22 sposoby na szybkie podwojenie 10 tys [Ultimate Guide]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 22 sposoby na szybkie podwojenie 10 tys [Ultimate Guide]

Zastanawiasz się jak szybko podwoić 10k? Oto 20 sposobów na podwojenie swoich 10 000, ale przyjrzymy się również części pytania związanej z ryzykiem. Im szybciej chcesz zwrotów, tym większe ryzyko napotkasz.

Osiągnięcie punktu, w którym masz pod ręką 10 000 USD, może oznaczać, że nadszedł czas, aby zacząć inwestować. Jeśli jednak nie inwestowałeś wcześniej, zaczynasz się zastanawiać, jaki jest najlepszy sposób na zainwestowanie 10 000 $?

Gdy przeczytasz więcej o tym, jak szybko podwoić 10 000, zdziwisz się, ile masz opcji. Który z nich ma najwyższe zwroty i możliwe do zarządzania ryzyko?

Spośród opcji handlu wahadłowego, kryptowalut, odsprzedaży produktów, handlu nieruchomościami, IPO i znajdowania większej liczby klientów, znajdziesz najbardziej korzystną dla siebie opcję, która pomoże Ci podwoić swoje pieniądze.

Po prostu myślę o zamieniając swoje 10 000 $ na 100 000 $ ekscytuje Cię, dowiedz się tutaj, jak możesz podwoić swoje pieniądze.

22 sposoby na szybkie podwojenie 10 tys

Kiedy mówisz o podwojeniu swoich pieniędzy, ważne jest, aby znać i wyjaśniać pewne założenia. W tej chwili istnieją promocje, takie jak programy szybkiego wzbogacenia się, piramidy lub oferty zbyt piękne, aby były prawdziwe.

Być niezależnie bogaty wymaga ciężkiej pracy i cierpliwości. A jeśli ktoś zaoferuje ci podwojenie twoich 10 000 w ciągu nocy, najlepiej odwrócić się w drugą stronę i uniknąć oszustwa.

Zebraliśmy najlepsze spośród innych metod zwiększania pieniędzy. Oto 22 sposoby na szybkie podwojenie swoich 10 000 $.

1. Załóż bloga

Rozpoczęcie bloga pozwala zarobić do 100 000 $, nawet przy kapitale początkowym mniejszym niż 10 000 $. Ten rodzaj inwestycji wymaga Twojej uwagi, czasu i wysiłku bardziej niż inne.

Ponieważ musisz poświęcić więcej czasu na powiększanie grona odbiorców i tworzenie treści niż inne inwestycje, być może będziesz musiał nauczyć się różnego rodzaju sztuczek, wykorzystując dostępne narzędzia i zasoby, które pomogą ci na początku.

W dzisiejszych czasach blogi i strony internetowe to jedna z najlepszych metod zarabiania pieniędzy. Wyświetlając reklamy, Marketing afiliacyjnyi kursy online, możesz podwoić swoje zarobki.

Te metody monetyzacji mogą być największą inwestycją, jakiej kiedykolwiek dokonasz. Aby rozpocząć, nie jest wymagana żadna wiedza pisemna. Ponadto, rozpoczęcie działalności w Internecie można osiągnąć dzięki pasji i determinacji.

Rozpoczynając karierę w blogowaniu i zdobywając wiedzę, staniesz się bardziej zorganizowany i będziesz w stanie zarabiać więcej pieniędzy.

Jeśli chcesz założyć własnego bloga, Bluehost to platforma hostingowa, która może pomóc w stworzeniu Twojej strony internetowej. Korzystam z Bluehost od lat, rozwijając tego bloga i jestem zadowolony z ich usług i obsługi klienta.

2. Inwestuj w nieruchomości

Podwojenie 10 000 można również osiągnąć dzięki inwestycjom w nieruchomości, ponieważ jest to pasywne podejście do dwukrotnego lub nawet trzykrotnego zwiększenia oszczędności.

Konwencjonalnie inwestowanie w nieruchomości nie ma zastosowania przy zaledwie 10 000 USD, ponieważ ta kwota nie wystarcza na zakup nieruchomości na wynajem. Jest to jednak możliwe dzięki platformom crowdfundingowym dotyczącym nieruchomości, takim jak:

 • Zbiórka pieniędzy – otwórz konto z początkową inwestycją w wysokości 10 USD. Sprawdź nasze pełne Przegląd zbiórki pieniędzy aby uzyskać więcej informacji o platformie.
 • Parter – zacznij inwestować już od 10 USD. Przeczytaj nasze pełne Recenzja parteru Tutaj.
 • EstateGuru – europejska platforma finansowania społecznościowego z minimalną inwestycją 50 € na projekt. Użyj tego linku aby uzyskać 0,5% zwrotu gotówki za wszelkie inwestycje dokonane w ciągu pierwszych 3 miesięcy. Oto nasza pełna Recenzja EstateGuru po więcej informacji.
 • Reinwestuj24 – europejski portal crowdfundingowy, na którym możesz zarabiać na rosnących wycenach nieruchomości i wynajmie nieruchomości. Dowiedz się więcej z naszym Recenzja Reinvest24 Tutaj.

Z nimi platformy crowdfundingowekupowanie udziałów w przynoszących dochód nieruchomościach bez bycia akredytowanym inwestorem jest łatwe.

3. Pożyczki peer-to-peer

Pożyczki peer-to-peer (P2P) to świetny sposób na podwojenie swoich 10 tys. Pożyczki P2P polegają na pożyczaniu pieniędzy innym osobom i otrzymywaniu w zamian odsetek, a także umożliwiają otrzymywanie pożyczek bezpośrednio od innych osób.

Większość platform pożyczkowych P2P ma średni roczny zwrot w wysokości 10%. Wybierz platformę, która jest powszechnie znana i czujesz się komfortowo. Dołóż należytej staranności, ponieważ istnieją platformy oferujące gwarancję wykupu.

Oto niektóre z platform P2P, z których sam korzystam i które polecam:

4. Inwestuj w fundusze indeksowe

Inwestycje giełdowe mogą powoli, ale pewnie podwoić twoje 10 000 w ciągu kilku lat. To znaczy, korzystając z funduszy indeksowych, w których możesz zoptymalizować zwroty, jednocześnie minimalizując ryzyko.

Fundusze indeksowe to grupa akcji, która podąża za całym indeksem, takim jak S&P 500. Fundusze indeksowe radziły sobie dobrze, wracając 7% rocznie dla inwestorów i nie wymaga posiadania doradcy finansowego, aby rozpocząć.

Inwestowanie z fundusze indeksowe zapewni Ci korzyści, takie jak dobrze zdywersyfikowany portfel z przystępnymi opłatami.

Możesz skorzystać z robo-doradców, takich jak:

 • Finanse M1 – jest brokerem akcji i funduszy ETF, który pomaga inwestować w akcje już od 100 USD. Bez opłat handlowych i maklerskich. Sprawdź nasze Przegląd finansów M1 i dowiedz się więcej o usługach platformy.
 • żołędzie – to aplikacja do mikroinwestowania, która jest odpowiednia dla nowych inwestorów. Przeczytaj nasz kompletny Recenzja żołędzi Tutaj.
 • Webull – jest brokerem internetowym bez minimalnych wymagań dotyczących otwarcia konta i nie pobiera żadnych opłat transakcyjnych. Oto nasza pełna Recenzja Webula po więcej szczegółów.

Są to łatwe w użyciu platformy inwestycyjne, które umożliwiają handel akcjami i inwestowanie pieniędzy z ulgą.

5. Inwestuj w fundusze inwestycyjne

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne to świetny sposób na zarabianie pieniędzy na inwestowaniu i budowaniu majątku. Fundusze wspólnego inwestowania można uznać za grupę dyby oraz inwestycje, które można po prostu kupić lub sprzedać na giełdzie.

🔥 Zalecana:  Numer rozliczeniowy BMO Harris (2023): The Ultimate Guide

A jeśli porównasz fundusze wspólnego inwestowania z funduszami indeksowymi lub funduszami ETF, fundusze wspólnego inwestowania mogą mieć wyższe opłaty, ponieważ nie powielają żadnego konkretnego indeksu. Jednocześnie lepsze wyniki funduszu mogą zniwelować opłaty.

Inwestowanie w fundusze inwestycyjne to dobry sposób na rozszerzenie początkowej inwestycji bez znacznego ryzyka. Możesz także sprawdzić działalność funduszu przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji. W ten sposób możesz zweryfikować zarządzających funduszami, aby zobaczyć, czy regularnie pokonują rynek, czy nie.

Podobnie jak fundusze indeksowe, możesz korzystać z różnych platform inwestycyjnych, takich jak żołędzie, Finanse M1 lub Stash, aby rozpocząć inwestycje.

6. Inwestuj w fundusze ETF

fundusze ETF lub fundusze giełdowe są takie same jak fundusze wspólnego inwestowania, ale generalnie mają niższe opłaty. To dlatego, że fundusze ETF są nieaktywnymi portfelami zarządzanymi. Mają niższe opłaty wśród innych opcji, co czyni je najlepszą inwestycją pasywny dochód.

Dzięki mnogości funduszy ETF nie musisz spędzać godzin na badaniu lub pogłębianiu wiedzy na temat spółek, w które warto inwestować i czy mają one niskie ryzyko.

Jeśli jesteś zainteresowany inwestycją, która wymaga mniej i łatwy sposób na podwojenie pieniędzy, to ETF jest świetną opcją, aby to zrobić.

7. Zainwestuj w obligacje

Inwestowanie w obligacje może nie być najszybszym sposobem na podwojenie twoich pieniędzy z 10 000 do 20 000 $, ale jest to jeden z najbezpieczniejszych sposobów inwestowania gotówki.

Istnieją różne rodzaje obligacji, w które można inwestować i korzystać z zalet i wad. Jednym z przykładów są obligacje komunalne i jest to jedna z inwestycji o najniższym ryzyku, jakie można wykonać, i nie może spowodować utraty pieniędzy, ale zwroty są niższe.

Oprocentowanie obligacji i funduszy obligacyjnych jest niskie, ale to zależy od aktualnej sytuacji na rynku. Podobnie jak w przypadku konta oszczędnościowego, z obligacjami trudno jest stracić netto, dlatego większość inwestorów lokuje na nich część swoich pieniędzy.

8. Inwestuj w akcje dywidendowe

Inną inwestycją, która może pomóc Ci podwoić pieniądze, są akcje dywidendowe. Dzięki tej metodzie możesz korzystać z odsetek składanych i generować więcej pieniędzy.

Aby rozpocząć, możesz użyć Robo-doradcy, takiego jak żołędzie aby zaokrąglić resztę, którą wydałeś i zainwestować ją automatycznie za Ciebie.

Dywidendy są bardzo proste. Za każdym razem, gdy firma osiąga zysk, może ponownie zainwestować swoje zyski lub podzielić je wśród inwestorów poprzez dywidendę.

Inwestowanie w akcje dywidendowe oznacza również, że inwestujesz w bardziej dojrzałe spółki na niższych etapach wzrostu, które nie wymagają dalszego wzrostu kapitału. Wraz ze wzrostem gospodarki możesz z czasem podwoić swoje pieniądze.

9. Kryptowaluty

kryptowaluta tworzy milionerów z codziennych inwestorów. Kryptowaluty zyskują na popularności i mogą stać się lepszą częścią społeczeństwa.

Kryptowaluty są wciąż nowe i mogą być przejściowym trendem. Jak kupić Dogecoin po 0,002 $ za monetę? Gdybyś sprzedał Dogecoin, gdy cena osiągnęła 0,70 USD, zarobiłbyś 0,698 USD na jednej monecie. Jeśli zainwestowałeś 1000 $, zarobiłeś 350 000 $.

Problem z kryptowalutami polega na nieodłącznym ryzyku. Dogecoin może zbankrutować, a Ty stracisz wszystkie swoje pieniądze. Jest mnóstwo wnioski wyciągnięte z inwestowania w kryptowalutyi problemy z kryptowalutą nie są rozwiązane.

Tak naprawdę to Ty decydujesz, czy inwestowanie w kryptowaluty jest czymś, co chcesz robić. Potencjalne korzyści są znaczące, ale ryzyko jest wysokie.

10. Kupowanie pierwszych ofert publicznych

Pierwsze oferty publiczne lub IPO odnoszą się do publicznego oferowania akcji prywatnej korporacji w ramach nowej emisji akcji. Krótko mówiąc, spółki, które są nowe na giełdzie.

Firmy te niedawno weszły na giełdę i potrzebują gotówki, aby nadążyć za rozwojem. Cena akcji spółki jest niezwykle niestabilna i może prowadzić do znacznego wzrostu z odpowiednią spółką.

Jednym z przykładów jest Shopify, który wszedł na giełdę 38,50 USD za akcję, gdzie po latach cena akcji wzrosła do 165,90 USD za akcję. Przy tego rodzaju inwestycji masz duże szanse na podwojenie swoich pieniędzy.

Jeśli chcesz szybko podwoić swoje 10 000 i nie masz nic przeciwko podejmowaniu pewnego ryzyka, firma Special Purpose Acquisition Company lub SPAC może być dla Ciebie. Inwestujesz w firmę in blanco, która kupi inną firmę w ciągu kilku miesięcy. Uczenie się jak inwestować w SPAC może przejść długą drogę, gdy chcesz podwoić swoje pieniądze.

11. Fundusze Inwestycyjne Nieruchomości

Real Estate Investment Trusts lub REIT to doskonały sposób na szybkie podwojenie 10 000 bez inwestowania tysięcy dolarów jako właściciel nieruchomości. W REIT inwestorzy mogą uzyskiwać dywidendy z inwestycji w nieruchomości bez samodzielnego zarządzania nieruchomością.

Większość REIT-ów znajduje się w obrocie publicznym, co oznacza, że ​​można je kupować i sprzedawać jak akcje, dlatego uważa się je za bardzo płynne.

Jeśli myślisz o pracy w branży nieruchomości, możesz przeczytać nasze najlepiej płatnych miejsc pracy w REIT-ach.

12. Reklamuj swoje usługi

Zarabianie pieniędzy poprzez reklamowanie swoich usług to jeden ze sposobów na zamianę 10 000 na 20 000. Za każdym razem, gdy reklamujesz swoje usługi, masz możliwość pozyskania większej liczby klientów. Im więcej będziesz mieć klientów, tym szybciej zarobisz więcej gotówki.

Na przykład jako niezależny pisarz, który zarabia 15 dolarów za godzinę, możesz zarobić do 28 000 $ rocznie. Może się to wydawać niewielką kwotą, ale możesz zarobić więcej 50 tysięcy dolarów rocznie w miarę zdobywania kolejnych projektów lub klientów.

Weź niewielką część zarobionych pieniędzy i wykorzystaj je do reklamowania większej liczby swoich usług. Z przyjemnością zdobędziesz więcej nowych klientów, uzyskasz dodatkowy dochód i zwiększysz swoje pieniądze.

🔥 Zalecana:  Instacart vs DoorDash (2023) – która aplikacja płaci kierowcom więcej?

13. Rozpocznij biznes online

Wiem, że niektórzy z nas myślą, że założenie firmy to kłopot. Ale szczerze mówiąc, założenie firmy daje większe możliwości zamiany 10 000 $ na 20 000 $ lub nawet 6 figurek.

Wielu ludzi biznesu powiedziałoby, że nikt nie bogaci się tylko dzięki dochodowi z pracy, podczas gdy w biznesie nie tylko zarabia się pieniądze. Ty je robisz.

Możesz rozpocząć biznes online za mniej niż 10 000 USD, zarabiać na blogowaniu lub zarabiać przez YouTube. Na początek oba mogą pracować poniżej 500 USD.

Jeśli myślisz o rozpocząć działalność gospodarczą bez rezygnacji z pracymoże to być również skuteczna strategia podwojenia pieniędzy.

14. Boczny zgiełk

Z nieskończonością poboczne zagrywki dostępne na rynku, możesz zamienić swoje 10 000 $ na 20 000 $ w ciągu kilku miesięcy, co jest uważane za szybkie i legalne, jeśli będziesz na nie uważać nielegalne poboczne interesy.

Kiedy mówisz o zgiełku pobocznym, nie mamy na myśli zwykłych koncertów, takich jak dostawa jedzenia lub korzystanie z aplikacji takich jak Instakart. Podwojenie zarobków zajmie Ci lata, nie mówiąc już o tym, ile godzin potrzebujesz, aby dogonić koniec.

Wykorzystując swoje 10 000 $, możesz zrobić bardziej kreatywny poboczny zgiełk. Na przykład zamieniając swój schowek lub strych w przestrzeń użytkową, możesz wynająć je na Airbnb osobom, które chcą zaoszczędzić pieniądze na wakacjach.

Poza tym możesz wykorzystać 10 000 $ na zarezerwowanie miejsca parkingowego w obszarach komercyjnych, gdzie możesz je również wynająć i zarabiać na tym. Istnieje wiele sposobów na podwojenie pieniędzy przy niewielkim wysiłku, aby być tak kreatywnym, jak tylko możesz na początek.

15. Przerzucaj rzeczy za pieniądze

Jednym z nowoczesnych i bardziej przedsiębiorczych sposobów szybkiego podwojenia pieniędzy jest przerzucanie rzeczy dla zysku. Nazywa się to również arbitrażem detalicznym. Jest to model biznesowy, który zyskał wiele zakupów w ciągu ostatnich kilku, dzięki rozwojowi eCommerce.

Celem arbitraż detaliczny polega na kupowaniu popularnych produktów, które mają tendencję do szybkiej sprzedaży online po obniżonej cenie, aby można je było odsprzedać.

Oto kilka przykładów tych produktów:

 • Elektronika
 • Strój
 • Zabawki
 • Gry wideo
 • Książki
 • Kosmetyki

Detaliczni sprzedawcy arbitrażowi często kupują towary w dyskontach, takich jak Walmart i Kohl’s. I tak sprzedawcy często sprzedają swoje towary za pośrednictwem platform takich jak Amazon FBA, eBay, lub marketplace na Facebooku.

Inne strony, na których możesz sprzedawać detaliczne towary arbitrażowe:

 • Mercari
 • Wyprzedaże garażowe
 • Depop
 • Poszmarka

Nauka zasad arbitrażu detalicznego wymaga czasu, a także wymaga wielu rund inwentaryzacji, aby podwoić Twoje 10 000.

16. Handel wahadłowy

Handel wahadłowy wymaga umiejętności uczenia się i zrozumienia, jak to działa, ale jest to jeden z opłacalnych sposobów, jeśli jest wykonywany prawidłowo. Dzięki swing tradingowi możesz podwoić swoje pieniądze z kilku dni do roku w dowolnym miejscu.

Zadaniem swing tradera jest kupowanie akcji, które obecnie przeżywają strajk i czekanie, aż się odbudują. Na przykład Apple kosztuje obecnie 200 USD za akcję. Spółka może otrzymać złe wieści, które spowodowały spadek ceny do 160 USD za akcję.

Wpływ złych wiadomości jest, miejmy nadzieję, krótkotrwały, a Apple nie zbankrutuje w najbliższym czasie. Dzięki temu Twoja szansa na najlepszy zakup akcji Apple ze zniżką premium jest teraz.

Tak jak każdy inny rodzaj handlu, swing trading może skutkować znacznymi stratami. To dlatego, że handlowcy typu swing utrzymują pozycję dłużej niż handlowcy jednodniowi.

Dzieje się tak często, ponieważ transakcje krótkoterminowe spadają w ciągu kilku dni. Transakcje wahadłowe wiążą się z ryzykiem, że cena akcji spadnie w weekend lub z dnia na dzień i nie będzie w stanie sprzedać. Co więcej, handlowcy swingowi są bardziej podatni na wzrosty na rynku i dlatego ponoszą ogromne straty.

17. Emerytalne Konta Inwestycyjne

Inwestycyjne konta emerytalne, takie jak Roth IRA lub 401 (k), to kolejny sposób na pomnażanie bogactwa przy jednoczesnym minimalizowaniu rachunków podatkowych. Konta takie jak Roth IRA pozwalają na wzrost dochodu przed opodatkowaniem wraz z rynkiem.

Chociaż konto 401 (k) ma więcej korzyści podatkowych, oprócz gotówki, którą inwestujesz w dochód przed opodatkowaniem, możesz również zwiększyć swoje pieniądze bez podatku. Ale to nie wszystko. Wielu pracodawców da ci dopasowanie pracodawcy i kwotę, którą wpłacisz do swojego 401 (k).

Maksymalizacja kont emerytalnych jest niezbędnym sposobem inwestowania pieniędzy na rynku bez konieczności płacenia dużych podatków. Poza tym konta emerytalne dają Ci swobodę inwestowania w wiele z powyższych rodzajów inwestycji, aby podwoić swoje pieniądze. Możesz także kupować i sprzedawać swoje inwestycje, jeśli chcesz.

18. Korzystaj z wysokodochodowego konta oszczędnościowego

Innym gwarantowanym sposobem na podwojenie swoich 10 000 $ jest skorzystanie z wysokodochodowego konta oszczędnościowego. Niezależnie od tego, ile czasu zajmie zamiana 10 000 $ na 20 000 $, osiągniesz to tą metodą.

W zestawieniu z innymi ryzykownymi inwestycjami, takimi jak kryptowaluty, jest bardziej prawdopodobne, że wzrost Twoich pieniędzy zajmie trochę czasu. Może tak być, ale więcej inwestorów poszukujących niewielkiego ryzyka często lokuje niewielką część swojego portfela na wysokodochodowym rachunku oszczędnościowym.

Możesz zacząć od CIT Bank, ludzie polecają swoje konto bankowe, ponieważ płaci ponad 5-krotność średniej krajowej stopy procentowej. Jego oprocentowanie rośnie, optymalizacja tego konta bankowego to doskonały system do zarabiania gotówki nawet podczas snu.

19. Świadectwo depozytowe

Świadectwo depozytowe lub CD to konto oszczędnościowe, które przechowuje stałą kwotę w określonym czasie, np. 6 miesięcy, 1 rok lub 5 lat, w zamian bank wydający wypłaca odsetki.

🔥 Zalecana:  Jak tworzyć angażujące historie na Instagramie za pomocą generatora odwróconego tekstu?

CD jest bardzo podobny do rachunku rynku pieniężnego i można go otworzyć w większości banków, i jest uważany za bezpieczną inwestycję.

Porównanie CD z innymi inwestycjami, takimi jak fundusze indeksowe, nie przyniesie tak dużego dochodu. Są jednak niesamowicie bezpieczne.

20. Refinansowanie długu o wysokim oprocentowaniu

Refinansowanie twojego wysoko oprocentowanego długu za pomocą 10 000 może wpłynąć na twoje płatności. Stopy procentowe są teraz znacznie niższe, a refinansowanie będzie skutkowało niższymi kosztami.

Refinansowanie domu może nawet przynieść lepsze wyniki, takie jak wypłata gotówki z powodu wzrostu wartości nieruchomości. Kiedy wartość Twojego domu wzrośnie o ponad 10 000 USD, możesz spodziewać się wystarczającego kapitału własnego w domu i możesz poprosić o refinansowanie kredytu hipotecznego w ciągu miesiąca lub mniej, aby podwoić swoje pieniądze.

21. Odsprzedaj swoje rzeczy na Amazon lub eBay

Odsprzedaż produktów na Amazonie lub eBayu to kolejna metoda na szybkie zwiększenie oszczędności. Możesz kupować produkty z wyprzedaży u lokalnych sprzedawców i znajdować cenne towary do odsprzedaży online.

Po zakupie przedmiotów zrób kilka zdjęć, prześlij je na Amazon lub eBay, dodaj kilka opisów opisujących użycie przedmiotów i sprzedaj je z zyskiem.

Gdy Twoje przedmioty zostaną sprzedane, Amazon przejmie część Twoich zysków. Opłata ta jest opłatą za korzystanie z ich platformy do sprzedaży rzeczy. Załóżmy, że zarobiłeś 8 USD na sztuce, a następnie możesz zarobić 80 USD, sprzedając 10 sztuk.

Niestety, niektóre produkty mogą nie zostać sprzedane, ale Amazon ma odbiorców i wiedzę, aby szybko sprzedawać produkty. Wiele osób sprzedawało już wcześniej na Amazon, a niektórzy sprzedawcy wciąż są zdumieni szybkością sprzedaży produktów.

22. Programy coachingowe

Kiedy mówisz o inwestycjach, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jest lokowanie pieniędzy w aktywa z nadzieją na uzyskanie wysokiego zwrotu z inwestycji.

Jeśli jednak chcesz jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję, poszerzysz swoją wiedzę i umiejętności, aby żyć lepiej lub zarabiać więcej pieniędzy.

Najlepszym sposobem na to jest lokowanie pieniędzy w programach coachingowych. Jest to biznes online, w którym możesz dowiedzieć się o pewnych tematach, takich jak inwestycje, pieczenie, rozpoczynanie kariery niezależnej i nie tylko.

Jeśli chcesz podwoić swoje pieniądze poprzez inwestycję, możesz rozpocząć rejestrację w programie coachingu inwestycyjnego z kimś, kto jest ekspertem w tej dziedzinie.

W ten sposób nie tylko zdobywasz wiedzę, ale także oszczędzasz czas, wysiłek i pieniądze.

Jak szybko możesz podwoić swoje pieniądze? Spójrz na regułę 72

Przekształcenie pieniędzy w podwójną kwotę nie jest tak szybkie, jak mrugnięcie oczami. Ale jak szybko możesz podwoić swoje pieniądze?

Nie mamy żadnej osi czasu, którą moglibyśmy udostępnić z naszej strony, ale możemy przedstawić ci sztuczkę stosowaną przez większość ludzi sukcesu, dzięki której możesz szybko oszacować, kiedy możesz mieć podwójne zarobki. Nazywa się to Regułą 72.

Czym jest Reguła 72?

Reguła 72 to sposób na oszacowanie, ile czasu potrzeba, aby Twoje pieniądze podwoiły się i zapewniły określoną stopę zwrotu. Wiele z tych sposobów wiąże się z inwestowaniem, więc reguła 72 jest pomocna w określeniu, kiedy Twoje pieniądze zostaną podwojone w czasie.

Zastosowany wzór to podwojenie lat = 72/stopa zwrotu. Zasada jest prosta. Podziel 72 przez roczną stopę zwrotu, aby dowiedzieć się, ile czasu zajmie podwojenie twoich pieniędzy.

Na przykład, jeśli średni zwrot na giełdzie wynosi 7%, podwojenie pieniędzy zajmuje 10,2 roku (72 podzielone przez 7).

Reguła 72 nie podaje rzeczywistych wyników, a zamiast tego szacuje, kiedy możesz podwoić swoje pieniądze. Obliczenia podają tylko przybliżoną liczbę i należy pamiętać, że zwrot będzie się znacznie różnił z roku na rok.

W końcu – jak szybko podwoić 10 tys

Szybkie zarabianie pieniędzy wiąże się z odpowiednim ryzykiem. Aby więc uniknąć i ograniczyć to ryzyko, będziesz musiał przeprowadzić badania, kontemplować, porównywać i być może będziesz musiał skonsultować się z profesjonalistami finansowymi, jeśli inwestowanie jest naprawdę drogą do zrobienia.

Podwojenie bogactwa jest czymś, czego pragnie wielu, ale tylko nieliczni podejmują ryzyko i stawiają czoła wyzwaniom. Dostępne zasoby i mnóstwo narzędzi nieco ułatwiły szukanie realnych sposobów na zwiększenie pieniędzy. Ale nie popadaj w samozadowolenie, ponieważ nadal musisz zrozumieć związane z tym ryzyko.

Sukces może nie nadejść z dnia na dzień, ale stanie się to szybciej niż myślisz, jeśli poświęcisz się i bądź zmotywowany do osiągania swoich celów.

Gdy wspinasz się na swoją drogę do niezależność finansowa podwajając swoje pieniądze, pamiętaj o zastosowaniu zasady 72. Dziel i rządź nie ogranicza się do strategii bitewnej, ale można ją również zastosować do zwiększania finansów.