20 najlepiej płatnych prac na zewnątrz bez dyplomu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 20 najlepiej płatnych prac na zewnątrz bez dyplomu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Siedzenie w domu dzień po dniu przez wiele godzin tylko po to, by przynieść do domu wypłatę, może stać się monotonną uciążliwością. Nic dziwnego, że tak wielu ludzi szuka najlepszej pracy na świeżym powietrzu, aby uciec od duszących boksów. Okazało się, że przebywanie na świeżym powietrzu nie tylko poprawia nastrój, ale jest również dobre dla ogólnego stanu zdrowia.

Praca na zewnątrz może pojawiać się i znikać w zależności od pory roku. Ale ilość pieniędzy, które możesz zarobić, może przebić pracę w domu, która obecnie wysysa z ciebie życie. Nie masz nic do stracenia, próbując pracy w przyrodzie bez dyplomu.

Nie zadowalaj się karierą, która nie daje satysfakcji. Jeśli kochasz przebywać na świeżym powietrzu i chcesz doświadczać tego na co dzień, wybierz jedną z najlepszych karier na świeżym powietrzu.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

20 najlepszych prac na świeżym powietrzu, które dobrze płacą bez dyplomu

Jeśli pragniesz wspaniałego wypoczynku na świeżym powietrzu i masz dość życia w boksie, oto najlepsze oferty pracy w branży outdoorowej. Możesz stworzyć swój własny harmonogram, niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowej pracy tylko w sobotę, czy też pełnego zastąpienia dochodów w pełnym wymiarze godzin. Znajdź ten, który najbardziej Cię intryguje i realizuj swoją pasję.

1. Zarabiaj na wyprowadzaniu psów

Wyprowadzacze psów są niedoceniani. Jest to niezwykle opłacalna praca, a ponadto możesz dodać kilku futrzanych przyjaciół do swojej załogi. Zaoferuj swoim sąsiadom usługi wyprowadzania psów, publikuj o tym w swojej okolicy lub reklamuj się online.

Osoby wyprowadzające psy mogą podejmować regularne, przewidywalne prace związane z wyprowadzaniem psów. Mają także możliwość przyjmowania sporadycznych prac. Ustaw stawki i godziny, w których chcesz pracować, aby wieść satysfakcjonujące życie jako wyprowadzacz psów. Dodaj wyprowadzacza psów do swojej listy najlepszych ofert pracy na świeżym powietrzu i zarejestruj się Care.com znaleźć klientów.

2. Załóż blog o kempingach

Jedną z najbardziej kreatywnych prac na świeżym powietrzu jest bycie blogerem, który pisze o rzeczach na świeżym powietrzu, takich jak biwakowanie. Masz kontrolę nad treściami, o których piszesz na swoim blogu. Jeśli lubisz obozować, napisz o tym na blogu.

Zacznij od poinformowania czytelników o najlepszych kempingach, najlepszym sprzęcie kempingowym, swoich doświadczeniach i tak dalej. Zarabiaj na obozach i dziel się doświadczeniami na swoim blogu, umieszczając reklamy w swoich postach i dodając linki partnerskie za każdym razem, gdy odnosisz się do produktu kempingowego. Jeśli czytelnik kupi produkty za pośrednictwem Twojego linku, otrzymasz prowizję.

🔥 Zalecana:  Używaj TikTok bez konta: 3 metody, które faktycznie działają

Powiązany: Praca, która płaci ponad 200 000 $

3. Zostań pszczelarzem

Pszczelarz to jedna z najlepszych prac na świeżym powietrzu bez dyplomu, ponieważ możesz zarabiać dobre pieniądze i jednocześnie zmieniać ekosystem. Załóż własną firmę pszczelarską na swoim podwórku lub w innym miejscu na swojej posesji. Możesz kontrolować, ile uli chcesz mieć, co będzie dyktować, ile pieniędzy możesz zarobić na tym biznesie.

4. Zostań przewodnikiem turystycznym

Są wędrowcy, którzy chcą odkrywać nowe szlaki lub początkujący, którym trzeba pokazać liny. Możesz zaoferować tym osobom wycieczki piesze, aby pomóc im odkryć nowe, piękne miejsca na świeżym powietrzu. Możesz także pomóc nowym wędrowcom zrozumieć różne wysokości i szlaki turystyczne, od których powinni zacząć.

Podczas wycieczek możesz edukować turystów na temat roślin i dzikiej przyrody, które są rodzime dla tego obszaru. Nie zapomnij wskazać im czegoś niebezpiecznego, na co powinni uważać. Ustaw stawkę godzinową lub dzienną, aby zapewnić turystom te ekskluzywne wycieczki i zarabiać na wędrówce.

5. Uruchom wędkarski kanał YouTube

Wędkarstwo to sport, którego opanowanie wymaga sporo praktyki. Niezależnie od tego, czy robisz to rekreacyjnie, czy na zawody, możesz nagrać siebie podczas wyprawy na ryby. Prześlij te nagrania na swój własny kanał YouTube i zarabiaj na połowach z wirtualną publicznością.

YouTuberzy otrzymują zapłatę za wyświetlanie reklam w swoich filmach i polecanie podmiotów stowarzyszonych, u których można robić zakupy. Zacznij od podstawowego łowienia 101, a następnie stopniowo zwiększaj poziom trudności z każdym filmem, aby Twoi widzowie mogli śledzić i uczyć się z Twoich filmów w YouTube.

6. Zostań nauczycielem na świeżym powietrzu

Istnieje wiele możliwości zarabiania na nauczaniu i prowadzeniu zajęć na zewnątrz. Naucz jogi lub innych rodzajów zajęć fitness na świeżym powietrzu. Możesz także prowadzić zajęcia dla dzieci na świeżym powietrzu za pośrednictwem stron takich jak Tinkergarten, gdzie zachęcasz małe umysły do ​​eksploracji na świeżym powietrzu.

Powiązany: Jak zarabiać na ćwiczeniach

7. Prowadź lekcje jazdy konnej

Jeśli masz doświadczenie z końmi, rozważ nauczanie jazdy konnej dla tych, którzy chcą się uczyć. Możesz uczyć dzieci i dorosłych początkujących lub trenować jeźdźców, którzy chcą brać udział w zawodach. Opłata godzinowa lub miesięczna dla osób, które chcą nadal korzystać z Twoich usług.

8. Zostań testerem parku rozrywki

Jeśli lubisz dreszczyk emocji i słońce, zostań testerem parku rozrywki. Podróżuj do różnych parków rozrywki w całym kraju i zdobywaj doświadczenie. Możesz zostać pracownikiem parku, aby przetestować park, skorzystać z bloga, aby zgłosić swoje doświadczenia, lub zostać tajemniczym klientem parków rozrywki.

9. Zostań fotografem przyrody

Fotografowie mogą robić zdjęcia ludzi, krajobrazów i innych obszarów zewnętrznych. Jeśli dobrze radzisz sobie z aparatem i chcesz być na zewnątrz, aby zobaczyć, co ta ziemia ma do zaoferowania, zostań fotografem specjalizującym się w przyrodzie.

Wybierz się na spacer do nowych miejsc i uchwyć piękno okolicy. Sprzedawaj zdjęcia lokalnym sklepom, aby wyeksponować swoje prace lub sprzedawaj je we własnym sklepie internetowym. Możesz także przyjmować klientów, którzy chcą, abyś wyszedł i sfotografował określone malownicze widoki.

🔥 Zalecana:  54-punktowa lista kontrolna dla start-upów i nowych firm

Powiązany: Jak zarobić na życie w dziczy

10. Zostań Strażnikiem Parku Stanowego

Park Rangers to pracownicy państwowi, których zadaniem jest utrzymywanie parków w czystości i bezpieczeństwie. Upewnij się, że odwiedzający park przestrzegają zasad, pomagaj każdemu, kto potrzebuje pomocy i edukuj innych na temat dzikich zwierząt w okolicy. Jako pracownik państwowy byłbyś również wtajemniczony w państwowe świadczenia i wynagrodzenie. To sprawia, że ​​bycie strażnikiem parku jest jedną z najlepszych karier na świeżym powietrzu.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

11. Zdobądź pracę w mieście zajmującym się utrzymaniem wody

Personel zajmujący się konserwacją wody pracuje na zewnątrz, czyszcząc miejskie odpływy i rury, które mogą zostać zatkane przez zanieczyszczenia lub ruchy natury. Ten rodzaj pracy pomaga utrzymać wodę zdatną do picia i filtruje wodę, która musi być kierowana do określonych obszarów. Skontaktuj się z okolicznymi obszarami, aby znaleźć prace miejskie w zakresie konserwacji wody.

Powiązany: Jak zostać groomerem dla zwierząt

12. Zostań ratownikiem

Ratownicy to najbardziej poszukiwane zawody na świeżym powietrzu, zwłaszcza latem. Jeśli masz umiejętności pływackie i masz pasję do pomagania innym, stanowisko ratownika może być dla Ciebie najlepsze. Ratownicy mogą znaleźć pracę nad jeziorami, parkami wodnymi, basenami społecznościowymi i innymi prywatnymi basenami. Możesz nawet odkryć, że niektóre z najlepszych prac na oceanie wpadają w ręce doświadczonych ratowników, którzy pilnują plaży.

13. Zostań niezależnym pisarzem o wędrówkach

Niezależni pisarze mają możliwość pisania dla klientów w wybranej przez siebie niszy. Oznacza to, że możesz pisać o wędrówkach i zabierać swoją pracę na zewnątrz. Klienci mogą poprosić Cię o znalezienie nowych szlaków turystycznych lub opisanie Twoich wrażeń z wędrówek po określonych obszarach. Pisz świetne artykuły o pieszych wędrówkach, aby nadal uszczęśliwiać swoich klientów.

Powiązany: Praca, w której czujesz się jak na wakacjach

14. Oferuj usługi kształtowania krajobrazu

Architektura krajobrazu ma potencjał, aby być jedną z najlepszych prac na świeżym powietrzu, która płaci ponad 100 000 $. W zależności od liczby klientów, których chcesz przyjąć i pory roku, możesz osiągnąć znaczny dochód w branży kształtowania krajobrazu. Oferuj usługi swoim sąsiadom, reklamuj się w okolicznych miastach i udostępniaj informacje o swojej firmie online, aby rozwinąć swój startup.

15. Zostań wychowawcą obozu

Doradcy obozowi są potrzebni przez cały rok na obozach letnich, obozach biblijnych, obozach naukowych, obozach sportowych i innych. Znajdź obóz, który Cię interesuje, aplikuj na stanowisko i zacznij wywierać wpływ jako doradca obozowy dla dzieci na świeżym powietrzu.

Powiązany: Jak zostać opiekunką do dzieci

16. Zostań influencerem kempingowym

Jeśli lubisz jeździć na kemping, czeka Cię niespodzianka. Wykorzystaj swoje umiejętności kempingowe i wycieczki, aby zostać influencerem, który promuje sprzęt kempingowy, produkty i miejsca docelowe. Influencerzy promują produkty za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby zachęcić obserwujących do zakupu produktów za pomocą specjalnego kodu lub linku. Influencerzy pobierają prowizję od każdego zakupu dokonanego za pomocą tych linków lub kodów.

🔥 Zalecana:  Recenzja MogoTrade: aplikacja do handlu akcjami bez prowizji dla Kanadyjczyków

17. Zostań rybakiem

Jako rybak możesz zarabiać, sprzedając swoje połowy, biorąc udział w zawodach wędkarskich lub szkoląc innych, aby odnosili sukcesy. Możesz także dołączyć do załogi rybackiej, aby razem łowić ryby i dzielić zyski. Jeśli masz umiejętności i doświadczenie jako rybak, możesz zarabiać na życie, robiąc coś, co kochasz na zewnątrz.

Powiązany: Jak zostać filmowcem

18. Utwórz eBook o miejscach na świeżym powietrzu

Nie ma nic lepszego niż możliwość dzielenia się swoimi wycieczkami z innymi. Możesz to zrobić, pisząc eBook o swoich eksploracjach na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy chcesz podzielić się informacjami na temat miejsc na wakacje, czy doświadczeniami z obserwowania ptaków w lokalnym parku, możesz to zrobić w swoim e-booku.

Sprzedawaj swoje eBooki i szybko zacznij zarabiać. Pomyśl o tym jako o swoim własnym sposobie tworzenia najlepszych miejsc pracy w przyrodzie bez dyplomu.

19. Zostań ranczem i/lub kierownikiem gospodarstwa

Rancza i farmy potrzebują kogoś do pomocy w utrzymaniu obiektów. Możesz ubiegać się o bycie osobą do wykonywania tej pracy i otrzymywać wynagrodzenie za pracę na zewnątrz jako zarządca nieruchomości. Zajmuj się uprawami, zwierzętami i ogólną strukturą ziemi. Zarabiaj na godziny lub negocjuj miesięczną pensję, która pasuje do Twojego stylu życia.

20. Sprzedaj internetowy kurs ogrodniczy

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak założyć i dbać o ogród warzywny, możesz sprzedać im kurs online, szczegółowo opisujący kroki, które powinni podjąć, aby tak się stało. Podziel się wszystkimi wskazówkami i sztuczkami dotyczącymi ogrodnictwa, aby pomóc im zacząć na właściwej stopie. Sprzedawaj kurs online za cenę, która Ci odpowiada i zarabiaj na życie sprzedając swoje rośliny i wiedzę.

Powiązany: Recenzja Samcarta

Praca na świeżym powietrzu jest zdrowa na wiele sposobów

Twoje życie jest warte więcej niż wypłata z pracy, której nie lubisz. Czas zacząć czerpać radość z pracy, której poświęcasz wiele godzin dziennie. Skorzystaj z najlepiej płatnych ofert pracy na świeżym powietrzu, aby naprawdę zmienić swoje życie.

Od blogowania po pszczelarstwo, a nawet testowanie parków rozrywki — nie brakuje ofert pracy na świeżym powietrzu, które możesz znaleźć lub rozpocząć samodzielnie. Życie jest zbyt krótkie; zrób sobie karierę, która przyniesie Ci najwięcej słońca i szczęścia.