19 typowych problemów ze Snapchatem i jak je naprawić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 typowych problemów ze Snapchatem i jak je naprawić

Snapchat to świetna sieć mediów społecznościowych używana przez młodych ludzi do udostępniania i łączenia się ze znajomymi. Od czasu stworzenia aplikacji widzieliśmy wiele aktualizacji.

Od różnych problemów, które powodują, że usługa aplikacji jest ograniczona do wszystkich typowe problemy ze Snapchatem wciąż się spotykamy.

Każda aplikacja i strona internetowa ulega awarii, przynajmniej raz w życiu, to normalna rutyna dla dużych platform technologicznych. Ale zapewniają również wiele aktualizacji aplikacji, które rozwiązują te problemy, a jednocześnie powodują inne błędne błędy.

W tym przewodniku zebraliśmy wszystkie typowe problemy ze Snapchatem, z którymi ludzie zwykle spotykają się w aplikacji, oraz wskazówki naprawić te błędy.

Najczęstsze komunikaty o błędach Snapchata

Różne aktualizacje rozwiązujące każdy problem napotkany przez aplikację Snapchat. Od czasu do czasu pojawiały się nowe problemy, ale zawsze były aktualizowane naprawić powszechny problem na Snapchacie.

1. Snapchat nie działa

Dlaczego Snapchat nie działa? Wiele osób zadawało to pytanie i szukało odpowiedzi na ten problem i zastanawia się, dlaczego ich Snapchat nie działa dobrze.

Cóż, to jest wspólny problem dla wszystkich użytkowników Snapchata i możesz zobaczyć ten typ błędu z dwóch głównych powodów.

Poprawka: Snapchat nie działa

Słabe połączenie internetowe: Jeśli masz słabe połączenie internetowe na swoim urządzeniu, co może bardzo spowolnić sieć, możesz napotkać tego rodzaju problem.

Snapchat nie ładuje się, a aplikacja nie będzie działać tak, jak kiedyś.

Zawsze Sprawdź swoje połączenie z internetem jeśli działa poprawnie, możesz użyć innych aplikacji lub przejść do przeglądarki internetowej i wejść na stronę internetową, aby sprawdzić, czy działa.

Snapchat nie działa: Jeśli Twój internet działa dobrze, innym powodem jest serwer Snapchata.

Jeśli ich serwery są wyłączone z powodu konserwacji lub innych problemów, Snapchat nie będzie mógł ładować ani nawet wysyłać wiadomości.

Dotyczy to wszystkich osób korzystających z aplikacji lub osób w określonej lokalizacji.

Aby sprawdzić, czy serwery Snapchata nie działają, możesz użyć Detektor w dół wiedzieć. Lub sprawdź, czy inne osoby również narzekają na ten sam problem.

Będziesz musiał poczekać, aż serwery będą działać, zanim będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji.

2. Biały tekst Snapchata

Wielu użytkowników doświadcza tego rodzaju problemów. Jeśli zobaczysz, że Twoje konto Snapchat ma tekst w jasnoszarym kolorze, będziesz wiedział, że jest błąd.

Ten biały Snapchat utrudnia ci zobaczenie czegokolwiek w aplikacji, ale jeśli jesteś użytkownikiem od dawna, możesz wiedzieć, gdzie iść i dotknąć, ale dla innych jest to trudne.

Poprawka: biały tekst Snapchata

Są rzeczy, które powinieneś zrobić, gdy zaczniesz widzieć tego typu znaki błędów na swoim koncie Snapchat.

Wypróbuj różne sposoby rozwiązywania problemów, takie jak zamykanie i ponowne otwieranie aplikacji, wylogowywanie i ponowne logowanie, ponowne uruchamianie urządzenia, wymuszanie zatrzymania, czyszczenie pamięci podręcznej lub czyszczenie danych w systemie Android.

Jeśli problem nie zniknie, możesz poczekać, aż Snapchat wyjdzie z aktualizacją, która naprawi problem z aplikacją.

Następnie możesz zaktualizować aplikację ze sklepu Google Play Store lub Apple App Store. To rozwiąże problem.

3. Tekst Snapchata utknął za przyciskami

Jeśli tekst Snapchata utknął za przyciskami, oznacza to, że w aplikacji jest błąd. Snapchat często się psuje i musisz uważać.

Ten błąd spowoduje, że tekst utknie i nie będzie można go kliknąć, gdy spróbujesz coś zrobić.

Poprawka: tekst Snapchata utknął za przyciskami

Aby rozwiązać ten problem na Snapchacie, który uniemożliwia klikanie i wykonywanie zadań.

Konieczne będzie wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji w aplikacji (iPhone i Android) lub w ustawieniach telefonu z Androidem.

Możesz wyczyścić pamięć podręczną w aplikacji Snapchat na iPhone’a i Androida. Otwórz Snapchat > ​​Bitmoji > Ustawienia > Wyczyść pamięć podręczną > następnie kontynuuj.

Możesz także spróbować wymusić zatrzymanie aplikacji lub wyczyścić dane, jeśli używasz Androida. Jeśli to nie działa, zaktualizuj Snapchata do najnowszej wersji.

4. Aparat Snapchata nie działa (czarny ekran)

Problem czarnego ekranu dotyczy osób, które nie przyznały Snapchat zezwalający na dostęp do aparatuale to nie jest problem.

Jeśli otworzysz Snapchata, możesz zostać powitany czarnym ekranem „Ups Snapchat to błąd aplikacji Aparat”.

Ten czarny ekran znajduje się na karcie aparatu, co nie pozwala na robienie zdjęć ani nagrywanie filmów.

Poprawka: Ups Snapchat to błąd aplikacji Aparat

Jeśli nie zezwolisz Snapchatowi na korzystanie z aparatu, pojawi się czarny ekran, który uniemożliwi Ci robienie filmów i robienie zdjęć.

Aby usunąć czarny ekran, musisz zezwolić Snapchatowi na kamerę.

Aby udzielić pozwolenia na swoim iPhonie i urządzeniu z Androidem: otwórz Snapchat > ​​Bitmoji > Ustawienia > Uprawnienia > następnie kliknij „Dotknij, aby włączyć” w sekcji aparatu.

Jeśli zobaczysz „Dotknij, aby włączyć”, oznacza to, że nie dałeś Snapchatowi uprawnień do aparatu.

Ale jeśli nic nie ma, a czarny ekran nadal się wyświetla, możesz się wylogować i zalogować ponownie na swoje konto. To rozwiąże problem, jeśli nie, zaktualizuj aplikację Snapchat.

5. Komunikat o błędzie sieci zablokowanej przez Snapchata

Jeśli otrzymujesz tego rodzaju błąd podczas korzystania z aplikacji Snapchat, może to być spowodowane podejrzaną aktywnością pochodzącą z sieci.

Jeśli korzystasz z wirtualnej sieci prywatnej (VPN) lub Twoja sieć nie jest stabilna na Snapchacie, zobaczysz komunikat „Sieć, z którą jesteś połączony, została tymczasowo zablokowana z powodu podejrzanej aktywności”.

🔥 Zalecana:  Firma StabilityAI ogłosiła AI Music Generator Harmonai w oparciu o model Dance Diffusion

Poprawka: komunikat o błędzie zablokowanej sieci Snapchata

Jeśli korzystasz z VPN, otrzymasz komunikat, a błąd nie pozwoli ci korzystać z aplikacji.

Aby ponownie korzystać ze Snapchata, wyłącz VPN. Umożliwi to ponowne korzystanie z aplikacji, jeśli nie korzystasz z VPN, spróbuj zmienić połączenie sieciowe na Wi-Fi lub komórkowe.

6. Usterka wideo Snapchata

Jeśli używasz aparatu Snapchat do nagrywania wideo i w pewnym momencie występuje usterka lub zawiesza się, oznacza to, że w aplikacji występuje błąd.

I musisz to naprawić, aby poprawnie korzystać z aplikacji. Wielu użytkowników widziało te problemy za każdym razem, gdy zamierzali nagrać wideo.

Istnieją różne powody, dla których tak się dzieje, ale oto jeden z nich naprawić, aby kamera na Snapchacie działała dobrze

Poprawka: usterki wideo Snapchata

Przyczyną tego problemu mogą być różne rzeczy, może to być połączenie sieciowe lub błąd w aplikacji.

Aby rozwiązać ten problem, możesz: zwolnić miejsce na dysku, ponownie uruchomić aplikację Snapchat, ponownie uruchomić telefon komórkowy, zmienić połączenie sieciowe na Wi-Fi lub komórkowe albo spróbować zaktualizować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Jeśli używasz Androida, możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną i dane. Lub wymuś zatrzymanie aplikacji, a problem zostanie usunięty z urządzenia.

Stuknij i przytrzymaj Snapchat> kliknij małą ikonę informacji o aplikacji> zobaczysz Wymuś zatrzymanie, na tej samej stronie zobaczysz Pamięć i pamięć podręczną.

Możesz wyczyścić pamięć podręczną w aplikacji Snapchat na iPhone’a i Androida.

Otwórz Snapchata, dotknij swojego Bitmoji w lewym górnym rogu, dotknij ikony Ustawienia w prawym górnym rogu, przewiń w dół do Działania na koncie i kliknij Wyczyść pamięć podręczną, a następnie kontynuuj.

7. Snapchat nie ładuje snapów ani historii

Jest to bardzo niezwykłe, ale problem staje się powszechny, może to być spowodowane błędem lub czymś innym, ale te poprawki z pewnością usuną problem i pozwolą ponownie załadować Snapy i historie.

Poprawka: Snapchat nie ładuje snapów i historii

Podczas korzystania ze Snapchata użytkownicy nie otrzymują żadnego komunikatu o błędzie ani czegoś, czego po prostu nie można załadować.

Aby rozwiązać problem, możesz spróbować sprawdzić połączenie internetowe: zmień z sieci komórkowej na Wi-Fi lub odwrotnie.

Uruchom ponownie telefon i zaktualizuj aplikację Snapchat (możesz też usunąć i zainstalować ponownie).

Możesz także spróbować wyczyścić pamięć podręczną Snapchata na Androidzie lub iPhonie: otwórz Snapchat> Bitmoji> Ustawienia> Wyczyść pamięć podręczną> kontynuuj.

Uruchom ponownie aplikację, aby sprawdzić, czy problem zniknął. Lub wyczyść rozmowę: otwórz Snapchat > ​​Bitmoji > Ustawienia > Wyczyść rozmowę > Stuknij X, aby usunąć wszystkie czaty.

8. Możesz obejrzeć ten snap tylko raz

Ta wiadomość pokazuje, że w aplikacji jest błąd.

Jeśli otrzymasz „możesz zobaczyć ten snap tylko raz”, oznacza to, że Snapchat miał usterkę i aby ją naprawić, musisz zaktualizować aplikację lub wypróbować inne opcje.

Może to być spowodowane kilkoma przyczynami, ale może nie chcą, abyś oglądał więcej snapów?

Poprawka: „Możesz wyświetlić ten snap tylko raz”

Aby rozwiązać ten problem w aplikacji Snapchat na swoim urządzeniu, musisz zaktualizować aplikację ze sklepu Google Play lub Apple App Store.

Jeśli to nie zadziała, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie, odinstaluj i ponownie zainstaluj aplikację oraz wyczyść konwersację i pamięć podręczną.

Zaktualizowana wersja, jeśli jest dostępna, może być wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozwiązać problem.

9. Nie można połączyć się ze Snapchatem

Snapchat zawsze nie obsługuje aplikacji innej firmy.

Jeśli używasz aplikacji do łączenia się ze Snapchatem, pojawi się komunikat o błędzie „Nie można połączyć się ze Snapchatem.

Nie próbuj łączyć aplikacji ze swoim kontem, może przejąć Twoje konto zbanowany w cieniu na końcu.

Poprawka: nie można połączyć się ze Snapchatem

Jeśli nie chcesz, aby Twoje konto Snapchat zostało zbanowane lub ukryte, musisz przestać korzystać z aplikacji innej firmy. Lub nawet spróbuj połączyć je ze swoim kontem.

Usuń aplikację z telefonu i używaj oryginalnej aplikacji Snapchat, a nie żadnej innej opcji innej firmy.

10. Konto Snapchata zablokowane

Jeśli Twoje konto Snapchat jest zablokowane, może to być spowodowane podejrzaną aktywnością pochodzącą z konta zgodnie z wiadomością.

I mogą to być różne powody, dla których Twoje konto zostało zablokowane.

Może to być spowodowane aplikacje firm trzecich, wysyłanie wielu próśb o dodanie do znajomychs, gdy nie zweryfikowałeś swojego konta itp

Poprawka: zablokowane konto Snapchata

Snapchat to aplikacja społecznościowa i mają nadzieję, że będziesz przestrzegać warunków.

Jeśli nie przestrzegasz ich zasad i nie przestrzegasz ich warunków, Twoje konto może zostać zablokowane.

Obejmuje to korzystanie z aplikacji i wtyczek innych firm, złamanie zabezpieczeń Snapchata, dodawanie zbyt wielu znajomych, gdy konto nie zostało zweryfikowane, oraz wysyłanie spamu/cudzołóstwa lub nagich snapów/wiadomości na czacie.

Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zasad, Twoje konto zostanie zablokowane ale to chwilowo.

Aby odblokować konto, musisz to zrobić poczekaj 24 godziny zanim będziesz mógł ponownie korzystać z aplikacji, jeśli nadal masz zablokowane konto, spróbuj zalogować się z sieć i stuknij w Odblokuj.

11. To była zawsze usterka Snapchata

Ja: Hej John, to była wieczność.
John: nie jest, to jest serwer Snapchata lub problem z błędem.

🔥 Zalecana:  Prawdziwa rozmowa o tym, jak zarabiać na Instagramie w 2023 roku

Jeśli widzisz osiągnięcie na zawsze w profilu znajomego i wiesz, że tak nie jest.

To osiągnięcie na zawsze, które pojawia się tylko wtedy, gdy od dłuższego czasu nie wysyłasz wiadomości do znajomego.

Ale jeśli dostaniesz go, gdy wiesz, że byłeś w kontakcie z tą osobą.

Poprawka: to był Snapchat na zawsze

Gdy zobaczysz, że został podpisany na zawsze, będziesz wiedział, że Snapchat ma problem z ich aplikacją lub serwerem, być może z powodu konserwacji lub innych.

Ale aby to naprawić, będziesz musiał poczekać na aktualizację Snapchata lub poczekać na pojawienie się serwerów.

12. Błędy logowania do Snapchata

Jeśli nie możesz zalogować się do Snapchata, może to być spowodowane różnymi problemami. Czasami możesz zobaczyć kod błędu na ekranie z czerwonego powiadomienia.

Istnieje wiele rzeczy, które mogą uniemożliwić Ci zalogowanie się na konto Snapchat, a pierwszą z nich jest użycie niewłaściwych informacji.

Napraw: Błędy logowania do Snapchata

Jeśli podczas próby uzyskania dostępu do konta występuje błąd logowania, wypróbuj następujące rozwiązania: pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, czy pojawia się błąd logowania, jest sprawdzenie, czy połączenie internetowe działa prawidłowo.

Wypróbuj inne aplikacje i wyłącz tryb oszczędzania danych. Samo to może spowodować błąd logowania.

Jeśli połączenie sieciowe działa dobrze, następnie musisz spojrzeć na wpisywane dane logowania i upewnić się, że są poprawne. Jeśli tak, sprawdź Down Detector, aby zobaczyć, czy serwery Snapchata nie działają.

Jeśli serwery działają dobrze i nie jest wyłączony, spróbuj odinstalować aplikację i zainstalować ją ponownie, a następnie ponownie uruchom telefon. To rozwiąże problem.

13. Usterka białego ekranu Snapchata

Jeśli podczas korzystania ze Snapchata pojawi się usterka białego ekranu, oznacza to, że nie zweryfikowałeś ani adresu e-mail, ani numeru telefonu.

Nie zawsze tak się stanie, a niektórzy użytkownicy korzystają z aplikacji bez e-maila lub telefonu. Ale jeśli nadal widzisz usterkę na swoim Snapchacie, możesz to naprawić.

Poprawka: usterka białego ekranu Snapchata

Możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować najnowszą wersję aplikacji Snapchat ze sklepu z aplikacjami.

Może to również pomóc pozbyć się usterek, które powodowały biały ekran.

Jeśli widzisz biały ekran na Snapchacie, możesz to naprawić, weryfikując swój adres e-mail lub numer telefonu komórkowego.

Naprawić to; przejdź do ustawień swojego konta i dodaj numer telefonu lub adres e-mail. Otwórz Snapchat> Bitmoji> Ustawienia> Stuknij w numer telefonu komórkowego lub e-mail.

14. Wysyłanie filmów Snapchata poza kolejnością

Jeśli wyślesz wideo do znajomego na Snapchacie i jest ono niesprawne, będziesz wiedział, że Snapchat miał błąd, który powoduje, że czaty nie są ułożone w porządku chronologicznym.

Jeśli tak się stanie, nie możesz stwierdzić, który film wyślesz jako pierwszy, zwłaszcza jeśli wysłałeś ich dużo. Ten błąd może być również spowodowany awarią serwerów.

Poprawka: wideo Snapchata nie działa

Wiele osób widzi również problem w swojej aplikacji Snapchat. Z błędami i naprawą serwera nie powinno to być takie trudne.

Aby sprawdzić, czy serwery nie działają, użyj Detektora w dół lub wyszukaj, czy Snapchat nie działa.

Jeśli serwer nie jest wyłączony, możesz wyczyścić pamięć podręczną aplikacji w ustawieniach aplikacji.

Uruchom ponownie iPhone’a. Jeśli poprawka nie działa, zaktualizuj aplikację ze Sklepu Play lub App Store.

15. Snapchat zawiesza się i zawiesza

Snapchat to aplikacja społecznościowa, która ma wielu użytkowników na całym świecie.

To powinno zasygnalizować, że platforma ma również pewne typowe problemy online, takie jak zawieszanie się aplikacji i uzyskiwanie ręki.

Jeśli Twój Snapchat zawiesza się podczas korzystania z niego lub zawiesza się, a następnie zwalnia, masz poważny błąd w aplikacji.

Poprawka: Snapchat zawiesza się i zawiesza

Frustracja, którą odczuwasz, gdy używasz Snapchata, a aplikacja ciągle się zawiesza i zawiesza, jest wyczerpująca.

Aby rozwiązać problem: uruchom ponownie telefon, wyloguj się i zaloguj, aby sprawdzić, czy problem nadal występuje.

Wyczyść pamięć podręczną Snapchata, a jeśli nadal nie działa, odinstaluj aplikację i zainstaluj ją ponownie.

16. Pusty ekran Snapchata

Jeśli Twoje czaty na Snapchacie są puste po otwarciu aplikacji, oznacza to, że masz błąd, który powoduje problem z pustym ekranem.

W przypadku wystąpienia tego typu błędu nie będziesz mógł zobaczyć żadnych ostatnich czatów przeprowadzonych poprzedniego dnia.

Będzie ono puste i nie będziesz mógł wysyłać wiadomości do znajomych.

Poprawka: pusty ekran Snapchata

Aby rozwiązać problem z pustym ekranem na Snapchacie, wyczyść pamięć podręczną w Ustawieniach aplikacji, wyczyszczenie pamięci podręcznej pomaga pozbyć się błędu.

Uruchom ponownie aplikację, jeśli nie działa, możesz zaktualizować ją do najnowszej wersji. Możesz także usunąć aplikację z telefonu i zainstalować ją ponownie.

17. Filtry Snapchata nie działają

Snapchat to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych dla młodzieży, dzięki ich wariantom kolorystycznym możesz używać różnych filtrów na wszystkich swoich zdjęciach, ale wydaje się, że nie dotyczy to niektórych użytkowników.

Zgłaszają, że filtry Snapchata nie działają na ich urządzeniu i są tego różne przyczyny.

Poprawka: filtry Snapchata nie działają

Jeśli Twój Snapchat nie działa, możesz użyć tych poprawek, aby znów działał. Pamiętaj, że jest na to wiele czynników.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to najpierw wyczyścić pamięć podręczną. Jeśli to nie zadziałało, zaktualizuj aplikację i uruchom ponownie urządzenie.

🔥 Zalecana:  Jak rzucić uzależnienie od Facebooka i TikToka

Jeśli masz smartfon z niższej półki, nie będziesz mógł korzystać z niektórych filtrów, korzystać z dobrego urządzenia mobilnego lub możesz regularnie jeździć z tym problemem.

18. Błąd Snapchata nie mógł się połączyć

Jeśli na ekranie pojawi się komunikat o błędzie „Nie można się połączyć – sprawdź połączenie internetowe i spróbuj ponownie”.

Może to mieć różne przyczyny i nie będziesz mógł się zalogować, jeśli nie masz szybkiego połączenia internetowego lub serwery nie działają.

Poprawka: błąd Snapchata nie mógł się połączyć

Jeśli nie masz szybkiego internetu, możesz napotkać ten błąd. Zanim cokolwiek zrobisz, sprawdź, czy Twoje połączenie jest szybkie.

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, możesz wyczyścić pamięć podręczną w ustawieniach informacji o aplikacji.

Uruchom ponownie telefon i pobierz nową wersję aplikacji ze sklepu App Store lub Play Store.

Ten błąd może również wystąpić, jeśli serwery Snapchata nie działają. Wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż upłynie czas.

19. Snapchat mówi: „Nie można odświeżyć wiadomości. Spróbuj ponownie później.”

Jeśli masz komunikat „Nie można odświeżyć wiadomości. Spróbuj ponownie później”, możesz mieć złe połączenie z Internetem, co może ograniczać twoje połączenie z serwerem Snapchata.

Może to również oznaczać, że serwery Snapchata nie działają.

Poprawka: Snapchat nie mógł się odświeżyć

Aby rozwiązać ten problem na Snapchacie, sprawdź połączenie internetowe, sieć komórkową, a jeśli masz połączenie z Wi-Fi, sprawdź, czy połączenie jest nadal silne.

A także użyj Down Detector, aby sprawdzić, czy serwery Snapchata nie działają.

Wniosek

Istnieje mnóstwo problemów ze Snapchatem, które powodują błąd podczas korzystania z aplikacji do udostępniania społecznościowego.

Dla każdego użytkownika pojawia się co najmniej jeden problem lub drugi. Ale niektórzy ludzie prawie ich nie doświadczają.

Ale jest dobrze. Używaj Snapchata tak, jak powinieneś korzystać z aplikacji, a wszystko będzie dobrze.

Mam nadzieję, że to rozwiązanie problemów pomoże rozwiązać problemy występujące w aplikacji Snapchat.

Nawet jeśli to nie wszystkie problemy na Snapchacie, poświęciliśmy czas na ich wyszczególnienie. Będziemy aktualizować tę listę, jeśli znajdziemy jakieś typowe problemy ze Snapchatem.

Często Zadawane Pytania

Jakie są typowe problemy Snapchata?

Istnieją różne problemy ze Snapchatem, które każdy użytkownik napotyka od czasu do czasu, a czasami może to być powszechny problem, który może naprawić tylko aktualizacja Snapchata. Możesz zobaczyć problemy, takie jak „Pamięci Snapchata nie działają?” Snapchat mówi: „Nie można odświeżyć wiadomości. Spróbuj ponownie później.” i wiele innych kwestii.

Czy serwer Snapchata jest dzisiaj wyłączony?

Nie, Snapchat nie jest dzisiaj wyłączony, ich serwery działają i działają płynnie w momencie pisania tego tekstu. Jeśli ich serwery przestaną działać, wpłynie to na wszystkich sparowanych z ich serwerem i nie będą mogli korzystać ze Snapchata, dopóki problem nie zostanie rozwiązany.

Czy Snapchat kiedykolwiek się psuje?

Tak, błąd Snapchata. Wszystkie usterki aplikacji społecznościowych i stron internetowych oraz aplikacja do udostępniania społecznościowego nie są wyjątkowe. Wielu użytkowników skarżyło się na pewne problemy, które można rozwiązać jedynie poprzez aktualizację aplikacji lub ponowne uruchomienie urządzenia w takim przypadku.

Dlaczego Snapchat ciągle się wyłącza?

Powodem, dla którego twój Snapchat ciągle się wyłącza, jest to, że masz autoryzowane pozwolenie na kamerę. Spowoduje to, że aplikacja będzie czarna po jej otwarciu. Możesz też przestać zaciemniać i zezwalać na uprawnienia w ustawieniach aplikacji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Tak nie

Table of Contents