18 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Najlepsze porady dotyczące zarabiania pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 18 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Najlepsze porady dotyczące zarabiania pieniędzy

Zarabiasz stawkę godzinową 18 dolarów? Czy zastanawiałeś się kiedyś: 18 dolarów to ile kosztuje rok? Możesz analizować liczby, aby ocenić, czy twoja pensja jest wystarczająco dobra, zwłaszcza jeśli jest to stawka godzinowa. Pomożemy Ci ustalić, jak zmaksymalizować i zaoszczędzić więcej Twoich dochodów.

Firma zatrudniła cię i zaoferowała stawkę godzinową w wysokości 18 USD, a teraz zastanawiasz się, ile pieniędzy będziesz w stanie zarobić przy tej stawce. Czy to wystarczy do wygodnego życia?

Ten artykuł przedstawia scenariusz, w którym stawka wynagrodzenia wynosi 18 USD za godzinę. Ustalimy, ile możesz zarobić w ciągu roku, miesiąca, tygodnia lub dnia w zależności od liczby przepracowanych godzin.

Przyjrzymy się również Twojej wypłacie po opodatkowaniu, aby dowiedzieć się, ile będziesz mieć dochodów za każdy okres rozliczeniowy.

18 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok?

Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin, zarabiasz rocznie brutto w wysokości 37 440 USD.

Oto jak to obliczyć. Pomnóż stawkę godzinową przez łączną liczbę godzin przepracowanych w ciągu roku. Praca po 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu to 40 godzin pracy.

Następnie pomnożysz 40 godzin tygodniowo przez 52 tygodnie rocznie, uzyskując wartość 2080, czyli całkowitą liczbę godzin przepracowanych w roku.

 • 40 godzin * 52 tygodnie = 2080 godzin
 • 2080 godzin * 18 USD = 37 440 USD

Jeśli pracujesz tylko 4 godziny tygodniowo, podziel powyższy całkowity roczny dochód przez 2, a otrzymasz 18 720 USD jako wynagrodzenie na wynos jako pracownik zatrudniony w niepełnym wymiarze godzin.

Pamiętaj, że liczby te mogą rosnąć lub spadać, w zależności od tego, czy przepracowałeś dodatkowe godziny i czy masz prawo do wynagrodzenia za nadgodziny, czy też wziąłeś urlop lub bezpłatne zwolnienie chorobowe.

Ile kosztuje 18 USD za godzinę rocznie po opodatkowaniu?

Nasz dochód podlega podatkom i innym potrąceniom federalnym, takim jak ubezpieczenie społeczne, Medicare i ubezpieczenie. W ten sposób stała kwota jest regularnie potrącana z wypłaty. Roczny dochód na wynos to dochód netto po odjęciu podatków i innych potrąceń od wartości brutto.

Pamiętaj, że pieniądze, które otrzymujesz, różnią się w zależności od Twojej sytuacji. Możesz uzyskać określone zwolnienia w zależności od przedziału podatkowego, sytuacji osobistej oraz kraju zamieszkania lub zamieszkania.

A potem są podatki. Różne stany USA stosują różne stawki podatkowe; chyba że mieszkasz w miejscu, które nie nakłada podatków stanowych i musi płacić tylko za federalne potrącenia.

Dla tych obliczeń określmy zakres odliczeń podatkowych z dwóch skrajności: stan bez podatków, taki jak Teksas i Kalifornia, z najwyższym procentem podatku w USA.

Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin z rocznym dochodem w wysokości 37 440 USD przy stawce płacy 18 USD za godzinę, Twoje wynagrodzenie na wynos wyniesie od 30 437 USD do 31 788 USD w Kalifornii i Teksasie, odpowiednio.

Podobnie, jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin (20 godzin tygodniowo) za 18 USD za godzinę, podziel swój roczny dochód brutto przez 2 (37 440 USD), co daje łączną pensję w wysokości 18 720 USD. Od 2489 USD do 2049 USD zostanie odliczonych podatek, w zależności od miejsca zamieszkania lub zamieszkania.

Tak więc twoje roczne zarobki netto jako pracownika zatrudnionego w niepełnym wymiarze godzin wyniosłyby od 16 234 USD (Kalifornia) do 16 671 USD (Teksas).

🔥 Zalecana:  Dlaczego nie mogę rozpocząć transmisji na żywo na TikTok?

Ile kosztuje 18 dolarów za godzinę miesięcznie?

Ile możesz zarobić w ciągu miesiąca, jeśli pracujesz na pełny etat za stawkę godzinową 18 USD? Wcześniejszy roczny dochód brutto należy podzielić przez 12 miesięcy (37 440 USD/12 miesięcy). Da nam to kwotę 3120 dolarów jako miesięczną pensję brutto.

Załóżmy, że jako pracownik pełnoetatowy pracujesz 8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu za stawkę godzinową 18 USD. Będziesz wtedy zarabiać netto od 2536 do 2649 USD, w zależności od miejsca zamieszkania lub pracy.

Jeśli pracujesz tylko 4 godziny dziennie w niepełnym wymiarze godzin, uzyskasz miesięczny dochód w wysokości 1560 USD. Podatki wahają się od 207 USD w Kalifornii do 171 USD w Teksasie, co daje miesięczny dochód od 1353 USD do 1389 USD.

Ile kosztuje stawka godzinowa 18 USD tygodniowo?

Wynagrodzenie w wysokości 18 USD za godzinę pozwoli Ci zarobić około 720 USD tygodniowo przed opodatkowaniem jako pracownik pełnoetatowy.

Aby obliczyć swoje tygodniowe wynagrodzenie brutto, pomnóż całkowity roczny dochód (37 440 USD) przez 52 tygodnie (liczba tygodni w roku), co daje 720 USD jako całkowity tygodniowy dochód.

Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin 20 zamiast 40 godzin dziennie, kwota ta zostanie zmniejszona o połowę, dzięki czemu Twój tygodniowy dochód brutto wyniesie 360 ​​USD.

Jeśli odliczysz podatki od takich liczb, wynagrodzenie na wynos wyniesie od 585 USD w Kalifornii do 611 USD w Teksasie dla pracowników pełnoetatowych. Po odliczeniach osoby zatrudnione w niepełnym wymiarze godzin otrzymają wynagrodzenie od 312 do 321 USD.

Ile kosztuje 18 dolarów za godzinę co dwa tygodnie?

Twój dwutygodniowy dochód, jeśli zarabiasz 18 USD co godzinę, wyniesie 1440 USD przed opodatkowaniem, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin. Tak jak obliczyliśmy tygodniową pensję, twoją dwutygodniową pensję można obliczyć, mnożąc tygodniową pensję przez 2 (720 USD tygodniowo * 2 tygodnie).

Dla pracownika pełnoetatowego zarabiającego 1440 USD podatki obniżą twój dwutygodniowy dochód do 1171-1223 USD.

Jako osoba pracująca w niepełnym wymiarze godzin, pracująca 4 godziny dziennie zamiast 8, po prostu zmniejsz o połowę swoje tygodniowe wynagrodzenie brutto (720 USD/2 tygodnie) i pomnóż przez 2, aby uzyskać całkowity dwutygodniowy dochód w wysokości 720 USD. Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Kalifornii, Twoje wynagrodzenie na wynos wyniesie 585 USD po opodatkowaniu. Twoja pensja wyniesie 611 USD po opodatkowaniu, jeśli mieszkasz w Teksasie.

Ile kosztuje 18 USD za godzinę dziennie?

Na koniec przyjrzymy się Twoim dziennym zarobkom, jeśli zarabiasz 18 USD na godzinę. Jeśli pracujesz 8 godzin dziennie, możesz zarobić 144 USD dziennie. Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin i pracujesz tylko 4 godziny dziennie, zarabiasz 72 USD dziennie.

Jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin, Twój dzienny dochód po opodatkowaniu wyniesie 117 USD w Kalifornii i 122 USD w Teksasie. Jeśli pracujesz w niepełnym wymiarze godzin, Twoja dzienna pensja netto wyniesie 62 USD w Kalifornii i 64 USD w Teksasie.

Podsumowanie – 18 USD za godzinę to ile kosztuje rok?

Oto podsumowanie tego, ile wyniesie twoja wypłata, jeśli pracujesz w pełnym wymiarze godzin za stawkę 18 USD za godzinę.

19 USD za godzinę (pełny etat) Całkowity dochód (bez podatków)
Roczna pensja (52 tygodnie) 37 440 $
Miesięczne wynagrodzenie 3120 $
Tygodniowy dochód (40 godzin) 720 $
Dwutygodniowy dochód (80 godzin) 1440 $
Dzienny dochód (8 godzin) 144 $
Szacowany miesięczny dochód netto (po opodatkowaniu) 2536 USD do 2649 USD

Wskazówki, jak żyć za 18 dolarów za godzinę

Biorąc pod uwagę fakt, że zarabiasz 2160 dolarów miesięcznie po opodatkowaniu.

🔥 Zalecana:  11 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok? Maksymalizuj i oszczędzaj swoją roczną pensję

Ustaw osiągalny cele finansowe. Może to być cel krótkoterminowy, np trzymanie się budżetu i oszczędzanie na samochód lub długoterminowe, takie jak wcześniejsze przejście na emeryturę z wygodnym gniazdem.

Zrób budżet i śledzić swoje wydatki. Żadna rekompensata nie będzie wystarczająco dobra, jeśli nie masz realistycznego budżetu i dobrych nawyków związanych z wydatkami.

Możesz także zarobić więcej pieniędzy, robiąc poboczne zagrywki lub podejmując pracę w niepełnym wymiarze godzin.

 • Dołącz do ankiet online, aby zarabiać pieniądze i karty podarunkowe. Oto niektóre z najlepszych witryn:
  • Skrzynka odbiorczaDolary. Przeczytaj nasze Recenzja InboxDollars i zarejestruj się za darmo, a nawet otrzymasz premię za rejestrację w wysokości 5 USD, gdy z niej skorzystasz ten link.
  • Swagbucks. Bonus w wysokości 5 $ czeka na Ciebie, gdy ty zapisać się ze Swagbucksem. Dowiedz się więcej dzięki szczegółowym informacjom o platformie w naszej pełnej wersji Recenzja Swagbucksa.
  • Ankieta ćpuna. Dołączając do jednej z najpopularniejszych, niezawodnych i łatwych w obsłudze witryn z ankietami, będziesz mieć pewność otrzymaj bonus w wysokości 5 USD i zdobądź punkty które możesz wymienić na karty podarunkowe lub gotówkę. Dowiedz się więcej o platformie w naszym Recenzja ankiety Junkie i zarabiaj więcej w 2022 roku.
 • Odwróć przedmioty dla zysku. Jeśli jesteś dobry w wyszukiwaniu towarów o dużej wartości i odsprzedaży ich z zyskiem, możesz zarabiać w Internecie strony takie jak Craigslist, Odpuść, eBay i Amazon. Możesz także kupować przedmioty używane lub sprzedawać własne ulubione lub nieużywane towary pchle targi internetowe.
 • Weź zadanie wprowadzania danych. Możesz zarabiać pieniądze pracując w domu. Podstawowe wymagania obejmują umiejętność pisania na klawiaturze, dbałość o szczegóły oraz połączenie z komputerem i Internetem.
 • Zostań transkrypcjonistą online. Jeśli masz dobrą gramatykę, zwracasz uwagę na szczegóły, masz dobry zestaw słuchawkowy i niezawodny internet, możesz pracować jako transkrypcjonista. Tutaj jest przewodnik transkrypcji aby zacząć.
 • Wydobądź swojego Wewnętrznego Nauczyciela. Potrzebują uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, a nawet studentów pomoc w korepetycjach w języku angielskim i innych popularnych przedmiotach, takich jak matematyka i nauki ścisłe. Przelicz swoje umiejętności nauczania na gotówkę już teraz!
 • Pracuj jako wirtualna asystentka. Pracując w domu z elastycznymi godzinami, możesz wykonywać swoje zadania jako wsparcie wirtualne dla pełnoetatowego personelu firmy. Praca może obejmować rutynowe czynności biurowe, takie jak odpowiadanie na e-maile, po zarządzanie harmonogramem szefa.
 • Sprzedawaj swoje umiejętności jako freelancer. Internetowe platformy pracy, takie jak Fiverr, FlexJobs, a Upwork może łączyć pracodawców i pracowników niezależnych. Więc umieść swój profil na tych stronach z ofertami pracy, jeśli masz umiejętności rynkowe, takie jak tworzenie oprogramowania, marketing, korekta, projektowanie graficzne itp.

Zacznij inwestować. Inteligentnie inwestuj swoje pieniądze, a zwrócą ci ciężko zarobione pieniądze, jeśli nie będą opłacalne.

Alternatywnie możesz zrobić inwestycje pasywne W dyby, obligacjeLub fundusze giełdowe (ETF) i śledź ruchy rynkowe, aby sprzedawać i kupować we właściwym czasie, aby zwiększyć swoje dochody. Przeczytaj nasze powiązane artykuły, aby rozpocząć inwestowanie w różne fundusze giełdowe:

Jakie prace płacą 18 USD za godzinę?

Jeśli szukasz pracy za 18 USD za godzinę, wymieniliśmy kilka interesujących zawodów. Upewnij się, że tworzysz niesamowite CV dostać jedno z tych miejsc pracy.

 • Podróżujący Merchandiser dla detalistów spożywczych
 • Dekorator ekspozycji
 • Harmonogram załogi
 • Pracownik magazynu
 • Flagowiec kontroli ruchu
 • Ekspert sprzedaży mobilnej w niepełnym wymiarze godzin
 • Asystent pielęgniarski
 • Załoga dostawcy pizzy
 • Ustawiany terminów
 • Concierge rezydencji
🔥 Zalecana:  Jak wyłączyć wyciszenie w rozmowach telefonicznych Zoom (wskazówki dotyczące pracy)

Czy 18 dolarów za godzinę to dobrze?

18 dolarów za godzinę to dobra pensja. Zarabianie 37 440 dolarów rocznie pozwoli ci na wygodne życie, w zależności od regionu i liczby osób w gospodarstwie domowym. W niektórych krajach lub stanach USA koszty mieszkaniowe są znacznie wyższe niż w innych, przez co godzinna pensja w wysokości 18 USD nie wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków.

Niektóre stany nakładają niskie podatki dochodowe; niektórzy nawet mają żadnych podatków państwowych. Możesz ponownie rozważyć mieszkanie lub pracę w tych miejscach. Na przykład:

 • Alaska
 • Floryda
 • Nevada
 • Południowa Dakota
 • Tennessee
 • Teksas
 • Wyoming

Amerykańska ustawa o sprawiedliwych standardach pracy (FLSA) określa obowiązującą federalną płacę minimalną na 7,25 dolara za godzinę. Jeśli zarabiasz 19 dolarów na godzinę, jest to prawie trzykrotność kwoty, jaką zarabiają niektórzy obywatele.

Różne stany mają swoje własne obowiązkowe stawki płacy minimalnej od minimum (Alabama) do 15,90 USD w Dystrykcie Kolumbii. Tak więc może być lepiej, jeśli ponownie rozważysz stan, w którym mieszkasz lub pracujesz.

Czy mogę żyć za 18 dolarów za godzinę?

Forbesa poinformował, że roczna pensja w wysokości 29 120 dolarów ledwo mieści się w kategorii „średnich dochodów” lub klasy średniej; osoba musi zarobić od 30 003 do 90 010 USD, aby się zakwalifikować. Jednak według Bureau of Labor Statistics osiemnaście dolarów za godzinę lub 720 dolarów tygodniowo jest na najniższym poziomie, biorąc pod uwagę, że 1037 dolarów to ostatnia tygodniowy średni dochód dla pełnoetatowego pracownika w USA.

Więc tak, możesz żyć za stawkę godzinową w wysokości 18 USD lub roczny dochód w wysokości 37 440 USD, zwłaszcza jeśli mieszkasz solo.

Jednak może to nie wiązać końca z końcem, jeśli na przykład jesteś jedynym źródłem dochodu w czteroosobowej rodzinie, masz niespłacone długi lub prowadzisz tryb życia wymagający dużych nakładów finansowych.

Załóżmy, że chcesz zarobić dodatkowe pieniądze i zaoszczędzić jeszcze więcej. Możesz rozważyć pracę w większej liczbie godzin lub znalezienie tańszych alternatyw dla obecnego stylu życia. Na przykład przeprowadzka do tańszego mieszkania lub mieszkanie ze współlokatorem może być opcją.

Wniosek – 18 dolarów za godzinę to ile kosztuje rok?

Zarabianie 18 dolarów na godzinę przekłada się na roczny dochód brutto w wysokości 37 440 dolarów. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, jakie masz bieżące zobowiązania i jak zarządzasz swoimi pieniędzmi, ta kwota może pozwolić ci na wygodne życie.

Znajomość swoich regularnych możliwości zarobkowych i ograniczeń przydałaby się w ustalaniu celów finansowych, aby zapewnić sobie wygodne życie. Na szczycie listy znajduje się zarządzanie finansami poprzez budżetowanie i znajdowanie sposobów na zarobienie większej ilości pieniędzy.

Jeśli zastanawiasz się teraz, ile inni mają różne wypłaty w każdym okresie rozliczeniowym, przejdź do naszych innych postów na ten temat: