16 najlepszych stron internetowych i aplikacji, takich jak Poshmark – łatwo sprzedawaj ubrania online

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 16 najlepszych stron internetowych i aplikacji, takich jak Poshmark – łatwo sprzedawaj ubrania online

Jeśli już kilka razy w roku robisz porządek w szafie – czy to po to, by zrobić miejsce na nowe ubrania, czy też zrobić porządki z rzeczami, które od jakiegoś czasu nie widziały światła dziennego – być może przegapiasz łatwą okazję do zrobienia kilku dodatkowych rzeczy. gotówka.

W dzisiejszych czasach ludzie korzystają z mediów społecznościowych, aby robić więcej zakupów, co jest nowym trendem znanym jako handel społecznościowy.

W rzeczywistości, 58% konsumentów twierdzi, że wygodniej byłoby kupować produkty za pośrednictwem mediów społecznościowych, a nie bezpośrednio ze strony internetowej firmy.

Co jeszcze bardziej zauważalne, 75% konsumentów czuje się komfortowo, kupując od innej osoby przez Internet, co oznacza, że ​​rynek tego jest .

Jednym z najczęstszych sposobów zarabiania pieniędzy w ten sposób jest sprzedaż używanej odzieży i akcesoriów.

Witryny i aplikacje, takie jak Poshmark, ułatwiają zamianę starych ubrań na gotówkę.

Istnieje nawet ogromna fala ludzi, którzy oszczędzają i przerzucają delikatnie używane ubrania, aby zrobić oryginalne przedmioty, które następnie sprzedają online.

Jeśli jesteś zainteresowany zarabianiem pieniędzy za pomocą Poshmark i innych aplikacji do sprzedaży rzeczy, bądź na bieżąco, aby dowiedzieć się więcej o tajnikach Poszmarkaa także kilka innych alternatyw, które również mogą przynieść Ci pewien zysk.

Szukasz więcej sposobów zarabiania pieniędzy? Wymeldować się:

 • Markowe ankiety: Podziel się swoją opinią, aby zdobyć gotówkę i karty podarunkowe PayPal!
 • Godny: Jedno z najlepszych miejsc do sprzedaży biżuterii i zegarków zamiast Poshmark.

Najpopularniejsze aplikacje, takie jak Poshmark

Sprzedawałem już mnóstwo ubrań i ubrań w aplikacjach takich jak Poshmark.

Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że tego typu strony sprzedające są doskonałym sposobem na zamianę niektórych nieużywanych elementów na dodatkową gotówkę.

Jeśli jednak Poshmark nie jest dla Ciebie lub chcesz zwiększyć swój potencjał sprzedaży, oto kilka alternatyw, które również mogą przynieść Ci trochę pieniędzy.

1.

Prawdziwy Prawdziwy

Prawdopodobnie słyszałeś o PrawdziwyPrawdziwy jeden z twoich ulubionych influencerów online, ponieważ platforma była na całym Instagramie i YouTube.

RealReal zajmuje się odsprzedażą towarów luksusowych, takich jak buty, moda, trampki, akcesoria, a nawet artykuły gospodarstwa domowego i dzieła sztuki.

To, co czyni tę aplikację wyjątkową, to fakt, że każdy przedmiot jest uwierzytelniany przez ich zespół, dlatego wiele dobrych przedmiotów sprzedaje się w ciągu zaledwie kilku dni.

Sprzedawcy mogą zatrzymać do 85% sprzedaży, co jest szczególnie wysokim wskaźnikiem w przypadku produktów o wysokiej cenie.

Jeśli masz w szafie stare ubrania od projektantów, które zbierają kurz, ta alternatywa Poshmark jest prawdopodobnie najlepszą opcją do rozpoczęcia sprzedaży.

2.

Mercary

Mercari otrzymała nagrodę „Najłatwiejszy w obsłudze rynek” w konkursie Sellers Choice Awards 2019 i jest to niezwykle łatwa aplikacja, taka jak Poshmark, której możesz użyć, aby zacząć zarabiać w Internecie.

Możesz łatwo sprzedać dowolny przedmiot na Mercari.

Istnieje jednak ogromny rynek delikatnie używanych artykułów odzieżowych.

Masz swobodę wystawiania przedmiotów po dowolnej cenie, ale zachęcamy Cię do przeglądania podobnych ofert i odpowiedniego ustalania ceny.

Marcari pobiera 10% prowizji od każdej sprzedaży i niewielka opłata transakcyjna, ale każda przesyłka jest opłacana przez kupującego i ubezpieczona do 200 $, więc zawsze otrzymasz swoją gotówkę.

Jeśli uznasz, że Poshmark jest zbyt zatłoczony, zdecydowanie powinieneś spróbować sprzedawać rzeczy na Mercari!

Dodatkowe czytanie – najlepsze aplikacje, takie jak Mercari.

3.

Depop

Depop jest dość podobny do Poshmark pod względem funkcji społecznościowych aplikacji, które pozwalają śledzić innych sprzedawców i budować społeczność ludzi o podobnym wyczuciu mody i preferencjach dotyczących marki jak Ty.

Łatwo jest również przeglądać przedmioty kupowane i sprzedawane przez znajomych w aplikacji, a także blogerów modowych, influencerów lub celebrytów, od których czerpiesz wskazówki modowe.

Depop pobiera również 10% od sprzedażyale transakcje są dokonywane przez PayPal, co jest preferowane przez niektórych ze względu na funkcje bezpieczeństwa.

Ostatecznie najskuteczniejsi sprzedawcy Depop wykorzystują obserwacje w mediach społecznościowych do napędzania sprzedaży, a platforma ma mniej oczywistego wrażenia rynkowego niż aplikacje takie jak Poshmark i inne.

Jeśli jednak uda ci się zdobyć pobożnych zwolenników, Depop jest jednym z najbardziej lukratywnych sposobów sprzedaży odzieży online.

Możesz przeczytać mój post na Poshmark vs Depop dla pełnego porównania!

Dodatkowe czytanie – najlepsze witryny i aplikacje, takie jak Depop.

4.

ThredUp

ThredUp to najlepsza alternatywa Poshmark, jeśli masz dużo ubrań, które chcesz sprzedać, ale nie chcesz samodzielnie wysyłać i wysyłać każdego przedmiotu.

Ponadto nie powinieneś zbytnio przejmować się tym, ile pieniędzy zarobisz, ponieważ ThredUp wymaga bardzo niskiego wysiłku.

ThredUp wysyła Ci torbę do wypełnienia wszystkimi nowymi i delikatnie używanymi ubraniami, które odsyłasz im w zamian za zapłatę (której sumę określą).

ThreadUp płaci z góry za modne przedmioty, ale rzeczy, których sprzedaż może zająć więcej czasu, przyniosą Ci pieniądze dopiero po dokonaniu sprzedaży.

ThredUp prawdopodobnie zarobi najmniej pieniędzy na poszczególnych przedmiotach, ponieważ obniżka, jaką otrzymasz od sprzedanego przedmiotu, może wynosić zaledwie 5%, w zależności od ceny, za którą został kupiony.

Na przykład przedmioty o wartości 15 USD dadzą Ci 5%, a przedmioty o wartości 300 USD 80%, przy czym całkowity zakres prowizji różni się w zależności od tej skali.

Jedną z zalet aplikacji jest to, że przekażą wszystkie ubrania, które się nie sprzedają, jeśli nie chcesz, aby zostały ci zwrócone, a także możesz natychmiast przekazać odzież, jeśli nie chcesz tego przekazać się.

Ostatecznie masz mniejszą kontrolę nad ThreadUp niż Poshmark i większość sprzedających się aplikacji, ale ta aplikacja jest o wiele bardziej pasywna niż inne platformy.

Sprawdź nasz post ThredUP vs Poshmark, aby uzyskać pełne porównanie tych dwóch platform.

5.

Vinted

Vinted jest jedną z niewielu aplikacji, takich jak Poshmark nie pobiera procentu od sprzedażywięc pieniądze, które zarabiasz na sprzedaży odzieży, możesz zatrzymać dla siebie!

Istnieje również opcja bezpośredniej wymiany przedmiotów z innym użytkownikiem, co jest wygodnym sposobem na odświeżenie garderoby bez konieczności wydawania jakichkolwiek pieniędzy.

Jeśli dokonasz Smart Swap, Vinted pobierze niewielką opłatę, aby zabezpieczyć wymianę na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

To prawda, Vinted jest znacznie mniej popularny niż większość aplikacji z tej listy, więc powinieneś używać Vinted tylko w ostateczności, jeśli nie możesz generować sprzedaży gdzie indziej.

6.

Handel

handlarz to kolejna aplikacja, taka jak Poshmark, przeznaczona do sprzedaży przedmiotów z wysokimi biletami, zwłaszcza jeśli masz trudności ze sprzedażą w innych aplikacjach do odsprzedaży odzieży.

Na początek Tradesy zwiększa Twoje szanse na sprzedaż, ponieważ retuszuje przesyłane przez Ciebie zdjęcia i sugeruje cenę na podstawie podobnych produktów na ich rynku.

Co więcej, Tradesy sprawia, że ​​wysyłanie przedmiotu jest niezwykle łatwe i zapewnia przedpłaconą etykietę wysyłkową oraz bezpłatne, piękne opakowanie — uszczęśliwiając zarówno Ciebie, jak i kupującego.

To prawda, struktura prowizji jest nieco stroma.

Za sprzedaż odzieży poniżej 50 USD obowiązuje stała prowizja w wysokości 7,50 USD.

Przedmioty powyżej 50 USD podlegają prowizji w wysokości 19,8%..

Jest to znacznie gorsze niż Poshmark w przypadku tanich produktów, więc pamiętaj o tej alternatywie, jeśli nie sprzedajesz markowych marek.

7.

Bohaterka

Bohaterka to świetna opcja kupowania i sprzedawania wysokiej jakości artykułów popularnych marek, a także została zaprojektowana z myślą o społeczności miłośników mody.

Chociaż platforma nadal umożliwia przeglądanie według marek lub typów artykułów, dostępne są również kolekcje, które można przeglądać, opracowane przez ekspertów ds. mody w oparciu o aktualne trendy i style.

Heroine ma również bloga, na którym możesz poszerzać swoją wiedzę o modzie i być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie.

Pod wieloma względami Heroine wydaje się bardziej dostosowanym doświadczeniem zakupowym niż podstawowy rynek.

W zakresie opłat, Heroine pobiera od sprzedawców 6% prowizji plus podstawowa opłata PayPal w wysokości 2,9% i 0,30 USD.

W zależności od cen, może to być lepsza redukcja zysków niż sprzedaż na Poshmark lub większość konkurencji.

8.

Etsy

Etsy nie jest idealnym miejscem do sprzedaży każdej kategorii odzieży, więc unikałbym tej platformy, chyba że masz garderobę pełną ręcznie robionych, jedynych w swoim rodzaju lub vintage (20 lat lub starszych).

Wielu sprzedawców odzieży Etsy, którzy odnieśli sukces, tworzy własne ubrania lub używa używanych rzeczy do odsprzedaży, sprzedając produkty „tak jak są” lub „odwracając”, aby uczynić je wyjątkowymi.

Istnieje również ogromny rynek artykułów specjalnych, takich jak suknie ślubne lub sukienki na specjalne okazje, takie jak sukienki na studniówkę.

Na szczęście opłaty Etsy są możliwe do zarządzania, ponieważ mają być przyjazne małym twórcom/firmom.

Przykład niektórych produktów Etsy, które są obecnie w sprzedaży.

za opłaty, Etsy pobiera opłatę za wystawienie w wysokości 0,20 USD za przedmiot oraz opłatę transakcyjną w wysokości 5%..

W przeciwieństwie do innych platform, sprzedawcy Etsy prowadzą własne sklepy, więc masz kontrolę nad cenami, wysyłką i każdą częścią obsługi klienta.

Ostatecznie sprzedaż na Etsy jest trudniejsza od samego początku, ponieważ nikt nie wie o Twoim sklepie, dlatego wielu sprzedawców korzysta z alternatyw Etsy.

Jeśli jednak możesz zwiększyć sprzedaż w nadgodzinach i uzyskać pozytywne recenzje, sklep Etsy może być niesamowicie dochodowy.

Dodatkowa lektura – Jak rozpocząć drukowanie na żądanie w sklepie Etsy.

9.

Przepakuj

W przeciwieństwie do innych alternatyw Poshmark, Przepakuj jest specjalnie do sprzedaży torebek.

Jednak rozpoczęcie sprzedaży jest nadal łatwe.

Aby Twoje torebki były sprzedawane w Rebag, wystarczy, że prześlesz kilka zdjęć swojej torebki, a Rebag prześle Ci wycenę.

Jeśli zaakceptujesz cenę, otrzymasz etykietę wysyłkową, dzięki której możesz ją wysłać i otrzymać płatność.

Istnieją również fizyczne lokalizacje sklepów w wybranych miastach, takich jak Beverly Hills, Los Angeles, Miami i Manhattan, jeśli wolisz.

Pod tym względem Rebag jest dobry, ponieważ nie musisz się martwić o opłaty za sprzedaż ani zarządzanie swoją aukcją.

Pamiętaj jednak, że Rebag jest tylko pośrednikiem, więc zdecydowanie tracisz pewną marżę zysku.

10.

Handel na rozdrożach

Handel na skrzyżowaniu to kolejna aplikacja do odsprzedaży, taka jak Poshmark, która jest dostępna online i w sklepach fizycznych.

Jednak Crossroads jest nieco bardziej ekskluzywny, jeśli chodzi o akceptowane elementy.

W szczególności szukają przedmiotów, które są projektantami, markami i aktualnymi trendami, ale ułatwiają wysłanie całej masy przedmiotów do zbadania.

Jeśli Crossroads Trading zaakceptuje Twoje przedmioty, otrzymasz odszkodowanie na podstawie ceny sprzedaży.

Możesz otrzymać 50% jako kredyt sklepowy lub 30% jako kredyt bezpośredni.

Przedmioty, których nie chcą, zostaną odesłane lub możesz je przekazać.

Po raz kolejny widać, że opcje takie jak ta zapewniają mniejszą wypłatę, ale są lepsze, gdy nie chcesz inwestować dużo czasu w indywidualne wystawianie i sprzedawanie siebie.

Najlepsze strony, takie jak Poshmark

Podczas gdy aplikacje takie jak Poshmark są szczególnie przeznaczone do sprzedaży ubrań lub artykułów modowych, istnieje wiele wypróbowanych i przetestowanych platform do kupowania i sprzedawania czegoś więcej niż tylko odzieży.

Ponadto, jeśli nie lubisz świata sprzedaży aplikacji, tradycyjne rynki mogą wydawać się bardziej znajome.

Przejrzyjmy więc kilka najlepszych witryn, takich jak Poshmark, których możesz użyć, aby znaleźć więcej kupujących.

11. eBay

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad sprzedażą czegoś online, na pewno o tym myślałeś eBay.

Ta witryna pobiera opłaty za wystawianie, które różnią się w zależności od kraju, więc rozejrzyj się i upewnij się, że otrzymujesz najlepszą ofertę sprzedaży – zwłaszcza jeśli masz nadzieję na zrobienie z tego interesu.

Według serwisu eBay: „Kwota, którą pobieramy, zależy od ceny przedmiotu, formatu i kategorii wybranej dla aukcji, wszelkich dodanych opcjonalnych ulepszeń aukcji oraz zachowania i wyników sprzedającego”

Jednakże, zazwyczaj płacisz dość niskie opłaty za odzieża eBay ma niesamowity popyt.

W rzeczywistości istnieje wiele powodów, dla których możesz chcieć sprzedawać swoje ubrania w serwisie eBay: gwarantowana szybka sprzedaż, rynek światowy i mniejsza presja niż w przypadku marek odzieżowych i modowych.

Ponadto w serwisie eBay nie musisz tracić czasu na tworzenie marki ani budowanie sklepu, aby sprzedać wiele przedmiotów w krótkim czasie.

Pamiętaj, że pomaga to w sprzedaży, jeśli masz już dostępne informacje zwrotne w swoim profilu, ponieważ sprawia to, że wyglądasz na bardziej godnego zaufania sprzedawcę.

Sugeruję również przeczytanie naszego postu, który rozkłada Mercari na eBay dla sprzedawców! Możesz także przeczytać nasz post na temat sprzedaży na Poshmark vs eBay, aby uzyskać więcej informacji!

Dodatkowe czytanie: Jak rozpocząć działalność polegającą na przerzucaniu eBay.

12.

Godny

Jeśli sprzedajesz drogą biżuterię, obrączki ślubne, diamenty lub zegarki, to Godny jest jedną z najlepszych stron, takich jak Poshmark.

Worthy to internetowy serwis aukcyjny, na którym profesjonalni kupujący biżuterię i zegarki licytują różne przedmioty.

Tak więc jako sprzedawca możesz przesyłać swoje przedmioty do Worthy i potencjalnie sprzedawać je na swoich aukcjach, aby uzyskać szybką gotówkę.

Przykłady rzeczy, które możesz sprzedać za pomocą Worthy, obejmują:

 • Diamentowa biżuteria
 • Kolczyki
 • Luźne diamenty
 • Luksusowe zegarki
 • Naszyjniki

Proces sprzedaży jest w rzeczywistości dość prosty.

Przesyłasz swoje elementy do Worthy, dzwoniąc, wysyłając e-mail lub rozmawiając z jednym z ich konsultantów ds.

Sprzedaży, aby przejrzeć Twoje elementy.

Jeśli firma Worthy jest zainteresowana, wysyłasz je w ubezpieczonej, opłaconej z góry przesyłce, aby firma Worthy mogła je sprawdzić.

Jeśli Twoje przedmioty dobrze wypadną na aukcji, Worthy czyści je i robi profesjonalne zdjęcia, aby przygotować je do sprzedaży.

Najlepsze jest to, że Worthy pobiera opłaty tylko w przypadku sprzedaży.

Opłata ta waha się od 18% do 10% w zależności od ostatecznej wartości sprzedaży, która może być podobna do opłat Poshmark.

Głównym minusem jest to, że Worthy jest naprawdę przeznaczony do utworów z wyższej półki.

Ale jeśli to właśnie sprzedajesz, jest to jedna z najlepszych witryn, takich jak Poshmark, z której możesz skorzystać.

Zacznij sprzedawać z Worthy!

13.

Zmiana linii bocznej

Jeśli chodzi o sprzedaż odzieży lub sprzętu sportowego, SidelineSwap jest jedną z witryn podobnych do Poshmark, na których powinieneś spróbować sprzedawać.

W SidelineSwap ludzie kupują i sprzedają sprzęt sportowy, odzież i używane rowery do uprawiania takich sportów jak:

 • Koszykówka
 • Hokej
 • Piłka nożna
 • Golf
 • Piłka nożna
 • Tenis

Utworzenie konta i wystawianie aukcji jest bezpłatne, a jako sprzedawca zyskujesz całkiem sporo korzyści.

Po pierwsze, kupujący płacą z góry za zamówienia płacące za wysyłkę.

Ponadto chronią Cię zasady ochrony sprzedających.

Jeśli kupujący nigdy nie potwierdzą, że otrzymali zamówienie, Twoje środki są automatycznie dostępne po 72 godzinach i są przekazywane do śledzenia paczki w celu podjęcia decyzji.

Podobnie jak Poshmark, SidelineSwap zarabia na opłatach:

 • Pierwsza 0 – 5 Sprzedaż: Sprzedawcy płacą 12% ceny aukcji jako opłaty.
 • Ponad 6 sprzedaży na całe życie: Sprzedawcy płacą 9% ceny aukcji jako opłaty.

Jest to dość porównywalne z wieloma witrynami, takimi jak Poshmark, a jeśli masz odzież sportową, której nigdy nie nosisz, jest to idealne miejsce do jej sprzedaży!

14.

Craiglista

Craigslist działa podobnie do serwisu eBay, z tą różnicą, że wystawianie aukcji jest bezpłatne.

Większość sprzedaży odbywa się osobiście, więc musisz czuć się komfortowo.

W przeciwnym razie jest to łatwy sposób na wysłanie kilku artykułów bez martwienia się zbytnio o doskonalenie sklepu internetowego.

Jedyną ostrożnością jest spotykanie się w miejscu publicznym lub z przyjaciółmi, jeśli dokonujesz sprzedaży osobiście!

Mój post na Craigslist kontra The Facebook Marketplace porównuje również te dwie strony internetowe, takie jak Poshmark, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

15.

Rynek Facebooka

Facebook to niezaprzeczalnie miejsce, w którym można szybko sprzedawać rzeczy, unikając kłopotów z wysyłką.

I jest to jedna strona, taka jak Poshmark, na której kupuję i sprzedaję od lat.

Facebook Marketplace pokazuje Twoje produkty osobom w Twojej okolicy.

Dodatkową korzyścią jest wbudowanie rynku w platformę mediów społecznościowych, z której ludzie regularnie korzystają.

Przykład niektórych elementów obecnie sprzedawanych w Facebook Marketplace.

Niektóre z najpopularniejszych rzeczy do sprzedania to:

 • Marki takie jak Adidas, Nike, Puma, Jordans i Gucci
 • Makijaż takich firm jak Sephora
 • Elektronika
 • używane meble
 • Torebki
 • Zabawki

Odzież zawsze sprzedaje się na Facebooku, więc nie bój się porzucić Poshmark (i jego opłat), aby dać Facebookowi wir.

Dodatkowa lektura — najlepiej sprzedające się rzeczy na rynku Facebooka.

16.

OfertaW górę

OfferUp to ostatnia strona internetowa, taka jak Poshmark, której możesz używać do sprzedaży odzieży i wielu innych kategorii kupującym online i lokalnym.

Lubię korzystać z OfferUp, ponieważ ubrania, buty i akcesoria są popularnymi przedmiotami do sprzedaży na OfferUp, podobnie jak Poshmark.

Niektóre najlepiej sprzedające się marki na rynku obejmują:

 • Adidasy
 • Trener
 • Diora
 • Levis
 • Michael Kors
 • Nike

Zasadniczo wszystko, co jest markowe, może się dobrze i szybko sprzedać, jeśli jest w dobrym stanie, co pozwala szybko zarobić na nieużywanej odzieży i akcesoriach.

Ponadto, w przeciwieństwie do Poshmark, sprzedaż lokalna na OfferUp jest bezpłatna.

Jeśli sprzedajesz online, płacisz 1,99 USD lub 12,9% opłaty sprzedawcy.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to jedna z najbardziej wszechstronnych witryn internetowych, takich jak Poshmark, i świetnie nadaje się do sprzedaży lokalnej, ponieważ nie płacisz opłat za sprzedaż.

Możesz również przeczytać nasz post na temat najlepszych wskazówek dotyczących sprzedaży OfferUp, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać tę alternatywę Poshmark!

Dodatkowe czytanie – najlepsze sposoby na szybkie zarobienie 2000 $.

Dlaczego ludzie sprzedają na Poshmark?

Poshmark sprawił, że proces sprzedaży jest niezwykle prosty dla swoich użytkowników, a ta aplikacja jest z pewnością królem sprzedaży odzieży za gotówkę.

Poshmark nawet ty, aby uruchomić swoją szafę z 5-10 artykułami i wyszukać użytkowników o takich samych preferencjach stylistycznych jak ty, abyś mógł zacząć kupować i sprzedawać w podobnej społeczności modowej.

Poshmark wykonuje również większość ciężkiej pracy za Ciebie, co jest prawdziwym geniuszem platformy.

Kiedy sprzedajesz w Poshmark, wysyłają Ci przedpłaconą etykietę wysyłkową, gdy przedmiot został zakupiony z Twojej szafy, więc wystarczy wydrukować i wysłać!

Co ważniejsze, okazuje się, że jest to całkiem legalny sposób zarabiania pieniędzy.

Około połowy sprzedawców korzystających z aplikacji robi to w niepełnym wymiarze czasu pracy jako dodatek, podczas gdy inni zdołali zrobić z tego biznes, sprzedając w pełnym wymiarze godzin – obejmuje to 22% użytkowników ze Stanów Zjednoczonych i 16% użytkowników z Kanady.

Oczywiście, podobnie jak większość aplikacji do sprzedaży, musisz zapłacić prowizję za korzystanie z Poshmark, a opłaty te są ważne do rozważenia, jeśli szukasz nowej platformy sprzedaży.

Opłaty Poshmark są podzielone na podstawie ceny przedmiotu:

 • Przedmioty poniżej 15 USD – 2,95 USD za sprzedaż.
 • Przedmioty powyżej 15 USD – Marka pocztowa bierze 20%.

Biorąc pod uwagę, że aplikacja jest nastawiona na produkty wyższej jakości i designerskie, na każdej sprzedaży wciąż można zarobić dużo pieniędzy.

Jednak Poshmark jest konkurencyjny, a platforma jest zatłoczona sprzedawcami.

Ponadto, jeśli poważnie myślisz o sprzedaży odzieży za pieniądze, nie zaszkodzi wypróbować różne alternatywy Poshmark, aby zmaksymalizować swój zasięg.

Dodatkowe czytanie – czy Poshmark jest tego warte?

Wskazówki dotyczące wyboru najlepszych alternatyw Poshmark

Wybór najlepszej alternatywy dla Poshmark może być trudny, ponieważ istnieje wiele opcji, więc oto kilka wskazówek, jak wybrać odpowiednią stronę i zarabiać na sprzedaży ubrań!

 1. Robić zakupy.

  Nie spiesz się, aby wybrać jedną witrynę, jeśli nie potrzebujesz szybko pieniędzy.

  Sprawdź kilka witryn i porównaj opłaty sprzedawcy.

  Powinieneś także zobaczyć, za ile inni sprzedawcy wystawiają produkty podobne do Twoich, abyś miał ogólne pojęcie o tym, ile możesz zarobić.

 2. Zdecyduj, jak bardzo będziesz aktywny.

  Większość stron internetowych, takich jak Poshmark, nadal wymaga trochę pracy, ponieważ musisz negocjować z kupującymi i wysyłać towary.

  Jednak niektóre witryny, takie jak ThredUp, są bardziej pasywne, więc zdecyduj, jaka równowaga jest dla Ciebie odpowiednia.

 3. Zawsze rób zdjęcia.

  Udokumentuj wszystko, co robisz, sprzedając swoją odzież online! Jeśli kupujący otworzy spór, musisz udowodnić, że Twój towar jest zgodny z opisem i nikogo nie wprowadzasz w błąd.

 4. Weź pod uwagę opłaty sprzedającego.

  Jeśli zamierzasz kupować ubrania, aby przeglądać je online w witrynach podobnych do Poshmark, zawsze uwzględniaj opłaty sprzedawcy i wszelkie inne opłaty, które możesz napotkać, wliczając je do swojej marży zysku, aby w pełni zrozumieć, ile pieniędzy możesz zarobić.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w Twoich przygodach ze sprzedażą!

Jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej wskazówek, jak odnieść sukces w witrynach podobnych do Poshmark, obejrzyj ten film YouTuber Best Dressed.

W tym filmie Best Dressed dzieli się wskazówkami, jak sprzedawać ubrania online, od robienia dobrych zdjęć po porady dotyczące pakowania i wysyłki.

Dodatkowe czytanie – Jak obrócić 500 $.

Końcowe przemyślenia

Niezależnie od tego, czy pozbywasz się mody z zeszłego sezonu, ubrań, z których wyrosło Twoje dziecko, czy też próbujesz zostać minimalistą, dlaczego nie zarobić przy tym pieniędzy?

Jest tak wiele platform zaprojektowanych do pomóż zamienić stare ubrania na gotówkęwięc jeśli chcesz włożyć trochę dodatkowej pracy, może to być bardzo uzasadniony sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Ponadto, jeśli oszczędzanie i moda to twoje pasje, możesz nawet mieć okazję zrobić z tego biznes i obracać pieniędzmi, kupując i odsprzedając ubrania.

Istnieje ogromny rynek odzieży używanej i odwróconej, więc jeśli możesz znaleźć swoją niszę i zarządzać swoim sklepem, z pewnością możesz zarobić trochę pieniędzy, robiąc to, co kochasz.

Tak czy inaczej, handel społecznościowy w modzie to zdecydowanie prawdziwy sposób na zarabianie pieniędzy na ubraniach, które i tak prawdopodobnie byś wyrzucił, a kto wie, może sprzedasz komuś jego nową ulubioną parę dżinsów lub torbę, którą trzyma do końca życia. życie.

Mamy nadzieję, że ta lista aplikacji i stron internetowych, takich jak Poshmark, zawiera również kilka pomysłów na sprzedaż poza gigantem odsprzedaży odzieży.

Jeśli kiedykolwiek sprzedawałeś na Poshmark lub innej platformie, daj nam znać, jakie były Twoje wrażenia!

Jeśli chcesz jeszcze więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy, rozważ sprawdzenie naszych postów na:

🔥 Zalecana:  Czy Solitaire King jest legalny, czy kompletnym oszustwem? (Uczciwa recenzja!)