20 Praca dla mam w domu, aby zarabiać pieniądze w Internecie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 20 Praca dla mam w domu, aby zarabiać pieniądze w Internecie

66% amerykańskich kobiet opuściło rynek pracy podczas pandemii. Ze względu na zwiększone obowiązki związane z opieką i nadmierną reprezentację na stanowiskach usługowych i innych branżach dotkniętych przez COVID, wstrzymali swoje kariery. Jeśli jesteś jedną z milionów kobiet, które szukają elastycznej pracy, w której możesz zarabiać pieniądze online z domu, ten artykuł jest dla Ciebie.

20 Praca dla mam w domu, aby zarabiać pieniądze w Internecie

Czy istnieją doskonałe oferty pracy dla matek pozostających w domu? Tak, są! Wielu z nich jest elastycznych i dobrze płaci. Niezależnie od tego, czy jesteś mamą, czy rodzicem pozostającym w domu, być może polowałeś na znalezienie idealnej pracy online, która pasowałaby do Twojego harmonogramu.

Weź to od kogoś, kto spojrzał

Znam tę historię aż za dobrze. Po odejściu z pracy na pełen etat szukałem oferty pracy w Internecie. Większość z nich, które widziałem, nie pasowała. Szukasz czegoś wygodnego, co pozwoli Ci pracować z domu bez ustalonego harmonogramu i idealnie pasuje do Twojego stylu życia. Może chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin, jeśli twoje dzieci są w szkole. Ale chcesz także mieć możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin. Właśnie tam pojawiają się oferty pracy dla matek pozostających w domu. Masz wybór, aby pracować, kiedy tylko zechcesz. Tak więc, jeśli chcesz trochę elastyczności, zwłaszcza podczas zakładania rodziny, czytaj dalej, aby odkryć jedne z najlepszych oferty pracy w Internecie dla mam.

Menedżer Pinteresta

Czy często korzystasz z Pinteresta? Cóż, z pewnością tak! Uwielbiam wyszukiwać nowe przepisy na potrawy dla mojej rodziny. Oprócz znalezienia pysznego jedzenia, Pinterest jest także miejscem, w którym blogerzy i właściciele przedsiębiorstw może przywrócić ruch do swojej witryny.

Działa, tworząc ładne projekty lub szpilki na Pintereście, jak je nazywamy, dodając do nich link do swojej witryny, a użytkownicy Pinteresta klikną go i przejdą do swojej witryny. Nie każdy ma czas na przypinanie na Pintereście, ponieważ oczekuje, że będziesz przypinać kilka razy dziennie. A to może być gorączkowe.

Tutaj wkraczają menedżerowie Pinteresta. Jako menedżer Pinteresta będziesz tworzyć wspaniałe grafiki Pinteresta w serwisach Canva lub Illustrator oraz zajmować się publikowaniem postów i analizami swoich klientów. Według firmy Indeed większość menedżerów kont na Pintereście zarabia około 45 000 dolarów rok, a wszystko załatwia się online.

Zostań trenerem

Teraz nie mówię o zostaniu trenerem piłki nożnej. Chodzi o mentoring i nauczanie klientów konkretnych umiejętności, aby poprawić ich życie. Coaching jest idealny dla mam, które uwielbiają pomagać innym i świetnie motywują ludzi. W czym jesteś dobry?

Jeśli chcesz wykonywać tę pracę online, najlepiej jest mieć jakąś formę certyfikacji lub doświadczenie w określonej dziedzinie. Jeśli byłeś dietetykiem, możesz zostać certyfikowanym trenerem dietetyki dla tych, którzy chcą rozpocząć karierę w tej dziedzinie. Możesz oferować usługi takie jak:

 • Mentorstwo
 • Mistrzowska klasa
 • Sesje coachingowe 1:1
 • Szkolenie grupowe on-line

Istnieje wielka szansa na stały dochód z zostania coachem, ponieważ coraz więcej osób zwraca się do portali internetowych w celu uzyskania porady i szkolenia. Istnieje duże zapotrzebowanie na trenerów zdrowia, a nawet trenerów życia.

Wykonuj podkłady głosowe

Masz muzyczny głos? Dobra, może trochę za daleko poszedłem z tym. Ale silny, wyjątkowy głos może sprawić, że będzie daleko w tym pobocznym zgiełku. Możesz pracować online jako aktor głosowy, zwłaszcza jeśli masz wcześniejsze doświadczenie w aktorstwie.

Zostanie talentem głosowym będzie się różnić w zależności od firmy, ale główną ideą jest czytanie różnych scenariuszy i zarabianie pieniędzy. Lektorzy mogą pracować zdalnie ze swojego domowego studia i wybierać godziny, które pasują do ich harmonogramu. Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy jest narracja audiobooków. Setki firm codziennie płacą ludziom za to, a Ty możesz zostać jedną z nich.

Kilka miejsc do sprawdzenia to:

 • Dżungla głosowa
 • Bodalgo
 • Kraina Głosu
 • Krainy mówione
 • Mandy

Większość z tych firm pozwala na pracę jako freelancer, ale wymagają one opłat za wystawianie, więc uważaj na to.

Oferuj usługi transkrypcji

Poleciłbym tę pracę tylko mamom, które potrafią szybko pisać na klawiaturze. Zadania związane z transkrypcją wymagają również dobrej znajomości gramatyki i pisowni. Jako transkrypcjonista będziesz słuchał dźwięku i konwertował mowę na tekst. Jeśli spełniasz wymagania, łatwo jest dostać się do pracy i jest idealna dla mamy pozostającej w domu. To dlatego, że możesz pracować we własnym tempie i mieć większą elastyczność. Chociaż być może będziesz musiał dotrzymywać terminów, nie musisz siedzieć przy komputerze przez cały dzień.

Masz opcje pracy w dziedzinie transkrypcji ogólnej, transkrypcji medycznej i transkrypcji prawnej. Możesz wykonywać wszystkie te role w zaciszu swojego domu, co czyni go idealnym praca dla mamy w domu.

🔥 Zalecana:  Jak zmienić e-mail na Instagramie

Muszę cię ostrzec, że nie wszystkie firmy zajmujące się transkrypcją są równe, ponieważ niektóre płacą skromne stawki. Polecam Rev i GoTranscript osobom, które chcą zarabiać ponadprzeciętnie pracując jako transkrypcjonista.

Twórz i sprzedawaj czcionki

Być może o tym nie słyszałeś, ale jest to jedna z bardziej lukratywnych ofert pracy online dla matek. Jeśli kiedykolwiek zajmowałeś się kaligrafią lub pisarstwem odręcznym, być może potrafisz tworzyć czcionki w różnych stylach. W tej pracy kreatywność ma kluczowe znaczenie, a stały dochód można uzyskać, sprzedając swoje unikalne czcionki online.

Jeśli myślisz o tym poważnie, polecam pobranie aplikacji Procreate na iPada. Dzięki Procreate możesz szybko stworzyć swoje napisy i przesłać je na rynek. Możesz także kupić fizyczne pióra do pisania, tworzyć własne czcionki i skanować je do komputera. Istnieją również strony internetowe premium do tworzenia czcionek, ale sugeruję płacenie za nie tylko wtedy, gdy chcesz zmienić to w karierę. Te strony internetowe mogą być drogie, ale są tego warte, jeśli możesz kontynuować ten poboczny zgiełk w dłuższej perspektywie.

Po zaprojektowaniu czcionek możesz sprzedawać je w Creative Market, Creative Fabrica, Design Bundles i Etsy. Jeśli często przeglądasz te witryny, zauważysz, że czcionki ręcznie pisane są bardzo przystępne cenowo. Ty zdecydujesz o cenach i zdecydujesz się sprzedawać pojedyncze czcionki, pakiety lub mieszankę obu. Niektóre zestawy czcionek kosztują nawet 500 USD! Dlatego rozsądnie ustalaj ceny.

Pracuj jako wirtualna asystentka

Pracuje jako wirtualny asystent (VA) stała się jedną z najbardziej poszukiwanych ofert pracy online, szczególnie dla matek pozostających w domu. To dlatego, że praca jako wirtualna asystentka jest bardzo wygodna. Wirtualni asystenci wykonują różnorodne zadania, takie jak:

 • Wykonywanie połączeń wychodzących
 • Odbieranie połączeń
 • Planowanie spotkań
 • Wysyłać maile
 • Tworzenie postów w mediach społecznościowych
 • Tworzenie filmów

Myślę, że to świetna praca dla mam pozostających w domu, ponieważ możesz wygodnie pracować w swoim domowym biurze (łóżku) i spokojnie wykonywać swoje zadania. Jeśli twoje dzieci są młodsze, daj im kilka zabawnych zajęć do zrobienia podczas pracy.

Jeśli masz inne umiejętności, które pracodawca może uznać za cenne, powinieneś wspomnieć o nich w swojej aplikacji. Czasami firmy potrzebują grafików i wykwalifikowanych redaktorów do pracy dla nich. Więc sprzedawaj swoje umiejętności, szukając pracy VA, ponieważ możesz zarobić więcej pieniędzy.

Zdalne biuro podróży

Czy jako biuro podróży możesz pracować z domu? Wraz z rozwojem elastycznych możliwości pracy zdalnej zdecydowanie możesz. Praca jako domowe biuro podróży to idealna praca online dla mam, które uwielbiają podróżować lub mają doświadczenie w podróżowaniu po świecie.

Jako biuro podróży pomożesz zarezerwować loty, zorganizować wakacjei planować podróże do miejsc docelowych dla klientów. Twoim głównym zadaniem będzie znajdowanie najlepszych ofert i udzielanie podróżnym wskazówek dotyczących świetnych miejsc docelowych. Przebojowość, cierpliwość i przyjemne relacje to cechy, których będziesz potrzebować jako biuro podróży.

Ponieważ organizowanie podróży może być czasami stresujące, będziesz musiał poradzić sobie z problemami, które się z tym wiążą i sprawić, by doświadczenie było dobre dla klienta. Jeśli chcesz rozpocząć pracę jako zdalne biuro podróży, możesz szukać ofert pracy w serwisie Indeed lub w biurach podróży, takich jak Outside lub Travel Planners International.

Flipper na pchlim targu

Czy kiedykolwiek rozważysz zrobienie przerzucanie pchlego targu jeśli sprzedawanie rzeczy jest Twoją mocną stroną? Polega na sprzedawaniu rzeczy, które masz w domu lub które znajdziesz na pchlich targach. Możesz także wypróbować sklepy z artykułami używanymi i inne miejsca, które lubią wymieniać się.

Aby czerpać z tego prawdziwy zysk, musisz znaleźć bezpłatne lub tanie przedmioty do sprzedaży online. Rozejrzyj się po wyprzedażach stoczniowych, krawężnikach, sklepach z używanymi rzeczami, wyprzedażach szperających i Craigslist. W tych miejscach możesz znaleźć wiele okazji, a niektóre przedmioty mogą przynieść ci dodatkową gotówkę, podczas gdy inne mogą zgromadzić setki dolarów. Każda sprzedaż jest inna i to jest część zabawy.

Nie możesz jednak po prostu sprzedać żadnej starej rzeczy, aby odnieść sukces. Twoje przedmioty z pchlego targu powinny być czyste iw stosunkowo dobrym stanie.

Kilka opłacalnych przedmiotów do sprzedaży to:

 • Kanapy/Sofy
 • Antyki
 • Wyposażenie siłowni
 • Torebki
 • Biżuteria
 • Odzież

Bez miejsca do sprzedaży swoich rzeczy nie zarobiłbyś żadnych pieniędzy, prawda? Spróbuj wystawić swoje produkty na Facebook Marketplace, ThreadUp, eBay, OfferUp, a nawet Amazonka. Wszystkie transakcje możesz przeprowadzić online, co jest bardzo wygodne.

Menadżer mediów społecznościowych

Kolejną fantastyczną pracą dla matek pozostających w domu jest zarządzanie mediami społecznościowymi. Menedżerowie mediów społecznościowych zarządzają kontami mediów społecznościowych dla firm. Zwykle tworzą posty w mediach społecznościowych, piszą angażujące treści, badają hashtagi, planują treści i wchodzą w interakcje z fanami lub obserwującymi.

🔥 Zalecana:  A16z-Backed Web3 Wallet Bitski integruje się z Polygon, aby zapewnić użytkownikom łatwy dostęp do ekosystemu

Może to być żmudna praca, jeśli nie lubisz mediów społecznościowych. Ale jeśli jesteś mamą, która uwielbia korzystać ze swojego telefonu i lubi sferę mediów społecznościowych, może to być odpowiednia praca dla Ciebie. Masz szansę pracować o różnych porach dnia, a nawet w nocy, kiedy Twoje dzieci śpią.

Jeśli masz doświadczenie w marketingu, to znaczący plus. Często można znaleźć te oferty pracy na tablicach ogłoszeń lub reklamach na lokalnych stronach internetowych firm.

Nauczyciel ESL online

Masz doświadczenie w udzielaniu korepetycji i naprawdę lubisz uczyć dzieci? Zostanie korepetytorem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ studenci na całym świecie szukają lekcji online na studia.

Kilka firm oferuje obecnie pracę osobom, które chcą zarabiać udzielając korepetycji. Mogą to być przedmioty takie jak angielski, matematyka, muzyka lub język obcy.

Jednym z najpopularniejszych sposobów udzielania korepetycji jest nauczanie dzieci w Chinach języka angielskiego. Te prace często wymagają pracy wcześnie rano, ponieważ wtedy dzieci mogą uczęszczać na zajęcia. Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć korepetycje, możesz sprawdzić Cambly i VIPKid.

Korekta w domu

Jeśli jesteś miłośnikiem gramatyki i lubisz czytać, możesz pracować w domu jako korektor. Korektorzy sprawdzają zawartość książek, artykułów, manuskryptów i nie tylko. To oni są ostatnim okiem na przeglądanie i poprawianie treści przed ich opublikowaniem w Internecie.

Będziesz czytać i redagować różnego rodzaju treści oraz poprawiać błędy gramatyczne i ortograficzne. Korektorzy muszą bardzo uważać, aby w ostatecznej wersji tekstu nie znalazły się żadne błędy. Chociaż nie potrzebujesz dyplomu, aby pracować jako korektor, dobrym pomysłem jest wzięcie udziału w kursie online. Praca przy korekcie jest dobrze płatna i można zarobić 59 tys. rocznie.

Przeprowadzaj badania rynku

To jest mały poboczny zgiełk, ale uważam to za spokojną pracę mamy w domu. Mówię to, ponieważ do przeprowadzenia badania rynku potrzebny jest jedynie telefon lub laptop i połączenie z Internetem.

Będziesz wykonywać zadania, takie jak oglądanie filmów, odpowiadanie na pytania, udział w badaniach grupowych, ankietach i testowaniu produktów. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz wskoczyć na telefon i wykonać swoje zadania o dowolnej porze dnia. W zależności od tego, ile zadań wykonujesz, możesz zarobić setki miesięcznie.

To wspaniale praca na pół etatu dla kogoś, kto chce zarobić dodatkowe dochody bez zbytniego kłopotu.

Sprzedawaj materiały do ​​druku online

Nie mogę wymyślić lepszego sposobu zarabiania pieniędzy w Internecie niż sprzedaż czegoś, z czego już korzystasz. Materiały do ​​wydrukowania są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a mamy je uwielbiają!

Zanim zaczniesz zapisywać pomysły, musisz pomyśleć o tym, komu będziesz sprzedawać. Kiedy już się na to zdecydujesz, łatwiej będzie wybrać niszę i czerpać z tego korzyści. Możesz w ten sposób zarobić więcej pieniędzy, zamiast tworzyć masę produktów, których nikt nie kupi.

Jednym z najlepszych miejsc do sprzedaży materiałów do wydrukowania jest Etsy. Każdego miesiąca miliony ludzi korzystają z rynku i są szanse, że natkną się na Twoje produkty.

Jeśli potrzebujesz trochę inspiracji, oto kilka pomysłów do wydrukowania na początek:

 • Listy kontrolne
 • Planiści
 • Arkusze zadań
 • Zaproszenia
 • Sztuka ścienna

Jednym ze sposobów tworzenia materiałów do wydrukowania jest Canva. To prosty proces tworzenia produktów cyfrowych, które można następnie przesłać do Etsy w celu sprzedaży. Aby mieć pewność, najpierw sprawdź warunki licencji Canva.

Pracownik Wprowadzania Danych

To kolejna praca na klawiaturze dla mam, które mają przydatne umiejętności pisania na klawiaturze. Urzędnicy zajmujący się wprowadzaniem danych pracują dla różnych firm, takich jak szpitale, kancelarie prawne i kliniki, wprowadzając dane do komputerów.

Twoim zadaniem jako urzędnika ds. wprowadzania danych jest utrzymywanie porządku w danych firmy i musisz być skrupulatny w swojej etyce pracy. Wszystkie wprowadzone informacje będą musiały być precyzyjne, aby korekta była jedną z Twoich umiejętności. Może to być powtarzalna praca, ale jest wygodna, gdy można ją wykonać w domu.

Inne zadania urzędnika ds. wprowadzania danych obejmują:

 • Monitorowanie informacji w systemie
 • Okresowo sprawdzaj dokładność danych
 • Przejrzyj informacje w bazie danych

Jest to jedna praca, która nie wymaga dyplomu, aby rozpocząć, ale każda firma przeprowadzi swoje szkolenia. Średnia pensja urzędników zajmujących się wprowadzaniem danych wynosi 34 000 rocznie.

Moderator

Czy chciałbyś mieć pracę, w której rozmawiasz z ludźmi przez cały dzień? Moderatorzy pracują dla różnych firm lub stron internetowych, udostępniając treści, zatwierdzając posty, rozmawiając z członkami, promując treści i dbając o to, aby wszystko działało płynnie.

To fantastyczny sposób na zarabianie pieniędzy przez mamy, jeśli lubią kontaktować się z innymi. Jeśli jesteś zainteresowany tą pracą, możesz znaleźć stanowiska, sprawdzając tablice ogłoszeń online. Będziesz moderował grupy na Facebooku, seminaria internetowe, a nawet fora biznesowe.

Większość moderatorów zarabia około 15 USD na godzinę lub więcej, w zależności od firmy.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych aplikacji, takich jak Fetch Rewards (przewodnik 2023!)

Opieka nad zwierzętami domowymi

Czy kochasz koty, psy i inne futrzane lub łuskowate stworzenia? Jeśli tak, to opieka nad zwierzętami domowymi może przynieść dodatkowe pieniądze i ostatecznie zmienić się w zgiełk boczny.

Niektóre z Twoich codziennych obowiązków będą obejmować:

 • Dawanie jedzenia i wody
 • Szczotkowanie futra
 • Podawanie leków w razie potrzeby
 • Czyszczenie zębów
 • Regularne spacery
 • Sprzątanie kuwet (yikes)

Miejsca takie jak Rover zatrudniają opiekunów do pracy z domu. Możesz ustawić stawki i wybrać harmonogram. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy ze zwierzętami lub wcześniejsza praca ze zwierzętami domowymi.

Pisz i zarabiaj

Jednym z najpopularniejszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie jest pisanie. Pisanie to idealna umiejętność, ponieważ można ją wykorzystać na wiele sposobów. Możesz oferować usługi jako niezależny pisarz online.

Możesz to zrobić:

Innym fajnym sposobem na zarabianie pieniędzy na tej umiejętności jest pisanie wierszy dla firm produkujących kartki z życzeniami i krótkich artykułów na blogi. Poszukaj koncertów w Fiverr lub ofert pracy w Indeed. Możesz nawet założyć bloga, pisać treści i zarabiać na tym.

Wirtualny organizator

Są ludzie, którzy uwielbiają organizować rzeczy. Czy jesteś jednym z nich? Wirtualni organizatorzy wykorzystują technologię do organizowania czyjegoś domu lub stylu życia. Możesz pomóc swoim klientom w realizacji ich wizji i poprowadzić ich we właściwym kierunku podczas zarządzania bałaganem lub innymi potrzebami.

Jak sama nazwa wskazuje, wszystko odbywa się wirtualnie. Może to być połączenie przez Zoom lub przez telefon. Jak sprawdzić, czy nadajesz się do tej roli:

 • Dobrze z technologią
 • Super zorganizowany
 • Znajomość wideokonferencji
 • Możliwość pracy w pojedynkę

Praca jako Wirtualny Organizator pozwala rezerwować klientów i pracować kiedy chcesz.

Agent wsparcia technicznego

Możesz zostać zatrudniony do pracy jako agent wsparcia technicznego i pracować z domu. Większość tych zadań wymaga pomocy klientom przez telefon, e-mail lub czat.

To idealna okazja do pracy zdalnej, jeśli masz dobre umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętność prostego wyjaśniania rzeczy i zdolność pomagania ludziom w rozwiązywaniu problemów. Ta praca wymaga ciągłej interakcji, więc pamiętaj o tym przed złożeniem wniosku online.

Jednym z najlepszych miejsc do pracy jako agent wsparcia technicznego jest Apple. Mają nawet role wsparcia na czacie, jeśli czujesz się z tym bardziej komfortowo.

Publikowanie o niskiej zawartości

Czy wiesz, że możesz tworzyć książki bez jakiejkolwiek treści i sprzedawać je online? Jest już od jakiegoś czasu, ale publikowanie o niskiej zawartości cieszy się rosnącą popularnością. Przykładami książek o niskiej zawartości są pamiętniki, notatniki, planiści, szkicowniki i trackery.

Tworzenie tych książek jest wygodne, ponieważ jest bardzo poszukiwane i łatwe do stworzenia. Sam zrobiłem kilka, używając Canvy. Możesz założyć konto Amazon KDP, stworzyć swoją książkę i przesłać ją, aby sprzedawać te książki. Pamiętaj, aby zbadać nisze książkowe o niskiej zawartości i które z nich są najbardziej popularne.

Gdzie znaleźć pracę dla mam w domu

Aby znaleźć odpowiednią pracę, powinieneś szukać we właściwych miejscach i badać wymagania dotyczące pracy. Kilka legalnych miejsc, w których możesz spróbować, to:

Polecam budowanie portfolio, jeśli chcesz zajmować się pisaniem, korektą i innymi niezależnymi stanowiskami w pełnym wymiarze godzin. Niektóre stanowiska z tej listy wymagają wypromowania się. Jako menedżer Pinteresta lub wirtualny organizator możesz nie być w stanie tak łatwo znaleźć pracy. Tworzenie kont w mediach społecznościowych, takich jak Instagram lub strona na Facebooku, może ci w tym pomóc.

Możesz także zadzwonić do lokalnych firm, aby sprawdzić, czy zatrudniają.

Rozpocznij pracę dla mamy w domu już dziś

Praca w domu z dziećmi nie jest łatwa. I nawet jeśli twoje dzieci są starsze i nie ma ich w domu przez większość dnia, nadal może być ciężko. Te oferty pracy online są świetne dla mam, ponieważ są elastyczne i pozwalają ci robić inne „mamy rzeczy” w ciągu dnia. Możesz zarabiać dodatkowe pieniądze lub dochód w pełnym wymiarze godzin każdego miesiąca, rozpoczynając elastyczną pracę dla mamy.

Więcej artykułów z Wealth of Geeks