15 sprawdzonych sposobów zarabiania na SMS-ach, aby szybko zarobić

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 sprawdzonych sposobów zarabiania na SMS-ach, aby szybko zarobić

A gdybym ci powiedział, że możesz zarobić trochę dodatkowej gotówki, wysyłając SMS-y do ludzi w wolnym czasie? Dobrze to przeczytałeś. Możesz zarabiać na tekstach.

Jeśli szukasz świetnej dodatkowej pracy, aby zwiększyć swoje dochody, najtrudniejszą częścią może być zrobienie pierwszego kroku. W końcu większość ludzi już pracuje i wszyscy mamy też inne obowiązki. Sam pomysł dodania czegoś do naszej rosnącej listy rzeczy do zrobienia może wydawać się przytłaczający.

Faktem jest, że wszyscy nosimy ze sobą smartfony, gdziekolwiek się udamy, więc dlaczego nie wykorzystać tych drogich urządzeń do pracy? Zanurzmy się.

Gdzie mogę dostać zapłatę za SMS-y?

Sposobów zarabiania na SMS-ach jest prawie niezliczona ilość, zwłaszcza gdy zaczynasz myśleć o tym, jak możesz pomóc innym ludziom w ich biznesach. Nie musisz jednak współpracować z nikim innym, aby zarabiać na SMS-ach. Krótko mówiąc, istnieją trzy podstawowe sposoby zarabiania pieniędzy na SMS-ach.

 • Odbieraj SMS-y
 • Wysyłaj SMS-y
 • SMS z nieznajomymi

Poniżej omówimy niektóre z najbardziej popularnych i dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy na SMS-ach.

Chcesz znaleźć inne sposoby zarabiania pieniędzy za pomocą telefonu? Oto nasze najlepsze typy najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy:

 • Swagbucks (zawiera A darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $) – świetny do zarabiania pieniędzy, grając w gry, oglądając filmy i nie tylko
 • Ibotta (zawiera A ogromny darmowy bonus powitalny w wysokości 20 $) – nasza ulubiona aplikacja cashback, aby odzyskać pieniądze za rzeczy, które i tak byś kupił, np. artykuły spożywcze
 • MojePunkty (zawiera A darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $) – aplikacja z ogromnymi możliwościami zarabiania pieniędzy
 • AnkietaJunkie – nasz wybór dla najlepiej płatnej aplikacji do ankiet

1. Jako wirtualna asystentka

Jednym z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy na SMS-ach jest praca jako wolny strzelec lub pracownik kogoś, kto prowadzi firmę. Wspaniałą rzeczą w byciu wirtualną asystentką jest to, że możesz pracować w dowolnym miejscu na świecie.

Wirtualni asystenci pomagają ludziom w zadaniach administracyjnych, mediach społecznościowych, rozwoju biznesu, marketingu i nie tylko. W rzeczywistości sprawdź tę listę ponad 275 usług, które mogą zaoferować VA.

A częstym zadaniem wirtualnych asystentów jest komunikowanie się z klientami, co często odbywa się poprzez wysyłanie SMS-ów i wymianę wiadomości.

Dowiedz się więcej o jak zostać wirtualną asystentką Tutaj.

2. Jako wirtualny przyjaciel

Czy miałeś kiedyś przyjaciela, którego znałeś tylko z internetu lub mediów społecznościowych? Większość z nas ma przyjaciół, których nigdy nie spotkali w prawdziwym życiu, co nie znaczy, że nie są „prawdziwymi przyjaciółmi”. Wirtualna przyjaźń może być tak samo prawdziwa i satysfakcjonująca, jak nasze przyjaźnie z ludźmi, których widzimy na co dzień.

Tylko dlatego, że przyjaźń jest wirtualna, nie oznacza, że ​​są prawdziwymi przyjaciółmi. W niektórych przypadkach możesz otrzymać zapłatę za bycie czyimś przyjacielem. Ale jak to działa?

Ludzie rejestrują się na stronie przyjaźni, aby poznać ludzi i znaleźć przyjaciela. Następnie przeszukują witrynę i znajdują osoby, które wydają się być kimś, z kim chcieliby się zaprzyjaźnić. Zasadniczo otrzymasz zapłatę za bycie czyimś towarzyszem online.

Widzieć jak zostać przyjacielem online Tutaj.

Dlaczego ktoś miałby chcieć wirtualnego przyjaciela?

Istnieje wiele uzasadnionych powodów, dla których ktoś może chcieć zapłacić za znalezienie wirtualnego przyjaciela, i żaden z nich nie ma nic wspólnego z tym, że ktoś po prostu nie jest w stanie znaleźć przyjaciół w tradycyjny sposób. Oto kilka przykładów osób, które mogą być zainteresowane poznaniem wirtualnych przyjaciół.

 • Osoby, które niedawno przeprowadziły się do nowego obszaru
 • Introwertycy, dla których kontakty towarzyskie są trudne i wyczerpujące
 • Osoby, które mają trudności z opuszczeniem domu z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, takich jak agorafobia lub niepokój
 • Osoby, które próbują nauczyć się języka obcego i potrzebują rozmowy z native speakerem
 • Gracze online
 • Osoby, które chcą, aby przyjaciel zajmował się takimi czynnościami, jak pieczenie lub oglądanie filmu

Należy pamiętać, że płatny wirtualny przyjaciel jest całkowicie platoniczny i nie należy go mylić z bardziej „dorosłymi” usługami, takimi jak niektóre oferty pracy dla dorosłych, a nawet randki, i zdecydowanie możesz zarabiać, wysyłając SMS-y jako wirtualny przyjaciel. Co więcej, należy to postrzegać w pozytywnym świetle.

3. McMoney

Przede wszystkim McMoney jest dostępny tylko na urządzenia z Androidem. Aby rozpocząć korzystanie z McMoney, zarejestruj się za pomocą bezpłatnej aplikacji na telefonie. Gdy zarejestrujesz się w McMoney, firmy z całego świata będą od czasu do czasu wysyłać Ci SMS-y.

Celem tych SMS-ów jest umożliwienie firmom, które je wysyłają, ulepszenia ich marketingu SMS-owego. Zamiast wydawać cały budżet reklamowy na wysyłanie nieprzetestowanych SMS-ów, są gotowi zapłacić za przetestowanie swoich marketingowych wiadomości SMS na prawdziwych ludziach, takich jak Ty.

Ile możesz zarobić z McMoney? Firmy płacą około 0,05 dolara za każdą wiadomość. Chociaż nie jest to ogromna kwota pieniędzy, może się szybko zsumować.

4. ispyplates

Dobrą rzeczą w ispyplates jest to, że jest przyjazny dla większej liczby typów telefonów, a nie tylko dla iOS lub Androida. Ta aplikacja płaci użytkownikom z całych Stanów Zjednoczonych tylko za otrzymywanie wiadomości tekstowych. Firma mocno wierzy w przyszłość marketingu SMS-owego.

Jednym z powodów, dla których są tak zaangażowani w ten rodzaj marketingu, jest fakt, że marketing SMS-owy ma około 90% odczytów.

Pomyśl o tym: kiedy SMS przychodzi na Twój telefon, sprawdzasz, od kogo jest, prawda? Gdy tylko otrzymasz powiadomienie, patrzysz na swój telefon. Może ispyplates coś wymyśli.

Jedną z zalet ispyplates jest to, że otrzymujesz wynagrodzenie za otrzymywanie SMS-ów, nawet jeśli tak naprawdę ich nie otwierasz ani nie czytasz. Ponadto możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Wiadomości pochodzą od firm takich jak McDonald’s i Groupon.

Ta firma nie udostępnia swojej stawki wynagrodzenia, ale niektórzy recenzenci twierdzą, że zarabiają od 200 do 300 USD miesięcznie.

Szukasz innych wskazówek, jak zarabiać na telefonie? Co powiesz na:

5. Piątka

Fiverr wyrobił sobie markę, umożliwiając freelancerom wszelkiego rodzaju oferowanie koncertów za 5 USD. Jednak od tych wczesnych dni w Fiverr wszystko się zmieniło. Chociaż nadal możesz uzyskać niektóre usługi za 5 USD, wielu freelancerów zarabia na życie w Fiverr.

🔥 Zalecana:  Laptopy Dell vs HP vs Samsung: co jest lepsze w 2022 roku?

Aby zacząć jako freelancer Fiverr, musisz założyć konto, a następnie stworzyć swój pierwszy „koncert”. Stamtąd klienci mogą Cię znaleźć w wyszukiwarce i zatrudnić do wszystkiego, czego potrzebują.

Pamiętaj, aby zoptymalizować swoje koncerty, aby wyświetlać się w wynikach wyszukiwania związanych z tym, co oferujesz. Na przykład, jeśli chcesz być „wirtualnym przyjacielem” lub mieć „wirtualny związek”, pamiętaj o umieszczeniu tego na liście koncertów.

To, ile zarobisz na Fiverr, zależy całkowicie od Ciebie, ponieważ możesz ustawić własne stawki. Możesz nawet zaoferować podstawowy koncert za 5 USD i droższe koncerty w przypadku bardziej szczegółowych usług, takich jak rozmowa telefoniczna lub rozmowa wideo.

Koncerty Fiverr, na których można zarabiać za SMS-y

Oto kilka pomysłów na koncerty, dzięki którym można zarabiać na SMS-ach na Fiverr.

Tłumaczenie wiadomości tekstowych dla ludzi

 • marketingu SMS-owego
 • Rozwiązywanie problemów klientów dla klientów
 • Wysyłanie SMS-ów przypominających
 • Wysyłanie tekstów motywacyjnych
 • Sprzedawanie wiedzy lub porad

Jedna uwaga: pamiętaj o utworzeniu osobnego numeru telefonu, takiego jak Google Voice lub Skype, aby nie trzeba było podawać swojego rzeczywistego numeru telefonu.

6. Sieć bezpłatnych posiłków

Sieć Free Eats jest podobna do McMoney. Duże firmy płacą użytkownikom za otrzymywanie marketingowych wiadomości tekstowych. Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, musisz zarejestrować swój numer telefonu.

Po rejestracji zaczniesz otrzymywać losowe linki i reklamy od firm. To świetny sposób na generowanie niewielkich przepływów pieniężnych za nic nie robienie.

Sieć Free Eats płaci natychmiast przez PayPal. Tak więc, gdy tylko otrzymasz wiadomość, otrzymasz zapłatę. Wynagrodzenie wynosi około 0,25 centa za tekst i może się sumować.

Jednak dzięki tej aplikacji będziesz otrzymywać tylko około dwóch SMS-ów tygodniowo, więc nie zapłaci czynszu. Ponadto liczba otrzymywanych SMS-ów może zależeć od czynników takich jak dane demograficzne i lokalizacja. Jednak The Free Eats Network to kolejne narzędzie w twoim arsenale do zarabiania pieniędzy.

Swagbucks

Darmowy bonus za rejestrację: $10

Świetna aplikacja do zarabiania dodatkowych pieniędzy, w tym z zwrot gotówki z zakupów online, oglądania filmów, grania w gry i więcej.

I dane wypłacono ponad 550 milionów dolarów przez Amazon, Paypal i inne karty podarunkowe, jest to w 100% legalne.

7. 1Q

Jest to firma, która płaci użytkownikom za odpowiadanie na pytania lub oświadczenia, które wysyłają. Co wysyłają użytkownikom? Może to być dowolny z poniższych.

 • Oferuje
 • Kupony
 • Pytania do badania rynku

Możesz odbierać wiadomości od 1Q za pośrednictwem aplikacji lub telefonu. Chodzi o to, co działa najlepiej dla Ciebie. Podczas rejestracji wypełnisz krótki formularz demograficzny, który dopasuje Cię do firm, które chcą wysyłać do Ciebie SMS-y.

Oferty lub pytania nazywane są „Askvertami”, a każda z nich płaci od 0,25 do 0,50 USD za odpowiedź. Firma płaci ci przez PayPal bezpośrednio po udzieleniu odpowiedzi na pytania. Ogromną zaletą 1Q jest to, że nie ma minimalnej kwoty, którą musisz wpłacić przed zażądaniem wypłaty.

Ta firma współpracuje zarówno z użytkownikami iOS, jak i Androida.

8. IMGR

Podobnie jak 1Q, IMGR jest nieco bardziej złożony, ale nadal jest doskonałą opcją do zarabiania pieniędzy. IMGR jest obecnie dostępny tylko dla użytkowników iOS i zasadniczo zastępuje twoją obecną platformę do wysyłania SMS-ów, ale wkłada pieniądze do twojej kieszeni. Korzystanie z IMGR ma wadę: w aplikacji będą wyświetlane reklamy.

Aby zacząć zarabiać dzięki IMGR i zarabiać na czacie, wysyłasz wiadomości do innych członków, więc będziesz musiał poprosić osoby z Twojego kręgu, aby również się zarejestrowały. Jednak wiele osób będzie chciało pisać z tobą SMS-y w aplikacji, ponieważ będą też zarabiać pieniądze.

Aby otrzymać zapłatę za pomocą IMGR, firma wyśle ​​pieniądze na Twój PayPal, gdy osiągniesz minimalną wypłatę 300 SMS-ów (300 punktów). To około 3 dolarów. Ponadto mają maksymalny limit, a dzięki aplikacji możesz zarobić tylko 20 USD miesięcznie.

Jedynym wyjątkiem jest to, że jeśli jesteś członkiem premium, możesz zarobić do 40 $ miesięcznie.

Powiązane: 39 legalnych sposobów na natychmiastowe zarobienie 20 USD

9. KGB

Jeśli nie lubisz podawać swoich danych osobowych, ta opcja może nie być dla Ciebie najlepszym wyborem. Akronim „KGB” odgrywa ten sam akronim dla agencji wywiadowczej rosyjskich tajnych służb o tej samej nazwie. Kiedy rejestrujesz się w KGB (aplikacja, a nie rosyjska agencja), jesteś znany jako „agent specjalny”.

Jeśli masz aplikację KGB, odpowiadasz na pytania tekstowe, które pomagają innym firmom. Ale dlaczego jest uważany za bardziej ryzykowny? Po pierwsze, aplikacja jest dostępna tylko dla osób w Stanach Zjednoczonych, które proszą o dowód zamieszkania i takie rzeczy, jak numer ubezpieczenia społecznego.

Oczywiście większość ludzi nie chce ujawniać tego rodzaju poufnych informacji i nie winimy cię za to. Jeśli jednak zdecydujesz się skorzystać z usług firmy, będziesz musiał przejść proces weryfikacji po potwierdzeniu Twojego pobytu. KGB potrzebuje ludzi o silnych umiejętnościach komunikacyjnych i badawczych.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, możesz spodziewać się zarobku od 0,05 do 0,10 USD za każde pytanie, na które odpowiesz. W przypadku lepiej płatnych pytań musisz przeprowadzić badania i znaleźć własną odpowiedź. Jeśli skorzystasz z wbudowanej odpowiedzi, którą zapewniają, otrzymasz niższą stawkę.

Depozyty KGB na konta bankowe.

Powiązane: 15 najlepszych aplikacji do pracy dorywczej, aby zarobić dodatkową gotówkę

10. Włókno

To świetna aplikacja dla osób, które uwielbiają odpowiadać na pytania i pomagać innym. Korzystając z Fiblera, pomagasz nieznajomym znaleźć odpowiedzi na pytania, które ci zadają. Aby to zrobić, wybierasz obszary specjalizacji, takie jak biznes, fitness, finanse i inne.

Jedną wielką zaletą Fiblera jest to, że możesz ustawić własne stawki. Jest to doskonały sposób na zanurzenie się w tym biznesie i nauczenie się podstaw. Oczywiście im wyższe są Twoje stawki, tym mniej będziesz mieć klientów.

Chociaż na początku możesz nie widzieć dużych przepływów pieniężnych, z czasem możesz faktycznie zbudować dobrą bazę fanów, zwłaszcza jeśli masz doświadczenie w określonej dziedzinie.

Ibotta

Darmowy bonus za rejestrację: $20

Ibotta jest a całkowicie darmowa aplikacja to ci daje zwrot gotówki za to, co już kupujesz – artykuły spożywcze, lekarstwa, ubrania i inne.

🔥 Zalecana:  Jak szybko skontaktować się z Facebookiem

A właściwie użytkownicy średnio 150 dolarów rocznie – nie licząc twój darmowy bonus powitalny w wysokości 20 $ – z ponad 682 mln dolarów został wypłacony, więc wiesz, że Ibotta jest zdecydowanie legalna.

11. Humm

Ta aplikacja działa w sposób podobny do Fiblera, więc jeśli lubisz pomagać ludziom, spodoba ci się Hummr. Aby korzystać z tej aplikacji, Hummr połączy Cię z osobami, które potrzebują odpowiedzi na proste pytania. Następnie otrzymasz zapłatę za udzielenie odpowiedzi na pytania z zakresu Twojej specjalizacji.

Aby rozpocząć, najpierw skonfiguruj konto, które mogą znaleźć osoby korzystające z aplikacji. Podobnie jak Fibler, możesz ustalać własne stawki i mieć własny biznes.

Co więcej, możesz wybrać sposób odpowiadania na pytania. Możesz odpowiedzieć SMS-em lub na czacie wideo. Im więcej opcji zaoferujesz, tym więcej pieniędzy możesz zarobić.

Powiązane: 39 oryginalnych opcji, jeśli potrzebujesz dziś pieniędzy za darmo

12. JustAnswer

Dzięki JustAnswer możesz zarabiać, po prostu odpowiadając na pytania. Większość osób zadających pytania na tej platformie to prawnicy, mechanicy, lekarze, inżynierowie i nie tylko. Z tego powodu chcą profesjonalnych odpowiedzi.

Większość odpowiedzi zostanie uzyskana podczas czatu, ale czasami chcą czatu przez telefon lub kamerę internetową.

Za każde pytanie, na które odpowiesz, możesz zarobić od 5 do 30 USD.

Powiązane: 18 legalnych aplikacji z grami, które natychmiast wpłacają na Twoje konto PayPal

13. FlirtBucks

Czy kiedykolwiek myślałeś, że możesz zarabiać na flircie? Jeśli potrafisz komunikować się zalotnie, FlirtBucks może być na twojej drodze. W większości FlirtBucks potrzebuje kobiet, które mogą rozmawiać z mężczyznami.

FlirtBucks staje się coraz bardziej popularny wśród osób szukających pracy dla dorosłych i może być odpowiedni dla kogoś, kto czuje się komfortowo w tej dziedzinie. Aby zacząć, musisz założyć konto, a ich jedynym dużym wymaganiem jest ukończenie 18 lat i posiadanie działającego komputera z kamerą internetową (do rozmów wideo). Jest jeszcze kilka wymagań:

 • Oficjalny dowód tożsamości do weryfikacji wieku
 • Kamera internetowa, jeśli zamierzasz prowadzić czaty wideo, aby zarobić więcej pieniędzy
 • Szybkość pisania co najmniej 40 słów na minutę
 • Biegły w angielskim
 • Przyjemna umiejętność konwersacji

Poza tym łatwo jest zacząć.

Powiązane: 22 legalne sposoby zarabiania na czytaniu e-maili

Korzyści z FlirtBucks

Po zarejestrowaniu się otrzymasz tytuł „Gospodyni czatu” i możesz od razu zacząć flirtować. To takie proste. Mają możliwość wykonania połączenia, ale większość flirtu odbywa się za pośrednictwem czatu.

Jedną z istotnych korzyści płynących ze współpracy z FlirtBucks jest to, że możesz ustalać własne godziny pracy. Kolejną korzyścią jest to, że masz całkowitą kontrolę nad tym, z kim rozmawiasz, więc nigdy nie utkniesz z kimś, kto sprawia, że ​​czujesz się niekomfortowo. Możesz zdecydować się na flirt tylko przez SMS lub możesz zdecydować się na czaty wideo, co jest bardziej opłacalne.

Płatność pochodzi z FlirtBucks za pośrednictwem PayPal dwa razy w miesiącu.

Czy FlirtBucks jest legalny?

Większość osób, które zbadały FlirtBucks, zgadza się, że strona jest legalna dla kobiet, które lubią flirtować z mężczyznami za pośrednictwem czatu tekstowego lub wideo. To nie jest portal randkowy ani portal dla dorosłych. W rzeczywistości jest to strona, na której można zarabiać na flircie.

Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że FlirtBucks zniechęca do nagości. Zachęcają swoich pracowników do angażowania się w zabawne, przyjazne i zalotne interakcje i rozmowy. W rzeczywistości firma często przypomina hostessom czatu, że mają pełną kontrolę nad czatem.

Jeśli czat stanie się zbyt drastyczny, a gospodyni czatu zacznie czuć się nieswojo, może zamknąć otwartą sesję czatu.

Aby utrzymać aktywne konto Chat Hostessy, musisz po prostu konsekwentnie gromadzić minuty w następujących po sobie okresach rozliczeniowych. Każdy okres rozliczeniowy trwa dwa tygodnie. Twoje konto pozostanie aktywne tak długo, jak będziesz w trybie online na tyle, aby zalogować się na kilka minut co dwa tygodnie.

Powiązany: 11 legalnych sposobów na sprzedaż zdjęć stóp online, aby zarobić łatwe pieniądze

Ile możesz zarobić z FlirtBucks?

Jeśli chcesz zarabiać na tekście, zarobisz 0,10 $ za minutę w ciągu pierwszych trzech miesięcy z FlirtBucks. Po osiągnięciu trzeciego miesiąca Twoje zarobki wzrosną do 0,12 centa za minutę, a w szóstym miesiącu zaczniesz zarabiać 0,15 centa za minutę.

Aby zmaksymalizować swoje zarobki, możesz rozmawiać na czacie z dwoma lub więcej klientami jednocześnie (tak jest również w przypadku innych ofert pracy dla dorosłych z tej listy).

Czaty wideo FlirtBucks

W ciągu pierwszych trzech miesięcy pracy z FlirtBucks możesz zarobić 0,40 $ za minutę, jeśli prowadzisz czaty wideo. Jednak prawdziwe pieniądze są wtedy, gdy zostajesz z FlirtBucks na dłużej. Po pierwszych trzech miesiącach będziesz zarabiać 0,45 USD za minutę, jeśli prowadzisz sesje czatu wideo.

Kiedy osiągniesz szósty miesiąc, zaczniesz zarabiać 0,50 $ za minutę, prowadząc rozmowy wideo na FlirtBucks.

14. Przyjazny

Dzięki Phrendly możesz flirtować przez rozmowy telefoniczne, SMS-y i rozmowy wideo. Najlepsze w robieniu tego przez Phrendly jest to, że nie musisz podawać swojego osobistego numeru telefonu. Dla klientów Phrendly jest dobrą opcją, ponieważ nie muszą stawić czoła odrzuceniu w prawdziwym życiu, z którego nikt nie korzysta.

Jednym z dobrych sposobów myślenia o Phrendly jest to, że jest podobny do „płatnego Tindera”. Działa w sposób bardzo podobny do Tindera, ponieważ przesuwasz palcem w prawo lub w lewo. Jednak różnica polega na tym, że jeśli ktoś polubi Twój profil, może zainicjować wysyłanie SMS-ów i wtedy zaczynasz zarabiać.

Ile możesz zarobić z Phrendly?

W przypadku Phrendly ważne są terminowe odpowiedzi. Jeśli odpowiesz w ciągu 24 godzin od wysłania SMS-a przez osobę, otrzymasz 0,35 USD za każdą wiadomość tekstową. Phrendly płaci za pośrednictwem konta bankowego w USA i możesz wypłacić pieniądze, gdy osiągniesz 10 USD.

Pamiętaj, że osoba, która jako pierwsza zainicjuje kontakt, jest osobą, która płaci, więc chcesz mieć pewność, że zaczekasz, aż napisze do Ciebie pierwsza.

🔥 Zalecana:  Snap i naukowcy z Northeastern University proponują EfficientFormer: Transformator wizyjny, który działa tak szybko, jak MobileNet, zachowując przy tym wysoką wydajność

Jak mogę zarobić dużo pieniędzy na Phrendly?

Ponieważ odpowiedź w ciągu 24 godzin od otrzymania SMS-a przyniesie Ci najwięcej pieniędzy, ważne jest, aby być na bieżąco ze swoimi wiadomościami na Phrendly. Co więcej, im bardziej możesz ich zaangażować, tym więcej zarobisz. Staraj się odpowiadać, a gotówka będzie się gromadzić.

Innym sposobem na zarobienie dużych pieniędzy z Phrendly jest akceptowanie połączeń wideo lub telefonicznych. W przypadku połączeń audio możesz ustawić własne stawki i pobierać do 48 USD za godzinę. W przypadku rozmów wideo możesz zarobić do 66 USD za godzinę, a Twoja obniżka wynosi 70%.

15. Fabryka SMS-ów

Texting Factory to kolejna firma, w której możesz zarabiać na tekstach w bardziej dorosłej pracy tekstowej, powiedzmy.

Kiedy się zarejestrujesz, zostaniesz sparowany z trenerem, który przeprowadzi Cię przez to, czego się od Ciebie oczekuje. Oczekuje się, że wyślesz 50 wiadomości w ciągu pierwszych 24 godzin, aby Texting Factory sprawdził, czy jesteś gotowy. Stamtąd dadzą ci znać, jeśli zgodzą się na pozostanie z nimi.

Konieczność wysłania 50 wiadomości może wydawać się dużo, ale najwyraźniej są one dość krótkie. W rzeczywistości niektóre osoby zgłaszają online, że są w stanie przejść przez wszystkie 50 w około godzinę.

Jak legalna jest Fabryka SMS-ów?

Zachowaj ostrożność podczas rejestracji w Texting Factory. Chociaż są legalną firmą, w Internecie, zwłaszcza na Reddit, pojawia się wiele skarg na ich temat. W szczególności wiele osób zgłasza, że ​​system nie rejestruje, że wysłały przydzielone im wiadomości, co oznacza brak wynagrodzenia pomimo wykonania pracy.

Inni też mówią, że zostali odrzuceni bez powodu lub po prostu wyrzuceni z Texting Factory bez żadnego wyjaśnienia, którą zasadę najwyraźniej złamali.

Warto również zajrzeć na profil Texting Factory na Trustpilot. To mieszana torba, niektóre recenzje są bardzo pozytywne, a inne, cóż, nie.

Czy można zarabiać na wysyłaniu SMS-ów?

Z pewnością można zarobić na wysyłaniu SMS-ów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​istnieje wiele sposobów na zarobienie pieniędzy z telefonu. Wszystko zależy od tego, co dokładnie chcesz zrobić za pomocą wiadomości tekstowej i ile czasu możesz poświęcić na próby zarabiać na tekście.

Oznacza to, że prawdopodobnie nie będziesz zaskoczony, gdy usłyszysz, że niektóre prace związane z wysyłaniem wiadomości tekstowych dla dorosłych będą bardziej płatne niż te, które są bardziej ukierunkowane na marketing lub badania konsumenckie.

Jednocześnie nie każdy będzie czuł się komfortowo z niektórymi z nich, więc dobrze jest skupić się bardziej na tym drugim. A nawet jeśli to zrobisz, z pewnością możesz otrzymać zapłatę za SMS-y z dodatkową gotówką dla swojego budżetu.

Ile możesz zarobić, gdy płacisz za SMS-y?

Możesz zarobić od 1 do 6 USD za minutę wysyłania SMS-ów, a ludzie zgłaszają średnie zarobki w wysokości około 15 USD za godzinę, gdy otrzymujesz wynagrodzenie za SMS-y. Niektóre aplikacje płacą znacznie mniej niż to, do około 7 USD za godzinę, chociaż inne płacą do około 30 USD za godzinę.

Oczywiście kwota pieniędzy, którą możesz zapłacić za tekst, jest różna, w dużej mierze zależy od usługi lub aplikacji, z której korzystasz. Ponadto stawka wynagrodzenia może się różnić w zależności od lokalizacji i grupy demograficznej. Oczywiście zależy to również od tego, ile czasu chcesz poświęcić na wysyłanie SMS-ów lub odbieranie SMS-ów.

Chociaż prawdopodobnie nie wzbogacisz się na wysyłaniu SMS-ów za pieniądze, może to uzupełnić twoje dochody lub zapewnić trochę gotówki na wydatki. Faktem jest, że skoro większość z nas i tak spędza dużo czasu na swoich telefonach, równie dobrze możemy na tym zarabiać.

Powiązane: 27 legalnych sposobów na zarobienie 200 USD dziennie w Internecie – gwarantowane

Jaka aplikacja płaci Ci za odpowiadanie na wiadomości?

Aplikacje takie jak McMoney, 1Q, The Free Eats Network i wiele innych umożliwiają odpowiadanie na wiadomości. Wszystko, co musisz zrobić, to odesłać SMS-a z wymaganymi informacjami, a zarobisz na tym trochę gotówki.

Istnieje mnóstwo aplikacji, które mogą pomóc Ci zarabiać na SMS-ach, a my omówiliśmy najlepsze z nich w tym artykule. Sugerujemy wypróbowanie kilku różnych metod i znalezienie takiej, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Wysyłanie SMS-ów może nie być wymarzoną pracą, ale jeśli jesteś cierpliwy i wytrwały, może się opłacić. Co więcej, jest to legalna praca z domu, która pasuje do harmonogramów wielu osób, takich jak wojskowi, którzy chcą zarobić dodatkowe pieniądze.

Ostatnie przemyślenia na temat zarabiania na SMS-ach

Istnieje wiele legalnych sposobów zarabiania na czacie przez telefon, co pozwala zarabiać pieniądze za pomocą telefonu komórkowego, wysyłając SMS-y.

A jak wspomnieliśmy, ponieważ prawdopodobnie i tak używasz telefonu przez cały dzień, dlaczego nie wykorzystać go do zarobienia dodatkowej gotówki?

Jasne, nie zostaniesz od tego milionerem. Ale to świetny sposób na wykorzystanie czasu marnowanego na telefonie jako sposobu na zdobycie kilku dodatkowych dolarów.

Jeśli więc w drodze do pracy bezmyślnie przewijasz Instagram lub masz na telefonie ciągły strumień filmów TikTok, których tak naprawdę nie oglądasz, może przeskocz do jednej z aplikacji z tej listy i trochę zwiększ swoje dochody doładowania.