14 bezinteresownych sposobów zarabiania na pomaganiu innym online lub osobiście

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 14 bezinteresownych sposobów zarabiania na pomaganiu innym online lub osobiście

Nie ma na świecie lepszego uczucia niż wtedy, gdy możesz komuś pomóc. Uczucia szczęścia i satysfakcji ogarniają cię po tym, jak pomogłeś komuś w potrzebie osiągnąć jego cel.

Jeśli pomaganie innym jest czymś, co chciałbyś robić zawodowo, istnieje kilka sposobów zarabiania na pomaganiu innym. Wszystko zaczyna się od Ciebie i tego, jak chcesz się zaangażować w rozwiązywanie problemów innych ludzi.

Na szczęście można pomóc w przestrzeni online i offline. Daje ci to swobodę czynienia dobrych uczynków dla wielu osób, prowadząc jednocześnie wybrany przez siebie styl życia. Bycie tą osobą, która pomaga innym ludziom, daje poczucie celu w tym życiu.

Jeden dobry uczynek może wywołać falę, która może okazać się na tyle duża, że ​​zmieni świat. Niech wszystko zacznie się od ciebie, oferując różne sposoby pomagania innym. Płacenie za to tylko osładza umowę.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

  • 10 $ premii za rejestrację
  • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 10 $
  • 5 $ premii za rejestrację
  • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
  • 100 innych płatnych zadań
  • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
  • Dołącz i otrzymaj 5 $

Jak zarabiać, aby pomagać ludziom online

Przestrzeń online to miejsce, w którym gromadzi się wiele osób, aby znaleźć pomoc w różnych potrzebach. Sprawdź, jak możesz być pomocną dłonią dla innych online.

1. Udziel porady online

Pomyśl, jak możesz utorować drogę firmom i markom, w przypadku których Twoje porady online mogą mieć znaczenie dla konsumentów w przyszłości. Jeśli chcesz zarabiać, pomagając innym online, zarejestruj się w witrynach takich jak InboxDollars, Swagbucks i Branded Surveys.

Wypełnianie ankiet za gotówkę pomaga firmom zrozumieć, co myślą ludzie, dowiedzieć się, jak podejmują decyzje dotyczące finansów i zrozumieć, jakiego rodzaju produkty są potrzebne. Dołącz do tych firm, udzielaj porad za pomocą ankiet i zarabiaj pieniądze za czas poświęcony na ich wypełnianie.

W przypadku tych witryn konieczne będzie utworzenie bezpłatnego konta, aby rozpocząć wypełnianie ankiet. Zarabiaj, aby myśleć o własnych doświadczeniach, formułować opinie na różne tematy i dzielić się wnioskami. Twoje konto jest następnie zasilane pieniędzmi lub punktami, które możesz wykorzystać do wymiany nagród pieniężnych.

Nagrody obejmują bezpłatne karty podarunkowe do dużych sklepów, takich jak Target, Amazon, Home Depot i innych. Jeśli wolisz mieć rzeczywistą gotówkę, możliwe są również przelewy PayPal.

2. Oferuj usługi wirtualnego asystenta

Wirtualni asystenci pomagają dużym i małym firmom w wykonywaniu zadań, w których potrzebują pomocy. Od odpowiadania na e-maile po planowanie spotkań lub porządkowanie plików, wirtualni asystenci oferują różnorodne umiejętności, które mogą spodobać się niemal każdej firmie.

Pomóż uznanym firmom lub firmom rozpoczynającym działalność nabrać rozpędu, którego potrzebują, aby zwiększyć swoje przychody. Niektóre małe zadania, które mogą wydawać się łatwe, mogą być czymś, z czym firmy mają trudności.

Jeśli nie masz jeszcze pewności, od czego zacząć w swojej firmie wirtualnego asystenta, to pobierz ten darmowy skoroszyt aby naprawdę zagłębić się w to, jak może wyglądać dla Ciebie bycie wirtualną asystentką. Dowiedz się, jak zdobywać klientów, jakie podstawowe usługi możesz oferować oraz jakie są tajniki posiadania własnej firmy VA.

3. Korekta dla firm internetowych

Pracuj z domu, pomagając innym, oferując usługi korekty dla firm internetowych. Widziałeś nieskończoną liczbę blogów, stron internetowych, biuletynów i e-maili, które są pisane, aby zachęcić czytelników. Te pisane słowa nie spełniałyby swojej roli, gdyby nie weryfikatorzy dbający o to, aby w treści nie było błędów.

🔥 Zalecana:  Zamówienia demonstracyjne Instacart — czym są zamówienia demonstracyjne Instacart i jak je zrealizować?

Zostań korektorem, aby pomóc firmom w tworzeniu treści. To nie to samo, co edycja. Korekta to po prostu upewnienie się, że nie ma błędów gramatycznych ani ortograficznych.

Ucz się od Caitlin Pyle dzięki jej bezpłatnemu seminarium internetowemu poświęconemu korekcie. To seminarium internetowe przygotowuje aspirujących korektorów do nauczenia się, jak przyciągnąć klientów, zrozumieć, czy korekta jest dla nich odpowiednia i jak można przeprowadzić korektę z dowolnego miejsca.

4. Utwórz samopomocowy kanał YouTube

YouTube to bardzo łatwo dostępna witryna internetowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie własnych kanałów w celu tworzenia treści, których potrzebują. Oznacza to, że możesz utworzyć własny kanał samopomocy w YouTube, aby zarabiać na pomaganiu innym online. Twórz filmy na takie tematy, jak przyrządzanie steków, zmiana opony, właściwe inwestowanie pieniędzy i tak dalej.

Każda osoba ma swoje mocne i słabe strony. Ludzie będą szukać w YouTube pomocy w sprawach, które są w ich strefie słabości. Twój kanał może być dokładnie tym, czego potrzebują.

Wspaniałą rzeczą w YouTube jest to, że możesz zarabiać na swoim kanale, zezwalając na reklamy w swoich filmach. Za każdego widza, który obejrzy Twój film, możesz zarabiać na wyświetleniach lub kliknięciach reklam. To prosty sposób na pasywny dochód.

5. Zostań trenerem życia

Trenerzy życia są obecnie bardzo popularni. Jest trener życia dla prawie każdego aspektu twojego życia, w którym możesz potrzebować pomocy. To nie są terapeuci ani doradcy; są to osoby posiadające konkretną wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pomogą Ci odnaleźć się w każdych wyzwaniach, przed którymi możesz stanąć.

Niektóre przykłady coachingu obejmują biznes, marketing, odżywianie, odchudzanie, poporodowy, finansowy, duchowy i inne. Znajdź coś, czego możesz swobodnie uczyć innych i pracuj z domu, pomagając im.

Trenerzy życia zazwyczaj obsługują swoich klientów za pośrednictwem czatów wideo, wiadomości elektronicznych i wiadomości głosowych. Możesz wybrać stawki i rodzaj oferowanej usługi. Zostanie trenerem życia to celowy sposób zarabiania pieniędzy, aby pomagać ludziom online w ich własnych zmaganiach życiowych.

Powiązany: Jak założyć firmę konsultingową

Jak zarabiać, aby osobiście pomagać innym

Internet to nie jedyny sposób, w jaki możesz wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie, aby zarabiać na pomaganiu innym. Wejdź do prawdziwego świata, aby oferować praktyczne usługi osobom w Twojej okolicy.

6. Brwi Microblade

Nie ma wielu sposobów, dzięki którym możesz zarabiać, pomagając innym, jednocześnie czując się dobrze ze sobą. Jeśli zostaniesz mikrobladerem, możesz to zrobić dokładnie. Pomóż innym zwiększyć ich pewność siebie, zapewniając im nieskazitelnie wyglądające brwi. Byłbyś zdumiony, jak kosmetyczny retusz może zmienić życie człowieka.

Jako microblader miałbyś specjalną umiejętność przekształcania czyichś nieestetycznych brwi w dzieło sztuki. Pomożesz im również zaoszczędzić czas, ponieważ nie będą musiały martwić się o uzupełnianie brwi lub ich kształtowanie każdego dnia.

Wiadomo, że Microbladers zarabiają ponad sześć cyfr rocznie. Chociaż uczęszczanie do szkoły, aby zostać estetykiem, to świetny krok, nie jest to wymagane, aby oferować usługi mikrobladingu (w większości stanów). Możesz nauczyć się tej umiejętności, biorąc udział w internetowym kursie microbladingu.

Procedura jest podobna do procedury wykonywanej przez tatuażystę. Ciesz się usługami, które świadczysz, aby pomóc innym żyć odważnie, stając się wykwalifikowanym mikrobladerem. Dowiedz się więcej o możliwości, korzystając z darmowej oferty Amber Arrington Bezczelna Akademia Winka seminarium internetowe dotyczące mikrobladingu.

🔥 Zalecana:  Pomocna aktualizacja treści Google [5 Things To Boost Your Site’s Content]

Powiązany: Recenzja Sassy Wink Academy Microblading

7. Złóż meble

Wiesz, jak trudne może być złożenie mebli, zwłaszcza jeśli nie masz cierpliwości lub umiejętności, aby to zrobić. Składanie mebli z Ikei często zamienia się w całodzienną pracę. Jeśli jesteś kimś, kto lubi dobry projekt, możesz zarabiać, pomagając innym w ich potrzebach związanych z montażem mebli.

Reklamuj swoje usługi w swojej okolicy, na lokalnych grupach na Facebooku lub dołącz do firmy takiej jak TaskRabbit. TaskRabbit w szczególności łączy klientów z ludźmi takimi jak Ty, którzy mogą montować meble za opłatą. Opłata za godzinę lub projekt w zależności od tego, ile pieniędzy chcesz zarobić.

8. Bądź obiektem testów

Osoby badane pomagają innym, testując produkty i usługi, zanim staną się one dostępne na rynku do kupienia przez innych. Jest to sposób, w jaki firmy zapewniają, że ich produkty lub usługi będą się dobrze sprzedawać, gdy tylko będą dostępne.

Utoruj tym firmom drogę do projektowania udanych produktów i usług, przekazując im informacje zwrotne na temat swoich doświadczeń z testowaniem. Produkty do sprzątania domu, kosmetyki, ubrania, zabawki i inne zawsze potrzebują testerów.

Zarejestruj się w firmach online lub połącz się z lokalnymi firmami, aby oferować swoje usługi testowe. Wymyśl żądaną stawkę, jaką chcesz otrzymać za bycie obiektem testu.

9. Dostarczaj artykuły spożywcze za pomocą Instacart

Instacart naprawdę zmienił sposób, w jaki pomaga innym, oferując klientom sposób zamawiania artykułów spożywczych z dostawą do domu. Jest to bezpieczny i wygodny sposób, w jaki wielu wybiera zakupy spożywcze, aby zaoszczędzić czas na konieczności samodzielnego chodzenia do sklepu.

Jako kupujący Instacart możesz realizować te zamówienia dla osób ze swojej społeczności. Wystarczy założyć konto i rozpocząć przyjmowanie zamówień po zatwierdzeniu profilu.

Kupuj pozycje z zamówienia, a następnie dostarcz je klientowi. Możesz ustalić stawkę podstawową za pomocą Instacart plus wszelkie wskazówki, które klienci zdecydują się ci dać. Pomagaj innym w zaspokajaniu ich potrzeb związanych z zakupami spożywczymi i zarabiaj.

Powiązany: Recenzja kupującego Instacart

10. Uruchom usługę sprzątania

W ciągu dnia nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu, aby zrobić wszystkie rzeczy i posprzątać dom. Tutaj możesz wejść i uratować sytuację. Zarabiaj, aby pomagać innym, oferując usługi sprzątania. Możesz zaakceptować płatność za godzinę lub za powierzchnię sprzątanej lokalizacji.

Firma świadcząca usługi sprzątania nie musi ograniczać się wyłącznie do sprzątania domów – możesz również sprzątać powierzchnie biurowe, placówki medyczne i inne firmy.

11. Oferuj usługi pralnicze

Niezależnie od tego, czy chodzi o rodzica pozostającego w domu, który szuka dodatkowej pary rąk, czy też o osobę starszą potrzebującą dodatkowego wsparcia, wiele osób ma okoliczności łagodzące, które można złagodzić. W ten sposób możesz zarabiać, pomagając innym ludziom, oferując swoje usługi pralnicze.

Raz w tygodniu odwiedzaj dom zapracowanych rodziców, aby pomóc dzieciom w praniu. Zaoszczędzi to rodzicom dużo czasu i energii, gdy będą zajęci odprowadzaniem dzieci do szkoły, chodzeniem na zajęcia i upewnianiem się, że stawiają jedzenie na stole. Dla rodzin z dziećmi dbanie o pranie jest prawie jak kolejna praca na pełen etat.

Możesz także połączyć się z lokalnymi społecznościami seniorów, aby świadczyć usługi pralnicze dla starszych mieszkańców, którzy po prostu nie mają już energii na samodzielne pranie. Pierz, prasuj i składaj ich ubrania tak, jak wolą. W ten sposób możesz również pomóc im ponownie przeżyć wspomnienia dni, w których robili dobre uczynki dla ludzi, których kochali.

Powiązany: Jak zarabiać na byciu korespondencyjnym

🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe pomagają w automatyzacji przetwarzania faktur

12. Rozpocznij domową opiekę dzienną

Opieka nad dziećmi jest priorytetem dla wielu rodzin do znalezienia. Pomiędzy godzinami pracy a załatwianiem spraw rodzice potrzebują niezawodnej opieki wysokiej jakości dla swoich dzieci, gdy nie mogą być obecne. Rozważ założenie własnej legalnej opieki dziennej w domu, aby zarabiać na pomaganiu innym.

Opieka nad dziećmi to praca, która ma wiele nagród i korzyści. Możesz pobierać żądaną stawkę za zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom innych osób podczas ich nieobecności. Pomyśl, w jaki sposób możesz poprawić jakość opieki, aby więcej rodziców chciało skorzystać z twoich usług dla swoich dzieci.

Powiązany: Jak zostać opiekunką do dzieci

13. Zostań surogatką

Jednym z najbardziej bezinteresownych sposobów zarabiania na pomaganiu innym jest bycie surogatką dla potrzebujących rodziców. W czasie, gdy wiele par pragnie mieć własne dziecko, ale nie może, możesz być nadzieją, za którą tęsknią.

Jako surogatka z wynagrodzeniem możesz zarobić dziesiątki tysięcy dolarów, aby donosić ciążę do końca ciąży, a następnie urodzić dziecko. Surogaci mogą potencjalnie zarabiać w pełnym wymiarze godzin z jedną ciążą. Chociaż ciąża nie jest łatwa, jest to tymczasowe poświęcenie dla zmieniającej życie nagrody dla ciebie i dla zamierzonych rodziców.

14. Zostań Doulą

Absolutnie najbardziej wrażliwym okresem w życiu kobiety jest poród. Jest zdenerwowana, odsłonięta i zdana na łaskę postępów dziecka w jej ciele i wyjściu z kanału rodnego. Potrzebuje pomocy, wsparcia i wiedzy. Zarabiaj, aby pomóc matkom takim jak ona i zostać doulą.

Pomóż kobietom rodzącym podczas tego zmieniającego życie wydarzenia. Masuj ich plecy, pomóż wywierać nacisk na biodra, zachęcaj je do jedzenia dla wzmocnienia między skurczami i po prostu bądź tam, aby je wspierać.

Praca douli to znacznie więcej niż tylko obserwowanie, jak dziecko przychodzi na świat. Jest to również drugi zestaw rąk prowadzących kobietę przez przejście do stania się matką, gdy rodzi swoje nowo narodzone dziecko. Twoje usługi będą bezcenne dla kobiet pragnących dodatkowego poziomu opieki i pomocy.

Powiązany: Najlepsze programy z krótkim certyfikatem

Zarabiaj, aby pomagać innym online i offline, aby uczynić świat lepszym

Tylko dzięki działaniom wszystkich razem ten świat może stać się lepszym miejscem. Kiedy ludzie łączą się, aby pomagać sobie nawzajem, tylko wtedy ludzie mogą naprawdę się rozwijać. Bądź częścią rozwiązania i pomóż innym, jeśli możesz.

Nie chodzi tylko o otrzymywanie wynagrodzenia w zamian za pomoc — jest coś w dokonywaniu zmian dla kogoś innego, co może być jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Wypełnianie ankiet w celu ulepszania produktów przyszłości, świadczenie usług coachingu życiowego, a nawet robienie zakupów spożywczych dla kogoś innego to tylko niektóre ze sposobów na wzbogacenie życia ludzi wokół ciebie. Każda praca online i offline jest obietnicą służenia innym, co ma wpływ na dalszy rozwój świata.

Powiązany: Jak szybko zarobić 50 000 $