25 najlepszych rzeczy do sprzedania, aby zarabiać pieniądze online lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 25 najlepszych rzeczy do sprzedania, aby zarabiać pieniądze online lub osobiście

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Wydaje się, że w dzisiejszych czasach wszystko można kupić online. Bez względu na potrzeby, Internet wydaje się mieć dokładnie to, czego szukasz, aby uczynić życie wygodnym. Dlatego tak wiele osób szuka pomysłów na rzeczy, które można sprzedać, aby zarobić pieniądze.

Sprzedaż online jest łatwa zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Nie ma osobistych negocjacji, a zakupy mogą odbywać się szybciej, co oznacza, że ​​szybciej otrzymujesz pieniądze, a kupujący szybciej otrzymuje produkt. Jest to korzystne dla obu stron. Jest to również lukratywny biznes, jeśli wiesz, co sprzedać.

Jeśli jesteś kimś, kto chce założyć firmę w domu lub po prostu zarobić trochę dodatkowej gotówki, zastanów się, co możesz sprzedać, aby zarobić pieniądze. Możliwości są nieograniczone, ale twoje badania nad tym, co faktycznie się sprzeda, zrobią różnicę. Ten przewodnik wykonał pracę za Ciebie i zawiera odpowiedzi na pytania dotyczące sprzedawania rzeczy online w celu zarabiania pieniędzy.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

25 rzeczy do sprzedaży, aby zarabiać pieniądze

Każdy będzie miał różne rzeczy, które jest zainteresowany sprzedażą. Znajdź tutaj coś, co do ciebie przemawia, abyś wiedział, co najlepiej sprzedawać, aby zarabiać pieniądze.

1. Książki

Przejrzyj swoją kolekcję książek i sprzedaj książki, których już nie chcesz czytać. Sprzedawaj je w serwisie eBay, przez Facebook Marketplace lub załóż własny sklep Etsy.

Wybierz się na spacer po antykwariatach i kupuj książki, które możesz później sprzedać z zyskiem. Książki są sposobem na podtrzymanie wiedzy i zawsze można je kupić jako prezent lub jako narzędzie do nauki.

ZenArbitrage to zasób, który możesz bezpłatnie wypróbować, aby sprawdzić, czy przewracanie książek jest dla Ciebie odpowiednie. Jest to kompleksowe rozwiązanie biznesowe dla osób, które chcą od razu zacząć zarabiać pieniądze. Nauczy Cię, jak znaleźć tanie książki i odsprzedać je z zyskiem, a także zapewni narzędzia do niemal zautomatyzowanego procesu.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu książek

2. Materiały do ​​druku

Jeśli znasz materiały do ​​druku, wiesz, jaką wartość mogą wnieść do codziennego życia.

Od codziennych list rzeczy do zrobienia po strony do kolorowania dla dzieci i listy zakupów — artykuły do ​​wydrukowania są popularnymi rzeczami, które można sprzedawać, aby zarabiać pieniądze w domu. Poświęć trochę czasu na początku, tworząc zabawne, wciągające i wartościowe materiały do ​​​​drukowania, które będą przynosić ci pieniądze w kółko.

Piękno materiałów do wydrukowania polega na tym, że po początkowych kreacjach nie trzeba dużo pracować. Opublikuj je na sprzedaż, a ludzie będą mogli je od Ciebie kupić w dowolnym momencie i pobrać na swój komputer lub smartfon. Źródła jak ten darmowy ebook autorstwa Gold City Ventures może pomóc Ci rozpocząć pracę z materiałami do wydrukowania. W e-booku znajdziesz wskazówki i porady dotyczące najlepszych materiałów do druku, które można sprzedawać w zależności od pory roku, dzięki czemu możesz zmaksymalizować swoje zarobki.

Powiązany: Zarabiaj na kolorze

3. Odzież używana

Pory roku przychodzą i odchodzą, czyli zwykle wtedy, gdy ubrania wychodzą z mody. Jednak śmieci jednej osoby mogą być skarbem kogoś innego, więc wykorzystaj to na swoją korzyść.

Oczyść swój dom z niechcianych ubrań i sprzedawaj ubrania online. To duży zarobek, zwłaszcza jeśli masz do sprzedania ubrania dla dzieci. Umyj je i usuń wszelkie plamy, jeśli to możliwe, zanim wystawisz je na sprzedaż. W opisie umieść szczegóły, które kupujący mógłby przeczytać i wyobrazić sobie siebie noszących przedmiot.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych alternatyw i konkurentów dla dużego kartelu (porównanie z 2023 r.)

Ponadto używane elementy odzieży to rzeczy, które możesz kupować i sprzedawać, aby zarobić pieniądze. Kupuj używane przedmioty w lokalnych sklepach lub na okolicznych wyprzedażach garażowych i sprzedawaj je z zyskiem.

Powiązany: Rzeczy, które dzieci mogą sprzedawać w szkole

4. Slogany

Te chwytliwe slogany, które widzisz na reklamach, koszulkach, czapkach i innych ubraniach, wszystkie pochodzą od kogoś. Ta osoba faktycznie dostała zapłatę za to hasło, co oznacza, że ​​Ty też możesz.

Jeśli jesteś kimś, kto potrafi wymyślać niezapomniane frazy, możesz zarabiać na pisaniu sloganów. Istnieją firmy, które rozwijają się dzięki zapadającym w pamięć sloganom do celów marketingowych. Pomyśl tylko o wszystkich sloganach, które utkwiły ci w głowie przez lata.

Kiedy ludzie widzą slogan w kółko, pomaga im to zapamiętać związaną z nim firmę, co później skłania ich do zadzwonienia lub zakupu od tej firmy w określonej potrzebie. Ponadto ludzie po prostu lubią kupować przedmioty, które mają na sobie chwytliwe zwroty, a także dla własnej przyjemności. Nie ma ograniczeń co do liczby haseł, które możesz stworzyć i zarabiać.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

5. Zdjęcia

Użyj swojej wyobraźni, aby zrobić zdjęcia, które inni będą chcieli kupić.

Nie ma dobrej ani złej odpowiedzi na pytanie, jakie zdjęcia możesz sprzedawać, ponieważ prawie każdy typ ma odbiorców. Możesz być wyznaczonym fotografem dla firm, sprzedawać zdjęcia we własnym sklepie internetowym lub sprzedawać swoje zdjęcia bezpośrednio do źródła internetowego. Niebo jest granicą.

Istnieje wiele sposobów zarabiania na robieniu zdjęć. Znajdź sposób, który najlepiej pasuje do Twojego stylu i sprzedawaj swoje zdjęcia z zyskiem.

Powiązany: Jak zostać prywatnym edytorem zdjęć

6. Rachunki

Być może słyszałeś o tym, jak zarabiać na przesyłaniu rachunków. Jest to niezwykle łatwy sposób na zarabianie pieniędzy i nie wymaga dużo czasu.

Pomyśl o wszystkich zakupach, które robisz co tydzień, takich jak artykuły spożywcze i ubrania. Te pokwitowania mogą przywrócić pieniądze do portfela, po prostu przesyłając je do aplikacji. Kilka dolarów tu i tam może zrobić różnicę w Twoim miesięcznym budżecie.

7. Twoja rada

Dobrze to przeczytałeś! Porady są częścią rzeczy, które należy sprzedawać, aby zarabiać pieniądze.

Wszyscy doświadczamy różnych rzeczy, co daje nam wyjątkowe perspektywy. Połącz to z odrobiną edukacji, a zyskasz wiarygodność. Wykorzystaj te doświadczenia i wykształcenie, aby udzielać rad innym.

Zarabiaj, aby udzielać porad przy różnych okazjach. Znajdź drogę, która Ci odpowiada i zarabiaj na swojej wiedzy.

8. eBooki

Czytelnicy mogą łatwo pobrać e-booki i mieć je na wyciągnięcie ręki. Nie brakuje pomysłów na książki, a różne gatunki ułatwiają tworzenie książek, które będą się sprzedawać. Spróbuj swoich sił w tworzeniu eBooków za pieniądze i generuj dochód pasywny.

Tworzenie eBooków na początku zajmuje trochę czasu, ale może być lukratywne. Czytelnicy mogą kupować Twoje eBooki, kiedy tylko chcą, co oznacza, że ​​nie musisz być stale obecny, aby sprzedaż doszła do skutku.

Książki elektroniczne mogą być tworzone do różnych celów, takich jak przewodniki „jak to zrobić”, inspiracja, religia lub po prostu czysta rozrywka. Jeśli masz historię, najprawdopodobniej będziesz mieć odbiorców. Utwórz więcej niż jeden eBook i zacznij sprzedawać.

Powiązany: Jak założyć sklep Shopify

9. Akcesoria do gier

Gracze często potrzebują nowych akcesoriów lub sprzętu, co może być sporym wydatkiem. Rozważ sprzedaż nieużywanych akcesoriów do gier, zamiast pozwalać im leżeć i zbierać kurz.

Chociaż pożądany jest najnowszy i najlepszy sprzęt do gier, nie każdy może sobie pozwolić na tak duże zakupy, zwłaszcza młodzi gracze. Mogą skorzystać na twoim używanym sprzęcie. Posprzątaj posiadane przedmioty, upewnij się, że są w dobrym stanie i sprzedaj je online.

Ponadto istnieją gry, w których można zarobić prawdziwe pieniądze, jeśli chcesz zarabiać na graniu.

10. Wydruki 3D

Jeśli masz w domu drukarkę 3D, rozważ wykorzystanie jej do zarabiania pieniędzy.

🔥 Zalecana:  Czy Scrambly.io jest legalne? – Moja pełna recenzja 2023!

Drukarki 3D są przedmiotem pożądania, ale ze względu na ich koszt i niską częstotliwość użytkowania ludzie rezygnują z ich zakupu. To Twoja szansa na zwrócenie się do tych, którzy chcą coś wydrukować, ale niekoniecznie chcą kupić drukarkę.

Oferuj swoje usługi drukowania 3D osobom w swojej społeczności i pobieraj za nie opłaty. Drukuj ich artykuły na przyjęcia urodzinowe, materiały biurowe, elementy dekoracyjne i nie tylko. Możesz także wypożyczyć drukarkę osobom potrzebującym jej do projektu. Istnieje kilka sposobów zarabiania na drukarce 3D.

11. Smartfony

Widok starych smartfonów leżących w pobliżu po aktualizacji do nowszego telefonu może być tak zniechęcający. Wiedząc, ile wydałeś na ten stary telefon, możesz wzdrygnąć się na myśl o wyrzuceniu go do kosza. Dobrą wiadomością jest to, że możesz sprzedać swój smartfon na Buyback Boss i odzyskać część tych pieniędzy.

Jeśli masz rodzinę, która korzysta ze smartfonów, zbierz wszystkie stare i sprzedaj za większą kasę. Dodatkowo możesz zaokrąglić telefony sąsiadów, aby je sprzedać. Zaproponuj niewielką opłatę za smartfony innych osób i wymień je za większą kwotę w Buyback Boss.

Powiązany: Recenzja ThriveCart

12. Usługi wirtualne

Oferowanie usługi wirtualnej jest obecnie jedną z najlepszych rzeczy do sprzedaży, aby zarabiać pieniądze z domu. Firmy wszelkiego rodzaju potrzebują wsparcia, którym często można zająć się wirtualnie.

Te pomysły na usługi biznesowe mogą obejmować korespondencję e-mailową, tworzenie grafiki online, umawianie się na spotkania, odbieranie połączeń i wiele więcej. Branża usług wirtualnych przeżywa boom.

13. Buty

Wiem, że prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego buty są na tej liście rzeczy do sprzedania, aby zarobić pieniądze. Zostań ze mną tutaj!

Nie tylko możesz przejrzeć nieużywane buty we własnym domu, ale możesz faktycznie kupić buty od innych lub w sklepach z używaną odzieżą i przerzucić je z zyskiem. Przerzucanie butów to rzecz i prawdopodobnie jeden z najczęściej używanych sposobów zarabiania pieniędzy. Wyczyść buty, opublikuj dokładny opis na ich temat, aby zachęcić kupujących, a być może będziesz na najlepszej drodze do zarobienia poważnych pieniędzy.

14. Karty podarunkowe

Przeczesz swój portfel i zobacz, ile masz niewykorzystanych kart podarunkowych. Możesz być zaskoczony, gdy znajdziesz kilka, które zbierały kurz od miesięcy, a nawet lat! Te karty podarunkowe mogą szybko się sumować, więc rozważ dodanie ich do listy rzeczy do sprzedania, aby zarobić pieniądze. Znajdź najlepszy sposób sprzedaży kart podarunkowych za gotówkę.

Powiązany: Jak szybko zdobyć bezpłatne karty podarunkowe

15. Plazma

Kiedy zastanawiasz się, co najlepiej sprzedawać, aby zarabiać pieniądze, dodaj plazmę do swojej listy. Nie tylko jest to łatwe do zrobienia, ale możesz to robić wiele razy w miesiącu, aby zarobić przyzwoitą ilość dodatkowej gotówki, którą możesz dodać do swojego budżetu.

Osocze nie wymaga żadnych specjalnych talentów ani umiejętności, aby zostać dawcą. Po prostu znajdź najbliższe centrum krwiodawstwa osocza i sprawdź dostępne opcje oddania krwi. Zarabiaj szybko za poświęcony czas i darowiznę.

16. Niestandardowa obróbka drewna

Wyjątkową umiejętnością pozwalającą na zarabianie pieniędzy jest obróbka drewna. Przedmioty do obróbki drewna są używane przy wielu okazjach, w tym na weselach, rocznicach, urodzinach lub po prostu jako wystrój domu.

To, co sprawia, że ​​obróbka drewna jest tak wyjątkowa, to fakt, że każdy kawałek jest jedyny w swoim rodzaju, co czyni je idealnym prezentem. Jeśli dobrze radzisz sobie z narzędziami i sprzętem do obróbki drewna, rozważ reklamowanie swoich usług, aby tworzyć rzeczy dla innych lub sprzedawać już wykonane elementy.

Powiązany: Jak zarabiać na montażu mebli

17. Robaki

Często pomijaną rzeczą, którą można sprzedać w celu zarobienia pieniędzy, są robaki. Robaki to gorący przedmiot dla rolników, ogrodników i rybaków. Mogą być wykorzystywane do różnych celów, a ich kupa może być również sprzedawana jako nawóz. Rozważ założenie farmy robaków i zarabiaj na trzymaniu robaków w domu.

18. Powierzchnia reklamowa na Twoim samochodzie

Jeżdżenie po mieście bez celu innego niż popisywanie się swoim samochodem to świetny sposób na zarabianie. Wykorzystaj puste miejsca w samochodzie do reklamowania marek i firm.

Zawrzyj umowę z marką lub firmą, że umieścisz jej logo na swoim samochodzie i zobowiąż się do jazdy tym samochodem, aby inni mogli go zobaczyć. Znajdź legalne sposoby reklamowania miejsca w samochodzie.

🔥 Zalecana:  YOLO V5 — wyjaśnione i wyjaśnione — w stronę sztucznej inteligencji

19. Rękodzieło i wyroby rękodzielnicze

Wielu konsumentów uwielbia osobisty kontakt, który towarzyszy zakupom rękodzieła i artykułów domowej roboty. Rozważ sprzedaż przedmiotów, które robisz ręcznie. Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz to stworzyć. Jest szansa, że ​​będzie na to rynek, zwłaszcza jeśli jest wyjątkowy w porównaniu z innymi ręcznie robionymi produktami.

Powiązany: Najlepsze rzeczy do sprzedaży na Etsy

20. Biżuteria

Biżuteria dodaje wyjątkowego charakteru każdej okazji. Od naszyjników po pierścionki, bransoletki i nie tylko, twórz ekscytujące projekty z biżuterią, którą sprzedajesz, i stań się znany jako sprzedawca wysokiej jakości biżuterii. Znajdź inne przedmioty jubilerskie sprzedawane online i stwórz podobne elementy z własnym, niepowtarzalnym stylem.

21. Artykuły dla niemowląt

Prezenty na baby shower są jednymi z najczęściej wyszukiwanych produktów w Internecie. Rozważ znalezienie lub stworzenie artykułów dla dzieci, które będą się sprzedawać. Niezależnie od tego, czy przedmiot pochodzi od ciebie, czy jest to coś, co wykonałeś ręcznie, istnieje zapotrzebowanie na artykuły dla dzieci. Pomyśl o sposobach włączenia artykułów dziecięcych do świąt, aby zwiększyć sprzedaż.

22. Bomby do kąpieli

Jeśli jesteś kimś, kto lubi projekty DIY, to dodaj kule do kąpieli do listy rzeczy do sprzedania, aby zarobić pieniądze. Każdy lubi dobry dzień dbania o siebie, a kula do kąpieli to doskonały sposób na relaks. Sprzedawaj swoje kule do kąpieli innym, aby kupić je jako prezenty lub wykorzystać dla własnej przyjemności. Wykaż się kreatywnością dzięki uspokajającym zapachom i zabawnym foremkom.

23. Sprzęt myśliwski i wędkarski

Stwórz skuteczny sprzęt, którego będą mogli używać myśliwi i rybacy podczas swoich eskapad. Dodaj przedmioty, których już nie używasz z własnej kolekcji, aby je sprzedać.

Dodatkowo możesz kupować sprzęt hurtowo z różnych stron i sprzedawać je pojedynczo z zyskiem. Dowiedz się, kiedy rozpoczynają się sezony łowieckie i wędkarskie, aby reklamować swój sklep w odpowiednich ramach czasowych.

Powiązany: Jak zarabiać na polowaniu

24. Unikalne wynalazki lub pomysły

Firmy faktycznie zapłacą ci za twoje pomysły lub wynalazki. Jeśli masz pomysł, który Twoim zdaniem warto realizować, rozważ jego sprzedaż i obserwuj, jak staje się rzeczywistością. Nie ma nic gorszego niż widok, jak Twój pomysł zarabia pieniądze dla kogoś innego. Nie siedź na nim zbyt długo.

25. Domowe smakołyki dla psów

Przygotuj najsmaczniejsze i najzdrowsze psie smakołyki dla miłośników zwierząt. Wielu właścicieli zwierząt szuka najlepszych składników w przysmakach dla swoich psów, więc rób domowe przysmaki dla psów. Nigdy nie myślałem, że umieszczę to na liście, ale jest to uzasadnione i jedna z najfajniejszych rzeczy do sprzedania.

Powiązany: Gdzie sprzedawać karty baseballowe

Sprzedawanie rzeczy, które posiadasz, może prowadzić do szybkich pieniędzy

Przeczesywanie własnego domu i znajdowanie rzeczy, które można sprzedać, aby zarobić pieniądze, może być zaskakujące. Często mamy ukryte skarby, o których zapomnieliśmy. Te dawno utracone przedmioty mogą ponownie ożyć dla kogoś innego, jeśli zaczniesz je sprzedawać.

Wiele rzeczy, które posiadasz, może prowadzić do szybkich pieniędzy. Niezależnie od tego, czy szukasz szybkiej wypłaty, czy długoterminowej dodatkowej pracy, odpowiedź na Twoje pytanie „Co mogę sprzedać, aby zarobić dodatkowe pieniądze?” pytanie często kryje się w ścianach twojego własnego domu.

Poświęć trochę czasu na sortowanie własnych przedmiotów, pomyśl o usługach, które możesz zaoferować, lub stwórz materiały do ​​pobrania, aby zarabiać w Internecie. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz sprzedać, a Twój portfel podziękuje Ci za dodatkowe wypełnienie.