18 najlepszych witryn z ankietami do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r [Worth Your Time]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 18 najlepszych witryn z ankietami do zarabiania pieniędzy w Internecie w 2023 r [Worth Your Time]

Chcesz zarabiać na ankietach online? Tak, możesz zarabiać na ankietach. Oto najlepsze witryny z ankietami, które są warte twojego czasu!

Kiedy byłem na uniwersytecie, próbując związać koniec z końcem, zarobiłem dodatkowe pieniądze w Internecie, wypełniając ankiety.

Nie uczyniło mnie to bogatym, ale udało mi się zarobić trochę dodatkowej gotówki, wypełniając ankiety w ciągu dnia.

Rejestrowałem się w wielu różnych witrynach z ankietami i co tydzień wypełniałem kilka ankiet. W ankietach podoba mi się to, że możesz to zrobić w zaciszu własnego domu, kiedy masz na to czas.

Oto niektóre z najlepiej płatnych stron z ankietami online, dzięki którym możesz zarobić dodatkowe pieniądze!

Wszystko, co musisz wiedzieć o płatnych ankietach online

Teraz zagłębiamy się we wszystko, co musisz wiedzieć o płatnych ankietach online. Dlaczego te firmy ci płacą? Jak możesz zmaksymalizować swoje zarobki? A co najważniejsze, w których firmach ankietowych warto się zarejestrować?

Dlaczego firmy oferują ankiety online?

Dla firm ankiety to ważny sposób, aby dowiedzieć się, co ludzie myślą o oferowanym przez nie produkcie lub usłudze. Firmy te płacą, aby uzyskać opinie od swoich (potencjalnych) klientów. Mogą zapytać Cię, co myślisz o swoim obecnym produkcie, jak ulepszyć ich produkt i dlaczego kupujesz ich produkt.

Moja taktyka: urozmaicaj swoje ankiety online

Jeśli zarejestrujesz się u jak największej liczby dostawców ankiet online, zwiększysz szansę na zarobienie pieniędzy i zarobienie znacznej kwoty na wypełnianiu ankiet.

Większość firm oferujących ankiety wymaga spełnienia określonych wymagań demograficznych lub danych osobowych. Oznacza to, że nie zakwalifikujesz się do każdej ankiety, którą zobaczysz.

Kiedy zaczynasz od pracy z ankietami online płatnymi gotówką, ważne jest, aby wiedzieć, że nie wszystkie witryny z ankietami są sobie równe. Jeśli wybierzesz najlepiej płatną pracę ankietową, zarobisz dużo więcej pieniędzy.

Gdy dołączysz do jak największej liczby osób, otrzymasz najwięcej możliwości, do których możesz się zakwalifikować. Spośród nich możesz wybrać najlepiej płatne strony z ankietami. Proste!

Czy wszyscy biorą udział w ankietach, aby zarabiać w Internecie?

Online side krzątanie się jest obecnie bardzo popularne. Każdy chce wypełniać ankiety online i zarabiać dodatkowe pieniądze na boku. Dlatego ten artykuł jest dostosowany specjalnie do tej potrzeby. Ludzie chcą to wiedzieć, więc dostarczamy.

Chcą wiedzieć konkretnie:

 • Jakie są najlepsze strony z ankietami?
 • Jak wypełniać ankiety za pieniądze?
 • Jak wypełniać ankiety online?
 • Jakie są najlepsze strony z ankietami, które płacą gotówką?

To właśnie omówimy w tym artykule!

18 najlepszych witryn z ankietami do zarabiania pieniędzy w Internecie

Do jakich firm ankietowych warto się zarejestrować? Oto wszyscy w kolejce!

Ankieta ćpuna

 • Metoda płatności: PayPal lub karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 10 $
 • Dostępne: USA, Kanada, Australia.

Survey Junkie to wiarygodna witryna z ankietami, która pozwoli Ci zarobić dodatkowe pieniądze podczas oglądania telewizji w nocy, czekania w autobusie lub po prostu patrzenia na telefon.

Survey Junkie ułatwia rejestrację, ponieważ jest całkowicie bezpłatna, a pierwsze punkty zdobędziesz po prostu wypełniając swój profil.

Oferują wiele ankiet, co oznacza, że ​​nie musisz się obawiać, że zabraknie Ci ankiet.

Swagbucks

 • Metoda płatności: PayPal lub karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 10 USD (PayPal) lub 3 USD (karta podarunkowa)
 • Dostępne: na całym świecie

Swagbucks to świetny program nagród, który pozwala zdobywać punkty za przeglądanie stron internetowych, zakupy online i wypełnianie ankiet.

Śpiewanie ze Swagbucks jest całkowicie bezpłatne. Po zarejestrowaniu się możesz zdobywać bezpłatne karty podarunkowe lub zwrot gotówki za ankiety, zakupy lub po prostu oglądanie filmów. Przeczytaj całą naszą recenzję Swagbucks tutaj.

Otrzymaj bonus powitalny w wysokości 5 $, gdy zarejestrujesz się za pomocą mojego linku.

Dolary skrzynki odbiorczej

 • Metoda płatności: Czek, VISA lub karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 15 $ (pierwsza wypłata) i 10 $ później
 • Dostępne: Stany Zjednoczone

Inbox Dollars ma prosty format, w którym możesz łatwo zarejestrować się i rozpocząć wypełnianie ankiet.

Dolary skrzynki odbiorczej mają do wyboru wiele ankiet, które są na ogół krótkie. Oznacza to, że nie zarobisz kilkudziesięciu dolarów za jedną ankietę. Dobrą wiadomością jest to, że możesz zrobić więcej ankiet, co oznacza, że ​​możesz zrobić kilka dziennie.

Wspaniałą rzeczą w Inbox Dollars jest to, że możesz również zarobić dodatkowe pieniądze, realizując kupony, grając w gry online, oglądając filmy, przeszukując sieć i nie tylko. Sprawdź naszą pełną recenzję InboxDollars tutaj.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na wolnym pokoju – 8 najlepszych pomysłów!

Otrzymaj bonus powitalny w wysokości 5 $, gdy zarejestrujesz się za pomocą mojego linku.

Punkty Życia

 • Metoda płatności: PayPal
 • Minimalna wypłata: 20 $
 • Dostępne: na całym świecie

LifePoints to jedna z największych społeczności. Mają ponad 5,5 miliona osób w swojej społeczności, które wypełniają ankiety i zdobywają punkty. Platforma LifePoint jest świetna, jeśli chcesz zarabiać w Internecie, wypełniając ankiety.

Ankiety na LifePoints trwają 10 minut lub mniej. Oznacza to, że otrzymasz mniejsze wynagrodzenie za ankietę, podczas gdy pieniądze, które zarobisz na godzinę, są nadal porównywalne. Może to być dobre, ponieważ nie jesteś przywiązany do 40-minutowych ankiet, których nie możesz wstrzymać.

Na platformie LifePoints zakwalifikujesz się do wielu różnych ankiet, więc zawsze będziesz mieć pieniądze!

Zarejestruj się tutaj, jeśli jesteś z:

MojePunkty

 • Metoda płatności: karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 3 USD
 • Dostępne: USA i Kanada

Dzięki MyPoints możesz zdobywać karty podarunkowe za znacznie więcej niż tylko wypełnianie ankiet. Możesz brać udział w ankietach, oglądać filmy i zdobywać punkty podczas zakupów online. Nawet jeśli nie kwalifikujesz się do udziału w ankiecie, mogą nawet przyznać Ci punkty!

MyPoints zapewni Ci bonus powitalny zaraz po rejestracji, co jest świetnym początkiem. Poza tym przyznają ci punkty nawet wtedy, gdy nie zakwalifikujesz się do ankiety – punkty będą za czas poświęcony na wypełnienie formularza. Sprawdź naszą pełną recenzję MyPoints tutaj.

Otrzymaj bonus powitalny w wysokości 5 $ po wypełnieniu pięciu ankiet, gdy zarejestrujesz się za pomocą mojego polubienia.

Badania Szyszki

 • Metoda płatności: PayPal, czek lub karta podarunkowa VISA
 • Minimalna wypłata: 3 USD
 • Dostępne: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania i Niemcy

Wiele osób zachwyca się Pinecone Research. Jest to witryna z ankietami online, która płaci co najmniej 3 USD za 15-minutową ankietę, a ponadto oferuje bezpłatne produkty do przetestowania (które możesz zatrzymać).

Problem z Pinecone Research polega na tym, że trudno się do niego dostać. Na podstawie ankiet wyszukują określoną grupę demograficzną. Jeśli nie zastosujesz się, nie zostaniesz zaproszony do ankiety.

Dobrą rzeczą jest to, że po wysłaniu ankiety kwalifikujesz się do niej. Oznacza to, że po rozpoczęciu ankiety w Pinecone Research nie tracisz czasu na dyskwalifikację.

Markowe ankiety

 • Metoda płatności: PayPal
 • Minimalna wypłata: 10 $
 • Dostępne: Stany Zjednoczone, Kanada i Wielka Brytania

Dzięki markowym ankietom otrzymujesz punkty za wypełnianie ankiet. Na ich stronie internetowej dostępnych jest wiele ankiet, które możesz wypełnić, jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze online.

Ponadto mają wielopoziomowy program lojalnościowy. Jeśli zbierasz kredyty, możesz przechodzić między poziomami Brązowym, Srebrnym i Złotym. Im wyżej zajdziesz, tym więcej możliwości odblokujesz dla siebie.

Panel Ipsos I-Say

 • Metoda płatności: PayPal lub karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 10 USD (karta podarunkowa) lub 15 USD (PayPal)
 • Dostępne: na całym świecie

The Panel I-Say firmy Ipsos to ogromna witryna z ankietami, która pozwala zdobywać punkty za wypełnianie ankiet (niespodzianka!). Za te punkty możesz otrzymać karty podarunkowe, gotówkę lub towary.

Dzięki I-Say możesz dość szybko otrzymać karty podarunkowe, ponieważ ich próg wypłaty jest dość niski. Jednak ankiety nie przyniosą ci ogromnej kwoty pieniędzy. Wystarczy, że jesteś świadomy przed rejestracją.

Miłym bonusem z platformą I-Say jest to, że wszyscy członkowie mogą brać udział w losowaniach nagród. Ponadto oferują punkty lojalnościowe, jeśli osiągniesz określone kamienie milowe. Na przykład otrzymasz 25 punktów po wypełnieniu 5 ankiet.

Klub ankietowy

 • Metoda płatności: karta podarunkowa lub PayPal
 • Minimalna wypłata: 20 $
 • Dostępne: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada i Australia

Survey Club służy jako centrum między różnymi witrynami z ankietami. Ich platforma zawiera listę możliwości ankiet od innych firm i po prostu wymienia to wszystko w jednym miejscu.

Oznacza to, że Survey Club pobiera część kwoty, którą zarabiasz na swoich ankietach. Dobrą rzeczą jest to, że masz wszystkie ankiety w jednym miejscu, potencjalnie oszczędzając dużo czasu.

Placówka opinii

 • Metoda płatności: karta podarunkowa lub PayPal
 • Minimalna wypłata: 5 USD (karta podarunkowa) lub 10 USD (PayPal)
 • Dostępne: Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy i Hiszpania

Opinion Outpost to świetna strona z ankietami dla początkujących. Jest łatwy w użyciu i ma bardzo niski próg płatności. Możesz wypłacić od 5 $ za karty podarunkowe, czyli znacznie mniej niż na większości innych platform.

W Opinion Outpost dostępnych jest wiele możliwości przeprowadzania ankiet. Oznacza to, że nie musisz czekać, aby wypełnić ankiety, co jest ogromnym plusem! Za każdym razem, gdy będziesz miał czas na wypełnianie ankiet na platformie, będziesz zarabiać pieniądze.

🔥 Zalecana:  Prawda o monetach prywatności: spojrzenie na najbardziej prywatne kryptowaluty

Ankieta Harrisa online

 • Metoda płatności: Karta podarunkowa lub darowizna na cele charytatywne
 • Minimalna wypłata: 10 $
 • Dostępne: na całym świecie (ponad 80 krajów)

Z Ankieta Harrisa online, możesz zapisać się na ankiety i zarobić dodatkowe pieniądze. Gdy uzbierasz wystarczającą liczbę punktów, możesz wymienić je na karty podarunkowe lub darowiznę charytatywną. To jest coś, co naprawdę doceniam z platformy.

Nagroda Rebeliantów

 • Metoda płatności: Karta podarunkowa, Paypal lub Bitcoin
 • Minimalna wypłata: 5 USD
 • Dostępne: na całym świecie

Nagroda Rebeliantów ma społeczność ponad 10 milionów członków z ponad 21 milionami dolarów w gotówce i wypłaconych nagrodach. To pokazuje, że jest to legalna strona internetowa, na której ludzie zarabiali pieniądze z platformy.

Chcesz zarobić jeszcze więcej pieniędzy? Polecaj znajomym i rodzinie i zdobywaj więcej punktów!

Cenne opinie

 • Metoda płatności: karta podarunkowa
 • Minimalna wypłata: 20 $
 • Dostępne: na całym świecie (ponad 40 krajów)

Cenne opinie nie jest przeciętną witryną z ankietami. Nie dają ci wielu okazji do zakwalifikowania się. Jednak te, które widzisz, są bardzo odpowiednie dla Twojego profilu.

Na pulpicie nawigacyjnym widzisz tylko odpowiednie ankiety online i nie jesteś spamowany innymi możliwościami, które mogą nie pasować. To skuteczny sposób wypełniania ankiet!

Opinia amerykańskiego konsumenta

 • Metoda płatności: Paypal lub czek
 • Minimalna wypłata: 10 $
 • Dostępne: na całym świecie

Z Opinia amerykańskiego konsumenta, możesz zarobić od 1 do 50 USD za ankietę. Zależy to w dużej mierze od czasu potrzebnego na wypełnienie ankiety.

Z American Consumer Opinion masz również możliwość przetestowania produktów i zachowania ich (za darmo).

Płatny punkt widzenia

 • Metoda płatności: PayPal
 • Minimalna wypłata: 15 USD
 • Dostępne: na całym świecie

Płatny punkt widzenia to popularna platforma, z której korzysta wielu. Na ich platformie możesz brać udział w krótkich i słodkich ankietach. Dodatkowo możesz zarobić pieniądze na ankiecie przesiewowej, co jest bardzo rzadkie.

Ankieta Savvy

 • Metoda płatności: czek
 • Minimalna wypłata: 1 $
 • Dostępne: na całym świecie

Survey Savvy istnieje od zawsze (1999). Ich wypłata różni się w zależności od tego, jak długo trwają ankiety. Płacą z minimalnym saldem w wysokości 1 USD czekiem.

Krótkie podsumowanie – najlepsze strony z ankietami

STRONA INTERNETOWA METODY PŁATNOŚCIMINIMALNA DOSTĘPNA GOTÓWKA
Ankieta ćpuna eKarta podarunkowa lub PayPal 10 $ (1000 punktów) Stany Zjednoczone i Wielka Brytania
Swagbucks Karta podarunkowa lub PayPal 3 USD za karty podarunkowe; 25 dolarów PayPalem Na całym świecie
Skrzynka odbiorczaDolary Czek, przedpłacona karta VISA lub karta podarunkowa 30 $ NAS
Punkty Życia PayPal 20 $ Na całym świecie
Moje punkty Karty podarunkowe 3 dolary Stany Zjednoczone i Kanada
Badania Szyszki PayPal, czek lub karta podarunkowa VISA 3 dolary USA, Kanada, Wielka Brytania i Niemcy
Markowe ankiety Karta podarunkowa lub PayPal 10 $ USA, Kanada, Wielka Brytania
Panel Ipsos I-Say Karta podarunkowa lub PayPal 10 USD za karty podarunkowe; 15 USD za PayPal lub VISA Na całym świecie
Badania Vindale’a PayPal 50 $ Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Canda, Australia
Jedna opinia Karty podarunkowe 25 $ Stany Zjednoczone i Wielka Brytania
Klub ankietowy Karta podarunkowa lub PayPal 20 $ Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Kanada i Australia
Placówka opinii Karta podarunkowa lub PayPal 5 USD za karty podarunkowe; 10 dolarów na PayPala USA, Kanada, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania
Ankieta Harrisa online Karty podarunkowe lub datki na cele charytatywne 10 $ Na całym świecie
Nagroda Rebeliantów Karta podarunkowa, PayPal lub Bitcoin 5 $ Na całym świecie
Cenne opinie Karty podarunkowe 20 $ Na całym świecie
Opinia amerykańskiego konsumenta PayPal lub sprawdź 10 $ Na całym świecie
Płatny punkt widzenia PayPal 15 $ Na całym świecie
Ankieta Savvy Sprawdzać 1 $ Na całym świecie

Często zadawane pytania dotyczące zarabiania na ankietach

Istnieje wiele pytań, które pojawiają się podczas zarabiania pieniędzy w Internecie za pomocą ankiet. Oto najczęściej zadawane pytania.

Czy naprawdę możesz zarabiać, wypełniając ankiety online?

Tak, będziesz zarabiać, wypełniając ankiety online. The najlepsze strony z ankietami wymienione tutaj to świetny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy i zarobienie trochę gotówki. Nie uczynią cię bogatym, ale pomogą ci zarobić dodatkowe pieniądze jako dodatkowy dochód.

Nie będziesz w stanie zarabiać w pełnym wymiarze godzin z płatnych ankiet. Jeśli chcesz zająć się innymi pobocznymi sprawami, aby po drodze budować bogactwo, sprawdź te najlepsze poboczne zagrywki.

Czy potrzebuję sprzętu do wypełniania ankiet online?

Najlepsza rzecz w wypełnianiu ankiet online: prawdopodobnie masz wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy połączenie z Internetem i urządzenie do wypełniania ankiet – wystarczy laptop, tablet lub telefon. Nie ma absolutnie ŻADNEGO dodatkowego sprzętu, którego potrzebujesz, aby wziąć udział w płatnych płatnych ankietach online.

🔥 Zalecana:  Nagłówki i podtytuły: jak ich używać w postach na blogu

Ponieważ nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, jesteś bardzo elastyczny. Ankiety możesz wypełnić czekając na autobus lub siedząc na kanapie przed telewizorem. Cokolwiek pasuje do Twojego harmonogramu!

Zawsze, gdy masz dostęp do internetu, możesz wypełniać płatne ankiety na własnej osi czasu. wygrana-wygrana!

Jakie rodzaje pytań muszę wypełnić?

Kiedy wypełniasz ankiety, pytania, które ci zadają, będą się znacznie różnić. Może to być związane z tym, co myślisz o określonej marce, co jesz w ciągu dnia lub oceniasz potencjalne reklamy.

Ile zarabiasz za wypełnianie ankiet online?

Wspaniałą rzeczą w wypełnianiu ankiet online jest to, że możesz to zrobić według własnego harmonogramu, kiedy ci pasuje. Wadą jest to, że zarobisz od 0,5 do 5 USD za ankietę. Istnieją ankiety, które płacą 50 USD lub więcej, ale są one bardzo rzadkie.

JEDNAK dzięki tym firmom ankietowym możesz zarobić ponad 20 $ na premiach za rejestrację. To jest coś, co warto rozważyć, aby zmaksymalizować swoje zarobki od samego początku.

Jak mogę zmaksymalizować swoje zarobki?

Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zarobki podczas wypełniania ankiet, powinieneś dołączyć do jak największej liczby firm ankietowych! Musisz również upewnić się, że Twój profil jest całkowicie wypełniony, co kwalifikuje Cię do większej liczby ankiet. Regularnie wypełniaj ankiety, a Twoje zarobki szybko wzrosną.

Czy płatne ankiety online to dobry dodatek?

Wypełnianie płatnych ankiet online nie uczyni Cię milionerem, ale pomoże Ci zarabiać gotówkę lub karty podarunkowe jako dodatkowy dochód. Chociaż nie jest to coś, co możesz robić w pełnym wymiarze godzin, jest to coś, co możesz robić z kanapy, co da ci dodatkowe pieniądze na realizację twoich celów.

Wypełnianie płatnych ankiet online jest świetne, jeśli chcesz zgromadzić swój fundusz awaryjny, zaoszczędzić na wakacje lub pracować nad wolnością finansową. Są bardzo nisko barierowe i łatwe do wypełnienia!

Czy płatne ankiety to oszustwo?

Te, które wymieniłem powyżej, są bardzo prawdziwe i płacą swoim klientom. Istnieje kilka sygnałów ostrzegawczych, które mogą wskazywać, że witryna z ankietami nie jest wiarygodna:

 • Czy żądają opłaty rejestracyjnej? Nigdy nie płać opłaty z góry, aby dostać się do firmy badawczej. Większość z nich jest bezpłatna. Jeśli tak nie jest, dowiedz się, zanim się zarejestrujesz.
 • Dużo ci obiecują? Jeśli firmy badawcze wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Nie będziesz zarabiać w pełnym wymiarze czasu pracy tylko wypełniając ankiety. Uważaj na obietnice szybkiego wzbogacenia się, ponieważ zazwyczaj są one fałszywe.

Ostatnie słowa o najlepszych witrynach z ankietami

Teraz wiesz, które strony z ankietami są odpowiednie do zarabiania pieniędzy, możesz wybrać te, które najbardziej Ci odpowiadają i zacząć. Zacznij od wybrania jednego lub dwóch i na ich podstawie zbuduj witryny z ankietami.

Nie oczekuj, że ankiety przejmą Twoje dochody w pełnym wymiarze godzin, godziny, które musisz na to poświęcić, nie sprawiają, że jest to już zabawne hobby. Jest to jednak świetny sposób na zarobienie kilkuset dolarów miesięcznie i dodanie ich do wypłaty.

Wykorzystaj każdą wolną chwilę, którą masz w ciągu dnia, możesz wypełnić kilka ankiet i zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze!

📌