23 proste sposoby na zarobienie 10 dolarów na godzinę online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 23 proste sposoby na zarobienie 10 dolarów na godzinę online

Może jesteś zmęczony zgiełkiem dnia roboczego od 9 do 17 lub po prostu potrzebujesz elastyczności pracy zdalnej. Bez względu na powód, w dzisiejszych czasach możesz zarobić 10 USD na godzinę online, a jednocześnie pożegnać się z koniecznością chodzenia do pracy!

Wszyscy widzieliśmy, jak praca z domu staje się normą w coraz większej liczbie dziedzin. Ale niektórzy ludzie nadal wierzą, że jest to dostępne tylko dla niektórych zadań lub że utkniesz przy wprowadzaniu danych i będziesz otrzymywać grosze.

I to nie może być dalsze od prawdy. W rzeczywistości w dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo możliwości, które pozwalają zarobić 10 dolarów na godzinę online – jeśli nie dużo więcej.

Mogę tu nawet mówić z doświadczenia. W końcu, kiedy około 15 lat temu zacząłem pracować online jako niezależny pisarz, napisanie artykułu na 500 słów (co z łatwością może zająć mniej niż godzinę) pozwoliło mi szybko zarobić 10 USD prosto na moje konto PayPal. Mogłem przyjąć tyle pracy, ile chciałem, i zawsze wiedziałem, że jakieś pieniądze to godzina – lub mniej! – z dala od pracy.

I właśnie dlatego chcę ci pomóc zrobić dokładnie to samo! Dlatego powinieneś czytać dalej, aby przyjrzeć się rodzajom prac, które możesz wykonywać i gdzie je znaleźć – jednocześnie unikając oszustw.

Jak zarobić 10 dolarów na godzinę online

1. Grupy fokusowe

Płatna grupa fokusowa ma miejsce, gdy grupa ludzi zostaje zebrana, aby zaangażować się w dyskusję na określony temat. Moderator zwykle zadaje Ci pytania, których ogólnym celem jest poznanie takich rzeczy, jak zwyczaje konsumenckie lub Twoje przemyślenia na określony temat polityczny.

W dzisiejszych czasach często odbywa się to również wirtualnie, dzięki czemu jest znacznie bardziej elastyczny niż obraz, o którym możesz pomyśleć na początku. (Z pewnością nie jestem jedyną osobą, która wyobraża sobie grupę ludzi siedzących w ciemnym pokoju i odpowiadających na dziwne pytania?)

A tutaj naprawdę można zarobić dobre pieniądze. Na przykład, jak brzmi ponad 100 dolarów za godzinę?

Dwie świetne witryny, na które warto zwrócić uwagę, obejmują następujące.

Moim osobistym faworytem jest Survey Junkie. Jest to społeczność zajmująca się badaniem rynku, która koncentruje się głównie na tym, aby jej członkowie zarabiali pieniądze, wypełniając ankiety. Są one dość proste, jeśli szukasz tylko ankiet, które płacą rzeczywiste pieniądze, z pytaniami ogólnie odnoszącymi się do takich rzeczy, jak dzielenie się swoją aktywnością online (taką jak odwiedzane strony internetowe lub to, czego szukasz), a także swoją aktywność zakupową.

Jednak oferuje również możliwość dołączenia do płatnych grup fokusowych online – i otrzymasz do 150 $ za godzinę tylko za udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w Survey Junkie, aby od razu zobaczyć, które z nich są dla Ciebie dostępne w tej chwili.

Respondent to także kolejna świetna opcja. Opłaca się uczestniczyć w badaniach naukowych, wyrażając swoją opinię na różne tematy, głównie po to, aby pomóc firmom udoskonalić ich produkty.

A biorąc pod uwagę, że płaci średnio 140 USD za godzinę, mogą to być bardzo lukratywne okazje do wykorzystania.

2. Włączanie komputera

Jest to prawdopodobnie najłatwiejszy sposób na szybkie zarobienie 10 USD w Internecie, ponieważ wymaga najmniejszej ilości pracy.

Być może słyszałeś o Nielsenie z ich raportów dotyczących oglądalności telewizji. Cóż, skądś muszą zdobyć te informacje – i tu właśnie wchodzisz.

Oznacza to, że rejestrując się w firmie Nielsen, możesz otrzymać 50 $ rocznie po prostu za zainstalowanie ich aplikacji na komputerze lub telefonie.

Ich celem jest śledzenie, w jaki sposób korzystasz z urządzenia w ramach badań konsumenckich. Nie martw się: informacje są całkowicie anonimowe i nie można ich powiązać z Tobą. Mówią też, że aplikacja jest niewielka i nie wpłynie na wydajność twojego urządzenia.

A przez 30 sekund, które zajmuje pobranie aplikacji Nielsena, będą to najłatwiejsze pieniądze, jakie kiedykolwiek zarobisz.

3. Blogowanie

Blogowanie nie polega już tylko na pisaniu swoich myśli, jak pamiętnik. Zamiast tego może to być świetny sposób na zarobienie poważnych pieniędzy poprzez pisanie na praktycznie dowolny temat, jaki przyjdzie Ci do głowy – dodatkowe punkty, jeśli jest to coś, co naprawdę Cię interesuje!

Wystarczy zapytać ludzi takich jak Michelle Schroeder-Gardner, która zarabia ponad 1 milion dolarów rocznie (w tym 50 000 USD na marketing afiliacyjny) tylko z jej bloga.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie będziesz w stanie zarobić 10 USD na godzinę online (lub nawet więcej!) z blogowania od dnia uruchomienia bloga, ponieważ zbudowanie witryny do tego momentu zajmuje trochę czasu. Ale jeśli masz cierpliwość, jest więcej niż możliwe, aby Twoje zarobki poszybowały w górę.

4. Granie w gry

Istnieją setki witryn, które pozwalają szybko zarobić 10 USD w Internecie, robiąc coś, co lubisz. A jeśli jesteś typem osoby, która lubi spędzać czas grając w gry na telefonie, możesz tu naprawdę zarobić, robiąc coś, co i tak byś robił!

Po prostu spójrz na te aplikacje z grami, które płacą na Twoje konto PayPal, na przykład, zwłaszcza jeśli chcesz szybko zdobyć 10 USD w systemie PayPal.

I zawsze możesz dołączyć do więcej niż jednej witryny, aby zwiększyć swoje dochody. Chociaż może nie zarobić 10 dolarów na godzinę online, grając tylko w jedną grę przez godzinę, to szybko się sumuje.

🔥 Zalecana:  Ktoś użył mojej karty kredytowej online. Czy mogę go śledzić?

Niektóre z moich ulubionych pod względem możliwości zarabiania pieniędzy i zakresu opcji obejmują:

 • Swagbucks nie tylko płaci ci za granie w gry, ale możesz także wypełniać ankiety, oglądać filmy, otrzymywać kupony i zwrot pieniędzy za zakupy online. Wszystko to szybko się sumuje i daje mnóstwo różnorodności, jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy – zaczynając od darmowy bonus w wysokości 5 $ tylko za rejestrację!
 • MojePunkty to kolejna świetna witryna do zarabiania pieniędzy. Możesz grać w gry, zarabiać pieniądze, robiąc zakupy w swoich ulubionych sklepach i wypełniać ankiety. I otrzymasz bezpłatną kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD, kupując praktycznie wszystko online w ciągu pierwszych 30 dni po rejestracji.
 • Skrzynka odbiorczaDolary to kolejna strona, na której możesz grać w gry, oglądać filmy, wypełniać ankiety i zarabiać pieniądze na zakupy. I ich darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $ też jest niesamowity!

5. Korzystanie z bonusów za rejestrację

To nie będzie długoterminowa opcja zarabiania 10 dolarów na godzinę, ale jest to bardzo prosty sposób na zarobienie tej kwoty już dziś.

W szczególności istnieje kilka świetnych aplikacji, które oferują różne sposoby zarabiania pieniędzy płacić tylko za rejestrację u nich. Dosłownie wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować swój adres e-mail za pomocą większości z nich i możesz zarobić do 50 USD za zaledwie kilka minut „pracy”.

6. Polecanie znajomych

Jako dodatkowy bonus do poprzedniej opcji jako sposób na zarobienie 10 dolarów na godzinę online (lub, w tym przypadku, znacznie więcej), większość tych samych aplikacji oferuje również premie za polecenie.

Wiąże się to z tym, że twoi znajomi rejestrują się za pomocą unikalnego, osobistego linku, który otrzymasz po utworzeniu profilu w tych aplikacjach. Po prostu wyślij ten link swoim znajomym, a jeśli zarejestrują się w tej samej aplikacji za pośrednictwem Twojego linku, otrzymasz za to bonus. Oznacza to, że jest to świetna opcja, jeśli szukasz darmowych kart podarunkowych online bez konieczności wypełniania jakichkolwiek ofert, aby je otrzymać.

W większości przypadków możesz zarejestrować tylu znajomych, ilu chcesz. Jak zobaczysz poniżej, będziesz także zarabiać, podczas gdy oni będą zarabiać, jeśli chodzi o niektóre aplikacje.

7. Korekta

Jeśli zwracasz uwagę na szczegóły, korekta może być idealnym sposobem na zarobienie co najmniej 10 dolarów za godzinę online.

Korektorzy są odpowiedzialni za przeglądanie wszelkiego rodzaju dokumentów i korygowanie wszelkich znalezionych błędów. Powinieneś mieć doskonałą znajomość gramatyki i być w stanie czytać i identyfikować błędy, a także mieć możliwość, w razie potrzeby, proponowania poprawek, a nawet ulepszeń treści.

Istnieje kilka witryn w Internecie, które zatrudniają korektorów, z praca nadrzędna będąc jednym z największych pod tym względem.

Możesz być również zaskoczony, ile możesz zarobić, robiąc to, jak pokazała Caitlin Pyle zarabia ponad 70 000 $ rocznie jako korektor.

Aby pomóc Ci zrobić to samo, Caitlin stworzyła bezpłatne warsztaty, które pokażą Ci, jak zacząć jako korektor. Jej warsztat przechodzi przez:

 • Dlaczego korekta może być idealne dopasowanie do zarabiania pieniędzy
 • Jak wykorzystała korektę, aby uzyskać wolność stylu życia
 • Jej strategie dot przyciąganie Twoich idealnych klientów

Kliknij tutaj, aby zapisać się na bezpłatne warsztaty korekty Caitlin.

8. Transkrypcja

Transkrypcja online zamienia plik audio lub wideo w treść pisemną. Oznacza to, że w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to połączenie z Internetem i para słuchawek (chociaż niektórzy klienci proszą również o posiadanie pedał nożny do transkrypcji).

Jak to działa, słuchasz pliku audio lub wideo i wpisujesz go, mając na celu utworzenie transkrypcji lub podpisów.

Istnieje mnóstwo firm, niezależnych osób, a nawet profesjonalistów, którzy potrzebują pomocy transkrypcjonisty, a tutaj możesz rzucić okiem na niektóre z najlepszych zleceń transkrypcji (bez doświadczenia!), które są dostępne.

do Twojej wiadomości: Chociaż niekoniecznie potrzebujesz certyfikatu ani niczego, aby to zrobić, z pewnością zawsze może pomóc zwiększyć Twoje zarobki. Właśnie z tego powodu gorąco zachęcam do zapoznania się z tym artykułem BEZPŁATNY siedmiodniowy kurs, jak zacząć zarabiać jako transkrypcjonista w domu.

9. Praca jako wirtualna asystentka

Wirtualny asystent to ktoś, kto pomaga firmie lub osobie w zasadniczo każdym zadaniu online. Chociaż mogą one być bardziej administracyjne, takie jak wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie e-maili, mogą być również znacznie szersze.

(W rzeczywistości, ta lista ponad 275 usług, które VA mogą zaoferować powinien pokazać ci, w ilu rzeczach możesz się specjalizować jako VA.)

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj ten artykuł o tym, jak zostać wirtualnym asystentem. Alternatywnie możesz zajrzeć na te strony wirtualnych asystentów, aby zobaczyć, gdzie możesz znaleźć swoją pierwszą pracę VA!

10. Nauczanie angielskiego online

Nauczanie dzieci to satysfakcjonująca praca. W końcu to oni są naszą przyszłością i powinniśmy starać się pomóc im być wszystkim, czym mogą być.

Ale na szczęście dla nas nauczanie angielskiego online dla dziecka lub dzieci to także świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy!

Właściwie przez zostań nauczycielem angielskiego online z VIPKid, możesz zarobić znacznie więcej niż 10 USD na godzinę we własnym domu. Konkretnie, oni zapłacić do 25 dolarów za godzinę abyś mógł uczyć angielskiego online studentów w Chinach.

Nie musisz nawet tworzyć planów lekcji i sam wybierasz godziny, w których chcesz uczyć, dzięki czemu jest to bardzo elastyczny sposób na zarabianie pieniędzy.

(Możesz również sprawdzić inne oferty pracy jako korepetytor online tutaj.)

11. Wolny strzelec

Istnieje wiele niezależnych witryn oferujących pracę w praktycznie dowolnej dziedzinie, o której możesz pomyśleć. Niezależnie od twoich umiejętności, prawie na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce ci za to zapłacić.

🔥 Zalecana:  Najlepsi brokerzy giełdowi online w Kanadzie dla początkujących w 2023 r

Upwork i Fiverr to renomowane platformy, które istnieją już od jakiegoś czasu i oferują mnóstwo możliwości freelancingu. Zasadniczo Fiverr jest bardziej przeznaczony do zadań jednorazowych, podczas gdy zadania Upwork są zwykle nieco bardziej długoterminowe, więc wybierz platformę na podstawie tego, czego szukasz.

Obejmuje to wszystko, od lektorów, projektantów, programistów, niezależnych pisarzy i nie tylko.

Wystarczy spojrzeć na każdą witrynę, aby zobaczyć zakres oferowanych prac – i uzyskać kilka pomysłów, w których można również zaoferować własne umiejętności, aby znaleźć pierwszego klienta.

12. Księgowość

Księgowi śledzą wszystkie pieniądze, które wpływają i wychodzą z konta firmy. Oznacza to, że jest to jedna z najważniejszych ról w każdej małej firmie – a więc odpowiednio się opłaca.

Oznacza to, że większość ofert pracy w księgowości online płaci więcej niż 10 USD za godzinę, a wiele z nich płaci do 45 dolarów za godzinę. I jedną wielką częścią jest to, że nie wymagają dyplomu ani certyfikatu.

Kilka świetnych miejsc do rozpoczęcia wyszukiwania to:

 • Księgowi działają na rynku od ponad 20 lat i zapewniają wszystko, czego potrzebujesz do pracy jako księgowy.
 • Kliknij Konta pracuj z 500 firmami fortuny i możesz pracować w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, aby stworzyć własny harmonogram.

13. Projektowanie i sprzedaż materiałów do druku

Materiałami do wydrukowania może być wszystko, od arkuszy edukacyjnych po wzory rzemieślnicze i instrukcje. W rzeczywistości, jak zobaczysz, jeśli poświęcisz więcej niż kilka minut na przeszukiwanie ofert w witrynach takich jak Etsy, możliwości tego rynku są w zasadzie nieograniczone.

Materiały do ​​wydrukowania mogą być jedną z najlepszych rzeczy do sprzedaży na Etsy, ale możesz też sprzedawać materiały do ​​wydrukowania na własnej stronie internetowej lub w sklepie Shopify.

Dowiedz się więcej o tym, jak zarabiać na Etsy, aby uzyskać kilka cennych wskazówek, jak zacząć.

Aby zobaczyć, jak proste może być zarabianie pieniędzy w ten sposób, Tracie Fobes oferuje świetny kurs o nazwie Łatwe do wydrukowania. Tracie zarobiła dziesiątki tysięcy dolarów, sprzedając materiały do ​​druku online, więc dokładnie wie, jak to zrobić. Dlatego jej kurs obejmuje:

 • Dokładnie jak korzystać z bezpłatnych narzędzi tak jak Płótno projektować przyciągające wzrok, dopracowane wydruki
 • The porady i triki projektowe które faktycznie działają skłonić ludzi do płacenia za Twoje produkty
 • Jak Spraw, aby ludzie faktycznie zobaczyli (i kupili!) to, co sprzedajesz

Dowiedz się więcej o Easy Printables tutaj.

14. Testowanie stron internetowych

Zarabianie na testowaniu stron internetowych jest dość łatwym obszarem pracy i absolutnie nie potrzebujesz do tego żadnego technicznego zaplecza – w rzeczywistości lepiej, jeśli go nie masz. Polega na sprawdzaniu witryn pod kątem użyteczności, wydajności, błędów, opóźnień, treści itp. Firmy chcą słyszeć o doświadczeniach użytkowników „zwykłych”, nietechnicznych użytkowników, aby wiedzieć, co poprawić.

Istnieje znaczna liczba znanych firm, które zatrudniają ludzi do testowania stron internetowych, w tym firmy takie jak Airbnb, Twitter i Microsoft. Nie znajdziesz jednak pracy bezpośrednio w tych firmach, ponieważ mają one tendencję do zatrudniania ludzi za pośrednictwem innych firm do tego rodzaju pracy – jak widać w powyższym artykule.

Ale biorąc pod uwagę, że testowanie aplikacji zajmuje około 20 minut i zarabiasz 10 USD za każdą testowaną witrynę, jest to świetny sposób na szybkie zarobienie 10 USD online.

15. Pisanie ebooka

Czy lubisz pisać? Czy chciałbyś zobaczyć swoją książkę w sprzedaży online lub w lokalnej księgarni? Platforma Amazon Kindle Direct Publishing jest droga.

Możesz napisać e-book lub książkę drukowaną, przy czym książki drukowane kosztują zwykle mniej niż 5 USD, aby kupić jako autor i sprzedawać się na swojej stronie internetowej lub w miejscach takich jak targi książki.

Kindle Direct Publishing ma darmowe szablony, do których możesz dodać swój tekst, i szybko odpowiada na wszelkie pytania. Otrzymasz podgląd online książki przed jej opublikowaniem oraz, po jej opublikowaniu (w przypadku e-booków) sam zwrócisz co najmniej 70% wartości sprzedaży.

Może być również sprzedawany w wielu miejscach, takich jak sklepy Apple, Amazon i wiele innych, co oznacza, że ​​będziesz mieć dostęp do dosłownie dziesiątek tysięcy potencjalnych klientów. Dlatego Bezpośrednie wydawnictwo Kindle jest uważana za jedną z najlepszych drukarek druku na żądanie dla niezależnych autorów.

16. Wirtualny przyjaciel

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem, że zostanie wirtualnym przyjacielem wymienionym jako praca online, pomyślałem, że to dość dziwne. Prawdę mówiąc, istnieje wiele ofert pracy dla wirtualnych przyjaciół.

Ale po rozmowach z ludźmi, którzy to robią, myślę, że to świetny sposób na poznawanie nowych ludzi online i rozwijanie przyjaźni.

Nie martw się, jest całkowicie platoniczny, przy czym większość klientów to osoby samotne lub osoby, które nie mogą przebywać w domu, przez co mogą nie być w stanie spotykać się i nawiązywać kontakty towarzyskie. Więc to działa dobrze dla wielu ludzi!

17. Sprzedaż przedmiotów na Etsy

Na Etsy możesz sprzedawać wszelkiego rodzaju wyroby rękodzielnicze, materiały do ​​rękodzieła i przedmioty vintage. Skonfiguruj bezpłatną witrynę sklepową, dodaj swoje produkty, napisz tytuł, opis, tagi i umieść kilka zdjęć i zacznij sprzedawać.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Etsy to platforma do sprzedaży ręcznie robionych przedmiotów. Oznacza to, że nie możesz iść do Walmart i kupić czegoś i wystawić tego na Etsy, ani sprzedawać rzeczy takich jak przedmioty kolekcjonerskie. To jest rodzaj rzeczy, którą sprzedałbyś w serwisie eBay, co jest lepsze w przypadku tego rodzaju rzeczy (w tym na przykład, że jest to jedno z najlepszych miejsc do sprzedaży kart baseballowych i innych podobnych przedmiotów).

🔥 Zalecana:  8 prawdziwych sposobów na sprzedaż umiejętności online + porady na początek!

Etsy ma na sprzedaż wiele pięknych przedmiotów, które można dostosować. W rzeczywistości jest to największa platforma sprzedaży rękodzieła w Internecie, a zabawne jest to, że wciąż wiele osób nie wie, że istnieje.

Jeśli jesteś rzemieślnikiem lub tworzysz materiały do ​​druku, załóż konto Etsy i zacznij sprzedawać!

Potrzebujesz pomysłów na to, co możesz sprzedać? Spójrz na tę listę najlepszych rzeczy do zrobienia i sprzedaży online.

18. Tworzenie kursu online

Stworzenie kursu online to świetny sposób na podzielenie się swoją wiedzą i zarobienie dodatkowej gotówki. Moim wyborem jest Teachable, ponieważ jest to świetna platforma, która zapewnia liczne narzędzia do uruchomienia kursu.

Pobierają symboliczną opłatę za kurs, którą można łatwo nadrobić, jeśli jedna lub dwie osoby wezmą udział w kursie. Możesz także wybrać cenę swojego kursu, co oznacza, że ​​gdy już rozpowszechnisz informacje o tym, czego uczysz, powinieneś z łatwością zarobić 10 dolarów za godzinę online dzięki temu.

A to naprawdę fantastyczny sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to trochę czasu, aby stworzyć swój kurs. W rzeczywistości, jeśli nie jesteś świetnym pisarzem, możesz zlecić stworzenie kursu za kilkaset dolarów.

Tak czy inaczej, po ukończeniu kursu staje się on zasadniczo dochodem pasywnym, pozwalającym usiąść i zebrać setki, a nawet tysiące dolarów, dzieląc się tym, co wiesz!

19. Mikrozatrudnienia

Mikrozadania to po prostu małe zadania, które należy wykonać, takie jak przeglądanie produktów. Na przykład wspomniałem Swagbucks wcześniej. Ich praca jest uważana za mikropracę.

Istnieje wiele rodzajów mikroprac, a niektóre z nich płacą więcej niż inne. Te aplikacje do pracy dorywczej mogą być świetnym punktem wyjścia do znalezienia tego rodzaju pracy, ale istnieje również szereg witryn, w których możesz się zarejestrować, jeśli chcesz wykonywać mikroprace, aby zarobić dodatkowe pieniądze:

 • Gigwalk to dobra strona z mikroofertami pracy. Jest to również witryna tajemniczego klienta. Około 1,7 miliona osób wykonuje małe zadania na tej stronie, więc muszą robić coś dobrze! Możesz iść do sklepu i zrobić zdjęcie przedmiotu, pójść na lunch, odwiedzić strony internetowe, komentować posty itp. i zarabiać pieniądze.
 • Pokrój ciasto płaci ci za twoją opinię na temat piosenek, ubrań i kilku innych rzeczy.
 • Amazon Mechaniczny Turek czy robisz różne rzeczy jako sposób na to pracować dla Amazon z domu. Możesz otrzymać zapłatę za oznaczanie obiektów, znajdowanie obrazów, przesyłanie filmów i obrazów, identyfikowanie obiektów, usuwanie zduplikowanych treści, zbieranie informacji, przetwarzanie danych, zarabianie na pisaniu i wiele więcej.

20. Tłumaczenie

Dostępnych jest wiele zleceń tłumaczeń online. Więc jeśli znasz drugi lub trzeci język, tłumaczenie może być dla Ciebie idealne.

Jedną rzeczą do zaznaczenia jest to, że nie polecam korzystania z tłumacza online do tego typu pracy, ponieważ wyniki nie będą całkiem poprawne. Ale jeśli zamierzasz zrobić to sam, średnia stawka tłumacza wynosi 25 USD za godzinę. Oznacza to, że jest więcej niż możliwe, aby zarobić 10 dolarów na godzinę online, robiąc to!

Aby rozpocząć, sprawdź strony internetowe, takie jak Stepy, Unbabel I Ekspert od mieszanek.

21. Sprzedawaj swoje zdjęcia

Jeśli lubisz robić zdjęcia, możesz je sprzedawać online. Ludzie uwielbiają zdjęcia wszystkiego: taczkę pełną kwiatów, przypadkową krowę na polu, wodospady, ocean, zdjęcia jedzenia i nie tylko.

(Możesz nawet sprzedawać zdjęcia stóp, jeśli chcesz!)

A ponieważ ludzie i firmy potrzebują zdjęć stockowych, aby pokazać różne sceny, na pewno znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zapłacić za to, co fotografujesz. A jeśli jesteś ilustratorem, możesz przesyłać swoje obrazy i sprzedawać je.

Jeśli chodzi o to, gdzie sprzedawać swoje zdjęcia, zacznij od przyjrzenia się Czas snu I Zdjęciaschronienie.

22. Trener osobisty online

Z pomocą kamer internetowych i aplikacji takich jak Zoom trenerzy personalni mogą nadal pracować z klientami online. W rzeczywistości staje się trochę kwitnącym biznesem, zwłaszcza po wydarzeniach z 2020 roku.

Idealnie, powinieneś uruchomić własną stronę internetową reklamować swoje usługi potencjalnym klientom. Możesz również połączyć to z promowaniem swojej nowej firmy w mediach społecznościowych, aby uzyskać informacje.

A jednocześnie trenerzy personalni początek przy średnim zarobku 10 USD na godzinę, Twoje zarobki online mogą z łatwością wzrosnąć znacznie powyżej tej kwoty.

23. Niezależny ilustrator

Niezależni ilustratorzy mogą nieźle zarabiać w Internecie. Fiverr to świetne miejsce na umieszczenie swojego portfolio i zdobycie klientów.

Jeśli chodzi o znalezienie pracy, niezależni ilustratorzy są bardzo podobni do niezależnych pisarzy. Oznacza to, że chociaż prawdopodobnie będziesz musiał licytować oferty pracy, jeśli jesteś dobry w tym, co robisz, nie zajmie ci dużo czasu zwiększenie listy klientów.