14 najlepszych programów krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 najlepszych programów krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają

Wielu znanych i bogatych ludzi nigdy nie ukończyło studiów. Chociaż może to być prawda, warto byłoby mieć jakąś wiedzę i umiejętności, aby zaprezentować się podczas ubiegania się o pracę. Kiedy spojrzysz na koszt i czas potrzebny do ukończenia studiów, może to być zniechęcające. Jednak nie wszystko stracone. W dzisiejszych czasach możesz uczestniczyć w dobrze płatnych programach krótkich certyfikatów.

Programy certyfikatów dają Ci możliwość skupienia się na jednej pracy lub umiejętności. Naucz się tego, ćwicz i opanuj. Następnie, po ukończeniu studiów, możesz ubiegać się o te prace, mając pewność, że wiesz, jak wykonywać swoje obowiązki.

Jeśli chcesz pominąć tradycyjną ścieżkę studiów lub po prostu chcesz odkryć inną swoją pasję, wówczas krótkoterminowe programy szkolenia zawodowego mogą być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Zapoznaj się z niektórymi programami certyfikatów online i offline, z których możesz skorzystać już teraz, aby zapewnić sobie finansową przyszłość.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Szybkie certyfikaty online, które dobrze się opłacają

Nie brakuje szybkich certyfikatów, które dobrze się opłacają. Naprawdę jedna z najlepszych rzeczy do kupienia, aby zarabiać pieniądze, krótki kurs online, który można ukończyć według własnego harmonogramu w zaciszu własnego domu.

1. CPSM

Wyobraź sobie, że zostajesz certyfikowany w usłudze, z której może skorzystać wiele osób. W świecie, w którym sen jest jedną z niewielu rzeczy, których pragnie każda osoba, możesz być bohaterem, do którego inni zwracają się, gdy potrzebują pomocy w nauce snu swoich noworodków i małych dzieci.

Wielu rodziców boryka się z utratą snu po przyjściu na świat dziecka. Możesz być kimś, kto pomoże im zasnąć, którego tak bardzo potrzebują. Zostań konsultantem ds. snu i naucz każdego rodzica, jak przywrócić sen do życia w zależności od wieku i potrzeb dziecka.

Centrum zarządzania snem u dzieci daje certyfikat ukończenia, mentoring doświadczonych konsultantów i dożywotni dostęp do programu. Kurs konsultanta ds. snu online możesz ukończyć we własnym czasie i wrócić do lekcji w dowolnym momencie. Wirtualni konsultanci ds. snu mogą zarobić nawet 100 USD na godzinę dzięki usprawnionemu systemowi, w zależności od tego, ilu klientów chcą przyjąć.

Chcesz zostać certyfikowanym konsultantem ds. snu? Użyj kodu rabatowego PAYATHOMEPARENT250 przy kasie, aby otrzymać 250 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

Powiązany: Centrum Przeglądu Kursów Zarządzania Snem Dziecięcym

2. POWIĄZANE stałe szkolenie w zakresie biżuterii

Znalezienie programu, który nie jest szalenie drogi, może być trudne, nie mówiąc już o takim, którego ukończenie nie zajmuje miesięcy, a nawet lat. Niestety, taka sytuacja jest tym, z czym boryka się wielu studentów, gdy muszą wyprzedzić finansowo. Na szczęście możesz teraz dodać stały certyfikat biżuterii do swojej listy niedrogich opcji.

Dziedzina trwałej biżuterii zyskuje na popularności, a biznes kwitnie. Skorzystaj z tego trendu i uzupełnij LINKED Stałe szkolenie w zakresie biżuterii kurs certyfikacyjny, aby stać się odnoszącym sukcesy stałym artystą jubilerskim w zaledwie kilka krótkich godzin. Ten program szczegółowo opisuje wszystko, co musisz wiedzieć o wykonywaniu stałych usług jubilerskich, znajdowaniu klientów i zarabianiu pieniędzy, pracując zaledwie kilka krótkich godzin każdego miesiąca.

Ponieważ kurs LINKED nie ma ograniczeń czasowych i zapewnia dożywotni dostęp po zakupie, możesz ukończyć go we własnym czasie. Weź to w zaledwie dzień lub dwa lub rozłóż na tyle, ile chcesz, w oparciu o własny harmonogram. Tak czy inaczej, na koniec będziesz wiedział, jak rozpocząć własną działalność związaną z biżuterią i będziesz na dobrej drodze do włożenia większej ilości pieniędzy do kieszeni.

🔥 Zalecana:  Grupa z CMU Publikuje Prostą i Wydajną Implementację Powtarzalnego Uczenia Się Bez Użycia Modeli (RL) w Najnowszych Badaniach nad Uczeniem Maszynowym do Przyszłej Pracy...

Gotowy, aby zostać spawaczem biżuterii z certyfikatem LINKED? Użyj kodu rabatowego TRINITYTPAHP przy kasie, aby otrzymać 100 $ zniżki!

Kliknij, aby skopiować 👈🏻

3. Korekta w dowolnym miejscu

Korekta w dowolnym miejscu to cały program do korekty, który został opracowany przez Caitlin Pyle, długoletnią korektorkę. W programie uczniowie dowiadują się, co robią korektorzy, jak zacząć, jakich umiejętności potrzebują i jak sprzedawać te umiejętności, aby przyciągnąć klientów.

Caitlin oferuje zarówno ogólny kurs korekty, jak i kurs korekty transkrypcji. W zależności od tego, którą drogę rozważasz do korekty, możesz wybrać jedną z dwóch opcji.

Dzięki ogólnej korekcie możesz szybko nauczyć się rozpoznawać typowe błędy gramatyczne i zaoszczędzić czas. Dowiesz się również, jak odnieść sukces jako korektor dzięki stałym strategiom marketingu swoich umiejętności.

Dzięki korekcie transkrypcji nauczysz się czytać protokoły sądowe. Ten rodzaj korekty jest zasadniczo korektą słowa mówionego, ponieważ wszystkie dokumenty będą zawierały cytaty z tego, co zostało powiedziane podczas sesji sądowych.

Jako korektor sam ustalasz godziny i stawki. Korekta w dowolnym miejscu można ukończyć w ciągu zaledwie jednego miesiąca, w zależności od harmonogramu i dostępności, aby przejść przez lekcję. Korektorzy mogą zarabiać od 23 do 30 USD za godzinę.

4. Bookkeepers.com

Księgowi pomagają firmom utrzymać porządek w finansach, zbierając informacje o dochodach i wydatkach firmy. To ważne zadanie, ale zazwyczaj jest spychane na bok. Możesz zostać księgowym i być osobą, która odciąży to zadanie od firm, które nie mogą się nim zająć.

Z Bookkeepers.commożesz znaleźć odpowiedni kurs dla siebie bez względu na to, na jakim poziomie księgowości jesteś. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, chcesz wiedzieć, jak się rozwijać, czy też jesteś gotowy, by wielkie ligi rozszerzyły Twój biznes, możesz wybierz program certyfikacji, który odpowiada Twoim potrzebom.

Kupując kurs, otrzymujesz wszystkie dzwonki i gwizdki. Będziesz mieć dostęp do materiałów szkoleniowych, wsparcia, zadań praktycznych i nie tylko. Każdy z kursów możesz ukończyć we własnym tempie, kiedy jest to dla Ciebie najwygodniejsze. Księgowi mogą zarobić od 19 do 25 dolarów na godzinę.

5. Przewodnik edytora zdjęć

Edytorzy zdjęć otrzymują wyjątkową kwotę pieniędzy za edycję zdjęć. Wielu redaktorów jest również fotografami, ale istnieje możliwość bycia redaktorem bez faktycznego doświadczenia w fotografii. Możesz zostać redaktorem dla fotografów, którzy potrzebują pomocy w edytowaniu swoich zdjęć i zarabiać do 75 USD za godzinę, w zależności od Twojej wiedzy.

Przewodnik edytora zdjęć to świetny dodatek do listy programów krótkich certyfikatów, które dobrze płacą. Weź udział w internetowym kursie edycji zdjęć, aby dowiedzieć się krok po kroku, jak zostać jednym z najlepszych edytorów do współpracy.

Obrazy są warte tysiąca słów, ale jeśli zdjęcie nie zostanie odpowiednio zredagowane, przekaz może zostać utracony. Według Przewodnik edytora zdjęćredaktorzy mogą zarabiać 3000 USD miesięcznie w niepełnym wymiarze godzin lub pracować w pełnym wymiarze godzin, aby zarobić od 50 000 do 75 000 USD rocznie.

6. W pełni zarezerwowane VA

Zostań wirtualnym asystentem (znanym również jako VA) i weź udział w rozwijającej się branży. Wiele firm potrzebuje asystentów do wykonywania zadań za nich, ale niekoniecznie chcą zatrudniać pracowników pełnoetatowych. Jest to korzystne dla Ciebie jako VA, aby ustawić własne godziny, stawki i określić rodzaje usług do zaoferowania.

Nie każdy VA będzie miał ten sam zestaw umiejętności. Weź W pełni zarezerwowane VA kurs Giny Horkey, aby dowiedzieć się, jakie usługi chcesz oferować i jak znaleźć klientów, którzy potrzebują tej usługi. Zdobądź pełną rezerwację w ciągu 90 dni lub mniej dzięki temu kursowi. Otrzymasz również 12-miesięczne wsparcie, które pomoże Ci ukończyć kurs z certyfikatem i pewnością, że poradzisz sobie z tą pracą.

🔥 Zalecana:  Formatowanie postów na blogu: jak ustrukturyzować post na blogu pod kątem SEO

Dobrze wyszkoleni wirtualni asystenci mogą pracować w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin, w zależności od stylu życia. Średnia krajowa stawka godzinowa wynosi około 19 USD za godzinę.

7. Transkrybuj w dowolnym miejscu

Zostań transkrypcjonistą i rozpocznij transkrypcję dokumentów z dyktanda audio. Zasadniczo słuchałbyś nagrania audio i wpisywał je tak, jak jest mówione. Może się to wydawać łatwą pracą, ale wymaga specjalnych umiejętności, aby móc słuchać wielu akcentów i transkrybować w sposób, który nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Dlatego potrzebujesz Ogólna transkrypcja: teoria i praktyka, internetowy kurs certyfikacyjny, który pomaga osobom indywidualnym wejść w świat transkrypcji. Może to być transkrypcja ogólna lub transkrypcja prawna. Dzięki Transcribe Anywhere uzyskasz dostęp do wszystkich lekcji i materiałów, które pomogą Ci skierować swoją karierę na właściwą ścieżkę.

Ucz się od ekspertów, którzy mają doświadczenie w transkrypcji. Ten kurs transkrypcji online można ukończyć we własnym czasie. Będziesz mieć dożywotni dostęp do programu, aby przeglądać lekcje i wszelkie nadchodzące aktualizacje. Transkrypcjoniści mogą zacząć zarabiać średnio 15,11 USD za godzinę.

8. Certyfikat Google Ads

Google oferuje szeroką gamę certyfikacji reklam, od reklam w wyszukiwarce po tworzenie opisów reklam, a nawet mierzenie optymalizacji reklam. Dostępnych jest o wiele więcej opcji, wystarczy wiedzieć, w której certyfikacji chcesz się specjalizować. Możesz wybrać więcej niż jedną.

z Certyfikat reklamy Google, możesz reklamować swoje usługi firmom internetowym, aby pomóc im tworzyć reklamy, które przekładają się na sprzedaż. Google jest najskuteczniejszą wyszukiwarką. Jeśli potrafisz opanować umiejętność tworzenia reklam, które generują przychody dla innych firm, będziesz bardzo poszukiwany.

Jako specjalista ds. reklam Google możesz zarobić ponad 24 USD na godzinę. Każdy program certyfikacji w Google można ukończyć w ciągu kilku godzin.

9. Metaplan

MetaBlueprint oferuje programy krótkich certyfikatów, które dobrze się opłacają. Programy koncentrują się na zostaniu ekspertem w dziedzinie marketingu cyfrowego. Każdy kurs oferuje egzamin, który prowadzi do uzyskania certyfikatu. Po ukończeniu programu certyfikacji studenci uzyskują dostęp do ponad 60 firm, które chętnie zatrudniają studentów ze społeczności MetaBlueprint.

Marketingowcy cyfrowi mogą zarobić ponad 25 USD na godzinę. Wszyscy studenci mogą otrzymać certyfikat w ciągu 24 godzin od przystąpienia do egzaminu.

Powiązany: Jak zostać menedżerem mediów społecznościowych

Krótkie programy certyfikatów offline, które dobrze się opłacają

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia programu certyfikacji, który uczy zawodu poza przestrzenią online, poniższe możliwości są dla Ciebie idealne. Znajdź opcję, która najbardziej do Ciebie przemawia i kontynuuj karierę zależną od Twoich usług fizycznych.

10. Certyfikat Microbladera

Microbladery stają się coraz bardziej poszukiwane w branży kosmetycznej. Jeśli zastanawiałeś się nad byciem microbladerem lub profesjonalnym technikiem rzęs, rozważ podjęcie Bezczelna Akademia Winka programy krótkich certyfikatów, które dobrze płacą.

Microbladers mogą zarobić setki dolarów za kilka godzin pracy. Technicy zajmujący się rzęsami mogą zarabiać setki dolarów tygodniowo za instalowanie sztucznych rzęs i od powracających klientów szukających konserwacji. Z Bezczelna Akademia Winkauczniowie poznają najlepsze praktyki utrzymywania czystych i higienicznych miejsc pracy oraz sposoby świadczenia wysokiej jakości usług swoim klientom.

Powiązany: Najlepsze szkolenie Microblading online

11. Certyfikat Douli

Niewiele jest innych prac, które są tak cudowne, jak pomoc kobiecie w spłodzeniu dziecka na tym świecie. Jeśli szukasz ekscytującej kariery jako doula, Międzynarodowy Certyfikat Douli DONA jest właściwym kursem dla Ciebie.

Zostań doulą i pomóż rodzącym matkom w tym przejściowym okresie ich życia. Pomóż im opowiadać się za ich planem porodu, oddychaj przez każdy skurcz porodu i zapewnij je, jak silne są. Doulas może zarobić prawie 60 000 $ rocznie. Ta pensja będzie się różnić w zależności od tego, ilu klientów chcesz przyjąć.

🔥 Zalecana:  Jak skontaktować się z TikTokiem?

12. Pielęgnacja psów

Zostań psim groomerem, aby każdego dnia brać udział w zabawnych, przytulankowych zajęciach, podczas gdy Ty opiekujesz się futrzanymi przyjaciółmi innych ludzi. Jako opiekun psów możesz przycinać, myć i pielęgnować psy za opłatą. Może to nawet obejmować przycinanie paznokci.

Opiekunowie psów potrzebują specjalistycznego szkolenia, jak ostrożnie i spokojnie pielęgnować psy różnych ras. Obejmuje to Program krótkich certyfikatów AKC SAFE Groomers and Salons to dobrze płaci. Dowiedz się o technikach bezpiecznej obsługi, wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa dla groomerów, chorobach i profilaktyce i nie tylko.

Kursy można podejmować we własnym tempie i ukończyć, gdy będziesz gotowy do przystąpienia do egzaminów. Opiekunowie psów zarabiają ponad 16 USD za godzinę w całym kraju.

Powiązany: Jak zarabiać na wyprowadzaniu psów

13. Zarządca Nieruchomości

Zarządcy nieruchomości współpracują z właścicielami nieruchomości i najemcami zajmującymi nieruchomość. Zmniejszają obciążenie stresowe właściciela nieruchomości i wykonują za niego pracę, aby znaleźć najemców do wynajęcia oraz pobrać wszystkie opłaty i czynsz. W okresie najmu najemca komunikuje się wyłącznie z zarządcą nieruchomości.

Jako zarządca nieruchomości ważne jest, aby rozumieć branżę, trendy i sposoby pielęgnowania relacji między wszystkimi stronami. Biorąc Certyfikat IREM Certified Property Manager® kurs oznacza, że ​​będziesz posiadał wyższy poziom wiedzy i doświadczenia w branży zarządzania nieruchomościami. Ten kurs obejmuje wszystko, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces jako zarządca nieruchomości.

Wynagrodzenia zarządców nieruchomości będą się różnić w zależności od Twojego wyboru zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi lub komercyjnymi. Menedżerowie mieszkań zarabiają od 29 do 37 USD za godzinę w całym kraju.

14. Certyfikat Trenera Personalnego

Jeśli rozważałeś zrobienie treningu osobistego, to skorzystaj z Program Certyfikacji Trenera Personalnego (NASM-CPT). pomoże Ci osiągnąć cel. Osobiści trenerzy pomagają jednostkom osiągnąć cele związane ze zdrowym stylem życia w żywieniu i treningu fizycznym.

Jako trener personalny możesz dostać pracę w lokalnych siłowniach w Twojej okolicy. Możesz także założyć własną firmę i samodzielnie szukać klientów. Osobiści trenerzy mogą zarobić od 22 do 38 USD za godzinę.

Kurs NASM Personal Trainer można ukończyć w zaledwie cztery tygodnie. Tematy omawiane na kursie obejmują relacje z klientami, coaching behawioralny, nauki podstawowe i stosowane oraz koncepcje żywieniowe i nie tylko.

Powiązany: Jak zarabiać na ćwiczeniach

Programy krótkich certyfikatów zarabiają więcej niż większość ludzi myśli

Nie pozwól, aby strach powstrzymywał Cię przed zrobieniem czegoś, co chcesz zrobić dla siebie i/lub swojej rodziny. Jeśli wzięcie udziału w dobrze płatnych programach krótkich certyfikatów jest czymś, co wzbudza twoje zainteresowanie, podążaj za swoim marzeniem i działaj zgodnie z nim, zamiast szukać wymówek, dlaczego nie możesz.

Uzyskanie dostępu do programów certyfikatów online lub offline nigdy nie było łatwiejsze. Te możliwości mogą pomóc ci odejść z pracy, której nienawidzisz, lub stać się pobocznym zajęciem, aby zwiększyć swoje dochody. Bez względu na powód, dla którego zdecydowałeś się przyjrzeć programom krótkich certyfikatów, prawdopodobnie natknąłeś się na kurs, który Cię zainteresował na tej liście.