18 najlepszych aplikacji na Androida, które płacą Ci pieniądze

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 18 najlepszych aplikacji na Androida, które płacą Ci pieniądze

Jest rzeczą oczywistą, że absolutnie zarabiam na telefonach.

Mam na myśli, że ten świat online zaczął się od farmy telefonicznej, wyjątkowego eksperymentu polegającego na przekształceniu starych smartfonów w pasywne źródło dochodów.

Podczas studiów eksperymentowałem z dziesiątkami aplikacji na Androida, które zarabiają pieniądze.

Od aplikacji z nagrodami po aplikacje, które płacą ci za granie w gry, jest zdecydowanie wiele okazji, aby zmienić swój smartfon w niezły dodatkowy dochód.

Tak więc, jeśli szukasz nowego, zabawnego zgiełku i masz Androida, jest to absolutnie post dla Ciebie!

Czas podzielić się najlepszymi aplikacjami na Androida, które płacą ci pieniądze.

Najlepsze aplikacje na Androida, które płacą Ci pieniądze

Jeśli chcesz zarabiać na swoim telefonie i masz Androida, masz szczęście.

Nadszedł czas, aby zanurzyć się w najlepsze aplikacje na Androida, które Ci płacą, abyś mógł rozpocząć nową poboczną zgiełk prosto z dłoni.

1. Pomyłka

pomyłka to wiodąca aplikacja do gier na Androida, która określa się jako program lojalnościowy dla graczy.

W Mistplay zdobywasz punkty za pobieranie nowych gier, granie w nie i zdobywanie kolejnych poziomów. Gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów, możesz wymienić różne bezpłatne karty upominkowe do sklepów takich jak Amazon, Best Buy, Starbucks i innych.

Na szczęście Mistplay ma przyzwoitą różnorodność gier, w tym gatunki takie jak gry strategiczne, akcji, przygodowe, karciane i logiczne.

Niektóre karty podarunkowe można również wykorzystać za jedyne 0,50 USD, więc jest to doskonały sposób na szybkie pieniądze i dobrą zabawę.

Sprawdź moją oficjalną recenzję aplikacji Mistplay, aby uzyskać wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia.

Pobierz Mistplay i zacznij zdobywać darmowe karty podarunkowe!

2. Aplikacje ankietowe

Jeśli chcesz otrzymać zapłatę za swoją opinię, inną kategorią aplikacji na Androida, które zarabiają pieniądze, które możesz wypróbować, są aplikacje do płatnych ankiet.

Obecnie większość wiodących witryn z ankietami ma aplikacje na Androida lub umożliwia wypełnianie ankiet z Internetu na telefonie. Dzięki temu możesz zarabiać pieniądze w podróży lub w wolnym czasie w domu.

Kilka wiodących aplikacji do ankiet na Androida, które możesz wypróbować, to m.in:

Nagrałem też film na YouTube na niektórych z najlepszych stron z ankietami, które możesz sprawdzić, aby uzyskać więcej pomysłów na zarobienie.

Nie wzbogacisz się, używając żadnej z tych płatnych aplikacji na Androida. Ale jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w Internecie jako początkujący i zwykle możesz wypłacić pieniądze w dzień lub dwa po skorzystaniu z kilku witryn.

3. Nagrodzona gra

Inną aplikacją na Androida, która płaci ci pieniądze, z których możesz skorzystać, jest Nagrodzona grapopularna aplikacja do gier, taka jak Mistplay.

Dzięki grze z nagrodami zdobywasz punkty za granie w nowe gry na Androida, takie jak Mistplay. Następnie wymieniasz te punkty na dziesiątki różnych darmowych kart upominkowych już od 5 USD.

Lubię Rewarded Play, ponieważ ma doskonałą różnorodność kart podarunkowych i cały czas dodaje nowe gry.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli już grasz w gry wideo, Rewarded Play to jedna z najlepszych aplikacji na Androida, która ci płaci, ponieważ płaci ci za robienie czegoś, co i tak robisz.

Rozpocznij grę z nagrodami lub przeczytaj moją recenzję Rewards Play!

4. Panel mobilny Nielsena

Jeśli chcesz zarabiać na autopilocie, jedną z doskonałych aplikacji na Androida, która płaci pieniądze, jest Panel mobilny Nielsena.

Ta aplikacja do pasywnego dochodu płaci za udostępnianie danych o tym, jak przeglądasz i korzystasz z sieci. Nielsen to potężna firma zajmująca się badaniem rynku, a jej panel mobilny jest dostępny na Androida i iOS.

Panel mobilny Nielsena płaci ponad 50 USD rocznie za udostępnianie danych i możesz wypłacać pieniądze za różne karty podarunkowe, towary i gotówkę PayPal.

Jest też panel komputerowy, którego możesz użyć, ale ten panel pozwala ci tylko zdobywać wpisy do loterii na nagrody pieniężne.

Zacznij korzystać z Nielsen Mobile Panel!

5. Aplikacje do dostarczania żywności

Chociaż aplikacje do dostarczania jedzenia są przeznaczone nie tylko na urządzenia z Androidem, aplikacje koncertowe są zazwyczaj najlepszą opcją, jeśli chcesz zarobić poważne dochody.

Nie ma znaczenia, czy jeździsz dla DoorDash czy Uber Eats; jeśli pracujesz mądrze, większość prac związanych z dostarczaniem żywności kosztuje co najmniej minimalną stawkę lub nieco więcej.

Niektóre popularne aplikacje do dostarczania żywności, za które możesz dostarczać, to m.in:

  • DrzwiDash – Zarabiaj, dostarczając jedzenie dla wiodącej firmy dostarczającej jedzenie w Ameryce Północnej.
  • Instakart – Wiodąca usługa dostarczania artykułów spożywczych, która płaci za zakupy i dostarczanie artykułów spożywczych.
  • Uber Eats– Kolejna wiodąca aplikacja do dostarczania jedzenia, której możesz używać do elastycznego załatwiania spraw.
  • Wysyłka – Shipt to amerykańska usługa dostawy artykułów spożywczych, w której możesz zarobić nawet 22 USD za godzinę!
  • Sklep narożny – Popularna praca, taka jak Instacart, która płaci za dostarczanie artykułów spożywczych.
🔥 Zalecana:  17 genialnych cytatów dotyczących planowania finansowego, które zainspirują Twoje pieniądze

Nie ma jednej najlepszej firmy do pracy; to, ile zarobisz, naprawdę zależy od rynku, od tego, jak wydajna jesteś i czy pracujesz podczas gwałtownego wzrostu cen.

Jednak ta kategoria aplikacji na Androida, które ci płacą, jest jedną z bardziej lukratywnych. A fakt, że ustalasz własne godziny i pracujesz tak dużo lub mało, jak chcesz, jest zaletą.

Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje, które płacą za prowadzenie!

6. Mobilny miernik wydajności

Mobile Performance Meter to jedna z moich ulubionych aplikacji na Androida, która się opłaca, a to dlatego, że jest niezawodna.

Po zainstalowaniu Mobile Performance Meter zaczniesz zdobywać punkty licznikowe za uruchamianie aplikacji w tle telefonu. Większość użytkowników zdobywa 10 punktów lub 0,10 USD dziennieco daje łatwe 36,50 $ darmowych pieniędzy każdego roku.

Do tej pory zarobiłem ponad 50 USD na Mobile Performance Meter, więc wiem, że to jest legalne:

Stare wypłaty z mobilnego miernika wydajności z powrotem w dniu farmowania telefonu.

Działają tylko niektóre modele Androida, ale jeśli masz całkiem nowy telefon, istnieje duża szansa, że ​​dostaniesz się do programu.

A jeśli się zakwalifikujesz, w zasadzie dostajesz zapłatę za nic nie robienie, a 0,10 USD dziennie sumuje się dość szybko.

7. Więcej

Płatne aplikacje na ekran blokady to kolejna popularna kategoria aplikacji na Androida, które płacą. I spośród wszystkich aplikacji na ekranie blokady, więcej jest zdecydowanie najlepiej płatną.

S’more zasadniczo płaci ci za umieszczanie reklam na ekranie blokady. W zamian za to, zarabiasz 0,10 USD dziennie za odblokowanie telefonu.

Nie musisz wchodzić w interakcje z reklamami, a wielokrotne odblokowanie telefonu nie zmienia wysokości zarobków. Więc patrzysz na 36,50 USD dochodu pasywnego kiedykolwiek widziałeś.

Możesz zwiększyć swoje zarobki, wypełniając ankiety, ale nie jest to wymagane. A najlepsze jest to potrzebujesz tylko 1,50 $ w punktach, aby wypłacić pieniądzewięc faktycznie korzystasz z aplikacji.

Opcje nagród obejmują karty podarunkowe do Amazon, Target, CVS, darmowe środki Google Play i wielu innych sprzedawców detalicznych.

Przeczytaj moją recenzję aplikacji S’more, aby dowiedzieć się, jak zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

8. Magnes gotówkowy

Jeśli masz stary telefon z Androidem, możesz zamienić go w Dochód pasywny 15 zł miesięcznie urządzenie, biegając GotówkaMagnes!

CashMagnet zamienia Twój telefon w urządzenie do automatycznego surfowania, które indeksuje różne strony internetowe w sieci. W zamian za działanie w sieci telefon zbiera punkty licznikowe, które można wymienić na gotówkę PayPal, bezpłatne karty podarunkowe i Bitcoin.

Możesz faktycznie uruchomić 4 telefony CashMagnet miesięcznie, w sumie 60 $ potencjalnych miesięcznych zarobków.

Prowadziłem CashMagnet w przeszłości podczas moich dni farmowania telefonu i zarabiałem około 100 dolarów dochodu pasywnego za moje starania.

Ta aplikacja na piwo jest legalna, ale pamiętaj, że przetwarzanie płatności może zająć kilka tygodni. Instalacja ma również pewne dziwactwa, więc sprawdź moją recenzję aplikacji CashMagnet, aby poznać wszystkie szczegóły!

9. MobileXpression

Kolejna łatwa aplikacja na Androida, która ci płaci, nazywa się MobileXpression.

Ta aplikacja do zbierania danych płaci Ci kredytami za działanie w tle Twojego urządzenia. Używam go od lat i jest to legalna aplikacja, która pozwala zdobywać darmowe karty podarunkowe w zamian za Twoje dane.

Kredyty można wymienić na bezpłatne karty podarunkowe do Amazon, Best Buy, Starbucks i innych sprzedawców detalicznych. Dodatkowo otrzymujesz premię w wysokości 5 USD po uruchomieniu aplikacji przez pierwszy tydzień.

Realistycznie możesz zarobić około 30-40 USD, uruchamiając tę ​​​​aplikację konsekwentnie przez cały rok.

Zawsze miałem problemy z uruchomieniem MobileXpression przez ponad kilka miesięcy bez konieczności tworzenia nowego konta. Jednak aplikacja jest legalna i wypłaca użytkownikom.

Co więcej, możesz go uruchomić razem z aplikacjami takimi jak Panel i Mobile Performance Meter, zamieniając Androida w przyzwoite źródło kieszonkowego.

10. Aktualne nagrody

The Bieżąca aplikacja to kolejny fajny pasywny zarobek, który faktycznie pozwala zarabiać na słuchaniu muzyki.

Po pobraniu Current Rewards możesz zacząć zdobywać punkty za słuchanie tysięcy różnych stacji radiowych online i offline.

Firma Current Rewards faktycznie twierdzi, że dzięki swojej aplikacji możesz zarobić 600 USD rocznie. To prawdopodobnie trochę za dużo, ale wielu użytkowników Reddita twierdzi, że z aplikacji można łatwo zarobić ponad 20 USD miesięcznie.

🔥 Zalecana:  Jak pokonać blokadę pisarską (20 sztuczek, które naprawdę działają)

Możesz także zdobywać punkty, wypełniając ankiety, grając w gry i robiąc zakupy online. Jednak w muzyce Current Rewards błyszczy.

Sprawdź naszą recenzję aplikacji Current Rewards, aby poznać wszystkie szczegóły!

11. Wybijanie monet

Jeśli nadal szukasz aplikacji na Androida, które płacą ci pieniądze, jedną z opcji, którą możesz wypróbować, jest Coin Pop.

Coin Pop jest zasadniczo kopią Mistplay, ale dla zapalonych graczy oznacza to po prostu, że masz do dyspozycji więcej opcji zarabiania.

Jest to również aplikacja tylko na Androida, ponieważ musi poprosić o pozwolenie na śledzenie czasu użytkowania twoich aplikacji, czego Apple nie lubi.

Istnieje przyzwoity wybór gier, a opcje nagród obejmują bezpłatne karty podarunkowe, środki Google Play i bezpłatne kody Steam.

5000 monet to 0,50 $ w Coin Pop, i powinieneś spodziewać się trochę grindu, zanim zarobisz przyzwoite pieniądze. Jednak wymóg wypłaty wynosi tylko 0,50 USD, co jest ogromną zaletą tej aplikacji do gier.

Na pewno nie wzbogacisz się dzięki tej aplikacji. Ale jeśli chcesz zarabiać pieniądze grając w gry wideo, warto sprawdzić!

12. Aplikacja panelu

Aplikacja Panel to kolejna prosta aplikacja na Androida, która płaci za udostępnianie danych i odpowiadanie na krótkie ankiety.

Podobnie jak Mobile Performance Meter, możesz uruchomić tę aplikację w tle swojego telefonu, aby zarobić.

Niestety aplikacja Panel jest mniej lukratywna niż Mobile Performance Meter i kosztuje około 1 do 2 USD miesięcznie.

Jeśli jednak korzystasz już z aplikacji na Androida, które zarabiają, równie dobrze możesz dodać aplikację Panel do listy.

Nagrody obejmują bezpłatne karty podarunkowe Amazon i wpisy do loterii, a ja zarobiłem przyzwoitą sumę za korzystanie z aplikacji Panel na kilku moich telefonach do farmowania.

Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje premiowe za rejestrację.

13. Upuść

Drop to wiodąca aplikacja nagradzająca, dostępna w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Jest to w zasadzie mobilna wersja Rakuten i pozwala zdobywać punkty Drop za zakupy online u kilkudziesięciu partnerów Drop.

Możesz także zdobywać punkty za wypełnianie ankiet, granie w gry mobilne i zakupy w sklepie w ramach specjalnych ofert.

Poza tym Drop ma też trochę szaleństwa lukratywne bonusy za rejestrację od 50 $ do 100 $ + za wypróbowanie nowych usług od swoich partnerów.

Zarobiłem ponad 50 USD na korzystaniu z opcji Drop on and off na przestrzeni lat i prawie nie robię zakupów online. A aplikacja ma dziesiątki opcji nagród w postaci kart podarunkowych, więc cieszenie się owocami swojej pracy jest łatwą częścią.

Ostatecznie to, ile zarabiasz na Drop, sprowadza się do twoich nawyków zakupowych. Ale to jedna z moich ulubionych aplikacji do nagradzania i niezawodna aplikacja na Androida do zarabiania pieniędzy.

Sprawdź naszą recenzję Drop, aby dowiedzieć się więcej o tej wiodącej aplikacji z nagrodami.

14. Dosz

Jeśli chcesz bardziej pasywne podejście do zdobywania nagród zwrotu gotówki, Aplikacja Dosha to kolejna doskonała aplikacja na Androida, która płaci gotówką.

Po podłączeniu swoich kart kredytowych i debetowych do Dosh zarabiasz niewielkie kwoty zwrotu gotówki za zakupy u partnerów Dosh. Ponieważ Dosh ma wielu partnerów, jest to sposób na uzyskanie zwrotu gotówki podczas regularnych zakupów bez wysiłku.

Niektórzy popularni partnerzy Dosh to:

  • Walmart.
  • Dunkin’ Donut.
  • Pizzeria.
  • Sephora.
  • Instakart.

Możesz wymienić swoje nagrody cash back, gdy osiągniesz 25 $ poprzez bezpośrednią wpłatę, PayPal lub Venmo. Jeśli chcesz zarabiać gotówkę zamiast kart podarunkowych, jest to prawdopodobnie jedna z niewielu aplikacji na Androida, która płaci prawdziwe pieniądze.

Sprawdź nasz post na temat innych aplikacji, takich jak przegląd aplikacji Dosh lub Pogo, aby uzyskać jeszcze więcej pomysłów na pasywny dochód!

15. McMoney

Spośród wszystkich aplikacji do wysyłania SMS-ów McMoney jest prawdopodobnie najpopularniejszą opcją na telefony z Androidem.

McMoney twierdzi, że chce „testować i ulepszać operacje mobilne” i dlatego wysyła wiadomości testowe na Twój telefon.

Firmy wysyłają również wiadomości SMS w celu weryfikacji nowych użytkowników lub podejrzanych logowań i mogą używać McMoney do testowania swoich usług.

Każdy otrzymany SMS przynosi kilka groszy, aw większości krajów wypłata za pośrednictwem PayPal kosztuje 6 USD. Jednak w niektórych krajach możesz wykupić saldo za 1 USD.


Podobnie jak w przypadku innych aplikacji o dochodach pasywnych, chodzi tutaj o zarabianie niewielkich kwot bez konieczności kiwnięcia palcem.

Czy staniesz się bogaty? Absolutnie nie, ale zdecydowanie nie o to chodzi w tych aplikacjach na Androida.

Ponadto możesz ustawić ograniczenia godzinowe, aby McMoney nie obudził Cię w środku nocy weryfikacją tekstową od Ubera lub czymś głupim.

🔥 Zalecana:  Upuściły AirPods do wody? – Co zrobić, jeśli AirPods się zamoczą

16. Aplikacje Bingo

Jeśli lubisz grać w Bingo i chcesz obstawiać pieniądze, kolejną kategorią aplikacji na Androida, które płacą prawdziwe pieniądze, są konkurencyjne aplikacje Bingo.

Dzięki tym aplikacjom możesz grać w konkurencyjne gry Bingo jeden na jednego przeciwko innym graczom. Wydajesz pieniądze, aby brać udział w turniejach, a jeśli dobrze sobie radzisz, odchodzisz z częścią puli nagród pieniężnych.

Niektóre z najpopularniejszych płatnych aplikacji Bingo obejmują:

Osobiście nie lubię tej kategorii aplikacji na Androida, które ci płacą, ponieważ musisz zaryzykować własne pieniądze, aby zarobić. I myślę, że istnieje wiele bezpłatnych ofert pracy online i aplikacji, które płacą więcej.

Ale jeśli kochasz Bingo, możesz rozważyć niektóre z tych aplikacji i sprawdzić swoje umiejętności w starciu z innymi graczami.

Dodatkowe czytanie – 22 najlepsze strony internetowe z mikrozadaniami za szybką gotówkę.

17. Miód

Mówiłem już o sposobach sprzedaży pasma internetowego. A spośród wszystkich metod Honeygain jest prawdopodobnie jedną z najpopularniejszych.

Dzięki Honeygain możesz zamienić swoje urządzenie z Androidem w węzeł w sieci VPN.

Ponieważ ludzie z całego świata korzystają z usług Honeygain, mogą łączyć się z Twoim konkretnym węzłem i wykorzystywać Twój adres IP do prowadzenia swojej działalności.

Według Honeygain zarabiasz 1 USD za 10 GB, które udostępniasz. Jeśli nie mieszkasz w popularnym kraju, w którym ludzie chcą się łączyć, nie oczekuj zbyt wiele.

Honeygain twierdzi, że ich średnia wypłata wynosi około 26 $, ale znowu ludzie wydają się mieć bardzo zróżnicowane wyniki, więc wziąłbym to z przymrużeniem oka!

Dodatkowe czytanie – najlepsze aplikacje, takie jak Honeygain.

18. SMS-y z pieniędzmi

Ostatnią aplikacją na Androida, która płaci ci pieniądze, z których możesz korzystać, jest Money SMS.

Dzięki Money SMS otrzymujesz pieniądze za otrzymywanie wiadomości tekstowych. Podobnie jak McMoney, otrzymujesz mieszankę wiadomości tekstowych z Money SMS, a następnie testy weryfikacyjne wysyłane przez prawdziwe firmy.

Otrzymujesz zapłatę 0,02 € za SMS i potrzebujesz 2 euro, aby wypłacić przez PayPal lub różne kryptowaluty.

Możesz także polecać znajomym Money SMS, aby zarobić 30% wszystkiego, co wycofują, chociaż ta aplikacja nie jest źródłem zarobków, niezależnie od tego, jak na to patrzysz.

Osobiście te aplikacje nie są dla mnie, ale możesz je wypróbować, jeśli chcesz mieć inną aplikację do zarabiania pieniędzy na Androida!

Dodatkowe czytanie — najlepsze aplikacje, które natychmiast płacą prawdziwe pieniądze.

Często Zadawane Pytania

Jakie aplikacje na Androida płacą najwięcej pieniędzy?

Aplikacje na Androida, które płacą najwięcej, to na ogół koncerty dostarczające jedzenie, takie jak DoorDash i Instacart. Ale witryny z płatnymi ankietami, takie jak Survey Junkie, Branded Surveys i inne, mogą również zapłacić przyzwoitą kwotę pieniędzy PayPal.

Pamiętaj tylko, że większość płatnych aplikacji na Androida nie pozwoli Ci rzucić codziennej pracy. Ale możesz ich użyć, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki w wolnym czasie, aby pomóc pokryć wydatki.

Które aplikacje na Androida do pasywnego dochodu są najlepsze?

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​najwięcej pieniędzy zarobiłem dzięki aplikacjom pasywnego dochodu, takim jak Mobile Performance Meter, Cash Magnet i MobileXpression.

Aplikacje takie jak panelu Nielsena są również wysoko płatne. I dopóki nie masz nic przeciwko udostępnianiu swoich danych, jest to doskonały sposób na otrzymywanie darmowych pieniędzy każdego roku.

Możesz również rozważyć inne opcje, takie jak aplikacje do inwestowania, jeśli interesuje Cię głównie dochód pasywny.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta lista aplikacji na Androida, które płacą ci pieniądze, pomoże ci zamienić smartfon w maszynę do robienia pieniędzy.

Od lat zarabiam na różnych aplikacjach na Androida. W rzeczywistości prawdopodobnie zarobiłem ponad 1000 USD na testowaniu wielu aplikacji na przestrzeni lat.

Prawdopodobnie nie rzucisz swojej codziennej pracy w najbliższym czasie dzięki płatnym aplikacjom na Androida. Ale jeśli chcesz zarabiać w Internecie, te aplikacje są niezawodnym punktem wyjścia.

Szukasz jeszcze więcej metod zarabiania pieniędzy? Wymeldować się: