14 najlepszych miejsc do zarejestrowania się i natychmiastowego zdobycia pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 najlepszych miejsc do zarejestrowania się i natychmiastowego zdobycia pieniędzy

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Pomysł natychmiastowego zarabiania darmowych pieniędzy w Internecie może brzmieć jak magnes dla łatwowiernych. Chociaż szybkie wyszukiwanie w Google legalnych możliwości pojawia się kilka perspektyw, odkrywa również mnóstwo ślepych zaułków lub pełnych oszustw.

Wiedziałem, że muszą istnieć legalne firmy, które faktycznie płacą ci za rejestrację i natychmiastowe otrzymywanie pieniędzy, więc przeprowadziłem badania i zlokalizowałem najlepsze strony internetowe, które właśnie to robią. Sprawdź 14 poniższych aplikacji, które naprawdę płacą użytkownikom. Wyjaśnię wszystko drobnym drukiem, abyś mógł czuć się pewnie, próbując jednego lub więcej z nich i być na dobrej drodze do zarobienia dodatkowej gotówki.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

14 Zarejestruj dodatkowe aplikacje, aby natychmiast uzyskać pieniądze

Zarabiaj natychmiast, pobierając poniższe aplikacje, które płacą Ci bezpośrednio z telefonu.

Każda aplikacja płaci użytkownikom gotówką, akcjami lub bezpłatnymi kartami podarunkowymi. Bonusowe pieniądze, które zarobisz za rejestrację, zostaną natychmiast przelane na Twoje konto. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co musisz zrobić, aby faktycznie wypłacić swoje zarobki z tych bonusowych aplikacji rejestracyjnych.

1. Zarejestruj się w Blackout Bingo i od razu zdobądź 5 $

Zakochałem się w Zaciemniające Bingo prawie jak tylko zacząłem grać. Ta aplikacja pozwala grać w bingo z innymi osobami w meczach jeden na jednego, zarabiając jednocześnie prawdziwe pieniądze.

Ćwicz za darmo, używając wirtualnej waluty tak długo, jak chcesz, zanim przejdziesz do płatnych rund. Chociaż uwielbiałem gry treningowe, granie meczów z zakładem pieniężnym może być ekscytujące.

Otrzymaj darmowe 5 $ w gotówce bonusowej przy pierwszym depozycie w wysokości 5 $, używając kodu APget5. Te początkowe darmowe pieniądze na koncie mogą potencjalnie sfinansować godziny gry.

Wprowadź kod promocyjny Skillz APget5 i otrzymaj BEZPŁATNĄ premię gotówkową przy pierwszej wpłacie w wysokości 5 USD lub więcej.

Kliknij, aby skopiować 👇🏻

Zaciemniające Bingo, gra na prawdziwe pieniądze dla dorosłych, jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem miejsc, gdzie gry pieniężne są zabronione). Rundy gotówkowe zaczynają się już od 0,60 $ i wypłacają potencjalnie 1 $. Limit dwóch graczy na rundę oznacza, że ​​Twoje szanse na wygraną są większe niż w większości innych gier wieloosobowych; za każdym razem jest zwycięzca pieniężny.

Wypłać swoje wygrane w dowolnym momencie i otrzymaj wpłatę PayPal, zwrot na pierwotną metodę płatności lub fizyczny czek pocztą.

Jeśli nie chcesz obstawiać prawdziwych pieniędzy, możesz trzymać się rund treningowych i zdobywać bilety, które można wymienić na prawdziwe nagrody, takie jak darmowe karty podarunkowe, gadżety Skillz i różne urządzenia elektroniczne.

Powiązany: Blackout Bingo Recenzja

2. Zarejestruj się w Swagbucks i od razu otrzymaj 10 USD

Swagbucks płaci członkom za granie w gry, oglądanie filmów, przeszukiwanie sieci i wykonywanie łatwych zadań online. Rejestracja jest bezpłatna, a przy pierwszym użyciu portalu zakupowego Cash Back otrzymasz natychmiastową płatność.

Możesz także zarobić 10 $ premii oprócz pierwszych 2500 Swagbucks (o wartości 25 $) zaksięgowanych na Twoim koncie. Nie brakuje zadań, które możesz wykonać, aby natychmiast zdobyć pieniądze. Wybranie najlepiej płatnych dostępnych opcji spowoduje, że Twoje saldo zostanie bardzo szybko zsumowane.

🔥 Zalecana:  11 Praca w domu Praca, którą możesz rozpocząć już dziś bez doświadczenia

Sprawdź naszą pełną recenzję Swagbucks, aby dowiedzieć się więcej o ponad 17 metodach zarabiania pieniędzy za pośrednictwem tej witryny. Zarejestruj się w Swagbucks i natychmiast otrzymuj pieniądze, gdy wypróbujesz nowe usługi, pobierzesz aplikacje, zagrasz w nowe gry i nie tylko.

3. Pobierz aplikację Cash i uzyskaj natychmiastową wypłatę premii za rejestrację w wysokości 5 USD

Używać Aplikacja gotówkowa sprzedawać i kupować, płacić przyjaciołom i członkom rodziny, inwestować na giełdzie (lub Bitcoin), a nawet założyć przedpłaconą kartę debetową na zakupy ze zniżką i zwrotem gotówki. Spośród wszystkich aplikacji, które płacą Ci natychmiast, Cash App jest jedną z najbardziej niezawodnych i wygodnych. Ta responsywna i bezpieczna aplikacja zapłaci Ci 5 USD natychmiast po rejestracji.

Zacznij zarabiać pieniądze z Cash App podczas tworzenia konta, wpisz kod polecający NMXPRV7, a następnie wyślij pierwszą płatność w wysokości co najmniej 5 USD innemu użytkownikowi Cash App w ciągu 14 dni. Użyj aplikacji, aby wymienić 5 $ ze znajomym, aby pomóc wam obu natychmiast aktywować bonus.

Pomogłam mężowi założyć aplikację i wymieniłam 5 dolarów na jego konto; żadne z nas nie straciło ani grosza i oboje otrzymaliśmy nasze natychmiastowe premie do wypłaty.

Aplikacja nagrodzi Cię również 15 $ za każdego znajomego, którego polecisz, i nie ma ograniczeń co do tego, ile razy Twój kod polecający Cash App może zostać użyty. Natychmiast zarobiłam sporo gotówki, prosząc męża i kilku innych członków rodziny o skorzystanie z mojego kodu na darmowe pieniądze. Podobał im się pomysł dołączenia do aplikacji, ponieważ zawsze dzielimy czeki z restauracji i łączymy pieniądze na prezenty. Aplikacja gotówkowa umożliwia szybkie i łatwe natychmiastowe wysyłanie pieniędzy do właściwej osoby.

Od czasu do czasu będziesz otrzymywać oferty wzięcia udziału w ankietach w celu zarabiania pieniędzy w Cash App lub grania w legalne gry pieniężne – ale uważaj na oszustwa. Istnieje wiele sposobów na zarejestrowanie się i szybkie zarabianie pieniędzy już dziś, gdy dołączysz do Cash App.

Zdobądź BEZPŁATNE bonusy gotówkowe z kontem Cash App

* Poproś znajomego lub członka rodziny, aby wymienił z tobą 5 $ za pośrednictwem aplikacji Cash App, aby aktywować bonus za rejestrację w wysokości 5 $.

**Zdobądź do 15 $ za każdego znajomego, który dołączy za pomocą Twojego kodu polecającego.

*** Depozyty muszą wynosić co najmniej 300 USD w ciągu 30 dni, aby aktywować doładowanie gotówkowe o wartości 100 USD.

Powiązany: Ankiety, które natychmiast wypłacają gotówkę

4. Zarejestruj się w Robinhood i odbierz natychmiast od 3 do 220 USD

Robinhood to bezprowizyjna aplikacja inwestycyjna do handlu, która zapewnia nowym członkom natychmiastowy bonus za rejestrację. Zaloguj się, aby otrzymać darmowe pieniądze w postaci jednej akcji o wartości od 3 do 220 USD. Około 98 procent nowych członków otrzymuje akcje o wartości poniżej 10 USD, ale istnieje realna szansa na natychmiastowe zarobienie nawet 220 USD!

W przeciwieństwie do większości swoich konkurentów, którzy pobierają prowizję, Robinhood pozwala użytkownikom handlować akcjami za darmo. Zostaw zainwestowane darmowe akcje, wymień je lub sprzedaj i wypłać gotówkę. Jeśli masz na to ochotę, wpłać dodatkową gotówkę, aby potencjalnie zwiększyć swoje pieniądze w czasie.

Dołączenie jest bezpłatne Robinhoodi nie musisz inwestować żadnych własnych pieniędzy, aby otrzymać darmowe akcje

Powiązany: Jak inwestować pieniądze, aby codziennie zarabiać

5. Zarejestruj się w InboxDollars i otrzymaj natychmiast 5 USD

Skrzynka odbiorczaDolary to legalna i popularna witryna, która płaci użytkownikom za wykonywanie drobnych zadań, takich jak wypełnianie ankiet i wypełnianie płatnych ofert.

InboxDollars to jedna z najlepszych aplikacji do natychmiastowej rejestracji bez depozytu. Wszystko to będzie Cię kosztować to trochę miejsca na urządzeniu mobilnym i kilka minut Twojego czasu. W ramach podziękowania dla nowych członków, InboxDollars zapewnia natychmiastową premię w wysokości 5 USD, aby ożywić ich salda na kontach.

Wypłać swoje zarobki na kartę podarunkową lub gotówkę PayPal, gdy tylko osiągniesz minimalne saldo w wysokości 10 USD.

🔥 Zalecana:  10 najbardziej pożądanych zawodów technicznych, o które można ubiegać się w 2023 r

Dowiedz się więcej o zarabianiu pieniędzy z InboxDollars w naszej pełnej recenzji. Łatwo się zarejestrować i natychmiast otrzymać pieniądze na swoje konto.

Powiązany: 50 międzynarodowych witryn ankietowych, które akceptują członków na całym świecie

6. Zainwestuj 5 $ w Żołędzie i otrzymaj 15 $ bonusu za rejestrację

Inwestowanie pieniędzy teraz prowadzi do darmowych pieniędzy później – i o to chodzi żołędzie chodzi o. Kiedy zarejestrujesz się i zainwestujesz zaledwie 5 $, otrzymasz natychmiastowy bonus w wysokości 15 $. To natychmiastowy 300-procentowy wzrost początkowej inwestycji.

Wystarczy jeden żołądź, aby wyrosło ogromne drzewo; żołędzie opiera się na tej analogii, doradzając swoim klientom, że małe inwestycje mogą prowadzić do przyszłego bogactwa. Skorzystaj z funkcji automatycznego inwestowania, aby umieścić resztę kieszonkową na koncie inwestycyjnym bez odczuwania deficytu w portfelu.

Skorzystaj z darmowego bonusu gotówkowego i przygotuj swoją przyszłość na sukces dzięki an żołędzie konto.

7. Zarejestruj się w MyPoints i otrzymaj natychmiast 5 USD

MojePunkty daje nowym członkom natychmiastową premię w wysokości 5 USD po wypełnieniu pięciu prostych ankiet. Zdobądź tę premię oprócz zwykłego wynagrodzenia, którą zobaczysz przed rozpoczęciem każdej ankiety.

Istnieje 13 różnych sposobów zarabiania pieniędzy jako członek MyPoints; przeczytaj o każdym z nich w naszej pełnej recenzji MyPoints.

Wymień swoje zarobki na bezpłatną kartę podarunkową Amazon, gdy tylko zarobisz co najmniej 3 USD, lub poczekaj na wypłatę przez PayPal, gdy osiągniesz 25 USD.

Zarejestruj się za pomocą MojePunkty i otrzymuj pieniądze natychmiast zaksięgowane na koncie, gdy wypełnisz pierwsze pięć ankiet.

8. Zarejestruj się w markowych ankietach i natychmiast otrzymaj 1 USD

Markowe ankiety to rozwijająca się witryna z ankietami, która płaci Ci za Twoje opinie na temat produktów i usług, z których już korzystasz. Zacznij zarabiać pieniądze, gdy tylko się zarejestrujesz.

Firma daje nowym członkom 100-punktową premię za rejestrację równą 1 USD. Wymień swoje zarobki na kartę podarunkową o wartości 5 USD lub gotówkę PayPal, gdy tylko zdobędziesz 500 punktów.

Powiązany: Przegląd ankiet dotyczących marki

9. Zarejestruj się w firmie Nielsen, aby otrzymać tokeny do gry z natychmiastową wygraną

Panel komputerowy i mobilny Nielsenaktóra od prawie 100 lat bada zachowania konsumentów, oferuje Panel komputerowy i mobilny, który pozwala użytkownikom technologii na anonimowe wprowadzanie danych bez kiwnięcia palcem.

Zamiast spędzać godziny na wypełnianiu ankiet za pieniądze, zainstaluj aplikację Nielsen na swoich urządzeniach i zarabiaj do 50 USD rocznie. Pobranie aplikacji umożliwia również udział w comiesięcznym losowaniu o wartości 10 000 $ i przyznaje natychmiastowe wygrane tokeny gry z dodatkowymi szansami na zarobienie.

Panel komputerowy i mobilny Nielsena zbiera dane na podstawie Twoich nawyków konsumenckich; że informacje są przesyłane anonimowo i są wykorzystywane do ulepszania marek i usług.

Powiązany: Recenzja panelu komputerowego i mobilnego firmy Nielsen

10. Zarejestruj się w Rakuten i odbierz natychmiast 30 $

Rakuten współpracuje z ponad 2500 markami, aby dać swoim członkom bezpłatne możliwości zarabiania pieniędzy na ich regularnych zakupach. Nowi członkowie, którzy wydadzą co najmniej 30 USD u jednej z marek partnerskich witryny, otrzymają natychmiastowy bonus w wysokości 30 USD.

Jeśli robisz już zakupy online w sklepach takich jak eBay, Macy’s, Old Navy lub Kohl’s, uzyskaj zwrot gotówki za pośrednictwem Rakuten za zakupy, których już potrzebujesz. Dowiedz się więcej o tym procesie w naszej pełnej recenzji Rakuten.

Odbierz darmowe 30 $ Rakuten kredyt podczas rejestracji i robienia zakupów za pośrednictwem linków partnerskich firmy. Proces jest łatwy i pozwoli Ci zarabiać pieniądze bez wychodzenia z domu.

Powiązany: Potrzebuję dziś pieniędzy za darmo

11. Zarejestruj się w Ibotta i odbierz natychmiast 20 $

Ibotta oferuje członkom możliwość zwrotu gotówki za zakupy u marek partnerskich. Najlepsze oferty znajdziesz w lokalnym sklepie spożywczym.

Rakuten i Ibotta są do siebie podobne i często możesz korzystać z obu aplikacji cash back, aby uzyskać dostęp do najlepszych z najlepszych dostępnych ofert. Zarejestruj się w Ibotta i otrzymaj 20 $ w gotówce bonusowej, gdy tylko spełnisz minimalne wymagania.

12. Zarejestruj się w SoFi i odbierz natychmiast od 5 do 1000 USD

SoFi, aplikacja do zarządzania pieniędzmi, która oferuje ręczne i automatyczne opcje inwestowania, pozwala rozpocząć bezprowizyjne inwestowanie w akcje lub ETF już od 5 USD. Zdobądź natychmiastową nagrodę w wysokości 10 USD w bitcoinach za handel co najmniej 10 USD w bitcoinach.

🔥 Zalecana:  Ponad 15 najlepszych usług rozwoju Facebooka w 2023 r

SoFi przyznaje nowym członkom do 1000 $ za otwarcie bezpłatnego rachunku maklerskiego. Po pobraniu aplikacji postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć profil i zagrać w grę z pazurami, aby wybrać element gry. Każdy element zawiera natychmiastową nagrodę w wysokości od 5 do 1000 USD.

Twoje wygrane zostaną przesłane na nowo otwarte konto maklerskie. Wpłać dodatkowe 100 USD na swoje konto SoFi i zacznij zwiększać swoje długoterminowe inwestycje dzień po dniu.

Powiązany: Najwyżej płatne strony z ankietami

13. Zarejestruj się w Trim i odbierz pieniądze natychmiast

CNBC niedawno poinformowało, że jedna trzecia konsumentów nie docenia, ile wydaje na miesięczne subskrypcje, o co najmniej 100 USD. Chociaż Ty też mogłeś założyć wiele kont i o nich zapomnieć, nadal obciążają Cię pieniędzmi miesiąc po miesiącu.

Przycinać negocjuje w Twoim imieniu obniżenie rachunków i pomaga anulować niechciane subskrypcje. Dzięki tej usłudze pieniądze, które musiałbyś wydać na te niechciane opłaty, wracają z powrotem do Twojego portfela.

Przycinać daje natychmiastowe pieniądze, umożliwiając znalezienie sposobów na zaprzestanie płacenia za subskrypcje, których nie używasz. Przeciętny użytkownik oszczędza 620 USD korzystając z tej usługi, a rozpoczęcie zajmuje tylko dwie minuty.

14. Zarejestruj się w Capital One Shopping i uzyskaj zwrot gotówki

Jak mówi stare przysłowie: „Pieniądze zaoszczędzone to pieniądze zarobione”. Dlatego używam bezpłatnego rozszerzenia Chrome Capital One Zakupy aby pomóc mi znaleźć najlepsze oferty podczas zakupów online.

Instalacja rozszerzenia przeglądarki, z którego możesz korzystać podczas zakupów online, zajmuje tylko kilka sekund. CapitalOne Shopping poinformuje Cię, jeśli znajdzie kody kuponów, oferty zwrotu gotówki lub lepsze ceny przedmiotów, których szukasz.

Jest łatwy w użyciu, a rozszerzenie wykona całą pracę za Ciebie. Pobierz Capital One Zakupy rozszerzenie za darmo i potencjalnie otrzymuj pieniądze natychmiast, gdy robisz zakupy online.

Powiązany: Jak zostać respondentem

Przeczytaj drobnym drukiem, zanim się zarejestrujesz i uzyskasz natychmiastowe pieniądze

Każda oferta premii za natychmiastową rejestrację jest opatrzona drobnym drukiem. Bez tego ludzie skorzystaliby z możliwości natychmiastowego zarobienia pieniędzy i nie zastanowiliby się nad samą firmą.

Wiele firm nagrodzi Cię natychmiastowym bonusem, gdy dadzą Ci darmowe pieniądze za rejestrację – ale wiąże się to z pewnymi warunkami. Zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze, będziesz musiał poświęcić kilka chwil na wypełnianie ankiet, zakupy online, oglądanie reklam i reklam lub wypróbowanie różnych usług.

Daj szansę tym firmom, a być może zarobisz znacznie więcej niż te początkowe premie za rejestrację!

Powiązany: Zarabiaj, aby publikować reklamy