19 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? I najlepsze wskazówki, jak to zmaksymalizować

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 19 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? I najlepsze wskazówki, jak to zmaksymalizować

Załóżmy, że właśnie zaproponowano Ci pracę i zastanawiasz się: 19 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Być może próbujesz obliczyć swój dochód na okres, aby ustalić, czy wystarcza on na wygodne życie.

Ten artykuł dotyczy scenariusza, w którym Twoja dzienna stawka godzinowa wynosi 19 USD. Przyjrzymy się, ile możesz zarobić w ciągu roku, miesiąca, tygodnia lub dnia. Zajmiemy się również innymi możliwymi problemami, takimi jak odliczenia podatkowe, praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin oraz jak najlepsze wykorzystanie Twojej stawki godzinowej w wysokości 19 USD.

Nie ma lepszego czasu, aby zwrócić uwagę na te kwestie finansowe niż teraz. Pomoże Ci to zmaksymalizować dochody, zaplanować budżet i wyznaczyć cele finansowe. Zaczynajmy!

19 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok?

Jeśli masz pracę, w której otrzymujesz wynagrodzenie w wysokości 19 USD za godzinę za 8-godzinny czas pracy przez 5 dni w tygodniu, zarobisz około 39 520 dolarów rocznie przed opodatkowaniem.

Aby obliczyć wartość, musisz określić całkowitą liczbę godzin przepracowanych w roku kalendarzowym. Osiem godzin dziennie oznacza, że ​​pracujesz przez 40 godzin tygodniowo. Następnie mnożymy 52 tygodnie pracy w roku przez 40 i otrzymujemy łącznie 2080 godzin rocznie. Twoja stawka godzinowa w wysokości 19 USD pomnożona przez 2080 godzin da nam Twój roczny dochód w wysokości 39 520 USD jako pracownik pełnoetatowy.

 • (8 godzin/dzień * 5 dni/tydzień = 40 godzin/tydzień) * 52 tygodnie/rok = 2080 godzin
 • 2080 godzin * 19 USD/godz. = 39 520 USD rocznie

Jeśli jesteś jednym z pracowników zatrudnionych w niepełnym wymiarze godzin, którzy poświęcają 4 godziny dziennie, 5 dni w tygodniu przez 52 tygodnie (4 godziny * 5 dni * 52 tygodnie = 1040 godzin rocznie) za 19 USD za godzinę, Twój roczny dochód brutto wyniesie być $ 19.760.

Pamiętaj, że te roczne liczby mogą nadal spadać w zależności od tego, czy wziąłeś urlop i bezpłatne zwolnienia chorobowe lub dodatkową gotówkę z powodu pracy w nadgodzinach.

Ile kosztuje 19 USD za godzinę rocznie po opodatkowaniu?

Obowiązujący procent podatku dochodowego różni się w różnych stanach. Są nawet miejsca, które nie nakładają podatków stanowych, jak Teksas. Do tych obliczeń obliczmy potrącenia z takiego stanu bez podatków do Kalifornii, która ma najwyższy procent podatku w USA.

Z rocznym dochodem brutto w wysokości 39 520 USD przy stawce godzinowej 19 USD, możesz zarobić od 31 973 do 33 459 USD po opodatkowaniu jako pracownik pełnoetatowy. Twoje wynagrodzenie na wynos wyniesie 31 973 USD w Kalifornii po odliczeniu 7 547 USD i 33 459 USD w Teksasie oraz 6 061 USD podatków. Tyle zarabiasz jako pracownik pełnoetatowy.

Jeśli pracujesz tylko w niepełnym wymiarze godzin po 20 godzin tygodniowo przez 52 tygodnie, Twój całkowity roczny dochód wynosi 19 760 USD. Podatki w Kalifornii (2 705 USD) i Teksasie (2 233 USD) jeszcze bardziej obniżą Twoje dochody odpowiednio do 17 055 USD i 17 527 USD.

Pamiętaj, że ta kwota nadal różni się w zależności od Twojej sytuacji. W zależności od Twojego statusu i przedziału podatkowego możesz być uprawniony do zwolnień lub być obciążony mniejszą opłatą. Należy również pamiętać, że nawet stany bez podatków odliczają podatki federalne i inne elementy, takie jak Medicare, ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie rentowe.

🔥 Zalecana:  Jak skonfigurować informacje alarmowe na telefonie z Androidem

Ile kosztuje 19 dolarów za godzinę miesięcznie?

Za 19 USD za godzinę miesięcznie musisz otrzymać 3293 USD jako miesięczne wynagrodzenie brutto, zakładając, że pracujesz w pełnym wymiarze godzin. Aby obliczyć tę kwotę, podzieliliśmy Twoje roczne wynagrodzenie brutto z poprzedniej sekcji (39 520 USD) przez 12 miesięcy.

Wraz z podatkami Twoje miesięczne wynagrodzenie może wahać się od 2664 USD w Kalifornii po potrąceniu 629 USD do 2788 USD w Teksasie z podatkiem w wysokości 505 USD.

Jako pracownik zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin podzieliliśmy Twoje roczne wynagrodzenie brutto (19 760 USD) przez 12 miesięcy, co daje pensję w wysokości 1647 USD miesięcznie, jeśli pracujesz 20 godzin tygodniowo.

Twoje miesięczne wynagrodzenie netto wyniesie zatem od 1422 do 1461 USD, po odliczeniu podatku odpowiednio w Kalifornii i Teksasie w wysokości 225 USD i 186 USD.

Ile wynosi stawka godzinowa 19 USD tygodniowo?

Twój roczny dochód brutto (39 520 USD) podzielony przez 52 tygodnie pracy rocznie da nam 760 USD jako całkowity tygodniowy dochód, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin. Po opodatkowaniu (145 USD w Kalifornii i 117 USD w Teksasie) otrzymasz tygodniową pensję odpowiednio w wysokości 615 USD i 643 USD.

Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin, poświęcając 4 godziny dziennie, 5 razy w tygodniu, otrzymujesz tygodniowe wynagrodzenie brutto w wysokości 380 USD. Twój tygodniowy dochód netto wyniesie 328 USD w Kalifornii i 337 USD w Teksasie po odliczeniu odpowiednio 52 USD i 43 USD.

Ile kosztuje 19 USD za godzinę co dwa tygodnie?

Twoja stawka godzinowa w wysokości 19 USD da Ci 1520 USD jako dwutygodniowe wynagrodzenie brutto (760 USD tygodniowo * 2 tygodnie).

Jako pracownik pełnoetatowy otrzymujący taki dochód brutto, odliczenie podatków w wysokości 290 USD (Kalifornia) i 233 USD (Teksas) obniży Twój dwutygodniowy dochód odpowiednio do 1287 USD i 1230 USD.

Jako osoba pracująca w niepełnym wymiarze czasu pracy 4 godziny dziennie, Twoja pensja brutto co 2 tygodnie robocze wyniesie 760 USD (380 USD tygodniowo * 2 tygodnie). Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Kalifornii, Twoje wynagrodzenie na wynos wyniesie 656 USD po potrąceniu 104 USD. Twoja pensja wyniesie 674 USD po 86 USD podatków, jeśli mieszkasz w Teksasie.

Ile kosztuje 19 USD za godzinę dziennie?

Wynagrodzenie w wysokości 19 USD za godzinę daje łączne zarobki godzinowe w wysokości 152 USD na koniec dnia (8 godzin dziennie * 19 USD) przed opodatkowaniem. Jako pracownik pełnoetatowy będziesz zarabiać w Kalifornii 123 USD dziennie; w Teksasie 129 $ będzie twoją dzienną zapłatą na wynos.

Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin i zarabiasz 76 USD dziennie po przepracowaniu 4 godzin, otrzymasz 66 USD po odliczeniu podatku w wysokości 10 USD w Kalifornii. Twój dzienny dochód wyniesie 67 USD po 9 USD podatków w Teksasie.

Podsumowanie – 19 USD za godzinę to ile kosztuje rok?

Oto podsumowanie tego, ile wyniesie twoja wypłata, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin za stawkę 19 USD za godzinę.

19 USD za godzinę (pełny etat) Całkowity dochód (bez podatków)
Roczna pensja (52 tygodnie) 39 520 $
Miesięczne wynagrodzenie 3293 $
Tygodniowy dochód (40 godzin) 760 $
Dwutygodniowy dochód (80 godzin) 1520 $
Dzienny dochód (8 godzin) 152 $
Szacowany miesięczny dochód netto (po opodatkowaniu) 2664 USD do 2788 USD

Wskazówki dotyczące życia za 19 USD za godzinę

19 dolarów za godzinę może być dobre, jeśli wiesz, jak go używać. Oto inne sugestie, które mogą sprawić, że będziesz żyć wygodnie i elegancko z tym dochodem.

🔥 Zalecana:  Co to jest pisanie Jingle? (Wyjaśnione dla początkujących)

Zacznij od realistycznego budżetu. Żaden pakiet wynagrodzeń na świecie nie jest wystarczająco dobry, chyba że masz dobry budżet i żyjesz w granicach swoich możliwości.

Proste życie. Ograniczenie niepotrzebnych wydatków może zwiększyć twoje dochody. Oszczędne życie nie oznacza rezygnacji z komfortu i zabawy: istnieje wiele sposobów na cieszenie się życiem bez wydawania zbyt dużych pieniędzy.

Znajdź alternatywne źródła dochodu. Jeśli 19 dolarów za godzinę po prostu ci nie wystarcza, możesz spróbować tych pobocznych zajęć, aby zwiększyć swoje dochody. Oto inne dochodowe koncerty, które możesz podjąć w niepełnym wymiarze godzin lub jako wolny strzelec.

 • Weź udział w ankietach internetowych. Wszystko, co musisz zrobić, to odpowiedzieć na kwestionariusze lub dołączyć do grup fokusowych sponsorowanych przez firmy prowadzące badania produktów, a otrzymasz zapłatę. Sprawdź niektóre z najlepsze strony z ankietami online zarobić gotówkę i karty podarunkowe. Następujące witryny oferują nawet bonusy pieniężne za rejestrację:
 • Oferuj usługi szkoleniowe. Jest wiele możliwości nauczania online w samouczkach i przedmiotach w języku angielskim, takich jak matematyka i nauki ścisłe. Możesz dzielić się swoją wiedzą, jednocześnie zarabiając dodatkowe pieniądze.
 • Odwróć przedmioty dla zysku. Jeśli jesteś dobry w wyszukiwaniu towarów nadających się do sprzedaży i odsprzedaży ich z zyskiem, jest ich wiele w Internecie strony takie jak Craigslist, strony takie jak Letgo, eBay i Amazon, gdzie możesz zarabiać pieniądze, kupując i sprzedając. Możesz także kupować przedmioty używane lub sprzedawać własne ulubione lub nieużywane towary pchle targi internetowe.
 • Sprzedawaj swoje umiejętności jako freelancer. Internetowe platformy pracy, takie jak Fiverr, FlexJobsa Upwork łączy pracodawców i freelancerów pracownicy razem. Tak więc, jeśli masz umiejętności rynkowe, takie jak tworzenie oprogramowania, marketing, korekta, projektowanie graficzne itp., Powinieneś spróbować stworzyć niesamowite wznawiać i umieszczenie swojego profilu na tych stronach z ofertami pracy.
 • Zdobądź zadanie wprowadzania danych. Możesz zarobić trochę pieniędzy, pracując w domu. Sprawdź naszą listę legalne zadania wprowadzania danych. Podstawowe wymagania obejmują umiejętność pisania na klawiaturze, dbałość o szczegóły oraz połączenie z komputerem i Internetem.

Zachowaj na deszczowy dzień. Odłóż część swoich dochodów w każdym okresie rozliczeniowym jako oszczędności lub fundusze awaryjne. Wyznaczenie krótkoterminowego celu finansowego, takiego jak oszczędzanie na samochód lub wakacje, może pomóc Ci zacząć. Lub możesz zaoszczędzić pieniądze, aby zarobić więcej, inwestując.

Spróbuj zainwestować. Jeśli masz ochotę na większe ryzyko niż lokowanie pieniędzy w banku, inwestowanie może zapewnić Ci dochód pasywny. Gdy już to opanujesz, możesz aktywniej inwestować w akcje, obligacje lub fundusze ETF. Zainwestuj swoje pieniądze, aby zwiększyć swoją wartość netto.

Jakie prace płacą 19 USD za godzinę?

Na rynku dostępnych jest wiele zawodów, które oferują znacznie więcej niż 19 USD za godzinę, ale wymagają pewnego zestawu umiejętności, których większość ludzi nie ma. Praca za 19 USD za godzinę nie wymaga wiele, ale upewnij się, że masz wystarczające umiejętności, aby zostać zatrudnionym, przygotowując się imponujące CV.

Wymieniliśmy niektóre oferty pracy, które oferują 19 USD za godzinę.

 • Asystent pielęgniarski
 • Kierowca dostawczy
 • Asystent konserwacji
 • Sprzedawca
 • Ogólny personel produkcyjny
 • Przedstawiciel Biura Obsługi Klienta
 • Współpracownik opieki nad zwierzętami
🔥 Zalecana:  Najlepsze głośniki Bluetooth do telewizorów i kina domowego

Czy 19 dolarów za godzinę to dobrze?

19 dolarów za godzinę to dobra pensja. Może spełnić twoje podstawowe wymagania, ale nie kupi ci luksusów, chyba że zaczniesz zarabiać dodatkowo. Jeśli nie lubisz wydawać pieniędzy na luksusy, zawsze możesz zaoszczędzić lub zainwestować swoje pieniądze w tworzenie aktywa generujące dochód.

Większość milionerów powstaje dzięki inwestowaniu, a wiedza o tym, jak zamienić gotówkę w wartościowe aktywa, może sprawić, że każdy pakiet wynagrodzeń będzie wyglądał dobrze.

Amerykańska ustawa o sprawiedliwych standardach pracy (FLSA) określa obowiązującą federalną płacę minimalną na 7,25 dolara za godzinę, więc jeśli zarabiasz 19 dolarów na godzinę, jest to prawie trzykrotność kwoty, jaką zarabiają niektórzy obywatele.

Różne stany uchwaliły własne przepisy dotyczące płacy minimalnej, a stawka płacy waha się od minimum w stanach takich jak Alabama do 15,90 USD w Dystrykcie Kolumbii. Więc może być lepiej, jeśli ponownie rozważysz stan, w którym mieszkasz lub pracujesz.

Czy możesz żyć za 19 dolarów na godzinę?

Tak, 19 dolarów za godzinę może związać koniec z końcem. Powyżej płacy minimalnej może zaspokoić wszystkie podstawowe potrzeby życiowe, zwłaszcza jeśli mieszkasz w miejscu, w którym koszty utrzymania są niższe. Lub tam, gdzie podatki stanowe są niższe lub nie istnieją, na przykład jeden z nich lokalizacje w USA bez podatków stanowych:

 • Alaska
 • Floryda
 • Nevada
 • Południowa Dakota
 • Tennessee
 • Teksas
 • Wyoming

Możemy jednak spojrzeć na to również w ten sposób: według US Bureau of Labor Statistics (BLS), mediana tygodniowych zarobków pracowników pełnoetatowych została ustalona na poziomie 1037 USD w pierwszym kwartale tego roku. Porównaj to z tygodniową stawką 760 $, jeśli zarabiasz 19 $ za godzinę.

Jest to argument przemawiający za oszczędnym życiem i kreatywnym zarabianiem pieniędzy, jeśli żyjesz od wypłaty do wypłaty. Jeśli możesz, niech oszczędności staną się nawykiem, spróbować swoich sił w inwestowaniei wyznaczyć bardziej długoterminowe cele finansowe.

Wniosek – 19 USD za godzinę to ile kosztuje rok?

Zarabianie 39 520 $ rocznie przy 19 $ za godzinę może zapewnić ci wygodne życie. Zależy to jednak od miejsca zamieszkania, bieżących zobowiązań i sposobu zarządzania pieniędzmi.

Jeśli dobrze rozumiesz swoje regularne możliwości zarobkowe i ograniczenia. To może pomóc ci wyznaczyć cele finansowe, aby zapewnić sobie wygodniejsze życie. Zarządzanie pieniędzmi poprzez budżetowanie i proste życie oraz szukanie sposobów na dodatkowy dochód to dobry sposób na rozpoczęcie.

Mamy nadzieję, że sugestie podane w tym artykule pomogą ci na drodze do wzmocnienia pozycji finansowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, ile zarobisz w ciągu roku przy różnych stawkach wynagrodzenia, przejdź do naszych powiązanych artykułów: