25 najlepszych alternatyw dla Craigslist: lista witryn do kupowania i sprzedawania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 25 najlepszych alternatyw dla Craigslist: lista witryn do kupowania i sprzedawania

Innym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy jest sprzedaż rzeczy online. Craigslist zapoczątkował ten trend. Ale co, jeśli chcesz wypróbować inne opcje? W tym artykule podzielimy się z Tobą najlepszymi alternatywami dla Craigslist.

Sprzedaż rzeczy online to dynamicznie rozwijający się biznes. Niezależnie od tego, czy jest to osoba fizyczna, czy firma, Internet stał się wirtualnym centrum handlowym dla każdego, kto chce reklamować swój produkt.

Ludziom zawsze będzie wygodniej robić zakupy online, ponieważ mogą teraz kupić wszystko, czego potrzebują.

Wraz z rozwojem tego trendu rosną możliwości dla każdego, kto chce kupować i sprzedawać rzeczy online. Sprzedawcy mają teraz wiele możliwości i platform do wyboru, kiedy chcą sprzedawać swoje produkty i usługi. Od Ciebie zależy, który z nich odpowiada Twoim potrzebom.

Rzućmy okiem na 25 najlepszych alternatyw dla Craigslist, aby zobaczyć, która z nich może jeszcze bardziej pomóc sprzedawać Twoje produkty i usługi.

[Related Read: 20 Best Online Flea Markets (Free Stuff & Make Money)]

25 najlepszych alternatyw dla Craigslist

Wśród światowych pionierów, jeśli chodzi o e-commerce, mamy wiele miłości Craigslist.

Czasami jednak potrzebujesz po prostu zmiany scenerii lub po prostu lepszej oferty, dlatego przedstawiamy Ci najbardziej obszerną listę stron internetowych, takich jak Craigslist w Internecie.

No to ruszamy:

1. Odł

Chcesz sprzedać swoje bezużyteczne rzeczy techniczne? Udaj się do Decluttr i zdejmij to z rąk!

Decluttr to łatwy w użyciu, szybki i wydajny internetowy rynek produktów technologicznych, takich jak smartfony i laptopy.

Ponieważ jednak jest to nowsza witryna, istnieje ograniczenie dotyczące tego, co można publikować na ich platformie. Powiedziawszy to, sprzedaż starych telefonów nie jest łatwiejsza niż na Decluttr.

2. Odpuść

Odpuść to jedna z bardziej podobnych witryn do Craigslist, która pozwala kupować lub sprzedawać absolutnie wszystko. Masz coś, czego już nie potrzebujesz? LetGo może pomóc Ci pozbyć się go z włosów za pomocą prostych i bezpłatnych reklam.

Wyposażony w łatwą w użyciu aplikację mobilną, LetGo sprawia, że ​​sprzedaż towarów używanych jest łatwa i wydajna. Po prostu wejdź do aplikacji, zdobądź trochę zdjęcia w reklamie, która powinna pojawić się w ciągu kilku minut. Tak proste, jak to tylko możliwe!

3. OfertaW górę

Teraz OfferUp to kolejna doskonała alternatywa dla Craigslist. W niektórych miastach w USA OfferUp pozwala nawet na płatności w aplikacji. Oznacza to, że możesz spłacić sprzedawcę bezpośrednio z aplikacji, podczas gdy on dostarcza twoje towary na wyciągnięcie ręki.

OfferUp ma również funkcję czatu, która pozwala kupującym i sprzedającym komunikować się bez podawania swoich numerów nieznajomym w Internecie.

4. BooKoo

BooKoo to nowa nazwa na udostępnionych rynkach internetowych i ma bardzo zlokalizowany system rynkowy. Oznacza to, że możesz znaleźć listę lokalnych ogłoszeń drobnych i ułatwić sobie kupowanie i sprzedawanie rzeczy, których już nie potrzebujesz.

Kolejną rzeczą dotyczącą BooKoo jest to, że umożliwia przeglądanie profili na podstawie ich zwykłych ofert i sprzedawanych przedmiotów oraz znajdowanie najlepszej opcji, jeśli szukasz czegoś konkretnego.

5. Oodle

Oodle to rynek podobny do Craigslist, ale zajmuje się tylko meblami, zwierzętami domowymi, pojazdami i nieruchomościami, co znacznie ogranicza jego zastosowania.

🔥 Zalecana:  10 najlepszych frameworków, o których każdy menedżer produktu powinien wiedzieć w 2022 roku

Ale jeśli szukasz czegoś w tych kategoriach, może to być właściwe miejsce dla Ciebie. Po prostu zaloguj się przez swój profil na Facebooku i możesz publikować ogłoszenia lub przeglądać to, co oferuje świat.

6. Close5 — Ogłoszenie eBay

Close5 – eBay Classified to internetowa giełda przedmiotów używanych przejęta przez eBay w 2007 roku, która umożliwia użytkownikom umieszczanie bezpłatnych ogłoszeń drobnych na swoich tablicach.

Ale od kilku ostatnich lat eBay zabrał go ogółowi społeczeństwa i pozwala sprzedawać za pośrednictwem tej platformy tylko dostawcom partnerskim.

Jednak nadal możesz uzyskać doskonałe oferty na tej platformie, jeśli należysz do kilku wybranych rynków, na których nadal działa aplikacja.

7. Hoobly

Hoobly jest jednym z największych rynków internetowych i obejmuje setki różnych kategorii produktów. Został również uznany za konkurenta Craigslist, ponieważ oferuje wszystko, od codziennych artykułów gospodarstwa domowego po dobrze płatne prace.

Hoobly uprościł to i zapewnił platformę dla sprzedawców do promowania swoich produktów, a kupującym do efektywnego przeglądania towarów. Stało się jednym z najlepszych miejsc, w których możesz przeglądać oferty pracy.

8. Gumtree

Gumtree to jedna z największych aplikacji, takich jak Craigslists w Wielkiej Brytanii. Gumtree działa specjalnie dla regionu europejskiego i jest najbardziej cenionym rynkiem internetowym w regionie.

I ciężko pracowali, aby dostać się tam, gdzie są. Przed opublikowaniem reklamy przeprowadzany jest ścisły proces sprawdzania, aby uniknąć oszukańczych reklam i pomóc użytkownikom uniknąć oszustów.

9. Kijiji

Catering na rynek kanadyjski, Kijiji jest jednym z najbardziej wszechstronnych rynków internetowych w kraju. Ma bardzo bezpieczne kupowanie i sprzedawanie.

A Kijiji pozwala na płatności mobilne, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Oprócz zachowania szczególnej ostrożności w postępowaniu, regularnie zapewniają klientom środki bezpieczeństwa i wskazówki dotyczące ochrony przed oszustwami.

10. Jezu

Jako jeden z większych serwisów ogłoszeniowych online, Geebo ma wszystko, o co możesz poprosić. Wiadomo, że zaspokaja wiele nisz, od przedmiotów codziennego użytku po domy i nieruchomości, od gier wideo po przedmioty kolekcjonerskie. Mają to wszystko.

Geebo to jedna z najbardziej wszechstronnych witryn na tej liście i jesteśmy pewni, że będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

11. Ogłoszenia USA Today

Wydawca gazet o solidnej obecności w Internecie, USA dziś uruchomiła swój sklasyfikowany rynek i zaspokaja potrzeby ogółu społeczeństwa, znajdując towary po niskiej cenie.

Oprócz przeglądania towarów używanych, możesz również szukać opcji kariery, możliwości edukacji i aukcji, które możesz odwiedzić za pomocą ogłoszeń USA Today.

12. Rynek Facebooka

Będąc częścią tego pokolenia, jest wysoce prawdopodobne, że masz konto na Facebooku. i Rynek Facebooka znacznie ułatwiło kupowanie i sprzedawanie towarów na lokalnym rynku.

Nie musisz zakładać konta ani płacić, aby opublikować ogłoszenie. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do istniejącego konta na Facebooku i znaleźć drogę do rynku obsługującego wybraną niszę i rozpocząć handel.

13. Sprzedaż społecznościowa

Wyobraź sobie, że możesz spotykać się z ludźmi i kupować od nich. Sprzedaż społecznościowa pozwala to zrobić, ponieważ łączy aspekty mediów społecznościowych z rynkiem internetowym.

Na przykład kupujący mogą dodawać sprzedawców jako znajomych lub obserwować ich, aby wiedzieć, jakie nowe produkty oferują lub będą oferować w przyszłości. Możesz także tworzyć bezpłatne ogłoszenia drobne i uzyskać dostęp do nieograniczonej liczby ogłoszeń w dowolnym wybranym przez siebie regionie.

🔥 Zalecana:  Zniżki dla nauczycieli Kanada: ostateczna lista zniżek dla nauczycieli w 2023 r

14. 10-dniowe reklamy

Masz dość przeglądania starych ogłoszeń o rzeczach, które prawdopodobnie zostały już sprzedane? 10-dniowe reklamy jest miejscem, w którym warto być.

Ponieważ, w przeciwieństwie do większości internetowych platform handlowych, ta witryna usunie Twoje reklamy po dziesięciu dniach, aby mieć pewność, że zawsze będą dostępne nowe reklamy.

Więc jeśli jesteś kupującym, który chce coś pilnie kupić, to może być miejsce dla ciebie.

15. Czas bezpłatnych reklam

Uzyskaj dostęp do internetowych ogłoszeń dotyczących nieruchomości, pojazdów samochodowych, ofert pracy i edukacji dzięki FreeAdsTime. Platforma została udostępniona na całym świecie i pomogła milionom ludzi w znalezieniu odpowiednich produktów.

Ten jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej zaufanych rynków internetowych na tej liście. Moderacja jest bardzo czujna i zapewnia pomocne blogi, wskazówki i sztuczki dotyczące korzystania z ich platformy i uzyskiwania jak największej wartości.

16. Wiadomości miejskie

Jeśli szukasz poważnych nabywców na całym świecie, sugerujemy zarejestrowanie się Wiadomości z miasta. Jeden z największych rynków internetowych, działający w USA, Kanadzie, Europie i Australii.

Ale w przeciwieństwie do innych platform z darmowym hostingiem reklam, ta strona pozwala kupować pakiety promocyjne i promować swoje produkty za odpowiednią cenę.

Możesz znaleźć produkty z dowolnej niszy, takie jak przedmioty kolekcjonerskie, dzieła sztuki, pojazdy, ubrania, meble, gry wideo, elektronika, sprzęt medyczny, majsterkowanie i hodowcy zwierząt domowych.

17. Zamiana

Szukasz alternatywy Craigslist stworzonej specjalnie dla produktów elektronicznych i technologicznych? Dlaczego by nie przejść obok Zamieńponieważ może to być idealna platforma dla Ciebie!

Swappa zapewnia użytkownikom swobodę reklamowania lub zakupu szerokiej gamy produktów technologicznych, takich jak smartfony, aparaty fotograficzne, konsole do gier wideo, laptopy i tablety.

I nie musisz nic płacić, jeśli chcesz zamieścić swoje ogłoszenie na platformie, co czyni Swappa jednym z najlepszych rynków internetowych.

18. Oszczędzanie grosza

Co by było, gdybyśmy ci to powiedzieli PennySaver to platforma, która istniała na długo przed Craigslist.

Ale wiele osób nie jest świadomych tej platformy. Na szczęście nie wymarła i nadal można znaleźć egzemplarz w Internecie lub w najbliższej księgarni.

Więc nigdy nie wiadomo, Twoim następnym wymarzonym produktem może być po prostu przeczytana gazeta.

19. Ogłoszenia drobne

Jeśli chcesz mieć witrynę podobną do Craigslist, przejdź do Ogłoszenia drobnemniej znany konkurent Craigslist.

Zapewniają wszystkie usługi, które świadczy Craigslist.

Jednak korzystanie z tej platformy jest bezpłatne i pozwala wymieniać wszystko, o ile możesz wymyślić dla tego tytuł. Wiele osób uważa to nawet za bardziej wyrafinowanego brata bliźniaka Craigslist, ponieważ interfejs tej witryny jest o wiele czystszy i bardziej przejrzysty.

20. Adpost

Jeśli chcesz globalnej platformy, która naprawdę obsługuje cały świat, to Adpost jest miejscem, w którym warto być.

Akceptują reklamy z wielu krajów, takich jak Indie, Singapur, Malezja, Filipiny, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Australia i Nowa Zelandia.

Adpost uzyskuje dziesiątki milionów wyświetleń każdego miesiąca i codziennie oferuje świeżą paletę reklam.

Jeśli istnieje miejsce, w którym można znaleźć ten jeden produkt, którego nie można znaleźć nigdzie indziej, to jest nim Adpost.

21. AdsGlobe

Wyobraź sobie Craigslist, ale lepiej, a dostaniesz AdsGlobe. To nie tylko rynek dla kupujących i sprzedających, ale także kładzie szczególny nacisk na swoje zarządy członkowskie. Tam możesz omówić swoje problemy i znaleźć dla nich idealne rozwiązanie.

🔥 Zalecana:  Recenzja SamCart: czy warto robić szum, czy tylko kolejny wózek?

Możesz podzielić listę na kraj, a nawet hrabstwo, ponieważ zapewnia to użytkownikom pełną swobodę i możliwość kupowania rzeczy z miejsca, z którego chcą je zdobyć.

22. Recykler

W przeciwieństwie do innych platform, Recykler zaczęło się jako maleńki rynek w Południowej Kalifornii, ale rozrosło się w ciągu ostatnich lat. Przekształcił się w jeden z największych rynków w Stanach Zjednoczonych.

Jedną z zalet Recycler w porównaniu z innymi platformami są integracje, które umożliwiają publikowanie postów między platformą a kontami w mediach społecznościowych, wypełniając lukę i zwiększając ruch w kierunku Twoich ofert.

23. Adoos Ogłoszenia drobne

Będąc jedną z najstarszych platform internetowych, która istnieje od 15 lat, Adu wziął sobie prosto, ale skutecznie do serca. Niewiele zmieniło się w witrynie, jeśli chodzi o wygląd. Dlatego niektórzy z was mogą go zignorować ze względu na jego nieco przestarzały wygląd. Jednak nie daj się zwieść, ponieważ nadal jest to jeden z najbardziej aktywnych rynków internetowych działających w USA.

Całkowicie darmowa strona internetowa oferuje szeroką gamę produktów i usług dla każdego na całym świecie i jest znana jako jedna z najlepszych stron internetowych pod kątem zadowolenia klientów.

24. Lokanto

Największy czynnik, który stworzył Lokant rynek, z którym należy się liczyć, to ilość wolności dla jego sprzedawców. Zobaczysz większe przedsiębiorstwa sprzedające na nim swoje produkty tuż obok kogoś, kto właśnie chce zorganizować wyprzedaż stoczniową.

Locanto to ogólnoświatowa platforma, ponieważ ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom bez żadnych kosztów.

25. AdLand Pro

AdLand Pro istnieje od lat 90. i od prawie dwóch dekad pomaga ludziom znaleźć odpowiedni produkt.

Globalny rynek online zapewnia swobodę przeglądania produktów transgranicznych i dostarczania ich bezpośrednio do Ciebie.

Oprócz pełnego dostępu do bezpłatnych wpisów dla wszystkich, AdLand Pro umożliwia również zostanie partnerem stowarzyszonym i uzyskanie dodatkowej gotówki za pośrednictwem platformy.

Wniosek – najlepsze alternatywy dla Craigslist

To jest wyczerpująca lista platform internetowych i stron internetowych, które mogą pomóc w sprzedaży przedmiotów online. Każdy ma swoje własne funkcje, które mogą i pomogą Ci w Twojej podróży handlowej. Musisz tylko przeprowadzić własne badania, które mogą zapewnić najlepszą możliwą okazję do maksymalizacji zysków.

Możesz wypróbować kilka platform, aby zobaczyć, która najlepiej pasuje do produktów, które sprzedajesz. Który z nich może pomóc Ci lepiej sprzedawać swoje produkty lub usługi klientom? Osiągnięcie tego może zmaksymalizować twoje zgiełk boczny dochód i pomóc zarobić trochę pieniędzy pod stołem.

Zawsze pamiętaj, że każdy sukces zaczyna się od decyzji, aby spróbować. I dokonaj właściwego wyboru, z której platformy będziesz korzystać, będzie czynnikiem x w dążeniu do wolności finansowej poprzez sprzedaż online.