14 łatwych sposobów zarabiania pieniędzy w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 łatwych sposobów zarabiania pieniędzy w domu

Istnieje nadmiar stron internetowych i aplikacji, które obiecują dodatkowe pieniądze lub pasywny dochód, ale które z nich są legalne? Nie trać czasu na podejrzane i zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe okazje! Istnieją prawdziwe sposoby zarabiania pieniędzy w domu. Sporządziliśmy listę autentycznych poboczne zagrywki które możesz wykonywać zgodnie ze swoim harmonogramem i, oczywiście, uzupełni Twoje dochody w pełnym wymiarze godzin.

1. Graj w gry wideo

Wierzcie lub nie, ale mnóstwo aplikacji, takich jak Freecash, Blitz, Lucktastic i Mistplay, płacić za granie w gry wideo.

Chociaż wszystkie aplikacje są wyjątkowe na swój sposób, wszystkie są zabawne i darmowe. Proces jest również dość prosty. Wystarczy pobrać aplikację, mieć połączenie z Internetem, wykonać zadania i możesz zacząć zarabiać! Dostępne gry różnią się w zależności od aplikacji, ale spodziewaj się mieszanki cyfrowych gier karcianych, łamigłówek i gier survivalowych.

2. Zorganizuj wyprzedaż garażową na internetowych platformach handlowych

Czy posiadasz stare i używane pluszaki, gry wideo, książki lub przedmioty kolekcjonerskie? Co ze sprzętem do ćwiczeń, dziełami sztuki, czapkami i butami? Możesz je sprzedawać w serwisie eBay, Poshmark, Mercari i Bonanza oraz organizować internetową wyprzedaż garażową. Jeśli nie chcesz się rejestrować, możesz również wystawić je na Facebooku Marketplace.

Niezależnie od tego, co próbujesz sprzedać, technika sprzedaży jest taka sama — zrób zdjęcie używanego przedmiotu, przeprowadź badanie rynku dotyczące jego wartości używanej i opublikuj go na internetowych platformach handlowych.

Aby zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży, zawsze fotografuj swoje przedmioty przy dobrym oświetleniu i rób zdjęcia pod różnymi kątami. Pamiętaj, aby ujawnić szkody, jeśli takie istnieją.

Gdy już nauczysz się sprzedawać swoje rzeczy, możesz zacząć chodzić na pchle targi i sklepy z używaną odzieżą, aby znaleźć rzeczy, które możesz odsprzedać online po wyższych cenach.

3. Sprzedawaj niechciane i niewykorzystane karty upominkowe w serwisie eBay

Masz nieużywane karty podarunkowe miejsce na jedzenie w portfelu? Istnieje kwitnący internetowy rynek kart podarunkowych. Ludzie lubią kupować niechciane karty podarunkowe, ponieważ mogą uzyskać większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki. Na przykład, jeśli masz kartę podarunkową o wartości 50 USD, możesz ją sprzedać za 40 USD lub 45 USD. Im większy rabat zaoferujesz, tym szybciej sprzeda się niewykorzystana karta podarunkowa.

4. Załóż bloga

Czy lubisz pisać? Możesz zarabiać na pisaniu poprzez założenie bloga. Blogi mają dwa główne źródła przychodów: marketing afiliacyjny i reklamę, i oba mogą oferować pasywny dochód. Jak więc działają te boczne zgiełki?

🔥 Zalecana:  10 najlepszych książek o przerzucaniu domów w celu zarabiania pieniędzy

Dzięki marketingowi afiliacyjnemu zarabiasz zysk lub prowizję za każdym razem, gdy ktoś korzysta z Twojego linku partnerskiego. Na przykład w Program partnerski Amazonmożesz zarobić do 10% prowizji stowarzyszonych przy każdym kwalifikującym się zakupie.

Z drugiej strony, korzystając z AdSense, zezwalasz Google na umieszczanie reklam w swojej witrynie. W ten sposób możesz zarobić trochę pieniędzy w zamian za wyświetlanie reklam swoim odbiorcom. Według Google’a ponad 2 miliony wydawców korzysta obecnie z AdSense.

Marketing afiliacyjny i Google AdSense to łatwe sposoby zarabiania pieniędzy, ale musisz zadbać o to, by Twoja witryna generowała duży ruch. W końcu zarówno linki partnerskie, jak i reklamy wymagają wielu wyświetleń i kliknięć. Więc jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem bloga, nie zaniedbuj go! Twórz przyjemne treści, aby zwiększyć grono odbiorców.

5. Zostań Wirtualną Asystentką

Słyszeliście kiedyś o wirtualnych asystentach? Jeśli nie, wirtualni asystenci (VA) lub zdalni kontrahenci administracyjni prowadzą rejestry, zarządzają kontami w mediach społecznościowych, odbierają połączenia telefoniczne i nie tylko. Ile zarabiają wirtualni asystenci? W zależności od doświadczenia i innych czynników, takich jak zakres pracy, VA może zarobić od 7,25 do 37,10 USD za godzinę. Jeśli Twoja kariera się rozwinie, możesz sprawić, że ta dodatkowa praca stanie się pracą na pełen etat!

6. Sprzedaj swoje stare podręczniki

Jeśli masz stare i używane podręczniki leżące po całym domu i zbierające kurz, istnieje ogromny rynek używanych podręczników.

Większość stron internetowych, które kupują używane podręczniki, akceptuje tylko książki w dobrym stanie. Niektórzy mogą poprosić Cię o przesłanie zdjęć, aby upewnić się, że nadal nadaje się do użytku, podczas gdy inni proszą o zeskanowanie numeru ISBN.

Oto wskazówka: spróbuj użyć BookScouter. BookScouter to aplikacja, która podpowie Ci, gdzie najlepiej sprzedać swoje książki. Pobierz aplikację i zeskanuj numer ISBN w swoim podręczniku. BookScouter pokaże ceny od ponad 30 dostawców.

7. Wypełniaj ankiety online

Uczestnictwo w ankietach internetowych to jeden z najprostszych sposobów zarabiania pieniędzy z domu. Każdy może wziąć udział, o ile pasuje do wymaganej grupy demograficznej. Jeśli się kwalifikujesz, odpowiedz szczerze i otrzymaj zapłatę!

Ankiety online mogą dotyczyć wszystkiego. Mogą na przykład zapytać Cię, jakie produkty i marki kupujesz i dlaczego. Ewentualnie mogą chcieć wiedzieć o twoim zdrowiu. Jeśli chcesz zarobić dodatkowe pieniądze uczestnicząc w ankietach, zacznij od zaufanych stron z ankietami, takich jak Swagbucks Survey Junkie.

🔥 Zalecana:  Prognozowanie szeregów czasowych za pomocą modeli ARIMA w języku Python [Part 1] – W stronę SI

8. Zarządzaj kontami małych firm w mediach społecznościowych

Obecnie większość firm ma konta w mediach społecznościowych. Badania to pokazują 98% małych firm korzysta z mediów społecznościowych. Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto prowadzi te konta? To możesz być ty!

81% klientów szuka informacji o sklepie online przed zrobieniem tam zakupów. Ponadto 91% kupujących odwiedziło sklep z powodu czegoś, co zobaczyli w Internecie. Pomimo tych faktów jedna na pięć małych firm nadal nie wykorzystuje mediów społecznościowych do celów marketingowych. Dlaczego? Jednym z powodów jest to, że wielu właścicieli małych firm nie ma czasu.

Tak więc, jeśli kochasz Facebooka i Instagram i masz umiejętności w zakresie projektowania graficznego, pisania napisów i planowania, może to być Twoja kolejna krzątanina.

9. Dołącz do niezależnych platform internetowych, takich jak Upwork lub Fiverr

Platformy freelancerów, takie jak Upwork lub Fiverr, pozwalają łączyć się z lokalnymi i międzynarodowymi klientami, którzy potrzebują pomocy w pisaniu, tworzeniu stron internetowych i aplikacji, obsłudze klienta i nie tylko. Co więcej, dołączenie jest wolne od ryzyka – wystarczy założyć konto, uzupełnić swój profil i przesłać wszystkie niezbędne dokumenty. Następnie jest to kwestia ubiegania się o oferty pracy jako freelancer lub uzyskiwania bezpośrednich zleceń pracy.

Możesz zwiększyć swoje szanse na zdobycie większej liczby niezależnych projektów, niszując swoje usługi, budując portfolio i prosząc o rekomendacje.

10. Zostań nauczycielem online

Edukacja dzieci i dorosłych online to także doskonałe zajęcie dodatkowe, które możesz wykonywać w wolnym czasie. Możesz być korepetytorem i uczyć matematyki lub nowego języka. Oczywiście, jeśli chcesz być korepetytorem, będziesz potrzebować pewnych poświadczeń. Na przykład, jeśli zamierzasz uczyć angielskiego jako drugiego języka, musisz zdobyć TESOL (Nauczanie języka angielskiego dla osób mówiących innymi językami) certyfikat.

11. Transkrypcja dźwięku

Jeśli wolisz pracować we własnym tempie i według własnego harmonogramu, możesz spróbować transkrypcji dźwięku, która polega na odsłuchaniu dostarczonego pliku audio i wpisaniu tego, co usłyszysz – tak, to takie proste. Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz uzyskać transkrypcję, dołącz do ks.

Rev płaci co tydzień przez Paypal. Freelancerzy mogą tworzyć transkrypcje, podpisy i napisy. Jeśli pracujesz dla Rev, otrzymujesz zapłatę za dźwięk lub minutę. Transkrypcjoniści zarabiają 0,30–1,10 USD za minutę audio lub wideo (18–66 USD za godzinę). Twórcy napisów mogą zabrać do domu 0,54–1,10 USD (32–66 USD za godzinę). Z drugiej strony tłumacze napisów zarabiają 1,50-3,00 USD (90-180 USD za godzinę).

🔥 Zalecana:  7 najlepszych narzędzi generatora znaczników schematu do optymalizacji witryny

12. Sprzedawaj na Amazonie

Nie musisz być dużym sprzedawcą detalicznym, aby sprzedawać na Amazon. Możesz sprzedawać produkty na swojej stronie internetowej o ile jesteś gotów zapłacić za miejsce na ich platformie. Jeśli dopiero zaczynasz, możesz wybrać plan indywidualny i uiścić opłatę w wysokości 0,99 USD za każdą sprzedaż. Z drugiej strony możesz zapłacić 39,99 USD miesięcznie za plan Professional, który jest idealny, jeśli masz pewność, że Twoje produkty będą sprzedawać się jak naleśniki.

Oczywiście są inne wymagania. Będziesz potrzebować konta Amazon, służbowego adresu e-mail i międzynarodowej karty kredytowej. Musisz także podać urzędowy dokument tożsamości, numer telefonu, konto bankowe i informacje podatkowe.

13. Oferuj pisanie niezależne

Możesz także być niezależnym pisarzem i zarabiać dodatkowe pieniądze z domu. Nie musisz być technicznie pisarzem beletrystyki; są inne możliwości. Możesz być copywriterem dla firmy eCommerce lub Autor widmo dla bloga.

14. Uruchom kanał YouTube

Lubisz oglądać filmy na YouTube? Czy kiedykolwiek myślałeś o zrobieniu własnego? Wierz lub nie, ale zarabianie pieniędzy w ten sposób jest możliwe. Jeśli Twój kanał YouTube ma 20 000 wyświetleń dziennie, możesz zarobić ponad 10 000 USD rocznie. Niektórzy YouTuberzy robią 6-cyfrowe lub więcej każdego roku.

Ale o czym powinien być Twój kanał na YouTube? Popularne rodzaje filmów obejmują reakcje, samouczki i rozpakowywanie. Widzowie mogą również oglądać recenzje produktów, listy dziesięciu najlepszych i zabawne filmy ze zwierzętami. Oprócz polegania na YouTube w celu uzyskania dodatkowego dochodu, możesz także współpracować z firmami i uzyskać sponsoring, gdy Twój kanał wybuchnie!

Podsumowanie wszystkiego

Jeśli chcesz zarobić dodatkowe dochody, nie musisz iść do biura. Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy z domu. Możesz być VA, niezależnym pisarzem, transkrypcjonistą, spróbować szczęścia w marketingu afiliacyjnym lub zostać prawdziwą gwiazdą YouTube. Co masz do stracenia? Zacznij zarabiać w domu już dziś!