16 najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick (2023) – Zarabiaj gotówkę i karty podarunkowe na zakupy!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 16 najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick (2023) – Zarabiaj gotówkę i karty podarunkowe na zakupy!

Shopkick to jedna z najpopularniejszych aplikacji nagradzających, która jest skutecznym sposobem na zdobycie darmowych pieniędzy PayPal i kart podarunkowych na zakupy.

Ale Shopkick to tylko jedna z wielu popularnych aplikacji nagradzających.

W zależności od Twoich nawyków zakupowych i miejsca zamieszkania inne aplikacje, takie jak Shopkick, mogą być lepszym wyborem na następne zakupy.

Od czasu studiów korzystam z różnych aplikacji i witryn z nagrodami, aby zaoszczędzić pieniądze.

W rzeczywistości przetestowałem dziesiątki z nich na przestrzeni lat i nadal używam wielu z nich do dziś.

Dlatego ten post opisuje niektóre z najlepszych alternatyw Shopkick, których możesz użyć, aby zdobyć więcej nagród i zaoszczędzić więcej pieniędzy!

Najlepsze aplikacje, takie jak Shopkick

Niektóre z najlepszych aplikacji, takie jak Shopkick, mogą w rzeczywistości kumulować się z nagrodami Shopkick, więc niekoniecznie musisz rezygnować z korzystania z Shopkick.

Wypróbowanie wielu aplikacji to najlepszy sposób na znalezienie tej, która ma dla Ciebie odpowiednie oferty i jest najbardziej opłacalna.

1.

Zdobądź nagrody

Fetch Rewards to jedna z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick, jeśli robisz zakupy spożywcze dla swojego gospodarstwa domowego.

Ta aplikacja do nagradzania, która skanuje paragony, płaci Ci za kupowanie produktów od marek partnerskich i przesyłanie rachunków za zakupy.

Ale w przeciwieństwie do Ibotta i innych aplikacji rabatowych, Fetch Reward płaci ci punktami, o ile znajduje się na paragonie od partnera marki; konkretny rodzaj produktu nawet nie ma znaczenia.

Niektórzy popularni partnerzy Fetch Rewards to m.in:

 • Betty Crocker
 • Duncana Hinesa
 • Huggiesy
 • Kraft
 • KNORR
 • Lipton
 • pepsi

Wymieniasz punkty Fetch Rewards na różne bezpłatne karty podarunkowe, w tym karty podarunkowe dla firm takich jak Amazon, Walmart, Subway i Target.

I w przeciwieństwie do wielu aplikacji na piwo, potrzebujesz tylko 3000 punktów Fetch Rewards, które są warte 3 USD, aby wypłacić wiele kart podarunkowych.

Ponadto możesz także korzystać z hacków Fetch Reward, takich jak przesyłanie e-rachunków na zakupy online, a dzięki kodowi promocyjnemu Fetch Rewards możesz zdobyć do 3000 darmowych punktów, aby przyspieszyć postęp w zdobywaniu nagród.

Najważniejsze jest to, że jest to jedna z najlepszych aplikacji podobnych do Shopkick, jeśli chcesz szybko otrzymać nagrody w postaci kart podarunkowych i zrobić większość zakupów dla swojego gospodarstwa domowego.

Zacznij zdobywać nagrody dzięki Fetch Rewards!

2.

Swagbucks

Jeśli szukasz wszechstronnej aplikacji, takiej jak Shopkick, i chcesz jak największej różnorodności nagród, Swagbucks jest właściwym wyborem.

Używam Swagbucks od czasu studiów i wypłacałem je co najmniej 20 razy.

Jest to legalna, popularna witryna do zarabiania pieniędzy i nie bez powodu.

Ta strona internetowa, na której można zarabiać, płaci za wykonywanie różnych zadań, w tym:

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo wszechstronna aplikacja do nagradzania, a także ma wiele nagród w postaci kart podarunkowych, zaczynając od zaledwie 1 USD, dzięki czemu możesz szybko zdobyć pieniądze.

A nagrody za zakupy online i program nagród za rachunki są dość podobne do Shopkick; zarabiasz za zakupy w ulubionych sklepach internetowych lub za przesyłanie paragonów z zakupów.

Swagbucks oczywiście nie uczyni cię bogatym, ale dzięki kilku hackom Swagbucks i odrobinie praktyki prawdopodobnie możesz zarobić od 5 do 50 USD miesięcznie darmowych pieniędzy na tej platformie, jeśli włożysz wysiłek.

Zacznij zarabiać ze Swagbucks!

3.

Upuść

Drop to jedna z moich ulubionych aplikacji nagradzających i jest to kolejna świetna alternatywa dla Shopkick, jeśli robisz dużo zakupów przez telefon komórkowy.

Krótko mówiąc, Drop płaci Ci punktami za zakupy online u swoich marek partnerskich.

Wszystko, co musisz zrobić, to przejrzeć listę ofert, aktywować ofertę od sprzedawcy, którego lubisz, robić zakupy przez Drop i otrzymywać zapłatę.

Upuszczać współpracuje z setkami marek i regularnie zmienia oferty, więc zwykle możesz znaleźć firmy, w których chcesz robić zakupy, aby zdobywać punkty jako zwrot gotówki.

Punkty drop można wymienić na bezpłatne karty upominkowe dla firm takich jak:

Możesz także używać Drop, aby zarabiać pieniądze, grając w gry mobilne i wypełniając ankiety, więc istnieje kilka sposobów na szybsze zdobywanie nagród.

A dzięki naszemu kodowi zaproszenia Drop możesz zdobyć od 5 000 do 15 000 punktów, aby zbliżyć się do swojej pierwszej nagrody w postaci karty podarunkowej.

Zacznij zdobywać nagrody dzięki Drop!

4.

Rakuten

Chociaż nie jest to aplikacja taka jak Shopkick, jeśli chcesz zarabiać na zakupach online, Rakuten jest zdecydowanie platformą, z której powinieneś korzystać.

Ta strona internetowa i aplikacja z nagrodami typu cash-back wypłaca Ci prawdziwe pieniądze za zakupy u tysięcy sprzedawców detalicznych.

Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć bezpłatne konto Rakuten, wybrać sprzedawców, u których robisz zakupy, a Rakuten automatycznie wypłaci Ci zwrot gotówki dzięki rozszerzeniu zakupów i aplikacji.

Do tej pory zarobiłem ponad 1000 $ zwrotu gotówki z zakupów w Rakuten i polecania znajomych i czytelników.

W Rakuten podoba mi się liczba partnerów, w tym znane nazwiska, takie jak:

 • eBay
 • Kohla
 • Macy’s
 • Nike
 • SAMSUNG
 • klub Sama
 • Cel
 • Walmart

Zazwyczaj można znaleźć oferty zwrotu gotówki od 1% do 5%a moim zdaniem Rakuten płaci więcej niż oferty zakupów online Shopkick.

Nadal powinieneś porównywać oferty online Shopkick z Rakuten, ale myślę, że Rakuten jest jedną z najlepszych witryn z nagrodami cash-back.

Ponadto otrzymujesz zapłatę za pomocą pieniędzy PayPal lub sprawdzasz co kwartał, więc to prawdziwa gotówka.

Dostępny jest nawet natychmiastowy bonus za rejestrację w wysokości 30 USD, jeśli zarejestrujesz się i wydasz co najmniej 30 USD na kwalifikującą się ofertę zakupową.

W każdym razie, jeśli robisz dużo zakupów online, Rakuten jest jedną z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick.

Zdobądź 30 $ bonusu od Rakuten!

5.

Przesłanka

Spośród wszystkich aplikacji, takich jak Shopkick, aplikacja Premise jest jedną z najfajniejszych i najciekawszych.

Przesłanka jest w zasadzie mieszanką aplikacji Mystery Shopping i panelu ankiet, a zarabiasz za wykonywanie krótkich zadań w Twoim mieście i dzielenie się opinią.

Przykłady zadań, za wykonanie których możesz otrzymać wynagrodzenie w lokalu, obejmują:

 • Robienie zdjęć lokalnej piekarni
 • Lokalizowanie produktu w sklepie (np.

  Shopkick)

 • Nagrywanie filmu z wystawy sklepowej
 • Potwierdzanie ceny produktu w sklepie
 • Odpowiadanie na krótkie ankiety w aplikacji

W Premise fajne jest to, że niektóre zadania płacą od 5 do 10 USD, więc jest to lepiej płatna aplikacja niż Shopkick.

A Premise jest dostępny w ponad 120 krajach, więc jest bardziej dostępny globalnie niż Shopkick, który jest tylko w Stanach Zjednoczonych.

Możesz wypłacić gotówkę PayPal, Payoneer, a nawet darmowe Bitcoiny, więc do wyboru jest również kilka wszechstronnych nagród.

Wypróbuj aplikację Premise już dziś!

6.

Capital One Zakupy

Podobnie jak Rakuten, kolejną świetną alternatywą dla Shopkick jest Capital One Zakupy jeśli jesteś zapalonym kupującym online.

To rozszerzenie zakupów w USA współpracuje z tysiącami sklepów internetowych i pomaga zaoszczędzić więcej pieniędzy, automatycznie stosując kody kuponów przy kasie.

Capital One Shopping, kolejne niesamowite rozszerzenie przeglądarki zakupów.

Możesz także zdobyć kredyty Capital One Shopping, robiąc zakupy u określonych partnerów.

Kredyty te można wymienić na dziesiątki bezpłatnych kart podarunkowych dla firm takich jak:

 • Amazonka
 • hulu
 • iTunes
 • Lowe’a
 • Nordstrom
 • Sephora
 • Walmart

Capital One Shopping jest również podobny do Shopkick, ponieważ możesz połączyć swoje karty z aplikacją, a następnie uzupełniać lokalne oferty zakupów.

Lokalne oferty wypłacają Ci kredyty zakupowe za zakupy z powiązaną kartą.

Ogólnie rzecz biorąc, czyni to Capital One Shopping wszechstronną i podobną do Shopkick aplikacją, którą zdecydowanie warto wypróbować.

Zacznij oszczędzać pieniądze z Capital One Shopping!

7.

Pogo

Jedną z najlepszych cech Shopkick jest fakt, że istnieje tak wiele sposobów zarabiania.

A niektóre metody, takie jak chodzenie do sklepów, pozwalają nawet zarabiać bez wydawania ani grosza!

Pogo to kolejna aplikacja, taka jak Shopkick, która działa podobnie.

Możesz zarobić niewielkie kwoty pasywnego dochodu tylko za udostępnianie swojej lokalizacji i spacery obok partnerów marki.

Ponadto Pogo płaci ci również punktami, które kupujesz za pomocą połączonej karty kredytowej.

Nie musisz też skanować paragonów ani wprowadzać transakcji; Pogo wykrywa to wszystko automatycznie.

Nie zdobywasz wielu punktów za transakcję, ale aplikacja zawiera również krótkie ankiety, które możesz wypełnić, aby zdobyć bonusy.

Pogo pozwala wypłacić gotówkę PayPal lub za pośrednictwem Venmo, gdy zdobędziesz 3000 punktów, które są warte 3 USD.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to świetna alternatywa Shopkick, jeśli chcesz zarabiać na autopilocie i wymieniać rzeczywistą gotówkę.

Wypróbuj aplikację Pogo już dziś lub przeczytaj naszą recenzję aplikacji Pogo!

8.

Ibotta

Inną popularną aplikacją podobną do Shopkick, za pomocą której możesz zdobywać karty podarunkowe i gotówkę, jest Ibotta.

Ibotta jest szczerze mówiąc jedną z najpopularniejszych aplikacji rabatowych i płaci za kupowanie sponsorowanych produktów od marek partnerskich.

Najlepsze w Ibotta jest to, że możesz zarabiać nie tylko za zakupy spożywcze, a Ibotta ma ponad 1500 partnerów marki w różnych kategoriach, takich jak:

 • Ubrania i akcesoria
 • Rozrywka
 • Elektronika
 • Zdrowie i piękno
 • Dom i samochód
 • Produkty dla dzieci i niemowląt
 • Artykuły spożywcze
 • Artykuły dla zwierząt
 • Zakupy online
 • Restauracje i bary
 • Sport i na świeżym powietrzu
 • Podróż

Ibotta obsługuje również łączenie kart lojalnościowych, a nawet ma rozszerzenie zakupów online, dzięki czemu możesz zarabiać na zakupach online.

Ogólnie rzecz biorąc, Ibotta jest nieco bardziej wszechstronny niż Shopkick pod względem opcji zarabiania, a wiele rabatów również płaci więcej.

Nie otrzymasz zapłaty za oferty typu „walk-in” ani oferty skanowania, takie jak Shopkick, ale jeśli chodzi o zarabianie rabatów, Ibotta jest lepszy niż Shopkick.

Jednym z popularnych hacków Shopkick i oszustw Ibotta jest próba łączenia rabatów Ibotta z ofertami Shopkick, ponieważ czasami można podwoić nagrody.

9.

Dosz

Jeśli lubisz zarabiać pasywnie, aplikacja Dosh jest zdecydowanie jedną z najlepszych alternatyw Shopkick, z których możesz skorzystać.

Dosh jest podobny do aplikacji takich jak Drop, z tą różnicą, że łączysz swoją kartę kredytową i debetową z aplikacją.

Następnie Dosh automatycznie zwraca ci gotówkę, gdy robisz zakupy u swoich partnerów, więc nie musisz wstępnie wybierać ofert ani wykonywać żadnej dodatkowej pracy.

Tak działała stara wersja aplikacji Drop i szczerze mówiąc, Dosh to całkiem fajna aplikacja do pasywnego dochodu.

Dosh współpracuje z setkami partnerów, a także posiada portal Dosh Travel, w którym możesz zdobywać nagrody za wydatki na loty, hotele i inne zakupy związane z podróżami.

Wypłacasz za pomocą PayPal, Venmo lub bezpośredniego depozytu, gdy zarobisz co najmniej 25 USD.

Jest to wyższy wymóg wypłaty niż Shopkick, ale Dosh nadrabia to, będąc całkowicie pasywnym.

10.

Gigwalk

Podobnie jak Shopkick i Premise, Gigwalk to kolejna popularna aplikacja koncertowa, która płaci za wykonywanie krótkich zadań w Twoim mieście.

Jednak Gigwalk koncentruje się na zadaniach związanych z tajemniczymi zakupami, takimi jak:

 • Audyty detaliczne
 • Tajemnicze zadania związane z zakupami
 • Audyty QSR
 • Testowanie doświadczeń cyfrowych
 • Szkolenie z danych AI
 • Kontrole bezpieczeństwa
 • Ankiety lokalizacyjne
 • Inspekcje nieruchomości

Z kolei Shopkick koncentruje się na skanowaniu produktów i chodzeniu po sklepach.

Używasz mapy Gigwalk w aplikacji, aby znajdować i odbierać zadania.

Zadania mają listę instrukcji, które wykonujesz.

Następnie Gigwalk sprawdza twoje zgłoszenie i płaci ci, jeśli wykonałeś zadanie poprawnie.

Zadania Gigwalk mogą z łatwością zapłacić od 5 do 10 USD lub nawet więcej, w zależności od tego, jak złożone jest zadanie.

Zarabiasz przez PayPal, a ogólnie rzecz biorąc, Gigwalk jest jedną z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick, jeśli lubisz tajemnicze zakupy i chcesz zarabiać pieniądze, wykonując dorywcze prace w swoim mieście.

11.

Świnia pokwitowań

Shopkick pozwala skanować paragony zakupowe, aby zdobywać nagrody, i jest to jeden z głównych sposobów zdobywania nagród w aplikacji.

Ale Shopkick nie jest jedyną dostępną aplikacją do skanowania paragonów, więc masz wiele innych opcji.

Receipt Hog to jeden z przykładów, a ta aplikacja pozwala zarabiać karty podarunkowe Amazon i pieniądze PayPal za przesyłanie paragonów z zakupów.

Najlepszą częścią Receipt Hog jest to, że działa prawie każdy paragon z zakupów.

Zachowaj więc wszystkie rachunki i wymień je pod koniec tygodnia na nową rutynę poboczną!

Minusem jest to, że oferty Shopkick zwykle płacą więcej niż Receipt Hog.

Możesz jednak stopniowo zdobywać nagrody dzięki Receipt Hog bez większego wysiłku, a paragony mogą się również kumulować dzięki Shopkick.

12.

Mobee

Mobee to kolejna popularna aplikacja do tajnych zakupów, podobna do Shopkick.

Dzięki Mobee możesz wyszukiwać i odbierać lokalne misje w aplikacji Mobee.

Podobnie jak w przypadku innych tajemniczych zakupów, zwykle robisz zdjęcia lub nagrywasz filmy w sklepach, oceniasz obsługę klienta lub potwierdzasz jakiś rodzaj danych.

Zdobywasz punkty za każdą udaną misję, a Mobee umożliwia wypłatę gotówki na różne karty podarunkowe dla sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon.

Aby wypłacić pieniądze, potrzebujesz punktów o wartości 25 USD, więc Mobee jest wolniej zarabiającą aplikacją niż Shopkick.

Ale jeśli i tak korzystasz z wielu tajnych aplikacji do zakupów, takich jak Shopkick, powinieneś dodać Mobee do listy, aby zmaksymalizować liczbę ofert, które możesz zrealizować.

13.

Kasa 51

Jedną z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick dla Kanady, musi być Checkout 51, aplikacja rabatowa na artykuły spożywcze i gaz.

Ta amerykańska i kanadyjska aplikacja jest podobna do Shopkick i Ibotta i płaci gotówką za kupowanie określonych produktów od swoich partnerów.

Checkout 51 koncentruje się na nagrodach spożywczych, dzięki czemu możesz łatwo odzyskać gotówkę za cotygodniowe zakupy.

Otrzymujesz zapłatę czekiem, gdy zarobisz co najmniej 20 USD, a Checkout 51 testuje również nową opcję nagrody PayPal dla niektórych użytkowników.

Niedawno firma Checkout 51 dodała również nagrody za benzynę do swojej aplikacji, dzięki czemu możesz potencjalnie odzyskać gotówkę, gdy następnym razem będziesz przy pompie.

14.

Do góry nogami

Podobnie jak Checkout 51, Upside to popularna aplikacja, która zwraca gotówkę za zakupy gazu.

Proces zarabiania jest również podobny do Shopkick i zwykle przesyłasz zdjęcia rachunków za gaz po skorzystaniu z oferty zwrotu gotówki.

Niektóre oferty gazu wymagają zameldowania za pośrednictwem aplikacji i są nieco bardziej skomplikowane, ale generalnie odbierasz oferty, tankujesz i zarabiasz.

Upside współpracuje z tysiącami stacji benzynowych w całych Stanach Zjednoczonych, a także rozszerza się o nagrody za zakupy spożywcze i posiłki.

Zwrot gotówki wymieniasz na darmowe karty podarunkowe lub pieniądze PayPal, a jeśli dużo jeździsz, jest to jedna z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick, jakie możesz mieć na swoim telefonie.

15.

ParagonPal

ReceiptPal to kolejna aplikacja do nagradzania paragonów, taka jak Shopkick i Zdobądź nagrody możesz wykorzystać do zdobycia darmowych kart podarunkowych.

Dzięki ReceiptPal uzupełniasz karty punktów, przesyłając paragony.

Kiedy wypełniasz karty, zarabiasz niewielkie kwoty gotówki.

ReceiptPal akceptuje prawie każdy rodzaj paragonu zakupowego, w tym od:

 • Sklepy spożywcze
 • Podróże i rozrywka
 • Restauracje
 • Sklepy spożywcze
 • Sklepy odzieżowe
 • Sklepy z artykułami sportowymi
 • Sklepy z elektroniką
 • Stacje benzynowe
 • Salony samochodowe
 • Sprzedawcy internetowi

Nagrody w postaci kart podarunkowych zaczynają się od 5 USD i prawdopodobnie możesz zarobić od 1 do 2 USD tygodniowo dzięki temu konkurentowi Shopkick.

16.

Panel klienta Amazon

Ostatnią alternatywą dla Shopkick, z której możesz skorzystać, jest Amazon Shopper Panel.

Ta należąca do Amazon aplikacja z nagrodami płaci ci darmowymi kartami upominkowymi Amazon za przesłanie paragonu z zakupów do aplikacji.

Musisz złożyć wniosek do aplikacji i jest lista oczekujących.

Gdy już wejdziesz, przesyłając 10 kwalifikujących się paragonów zakupowych w ciągu miesiąca otrzymasz 10 USD w bezpłatnych kartach podarunkowych Amazon.

Jest to znacznie wyższy wskaźnik wypłat niż Shopkick lub inne aplikacje nagradzające za skanowanie paragonów, a karty podarunkowe Amazon są w zasadzie tak samo dobre jak gotówka.

Pamiętaj tylko, że rachunki nie mogą pochodzić od Amazon, Whole Foods ani firm należących do Amazon.

Jednak prawie każdy rodzaj paragonu zakupowego działa.

Dopóki przesyłasz 10 paragonów miesięcznie, otrzymujesz 10 USD, czyli 120 USD w potencjalnie darmowych kartach podarunkowych Amazon rocznie!

Jeśli chcesz jeszcze więcej pomysłów na darmowe karty podarunkowe Amazon, możesz również obejrzeć mój film na YouTube, w którym znajdziesz 5 sposobów, jak to zrobić!

Dodatkowe czytanie – jak szybko zdobyć 2000 dolarów.

Wskazówki dotyczące korzystania z alternatyw Shopkick

Teraz, gdy znasz już niektóre z najlepszych aplikacji, takich jak Shopkick, oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać podczas korzystania z tych różnych aplikacji.

 1. Testuj wiele aplikacji: Wypróbowanie wielu alternatyw Shopkick to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, które aplikacje płacą najwięcej w Twojej okolicy.
 2. Uważaj na układanie: Czasami jednoczesne korzystanie z wielu aplikacji lub rozszerzeń powoduje anulowanie nagród.

  Więc jeśli używasz Rakuten I Capital One Zakupy na przykład upewnij się, że wyłączysz jedno rozszerzenie przed zakupami, aby mieć pewność, że otrzymasz kredyt.

 3. Porównaj stawki zwrotu gotówki: Zawsze powinieneś rozejrzeć się, aby znaleźć najwyższą stopę zwrotu gotówki, szczególnie w przypadku dużych zakupów, gdzie nieco wyższy procent może oznaczać dużo pieniędzy.

Dodatkowe czytanie — najlepsze sposoby na zdobycie 20 USD już teraz.

Często Zadawane Pytania

Jakie są najlepsze aplikacje, takie jak Shopkick dla Kanady?

Dwie najlepsze aplikacje, takie jak Shopkick dla Kanady, to Checkout 51 i Ampli.

Checkout 51 umożliwia zwrot gotówki za wydatki na artykuły spożywcze i gaz, a Ampli to aplikacja do pasywnego dochodu, która zwraca również gotówkę za zakupy w ulubionych sklepach.

Shopkick vs Ibotta – która aplikacja jest lepsza?

Shopkick jest lepszy niż Ibotta, jeśli chcesz zdobywać nagrody za prace typu „mystery shopping”, takie jak chodzenie do sklepów i skanowanie produktów.

Jednak Ibotta jest lepszy niż Shopkick, ponieważ zwraca więcej gotówki, a także ma więcej ofert i partnerów, z którymi możesz zarobić.

Krótko mówiąc, gdybym miał wybierać między Shopkick a Ibotta, wybrałbym Ibotta. Zdobądź nagrody jest również doskonałą alternatywą, którą możesz wypróbować.

Dodatkowa lektura — najlepsze premie za natychmiastową rejestrację w wysokości 25 USD.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ta lista aplikacji, takich jak Shopkick, pomoże Ci zmaksymalizować nagrody przy następnych zakupach w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Najważniejsze jest to, że istnieje wiele aplikacji z nagrodami, więc zazwyczaj możesz zarobić za każdym razem, gdy wydasz.

Jeśli zastosujesz taktyki, takie jak korzystanie z karty kredytowej ze zwrotem gotówki, naprawdę nie ma powodu, dla którego nie możesz zarabiać na zakupach za każdym razem, gdy wydajesz.

Szczęśliwe zakupy!

Szukasz innych pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

.

🔥 Zalecana:  Pracujesz nad projektem Computer Vision? Te fragmenty kodu pomogą… – Ku sztucznej inteligencji