15 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych sposobów zarabiania na chodzeniu

Prowadzenie aktywnego trybu życia jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia, zwłaszcza w świecie, w którym większość naszej pracy odbywa się na krześle.

Jednak znalezienie motywacji do ćwiczeń może być trudne.

A jeśli spędzasz dużo czasu w pracy online lub w biurze, ostatnią rzeczą, o której myślisz, może być przeprowadzka.

Ale co by było, gdyby istniał sposób, abyś zarabiał na chodzeniu? A ile możesz zarobić dzięki temu pobocznemu pomysłowi?

Cóż, w tym poście omawiam niektóre z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy na chodzeniu, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz zarabiać na treningu.

Zanurzmy się!

Najlepsze sposoby zarabiania na chodzeniu

Jeśli chcesz chodzić i zarabiać pieniądze, masz naprawdę wiele opcji.

Od korzystania z aplikacji do zarabiania pieniędzy po wykonywanie dorywczych prac dla ludzi, z pewnością można zarabiać w dzisiejszych czasach.

Wiele z tych pomysłów nie uczyni cię bogatym.

Ale w This Online World przez lata przetestowaliśmy dziesiątki tego typu aplikacji i zgiełku iz pewnością można zarobić trochę przyzwoitej gotówki w wolnym czasie.

1.

Przewodnik pieszy

Jednym z najbardziej lukratywnych sposobów zarabiania na chodzeniu jest zostanie przewodnikiem pieszym, jeśli mieszkasz w popularnym miejscu turystycznym.

To doskonała dodatkowa rozrywka, jeśli masz dużą wiedzę na temat okolicy, w której mieszkasz i mówisz kilkoma językami.

Możesz znaleźć płatne oferty pracy online w różnych lokalnych firmach turystycznych, które potrzebują przewodników.

Możesz także szybko zarobić, oferując wycieczki piesze po swoim mieście na platformie takiej jak Airbnb Experiences.

Na przykład powyższa wycieczka piesza Airbnb odbywa się w Nowym Jorku i kosztuje 61 USD za osobę.

Oznacza to, że Scott, przewodnik, może zarobić około 500 USD dziennie, jeśli ma grupę turystyczną liczącą od 8 do 10 osób.

Niektóre wycieczki piesze w mojej okolicy kosztowały 200 USD za osobę za 6-godzinną wycieczkę, ale możesz zobaczyć ceny w swoim mieście i odpowiednio je dostosować.

Istnieją inne strony, na których możesz wymienić swoje usługi, takie jak ToursByLocals i TravelLocal, ale Airbnb zapewnia największą swobodę twórczą.

Zarabianie na rowerze jest również możliwe, ponieważ wycieczki rowerowe są równie popularne.

Ogólnie rzecz biorąc, bycie przewodnikiem jest zdecydowanie jednym z najlepiej płatnych sposobów zarabiania na chodzeniu.

2.

Cash Walk

Jeśli chcesz zarabiać na chodzeniu i cieszyć się łatwym dochodem pasywnym, korzystanie z aplikacji fitness, takich jak CashWalk, może być dla Ciebie.

CashWal to bezpłatna aplikacja fitness dostępna na Androida i iOS, która śledzi Twoje kroki i nagradza Cię za chodzenie lub bieganie.

Aplikacja płaci ci monetami za każde 100 wykonanych kroków, a monety można wymienić na różne bezpłatne karty podarunkowe.

Jeśli jesteś osobą, która zwykle robi wiele kroków dziennie, jest to zdecydowanie świetna aplikacja, która płaci ci za chodzenie.

Teraz CashWal ogranicza swoje zarobki do 10 000 kroków dziennie.

Ale jeśli codziennie zwiększasz liczbę kroków, możesz zarobić około 7,50 USD miesięcznie.

Poza tym nie musisz nawet mieć otwartej aplikacji podczas spaceru!

Ostatecznie ta aplikacja do pasywnego dochodu jest idealna, jeśli chcesz po prostu zarobić kilka dodatkowych dolarów tygodniowo i nie chcesz pracować na pełny etat.

3.

Koncerty z dostawą jedzenia

Innym skutecznym sposobem na zarabianie na chodzeniu jest korzystanie z różnych aplikacji pobocznych, które płacą za dostarczanie rzeczy ludziom i poruszanie się po mieście.

Koncerty z dostawą jedzenia są również popularne nie bez powodu.

Są elastycznymi pobocznymi robotnikami, a wielu z nich płaci przyzwoitą stawkę godzinową plus napiwki.

Niektóre z najlepszych koncertów z dostawą jedzenia, które pomogą Ci chodzić i zarabiać pieniądze, obejmują:

 • DrzwiDash: Wiodąca aplikacja do dostarczania żywności, która umożliwia dostawę rowerem, samochodem, skuterem i pieszo.
 • Instakart: Ta aplikacja płaci Ci za zakupy spożywcze, więc dużo chodzisz, aby zarobić na tym koncercie.
 • Uber Eats: Popularna aplikacja do dostarczania jedzenia z ponad 900 000 partnerami restauracyjnymi.
 • Wysyłka: Wiodąca praca przy dostarczaniu artykułów spożywczych, taka jak Instacart, która pozwala zarabiać więcej na dużych zamówieniach z dostawą.
 • Walmart Spark: Zarabiaj na dostarczaniu artykułów spożywczych Walmart i artykułów codziennego użytku.

Imprezy, takie jak DoorDash i Uber Eats, umożliwiają również dostarczanie na niektórych rynkach rowerem, a nawet pieszo.

I chociaż możesz potrzebować pojazdu do pracy na tych koncertach, nadal dużo chodzisz między restauracjami, znajdujesz domy ludzi i robisz zakupy w sklepach spożywczych.

Zarejestruj się w DoorDash I Uber Eats Dzisiaj!

4.

Sweatmonety

Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania pieniędzy na autopilocie z CashWalk, to Sweatcoin jest jedną z najlepszych aplikacji, które płacą ci za chodzenie.

Sweatcoin to bezpłatna aplikacja fitness, która śledzi Twój codzienny ruch na świeżym powietrzu, a następnie konwertuje Twoje kroki na Sweatcoiny, cyfrową walutę platformy.

Jest to z pewnością najpopularniejsza aplikacja fitness, w której zarabia się na spacerach z ponad 120 milionami użytkowników.

Teraz nie możesz zarabiać prawdziwych pieniędzy za chodzenie po tej aplikacji.

Zamiast tego możesz użyć swoich Sweatcoinów, aby wymienić inne nagrody, takie jak darmowe produkty i rabaty u partnerów marki.

Ale Sweatcoin ma współpracujących z nimi ponad 1000 partnerów marki, więc łatwo jest znaleźć produkt, który i tak byś kupił i po prostu wykorzystać swoje monety na lepsze okazje.

Powiedziawszy to, jest to nadal popularna aplikacja, która płaci za chodzenie z jakiegoś powodu.

A aplikacje takie jak Sweatcoin również pomagają motywować ludzi do wstawania i poruszania się!

5.

Zakład stepowy

W przeciwieństwie do CashWalk i Sweatcoin, StepBet oferuje bardziej unikalny sposób zarabiania na chodzeniu.

StepBet to aplikacja firmy WayBetter, która pomaga osiągnąć cele fitness, stawiając zakład na siebie.

Aby korzystać z aplikacji, zasadniczo stawiasz na siebie zakład, aby sprawdzić, czy możesz osiągnąć tygodniowe cele kroków.

Jeśli osiągniesz swój cel, otrzymasz zwrot pieniędzy oraz część puli nagród.

Jeśli jednak przegapisz swoje tygodniowe cele kroków, Twoje pieniądze zostaną podzielone i wysłane do innych zmotywowanych spacerowiczów, którzy osiągnęli swój cel.

Pomysł, który się za tym kryje, brzmi trochę dziwnie, ale aplikacje takie jak StepBet to skuteczny sposób na chodzenie i zarabianie pieniędzy ze względu na ich konkurencyjność.

Pamiętaj tylko, że przeciętna gra StepBet trwa około 6 tygodni, wymaga zakładu o wartości 40 $ i wypłaca dodatkowe 5-10 $ za grę.

6.

Dowód

Evidation, wcześniej znany jako Achievement, to bezpłatna aplikacja fitness na Androida i iOS, która pozwala zarabiać pieniądze PayPal i karty podarunkowe za ćwiczenia i udostępnianie danych.

Kiedy idziesz, wskaźniki takie jak kalorie, tętno i dystans są obliczane w popularnych monitorach fitness.

Firma Evidation następnie wykorzystuje te informacje do celów badawczych i płaci za ich udostępnianie.

W Evidation każde 10 000 punktów równa się 10 $, które możesz wypłacić za pomocą darmowej gotówki Paypal lub różnych kart podarunkowych.

Ta aplikacja nie uczyni Cię bogatym, ale prawdopodobnie możesz zarobić na niej 20-30 USD rocznie.

Tom używał jej przez jakiś czas podczas studiów, aby zarobić trochę darmowych pieniędzy, a aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu i płaci członkom na czas.

7. Łazik

Czy wolisz spacerować ze zwierzakiem u boku? Jeśli tak, to Rover jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania na spacerach.

Rover to platforma koncertowa, która łączy właścicieli psów i kotów w dzielnicach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Europie z zaufanymi lokalnymi opiekunami i spacerowiczami.

Jako pracownik Rover możesz wyprowadzać psy, opiekować się nimi i oferować usługi dla właścicieli zwierząt domowych w Twojej okolicy, aby zarabiać pieniądze.

I możesz ustawić własne stawki, dostępność, a nawet rodzaje zwierząt, z którymi pracujesz.

Rover płaci średnio 15-20 dolarów za godzinę.

A zarabianie na wyprowadzaniu psów jest zawsze zabawne, gdy znajdziesz wystarczająco dużo klientów, aby utrzymać napięty harmonogram spacerów.

Pamiętaj tylko, aby prezentować swoje usługi w Rover z przyciągającym wzrok nagłówkiem i informować innych o swoich doświadczeniach.

Możesz też się wymeldować Machać, kolejna popularna aplikacja, która płaci za wyprowadzanie psów.

Koncepcja jest prawie identyczna, z tym wyjątkiem, że Rover zabiera 20% twoich zarobków, a Wag 40%.

Tak czy inaczej, konkurencja w tych aplikacjach jest duża, więc najlepiej zarejestrować się w obu, aby zmaksymalizować liczbę występów.

8.

Mile

Miles to świetna alternatywa Sweatcoin, jeśli chcesz płacić za spacery, ale także zarabiać na inne środki transportu,

Aplikacja Miles to bezpłatna aplikacja na Androida i iOS, która umożliwia udostępnianie danych o lokalizacji w celu zdobywania nagród za mile pokonywane codziennie.

Niezależnie od tego, czy chodzi o spacery, jazdę na rowerze, jazdę samochodem czy transportem publicznym, użytkownicy gromadzą punkty za swoje mile i mogą je wymieniać na różne nagrody, takie jak karty podarunkowe do Amazon i Starbucks.

Podobnie jak w przypadku innych płatnych aplikacji fitness, Mile zarobisz tylko około 6–12 USD rocznie.

Jednak aplikacja jest całkowicie pasywnym sposobem zarabiania pieniędzy na chodzeniu.

Możesz też połączyć ją z innymi aplikacjami, które płacą Ci za chodzenie, aby zmaksymalizować zarobki.

9.

Mile charytatywne

Rzecz, która ustawia Mile charytatywne oprócz innych aplikacji z tej listy jest fakt, że nie można na niej w ogóle zarobić pieniędzy.

Zamiast tego każdy zarobiony grosz trafia bezpośrednio na wybraną przez ciebie organizację charytatywną (z ich obszernej listy organizacji charytatywnych).

Charity Miles jest jednym z moich ulubionych.

Za każdą milę, którą przejdziesz lub przebiegniesz, zarobisz do 0,25 USD.

Jeśli wolisz jeździć na rowerze, możesz zarobić około 0,10 USD za milę.

Ale tak czy inaczej, jest to świetny sposób na zarabianie pieniędzy na chodzeniu i robienie czegoś dobrego dla innych.

Jedynym minusem Charity Miles jest to, że musisz pamiętać, aby rozpocząć trening w aplikacji za każdym razem, gdy ćwiczysz, zamiast biernie go uruchamiać.

Podsumowując, jest to doskonale dobra aplikacja do chodzenia, która pomaga wspierać dobrą sprawę.

10.

Runtopia

Runtopia to bezpłatna aplikacja fitness na Androida i iOS, która pozwala zdobywać nagrody za śledzenie aktywności i osiąganie kamieni milowych.

Jednak jedną z najbardziej unikalnych funkcji aplikacji jest możliwość słuchania trenera audio podczas treningu motywacyjnego.

Spacer lub przebiegnięcie około 10 mil (około 21 000 kroków) kosztuje około 1 dolara.

Zdobywasz nagrody w postaci SportsCoins (SPC).

Runtopia ogranicza Twoje dzienne zarobki do 50 SPC, co pod wieloma względami przypomina CashWalk i Sweatcoin.

I chociaż zarobki nie są super wysokie, jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej motywujących aplikacji, która płaci za chodzenie na tę listę dla każdego, kto chce poważnie traktować swoją kondycję.

Możesz także sprawdzić Cash For Steps, jeśli chcesz podobną aplikację, która płaci ci za chodzenie.

11.

Wykonuj dorywcze prace za pieniądze

Podobnie jak koncerty z dostawą jedzenia, jednym ze skutecznych sposobów chodzenia i zarabiania jest korzystanie z różnych aplikacji do pracy dorywczej, które płacą za pomoc ludziom w Twoim mieście.

Praca dorywcza to klasyczny sposób na szybkie zarobienie gotówki.

A Tom i wielu innych studentów przez lata zarabiało na tego rodzaju występach.

Oto kilka przykładów dorywczych prac, w których można zarabiać za chodzenie:

Wiele z tych dorywczych prac może zapłacić od 50 do 200 USD dziennie, w zależności od rodzaju pracy, którą wykonujesz.

A występy takie jak architektura krajobrazu, malowanie, pomoc przy przeprowadzkach lub sprzątanie z pewnością wymagają wielu kroków.

12.

Zdrowa płaca

Podobnie jak StepBet, innym sposobem zarabiania na chodzeniu i odchudzaniu jest korzystanie z HealthyWage.

Ta aplikacja pozwala postawić na siebie zakład na utratę wagi.

A jeśli osiągniesz swój cel w ramach czasowych konkursu, otrzymasz zwrot wpisowego oraz trochę dodatkowej gotówki.

Kalkulator HealthyWage.

Fajne w HealthyWage jest to, że używasz jego kalkulatora, aby zobaczyć, ile możesz zarobić na podstawie celu utraty wagi, wagi początkowej i okresu.

Istnieją również konkursy drużynowe z pulami nagród do 10 000 $ na zespół.

A nawet pojedyncze konkursy mogą przynieść kilkaset dolarów, jeśli odniesiesz sukces.

Jeśli podoba Ci się ten pomysł zarabiania na chodzeniu i ćwiczeniach, możesz sprawdzić DietBet, podobną aplikację, aby uzyskać więcej opcji.

13.

Nagrody PK

Nagrody PK to bezpłatna aplikacja na iOS, która płaci za spacery i ćwiczenia.

I jest to doskonała aplikacja do użycia, jeśli lubisz aplikacje fitness, takie jak Sweatcoin i CashWalk.

Po pobraniu aplikacji łączysz ją z trackerem fitness, takim jak Apple Watch lub FitBit.

Następnie zarabiasz monety na podstawie intensywności swoich treningów.

Monety można wymieniać na różne bezpłatne karty podarunkowe dla firm takich jak Amazon i Lululemon.

Firma twierdzi, że pierwszą nagrodę możesz zdobyć po około tygodniu lub dwóch ćwiczeń!

14.

Moneta życia

Podobnie jak inne aplikacje, które płacą za chodzenie, Moneta Życia pozwala zarobić swoją cyfrową walutę w zamian za spacery na świeżym powietrzu.

Ta popularna alternatywa CashWal śledzi Twoje kroki i płaci za udostępnianie danych.

Następnie możesz wymienić swoje monety na karty podarunkowe i zniżki na popularne marki i produkty fitness.

Główną wadą LifeCoins jest to, że wiele nagród zaczyna się od około 50 $, co zajmuje trochę czasu.

Ale jeśli już korzystasz z innych aplikacji, które płacą ci za chodzenie, równie dobrze możesz gromadzić LifeCoin, aby zarobić jak najwięcej.

15. myWalgreens

Ostatnim sposobem zarabiania pieniędzy na chodzeniu jest zapisanie się do programu myWalgreens program nagród.

Ten program nagród od Walgreens płaci Ci za zakupy w Walgreens.

Ale aplikacja pozwala także ukończyć czterotygodniowe wyzwania związane ze zdrowiem i stylem życia, aby zarobić jeszcze więcej.

Na przykład dwa wyzwania na moim koncie to jedzenie większej ilości owoców i warzyw oraz spędzanie czasu na kręceniu się lub ćwiczeniu.

Ponadto myWalgreens ma kilka innych fajnych korzyści, takich jak:

 • Zarabiaj 1% zwrotu gotówki z codziennych zakupów Walgreens
 • Zarabianie 5% zwrotu gotówki na produktach marki Walgreens
 • Szybszy odbiór przy krawężniku i w sklepie

Ostatecznie, jeśli robisz dużo zakupów w Walgreens, ten program to świetny sposób na zarabianie pieniędzy na chodzeniu i oszczędzanie większej ilości pieniędzy każdego miesiąca.

Dodatkowe czytanie — ponad 20 najlepiej płatnych aplikacji.

Wskazówki dotyczące zarabiania na chodzeniu

Teraz, gdy znasz najlepsze sposoby zarabiania na chodzeniu, oto kilka wskazówek, o których możesz pamiętać, aby pomóc Ci zarobić jak najwięcej.

 1. Ułóż kilka aplikacji: Jak wspomniano, połączenie kilku aplikacji, które płacą za chodzenie, to najlepszy sposób na zarobienie jak największej ilości pieniędzy na ćwiczeniach fitness.
 2. Wypróbuj Gig Economy: Praca na koncertach, taka jak DoorDash i Instacart, może być lukratywna na wielu rynkach.

  A przyjaciel Toma, Grant, zarobił w przeszłości wielkie pieniądze, pracując jako kurier rowerowy.

 3. Wmieszaj inne ćwiczenia: zajęcia takie jak pływanie, jazda na rowerze i podnoszenie ciężarów często mogą się opłacać dzięki różnym aplikacjom fitness.

Tom nakręcił także film na YouTube, który przedstawia jeszcze więcej sposobów zarabiania pieniędzy chodząc.

Więc nie bój się być kreatywnym z tym pobocznym zgiełkiem!

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 300 $ dziennie.

Końcowe przemyślenia

Mam nadzieję, że ten przewodnik, jak zarabiać na chodzeniu, da ci kilka inspirujących pomysłów, jak pozostać aktywnym, zdrowym i zarobić trochę pieniędzy.

Niezależnie od tego, czy odniesiesz sukces dzięki aplikacji, występowi pobocznemu, czy rzeczywistej pracy, z pewnością istnieje opcja, która dobrze się sprawdza w dłuższej perspektywie.

I pamiętaj, że możesz także połączyć kilka z tych pomysłów, aby zarobić pasywny dochód i zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

Ponownie, te pomysły prawdopodobnie nie przyniosą ci 1000 $ dziennie ani nic podobnego.

Ale nadal możesz uzyskać mnóstwo motywacji i trochę dodatkowej gotówki dzięki korzystaniu z tych aplikacji i pomysłów.

Powodzenia na drodze do fitnessu!

Szukasz więcej pomysłów na zarabianie pieniędzy? Wymeldować się:

🔥 Zalecana:  Uruchom wszystkie algorytmy sklearn za pomocą wiersza kodu — w stronę sztucznej inteligencji