19 legalnej pracy w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 legalnej pracy w domu

Praca w domu staje się coraz bardziej popularna. Wiele legalnych ofert pracy z domu pozwoli ci pracować w zaciszu własnego domu. Znalezienie pracy, która umożliwi ci pracę z domu, daje ci większą elastyczność w takich sprawach, jak opieka nad dziećmi, podróż, i niepełnosprawności.

Na wiele sposobów, może również zaoszczędzić pieniądze. Praca z domu może być prawdziwym dobrodziejstwem dla wielu osób, które chcą lub potrzebują takiej elastyczności. W tej nowej gospodarce wielu pracowników decyduje się na pracę z domu, a wiele firm przechodzi na modele elastyczne lub pracę z domu.

Jeśli Twoja firma nie pozwala Ci pracować z domu, możesz rozważyć podjęcie jednej z tych legalnych prac z domu.

Skupienie się na legalnej pracy w domu

Po co skupiać się na słowie „legalne” podczas omawiania pracy z domu? Po pierwsze, musisz bardzo uważać na pracę w domu i pracę z domu. Po drugie, wiele witryn i ofert pracy może być oszustwem lub nie zapewniać dokładnie tego, co obiecują. Wiele firm zachwala zalety pracy z domu i elastyczne miejsca pracy ale wymagają kosztownego szkolenia (opłacanego przez Ciebie) lub drogiego sprzętu (opłacanego przez Ciebie), a następnie płacą znacznie mniej niż to, co obiecują.

Uważaj więc, aby akceptować tylko legalną pracę z domu i wiedzieć, jak wykryć oszustwo, aby nie dać się przelecieć. Nawet jeśli desperacko szukasz pieniędzy, pamiętaj, że za dobrą pracę zapłacisz za pracę dla nich – nie na odwrót. Podczas gdy wiele miejsc pracy okazuje się oszustwami, model pracy z domu wydaje się przyciągać więcej niż sprawiedliwy udział oszustów i drapieżnych prac. Upewnij się więc, że przeprowadzasz badania i rozpoczynasz tylko pracę, o której wiesz, że jest legalna.

Niektóre branże nadają się do modelu pracy z domu i są doskonałym miejscem do poszukiwania pracy, jeśli próbujesz pracować z domu!

20 legalnych prac w domu, które możesz wypróbować

1. Wirtualny Asystent

Wirtualny asystent to ktoś, kto wykonuje zdalne zadania administracyjne dla klientów. Oznacza to, że nawet bez fizycznego stawienia się w biurze klienta, asystentka wirtualna lub wirtualna asystentka może uzyskać dostęp do dokumentów potrzebnych do wykonywania swojej roli. Możesz pracować w dowolnym miejscu, zwłaszcza w domowym biurze. VA mogą zajmować się takimi zadaniami, jak księgowość, wprowadzanie danych, ustalanie terminów i wiele innych.

2. Projektant graficzny

Ci, którzy mają smykałkę do projektowania, mogą zarabiać na życie ze swojej pasji. Nawet ci, którzy nie opanują zaawansowanego technologicznie oprogramowania do projektowania, takiego jak Adobe Illustrator, mogą projektować za pośrednictwem bezpłatnych i profesjonalnych kont Canva. Mogą tworzyć obrazy w mediach społecznościowych, materiały do ​​druku, e-booki, zeszyty ćwiczeń itp. Lista może być nieskończona. Usługi projektowania graficznego są wysoko płatne i można je wykonywać w dowolnym miejscu, o ile projektant ma narzędzia. Wystarczy laptop i łącze internetowe.

🔥 Zalecana:  31 najlepszych ofert pracy dla korektora online dla początkujących i profesjonalistów w 2023 r

3. Bloggera

Wiele osób, które założyły i rozwinęły swoje blogi, już teraz zarabia tak dużo. Jeśli jednak chcesz osiągnąć miejsce, w którym dochód z bloga może zastąpić dochód w pełnym wymiarze godzin, musisz również uznać to za swój biznes, a nie tylko hobby. Bycie blogerem wymaga dużo pracy, ale możesz to robić we własnym domu. Jesteś już blogerem i chcesz ulepszyć swojego bloga? Następnie sprawdź program Money Mix Insiders i rozwiń swojego bloga z hobby w prawdziwą pracę!

4. Niezależny pisarz

Istnieje wiele stron internetowych i blogów, które potrzebują pisarzy do publikowania regularnych treści. Poza tym dynamicznie rozwijająca się branża e-commerce utorowała również drogę pisarzom do tworzenia opisów produktów, biuletynów e-mailowych, lejków sprzedażowych, tekstów reklam na Facebooku i nie tylko. Tak długo, jak kandydaci wiedzą, jak dobrze pisać i dostarczają próbki pisma, które zrobią wrażenie na potencjalnym kliencie, są dobrzy.

5. Menedżer mediów społecznościowych

Około połowa światowej populacji spędza dziś 144 minuty w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że firmy zwracają się do mediów społecznościowych, aby zwiększyć sprzedaż, podczas gdy osoby publiczne i grupy rzeczników docierają do większej liczby osób i poszerzają swój wpływ. Tutaj wkraczają menedżerowie mediów społecznościowych. Menedżerowie mediów społecznościowych są zatrudniani, aby pomóc w rozwoju kont społecznościowych swoich klientów poprzez regularne publikowanie aktualizacji, angażowanie fanów swoich stron lub członków grupy poprzez komentarze, odpowiadanie na wiadomości i nie tylko.

6. Biegły rewident

Ponieważ CPA pracują w odosobnieniu, wielu CPA jest samozatrudnionych lub ma możliwość pracy z domu. Na przykład możesz zostać niezależnym CPA i założyć własną firmę lub dołączyć do dużej lub małej firmy publicznej i sprawdzić, czy mają opcję pracy z domu.

7. Internetowy trener osobisty/instruktor fitness

Mimo pandemii coraz więcej osób podejmuje kroki w celu poprawy swojego zdrowia. Internetowi trenerzy personalni lub instruktorzy fitness chętnie pomagają i monitorują podróż fitness swoich klientów. Ta praca może wymagać certyfikatu, ale niekoniecznie wymaga dyplomu.

[Related Read: 9 Ways To Get Paid To Lose Weight (Earn Up To $10,000)]

8. Programista stron internetowych

Jeśli desperacko pragniesz zmiany kariery i uwielbiasz tworzyć strony internetowe, może to być satysfakcjonująca i wszechstronna praca dla Ciebie. Web Developer jest odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie stron internetowych, aplikacji internetowych i sklepów internetowych, z których ludzie korzystają na co dzień.

🔥 Zalecana:  Nienawidzę swojej pracy - 5 powodów, dla których to mówisz

9. Trener

Coaching to rodzaj usługi, która wspiera kogoś w dążeniu do celu. Na przykład możesz być trenerem życia i pomagać klientom radzić sobie z depresją i lękami. Life coach jest odpowiedzialny za pomaganie klientom w osiąganiu ich osobistych i zawodowych celów. Obejmuje to pracę z klientami w celu zidentyfikowania i pokonania przeszkód, wyznaczenia osiągalnych celów i utrzymania pozytywnego nastawienia.

10. Nauczyciel/nauczyciel online

Możliwe jest nauczanie różnych języków lub udzielanie korepetycji z określonego przedmiotu szkolnego przez Internet. Ponadto wiele firm zatrudnia nauczycieli i korepetytorów z różnych dziedzin.

Nauczyciel Online jest odpowiedzialny za prowadzenie zajęć dla uczniów w formie lekcji wideo. Obejmuje to prowadzenie wciągających i skutecznych lekcji, które spełniają cele nauczania i wspierają postępy ucznia.

11. Transkrypcjonista

Transkrypcjonista będzie odpowiedzialny za dokładną transkrypcję nagrań audio lub wideo. Obejmuje to transkrypcję rozmów telefonicznych, wideokonferencji i innych nagranych mediów. Będziesz potrzebował dobrego laptopa, dobrych słuchawek i prawdopodobnie specjalnego oprogramowania do tej pracy z domu, ale gdy już masz sprzęt, ma on stosunkowo niską barierę wejścia. Możesz przeczytać więcej o dobrych zleceniach transkrypcji tutaj.

12. Kodowanie medyczne i rozliczanie

Kodowanie medyczne to proces przypisywania kodu do diagnozy medycznej lub procedury przy użyciu Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób (ICD) lub innego systemu kodowania. Kod jest używany do celów rozliczeniowych, prowadzenia dokumentacji i raportowania. Ta dziedzina jest wypełniona legalną pracą z domu, ale wymagają one specjalnego przeszkolenia i doświadczenia.

13. Specjalista SEO

Specjalista SEO (Search Engine Optimization) jest obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych i najlepiej płatnych miejsc pracy online na rynku. Firmy rozumieją, że media społecznościowe nie wystarczą, aby mieć dobrze prosperujący biznes online. SEO pozwala raczej znaleźć każdą firmę, zwłaszcza w Google.

Specjalista SEO jest odpowiedzialny za wdrażanie strategii optymalizacji wyszukiwarek i zarządzanie ich skutecznością. Ściśle współpracują z zespołem marketingu, aby zapewnić optymalizację zawartości witryny pod kątem wyszukiwarek. Ponadto opracowują strategię optymalizacji poza witryną, aby zwiększyć ruch w witrynie.

14. Amazon VA

Właściciele sklepów Amazon zawsze szukają osób, które dołączą do ich zespołu. Więc jeśli chcesz wykonywać zadania administracyjne, ta praca jest dla Ciebie.

Amazon VA są odpowiedzialne za wykonywanie zadań i generowanie raportów w celu wsparcia sprzedawców Amazon. VA mogą pracować nad różnymi zadaniami i projektami, w tym tworzeniem, aktualizowaniem i usuwaniem ofert, wysyłaniem zapytań klientów i odpowiadaniem na nie, przechowywaniem informacji o klientach i zarządzaniem zapasami produktów w katalogu Amazon.

🔥 Zalecana:  Co to jest przeglądarka Instagrama? Jak z niego korzystać w 2023 r

[Related Read: Retail Arbitrage: Complete Amazon Guide In 2021]

15. Zimny ​​rozmówca

Zimny ​​rozmówca to strategia telemarketingowa, która pomaga firmom komunikować się z potencjalnymi nabywcami przez telefon w celu promowania nowego produktu lub usługi. Zazwyczaj firmy z niszy na rynku nieruchomości stosują tę strategię.

16. Tester strony internetowej lub aplikacji

Testerzy stron internetowych i aplikacji szczegółowo przeglądają strony internetowe i oprogramowanie. Nie będziemy potrzebować znajomości internetu, ponieważ niektórzy twórcy stron internetowych i aplikacji chcą mieć perspektywę przypadkowego użytkownika. Jednak słabe recenzje, brak informacji lub problemy techniczne mogą skutkować odrzuceniem i nieopłaceniem recenzji.

17. Specjalista ds. Wprowadzania Danych

Ogólna transkrypcja, eksploracja danych i badanie sieci to zadania online, w których mogą pracować specjaliści od wprowadzania danych. Aby być kompetentnym w tej karierze, musisz szybko pisać na klawiaturze, zwracać uwagę na szczegóły i biegle posługiwać się większością narzędzi pakietu Office.

18. Edytor podcastów

Czy słuchasz podcastów? Na pewno zastanawiasz się, w jaki sposób odcinki są wybierane, nagrywane i publikowane w Spotify lub iTunes. Zgadnij co? Możesz dołączyć do społeczności i oferować swoje usługi jako redaktor podcastów. Wszystko, co musisz zrobić, to zapoznać się z oprogramowaniem do edycji, takim jak Audacity, Adobe Audition, Pro Tools i GarageBand, i jesteś gotowy do pracy.

19. Przedstawiciel obsługi klienta

Jako przedstawiciel obsługi klienta pracujący w domu, do Twoich obowiązków należy odbieranie telefonów od klientów, odpowiadanie na ich pytania, potwierdzanie zamówień klientów i odpowiadanie na opinie klientów przez telefon, e-maile lub platformy czatu. Twoje obowiązki wymagają znajomości różnych usług i produktów oferowanych przez Twoją firmę.

Praca w domu

Praca w domu może być dla wielu osób prawdziwym przełomem. Jeśli naprawdę nie chcesz wracać do biura, rozważ sprawdzenie tych legalnych ofert pracy z domu i zacznij pracować w zaciszu własnego domu! Wygodna piżama jest opcjonalna.