19 najlepiej płatnych grup fokusowych — zarób do 300 USD już dziś

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 najlepiej płatnych grup fokusowych — zarób do 300 USD już dziś

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, wyrażając swoją opinię? Czy chcesz dzielić się swoimi opiniami i zarabiać za nie? W tym artykule dowiesz się, jak i znaleźć najlepiej płatne grupy fokusowe, które naprawdę się opłacają.

Opinie są bardzo ważne, ponieważ wyrażają Twój pogląd lub ocenę jakości różnych rzeczy. Ludzie zawsze pytają o opinie innych.

To samo dotyczy firm, które chcą uzyskać wstępną opinię na temat produktów i usług, które chcą wprowadzić na rynek. Szczera opinia dla potencjalnych klientów docelowych może pomóc tym firmom i zebrać ich myśli w celu ulepszenia ich produktów i usług.

Firmy są skłonne zapłacić za te opinie. Tam wchodzisz ty.

Zarabiaj dodatkowe pieniądze, uczestnicząc w grupach fokusowych. Czy to osobiście, czy online, po prostu upewnij się, że są to legalne firmy. Dowiedz się więcej o najlepiej płatnych grupach fokusowych.

Co to jest grupa fokusowa?

Załóżmy, że firma planuje wprowadzić nowy produkt lub usługę, ale chciałaby przetestować ją na kilku osobach (w tym na Tobie) i otrzymać informację zwrotną, zanim udostępni ją publicznie. Chcą wyczuć, jak konsumenci zareagują na usługi oferowane przez ich nowy produkt.

To brzmi zabawnie, prawda? Możliwość wypróbowania czegoś nowego, zanim ktokolwiek inny się o tym dowie.

A co, jeśli nie tylko zdobędziesz doświadczenie, ale zarobisz pieniądze w zamian za swoją opinię? nigdy nie był traktowany tak dosłownie!

Firmy zajmujące się badaniem rynku traktują ich opinie bardzo poważnie. Sugestie, które otrzymują, często kształtują oferowaną przez nich usługę lub prowadzoną kampanię marketingową. Opinie mają znaczenie, ponieważ mogą pojawić się pomysły i sugestie, które mogą stworzyć lub zepsuć nowy produkt, który zostanie przedstawiony płacącej publiczności.

Chociaż opinie uzyskane z wewnątrz firmy są cenne, to opinie od ich docelowych odbiorców są nieocenione. I to jest właśnie celem grupy fokusowej.

Grupa fokusowa to technika badawcza, w której około 6-10 uczestników zbiera się w celu omówienia usługi, pomysłu, kampanii marketingowej lub produktu organizacji. Ci uczestnicy są wybierani tak, aby reprezentować część ich docelowych odbiorców lub potencjalnych klientów. Oznacza to, że często są rekrutowani na podstawie podobnych danych demograficznych, hobby i historii.

W zamian za opinie uczestnicy ci otrzymują wynagrodzenie pieniężne. Dlatego grupy te są często określane jako płatne grupy fokusowe.

Poza uczestnikami grupa fokusowa składa się z moderatora, który zadaje pytania i kontroluje przebieg spotkania. Uczestnicy są zachęcani do zgłaszania swoich pomysłów jeden po drugim, podczas gdy moderator lub obserwator robi notatki.

Jak działają grupy fokusowe online?

Tradycyjnie grupy fokusowe były prowadzone osobiście, podczas których uczestnicy i moderator spotykali się w określonym miejscu, aby omówić usługę lub produkt. Po zakończeniu badań wszyscy otrzymują rekompensatę za poświęcony czas. Często odbywa się więcej niż jedna sesja, więc uczestnicy mogą zostać poproszeni o obecność więcej niż jeden raz.

Internetowe grupy fokusowe są stosunkowo nowszym podejściem, ale są podobne do ich odpowiedników w kontaktach osobistych. Jedyna różnica polega na tym, że te online są prowadzone za pomocą platform internetowych. Link do spotkania jest Ci udostępniany na kilka dni przed sesją. Firmy mogą korzystać z platform internetowych, takich jak Zoom i Google Meet, ale niektóre firmy wolą korzystać z ich oprogramowania.

Podobnie jak w przypadku osobistej grupy fokusowej, najprawdopodobniej zostaniesz nagrany, aby podzielić się swoją opinią z zainteresowaną stroną, pomagając w ten sposób ulepszyć jej produkt lub usługę.

19 najlepszych internetowych grup fokusowych w pobliżu

Jeśli pomysł zarabiania pieniędzy na wypełnianiu ankiet online podekscytował Cię, nadszedł czas, aby zarejestrować się i otrzymać zapłatę!

Oto 19 legalnych stron internetowych, które mogą zarobić dodatkowe pieniądze:

1. Ankieta ćpuna

Chociaż Ankieta ćpuna jest głównie dostawcą ankiet, który płaci ci za ankietę, ale organizuje również płatne grupy fokusowe online, aby zarobić do 150 USD na sesję.

Musisz być zakwalifikowany, aby zostać wybrany do tych grup fokusowych, które określają, dostarczając ci mały kwestionariusz.

🔥 Zalecana:  Czarna dziewczyna z Polar Express (7 rzeczy, które musisz wiedzieć)

2. Pozwany

Pozwany zapewnia płatne grupy fokusowe zajmujące się szeroką gamą tematów. Tym, co czyni tę witrynę jeszcze lepszą, jest to, że wszystkie aktualne grupy fokusowe są udostępniane bez przechodzenia przez proces selekcji. Ułatwia prowadzenie grup fokusowych jeden na jeden online lub osobiście.

Chociaż respondent zatrzymuje 5% tego, ile zarobisz, ponieważ może zapłacić do 250 USD za godzinę, wydaje się to całkiem niezły interes.

3. Opinia amerykańskiego konsumenta

Jak sama nazwa wskazuje, to Opinia amerykańskiego konsumenta wymaga odpowiedzi na pytania i wyrażenia opinii na temat reklamy, produktu i projektów. Zwykle wynagrodzenie wynosi około 0,50 USD, ale od czasu do czasu oferują ankiety, które mogą zarobić około 50 USD. ACO korzysta z systemu punktowego, w ramach którego za każdym razem, gdy wypełniasz ankietę, otrzymujesz punkty, które można wymienić na PayPal lub czekiem.

4. Wywiady z użytkownikami

Wywiady z użytkownikami to firma badawcza, która prowadzi płatne grupy fokusowe zarówno online, jak i osobiście. Uczestnicy są pytani o usługi, produkty i strony internetowe obejmujące różne tematy, takie jak transport, media społecznościowe, zwierzęta domowe, hobby, jedzenie, technologia i prawie wszystko, co możesz wymyślić.

Średnia płatna kwota wynosi około 50 USD za godzinę, ale firma może również wysłać Ci kartę podarunkową Amazon.

5. 20|20 Panel

20|20 Panel ma ten system punktowy, w którym gromadzisz punkty przeprowadzanie ankiet i wymieniać je na karty podarunkowe lub realizować je za pomocą specjalnej karty kredytowej w postaci karty wirtualnej lub fizycznej. To zależy od Ciebie, który wolisz i wiesz, że przetwarzanie może zająć 7-10 dni roboczych.

Za każdą wypełnioną ankietę możesz zarobić od 50 do 150 USD.

6. roje umysłów

roje umysłów wymaga sfilmowania odpowiedzi i przesłania filmu na ich stronę internetową lub aplikację. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz zapisywać swoje odpowiedzi w dogodnym dla siebie czasie. Jeśli więc czujesz się komfortowo twarzą do aparatu, skorzystaj z tej grupy fokusowej.

Zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na nie więcej niż 7 pytań i otrzymasz wynagrodzenie w wysokości około 50 USD za udział.

7. FocusGroups.com

Na początku zostaniesz poproszony o kilka pytań, które umożliwią FocusGroups.com aby umieścić Cię w odpowiedniej grupie. Jest to oparte na informacjach, które podałeś im podczas rejestracji. Dopasują Twój styl życia i zainteresowania do swoich badań naukowych. Pomaga to w ogólnym podkreśleniu wspólnych mianowników wśród osób zaangażowanych w grupę.

Po umieszczeniu w grupie zostaniesz poproszony o przetestowanie nowych produktów, co może pomóc Ci zarobić od 75 do 150 USD za opinie.

8. Badania Plaza

Plaza Research jest dobrze znana z prowadzenia badań dla dużych marek. Oferuje komercyjne badania biznesowe, marketingowe, opiniotwórcze i inne badania ekonomiczne. Większość jego klientów pochodzi z USA.

Firma ma 14 ośrodków badawczych w całych Stanach Zjednoczonych i może pomóc Ci zarobić od 50 do 200 USD za każdą dwugodzinną sesję. Może to być rozmowa telefoniczna lub online. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze w zaciszu własnej przestrzeni.

Grupa docelowa obejmuje szeroką grupę demograficzną, od dzieci i nastolatków po lekarzy i biznesmenów. To czyni go jednym z najlepszych praca dla młodzieży które możesz chcieć wziąć na siebie tego lata.

9. Sonda badania rynku

Sonda badania rynku jest amerykańską firmą zajmującą się badaniami marketingowymi. Zapewnia członkom branży medycznej i biznesowej szansę na zarobienie dodatkowej gotówki. Możesz uczestniczyć online lub przez telefon.

Po sprawdzeniu, czy kwalifikujesz się do określonej grupy fokusowej, zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w ankiecie online. Przeprowadzają ankiety online, testy produktów, pozorowane jury itp. Możesz zobaczyć wiele potencjalnych możliwości z tego koncertu.

Każda okazja przyniesie Ci od 50 do 400 USD, w zależności od poziomu kwalifikacji.

10. Praca w terenie

Praca w terenie, podobnie jak Probe Market Research, ma placówki w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, nadal możesz dołączyć do ich krajowej bazy danych. Tylko upewnij się, że najpierw dokładnie sprawdziłeś, zanim złożysz wniosek o grupę fokusową, ponieważ istnieje wiele opcji do wyboru na ich stronie.

Płatność zaczyna się od 70 $, a każda sesja trwa do 1-2 godzin. I zwykle płacą kartami podarunkowymi Visa.

🔥 Zalecana:  Rynki Mpost: większość kryptowalut spadła; Bitcoin spada poniżej poziomu 20 000 USD

11. Focus Pointe Global

Focus Pointe Global ma 16 biur rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych i jest zainteresowany badaniem problemów medycznych. Powinno to przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych tą konkretną dziedziną jako sposób na dodatkowy dochód z czegoś, co już im się podoba.

Nie mają kryterium wyboru, co oznacza, że ​​nie trzeba być lekarzem, aby uczestniczyć w płatnych grupach fokusowych. Do udziału zachęcane są również osoby, które wyzdrowiały z określonej choroby.

Firma płaci od 50 do 250 USD w zamian za Twoje myśli.

12. Użyteczność Google

Użyteczność Google udostępnia platformę, która umożliwia udział w badaniach rynkowych bezpośrednio za pośrednictwem Google. Ponieważ wiele osób korzysta już z Google, jest to bardzo praktyczny i skuteczny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy podczas surfowania po Internecie.

Ankiety, które otrzymujesz, zawierają prośbę o wyrażenie opinii na temat produktów Google. Ta firma zapłaci ci około 75 $ za godzinę za poświęcony czas.

13. Rekrutuj i pole

Z jedną z najwyższych ocen online, Rekrutuj i pole tworzyć ankiety odpowiednie dla osób, które pracują lub pracowały wcześniej w obszarach medycznych lub prawnych. Uczestnicy mogą pochodzić z dowolnej płci i wieku, aby wziąć udział w swoich badaniach.

online płatne grupy fokusowe zasięgnąć opinii w dziedzinach technicznych i zawodowych, co oznacza, że ​​wymagane jest odpowiednie przygotowanie. Firma płaci za pośrednictwem konta PayPal, zaczynając od 100 USD do 300 USD za sesję.

14. Testowanie użytkownika

Jak sama nazwa wskazuje, Testowanie użytkownika polega na wypróbowaniu nowych produktów, aplikacji i innych podobnych usług, aby sprawdzić, czy są one przyjazne dla potencjalnych klientów. Bardzo fajnie jest testować nowe rzeczy, nawet zanim zostaną wprowadzone na rynek, i nie zaszkodzi, jeśli ci za to zapłacą.

Chociaż firma ta korzysta z płatnych internetowych grup fokusowych, podczas testowania produktu prosimy o przekazanie opinii. Odbywa się to poprzez nagranie odpowiedzi na wideo i przesłanie jej do firmy.

Firma może zapłacić nawet 60 USD za test. Jednak uczestnicy zwykle otrzymują 10 USD za każde 20-minutowe zadanie wideo.

15. Doświadcz dynamiki

Doświadcz dynamiki, podobnie jak UserTesting, zajmuje się testami użyteczności. Jednak Twoja opinia jest zwykle zbierana za pośrednictwem internetowych grup fokusowych, ankiet lub wywiadów telefonicznych. Jest to bardzo przydatne, ponieważ uczestnicy mają różne możliwości wyrażania opinii i informacji zwrotnych na temat nowych produktów i usług.

Studia kosztują od 50 do 150 dolarów.

16. WatchLab

WatchLab przeprowadza testy użyteczności i wywiady, prosząc o opinie na temat swoich badań rynkowych. Ponownie, opinie mają znaczenie dla firm, ponieważ mogą i będą wykorzystywane do ulepszania ich produktów i usług. Te proste sztuczki pomagają firmom ulepszyć się na lepsze.

Otrzymana płatność zależy od prowadzonych badań i możesz łatwo zarobić od 100 do 175 USD za 1-2 godzinne grupy fokusowe.

17. Zaangażuj się w studia

Zaangażuj się w studia prowadzenia projektów badań rynkowych, w tym testów użyteczności serwisu. Surfowanie po ich stronie internetowej i zarabianie na tym jest sytuacją korzystną dla każdego, kto chce zarobić dodatkowe pieniądze.

W zależności od twojego pochodzenia i poziomu wiedzy, możesz ubiegać się o płatna grupa fokusowa na panelu konsumenckim lub panelu opieki zdrowotnej. Musisz wybrać jeden podczas subskrypcji.

Udział przyniesie Ci od 50 do 250 USD za zadanie.

18. Ipsos i-Say

Ipsos i-Say prowadzi badania rynku i pozwala zarobić około 100 dolarów na godzinę, co czyni go jednym z najlepsze grupy fokusowe online tam. Nigdy twoja opinia nie miała większego znaczenia niż otrzymanie dużej ilości dolarów za poświęcony czas.

Aplikacja firmy umożliwia również przeprowadzanie szybkich i krótkich ankiet na telefonie, zarabiając około 1,50 USD za ankietę.

19. dscout

dscout prosi o opinię na temat konkretnego produktu lub usługi w celu przeprowadzenia badań rynkowych. Zarobki wahają się od 2 do 100 USD, a płatności są dokonywane za pośrednictwem PayPal.

Najczęściej zadawane pytania – najlepiej płatne grupy fokusowe

Jeśli jesteś nowy w grupach fokusowych lub nawet jeśli już wiedziałeś, czym one są, z pewnością masz kilka pytań na ich temat. Oto najczęstsze obawy, jakie ludzie mają, jeśli chodzi o płatne grupy fokusowe:

🔥 Zalecana:  Recenzja i specyfikacje Dell S3221QS

Czy płatne grupy fokusowe są legalne?

Otrzymujesz zapłatę w zamian za opinię? Może to brzmieć zbyt pięknie, aby było prawdziwe, ale firmy cenią sobie Twoją opinię. Nie oznacza to jednak, że nie ma kilku oszustów ze swoimi fałszywymi płatnymi ankietami. Po prostu upewnij się, że badasz grupę fokusową i wiesz, że wszystkie wymienione tutaj grupy fokusowe są legalne.

Ile zarabiasz za bycie w grupie fokusowej?

Stawki między płatnymi grupami fokusowymi są bardzo zróżnicowane. Jednak ogólna stawka wynosi około Od 25 do 150 USD za sesję. Długość sesji i twój poziom wiedzy również określają kwotę, którą otrzymasz.

Czy grupy fokusowe płacą gotówką?

Po zakończeniu płatnej grupy fokusowej nie otrzymujesz dokładnie koperty z banknotami, ale otrzymujesz zapłatę gotówką. Firmy płacą za pomocą gotówki PayPal, czeków i przelewów bankowych. Zwykle w przypadku internetowych grup fokusowych firmy często wysyłają karty podarunkowe do różnych firm, takich jak Amazon, Visa i PayPal, które stają się coraz bardziej popularne w przeprowadzaniu płatnych badań rynkowych.

Spotkanie online to nie tylko wygodniejsza, ale i tańsza alternatywa. Kolejną zaletą internetowych grup fokusowych jest to, że firmy mogą uzyskać różne opinie, ponieważ ludzie na całym świecie mogą łatwo dołączyć do spotkania online.

Płatne grupy fokusowe są uważane za jedne z najlepsze poboczne zagrywki ponieważ możesz zarobić od 25 do 300 USD, po prostu wyrażając swoje opinie. Twój głos ma dla nich znaczenie, ponieważ pomoże im zwiększyć sprzedaż w przyszłości. Krótko mówiąc, jest to dobra dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Istnieją również inne opcje, które możesz zrobić, aby zarobić więcej pieniędzy. Jeśli masz codzienną pracę i możesz robić dodatkowe koncerty w wolnym czasie, z pewnością sumuje się to do twoich dochodów. Wszystko to może pomóc przyspieszyć Twoje marzenie o wolności finansowej.

Oto lista opcji, które możesz zrobić poza grupami fokusowymi:

Sposobów na zarabianie pieniędzy może być wiele. Zarabianie pieniędzy w dzisiejszych czasach to tylko kwestia znalezienia legalnej strony internetowej, badania rynku lub płatnych ankiet online. Musisz tylko znaleźć najlepszy, aby zarobić łatwe pieniądze. Uruchom laptopa i po prostu naciśnij ten przycisk wyszukiwania, aby rozpocząć podróż.

Wniosek – najlepiej płatne grupy fokusowe

Uczestnictwo w tych płatnych grupach fokusowych zapewnia potrzebną konstruktywną krytykę, aby pomóc firmie w jej produkcie. Oferuje osobie sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy dla siebie. Czy jest lepszy sposób na poddanie produktu testom w świecie rzeczywistym niż przejście przez te płatne grupy fokusowe.

Produkt jest nie tylko testowany, ale także pomaga wskazać inne kluczowe punkty, które firma może wziąć pod uwagę. Musisz tylko otworzyć swój umysł na tę nadchodzącą działalność generującą dochód. Możliwość przetestowania czegoś, aby było to możliwie lepsze, to pewny sposób nie tylko na sprawdzenie swoich możliwości, ale także sposób na zarobienie pieniędzy.

Mówi się, że opinia jest środkiem między wiedzą a ignorancją. Dlatego opinie mają znaczenie i ludzie otrzymują za nie pieniądze. A skoro wiesz, że możesz też na tym zarobić, dlaczego nie spróbować?

Otwórz się na to, a może to zaowocuje większymi możliwościami dla Ciebie i Twojego życia.