19 legalnych prac związanych z wprowadzaniem danych z domu w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 legalnych prac związanych z wprowadzaniem danych z domu w 2023 r

Chcesz zarabiać pracując w domu? Dzięki tym zadaniom wprowadzania danych w pracy z domu będziesz w stanie zarabiać pieniądze online w ciągu kilku dni!

To, co jest tak wspaniałe w zadaniach wprowadzania danych, to to, że nie wymagają szkolenia, aby rozpocząć. Umożliwi to zarabianie pieniędzy od samego początku. Który jest świetny!

Nie potrzebujesz żadnego konkretnego typu tła, więc nie ma wymagań edukacyjnych ani czegoś w tym stylu. Oznacza to, że jeśli jesteś zainteresowany zadania wprowadzania danych z domu, można całkowicie wejść bez żadnych ograniczeń.

Właśnie dlatego praca online przy wprowadzaniu danych stała się marzeniem wielu osób. Jeśli dopiero zaczynasz pracować w domu i próbujesz pracy online, jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Jakich umiejętności potrzebuję do pracy przy wprowadzaniu danych online?

Jeśli nie jesteś pewien, jakich umiejętności potrzebujesz w Internecie zadania wprowadzania danychoto podstawowe umiejętności, których na pewno będziesz potrzebować:

 • Podstawowe umiejętności komputerowe – musisz wiedzieć, jak chronić swój komputer, aktualizować go i powinieneś wiedzieć, jak obsługiwać komputer.
 • Dokładne umiejętności pisania na klawiaturze – musisz pisać szybko, zachowując przy tym wysoką dokładność.
 • Umiejętności w zakresie oprogramowania – potrzebujesz trochę wiedzy na temat często używanych programów. Należą do nich Microsoft Word, Excel, Dokumenty Google i Arkusze kalkulacyjne Google.
 • Umiejętności komunikacyjne – ważne jest, abyś wiedział, jak prawidłowo się komunikować. Zwłaszcza jeśli pracujesz z domu i wprowadzasz dane online, ważne jest, abyś mógł skutecznie się komunikować i jasno przedstawiać swój punkt widzenia.

Jakich narzędzi potrzebuję do zadań związanych z wprowadzaniem danych online?

Jeśli przygotowujesz się do pracy związanej z wprowadzaniem danych online, oto narzędzia, których potrzebujesz:

 • Działający komputer – z krótkim czasem ładowania i szybkim łączem internetowym.
 • Dostęp do popularnych programów – jeśli chcesz odnieść sukces w pracy związanej z wprowadzaniem danych, dobrym pomysłem może być dostęp do wielu różnych programów na swoim komputerze. Programy takie jak Microsoft Word i Excel, ale także Dokumenty i Arkusze Google mogą być świetnym pomysłem.
 • Dedykowane domowe biuro – będziesz siedział przy komputerze przez czas przeznaczony na wprowadzanie danych. Upewnij się, że masz dedykowane biuro domowe. Praca z kanapy może być zabawna przez około pół godziny, jeśli skończysz robić to przez pół dnia, twoje ciało się nie zgodzi.

Jakie są zalety pracy z wprowadzaniem danych w domu?

Dlaczego chcesz zacząć od zadania wprowadzania danych? Cóż, jest kilka plusów tego wszystkiego.

Rzeczy, które mogą ci się spodobać, to:

 • Nie wymaga szkolenia.
 • Nie potrzeba edukacji.
 • Dostępnych jest wiele możliwości zarabiania.
 • Nie jest wymagana znajomość oprogramowania.
 • Nie jest wymagany żaden konkretny sprzęt.
 • Możesz ustalić swój własny harmonogram.
 • Nie musisz prowadzić wszystkiego sam, jesteś po prostu osobą wykonującą pracę.
 • Zadania związane z wprowadzaniem danych nie wymagają żadnych szczególnych umiejętności.

Legit Side Hustles do wypróbowania już teraz

Czy praca w domu przy wprowadzaniu danych jest legalna?

Szukasz elastycznej pracy z domu przez Internet? Wprowadzanie danych to zdecydowanie wybór numer 1. ALE istnieje wiele oszustw związanych z tymi wspaniałymi możliwościami pracy związanymi z wprowadzaniem danych. Przeprowadź własne badania, aby znaleźć legalne firmy wprowadzające dane do pracy z domu.

Przez większość czasu nie ma natychmiastowych dobrych pieniędzy zadania wprowadzania danych. Kiedy zaczynasz, najprawdopodobniej spędzisz wiele godzin w pracy i zarobisz bardzo mało. Istnieją ekskluzywne oferty pracy związane z wprowadzaniem danych, ale rzadko mają one wolne miejsca.

W przypadku niektórych dobrze płatnych zadań związanych z wprowadzaniem danych należy zapisać się na listę oczekujących. Chodzi o to, że istnieje konkurencja, a ludzie kochają tę pracę, co oznacza, że ​​nie odchodzą, gdy już się w niej znajdą.

Ze względu na dużą konkurencję i wielu chętnych do wykonywania pracy, firmy często oferują swoją pracę za bardzo niewielkie pieniądze. Często mogą zlecać swoją pracę do krajów, w których ludzie chętnie pracują za grosze.

Chcę powiedzieć, że tak, są prace związane z wprowadzaniem danych z domu, które są dobrze płatne. Pamiętaj, że są one bardzo rzadkie i prawdopodobnie nie dostaniesz ich w pierwszym roku rejestracji.

Jest wielu ludzi, którzy chcą cię oszukać. Mają nadzieję, że chcesz tego zadania wprowadzania danych tak bardzo, że jesteś zbyt podekscytowany, aby się zarejestrować i nie widzisz szczegółów. Obowiązuje jedna zasada: jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest.

Oszustwa te często wyglądają na bardzo uzasadnione, wykorzystują nazwy innych firm i chcą dostać się na Twoje konto bankowe. Tylko bądź ostrożny!

Jak uniknąć oszustw związanych z wprowadzaniem danych

Wiele osób szuka dobra zadania wprowadzania danych, co oznacza, że ​​niektórzy próbują to wykorzystać. Staraj się uważać na możliwe oszustwa.

🔥 Zalecana:  21 wskazówek dotyczących pand, które powinien znać każdy analityk danych — w kierunku sztucznej inteligencji

W szczególności skup się na:

 • Wszystko, co wydaje się zbyt piękne, aby było prawdziwe. Często tak jest. Zarobisz trochę pieniędzy na zadaniach związanych z wprowadzaniem danych, ale nie staniesz się bogaty od razu.
 • Nie płać za znalezienie pracy. Jeśli nie jest to legalna platforma, o której wiadomo, że pobiera opłatę, nie płać za znalezienie pracy.
 • Bądź świadomy programów szkoleniowych. Tak, musisz przejść jakieś szkolenie, zanim zaczniesz pracować. Nie zgadzaj się jednak na pracę za bardzo niską stawkę w ramach stażu. Może się zdarzyć, że nigdy nie dostaniesz się do dobrze płatnej pracy.

Dobra, więc mamy to z głowy.

Przejdźmy teraz do legalnych firm.

19 legalnych prac związanych z wprowadzaniem danych z domu

Oto niektóre z najlepszych legalnych firm, które oferują zadania wprowadzania danych z domu, aby uzyskać dodatkową gotówkę przez cały rok.

1. Piątka

Fiverr to jedna z najbardziej znanych stron internetowych do wyszukiwania pracy zdalnej, pracy z domu, freelancera. Jest to w zasadzie niezależny rynek, na którym możesz sprzedawać swoje usługi. Zadania wprowadzania danych są bardzo popularne na tej platformie.

Oferują również pisanie, transkrypcję i pracę cyfrową.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje umiejętności wprowadzania danych, Fiverr to świetne miejsce do promowania i zachęcania ludzi do znalezienia Cię na konkretną pracę.

Fiverr to rynek, na którym możesz zaoferować dowolną posiadaną usługę i zostaniesz za nią odpowiednio wynagrodzony.

To świetna strona do sprawdzenia, aby na pewno zacząć!

2. Usługi wprowadzania danych Axion

Usługi wprowadzania danych Axion koncentruje się na zatrudnianiu niezależnych wykonawców. Ponieważ Axion jest jedną z tych wspaniałych możliwości, które mają niewiele wolnych pozycji, dobrze jest zarejestrować się w nich, gdy coś się pojawi. Ludzie często trzymają się firmy, co oznacza, że ​​nie mają dużej rotacji.

Jeśli chcesz aplikować do Axion, musisz mieć 2-3 lata doświadczenia we wprowadzaniu danych i pisać minimum 50 słów na minutę z minimalnymi błędami.

Gdy już się zarejestrujesz, płacisz za stronę lub zadanie, które oddasz. Oznacza to, że im szybciej jesteś, tym więcej zarabiasz!

Chociaż Axion to legalna praca polegająca na wprowadzaniu danych, wymaga ona uiszczenia opłaty za rejestrację w ich bazie danych. Nie są oszustwem.

3. Inteligentny tłum

Na Inteligentny tłumudostępniają swoim pracownikom krótkie zadania do wykonania online w zaciszu własnego domu. Większość tych zadań dotyczy wprowadzania danych.

Możesz pracować całkowicie, gdy pasuje to do Twojego harmonogramu. Po prostu zaloguj się do ich systemu i zacznij działać zadania wprowadzania danych od domu.

Aby się u nich zarejestrować, wystarczy zarejestrować się na ich stronie internetowej. Dokonają przeglądu Twojej aplikacji i dopasują Cię do pracy związanej z wprowadzaniem danych, która pasuje do Twojego doświadczenia i umiejętności.

Ich stawki wynagrodzenia różnią się w zależności od projektu i zależą od Twojej produktywności. Reklamują się jako oferujące konkurencyjną stawkę i płacą raz w miesiącu.

4. Clickworker

Clickworker to platforma crowdsourcingowa oferująca prace związane z wprowadzaniem danych. Oznacza to, że należysz do puli osób, które wykonują zlecenia dla klientów Clickworker. Poza wprowadzaniem danych oferują również tłumaczenie, ankiety, pisanie, korektę lub badanie sieci.

Po zakończeniu bezpłatnej aplikacji wykonujesz kilka krótkich zadań testowych. W zależności od tego, jak sobie radzisz, Twoje wynagrodzenie będzie się różnić. Jeśli osiągasz znakomite wyniki, oznacza to, że Twoje zarobki wzrosną.

Zadania, które wykonujesz, są na ogół bardzo małe, a ich ukończenie zajmuje najwyżej kilka minut. Oznacza to, że wypłata za zadanie jest również niska, na ogół poniżej 1 USD.

Otrzymujesz wynagrodzenie co tydzień na podstawie zadań, które wykonałeś za pośrednictwem Paypal. Ty decydujesz, kiedy pracujesz!

5. Komunikacja Birch Creek

Birch Creek Communications regularnie zatrudnia niezależnych wykonawców. Dzięki tej platformie możesz wykonywać inne zadania, w tym zadania wprowadzania danych.

Zarabiasz średnio od 0,40 do 1,75 USD za minutę audio i możesz zaplanować swój własny czas. Twoje wynagrodzenie bardzo się różni w zależności od wydajności i konkretnej pracy.

Większość prac jest publikowana od poniedziałku do piątku, więc najprawdopodobniej będzie to czas, w którym chcesz być aktywny na platformie. Mimo to jesteś elastyczny, możesz planować własne godziny i pracować tak, jak chcesz.

6. Amazon Mechaniczny Turek

Amazon ma Mechaniczny Turek dział, który pozwala ludziom wykonywać więcej niż tylko zadania związane z wprowadzaniem danych. Jest to ogromna strona internetowa z tysiącami mikrozadań do wykonania.

Możesz wybrać jedno z tysiąca dostępnych krótkich zadań, wykonać je i otrzymać zapłatę. Zadania wprowadzania danych są również zawarte w ich platformie.

Większość zadań wiąże się z niskimi opłatami, ale nie zajmie to dużo czasu. Nie potrzebujesz jednak żadnego doświadczenia, aby wykonywać zadania i otrzymywać zapłatę.

Możesz otrzymywać płatności za pomocą kart podarunkowych Amazon lub bezpośrednich wpłat.

🔥 Zalecana:  FIFA uruchamia platformę NFT dla cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich związanych z piłką nożną

7. Wpisywanie wielkich liter

Z Wpisywanie wielkich liter dostajesz więcej niż tylko zadania wprowadzania danych od domu. Oferują również prace transkrypcyjne, tłumaczenia, badania rynku i usługi obsługi klienta online.

8. DataPlus+

DataPlus+ ma zadania wprowadzania danych i zadań skanowania dokumentów z domu. Koncentrują się na digitalizacji, umieszczając papierowe dane w elektronicznych bazach danych.

Ze względu na ich klientów musisz przejść kontrolę przeszłości. Klientami są między innymi organy ścigania i firmy prawnicze.

9. Rozwiązania DionData

Z Rozwiązania DionData, zostaniesz zatrudniony jako niezależny wykonawca do wykonywania zadań związanych z wprowadzaniem danych, których potrzebują dla swojej firmy. Wysyłają pracę z domu zadania wprowadzania danych na ich platformie.

Musisz wpisać minimum 60 słów na minutę i mieć podstawowe umiejętności obsługi komputera. Dobrą rzeczą jest to, że dostajesz szkolenie, kiedy jesteś zatrudniony!

10. SigTrack

SigTrack oferuje sezonowo zadania wprowadzania danych na takie rzeczy, jak rejestracja wyborców i podpisy pod petycjami. Rzecz jednak w tym, że jest to tylko dla osób, które mieszkać w Stanach Zjednoczonych i aby aplikować, musisz odbyć krótką rozmowę przez Skype.

Dzięki SigTrack otrzymujesz szkolenie również po zatrudnieniu.

Dokładność jest bardzo ważna w przypadku tej platformy. Musisz mieć co najmniej 98% dokładności, a także przeglądać pracę swoich rówieśników. Poza tym nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie. Płacą przez Paypal.

11. Skryba

Skryba jest bardziej platformą, która umożliwia transkrypcję audio i wideo niż zadanie wprowadzania danych. Na stronie Scribie obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Zarobisz około 10 USD za transkrypcję godziny audio.

Aby dać ci wrażenie, większość plików audio i wideo na Scribie ma około 5 minut lub mniej.

Ważne jest, aby skupić się na jakości, ponieważ twoja ocena określa, czy możesz dalej pracować dla firmy. Jeśli stale osiągasz wynik poniżej 2,75, nie będziesz już otrzymywać żadnych nowych zadań.

12. Mikrorobotnicy

mikropracownicy to kolejna strona internetowa, na której płacą ci na podstawie mikro-zadań. Oferują różne rodzaje zadań, jednym z nich jest wprowadzanie danych.

W Microworkers musisz być świadomy stawki wynagrodzenia, jaką ci oferują. Może być wyższa za podobne zadanie z inną firmą. Ich platformy płacą tylko za ukończoną pracę, aby pokazać, jak często klient wcześniej zatwierdzał pracę. Jeśli mają bardzo niski wskaźnik akceptacji, możesz trzymać się od nich z daleka.

Otrzymujesz zapłatę przez Paypal, gdy tylko przekroczysz 10 USD.

13. Rozwiązania robocze

Z Rozwiązania robocze możesz zostać zatrudniony jako niezależny wykonawca online zadania wprowadzania danych od domu. Poza wprowadzaniem danych oferują pracę w call center i redagowaniu.

Kiedy składasz wniosek online, musisz przejść ocenę. Może minąć kilka tygodni (do 2 tygodni), zanim dowiesz się, czy zostaniesz zaakceptowany, czy odrzucony na ich platformie.

Możesz spodziewać się płatności za projekt, co dwa tygodnie. Płatność różni się znacznie w zależności od projektu.

14. Globalny AccuTran

Globalny AccuTran jest znany ze swojej pracy nad transkrypcjami, ale oferuje również zadania wprowadzania danych. Najlepiej śledzić ich platformę pod kątem wszystkiego, co odpowiada Twoim potrzebom. zatrudnia głównie transkrypcjonistów, zamiast typowych prac związanych z wprowadzaniem danych.

Zapłacą za słowo i mogą zaoferować premię za określone zadania. Ta firma jest dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

15. Zał

Appen to firma, w której możesz wybierać między mikrozadaniami a projektami długoterminowymi. Ich mikrozadaniami będą zadania związane z wprowadzaniem danych z domu.

Te zadania wprowadzania danych mogą być oparte na projektach i krótkoterminowe, inne mogą być jednorazowymi projektami, które nie wymagają kontynuacji.

16. Lionbridge

Chwila Lionbridge jest znany ze swoich zadań oceniających, oferują również zadania wprowadzania danych. Może to być wszystko, od etykietowania obrazów po ulepszanie oprogramowania AI. Regularnie dodają swoje zdalne role, nie zapomnij od czasu do czasu sprawdzać ich strony internetowej!

17. Quicktate i iDictate

Z Quicktate i iDictate w zasadzie otrzymujesz 2 w 1. Są to partnerskie firmy transkrypcyjne, które zapewniają zadania wprowadzania danych od domu.

Quicktate jest dla plików poniżej pięciu minut i iDyktuj umożliwia przesyłanie plików w ciągu pięciu minut. Płacą 0,0025-0,005 USD za słowo.

Aby zastosować, należy sprawdzić przeszłość, co będzie kosztować około 20 USD.

18. Ksero

fotokopiarka jest bardzo znaną firmą, która od czasu do czasu wprowadza dane online. Regularnie sprawdzaj ich stronę kariery, aby znaleźć nowe zadania wprowadzania danych że ładują.

19. Praca elastyczna

FlexJobs to jedna z najbardziej znanych stron internetowych, na której można znaleźć dowolną pracę zdalną, pracę z domu, jako freelancera. Obejmuje to każdy pilot zadania wprowadzania danych.

Na platformie FlexJobs każda oferta pracy jest legalna i wspierana przez prawdziwą osobę. To ułatwia pracę na tej platformie, ponieważ możesz po prostu wybrać pracę na podstawie wynagrodzenia. Muszę powiedzieć, że to ogromny plus platformy.

🔥 Zalecana:  16 najlepszych aplikacji i witryn, takich jak InboxDollars (wysoko płatne!)

Problem z FlexJob polega na tym, że musisz zapłacić, aby zobaczyć dostępne oferty pracy. Jeśli poważnie myślisz o rozpoczęciu pracy z wprowadzaniem danych w domu, może to być tego warte. Płacisz do 14,95 USD miesięcznie, w zależności od terminu płatności. Sprawdź naszą całą recenzję FlexJobs tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem pracy związanej ze zdalnym wprowadzaniem danych, która odpowiada Twoim potrzebom, sprawdź dodatkowe oferty pracy tutaj.

Jakie są alternatywy pracy związanej z wprowadzaniem danych z domu?

Zadania wprowadzania danych z domu mają mnóstwo zalet. Są łatwe do wykonania, prawie nie wymagają szkolenia, możesz zaplanować własne godziny i nie wymagają żadnego szczególnego przygotowania.

Jedyną rzeczą jest to, że prace związane z wprowadzaniem danych nie są bardzo dobrze płatne. Można to szybko rozwiązać, sprawdzając inne możliwości pracy z domu, które mają prawie takie same zalety. Poza tym dobrze płacą.

Mając do dyspozycji te alternatywy dla zadań związanych z wprowadzaniem danych, jedyne, co możesz zrobić, to użyć dodatkowej siły umysłu i pisać, ponieważ od tego zależy Twoje życie. Brzmi zabawnie, prawda?

Wiem, że chcesz wiedzieć więcej, więc oto trzy alternatywy dla zadań wprowadzania danych, które omówimy:

 1. Zadania transkrypcji
 2. Pismo
 3. Praca przy testowaniu stron internetowych

1. Zadania transkrypcji

Kiedy porównujesz zadania wprowadzania danych z jakąkolwiek inną dziedziną zadania transkrypcji zdecydowanie najbardziej się pokrywają. To świetny sposób na rozpoczęcie pracy w domu, a wiele ofert pracy jest dostępnych online.

Przejdź do archiwów, aby sprawdzić, jakie zadania związane z transkrypcją mogą Ci pomóc i jak możesz zacząć!

Podobnie jak w przypadku zadań związanych z wprowadzaniem danych, transkrypcja prawie nie wymaga szkolenia i nie jest wymagane żadne szczególne doświadczenie. Zadania transkrypcji polegają głównie na jak najszybszym wpisaniu tego, co słyszysz.

Zadania związane z transkrypcją są świetne, jeśli dopiero zaczynasz i jeśli wybierzesz odpowiednią firmę, otrzymasz dobre wynagrodzenie. Im częściej to robisz, tym lepiej zarabiasz i tym więcej zarabiasz.

Kliknij tutaj, aby przeczytać wszystko o zadaniach transkrypcji online dla początkujących.

2. Praca pisemna

Jeśli lubisz pracę z wprowadzaniem danych, może spróbujesz pisać? Szybko się pisze, a na boku zarobisz znacznie lepsze pieniądze.

Jeśli piszesz posty na blogu dla klienta, możesz z łatwością zarobić 50 USD za post. Jeśli poświęcisz godzinę na ten post, to całkiem przyzwoite pieniądze.

Gdy zaczniesz pisać dla klientów i spodoba im się twoja praca, prawdopodobnie zatrudnią cię za znacznie więcej niż tylko ten jeden post na blogu.

Jeśli nie lubisz pisać pod presją klientów i ich terminów, założenie bloga może dla Ciebie.

3. Praca przy testowaniu stron internetowych

Zadania testowania stron internetowych różnią się nieco od zadania wprowadzania danych. Płacą jednak dużo lepiej. Przy przeciętnym koncercie testującym witrynę otrzymasz 10 USD za 15-20 minutowy test.

Wadą zadań testowania stron internetowych jest to, że nie są one tak powszechnie dostępne. Są lepiej płatne, więc wiele osób chce je wykonywać. Jeśli jesteś cierpliwy lub nie masz nic przeciwko rejestrowaniu się na wielu platformach, może z tego wyniknąć coś dobrego.

Istnieją dziesiątki platform do testowania witryn internetowych, Wymieniłem dla ciebie najlepsze 23.

Zdobądź je wszystkie — zadania wprowadzania danych

Chociaż możesz chcieć zdobyć wszystkie zadania związane z wprowadzaniem danych, wspaniale jest rzucić okiem na listę i zarejestrować się na kilku platformach, które Ci odpowiadają. Wypróbuj je i zobacz, do których platform chcesz wrócić.

Zadania wprowadzania danych może nie płacą setek dolarów za godzinę, ale mają bardzo niski próg wejścia i każdy może je wykonywać.

Teraz, gdy wiesz, jakie platformy i firmy oferują legalne prace związane z wprowadzaniem danych z domu, wiesz, jak zacząć i gdzie szukać!