17 zabawnych prac, które dobrze płacą bez dyplomu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 17 zabawnych prac, które dobrze płacą bez dyplomu

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Znalezienie pracy jest istotną częścią zarabiania na życie. Bez niego nie ma środków do przetrwania w świecie, który wymaga pieniędzy na podstawowe potrzeby. Dlaczego więc nie znaleźć ciekawej, dobrze płatnej pracy, która sprawi, że Twoje życie zawodowe będzie równie satysfakcjonujące jak czas wolny?

Przeciętny człowiek spędza około jednej trzeciej swojego życia w pracy. Poświęcenie setek tysięcy godzin na zarabianie pieniędzy jest dość znaczne. Logiczne jest myślenie o sposobach uczynienia pracy zabawą, ponieważ spędzisz na niej ogromną część swojego życia.

Pytanie, które większość ludzi często zadaje, brzmi: czy mogą znaleźć tę zabawną pracę bez dyplomu. Jako obecna mama pracująca z domu mogę ci powiedzieć z pierwszej ręki, że istnieje wiele możliwości znalezienia przyjemnej pracy bez dyplomu.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

17 zabawnych zawodów, które nie wymagają dyplomu

W świecie skoncentrowanym na kandydatach z dyplomami może to być zniechęcające, jeśli szukasz pracy. Nie zniechęcaj się! Istnieje wiele zabawnych prac, które nie wymagają wcześniejszego doświadczenia ani dyplomu ukończenia studiów wyższych.

1. Osobisty kupujący artykuły spożywcze

Podczas wyszukiwania fajnych, dobrze płatnych ofert pracy bez dyplomu w pobliżu mnie, natknąłem się Instakart. Firma oferuje możliwość zostania osobistym klientem spożywczym dla osób w Twojej okolicy.

Dzięki Instacart możesz być tylko kupującym (pracownik Instacart) lub kupującym i dostawcą (stanowisko kontraktowe). Wybierz najlepszą opcję, która pasuje do Twojego stylu życia.

Aby dostać pracę z Instakartmusisz mieć ukończone 18 lat, przejść kontrolę przeszłości, być w stanie samodzielnie podnieść do 40 funtów i posiadać prawne zezwolenie na pracę w USA. Jeśli zdecydujesz się podjąć kontraktową rolę kupującego i dostawy, musisz mieć również niezawodny transport.

Kwota pieniędzy, jaką zarabia kupujący, będzie się różnić w zależności od lokalizacji i liczby przyjętych zamówień. Kupujący otrzymają zapłatę za partię zamówień. Jeśli są jakieś wskazówki od klientów, kupujący zatrzymują 100%.

Powiązany: Najlepsze aplikacje sterowników dostarczania, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy

2. Korektor książek beletrystycznych

Bycie korektorem książek beletrystycznych to fajna i dobrze płatna praca. Stopień naukowy nie jest wymagany, aby rozpocząć karierę jako korektor. Poza tym fajnie jest czytać historie do pracy!

Korekta polega na czytaniu książek beletrystycznych i znajdowaniu błędów gramatycznych i/lub ortograficznych. Różni się od edytora tym, że szukasz tylko błędów.

Jako korektor książek beletrystycznych, pisarze wysyłają Ci swoje nieopublikowane książki, abyś mógł je zrecenzować świeżym okiem. Zapoznaj się z ich pracą, zanotuj, gdzie można wprowadzić ulepszenia, i odeślij im to z powrotem. Wielu korektorów wykonuje tę pracę w niepełnym wymiarze godzin i zarabia prawie w pełnym wymiarze godzin.

Caitlin Pyle jest guru korekty, która oferuje: bezpłatne warsztaty dla początkujących. Od swoich pierwszych kroków do zarabiania ponad 40 000 USD rocznie, pracując w niepełnym wymiarze godzin, Caitlin dzieli się swoimi sekretami, aby inni mogli się z nich uczyć.

Jeśli wyłapujesz błędy gramatyczne w postach znajomych na Facebooku lub wzdrygasz się za każdym razem, gdy widzisz błąd ortograficzny w profesjonalnym czasopiśmie, korekta może być dla Ciebie fajną pracą.

Powiązany: Najlepsze prace sprawdzające dla początkujących, które zatrudniają

3. Pozwany

Respondent.io należy do tych zabawnych, dobrze płatnych zawodów. W rzeczywistości płaci członkom średnio 140 USD za godzinę udziału w różnych badaniach. To firma zajmująca się badaniem rynku, która potrzebuje prawdziwych ludzi, od których może się uczyć.

🔥 Zalecana:  Samouczek: Jak stworzyć doskonałe podsumowanie treści dla pisarzy

Jako respondent otrzymujesz wynagrodzenie za wypełnianie ankiet. Niezależnie od tego, czy jest to losowa ankieta, czy ankieta z wieloma pytaniami, firmy chcą usłyszeć od klientów i innych specjalistów, aby posuwać się naprzód w swoich przedsięwzięciach biznesowych.

Respondent.io to firma, która łączy tych klientów lub profesjonalistów z dużymi firmami w celach badawczych. Po prostu utwórz profil na platformie, aplikuj na interesujące Cię możliwości, uczestnicz w nich, a następnie zarabiaj.

Możesz także zarabiać za polecanie znajomych i współpracowników, aby się zarejestrowali. Wszystkie płatności są dokonywane przez PayPal. Respondent.io pobiera opłatę w wysokości 5% od wszystkich zachęt wypłacanych członkom.

Powiązany: Najwyżej płatne witryny z ankietami, do których można dołączyć

4. Sprzedawca Amazon

Zarabianie pieniędzy przez Amazon to całkiem dochodowy biznes. Istnieje wiele dróg, którymi możesz podążać. Jednym z najpopularniejszych jest jednak zostanie sprzedawcą Amazon FBA.

Amazon FBA (Fulfilled By Amazon) oznacza, że ​​Amazon będzie odbierał, pakował i wysyłał zamówienia za Ciebie. Nie ma potrzeby utrzymywania zapasów pod ręką. Przedmioty, które sprzedajesz, są przechowywane w magazynie Amazon i zajmują się tym wszystkim, aż do obsługi klienta.

W przypadku nowego biznesu w Amazon FBA ważne jest, aby zacząć od właściwej stopy.

Aby rozpocząć własną działalność za pośrednictwem Amazon, nie jest wymagany stopień naukowy. Kwota, którą możesz zarobić, będzie się różnić w zależności od tego, ile czasu chcesz poświęcić.

Powiązany: Jak inwestować w Amazon

5. Bloger gier

Porozmawiaj o zabawnych, dobrze płatnych pracach bez dyplomu. Bycie blogerem o grach oznacza, że ​​możesz zarabiać tylko na graniu w gry. Wypróbowując najnowsze gry, rób notatki o wszystkich rzeczach, które Ci się w nich podobają. Następnie umieść informacje na swoim blogu.

Założenie bloga nie jest trudne. Gdy już zaczniesz działać, możesz zarabiać na sponsorowanych postach, reklamach i rekomendacjach podmiotów stowarzyszonych. Wszystko to może przynieść ci strumień dochodów podczas grania i pisania.

Blogerzy mogą zarabiać od kilkuset dolarów miesięcznie, a nawet do tysięcy, w oparciu o liczbę wyświetleń strony miesięcznie.

Jako bloger o grach masz wyjątkową perspektywę, aby uczyć innych, jak grać w grę lub zachęcać ich do zakupu gier, publikując reklamy w swoich postach na blogu.

Powiązany: Jak zdobyć darmowe kody PSN do PlayStation Plus

6. Farmer robaków

Zostanie hodowcą robaków to okazja biznesowa o niskich nakładach inwestycyjnych, która nie wymaga posiadania dyplomu, aby rozpocząć. Jako hodowca robaków możesz zarabiać na sprzedaży robaków i odlewów robaków jako nawozu dla ogrodników.

Jeśli jesteś początkującym w branży hodowli robaków, możesz postępować zgodnie z tym kompletnym przewodnikiem, aby rozpocząć hodowlę robaków dla zysku.

Chociaż hodowla robaków nie uczyni cię bogatym, jest to świetny sposób na uzyskanie pasywnego dochodu przy niewielkim wysiłku. Po uruchomieniu farmy będzie mniej niż jedna godzina pracy tygodniowo, aby twoje robaki zarabiały pieniądze.

Nie ma wymaganych kwalifikacji, aby rozpocząć. Po prostu poświęć trochę czasu na odpowiednie skonfigurowanie swojej farmy robaków i co miesiąc rozwijaj swój biznes.

Powiązany: Jak zarabiać na automatach

7. Pisarz sloganów

Praca polegająca na pisaniu sloganów jest często zabawną pracą, która nie wymaga dyplomu. Jako twórca sloganów możesz wymyślać chwytliwe slogany, które kupują inni i zarabiać na tantiemach. Zasadniczo za każdym razem, gdy używany jest Twój slogan, otrzymujesz za to pieniądze.

Slogany są używane na różne sposoby, od billboardów po koszulki i reklamy biznesowe. Twoje hasło może być dokładnie tym, czego firma potrzebuje, aby nawiązać kontakt z klientami.

Nie ma maksymalnej liczby haseł, które tworzysz. Wiadomo, że autorzy sloganów zarabiają od setek do tysięcy dolarów na jednym sloganie.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

8. Wyprowadzacz psów

Bycie wyprowadzaczem psów to jedna z najprzyjemniejszych prac bez dyplomu. Możesz dosłownie spacerować z psami po okolicy i zarabiać na spędzaniu czasu z najlepszym przyjacielem człowieka. Nie możesz mieć własnego psa? Napraw szczeniaka, spędzając czas z psami innych ludzi.

🔥 Zalecana:  15 niesamowitych aplikacji, które skanują paragony w poszukiwaniu pieniędzy

Care.com to platforma, która łączy właścicieli psów z spacerowiczami. Zamiast próbować się reklamować i sprzedawać, Care.com zajmuje się tym za Ciebie. Zaplanuj, kiedy chcesz pracować, a możesz zarobić do 1000 $ miesięcznie na zabawie z psami.

Aby zapisać się do tej fajnej pracy, musisz mieć co najmniej 18 lat i przejść weryfikację. Nie jest wymagany żaden stopień. Po prostu utwórz swój profil na Care.com i zacznij kontaktować się z właścicielami zwierząt.

Powiązany: Najlepsze oferty pracy, za które płaci się 40 dolarów za godzinę

9. Ambasador marki

Ambasador marki to fajna praca, ponieważ zarabiasz za promowanie innych produktów, które kochasz, jednocześnie zarabiając. Kiedy zatrzymasz się i pomyślisz o wszystkich produktach, które kupujesz i o tym, ilu osobom polecasz ten produkt, możesz nieźle zarabiać.

Ambasador marki to jedna z tych zabawnych prac, które dobrze się opłacają bez dyplomu. Możesz pracować z domu, promując produkty innym osobom, które zmieniły Twoje życie.

Nie jest wymagane żadne wykształcenie, aby zacząć zarabiać tysiące na produkcie, który pomaga ludziom cieszyć się życiem.

10. Edytor zdjęć

Zabawne, dobrze płatne prace obejmują prace związane z edycją zdjęć. Zadaniem fotoedytora jest dokonywanie edycji zdjęć wymaganych przez fotografa. Podczas gdy fotografowie są zajęci robieniem zdjęć, Ty jako redaktor przygotujesz wszystkie zdjęcia próbne, które będą mogli dostarczyć klientowi.

Edytorzy zdjęć nie wymagają dyplomu ani wcześniejszego doświadczenia w branży fotograficznej. Jednak nadal ważne jest, aby nauczyć się umiejętności edytorskich.

Katie Rivera jest wieloletnim edytorem zdjęć i byłym fotografem. Ona oferuje darmowe wideo szkoleniowe online dla początkujących chce włamać się do świata edycji zdjęć. Jej film daje wgląd w to, czego możesz się spodziewać w swojej pracy i jakie pieniądze możesz zarobić.

Edytorzy zdjęć mogą zarabiać świetne pieniądze, pracując w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Niektórzy fotoedytorzy donoszą, że zarabiają około 30 000 USD rocznie do 75 000 USD rocznie.

Powiązany: Zarabiaj na robieniu zdjęć telefonem

11. Projektant graficzny

Jest mnóstwo rzeczy, które możesz zaoferować jako usługę, aby stać się grafikiem. Od odzieży, przez media społecznościowe, po profesjonalne broszury, graficy mogą zrobić prawie wszystko.

Projektowanie graficzne wymaga sporo praktyki, aby stać się najlepiej zarabiającym. Chociaż stopień naukowy nie jest wymagany, nadal musisz poświęcić trochę czasu na naukę systemów, zrozumienie potrzeb klientów i znalezienie sposobów na uczynienie swoich projektów wyjątkowymi.

Ponadto spójrz na Pinterest i inne posty w mediach społecznościowych, aby zobaczyć, jakie są trendy w kolorach, obrazach i czcionkach używanych przez innych. Utwórz szablony na podstawie tego, co widzisz, i zacznij prezentować własne projekty potencjalnym klientom.

Powiązany: Sposoby zarabiania na kolorze

12. Wirtualny Asystent

Wirtualny asystent jest jak asystent biurowy, z tą różnicą, że Twoje obowiązki są wykonywane bez konieczności przebywania w fizycznym biurze. Ta relaksująca, dobrze płatna praca może wiązać się z różnymi obowiązkami.

Bycie wirtualnym asystentem może być tak proste, jak sprawdzanie e-maili dla klienta i odpowiadanie w jego imieniu na tworzenie biuletynów, a nawet pomoc w tworzeniu produktów biznesowych. Niektórzy asystenci oferują również utrzymanie strony internetowej, dzięki czemu strony internetowe ich klientów są zawsze aktualne i działają płynnie.

Wielu wirtualnych asystentów zaczyna od płacy minimalnej. Jednak im więcej doświadczenia zdobędziesz lub im więcej wiedzy specjalistycznej zaoferujesz, może drastycznie zwiększyć to wynagrodzenie.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe

13. Biuro podróży

Praca w biurze podróży to przyjemna i dobrze płatna praca. Możesz pomóc innym planować wymarzone wakacje i zarabiać na tym. Jeśli masz silną wyobraźnię, może to być nawet praca, w której czujesz się, jakbyś sam był na wakacjach.

Niektóre biura podróży mogą nawet bezpłatnie podróżować do egzotycznych miejsc, aby wypróbować udogodnienia nowego kurortu i skierować tam klientów.

Pracuj z domu jako biuro podróży w swoim domowym biurze i ustaw godziny, w których chcesz pracować. W zależności od ilości czasu, jaki chcesz spędzić pracując, biura podróży mogą zarobić około 40 000 USD rocznie i więcej.

Nie potrzebujesz dyplomu, aby zostać biurem podróży. Jednak aby oferować usługi, musisz mieć certyfikat. The Test biegłości biura podróży sprawdzi podstawową wiedzę początkującego biura podróży. Zarejestrowanie się do testu na Certyfikowanego Agenta Podróży kosztuje 95 USD.

🔥 Zalecana:  Grupa z CMU Publikuje Prostą i Wydajną Implementację Powtarzalnego Uczenia Się Bez Użycia Modeli (RL) w Najnowszych Badaniach nad Uczeniem Maszynowym do Przyszłej Pracy...

Powiązany: 100 pomysłów na nazwy blogów podróżniczych

14. Tester parku rozrywki

Dreszczyk emocji, jaki parki rozrywki dostarczają odwiedzającym, jest nie do pobicia. Jako tester parku rozrywki możesz zarówno cieszyć się testowymi przejażdżkami, jak i zarabiać na odwiedzaniu parków rozrywki w tym samym czasie.

Istnieje wiele stanowisk do pracy w parku rozrywki, w tym obsługa gastronomiczna, kasjer w sklepie z pamiątkami, steward itp. Ale bycie płatnym testerem jazdy jest jeszcze przyjemniejsze.

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na testowaniu przejażdżek jest założenie własnego bloga o parku rozrywki. Opisz dreszczyk emocji towarzyszący każdej przejażdżce, podziel się najlepszymi restauracjami i hotelami w okolicy oraz zachęć innych do jak najlepszego wykorzystania czasu podczas odwiedzania pobliskich parków rozrywki.

15. Konsultant projektowy

Konsultant projektowy może oferować usługi w zakresie projektowania stron internetowych, projektowania mody, projektowania domu i nie tylko. Ta praca może być zabawna, gdy odkryjesz wszystkie możliwości projektowe, które tworzy twój umysł.

Chociaż do zostania konsultantem ds. projektowania nie jest wymagane żadne formalne wykształcenie ani stopień naukowy, im więcej doświadczenia zdobędziesz, tym więcej klientów będzie chciało z Tobą pracować.

Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że projektujesz dla klienta. Dlatego musisz spełnić ich potrzeby i życzenia dotyczące tego, co chcą zaprojektować.

Niektórzy konsultanci projektowi zarabiają ponad 80 000 USD, oferując tę ​​usługę. Rozpocznij własną działalność konsultingową i stwórz własną zabawną pracę bez dyplomu.

Powiązany: Legalne oferty pracy związane z oklejaniem samochodów (+ oszustwa, których należy unikać)

16. Menedżer mediów społecznościowych

Coraz bardziej popularnym i przyjemnym zajęciem jest praca menedżera mediów społecznościowych. Klienci spędzają godziny próbując publikować, angażować się, udostępniać i wszystko inne, co wiąże się z mediami społecznościowymi, aby pozostać na bieżąco i budować grono obserwujących. Przekazanie tego czasochłonnego zadania menedżerowi mediów społecznościowych to dobrze wydane pieniądze.

Zaoferuj usługi zarządzania mediami społecznościowymi użytkownikom Instagrama, Facebooka, Twittera itp., a szybko zaczniesz zarabiać pieniądze.

Jako menedżer mediów społecznościowych jesteś generalnie odpowiedzialny za tworzenie i publikowanie postów na różnych kontach w mediach społecznościowych. Ponadto klienci mogą płacić więcej za zajmowanie się postami na innych kontach w ich imieniu.

Wynagrodzenie menedżera mediów społecznościowych różni się w zależności od oferowanych usług i pakietów. W tej branży możesz pracować na umowę zlecenie lub ograniczyć czas pracy tylko do soboty.

17. Projektant wnętrz

Na liście fajnych, dobrze płatnych zawodów bez dyplomu umieść projektowanie wnętrz. Projektant wnętrz otrzymuje wynagrodzenie za kreatywność i zabawę w łączenie koloru, wystroju i funkcji w jednym.

Bycie projektantem wnętrz nie wymaga dyplomu. Możesz dołączyć do innej firmy i uczyć się przy każdym projekcie lub zbudować własny biznes, korzystając z opinii klientów, które pomogą Ci znaleźć pracę.

Bez dyplomu z projektowania wnętrz nadal możesz zarobić tysiące dolarów na jednym projekcie. Znajdź klientów, którzy potrzebują Twojego wyjątkowego wyczucia szczegółów i koncepcji funkcjonalnej przestrzeni. Możesz zmienić tę pracę w pełnoetatową karierę, jeśli lubisz to robić.

Powiązany: Jak zarobić dodatkowe 1000 $ miesięcznie online z domu

Zarabianie pieniędzy może być zarówno zabawne, jak i satysfakcjonujące

Zabawne, dobrze płatne prace bez dyplomu nie są trudne do zdobycia. Podczas gdy wiele z nich wymaga od ciebie wykonywania większości ciężkich zadań, nadal możesz zarobić dużo pieniędzy, robiąc coś zabawnego.

Od konsultacji, przez hodowlę robaków, po wyprowadzanie psów i nie tylko — nie brakuje ofert pracy dla osób bez dyplomu. Świat ciągle się zmienia; wymagania rynku pracy również zmienią się prawdopodobnie na korzyść osób bez dyplomu.

Której z tych zabawnych prac nie możesz się doczekać, aby spróbować?

Powiązany: Jak szybko zarobić 3000 $