2 najlepsze sposoby przeglądania czyichś zdjęć na Instagramie bez obserwowania ich konta

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 2 najlepsze sposoby przeglądania czyichś zdjęć na Instagramie bez obserwowania ich konta

Spis treści:

2 najlepsze sposoby przeglądania czyichś zdjęć na Instagramie bez obserwowania ich konta

2 sposoby przeglądania czyichś zdjęć na Instagramie bez ich wiedzy

Widzowie profilu prywatnego na Instagramie

Przeglądanie konta na Instagramie za pomocą aplikacji Xnspy

Dokładnie zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom!

Wśród aplikacji społecznościowych Instagram jest jedną z najczęściej używanych aplikacji. Według najnowszego raportu, 73% nastolatków korzysta z Instagramaz czego 25% twierdzi, że jest to ich ulubiona platforma mediów społecznościowych.

Popularność ma swoją cenę, a Instagram nie jest wyjątkiem. To raj dla hakerów, w którym robią wszystko, co w ich mocy, aby oddzielić ludzi od ich ciężko zarobionych pieniędzy. A dla nich dzieci są najłatwiejszym celem ze względu na ich bezbronność.

Dzieci jako dzieci nie zastanawiają się, czy osoba, z którą zaprzyjaźniają się online lub z którą udostępnia informacje, jest godna zaufania. Hakerzy wykorzystują tę nieostrożność, wysyłając złośliwe linki podszywające się pod nagrody w postaci obracającego się koła lub linki do gier online. W ten sposób hakerzy uzyskują dostęp do urządzenia celu i umieszczają na nim złośliwe oprogramowanie.

Jeśli jesteś rodzicem, chciałbyś, aby byli bezpieczni. Podczas gdy wielu rodziców po prostu nakłada ograniczenia na to, jak długo ich dzieci mogą korzystać z Instagrama, to nie wystarczy. Ważne jest, aby czas spędzony w aplikacji był bezpieczny.

Wiedząc, kogo Twoje dzieci śledzą na Instagramie, z kim mają kontakt i jakiego rodzaju treści udostępniają, możesz mieć pewność, że nie są wykorzystywane.

Jednym ze sposobów zapewnienia im bezpieczeństwa jest dodanie ich do znajomych, dzięki czemu rodzice będą mogli śledzić ich aktywność. Ale dzieci zwykle odmawiają przyjęcia zaproszeń rodziców do znajomych. To dlatego, że nie chcą dzielić się swoimi działaniami online z rodziną i chcą zachować to w tajemnicy.

Na szczęście istnieją inne sposoby, dzięki którym rodzice mogą przeglądać profile i posty swoich dzieci na Instagramie, nie stając się ich przyjaciółmi. Przyjrzyjmy się dwóm z nich!

🔥 Zalecana:  Korzystaj z Google Colab jak profesjonalista – w stronę sztucznej inteligencji

2 sposoby przeglądania czyichś zdjęć na Instagramie bez ich wiedzy

Polityka prywatności Instagrama nie zezwala przypadkowym użytkownikom na przeglądanie profili i zdjęć użytkownika konta prywatne. Dzieci zwykle nie wolą dodawać swoich rodziców lub innych członków rodziny do swoich profili w mediach społecznościowych. Ponadto nie możesz się z nimi połączyć, jeśli zablokowali Cię na Instagramie.

Poniżej przedstawiono dwa sposoby, dzięki którym możesz zobaczyć, co Twoje dzieci publikują na Instagramie, jakie rodzaje zdjęć wymieniają i czy udostępniają osobiste rzeczy nieznajomym. Porozmawiajmy więc:

Widzowie profilu prywatnego na Instagramie

Pierwszym rozwiązaniem będzie użycie zewnętrznych przeglądarek prywatnych profili na Instagramie. Chociaż w Internecie dostępnych jest wiele narzędzi, wybraliśmy dwa z pozytywnymi recenzjami i ocenami użytkowników.

Pudełko na zastrzyki

Injectbox to przeglądarka prywatnych profili na Instagramie. To narzędzie ma najprostszy interfejs użytkownika, umożliwiając szybkie i bezproblemowe wykonanie pracy. Oto, co musisz zrobić:

⮚ Odwiedź oficjalną stronę Injectbox. Aby uzyskać dostęp do opcji „Prywatna przeglądarka Instagram”, przewiń trochę w dół i kliknij ją.

⮚ Upewnij się, że wpisujesz poprawną nazwę użytkownika

⮚ Zaraz po wprowadzeniu nazwy użytkownika pojawi się lista informacji, w tym liczba obserwujących i ich lokalizacja. Wybierając „Potwierdź nazwę użytkownika”, możesz zweryfikować i potwierdzić.

⮚ Injectbox pozwoli Ci wybrać pomiędzy obserwującymi a zdjęciami po zakończeniu potwierdzania. Wybierz ten, który chcesz zobaczyć.

⮚ Następnie kliknij „Odblokuj profil” i uzupełnij CAPTCHA, która się pojawi.

⮚ Wróć do profilu na Instagramie i wybierz sekcję „problem”, aby wyświetlić profil.

⮚ Załaduj ponownie stronę, aby sprawdzić, czy została odblokowana.

Szklagram

Glassagram to kolejna internetowa przeglądarka profili na Instagramie, która pozwala użytkownikom oglądać i pobierać historie określonej osoby. Aby przetestować bezpłatny anonimowy profil na Instagramie lub przeglądarkę historii od Glassagram, wykonaj następujące kroki:

⮚ Odwiedź oficjalną stronę internetową firmy i kliknij wyświetloną tam opcję „Wypróbuj teraz”.

⮚ Następnie należy wprowadzić nazwę użytkownika konta na Instagramie, którego historie chcesz widzieć anonimowo.

⮚ Wybierz „Obejrzyj teraz” po wprowadzeniu nazwy użytkownika.

⮚ Po pomyślnym odzyskaniu konta możesz wybrać „przejdź do konta” i przeglądać profil na Instagramie bez wiedzy osoby docelowej.

🔥 Zalecana:  Najlepsze karty kredytowe bez opłat w Kanadzie w maju 2023 r

Zanim skorzystasz z tej metody, pamiętaj, że przeglądarki profili na Instagramie nie zawsze działają, więc możesz nie mieć dostępu do profilu docelowego za każdym razem. Dzieje się tak dlatego, że mechanizmy ochrony prywatności na Instagramie czasami atakują konta użytkowników.

W najlepszym przypadku osoby przeglądające prywatne profile na Instagramie zapewniają przeciętny sposób na szpiegowanie aktywności dzieci na Instagramie. Na szczęście inna niezawodna metoda ułatwia przeglądanie czyjegoś profilu na Instagramie i zdjęć bez obserwowania jego konta. Przyjrzyjmy się temu!

Przeglądanie konta na Instagramie za pomocą aplikacji Xnspy

Korzystanie z aplikacji monitorującej to kolejna opcja, którą masz. Z pomocą Xnspy Instagram app, możesz przeglądać zdjęcia docelowego użytkownika bez obserwowania go. Działa zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Po zainstalowaniu tej aplikacji na urządzeniu docelowym natychmiast rozpoczyna monitorowanie.

Nie musisz tworzyć anonimowego konta ani kopiować i wklejać adresów URL, jak w przypadku Inject box i Glassagram, ponieważ oprogramowanie działa zdalnie. Fakt, że narzędzie Xnspy do zdalnego monitorowania na Instagramie wystarczy zainstalować tylko raz na telefonie docelowym, odróżnia je od innych przeglądarek profili na Instagramie. Następnie program automatycznie przechwytuje działania docelowych użytkowników na Instagramie.

Funkcja nagrywania ekranu w czasie rzeczywistym w tej aplikacji przechowuje zebrane dane na bezpiecznych serwerach, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem portalu internetowego. Będziesz musiał się zalogować, wprowadzając swoje dane uwierzytelniające i będziesz mógł zdalnie przeglądać profil i zdjęcia docelowego użytkownika.

Jak działa aplikacja monitorująca Xnspy?

Działający mechanizm – Instalacja aplikacji na telefonie docelowym zajmuje tylko kilka minut. Po zainstalowaniu skonfiguruj go zgodnie z ustawieniami urządzenia. Następnie zacznie zbierać dane/informacje z telefonu docelowego i przesyłać je na serwer. Możesz zalogować się za pośrednictwem portalu i uzyskać dostęp do zebranych danych.

Jak monitorować Instagram za pomocą Xnspy?

Krok 1: Odwiedź cp.Xnspy.com

Na telefonie lub komputerze przejdź do strony cp.Xnspy.com. Wprowadź dane logowania, które otrzymałeś od Xnspy e-mailem, aby uzyskać dostęp do swojego konta.

🔥 Zalecana:  19 najlepszych sposobów na zwiększenie motywacji do zarabiania pieniędzy

Krok 2: Wybierz swoje urządzenie

Lista urządzeń pojawi się na ekranie po zalogowaniu. Wybierz typ urządzenia dziecka z listy.

Krok 3: Znajdź „Rejestrator ekranu”

Zlokalizuj opcję „Screen Recorder” na pulpicie nawigacyjnym, korzystając z menu rozwijanego po lewej stronie ekranu.

Krok 4: Wybierz „Instagram”

Zobaczysz przed sobą okno ze wszystkimi nagraniami ekranu. Skorzystaj z paska nawigacyjnego u góry ekranu, aby zlokalizować Instagram.

Krok 5: Wyświetl działania

Po wybraniu opcji „Instagram” możesz wyświetlić całą aktywność na Instagramie dla wszystkich użytkowników urządzeń, w tym znaczniki czasu i daty.

Jak przeglądać zdjęcia z Instagrama za pomocą Xnspy?

Zdjęcia przesłane z Instagrama na Androida i iPhone’a są zapisywane w galerii. Korzystając z opcji Multimedia i zdjęcia, użytkownicy mogą przejść do folderu Instagram.

Krok 1: Znajdź „Zdjęcia”

Przejdź do pulpitu nawigacyjnego i wybierz „Zdjęcia” z menu rozwijanego, aby wyświetlić przesłane zdjęcia z Instagrama.

Krok 2: Wybierz „Zdjęcia”

Aby uzyskać dostęp do galerii zdjęć urządzenia docelowego, kliknij „Zdjęcia”. Wszystkie obrazy aktualnie przechowywane na urządzeniu zostaną wyświetlone w otwartym oknie.

Krok 3: Wyszukaj „Zdjęcia z Instagrama”

Na ekranie poszukaj ikony „Szukaj” w prawym górnym rogu. Wybierz Instagram z menu, które pojawi się po kliknięciu na niego. Następnie wybierz czerwony przycisk „Szukaj”, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia przesłane przez użytkownika na Instagramie.

Dokładnie zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom!

Instagram znacznie się rozwinął od swoich skromnych początków w 2012 roku. Szybko staje się popularny wśród dzieci. Chociaż platforma ma wiele do zaoferowania Twoim dzieciom, nie możemy ignorować związanych z nią zagrożeń. Będąc ich rodzicami lub opiekunami, Twoim obowiązkiem jest zapewnienie im bezpieczeństwa online.

Możesz wypróbować przeglądarki profili Injectbox i Glassagram na Instagramie, aby zobaczyć posty i zdjęcia, które udostępniają Twoje dzieci. Jednak nie są one niezawodne i często nie są w stanie odblokować profili.

Alternatywnie, użycie aplikacji Xnspy do potajemnego przeglądania kont na Instagramie jest lepszą i bardziej niezawodną opcją. Jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także rejestruje każdą aktywność na koncie docelowym, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo Twoim dzieciom.