14 najlepszych rzeczy do kupienia, aby zarabiać pieniądze online lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 najlepszych rzeczy do kupienia, aby zarabiać pieniądze online lub osobiście

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie, że musisz wydawać pieniądze, aby zarabiać? Jako dyrektor finansowy małej firmy zwiększyłem jej przychody do ponad 346 000 USD w ciągu pięciu lat dzięki strategicznym inwestycjom biznesowym. Te same strategie można przełożyć na własne plany kupowania rzeczy do zarabiania pieniędzy.

Dzisiejszy świat jest pełen możliwości szybkiego zarabiania pieniędzy. Niestety, ustalenie, co zrobić, aby zacząć zarabiać, może być wyzwaniem. Przy tak wielu opcjach łatwo jest poczuć się przytłoczonym informacjami.

Najnowsze osiągnięcia technologiczne zapewniają legalne sposoby zarabiania pieniędzy zarówno online, jak i osobiście. Jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy, możesz spodziewać się zainwestowania zarówno czasu, jak i pieniędzy z góry. W tym przypadku chcę skupić się na najlepszych rzeczach do kupienia, aby zarabiać pieniądze zarówno teraz, jak iw przyszłości.

Z mojego osobistego doświadczenia i badań dotyczących kupowania rzeczy, które zarabiają, wynika, że ​​nie wszyscy będą zainteresowani robieniem tego samego. Ważne jest, aby skupić się na opłacalnym zakupie, który zarówno Cię interesuje, jak i jest zgodny z Twoimi obecnymi talentami.

Nie ma nic bardziej denerwującego niż wskoczenie w inwestycję i niewiedza, co dalej. Dlatego kupowanie właściwych rzeczy, które przynoszą pieniądze, określi jasną ścieżkę do przodu.

Bez względu na to, na co potrzebujesz dodatkowego dochodu, zawsze dobrze jest mieć stały dopływ pieniędzy na rachunki lub wakacje. Zdobądź więcej pieniędzy w kieszeni, inwestując w coś, co pozwoli Ci wyprzedzić tych, którzy zaczynali od zera.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

14 prawdziwych rzeczy do kupienia, aby zarobić pieniądze

Rzeczy, które teraz kupujesz, mogą zostać odwrócone z zyskiem lub wykorzystane do świadczenia usług zapewniających stały dochód. Niektóre zakupy mogą nawet prowadzić do pasywnego dochodu w przyszłości. Rodzaj przedmiotu, który kupujesz, aby zarabiać pieniądze, określi, ile możesz zarobić na nim zarówno teraz, jak i regularnie.

1. Kup kurs online, aby poznać dochodową usługę

Jeśli chcesz rozpocząć coś nowego lub po prostu poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę na temat usługi, którą możesz zaoferować, kursy online mogą Ci w tym pomóc. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zdobyć dyplom ukończenia studiów wyższych, czy ukończyć programy krótkich certyfikatów online, inwestycja może prowadzić do wysokich zysków.

Rozważ wyszukanie kursów na temat tego, jak rozpocząć działalność w domu jako mama pozostająca w domu. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o pracy dla siebie, teraz jest czas, aby zainwestować w siebie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość. Podobnie istnieją pomysły na biznes usługowy, które odnoszą się do ludzi we wszystkich porach życia.

Istnieje wiele kursów online, które uczą cennych umiejętności, takich jak jak zostać konsultantem ds. snu, jak założyć firmę zajmującą się mikrobladingiem i jak zostać profesjonalnym edytorem zdjęć. Możesz zrobić ogromną różnicę w swoich dochodach, po prostu inwestując we właściwy kurs i wprowadzając go w życie.

Zamiast ślepo angażować się w nowe przedsięwzięcie, ucz się od innych, którzy stali się ekspertami w tej dziedzinie. Nie mogę ci powiedzieć, jak ważne jest inwestowanie w swoją wiedzę, abyś mógł osiągnąć zysk, zanim całkowicie się wypalisz. Inwestycja w wiedzę najlepiej się opłaca.

🔥 Zalecana:  19 tanich hobby dla zabawy lub pieniędzy, które możesz zacząć już teraz

Powiązany: Jak zdobyć klientów dla nowej firmy

2. Kup laptopa, aby zarabiać pieniądze pracując online

Laptop może przejść długą drogę w tworzeniu solidnych dochodów dla siebie. Jedną z moich pierwszych i jedynych inwestycji jako pracującej z domu mamy był niezawodny laptop i dostawca usług internetowych.

Dzięki laptopowi możesz zostać niezależnym pisarzem, księgowym, wirtualnym asystentem, a nawet blogerem. Wszystkie te usługi wymagają dostępu do komputera w celu wykonania pracy. Inwestowanie w przedmiot o wysokiej cenie, taki jak laptop, może przynieść ci dochód, z którego być może nie zdawałeś sobie sprawy, że jest możliwy.

używam an ASUS ZenBook teraz, ale kiedy zaczynałem pracować w domu, korzystałem z tańszego laptopa Toshiby. Każda marka jest świetna, jeśli pracujesz nad prostymi projektami. Projekty graficzne lub projekty stron internetowych tworzone przy użyciu dużych plików oprogramowania mogą wymagać bardziej niezawodnego urządzenia.

Najważniejszą częścią zakupu laptopa jest zrozumienie pamięci i funkcji. Chcesz czegoś, co będzie cię wspierać przez co najmniej dwa lata, zanim rozważysz aktualizację. Im dłużej może trwać, tym lepiej. Najlepszą częścią zakładania jednej z tych firm jest to, że możesz odpisać zakup laptopa, gdy nadejdzie sezon podatkowy. Pamiętaj, aby zachować rachunek.

Powiązany: Jak codziennie inwestować i zarabiać pieniądze

3. Kupuj używaną odzież, aby zarabiać na sprzedaży

Najbardziej oczywistą rzeczą do kupienia, aby zarobić na sprzedaży z zyskiem, jest odzież używana. Prosta wycieczka do sklepu z używanymi rzeczami, wyprzedaż garażowa, a nawet Facebook Marketplace może przynieść niesamowite kradzieże ubrań i butów, które można odsprzedać innym.

Aby zarabiać na zakupie, wystawiaj ubrania na stronach takich jak eBay i Poshmark, aby je odsprzedawać. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę inwestycję czasu i wszelkie koszty wysyłki, a następnie ustawić ceny wyższe niż kwota, którą zapłaciłeś za ich zakup.

Przed sprzedażą wyczyść ubrania i buty, aby wyglądały jak nowe. Rób zdjęcia z przedmiotami na modelu lub eksponuj je w przyciągający wzrok sposób na tle. Im więcej czasu poświęcisz na uatrakcyjnienie przedmiotów, tym większa szansa na odwrócenie ich z zyskiem.

Powiązany: Recenzja Poshmark: Czy to najlepsza aplikacja do sprzedaży ubrań online?

4. Kupuj używane meble, aby zarobić

Odwracanie mebli jest obecnie na topie. Ludzie znajdują stare, używane, a nawet zabytkowe meble, które mogą przewrócić. Czasami proste malowanie może znacznie zachęcić ludzi do zakupu przedmiotu. Poświęć trochę czasu na wyczyszczenie mebli, które zyskują na popularności i osiągnij lukratywny zysk.

Sprzedawaj odnowione przedmioty w witrynach takich jak Craigslist lub Facebook Marketplace lub organizuj miejsce dla sprzedawców w sklepie w swojej społeczności. Możesz udekorować swoje przedmioty w butiku, aby zwrócić większą uwagę na meble, które masz na sprzedaż. Mogą również istnieć możliwości sprzedaży części na wyprzedażach garażowych, a nawet rozpoczęcia własnej działalności polegającej na przewracaniu mebli.

Powiązany: Jak zarabiać na montażu mebli dla innych

5. Kup drukarkę 3D, aby zarobić

Drukarka 3D może być lukratywną inwestycją. Jest to jeden z najlepszych przedmiotów do kupienia, aby zarabiać pieniądze, ponieważ inni ludzie mogą zapłacić ci za wydrukowanie dla nich przedmiotów. Rozważ oferowanie usług drukowania 3D, takich jak drukowanie drobnych upominków, upominków na przyjęcia lub artykułów gospodarstwa domowego.

Ludzie niekoniecznie chcą kupować własne drukarki 3D, aby zużywać je jak najmniej. Możesz pozwolić im wypożyczyć twój za opłatą lub wydrukować dla nich projekty za opłatą. Pieniądze, które zarobisz dzięki drukarce 3D, mogą szybko zwrócić Ci początkową inwestycję i mogą nadal przynosić dochody długo po tym.

6. Kup aparat, aby zarabiać na fotografii

Jeśli chcesz lub interesuje Cię zarabianie na robieniu zdjęć, rozważ zakup aparatu, dzięki któremu możesz zarabiać jako fotograf. Jeśli jesteś już uznanym fotografem, rozumiesz, co inwestycja w ulepszony aparat może przynieść Twojej firmie. Wykonaj skok, aby naprawdę wyeksponować swoje umiejętności fotograficzne.

Zanim pobiegniesz do znanych sklepów, aby kupić aparat, najpierw przejrzyj opcje z drugiej ręki. Wiele aparatów, które były używane, niekoniecznie jest złą rzeczą. Niektóre mają jeszcze sporo życia.

Kamery można znaleźć na Facebooku Marketplace, Craigslist, a nawet na wyprzedażach garażowych. Możesz nawet opublikować post na swoich kontach w mediach społecznościowych, pytając znajomych i rodzinę, czy znają jakieś używane aparaty na sprzedaż.

🔥 Zalecana:  Przewodnik zarabiania pieniędzy: 20 najlepszych miejsc pracy dla leniwych, które naprawdę dobrze płacą

Najlepszą inwestycją, jaką możesz zrobić na tym świecie, jest inwestycja w siebie. Podążaj za swoimi marzeniami i kup aparat, który zapewni Ci dochodowy biznes fotograficzny.

Powiązany: Jak założyć firmę zajmującą się edycją zdjęć

7. Kup ziemię, aby odwrócić ją z zyskiem

Kupno ziemi może być świetną inwestycją i czymś, co może przynieść Ci spory zysk. Nawet jeśli pozwolisz, aby ziemia usiadła i zyskała na wartości, możesz ją później sprzedać za więcej niż cena zakupu. Ziemia jest również świetną rzeczą do wynajęcia na polowanie, biwakowanie, a nawet na imprezy takie jak wesela.

Jeśli chcesz odwrócić swoją ziemię, poświęć trochę czasu na jej uporządkowanie, abyś mógł ją sprzedać za wyższą cenę. Szybciej sprzedaje się również grunt, który ma widoczne granice. Powinieneś rozważyć postawienie ogrodzenia, które pokaże kupującym dokładną granicę nieruchomości. Jeśli mogą zwizualizować granice nieruchomości i zobaczyć, co mogą zrobić z ilością dostępnej ziemi, są bardziej skłonni do jej zakupu.

8. Kup zestaw startowy farmy robaków, aby sprzedawać odlewy robaków

Prawdopodobnie jedną z najczęściej pomijanych rzeczy do kupienia, aby zarobić pieniądze, jest zestaw startowy do farmy robaków. Jeśli nie rozważałeś założenia farmy robaków za pieniądze, zdziwisz się, jak łatwe i pasywne może to być. Wszystko, czego potrzebujesz, to zestaw robaków, brud i pojemnik, aby trzymać je w ciemnym, chłodnym miejscu.

Robaki mogą być wykorzystywane do różnych celów. Najczęstsze sposoby to używanie ich kupy jako nawozu i jako przynęty do łowienia ryb. Zarabiaj pieniądze na swojej farmie robaków, sprzedając robaki innym, którzy chcą założyć własną farmę robaków. Możesz także reklamować ich odchody innym rolnikom lub ogrodnikom, którzy potrzebują nawozu. Nie zapomnij zareklamować przynęty wędkarskiej również wędkarzom.

Powiązany: Jak sprzedawać rośliny z domu

9. Kup strój pszczelarza, aby sprzedawać miód

Zainwestuj w strój pszczelarza i zostań hodowcą pszczół. Dobrą wiadomością jest to, że nie musisz mieć zbyt wielu uli, którymi trzeba się zająć, aby przynosić zyski. Wielu hodowców pszczół odnosi sukces z zaledwie kilkoma ulami. Zacznij od jednego ula, aby nauczyć się biznesu i rozwijać, gdy poczujesz się gotowy.

Kombinezon pszczelarski obejmuje cały kombinezon, maskę i rękawiczki. Będziesz także chciał zainwestować w wędzarnię na czas, kiedy będziesz musiał zbierać miód. Rozpocznij własną działalność pszczelarską i sprzedawaj miód, który zbierasz od swoich pszczół.

To może być dochodowy biznes. Możesz także sprzedać część pszczół, ponieważ populacja nadal rośnie. Kombinezon pszczelarski to drobiazg, który można kupić, aby prowadzić dochodowy biznes polegający na zbieraniu i sprzedaży miodu.

10. Kup kamerę, aby założyć kanał YouTube

Na twojej liście rzeczy do kupienia na Amazon, aby zarabiać pieniądze, zdecydowanie powinna być kamera. Kamera może pomóc Ci bardzo szybko zarobić pieniądze, jeśli chcesz stworzyć kanał na YouTube lub nawet użyć go do nagrywania ślubów. Kamery to inwestycja w Twój biznes i przyszłość.

YouTuberzy zarabiają na publikowaniu treści wideo. Może to być w celach humorystycznych, edukacyjnych, a nawet treści w stylu wiadomości. Twój kanał może zarabiać dzięki reklamom i linkom partnerskim. Za każdym razem, gdy użytkownik kliknie reklamę na Twojej stronie, otrzymujesz zapłatę. Podobnie za każdym razem, gdy ktoś dokonuje zakupu za pomocą Twoich linków partnerskich, pobierasz prowizję od tej sprzedaży.

11. Kup środki czystości, aby zarabiać pieniądze

Łatwym sposobem na zarabianie pieniędzy jest założenie własnej firmy sprzątającej. Każdy potrzebuje pomocy w sprzątaniu, czy to okresowo, czy rutynowo.

Zainwestuj w swój pierwszy zestaw do sprzątania, abyś mógł szybko zacząć sprzątać domy innych osób. Niektórzy klienci mogą nawet chcieć, abyś używał ich środków czyszczących, co pomoże Ci zaoszczędzić na kosztach zakupu dodatkowych materiałów eksploatacyjnych.

Skontaktuj się z przyjaciółmi, rodziną i sąsiadami, aby znaleźć pracę. Umów się na rozmowę lub wycieczkę, podczas której zapytasz ich, jakiego rodzaju środki czyszczące preferują (jeśli w ogóle) i zbuduj swój inwentarz do czyszczenia na podstawie ich opinii. Pomoże to, gdy pojawisz się w pracy i będziesz mieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zająć się domem.

🔥 Zalecana:  Czy piszesz kursywą tytuły artykułów? (Nie, z 1 wyjątkiem)

Powiązany: Jak rozpocząć działalność pralniczą w domu

12. Kup zestaw do pielęgnacji zwierząt, aby zarobić

Pielęgnacja zwierząt jest popularnym wyborem kariery. Możesz bawić się ze zwierzętami przez cały dzień, jednocześnie sprawiając, że czują się jak najlepiej. Twoja działalność związana z pielęgnacją zwierząt może obejmować przychodzenie zwierząt do ciebie lub ty do nich.

Mobilna pielęgnacja zwierząt to wygoda, za którą możesz zapłacić więcej, aby pokryć koszty paliwa i ubezpieczenia samochodu. Zainwestuj w renomowane artykuły do ​​pielęgnacji zwierząt, aby dać swoim klientom zaufanie do twoich usług.

Zestaw do pielęgnacji zwierząt domowych powinien zawierać szampon, odżywkę, obcinacz do paznokci i nożyczki. Być może będziesz musiał zainwestować w rękawiczki i smycze, aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo. Szybkie przewijanie na Amazon może dokładnie pokazać, jakiego rodzaju artykułów do pielęgnacji zwierząt potrzebujesz, aby zacząć jako groomer zwierząt.

13. Kupuj przędzę, aby wytwarzać i sprzedawać ręcznie robione towary

Może to zabrzmieć jak głupia rzecz do dodania do listy rzeczy do kupienia, aby zarobić pieniądze. Przędza jest właściwie dobrą inwestycją. Możesz użyć przędzy, aby zarabiać na robieniu na drutach lub szydełku. W niektórych przypadkach tego rodzaju ręcznie robione produkty sprzedają się z dużym zyskiem.

Zajrzyj na strony takie jak Etsy, aby zobaczyć ceny dzianin i szydełków. Jeśli jesteś osobą, która ma doświadczenie w robieniu na drutach lub szydełku lub chcesz się tego nauczyć, zakup włóczki nie stanowi problemu.

Przędza jest dość tania. Możesz zamienić przędzę w piękne artykuły gospodarstwa domowego i dekoracje. Ludzie uwielbiają ręcznie robione przedmioty w swoich domach i kupują je jako prezenty. Twój talent w tej dziedzinie może stać się lukratywnym dochodem.

Powiązany: Co sprzedawać na Etsy

14. Kup sprzęt wędkarski, aby zarabiać na wędkowaniu

Istnieje kilka sposobów zarabiania na połowach. Ludzie, którzy lubią łowić ryby, zwykle traktują to bardziej jako hobby. Jednak szukasz rzeczy do kupienia, aby zarobić pieniądze. Oznacza to, że możesz teraz kupić sprzęt wędkarski, który pomoże Ci zarabiać pieniądze jako rybak.

Bierz udział w turniejach wędkarskich, sprzedawaj swoje połowy restauracjom lub rozpocznij pracę jako prawdziwy rybak na komercyjnej łodzi. Bez względu na to, jaki wybierzesz sposób zarabiania na wędkowaniu, posiadanie odpowiedniego sprzętu będzie miało ogromne znaczenie.

Zarabiaj na rzeczach, które kupujesz

Zmuszanie się do wykonywania wielu prac jest stresujące i czasochłonne. Zamiast tego wykorzystaj swoje pieniądze do pracy, inwestując je w rzeczy, które przynoszą pieniądze – to jest klucz do długoterminowego bogactwa.

Kiedy po raz pierwszy zacząłem pracować w domu, miałem trudności z zainwestowaniem jakichkolwiek pieniędzy w moje przedsięwzięcia. Chciałem zrobić wszystko jak najtańszym kosztem. Ale z biegiem czasu nauczyłem się, że dodanie pieniędzy z powrotem do mojej firmy doprowadzi do większych zysków.

Kupowanie rzeczy, które przynoszą pieniądze, jest w równym stopniu sposobem myślenia, co działaniem. Kiedy już zdecydujesz się zainwestować w swoją przyszłość, nie pozwól nikomu zniechęcić Cię do zrobienia kolejnego kroku.

Powiązany: Jak szybko zarobić 5000 $