15 legalnych sposobów zarabiania na polecaniu znajomym witryn i aplikacji

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 15 legalnych sposobów zarabiania na polecaniu znajomym witryn i aplikacji

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

To taki ból, gdy oczekujesz zapłaty za polecenie znajomym nowej witryny lub pobranie aplikacji i nic się nie dzieje. To, co miało być najłatwiejszym sposobem na zarobienie pieniędzy, szybko stało się największą stratą czasu. Jeśli przydarzyło ci się to ostatnio, to nie ty; to aplikacja/strona.

Programy poleceń nie działają już tak łatwo, jak kiedyś. Kiedyś można było umieścić swój link polecający na Facebooku, a jeśli ktoś go użył, otrzymałbyś premię lub prowizję za polecenie. Beztroskie dni minęły bezpowrotnie. W dzisiejszych czasach witryny stały się nieco bardziej złożone.

Zarabianie na polecaniu znajomym nie jest już łatwe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarabiać na poleceniach, postępuj zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi na tej liście.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

Wskazówki, jak faktycznie zachęcić znajomych do zarejestrowania się

Jeśli naprawdę chcesz zarabiać na polecaniu znajomych bez brzmienia sprzedażowego lub zbyt pasywnego, będziesz musiał najpierw zrozumieć zasady programu, do którego ich polecasz. Na przykład niektóre witryny nie zapłacą, dopóki polecony nie wykona określonego zadania, takiego jak wydanie 5 USD w witrynie.

Niezależnie od tego, co strona chce zrobić, zanim wypłaci ci premię, ważne jest, abyś przekazał te informacje znajomemu, abyś mógł otrzymać swoją korzyść. W przeciwnym razie osoba polecona może po prostu pomyśleć, że wystarczy założyć konto. Niestety nie jest to już takie łatwe. Skorzystaj z poniższych wskazówek, aby zwiększyć swoje zarobki.

Korzystaj z Witryny samodzielnie

Czy jest lepszy sposób na skierowanie znajomego do nowej witryny niż skorzystanie z niej osobiście? Każdy może wyszukać informacje o witrynie, aby zrozumieć, jak działa. Ale jeśli naprawdę masz wskazówki, którymi możesz się podzielić na podstawie rzeczywistego korzystania z witryny, są to informacje, które tylko Ty możesz przekazać. Daj swoim znajomym rzucić okiem na to, w jaki sposób mogą skorzystać z witryny.

Powiązany: Jak zdobyć bezpłatne karty paliwowe

Udostępnij przydatne przewodniki, które odpowiadają na prawdziwe pytania

Odpowiadaj na pytania nowych użytkowników w przewodniku, aby móc dzielić się nimi z przyszłymi rekomendacjami. Jeśli potrafisz odpowiedzieć na prawdziwe pytania, jakie ludzie mają na temat witryny, zachęcisz kogoś do podjęcia działań, jeśli poczuje się pewnie co do witryny, którą polecasz.

Przekaż szczerą opinię

Łatwo jest dzielić się tylko zaletami witryny, jeśli chcesz zarabiać na premii za polecenie. Jednak ludzie mogą to przejrzeć. Wiedzą, kiedy po prostu próbujesz „sprzedać” im coś, ponieważ wydaje się to mniej autentyczne.

Musisz być gotów udzielić szczerej informacji zwrotnej. Nie ma strony, która byłaby w 100% idealna. Podziel się dobrymi i „wymagającymi ulepszenia” informacjami ze swoimi przyjaciółmi, kiedy odsyłasz ich do różnych stron.

Szukaj programów przynoszących korzyści obu stronom

Moje ulubione programy polecania znajomym to te, które oferują premię zarówno dla polecającego, jak i polecającego. Na przykład, jeśli dostaję wynagrodzenie za udostępnianie linków znajomym, ale ci przyjaciele nie otrzymują żadnej zachęty do rejestracji, wydaje mi się to trochę powierzchowne. Ale jeśli podzielę się programami, które oferują bonus także moim przyjaciołom, jest to dla nich o wiele bardziej korzystne, aby zacząć!

🔥 Zalecana:  Jak pobrać El Capitan bez App Store

15 sposobów zarabiania na polecaniu znajomych

Zarabiaj pieniądze, polecając znajomym następujące strony. Niektóre witryny mogą twierdzić, że możesz zarobić 20 USD za polecenie, podczas gdy inne mogą twierdzić, że możesz polecić znajomemu i otrzymać 100 USD.

1. Swagbucks

Swagbucks to popularna i dobrze znana strona z nagrodami tylko dla członków. Członkowie mogą korzystać z witryny, aby wykonywać zadania w zamian za punkty, które można wymienić na nagrody, takie jak bezpłatne karty podarunkowe do Starbucks, Target lub PayPal. Swagbucks płaci członkom od 2008 roku, udowadniając, że jest to witryna godna zaufania.

Aby zarabiać na polecaniu znajomych w Swagbucks, z przyjemnością dowiesz się, że nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz zarobić. W rzeczywistości możesz zarabiać kilka razy z tego samego polecenia. Otrzymasz 10% zarobków osoby poleconej, o ile osoba ta będzie zarabiać dzięki funkcjom Swagbucks Shop, Watch, Play, Answer i Discover. Jako osoba polecająca będziesz nadal zarabiać na swoim poleceniu tak długo, jak długo będą oni członkami Swagbucks.

2. Skrzynka odbiorczaDolary

Skrzynka odbiorczaDolary to strona służąca do zarabiania dodatkowych pieniędzy na boku. To nie jest strona służąca do całkowitego zastąpienia Twoich dochodów. Jednak trochę dodatkowych pieniędzy w kieszeni jest lepsze niż żadne.

Dzięki InboxDollars możesz zarabiać, odpowiadając na ankiety, grając w gry, drukując kupony i nie tylko. Zarabiaj prawdziwe pieniądze za te zadania, które możesz wymienić na nagrody, takie jak karty podarunkowe do Target, Sephora, Amazon i innych.

Skrzynka odbiorczaDolary oferuje program poleceń. Dla pierwszych pięciu znajomych, którzy dołączą za pomocą Twojego kodu, otrzymasz bonus w wysokości 1 $. Możesz jednak zarobić dodatkowe 30% premii za polecenie z nieograniczonej liczby poleceń na ich kwalifikujących się zarobkach.

3. Miód

miód to strona, która wykorzystuje Twoje dane podczas surfowania po Internecie. To łatwy sposób na bierne zarabianie pieniędzy, robiąc coś, co już robisz każdego dnia

Zezwól firmie Honeygain na dostęp do Twojego połączenia internetowego w celach badawczych. Otrzymasz zapłatę za informacje. Średnio użytkownicy mogą zarobić do 55 $ dodatkowych miesięcznie, które otrzymują za pośrednictwem PayPal.

Poleć innym miód i uzyskać 10% ich dziennych zarobków. Możesz otrzymać zapłatę, gdy tylko Twoje polecenie umożliwi Honeygain dostęp do ich adresu IP.

Powiązany: Zarabiaj, aby pomagać innym online lub osobiście

4. Zofia

SoFi to popularna witryna do hostowania kont czekowych i oszczędnościowych. Jest to bank internetowy, który pomaga śledzić wydatki i podejmować zdrowe finansowo decyzje na przyszłość. Korzystaj z Sofi, aby oszczędzać, inwestować i zarabiać.

Bonus za polecenie Sofi jest jedną z niewielu opcji, aby polecić znajomemu i otrzymać 100 $. Udostępnij swój kod polecający znajomym. Gdy otworzą własne konta i skonfigurują bezpośrednią wpłatę, otrzymasz zapłatę za polecenie. Oferowane są również dodatkowe promocje. Miej oko na więcej sposobów polecania i zarabiania SoFi.

5. Robinhood

Robinhood to świetna opcja do inwestowania w akcje bez dużej ceny. Dzięki Robinhood możesz kupować akcje, co oznacza, że ​​możesz zainwestować już od 1 USD. Robinhood pomaga wyrównać szanse, dając każdemu szansę na inwestowanie.

Jak Robinhood członkiem, możesz otrzymać do 1500 $ w zapasach upominkowych w każdym roku kalendarzowym. To jest całkiem bonus! Rozpowszechniaj informacje tak często, jak to możliwe, aby naprawdę zwiększyć swoje zarobki. Akcje to świetny sposób na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości.

6. Skillz Inc.

Skillz Inc. to platforma internetowa służąca do przechowywania gier mobilnych. Najpopularniejszą grą, w którą gracze grają na prawdziwe pieniądze, jest Zaciemniające Bingo. Po prostu graj w gry i wygrywaj prawdziwe pieniądze, gdy wygrywasz z innymi graczami. Możesz otrzymać swoje nagrody za pomocą bezpiecznej wypłaty na PayPal (międzynarodowy) lub czekiem wysłanym na Twój adres domowy (USA).

🔥 Zalecana:  Twórz „ankiety” we właściwy sposób w aplikacji Teams za pomocą aplikacji Microsoft Forms

Dzięki programowi polecającemu możesz udostępnić znajomym swój specjalny kod, aby otrzymać darmową gotówkę bonusową. Twój znajomy będzie musiał użyć Twojego kodu, aby utworzyć swoje konto i dokonać wpłaty na konto Skillz. Po dokonaniu wpłaty oboje zostaniecie nagrodzeni premią pieniężną. Nie ma ograniczeń co do liczby znajomych, których możesz polecić.

Wprowadź kod promocyjny Skillz APget5 i otrzymaj BEZPŁATNĄ premię gotówkową przy pierwszej wpłacie w wysokości 5 USD lub więcej.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Powiązany: Jak korzystać z kodu promocyjnego Blackout Bingo

7. Rakuten

Rakuten pomaga ludziom zaoszczędzić pieniądze na codziennych zakupach. Rób wszystkie zakupy na ubrania, buty, dekoracje do domu i nie tylko. Istnieje ponad 3500 sklepów, które nawiązały współpracę z Rakuten, aby zaoszczędzić pieniądze. Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem Rakuten, jest on nagradzany prowizją. Następnie Rakuten płaci Ci część tej prowizji z możliwością zwrotu gotówki.

Możesz zarabiać za polecanie znajomych Rakuten i zarabiaj 30 $ za polecenie. Udostępnij swój unikalny link znajomym. Gdy dołączą za pomocą Twojego linku i wydadzą co najmniej 30 $, każdy z was otrzyma 30 $ premii. Powtórz ten proces tyle razy, ile chcesz.

8. Ibotta

Ibotta to popularna aplikacja, której ludzie używają do oszczędzania pieniędzy na zakupach spożywczych. Co tydzień dodawane są nowe oferty, które pomogą Ci odzyskać pieniądze na potrzebne produkty, takie jak mleko, ser, chleb, a nawet produkty specjalne.

Sprawdź swoją aplikację Ibotta przed zakupem, aby skorzystać z produktów, które mogą kwalifikować się do zwrotu gotówki. Pieniądze, które otrzymujesz z powrotem za zakupy, mogą zostać bezpośrednio zdeponowane na Twoim koncie bankowym, gdy osiągniesz minimalną kwotę wypłaty 20 USD.

Każda polecona przez Ciebie osoba, która utworzy konto Ibotta, może zarobić 20 $. Polecona przez Ciebie osoba musi skorzystać z oferty, zanim będziesz mógł otrzymać swój bonus.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

9. Zbiórka pieniędzy

Zbiórka pieniędzy jest dobrze znaną platformą do inwestowania. Możesz stać się częścią nabywania aktywów, inwestując w nieruchomości za ułamek ceny. Dołącz do innych inwestorów w ramach okazji inwestycyjnej i podziel koszty, jednocześnie będąc w stanie wykorzystać wiele korzyści.

Użyj Zbiórka pieniędzy Program zaproszeń, aby zaprosić znajomych do przyłączenia się. Każda polecana przez Ciebie osoba, która utworzy kwalifikujące się nowe konto, zarabia dla Ciebie premię. Fundrise przekaże Ci określoną liczbę akcji na podstawie Twojego poziomu udostępniania. Za pierwsze polecenie otrzymasz 25 USD, a za kolejne polecenie możesz zarobić do 100 USD.

10. Upuść

Aplikacja Drop nagradza Cię punktami za zakupy u jej marek partnerskich. Aby zarabiać, musisz powiązać kartę debetową lub kredytową.

Znajduj oferty w Drop i korzystaj z połączonej karty, aby dokonywać tych zakupów. Twoje konto zostanie zasilone odpowiednimi punktami. Wykorzystaj te punkty na karty podarunkowe do sklepów takich jak Target, Sephora, Starbucks, Amazon i innych.

Możesz zdobyć 1000 punktów, aby polecać znajomym Drop. Gdy utworzy konto za pomocą Twojego linku polecającego i zdobędzie pierwsze 1000 punktów, zostaniesz nagrodzony. Istnieje limit 10 bonusów za polecenie, które możesz otrzymać.

🔥 Zalecana:  8 najlepszych aplikacji na ekran z blokadą pieniędzy – Zarabiaj pasywny dochód za pomocą telefonu!

11. Respondent.io

Respondent.io to oparta na badaniach platforma rynkowa, która łączy firmy z uczestnikami, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące ich produktów lub usług. Firmy polegają na informacjach zwrotnych od klientów, aby ulepszać swoje produkty.

Jak Respondent.io członkiem, możesz również polecić znajomym utworzenie konta. Otrzymasz premię za polecenie w wysokości 20 USD, gdy polecony zarobi co najmniej 75 USD na swoich działaniach na platformie. Upewnij się, że udostępniłeś swój unikalny link, aby otrzymać kredyt.

Powiązany: Jak zostać respondentem

12. Karta kredytowa Chase Marriott Bonvoy

Nie ma lepszej nagrody niż darmowy pobyt wakacyjny. Możesz zarobić dokładnie to z Pościg Karta kredytowa Marriott Bonvoy. Za każdego wydanego dolara zdobywasz punkty, które możesz wymienić na darmowe noclegi w hotelu Marriott. Szybciej zdobywasz punkty, gdy używasz karty do robienia zakupów w uczestniczących hotelach, co oznacza, że ​​możesz szybciej zdobywać darmowe noclegi.

Członkowie mogą zarobić do 200 000 punktów rocznie, polecając znajomych. Polecenia muszą zostać zatwierdzone dla karty kredytowej z Pościg, nawet jeśli karta kredytowa, na którą została zatwierdzona, różni się od Twojej. Tak długo, jak będą używać Twojego unikalnego kodu udostępniania, będziesz zarabiać.

13. Podnieś

Wznosić pomaga ludziom sprzedawać niewykorzystane karty podarunkowe za rzeczywistą gotówkę. Możesz także kupić karty podarunkowe za mniej niż wartość nominalna. Wyszukaj karty podarunkowe, które chcesz kupić i oszczędzaj pieniądze. Za każdego, kogo polecisz Raise, otrzymasz premię w wysokości 5 $. Twoje polecenie otrzyma również premię w wysokości 5 USD.

14. Zielone światło

Zielone światło to najlepsza karta debetowa dla dzieci. Naucz swoje dziecko odpowiedzialnego oszczędzania i wydawania pieniędzy. Daj im zasiłek i pomóż im zrozumieć, czym jest teraz zarządzanie pieniędzmi, aby dorastali ze zdrowym nastawieniem do finansów.

Zaproś znajomych do przyłączenia się Zielone światło i zarobić 30 $ po opłaceniu pierwszej miesięcznej opłaty. Ty, jako rodzic, możesz polecić lub twój nastolatek może również polecić swoich przyjaciół i zarobić te pieniądze dla siebie. Możesz zarobić do 600 $ w ciągu roku kalendarzowego.

Powiązany: Przegląd karty Greenlight

15. Pokrój ciasto

Zarabiaj na Pokrój ciasto za podzielenie się opinią na temat nowych plików muzycznych. Możesz zarobić za każdą recenzję wypełnioną na stronie. Im lepsze recenzje napiszesz, tym więcej możesz zarobić. Udostępnij swój specjalny link znajomym i otrzymaj bonus za każdą osobę, która się zarejestruje.

Mieć przyjaciół się opłaca

Naprawdę opłaca się mieć przyjaciół, zwłaszcza gdy możesz zarabiać na polecaniu znajomym witryn, które ci płacą. Twoi znajomi mogą zapoznać się z nową witryną, która może im pomóc, a Ty otrzymujesz zapłatę za założenie przez nich konta. To sytuacja, w której wszyscy wygrywają.

Kontynuuj udostępnianie wiadomości, gdy znajdziesz witryny i programy rekomendacji, które Ci się podobają. Polecanie innym oznacza, że ​​otwierasz im oczy na więcej możliwości rzeczy, które mogą przynieść im korzyści. Prawdziwi przyjaciele nie pozwalają, aby przyjaciele zarabiali sami. Zbierajcie razem dodatkowe pieniądze i pomagajcie sobie nawzajem prosperować w tym świecie.

Powiązany: Miejsca, w których można się zarejestrować i natychmiast otrzymać pieniądze