używać Fitpotato do chodzenia lub biegania. Możesz go teraz używać tylko, jeśli jesteś użytkownikiem systemu iOS.

8. Nagrody za saldo Walgreens

Walgreens ma swoje Nagrody równowagi program, w którym zdobywasz punkty za chodzenie. Zdobyte punkty można wymienić na Walgreens. Jeśli regularnie kupujesz rzeczy w ich sklepie, to jest dla Ciebie.

Rejestracja jest prosta. Tworzysz konto Walgreens Balance Reward na ich stronie internetowej. Następnie instalujesz aplikację Walgreens i logujesz się przy użyciu danych swojego konta. W aplikacji Walgreens możesz połączyć dowolny tracker aktywności. Jeśli nie masz opaski fitness, użyj tej, którą masz w telefonie.

Otrzymasz 20 punktów Walgreens Balance za każdą przebytą milę. Jednak nie możesz zarobić więcej niż 1000 punktów miesięcznie. Jak wspomniano wcześniej, możesz wykorzystać te punkty na zakupy w Walgreens.

9. MapMyFitness

MapMyFitness jest idealny dla Ciebie, jeśli lubisz produkty Under Armour. MapMyFitness to różne aplikacje należące do Under Armour, w tym MapMyWalk i MapMyRun.

Istnieje wiele zabawnych nagród i nagród do wygrania w aplikacjach. Chociaż nie dostają gotówki ani kart podarunkowych, możesz uzyskać wysokie zniżki na produkty Under Armour.

Aplikacje są intuicyjne i proste w obsłudze. Możesz połączyć je z aplikacją do śledzenia aktywności lub śledzenia telefonu. Jeśli wybierasz się na trening na świeżym powietrzu, śledzenie GPS dostarczy Ci dokładnych szczegółów treningu, jeśli chcesz.

10. Runtopia

Runtopia zachęca do biegania. Jeśli korzystasz z aplikacji, otrzymujesz wskazówki audio podczas chodzenia lub biegania. Zajmuje się rozgrzewką, treningiem, ochłodzeniem i rozciąganiem po treningu. Zgłaszają Twoje dane po spacerach, aby poprawiać Twoje wyniki w trakcie.

Możesz zarabiać monety na Runtopii, chodząc, biegając, jeżdżąc na rowerze i nie tylko. Monety zebrane w aplikacji Runtopia można wykorzystać do zdobycia nagród, takich jak gotówka, karty podarunkowe lub sprzęt sportowy.

11. Winwalk

Winwalk to aplikacja, która śledzi każdy Twój krok. Punkty zdobywasz codziennie, gdy idziesz, maksymalnie do 10 000 kroków dziennie.

Możesz wykorzystać zdobyte punkty, aby otrzymać karty upominkowe od Amazon, Starbucks lub Walmart.

12. Życiodajna moneta

Z moneta życia, otrzymujesz też nagrodę za chodzenie lub bieganie. Dzięki monetom, które zarabiasz w aplikacji, możesz zdecydować, czy chcesz otrzymać nagrody, czy karty podarunkowe. Nagrody, które zazwyczaj oferują, to artykuły sportowe lub elektronika, ale ciągle się zmieniają. Karty podarunkowe, które możesz zdobyć, są przeznaczone dla sklepów takich jak Amazon lub PayPal.

Lifecoin współpracuje z Twoim GPS, aby śledzić kroki, które podejmujesz. Jest dostępny zarówno na iOS, jak i na Androida.

13. Limpo

Dzięki Lympo otrzymujesz zapłatę w kryptowalucie, gdy chodzisz w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Można powiedzieć, że w przypadku Lympo zarabianie na chodzeniu to praca w domu. Zdobywasz punkty, chodząc i wypełniając wyzwania, które mają na platformie.

Otrzymujesz dodatkowe punkty za rejestrowanie swojej wagi, snu i spożycia wody. Po zdobyciu wystarczającej liczby punktów możesz wymienić je na nagrody lub karty podarunkowe dostępne na platformie.

14. Miliony kroków

Milion kroków to aplikacja, która płaci za wykonanie miliona kroków. Otrzymasz 10 $ za milion kroków, które wykonasz. To pieniądze, których inaczej byś nie zarobił, ale nie jest to coś, co rozbije bank.

🔥 Zalecana:  18 legalnych sposobów na szybkie zarobienie 300 USD (kiedy potrzebujesz go teraz)

W aplikacji Million Steps ograniczają Twoje dzienne kroki do 1000. Możesz przesuwać te kroki w górę, oglądając reklamy w aplikacji. Z każdą obejrzaną reklamą otrzymasz 200 dodatkowych kroków. Oglądanie reklam może być dość czasochłonne, ale jeśli chcesz szybciej dotrzeć do celu, jest to droga do zrobienia.

Gdy zdobędziesz 1 000 000 kroków, zarobisz 10 USD w gotówce lub kartach podarunkowych.

15. Gotowe za dolce

Z Gotowe za dolary, otrzymasz nagrodę za pozostanie aktywnym. Bycie aktywnym oznacza każdą formę ruchu, w tym bieganie na posyłki i taniec. Pozostając aktywnym, będziesz zbierał punkty na platformie. Na przykład dostajesz masaż za 35 000 kroków.

Aplikacja daje ci nagrody bardziej regularnie, ale nagrody są stosunkowo mniejsze. Należy zauważyć, że ich nagrody znajdują się głównie w rejonie Los Angeles. Jeśli mieszkasz w innym regionie, będą opcje, ale mniej.

16. Nagrody PK

Dzięki PK Rewards otrzymujesz wynagrodzenie za kilka różnych form ćwiczeń. Możesz płacić za chodzenie, biegać, jeździć na rowerze i wiele więcej. Na koniec treningu aplikacja określa, ile wysiłku włożyłeś w trening. Na podstawie wyniku za wysiłek otrzymasz więcej punktów.

Jeśli wykonasz ćwiczenie, otrzymasz punkty. Możesz zdobywać karty podarunkowe i inne nagrody za punkty, które gromadzisz w miarę upływu czasu.

17. Mile Ziemi

EarthMiles to aplikacja, za pomocą której możesz uzyskać zniżki na produkty zdrowotne. EarthMiles zdobywasz, chodząc, jeżdżąc na rowerze lub biegając. Dostajesz więcej punktów, gdy pracujesz ciężej, aby zarobić więcej, gdy biegasz, a nie chodzisz.

Produkty, które możesz wybierać w sklepie EarthMiles, pochodzą od lokalnych i mniejszych marek. Jeśli chcesz wypróbować nowe rzeczy ze zniżką, ta aplikacja może być właśnie dla Ciebie!

18. Marchewka

Marchewka to kolejna aplikacja, która płaci za chodzenie. Marchewka była przez jakiś czas offline, ale POWRÓCIŁA. Jest to aplikacja dla osób mieszkających w Kanadzie, gdzie możesz zarabiać pieniądze, pozostając aktywnym.

Po zarejestrowaniu się na ich platformie możesz podłączyć swoje monitory fitness lub smartfon, aby śledzić swoje kroki. Aplikacja będzie śledzić Twoje nawyki i określać Twoje tygodniowe cele na podstawie nawyków związanych z chodzeniem.

Możesz wymienić swoje punkty na nagrody na platformie, takie jak karty podarunkowe i różne nagrody.

19. Jodo

z Yodo app, możesz śledzić swoją aktywność za pomocą ich krokomierza. Lubię Yodo, ponieważ nie ograniczają twoich kroków, co oznacza, że ​​zdobywasz więcej punktów, im więcej chodzisz.

Mają cel w aplikacji, abyś mógł przejść co najmniej 1500 kroków dziennie, zanim zdobędziesz jakiekolwiek punkty. Ponadto możesz zaprosić znajomych i rodzinę, aby otrzymać dodatkowe punkty. Ceny możesz otrzymać w gotówce za pośrednictwem systemu PayPal.

Alternatywne sposoby zarabiania na chodzeniu

Czy chcesz płacić za chodzenie? Oto kilka alternatywnych sposobów na zarabianie i utrzymanie aktywności przez cały dzień!

20. Łazik

Wędrowiec to firma, która pozwala zarobić dodatkowe pieniądze wyprowadzając psy lub opiekując się nimi. Możesz zarejestrować się na ich platformie i natychmiast zarabiać na wyprowadzaniu psów. Jeśli lubisz psy i chcesz zarabiać na spacerach, to jest to idealny pomysł na poboczne zgiełk dla Ciebie.

Rover płaci około 20 USD za spacer z nowym futrzanym przyjacielem, czyli znacznie więcej niż wyżej wymienione aplikacje. Sprawdź platformę Rover i znajdź urocze pieski w Twojej okolicy, które potrzebują kogoś do wyprowadzenia – zarabianie pieniędzy nigdy nie było tak zabawne!

21. Waga

Machać jest alternatywą dla Rovera, z dodatkową uwagą, że generalnie płaci mniej. Za 30-minutowy spacer zapłacisz około 10 dolarów. Po pobraniu aplikacji możesz zobaczyć listę wszystkich właścicieli psów, którzy szukają kogoś do wyprowadzenia swoich psów.

22. Instakart

Instacart to usługa dostawy, która dostarcza artykuły spożywcze do domów klientów. Możesz wybrać, czy chcesz dostarczać artykuły spożywcze, czy odbierać je w sklepie.

Jeśli lubisz chodzić po sklepach spożywczych, Instacart może być dla Ciebie idealny. Zarabiaj na spacerach wokół sklepu spożywczego i robić zakupy dla innych ludzi!

Jeśli zamiast tego dostarczałbyś artykuły spożywcze do domów klientów, jest to również możliwe. Pamiętaj, że potrzebujesz do tego samochodu.

Zarejestruj swoje konto Instacart, sprawdź swoją przeszłość i rozpocznij zakupy w ciągu dwóch tygodni! Gdy zakończysz zakupy, otrzymasz płatność od razu.

23. DrzwiDash

DoorDash to aplikacja dostarczająca, w której możesz zarabiać dodatkowe pieniądze, dostarczając jedzenie ludziom. Po pobraniu aplikacji DoorDash przechodzisz przez proces zatwierdzania, a po zatwierdzeniu możesz od razu zacząć.

W zależności od tego, gdzie będziesz dostarczać i jak duży jest obszar, który obejmujesz, możesz wybrać rower lub samochód zamiast chodzić.

Pieniądze, które zarobisz dzięki platformie DoorDash, zostaną zdeponowane w ciągu 2-3 dni roboczych na Twoim koncie bankowym. Sprawdź naszą całą recenzję DoorDash tutaj.

24. Pocztowcy

Postmates to aplikacja dostarczająca, w której otrzymujesz wynagrodzenie za różne zadania. Możesz odebrać jedzenie, napoje, a nawet pranie chemiczne dla swoich klientów. Możesz określić swoje godziny, dzięki czemu jest elastyczny praca pod stołem, jeśli potrzebujesz dodatkowa gotówka.

Sprawdzają przeszłość w Postmates, a przed rozpoczęciem musisz przedstawić dowód tożsamości. Gdy znajdziesz się online na ich platformie, możesz zacząć dostarczać. Każda dostawa powinna zostać dostarczona w mniej niż godzinę, co daje około 4 USD plus napiwki.

🔥 Zalecana:  25 darmowych aplikacji do zarabiania pieniędzy, które wypłacają gotówkę w 2023 r

Wypłacają Twoje zarobki co tydzień na Twoje konto bankowe.

Która platforma jest twoją ulubioną? DoorDash czy Postmates?

25. Przysługa

Przychylność to kolejna aplikacja do dostawy, w której dostarczasz artykuły spożywcze lub zamówienia z restauracji. Podobnie jak w przypadku wszystkich aplikacji dostarczających, możesz określić swój harmonogram i zarobić dodatkowe pieniądze.

Za przysługę dostaniesz od 10 do 18 dolarów plus napiwki. Pieniądze otrzymasz na swoje konto bankowe w ciągu jednego dnia roboczego.

26. Agent terenowy

Agent terenowy to platforma, na której możesz zarabiać jako tajemniczy klient, więc ty płacić za chodzenie wokół sklepów! Ich aplikacja ma na celu zbieranie informacji o klientach i poszczególnych sklepach. Robisz zdjęcia i filmy oraz zbierasz dane o oferowanych przez nich produktach. Po wykonaniu tych zadań otrzymasz zapłatę.

Aplikacja Field Agent podpowiada, które zadania możesz wykonać, aby zarobić dodatkowe pieniądze. Zadania te mogą się różnić, od wypełniania ankiet po wizytę w prawdziwym sklepie.

W agencie terenowym podoba mi się to, że po wykonaniu zadania otrzymujesz bezpośredni depozyt. 5-10 $, które zarobisz z zadania, zostanie przekazane bezpośrednio na twoje konto.

27. Gigwalk

Gigwalk to platforma, na której możesz zapisać się na małe zlecenia lub koncerty, które trzeba wykonać. Możesz robić takie rzeczy, jak tajemnicze zakupy lub robić zdjęcia z wystaw w sklepach.

Sprawdź platformę Gigwalk dla koncertów w Twojej okolicy. Im więcej koncertów wykonasz, tym wyższa będzie Twoja płatność w czasie.

28. Zleceniodawca

Z Zleceniodawca, otrzymujesz wynagrodzenie za drobne prace lub występy. Pomagasz ludziom i dostajesz za to wynagrodzenie. Większość zadań na platformie to sprzątanie, dostawa, prace w ogrodzie lub wykonywanie zadań dla majsterkowiczów. Z tym wszystkim będzie trochę chodzenia.

Możesz zdecydować, które zadania chcesz wykonywać i ile chcesz za nie zarabiać. Możesz licytować zlecenie, a osoba zamieszczająca zadanie wybierze osobę, która je wykona. Po wykonaniu zadania otrzymasz zapłatę w ciągu 3-5 dni roboczych.

29. Chodnik

Kiedy podróżowanie jest możliwe, a turystyka wraca do normalności, Chodnik jest idealną aplikacją do płacić za chodzenie. Zarabiasz na pokazywaniu turystom hotspotów w Twojej okolicy.

Sidewalk oferuje bezpłatne wycieczki z przewodnikiem, podczas których możesz stworzyć swoją wycieczkę i wyświetlić ją w aplikacji. Nie będziesz płacić za godzinę, ale raczej za napiwki turystów, którzy przyjadą i dołączą do ciebie podczas wycieczki. Im lepsza trasa, tym więcej pieniędzy zarobisz.

Z mojego osobistego doświadczenia wynika, że ​​prawie wszyscy turyści dają napiwki, kiedy są na darmowej wycieczce pieszej.

Często Zadawane Pytania

Czy naprawdę można zarabiać na chodzeniu?

Tak, absolutnie. Istnieją dziesiątki aplikacji, które Ci w tym pomogą płacić za chodzenie. Jednak te aplikacje nie uczynią Cię bogatym z dnia na dzień. Aplikacje mogą wypłacać Ci pieniądze lub inne nagrody, takie jak karty podarunkowe lub rabaty.

Inne rodzaje aplikacji płacą za pośrednie chodzenie, podczas którego wykonujesz zadania podczas chodzenia. Te aplikacje zapłacą więcej pieniędzy i pośrednio nadal będą płacić za chodzenie.

Jaka jest najlepsza aplikacja do zarabiania na chodzeniu?

Wszystkie wymienione aplikacje dadzą ci gotówkę lub nagrody. Jednak moim osobistym faworytem jest Sweatmonety. Dzięki Sweatcoin możesz stosunkowo szybko zarobić więcej pieniędzy. Udało mi się zarobić 50 dolarów przez kilka miesięcy, nic nie robiąc.

Chociaż może to nie wydawać się dużo, jest to świetny sposób na zarabianie pieniędzy na boku, robiąc wszystko jak zwykle. Można nawet powiedzieć, że jest to dochód rezydualny. Jeśli chcesz więcej się ruszać i stać się bardziej aktywnym, jest to zachęta, aby właśnie to zrobić.

Czy istnieją kreatywne sposoby zarabiania na chodzeniu?

Wymienione powyżej aplikacje są bardzo różnorodne i różne, więc istnieje wiele sposobów zarabiania na chodzeniu.

Z DrzwiDash, otrzymujesz zapłatę za dostarczanie jedzenia w Twojej okolicy. Z Instakart, możesz wejść do sklepu spożywczego i zarabiać, robiąc zakupy dla innych. I z Zdrowa płacazarabiasz, aby schudnąć.

Wniosek – zarabiaj na chodzeniu

Czy jesteś gotowy, aby zarabiać na chodzeniu? Jeśli chcesz się zmotywować do ruchu, te aplikacje sprawią, że właśnie to zrobisz. Wychodzenie na świeże powietrze i trochę ruchu może stać się Twoim nowym nawykiem.

Wyjdźmy na zewnątrz i płacić za chodzenie w tym samym czasie. Po prostu trochę fajnych pieniędzy lub dodatkowej gotówki na nasze cele finansowe!