15 najlepszych aplikacji do pracy dorywczej, które płacą do 400 USD dziennie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 najlepszych aplikacji do pracy dorywczej, które płacą do 400 USD dziennie

Smartfony zrewolucjonizowały krajobraz prac dorywczych i nie ma co do tego wątpliwości. Bez aplikacji i smartfonów nie byłoby „gospodarki na zlecenie”, terminu, który pojawił się w ostatnich latach w celu opisania zalewu aplikacji mających na celu łączenie ludzi, którzy potrzebują wykonania drobnych zadań, z pracownikami, którzy chcą zaspokoić tę potrzebę.

Zebrałem dla Ciebie listę najlepszych aplikacji, jeśli szukasz dorywczych prac, na które możesz się zapisać w zaciszu własnego domu, korzystając ze smartfona. Wiele z tych dziwnych aplikacji do pracy jest świetna praca dla młodzieży.

1. Zmiana biegu na wyższy

Upshift to aplikacja, która pozwala odbierać pracę zmianową od lokalnych firm. Aplikacja jest łatwa w użyciu i jest legalna Oferty pracy dostępny. Większość z nich działa w sektorze usług i usług konsumenckich. Nie musisz mieć CV; pracodawcy wykorzystują wymienione umiejętności i poprzednie recenzje do podejmowania decyzji o zatrudnieniu.

Według Rzeczywiścieśrednia godzinowa stawka za serwery z wyższą zmianą wynosi 18,70 USD za godzinę.

Działają poza lokalnymi biurami, a recenzje różnią się w zależności od zarządzania lokalnym biurem. Jest to mniej gigakonsumpcyjne, niż można się spodziewać, wymagające wzięcia udziału w spotkaniu wprowadzającym i obejrzenia nudnego filmu instruktażowego w lokalnym biurze. Fakt, że prowadzą lokalne biura, jest dziwny dla ekonomii koncertów.

2. Spacer koncertowy

Gigwalk to aplikacja do tajemniczych zakupów. Pozwala firmom na zestawienie zadań, które weryfikują, czy wizerunek ich marki jest właściwie przekazywany w realnym świecie.

Obecnie w mojej okolicy dostępne są trzy koncerty po 12 USD każdy. Zadanie polega na udaniu się do firmy i zrobieniu zdjęcia jej cennika. Są oddalone o około 15 minut jazdy samochodem z jednego koncertu na drugi, więc dojazd do nich wszystkich zająłby prawdopodobnie godzinę. Pobranie arkusza cen tej firmy może zająć kolejne 15 minut. Suma wyniosłaby 36 USD za około 2 godziny lub 18 USD za godzinę.

Tę dziwną pracę dobrze byłoby połączyć z inną pracą. Na przykład, jeśli zamierzasz jeździć po mieście po dostawę jedzenia lub Ubera, zatrzymanie się w jednym z tych miejsc, gdy już jesteś w tej okolicy w celu dostawy, zwiększy zarobki na godzinę.

3. Królik zadaniowy

Task Rabbit to aplikacja oparta na koncertach, oferująca pieniądze na wykonywanie zadań dla innych. Te zadania obejmują:

  • Montaż mebli Ikea
  • Czyszczenie
  • Myjnia samochodowa
  • Pomoc komputerowa
  • Gotowanie
  • Naprawy domowe
  • Dostawa
  • Sprawunki
  • Obraz
  • Czekać w kolejce

Kategorie zadań są obszerne. Na przykład w Bostonie średnia płaca pracowników za zwykłe czekanie w kolejce wynosi 24 dolary za godzinę. Z drugiej strony stawka za sprzątanie w Bostonie wynosi 44 USD za godzinę. W Columbus w stanie Ohio średnia stawka za sprzątanie wynosi 27 dolarów za godzinę.

🔥 Zalecana:  12 najlepszych witryn i aplikacji, takich jak Mercari dla sprzedawców

To sprawia, że ​​​​aplikacja jest dobrym wyborem, jeśli chcesz wykonywać różne dorywcze prace i szybko zarobić trochę pieniędzy.

3. KashKick

KashKick to aplikacja, która płaci za wypełnianie ankiet, granie w gry, oglądanie filmów i wykonywanie zadań. Jest podobny do Swagbucks i Survey Junkie, ale oferuje większą różnorodność zadań, które można wykonać za pieniądze. Aby uzyskać więcej informacji na temat KashKick, sprawdź moje obszerne Recenzja KashKick.

4. Amazon Mechaniczny Turek

Amazon Mechanical Turk umożliwia wykonywanie mikrozadań i otrzymywanie za nie zapłaty. Zadania zazwyczaj weryfikują rzeczy, które amazonowi trudno zweryfikować pragmatycznie. Wynagrodzenie za godzinę jest stosunkowo niskie, ale niektórzy ludzie uważają, że mikrozadania są zabawne dla szybkiego wyrzutu dopaminy.

5. Łazik

Jeśli kochasz zwierzęta, spacery z psem i opieka nad zwierzętami firmy Rover mogą być dla Ciebie doskonałą opcją. Patrząc na moją okolicę, przeciętna osoba płaci 15 USD za spacer z psem, 35 USD za noc w domu, 15 USD za wizytę w domu.

Chociaż jest to niewielka kwota pieniędzy, może to być fajny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki podczas robienia czegoś fajnego.

6. Ankietowy ćpun

Chcesz zarabiać za wypełnianie ankiet? Survey Junkie to najlepsza aplikacja do tego. Istnieje ogromna biblioteka ankiet, które możesz wypełnić w dowolnym momencie. Wypełnianie ankiet i informowanie marketerów o swoich przemyśleniach na różne tematy może być całkiem zabawne.

Chociaż nie zakwalifikujesz się do każdej ankiety w aplikacji, nie zniechęcaj się, jest mnóstwo ankiet do wypełnienia. Jeśli obliczysz stawkę godzinową w tej aplikacji, jest ona niska, ale także. Jest to prawdopodobnie jedna z niewielu „prac”, które można wykonywać siedząc w toalecie. Jest to więc realny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki.

Kiedy nadejdzie czas na zapłatę, oferują przelewy na konto PayPal, konto bankowe lub karty podarunkowe.

7. Swagbucks

Swagbucks to aplikacja dostępna zarówno na iOS, jak i Androida. Swagbucks płaci ci za wykonywanie zadań, takich jak ankiety. Zapłacą bezpośrednio na Twoje konto PayPal. Oprócz ankiet możesz otrzymywać nagrody za granie w gry.

8. Drzwiczki

Doordash może być świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w wolnym czasie. Jest to usługa dostawy, za którą Doordash płaci za dostarczanie posiłków ludziom. Mówią ci, gdzie je odebrać, kiedy będą gotowe, a następnie je dostarczasz.

Doordash najlepiej pracuje w niepełnym wymiarze godzin, ponieważ najlepiej opłaca się w porze lunchu i kolacji. Doordash oferuje również program nagród gazowych. Gaz program nagród może radykalnie obniżyć całkowite koszty gazu.

🔥 Zalecana:  You to Gift (selektor zwycięzców YouTube i Instagram)

9. Piątka

Fiverr to aplikacja do pracy w domu, z której możesz korzystać w zaciszu własnego domu. Wymaga to zbudowania marki osobistej bardziej niż niektóre inne aplikacje, w których tworzysz listy do wykonania określonych projektów.

Podczas gdy Fiverr zaczynał jako platforma dla ludzi do zarabiania dodatkowych pieniędzy, sprzedając swoje usługi za 5 USD za sztukę, teraz rozwinął się. Pozwala swoim freelancerom pobierać dowolną ustaloną kwotę.

10. Fantazyjne dłonie

Fancy Hands to aplikacja do pracy dorywczej, w której będziesz wirtualnym asystentem na koncertach. Aby zarabiać pieniądze, musisz wykonywać poszczególne zadania wirtualnego asystenta. Może to obejmować telefon do restauracji w celu dokonania lub zmiany rezerwacji lub anulowanie czyjegoś konta kablowego w jego imieniu.

Jeśli lubisz usuwać pozycje z listy rzeczy do zrobienia, może to być dobry sposób na zarabianie pieniędzy.

Wynagrodzenie od 3 do 7 USD za zadanie. Fancy Hands to doskonały sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, ale przekształcenie go w pełnoetatowy zgiełk jest prawdopodobnie wyzwaniem. Praca może przychodzić sporadycznie, a zarządzanie harmonogramem, kiedy musisz wykonać każde zadanie, staje się bardziej złożone, im więcej dodasz do miksu.

11. Praca

Jobble to rynek pracy tymczasowej, takiej jak Upshift. Ponadto zazwyczaj są miejsca pracy na koncerty, festiwale i imprezy sportowe.

Głównym zarzutem jest to, że Jobble musi mieć więcej zmian, aby był opłacalny dla pracy w pełnym wymiarze godzin. Istnieją również reklamy innych ofert pracy i aplikacji udających legalną pracę, które od czasu do czasu przemykają.

12. Goniec hotelowy

Bellhop to usługa, w której pomagasz ludziom w przenoszeniu mebli.

Możesz wybrać zadania, które pasują do Twojego harmonogramu. Możesz zapisać się do roli przeprowadzki lub kierowcy z bellhopem.

Zgodnie z ich witryną internetową otrzymują oni rekompensatę w wysokości 0,25 za milę za przebieg z domu, lokalizację początkową, lokalizację dodatkową i powrót do domu po pierwszych 30 milach. Witryna Bellhop podaje również, że przeprowadzki zarobić do 20 dolarów godzina.

13. Dolly

Dolly koncentruje się na przenoszeniu mebli i mieszkań oraz pomaganiu ludziom w przenoszeniu przedmiotów do iz schowków. W przeciwieństwie do boya hotelowego, załadunku i rozładunku dużych ciężarówek skrzyniowych, możesz użyć pickupa, furgonetki lub przyczepy i zarejestrować się jako kierowca.

Bycie kierowcą będzie wymagało zmiany ubezpieczenia na polisę komercyjną, aby uzyskać odpowiednią ochronę. Witryna Dolly podaje, że przeciętny kierowca zarabia 50 USD za godzinę, co daje 400 USD za cały dzień.

🔥 Zalecana:  Ponad 10 najlepszych pobocznych zadań dla zapracowanych profesjonalistów

Jeden z recenzentów z Phoenix, AZ, powiedział: „Jedynym DUŻYM oszustwem, jaki mogę powiedzieć, jest to, że zadania zmieniają się bardzo w zależności od wypłat, dostępnych zadań i czasu potrzebnego na ich ukończenie. Najlepsze jest to, że niektóre wypłaty mogą być wysokie za proste prace. IE (ponad 60 dolarów i możliwe napiwki za 2 godziny pracy).” (Rzeczywiście)

14. Ług

Lugg to kolejna aplikacja do poruszania się po stronie zgiełku. Aplikacja ma bardziej ograniczoną liczbę dostępnych rynków niż dwie pozostałe usługi wymienione powyżej.

Lugg oferuje również usuwanie śmieci, interesującą opcję w porównaniu do innych dorywczych prac online.

Realistycznie załóżmy, że interesuje Cię przeprowadzka mebli i chcesz zarobić jak najwięcej pieniędzy. W takim przypadku najlepiej wypróbować kilka platform i połączyć koncerty, które pasują do Twojego harmonogramu.

15. Care.com

Care.com to jedno z najlepszych miejsc, w których można znaleźć usługi sprzątania, opieki nad dziećmi i zwierząt domowych. Jest to również jedna z najlepszych aplikacji do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze godzin w jednej z tych dziedzin.

Według Rzeczywiściegdzie plasuje się na 4,2 z 5 gwiazdek, średnia rola opieki nad dzieckiem wynosi 21 USD za godzinę.

„Uwielbiam opiekować się dziećmi za pośrednictwem care.com. Ustalasz swój harmonogram i stawkę wynagrodzenia i zwykle kończysz na opiece nad wspaniałymi dziećmi. Bywają trudni rodzice, którzy proszą o bardzo dużo za bardzo niską pensję, ale w porównaniu do zwykłej pracy od dziewiątej do piątej to jest NIESAMOWITE!” powiedział jeden anonimowy recenzent na rzeczywiście.

Większość ofert pracy na care.com jest mniej elastyczna pod względem godzin niż niektóre inne aplikacje do pracy dorywczej. Zwykle są to rodziny poszukujące opieki nad dziećmi na czas pracy rodziców. Ze względu na rozwój pracy zdalnej oznacza to, że nie wszystkie prace trwają 40 godzin tygodniowo.

Konkluzja: aplikacje zrewolucjonizowały pracę w niepełnym wymiarze godzin

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, wykonując dorywcze prace, aplikacje znacznie ułatwiły to zadanie. Obecnie istnieje rynek, na którym można znaleźć pracę na koncertach, do której dostęp był trudny lub istniał tylko z ustnych ust lub ogłoszeń drobnych przed tymi targowiskami.