16 szybkich sposobów na zdobycie pieniędzy na jutrzejszy czynsz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 16 szybkich sposobów na zdobycie pieniędzy na jutrzejszy czynsz

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Znalezienie się w sytuacji, w której Twój czynsz jest należny, ale Twoje kieszenie są puste, może być przytłaczającym uczuciem. Taka sytuacja zdarza się niestety dość często.

Mimo że wszyscy staramy się jak najlepiej zaplanować pieniądze, które mamy, zdarzają się nieoczekiwane rachunki, które mogą wywrócić nasze plany finansowe do góry nogami. Znalezienie się bez pieniędzy na opłacenie czynszu jest trudne i krępujące, ale nie jest to coś, czego powinieneś się wstydzić.

Kiedy utkniesz i potrzebujesz pomocy, ludzie, których znasz iz którymi nawiązałeś kontakt w swoim życiu, pomogą ci znaleźć rozwiązanie bezpośrednio lub za pośrednictwem innego źródła. Pierwszą linią obrony jest wzięcie oddechu, sporządzenie planu i podjęcie działania. W stanie paniki może być trudno jasno myśleć lub dostrzegać oczywiste rozwiązania.

Niektórzy ludzie stwierdzają, że potrzebują pieniędzy na opłacenie czynszu następnego dnia i nie są pewni, co z tym zrobić. Na szczęście mają kilka opcji do rozważenia w tej sytuacji awaryjnej. Dowiedz się więcej o tych opcjach, które mogą pomóc w pokryciu czynszu w jak najkrótszym czasie.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

16 opcji, gdy potrzebujesz awaryjnej gotówki na wynajem

Kiedy potrzebujesz pieniędzy na jutrzejszy czynsz, ważne jest, aby mieć otwarty umysł na możliwości. Poniższe pomysły mogą pomóc w zebraniu całości lub części potrzebnych pieniędzy na czynsz.

1. Sprzedawaj przedmioty

Prawdopodobnie najbardziej oczywistą rzeczą do zrobienia jest przejrzenie przedmiotów, które masz pod ręką i które możesz sprzedać. Najpierw rozważ przedmioty, których już nie potrzebujesz. Następnie pomyśl o rzeczach, bez których mógłbyś żyć. Zacznij publikować te przedmioty na sprzedaż w miejscach takich jak Facebook Marketplace lub Craigslist, lub zorganizuj szybką wyprzedaż garażową.

Pewnego razu wystawiłem zestaw Little Tikes na Facebooku Marketplace za 125 USD i otrzymałem wiele zapytań w ciągu 20 minut. Odebrałem przedmiot tego samego dnia, a pieniądze miałem w ręku w następną sobotę. To było świetne przypomnienie, że czasami rzeczy, którymi moje dzieci już się nie bawią, są warte znacznej i szybkiej gotówki.

Pomyśl o kwocie, którą musisz zarobić, aby odpowiednio wycenić przedmioty. Jeśli masz szerszą gamę przedmiotów, które możesz sprzedać, niższe ceny mogą przyspieszyć proces sprzedaży. Publikuj swoje przedmioty na sprzedaż w tylu witrynach, do ilu masz dostęp, aby zwrócić na nie większą uwagę i przyspieszyć sprzedaż.

Powiązany: Jak szybko zarobić 300 dolarów

2. Przedmioty zastawne

Lombardy mogą być świetnym źródłem informacji, jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej i musisz jutro zapłacić czynsz. Niektóre lombardy oferują pożyczki na twoje przedmioty, więc niekoniecznie musisz sprzedawać swój przedmiot, aby otrzymać pieniądze. Lombard określi, ile jest wart przedmiot i zaproponuje kwotę pożyczki.

Przedmiot, który rozważasz, zostanie wykorzystany jako zabezpieczenie na wypadek, gdybyś nie spłacił pożyczki. Pamiętaj, że pożyczki w lombardzie zazwyczaj wiążą się z odsetkami. Upewnij się, że rozumiesz warunki przed wyrażeniem zgody. W nagłych przypadkach może to być świetna opcja szybkiego zdobycia 500 USD.

3. Zapytaj przyjaciół i rodzinę

Nie ma wstydu iść do ludzi, którzy Cię znają i kochają najbardziej. Twoi przyjaciele i rodzina chcą, abyś odniósł sukces i zazwyczaj zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc tym, których kochają. Jeśli pójdziesz do nich i powiesz, że potrzebujesz dzisiaj pomocy w opłaceniu czynszu, są szanse, że ci pomogą. Nawet jeśli nie mogą dać ci dużej kwoty, trochę pieniędzy jest lepsze niż żadne.

🔥 Zalecana:  10 legalnych sposobów na otrzymanie darmowej karty podarunkowej Shein

Kiedy mój mąż i ja kupiliśmy naszą ciężarówkę, zaoferowano nam najlepszą ofertę, o ile płaciliśmy gotówką. Chociaż mieliśmy pieniądze, były one związane z niektórymi inwestycjami i zajęłoby to kilka dni więcej, niż się spodziewaliśmy. Poprosiliśmy więc mojego brata o pożyczkę gotówkową na pokrycie różnicy – ​​którą z radością udzielił.

Czasami nie będziesz wiedział, czy twoja rodzina lub przyjaciele cię wspierają, chyba że ich zapytasz. Stwórz plan zwrotu pieniędzy, gdy sytuacja się poprawi. Twoi przyjaciele i rodzina zrozumieją, jak bardzo starasz się związać koniec z końcem.

Powiązany: Zarabiaj, aby polecać znajomym witryny i aplikacje

4. Złóż wniosek o pożyczkę

Idź do swojego banku i poproś o pożyczkę. Jeśli zaczniesz od banku, z którym masz już relacje, uzyskanie zatwierdzenia może być nieco łatwiejsze, ponieważ bank może zobaczyć, jakiego rodzaju jesteś posiadaczem konta. Pomaga to bankowi ocenić ryzyko, jakie podjąłby, gdyby zatwierdził Twój kredyt. W razie potrzeby możesz również ubiegać się o kredyt w innych bankach.

Zastanów się nad wystawieniem samochodu na zabezpieczenie. Jeśli masz opłacony samochód, możesz poprosić bank o zaciągnięcie kredytu pod jego zastaw. Oznacza to, że bank daje ci pieniądze w zamian za tytuł własności twojego samochodu. Gdy spłacisz pożyczkę, odzyskasz tytuł. Ten rodzaj pożyczki zwykle oferuje niższą stopę procentową niż pożyczka osobista.

Istnieją inne sposoby pożyczania pieniędzy za pośrednictwem usług, takich jak na przykład Cash App. Usługi te oferują wygodniejsze i szybsze sposoby pożyczania pieniędzy, ale oprocentowanie może być wyższe. Pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem i zrozumieć wszystkie warunki przed zapisaniem się do pożyczki. I pamiętaj, aby wziąć tylko tyle, ile możesz odpowiedzialnie spłacić.

5. Oferuj usługi koszenia trawników

Jeśli masz dostęp do kosiarki, rozważ chodzenie po okolicy i oferowanie usług koszenia trawników. To szybki sposób na zdobycie gotówki w kieszeni. Możesz zapłacić 20 USD lub więcej za skoszony dom. Liczba trawników, które możesz zrobić w ciągu dnia, szybko się sumuje.

Możesz skorzystać z innych usług związanych z pielęgnacją trawnika, takich jak pielenie, grabienie liści, prace ogrodnicze itp., aby zwiększyć swoje dochody. Możesz nawet być w stanie nawiązać stałe relacje z klientami, jeśli wykonasz dobrą robotę. Zadbaj o to, aby ułatwić im płacenie — zarówno gotówka, jak i aplikacja Cash App to świetne opcje!

Powiązany: Jak zdobyć darmowe pieniądze w aplikacji Cash

6. Dostarcz za pomocą Instacart

Instakart jest popularnym wyborem, z którego korzysta wiele osób podczas robienia zakupów spożywczych. Dzięki Instacart ludzie mogą zamawiać artykuły spożywcze online, a ktoś robi zakupy i dostarcza je w ich imieniu.

Jest to wygodna usługa, którą możesz zaoferować, jak dostawa jedzenia. Jeśli zostaniesz klientem Instacart, możesz otrzymywać napiwki oprócz wynagrodzenia podstawowego. Załóż konto w Instacart, abyś mógł zarabiać pieniądze na czas, aby zapłacić czynsz jutro. Zaplanuj godziny i dni, w których możesz pracować.

Powiązany: Najlepsze aplikacje dla kierowców dostarczających, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy

7. Przyjmuj nowych klientów

Jeśli jesteś osobą, która oferuje usługi wirtualne, takie jak pisanie na zlecenie, wirtualna pomoc, korekta i/lub edycja, przyjmuj nowych klientów, aby zwiększyć pieniądze potrzebne na czynsz. Kiedy podpisujesz nowych klientów, poproś o opłatę za utrzymanie, jeśli płacą z góry do pełnego miesiąca pracy.

Możesz także poprosić nowych klientów o wpłacenie kaucji, aby zabezpieczyć swoje usługi, która może wynosić setki dolarów, w zależności od tego, ile pieniędzy potrzebujesz na pokrycie czynszu. Ta opcja może naprawdę zmienić kwotę, którą musisz zapłacić za czynsz.

Za każdym razem, gdy prosisz o pieniądze z góry, traktuj to jak pożyczkę. Te pieniądze należą do twojego klienta, dopóki nie wykonasz zadania zgodnie z jego oczekiwaniami. Zawsze przesyłaj pracę na czas, aby klienci byli zadowoleni. Może to prowadzić do przyszłych zadań i większej ilości pieniędzy na opłacenie czynszu.

🔥 Zalecana:  Natychmiastowy przelew Apple Pay nie działa? Najlepsze poprawki

8. Oferuj usługi opieki nad dziećmi

Opieka nad dziećmi to jedna z najłatwiejszych i dobrze płatnych prac. Jesteś odpowiedzialny za opiekę nad dzieckiem innej rodziny podczas nieobecności rodziców. Może to być praca na cały dzień lub kilka godzin wieczorem. W zależności od harmonogramu możesz zaoferować tyle godzin, ile możesz poświęcić na opiekę nad dzieckiem (dziećmi).

Nalicz stawkę, która pomoże Ci uzyskać potrzebne pieniądze. W zależności od Twojego doświadczenia i kwalifikacji możesz pobierać około 16 USD za godzinę lub więcej, w zależności od liczby dzieci pod Twoją opieką. Niektóre rodziny dorzucają nawet dodatkowy napiwek. Te pieniądze mogą szybko zsumować się na czynsz.

Care.com to popularna platforma łącząca opiekunki z lokalnymi rodzicami potrzebującymi ich usług. Załóż bezpłatny profil i wspomnij o swoich doświadczeniach z dziećmi.

9. Oferuj usługi pracownika dziennego

Robotnik dzienny to ktoś, kto może wykonywać prace, takie jak usługi majsterkowiczów, pomaganie ludziom w przeprowadzkach, składanie dużych mebli lub pomoc przy projektach krajobrazowych. Może się nawet okazać, że niektóre obszary budowlane również szukają pomocy.

Oferuj swoje usługi tym, którzy nie są w stanie ich fizycznie lub psychicznie wykonać. Możesz spodziewać się stawki godzinowej lub zryczałtowanej stawki dziennej. Cały dzień pracy jako robotnik mógł przynieść kilkaset dolarów.

Często można znaleźć dorywcze prace w aplikacjach takich jak TaskRabbit lub Care.com. Możesz znaleźć lepsze możliwości w niszowych witrynach, takich jak Lawn Love, które są bardziej dostosowane do Twojej specjalizacji. Przed podjęciem jakiejkolwiek pracy wynegocjuj stawkę, która Ci odpowiada, i albo pracuj przez bezpieczną platformę, która przechowuje płatność, albo, jeśli to możliwe, uzyskaj płatność z góry.

10. Pierz brudne pranie

Jeśli chcesz pracować trochę ciężej, możesz zarabiać na praniu brudów innych ludzi. Poszukaj osób, które nie chcą tracić czasu ani energii na samodzielne pranie i zaoferuj swoje usługi.

Kiedy pewnego lata pracowałam w motelu, zaproponowałam, że wypram kilka ubrań mieszkańcom spoza miasta podczas ich dwumiesięcznego pobytu. Było to idealne rozwiązanie, ponieważ pralnia działała na monety, a ja miałem dużo przestojów podczas mojej zmiany.

Najbardziej przewidywalną strukturą cen jest opłata za ładunek. Pamiętaj, aby uwzględnić koszty transportu, jeśli oferujesz odbiór/dowóz prania lub oczekujesz, że klienci wykonają tę część. Pamiętaj, że będziesz potrzebować miejsca do przechowywania prania, a niektórzy klienci mogą potrzebować specjalnych instrukcji dotyczących niektórych rzeczy.

Powiązany: Sposoby szybkiego zarobienia 3000 $

Dodatkowe zasoby, które pomogą Ci opłacić czynsz

Kiedy potrzebujesz pomocy w zapłaceniu czynszu jutro, czasami wystarczy od razu poprosić o pomoc, jeśli nie możesz od razu znaleźć pracy. W takim przypadku istnieje kilka zasobów, do których możesz zajrzeć, aby znaleźć szybką ulgę.

11. Sprawdź w swoim mieście

Sprawdź w mieście, w którym mieszkasz, jakie środki finansowe mogą zaoferować swoim mieszkańcom. Niektóre miasta oferują płacenie całości lub części czynszu mieszkańcowi w oparciu o określone kwalifikacje. Możesz również poprosić go, aby zamiast tego zapłacił za ciebie rachunek, abyś mógł wykorzystać te pieniądze na czynsz.

Jeśli twoje miasto nie może ci bezpośrednio pomóc, być może znajdziesz tam zasoby, aby ubiegać się o specjalne fundusze w innych organizacjach lub w twoim stanie. Miasta często dysponują pewną wiedzą na temat tego, gdzie ludzie mogą otrzymać darmowe pieniądze i inne zasoby finansowe.

12. Porozmawiaj ze swoim właścicielem

Właściciele to też ludzie. Tylko dlatego, że jest to relacja biznesowa, nie oznacza, że ​​​​są automatycznie odrętwiali na ludzkie emocje i kłopoty. Porozmawiaj ze swoim właścicielem i sprawdź, czy możesz zawrzeć umowę, która pomoże Ci w płaceniu czynszu.

Możliwe, że Twój wynajmujący doświadczył w pewnym momencie trudności w swoim życiu lub zna kogoś bliskiego, kto to przeżył. Komunikacja to najlepszy sposób, w jaki ludzie mogą uzyskać to, czego potrzebują na tym świecie. Wykorzystaj swoje umiejętności komunikacyjne, aby poprosić właściciela o pomoc.

Powiązany: Jak szybko zarobić 5000 $

13. Dotrzyj do lokalnych kościołów

Jeśli potrzebujesz dzisiaj pomocy w opłaceniu czynszu, skontaktuj się z kościołami w Twojej okolicy, aby uzyskać pomoc. Wiele kościołów jest powiązanych z organizacjami charytatywnymi lub organizacjami non-profit, które koncentrują się na pomocy członkom społeczności. Nie musisz koniecznie należeć do konkretnego zboru, aby ubiegać się o pomoc.

🔥 Zalecana:  17 najlepszych programów partnerskich z biżuterią do zarabiania pieniędzy w Internecie

Po prostu porozmawiaj z kościołem, aby uzyskać potrzebną pomoc. Istnieje duża szansa, że ​​pomoże ci to w uzyskaniu części potrzebnych pieniędzy. Jeśli nie, może być w stanie połączyć cię z innymi organizacjami, które mogą ci pomóc.

14. Złóż wniosek o stypendium

Istnieje kilka funduszy dotacji dostępnych dla osób, które potrzebują pieniędzy teraz. Tam są zasiłki dla samotnych matek i rodzin o niskich dochodach. Dostępne są również inne dotacje rządowe. Po prostu wypełnij formularz(e) wniosku o dotacje, które Cię dotyczą.

Najlepszą częścią dotacji jest to, że nie musisz ich spłacać, tak jak pożyczkę. Dotacje to zasadniczo darmowe pieniądze, które mogą przynieść ci szybką ulgę. Kwota, którą możesz otrzymać w ramach grantów, będzie się różnić w zależności od organizacji, która je oferuje. Upewnij się, że kwalifikujesz się, przeglądając kwalifikacje przed złożeniem wniosku.

Powiązany: Jak szybko zarobić 10 tys

15. Pomoc rządowa

Istnieje wiele opcji do rozważenia w celu uzyskania pomocy rządowej, która pomoże Ci opłacić czynsz. Zbadaj programy rządowe online z Departamentem Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Stanów Zjednoczonych oraz Biurem Ochrony Finansów Konsumentów. Te departamenty rządowe są specyficzne dla pomocy pieniężnej na wynajem.

Możesz także znaleźć inne programy pomocy, które pomagają w różnych dziedzinach życia, takich jak zakupy spożywcze, rachunki za media i inne. Zamiast tego wykorzystaj fundusze, które wydałbyś na te przedmioty, na czynsz.

Sprawdź drobnym drukiem programy pomocy rządowej. Niektóre wymagają zwrotu kosztów, inne nie. Zanim zaakceptujesz pieniądze, upewnij się, że rozumiesz warunki.

16. Finansowanie publiczne

Jednym z najlepszych sposobów, w jaki ludzie są w stanie zebrać wystarczającą ilość pieniędzy, aby zapłacić za rzeczy takie jak czynsz, jest proszenie społeczeństwa o darowizny na ich rzecz. Jeśli nie masz nic przeciwko podzieleniu się swoją historią, rozważ założenie konta darowizny, aby pomóc innym przesyłać Ci pieniądze na opłacenie czynszu.

Ludzie rozumieją, że życie się dzieje i przekonasz się, że jest tam wielu współczujących ludzi. Nawet jeśli mogą przekazać tylko kilka dolarów, jeśli zbierzesz wystarczającą liczbę osób do wniesienia wkładu, możesz otrzymać solidną kwotę pieniędzy na czynsz.

Proszenie o pieniądze może być trudne, ale kiedy desperacko potrzebujesz zapłacić za dach nad głową, może to być dobre źródło do rozważenia, kiedy będziesz potrzebować pieniędzy na jutrzejszy czynsz.

Powiązany: Jak szybko zarobić 50 000 $

Pozbądź się stresu, gdy potrzebujesz pieniędzy na jutrzejszy czynsz

Dobra wiadomość jest taka, że ​​Twoja sytuacja nie jest beznadziejna. Pozbądź się stresu związanego z wynajmem, otwierając umysł na sposoby szybkiego zarobienia pieniędzy w ciągu jednego dnia.

Jeśli nie możesz znaleźć pracy potrzebnej do związania końca z końcem, rozważ skorzystanie z sugerowanych zasobów dostępnych w Twojej okolicy. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że nie jesteś sam, a Twoja sytuacja nie jest wyjątkowa. Istnieją programy i możliwości zaprojektowane, aby pomóc Ci w takich chwilach jak ten.

Jeśli potrzebujesz pomysłów, aby co miesiąc zarabiać więcej pieniędzy, dostępnych jest wiele opcji. Od grania w gry wideo po założenie własnej firmy — możesz zwiększyć swoje dochody, aby nie musieć ponownie stawiać czoła sytuacji, w której potrzebujesz pilnych pieniędzy na czynsz.