21 bezpłatnych ofert pracy online, które codziennie płacą (zarabiaj legalną gotówkę online!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 21 bezpłatnych ofert pracy online, które codziennie płacą (zarabiaj legalną gotówkę online!)

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Kiedy poszłam na urlop macierzyński dla mojego pierworodnego, wiedziałam, że umieszczenie go w żłobku i pokrycie kosztów podróży do i z mojej nisko płatnej pracy na pełen etat byłoby kosztowne. Kiedy przeanalizowałem liczby, stało się jasne, że mógłbym przynieść do domu taką samą kwotę wynagrodzenia, gdybym pracował w niepełnym wymiarze godzin przez Internet, zamiast wracać do pracy.

Pisanie na zlecenie było jedną z pierwszych prac online w niepełnym wymiarze godzin, które pomogły mi uzyskać dodatkowy dochód. Gdy prowadziłem życie z noworodkiem i pracowałem podczas każdej drzemki, moje dochody zaczęły się od niskiego poziomu około 300 USD miesięcznie. Teraz, gdy oferuję różne usługi, takie jak pisanie, SEO, zarządzanie własnymi blogami (założenie bloga jest bardzo tanie!)

Wiele osób szuka teraz legalnych ofert pracy online, które są płatne codziennie. Niezależnie od tego, czy zostałeś zwolniony, skróciłeś godziny pracy, czy po prostu szukasz dodatkowego dochodu, stałe lub tymczasowe oferty pracy w Internecie mogą zaspokoić Twoje potrzeby.

Bez względu na to, jak nieosiągalny może się wydawać ten cel, w Internecie są legalne oferty pracy, z których możesz skorzystać. Pracuję w domu od ponad 5 lat i mogę potwierdzić elastyczność możliwości zarobienia większej ilości pieniędzy nawet przy krótszym czasie.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

21 bezpłatnych ofert pracy online, które płacą codziennie (lub co tydzień)

Tutaj znajdziesz mieszankę różnych internetowych ofert pracy w domu. Ta lista zawiera wiele odmian, co, miejmy nadzieję, oznacza, że ​​będziesz w stanie znaleźć jedną lub dwie, które wzbudzą Twoje zainteresowanie.

jeśli potrzebujesz dodatkowej pracy, aby zmieścić się w wolnym czasie, te proste koncerty online są w niepełnym wymiarze godzin i oferują elastyczną i łatwą pracę. Są to również jedne z najlepszych ofert pracy online, które płacą codziennie (o ile spełniasz minimalne wymagania dotyczące wypłaty).

Praca respondenta

Zostań respondentem i zarabiaj, odpowiadając na pytania dotyczące marek i usług, które lubisz. Firmy wykorzystują opinie prawdziwych ludzi, takich jak Ty, aby poprawić jakość obsługi klienta. Możesz ubiegać się o wiele bezpłatnych ofert pracy online, które są płatne codziennie i pracują tyle, ile chcesz.

1. Ankietowy ćpun

Ankieta ćpuna zatrudnia respondentów do wypełniania krótkich ankiet i udziału w płatnych badaniach. Niektóre studia kosztują nawet 150 USD. Zarejestruj się jako członek i zacznij codziennie zarabiać pieniądze.

2. Badania szyszek

Badania Szyszki to ekskluzywna firma, która zatrudnia respondentów w wieku od 18 do 24 lat. Jeśli się zakwalifikujesz, otrzymasz możliwości ankiety w swojej skrzynce odbiorczej za 3 USD każda. Wypełnienie ankiet zajmuje kilka minut i dobrze się opłaca za czas, którego wymagają. Złóż wniosek do Pinecone Research, aby rozpocząć pracę w niepełnym wymiarze godzin przez Internet.

Przeczytaj więcej o firmie w mojej recenzji Pinecone Research.

3. Respodent.io

Respondent.io oferuje wysoko płatne badania naukowe, które płacą do 140 USD za godzinę. Gdy zostaniesz bezpłatnym członkiem, możesz przefiltrować listę trwających studiów i aplikować na te, które pasują do Twojego profilu.

Powiązany: Wysoko płatne strony z ankietami, do których możesz dołączyć już dziś

Koncerty i oferty online

Istnieją firmy, które płacą za wykonanie łatwych ofert, takich jak bezpłatne okresy próbne członkostwa lub testy produktów. Możesz zarobić trochę pieniędzy, wykonując te proste prace w niepełnym wymiarze godzin przez Internet, będąc w domu lub w podróży.

4. Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary oferuje różnorodne bezpłatne i płatne oferty, które można wypełnić za gotówkę. Na przykład możesz poprosić o bezpłatną wycenę ubezpieczenia i otrzymać w zamian 50 USD lub możesz zarobić 13 USD, próbując nowego detergentu do prania. Zarejestruj się, aby otrzymać darmowy bonus w wysokości 5 USD i zacznij zarabiać dzięki InboxDollars.

Powiązane: Przegląd InboxDollars

5. Swagbucks

Jestem członkiem Swagbucks (zobacz moją recenzję) od dłuższego czasu i od czasu do czasu wskakuję, aby sprawdzić najnowsze oferty, za które płacą. Ta bezpłatna strona oferuje gry do zarabiania prawdziwych pieniędzy, filmy, krótkie ankiety i wiele więcej. Możesz zostać bezpłatnym członkiem i otrzymać bonus w wysokości 10 $, aby rozpocząć korzystanie z platformy.

Sprzedaż pracy

Nigdy nie brakuje kupujących online, co daje wiele okazji do codziennego zarabiania na sprzedaży rzeczy. Istnieje kilka sposobów na rozpoczęcie pracy.

6. Amazonka

Jako platforma sprzedaży numer 1, Amazon chce płacić Ci za otwarcie sklepu internetowego. Jest to praca online, która opłaca się codziennie, w kółko, gdy sprzedajesz przedmioty. Ponieważ tak wiele osób udaje się bezpośrednio do Amazon, aby zrobić zakupy online, warto umieścić tam swoje produkty.

🔥 Zalecana:  Co to jest czas pracy w telefonii komórkowej? [Android and iPhone]

Jako sprzedawca Amazon możesz wysyłać produkty innej marki bezpośrednio do swoich klientów lub kupować zapasy, aby mieć je pod ręką i wysyłać je samodzielnie.

7. Etsy

Na Etsy możesz sprzedawać wszystko, od produktów ręcznie robionych po produkty cyfrowe. Jeśli jest coś, co lubisz robić i za co ludzie byliby skłonni zapłacić (rękodzieło, projekty szycia, materiały do ​​druku itp.), to Etsy to miejsce, w którym możesz to zamieścić!

Możesz zacznij korzystać z 40 bezpłatnych ogłoszeń, jeśli użyjesz tego linku. W ten sposób możesz przetestować wody, zanim zapłacisz ani grosza. Gdy sprzedasz 40 produktów, Etsy pobiera zaledwie 0,20 USD za każdy sprzedany przedmiot. Każda sprzedaż będzie miała niewielką opłatę manipulacyjną, która pochodzi z płatności, a nie z kieszeni z góry. Możesz dostosować swoje ceny, aby pokryć wydatki i płacić tylko wtedy, gdy sprzedajesz produkt i otrzymujesz zapłatę.

Jeśli potrzebujesz pomysłów na to, co sprzedać, sprawdź ten darmowy zasób w sprawie sprzedaży materiałów do wydrukowania na Etsy. Uwielbiam sprzedawać materiały do ​​wydrukowania, ponieważ robisz je tylko raz, a potem sprzedajesz je w kółko!

Powiązany: Jak założyć sklep Etsy

Praca dostawy

Nie musisz być pracownikiem lokalnej restauracji, aby odbierać zlecenia online z dostawą jedzenia i otrzymywać codzienne wynagrodzenie. Istnieje wiele miejsc, w których można znaleźć potencjalnych klientów online i realizować dostawy do nich bez nawiązywania osobistego kontaktu.

8. Instacart

Instacart zapewnia swoim użytkownikom dostawę artykułów spożywczych. Konsument zamawia zakupy online za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Instacart, a następnie: Instakart kupujący wypełnia za nich listę i dostarcza zamówienie prosto pod ich drzwi.

Jako kupujący Instacart będziesz cieszyć się korzyściami, takimi jak elastyczny grafik, swoboda pracy w swobodnym stroju i możliwość pracy z samochodu. Zastosuj do Instakart zacząć dostarczać jedzenie w niepełnym wymiarze godzin.

9. Pocztowcy

Kierowcy pocztowi dostarczają klientom żywność i drobne towary. Może to obejmować jedzenie na wynos w restauracji, drobne towary z apteki, alkohol, galon mleka ze sklepu i nie tylko.

Jako kierowca Postmates zabierzesz do domu 100% tego, co zarobisz, realizując dostawę. Ustawisz według własnego harmonogramu, będziesz pracować z telefonu komórkowego, cieszyć się cotygodniowymi depozytami lub natychmiastowymi wypłatami i używać własnego pojazdu do wykonywania zadań.

Jeśli brzmi to interesująco, zgłoś się do Postmates Fleet i zacznij odbierać klientów online, którym możesz dostarczać przesyłki.

10. DrzwiDash

Sterowniki DoorDash dostarczać restauracyjnym jedzenie na wynos swoim klientom. Odbierzesz zamówienia i dostarczysz je prosto pod drzwi klientów. Ustaw własny harmonogram, pracuj z samochodu, przydzielaj sobie zamówienia z aplikacji, noś swobodny strój i korzystaj z innych korzyści.

Jeśli lubisz pracować niezależnie i chcesz elastyczności, jaką oferuje ta praca, odwiedź DoorDash aby dowiedzieć się więcej o zostaniu kierowcą.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej legalnych ofert pracy online, które płacą codziennie

Stanowiska te oferują nie tylko elastyczność pracy z domu; niektóre z nich mają dodatkowe korzyści, takie jak nieograniczony potencjał dochodów i możliwość stworzenia własnego harmonogramu.

Większość z nich to prace niezależnych wykonawców, więc nie możesz pracować jako pracownik na tych stanowiskach. Ale świetnie nadają się do potencjalnej pracy długoterminowej, a także zapewniają elastyczność w dobieraniu godzin, jak tylko możesz.

11. Niezależne prace pisemne

Praca jako niezależny pisarz oznacza, że ​​będziesz zarabiać na pisaniu treści dla innych. Może to obejmować:

 • Posty na blogu
 • Życiorysy
 • białe papiery
 • Raporty
 • Artykuły
 • Zawartość strony internetowej

Jeśli lubisz pisać i szybko piszesz na maszynie, ta płatna codziennie praca online może być dla Ciebie idealna. Inne wymagania obejmują:

 • Bycie silnym komunikatorem
 • Umiejętność podążania za wskazówkami
 • Kierowanie się terminami
 • Dostęp do komputera z internetem
 • Umiejętność dostosowania się do różnych przedmiotów
 • Elastyczność zmiany głosu i tonu pisma w celu dopasowania go do klienta

Niezależni pisarze mogą być opłacani za słowo, za godzinę lub za projekt.

Najczęściej płaci się za słowo, co oznacza, że ​​otrzymasz zapłatę na podstawie ilości pisania. Na przykład, jeśli zarobisz 1 USD za kopię tekstu, artykuł zawierający 2000 słów przyniesie Ci 2000 USD.

Wyższe stawki, takie jak ta, są powszechne w przypadku czasopism.

Jeśli pracujesz dla małej firmy, blogera, podcastera lub innego profesjonalisty lub firmy, Twoja stawka może być znacznie niższa.

Zarabianie na godziny oznacza, że ​​otrzymasz zapłatę na podstawie tego, ile czasu zajmie Ci ukończenie projektu pisania. Zadanie polegające na napisaniu posta na blogu o przejściu na weganizm może zająć Ci sześć godzin; przy stawce godzinowej 20 USD za godzinę zarobisz 120 USD za ten artykuł.

Opłata za projekt oznacza, że ​​podasz ryczałtową stawkę za projekt pisania, niezależnie od ilości lub zaangażowania czasowego. Na przykład możesz zapłacić 500 USD za napisanie 100 opisów produktów dla sklepu internetowego.

Prawie zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad stawką i sposobem naliczania opłat. Niektóre firmy mogą zażądać innej struktury wynagrodzenia, a następnie możesz zdecydować, czy chcesz dostosować się do tej metody płatności.

🔥 Zalecana:  Jak znaleźć pomysły na tematy blogów (z narzędziami i przykładami)
Gdzie złożyć wniosek?

Możesz ubiegać się o pracę jako niezależny pisarz w następujących miejscach:

 • Strony z ogłoszeniami online, takie jak Craigslist
 • Giełdy pracy, takie jak Problogger.com
 • Banki ofert pracy dla freelancerów, takie jak Upwork lub Freelancer.com
 • Centra pisania, takie jak Freelance Writing Gigs lub Media Bistro
 • Sieci społecznościowe, takie jak LinkedIn
 • Grupy internetowe, takie jak niszowe fora lub grupy na Facebooku
Jak zacząć

Kiedy będziesz gotowy, aby zacząć, po prostu zacznij pisać! Jeśli nie masz jeszcze portfolio, zacznij je przygotowywać.

Portfolio to zbiór twoich tekstów. Jest to pomocne, abyś mógł pochwalić się swoją pracą klientom, którzy prawdopodobnie poproszą o pokazanie próbek twojego wcześniejszego pisania. Możesz stworzyć własną witrynę biznesową, aby wyświetlać swoją pracę.

Następnie zacznij szukać pracy przy pisaniu, korzystając ze źródeł wymienionych powyżej.

Następnie znajdź pracę, aplikuj i zacznij pracować!

Pisanie niezależne może zapewnić wiele korzyści, takich jak elastyczny harmonogram pracy, świetne wynagrodzenie, niezależna praca i ucieczka od typowego biura od 9 do 17.

I możesz zrobić karierę w pełnym wymiarze godzin z niezależnego pisania.

Powiązany: Ile kosztuje 6 cyfr? Jak zrobić 6, 7, 8, 9 i 10 figurek

12. Korekta pracy

Jako korektor będziesz codziennie otrzymywać wynagrodzenie za sprawdzanie i sprawdzanie błędów innych osób. Oznacza to, że będziesz przeczesywać artykuły i inne pisemne kopie, aby wyszukać błędy gramatyczne i ortograficzne, sprawdzić czytelność i nie tylko. Twoim zadaniem będzie poprawienie tych błędów!

Często będziesz ostatnim krokiem w procesie wydawniczym, który prowadzi od ostatecznego szkicu do dopracowanej, opublikowanej pracy.

Jeśli jesteś skrupulatny, potrafisz konsekwentnie dostrzegać błędy w pisanych tekstach i czerpiesz radość z doskonale sprawdzanego dokumentu, to stanowisko będzie dla Ciebie odpowiednie.

Gdzie się zgłosić?

Sprawdź internetowe banki pracy, takie jak Upwork. Możesz także zajrzeć na strony z ofertami pracy w domu, np FlexJobs lub Wirtualne Powołania.

Powiązane: Korekta tekstów dla początkujących

Jak zacząć?

Zanim zaczniesz szukać pracy, rozważ wzięcie udziału w szkoleniu z korekty.

Dzięki temu zdobędziesz umiejętności, zrozumienie i doświadczenie niezbędne do zostania profesjonalnym korektorem. Da ci również pewność, że możesz rozmawiać z klientami z miejsca, w którym masz doświadczenie, negocjować najlepszą stawkę i być zatrudnianym w kółko, przynosząc stały strumień dochodów.

W tej pracy spodoba ci się to, że zwykle nie jest wymagany stopień naukowy. Tak więc oprócz wstępnego szkolenia nie jest potrzebne żadne inne formalne wykształcenie ani doświadczenie, aby rozpocząć tę karierę.

Czy możesz odnieść sukces jako korektor online?

Caitlin Pyle to zrobiła! Zaczęła korygować i szybko zaczęła zarabiać do 4000 $ miesięcznie jako profesjonalna korektorka w ciągu pierwszych kilku miesięcy. W rzeczywistości zarobiła 43 000 $ w ciągu zaledwie pierwszego roku!

Jej kurs Korekta w dowolnym miejscu zawiera szczegółowe informacje o tym, jak zostać korektorem. Sprawdź jej bezpłatne warsztaty, aby dowiedzieć się więcej o korekcie.

Powiązany: Praca za co najmniej 40 USD za godzinę

13. Zadania transkrypcji

Ten rodzaj pracy jest niesamowity dla osób szukających legalnej pracy online, za którą płacą codziennie. Możesz nawet przenieść to na wyższy poziom i uczynić z tego swoją stałą karierę.

Transkrypcjoniści otrzymują wynagrodzenie za wpisywanie tego, co usłyszą. Słuchają plików audio od reporterów sądowych, podcasterów i innych klientów i przepisują dokładnie to, co zostało powiedziane. Będziesz także postępować zgodnie z przewodnikiem po stylu.

Pracując jako transkrypcjonista, możesz zarobić do 25 USD za godzinę lub więcej.

Gdzie się zgłosić?

Znajdź oferty pracy dla transkrypcjonistów opublikowane na internetowych portalach z ofertami pracy, takich jak Indeed i Transcribe Me.

Powiązany: 6 zleceń transkrypcji online, które płacą do 39 USD za godzinę audio

Jak zacząć?

Aby rozpocząć ten proces, weź udział w kursie transkrypcji, który zapewni Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do zostania profesjonalnym transkrypcjonistą.

Janet Shaughnessy, twórca Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka, oferuje niedrogą, wysokiej jakości edukację w zakresie transkrypcji z dostępem do dożywotnich aktualizacji. Sprawdź jej bezpłatny mini kurs, aby sprawdzić, czy transkrypcja jest dla Ciebie odpowiednia!

14. Niezależne prace SEO

Zarabianie pieniędzy dzięki SEO (optymalizacja wyszukiwarek) to praca polegająca na pomaganiu firmom w uzyskaniu pozycji w Google. W tej karierze będziesz pomagać firmom ulepszać i optymalizować ich SEO.

Tworzenie treści przyjaznych dla Google i zoptymalizowanych pod kątem SEO pomaga witrynom pojawiać się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania Google.

Jeśli na przykład klient wyszukuje w Google hasło „restauracje tajskie w Filadelfii”, na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google pojawi się tajska restauracja z siedzibą w Filadelfii, która ma witrynę zoptymalizowaną pod kątem SEO. Wtedy konsument może łatwo znaleźć tę konkretną restaurację i zostać jej klientem.

SEO odgrywa ważną rolę w ruchu w witrynie internetowej firmy i może napędzać przychody i wzrost.

Optymalizacja SEO ma kluczowe znaczenie dla każdego właściciela firmy – od blogerów po fryzjerów, od hydraulików po właścicieli sklepów detalicznych i nie tylko – i może się całkiem dobrze opłacać, więc kariera w tej dziedzinie z pewnością byłaby warta twojego czasu.

Gdzie złożyć wniosek?

Możesz odnieść wiele sukcesów, znajdując oferty pracy SEO online, które płacą codziennie na Facebooku.

Najpierw zidentyfikuj klienta docelowego (na przykład właścicieli restauracji lub dentystów). Następnie dołącz do grup, w których uczestniczy taka osoba na Facebooku i angażuj się z nimi w grupie. Możesz znaleźć wielu klientów, którzy to robią.

Inne media społecznościowe, takie jak LinkedIn czy Twitter, również są świetnymi miejscami do znalezienia klientów SEO!

🔥 Zalecana:  5 spółek zakładów sportowych, które warto mieć na swojej liście obserwacyjnej
Jak zacząć?

Sprawdź nasz bezpłatny kurs SEO Boot Camp Get Your SEO Together, podczas którego dowiesz się, że SEO może być zabawą. Zdobędziesz umiejętności oceniania treści na pierwszej stronie Google w ciągu zaledwie sześciu dni. To nieoceniona usługa, którą możesz oferować rynkom online lub wdrożyć na własnej stronie internetowej firmy.

15. Praca wirtualnego asystenta

Wirtualni asystenci zapewniają cenne usługi odnoszącym sukcesy właścicielom firm i osobom fizycznym. VA pomagają w różnych zadaniach, aby ich pracodawcy byli zorganizowani i wydajni.

Niektóre prace, które możesz wykonać jako VA, mogą obejmować:

 • Odpowiadanie na telefony i e-maile
 • Zarządzanie wydarzeniami
 • Planowanie spotkań
 • Prowadzenie kalendarza klienta
 • Zakończenie wprowadzania danych
 • Wykonywanie zadań administracyjnych

Jeśli pracujesz dla właściciela firmy, będziesz utrzymywać firmę w porządku i na właściwym torze. Zapracowanym profesjonalistom pomożesz im w nawigacji w ich życiu.

Gdzie się zgłosić?
 • Sprawdź tablice ogłoszeń
 • Dołącz do sieci wirtualnych asystentów
 • Dołącz do grup, w których spotykają się Twoi docelowi klienci
 • Zarejestruj się na niezależnych stronach
 • Sprawdź witryny z ogłoszeniami online, takie jak Craigslist
Jak zacząć?

Gina Horkey opracowała trwały model biznesowy jako wirtualna asystentka, a teraz uczy innych, jak zostać VA!

Na swoim kursie VA, W pełni zarezerwowane VApokazuje, jak pracować dla siebie, wspierając firmy, profesjonalistów i początkujących przedsiębiorców, pracując z domu.

Dowiedz się, jak pozyskać i pozyskać pierwszego klienta, ustalić stawkę, z łatwością pozyskać klientów i stworzyć skuteczny system maksymalizacji zarobków, biorąc udział w legalnym kursie wirtualnego asystenta online.

16. Zarządzaj reklamami na Facebooku

Jako menedżer reklam na Facebooku będziesz współpracować z firmami przy zarządzaniu ich reklamami na Facebooku. Będzie to obejmować wykonywanie zadań takich jak:

 • Tworzenie kampanii reklamowych na Facebooku
 • Projektowanie kreacji reklamowych
 • Optymalizacja kampanii
 • Wyniki monitorowania
 • Raportowanie

Krótko mówiąc, dokonasz przeglądu całych kampanii reklamowych swoich klientów na Facebooku, zoptymalizujesz je, aby uzyskać najlepsze wyniki i pomóc klientom osiągnąć ich cele.

Gdzie złożyć wniosek?

Nie ma lepszego miejsca na znalezienie klientów reklamowych na Facebooku niż Facebook, prawda?

Znajdź klientów za pośrednictwem mediów społecznościowych, stosując tę ​​samą strategię niezależnego SEO, opisaną powyżej. Zidentyfikuj swoich docelowych klientów i spędzaj czas w grupach na Facebooku, w których uczestniczą.

Możesz także znaleźć grupy i fora poza Facebookiem. Spotykaj się, dodaj wartość, przedstaw się jako ekspert i pozyskuj potencjalnych klientów.

Jak zacząć?

Zarządzanie reklamami na Facebooku to zdecydowanie bardziej nauka, nad którą będziesz musiał pracować i dopracowywać ją z czasem. Musisz znać wewnętrzne działanie reklam, wiedzieć, jak uzyskać pożądany wynik, jak przeprowadzać testy A/B i nie tylko.

To poważna praca, ponieważ będziesz zarządzać budżetem reklamowym i mieć inne ważne obowiązki. Brak pełnego zrozumienia procesu lub brak szkolenia może kosztować Twojego klienta dużo czasu.

Rozważ zdobycie szkolenia z reklam na Facebooku dzięki czemu możesz nauczyć się umiejętności wykonywania tej pracy. Kurs Bobby’ego Hoyta na Facebooku Side Hustle nauczy Cię, jak zarobić dodatkowe ponad 1000 USD miesięcznie, wyświetlając reklamy na Facebooku dla lokalnych firm.

Nauczy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, od podstaw. Nie jest potrzebne żadne doświadczenie.

Powiązany: 15 zabawnych prac, które dobrze płacą bez dyplomu

Więcej ofert pracy online w niepełnym wymiarze godzin, które są płatne codziennie

Teraz, gdy wiesz, jakie rodzaje pracy w niepełnym wymiarze godzin i usługi są dostępne online, możesz zacząć szukać możliwości na tych stronach z ofertami pracy. Najwięcej pieniędzy możesz zarobić, zakładając własną firmę, ale jej założenie i rozwinięcie do trwałego dochodu zajmie trochę czasu.

 1. FlexJobs
 2. Rzeczywiście.com
 3. Careerbuilder.com
 4. Craigslist.org
 5. VirtualVocations.com

Znalezienie legalnej pracy w niepełnym wymiarze godzin online jest możliwe

Bez względu na to, jaka jest Twoja obecna sytuacja, mam nadzieję, że udało Ci się znaleźć z powyższej listy kilka bezpłatnych ofert pracy online, które są płatne codziennie. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, gdzie jesteś w życiu i jakie są Twoje cele.

To tylko pokazuje, że w Internecie istnieją legalne stałe i tymczasowe miejsca pracy. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Przejrzyj tę listę legalnych ofert pracy online, które są płatne codziennie, aby zobaczyć, która może być dla Ciebie najlepsza. Zanim się zorientujesz, możesz zacząć zarabiać w Internecie!