13 sposobów zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach [At Home, Online & More]

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 sposobów zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach [At Home, Online & More]

Kto nie lubi mieć dodatkowej gotówki w kieszeni?

Łatwość zarobienia dodatkowej gotówki w Internecie jest właśnie powodem, dla którego płatne ankiety online zyskują obecnie ogromną popularność. Spokojnie możesz wziąć ankiety za pieniądzeniezależnie od Twojej lokalizacji i umiejętności, i zdobywaj ekscytujące nagrody.

Jeśli zastanawiasz się, jak zarabiać odpowiadając na pytania, trafiłeś na właściwą stronę. Chociaż wypełnianie ankiet jest prostym przedsięwzięciem, istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy poprzez wypełnianie płatnych ankiet.

Wymieniłem, w jaki sposób możesz zarabiać pieniądze, wypełniając ankiety i tworząc pasywny dochód dla siebie dzisiaj. Czytaj dalej, aby wybrać odpowiednią opcję dla siebie.

Sposoby zarabiania pieniędzy na płatnych ankietach

Niech zgadnę, słyszałeś od znajomego złą opinię o witrynach z ankietami i obawiasz się, czy sam je wypróbujesz. Wysłuchaj mnie; Powiem ci, jak upewnić się, że to samo nie przydarzy się tobie.

Powodem, dla którego większość ludzi nie zarabia pieniędzy podczas wypełniania płatnych ankiet, są złe wybory.

Wierz lub nie, ale w Internecie krążą obecnie miliony ankiet. Oprócz szybkich płatnych ankiet i dobrze płatnych ankiet, możesz znaleźć witryny, które umożliwiają wypełnianie ankiet online, w domu, a nawet osobiście.

Sztuką zarabiania dobrych pieniędzy za pomocą tych witryn jest wybranie witryny z ankietami, która jest wiarygodna i oferuje tryb wypełniania ankiet, który odpowiada Twoim potrzebom, na przykład łatwość płatności lub elastyczność realizacji.

Poniżej wymieniłem najlepsze strony z płatnymi ankietami które są warte twojego czasu. Oprócz tego skategoryzowałem je dla Ciebie, abyś mógł wybrać ten, który spełnia Twoje potrzeby.

Wypełnianie płatnych ankiet online w podróży

Wypełnianie płatnych ankiet online to jeden z najłatwiejszych sposobów zarabiania pieniędzy na stronach z nagrodami. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań, czekając na autobus lub stojąc w kolejce w sklepie spożywczym.

Jednak aby wypełniać płatne ankiety online w dowolnym momencie, musisz wybrać dedykowane aplikacje do ankiet mobilnych, do których masz dostęp z dowolnego miejsca.

Oto moje ulubione aplikacje ankietowe, które możesz od razu pobrać i używać.

1. Skrzynka odbiorczaDolary

Każdy, kto kiedykolwiek myślał o płatnych ankietach jako o możliwości zarobku, wie o InboxDollars. Jest to jedna z pionierskich witryn w gatunku nagród online i oferuje legalne zadania w zamian za szybkie pieniądze.

Najlepsze jest to, że otrzymasz 5 USD, gdy tylko pobierzesz aplikację i zostaniesz członkiem.

Oznacza to, że jeśli pobierzesz aplikację w drodze do pracy i zaczniesz wykonywać zadania online, zarobisz już trochę gotówki na pokrycie kosztów dojazdów do miejsca docelowego.

Co więcej, InboxDollars ma mnóstwo możliwości zarabiania poza płatnymi ankietami. Możesz grać w gryoglądaj filmy i wypełniaj krótkie ankiety, aby zdobywać punkty i wymieniać je na gotówkę lub karty podarunkowe.

2. Punkty życia

LifePoints to kolejna legalna platforma ankiet stworzona przez znaną firmę Lightspeed na początku 2000 roku. Ma na pokładzie ponad 5 milionów członków, którzy klikają w swoje telefony, aby uzyskać pieniądze.

Możesz łatwo pobrać aplikację na smartfona z systemem Android lub iOS i od razu zacząć wypełniać ankiety online. Współpracują z firmami zajmującymi się badaniem rynku i pozwalają przekazywać opinie, aby wpływać na rozwój produktów i kampanie reklamowe.

Aplikacja przekaże punkty na Twoje konto online, gdy tylko wypełnisz pierwszą ankietę. Gdy uzbierasz wystarczającą liczbę punktów, możesz wymienić je na gotówkę lub karty podarunkowe.

🔥 Zalecana:  19 legalnych prac związanych z wprowadzaniem danych z domu w 2023 r

To świetnie opcja ankiety dla mam a także możesz otrzymać zwrot gotówki za rutynowe zakupy.

3. Swagbucks

Swagbucks to popularna strona, jeśli chodzi o wypełnianie płatnych ankiet i nagradzanie zadań w podróży. Swagbucks to idealna platforma do maksymalizacji zarobków dzięki wykorzystaniu niewielkich porcji czasu, które otrzymujesz w ciągu dnia.

Widzisz, Swagbucks oferuje krótkie ankiety, których wypełnienie nie zajmuje więcej niż 10-15 minut. Ponadto nie wykluczają cię z ankiet, gdy jesteś w połowie, więc nie marnujesz czasu.

Podobnie platforma ma łatwe zadania, takie jak surfowanie po Internecie, oglądanie filmów i ocenianie produktów. Możesz pobrać ich aplikację za darmo i wykonywać wszystkie te zadania, kiedy tylko chcesz.

Swagbucks ma niski minimalny próg wypłaty, więc możesz wypłacić swoje zarobki w gotówce lub za pomocą kart podarunkowych w ciągu pierwszego tygodnia od rejestracji.

Przeczytaj naszą recenzję Swagbucks tutaj, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces na platformie.

4. Toluna

Toluna to jedna z największych platform ankietowych w Internecie. Dobrą wiadomością jest to, że ma aplikację przyjazną dla urządzeń mobilnych, która ostrzega o dostępnych ankietach, dzięki czemu możesz je pobrać online, kiedy tylko chcesz.

Rejestracja w Toluna jest bezpłatna, chociaż będziesz musiał podać kilka szczegółów i uzupełnić swój profil, aby mogli zaproponować Ci powiązane ankiety.

Poza tym ma jedne z najbardziej ekscytujących opcji ankiet, więc nigdy się nie będziesz nudzić. Możesz odpowiedzieć na pytania dotyczące Twoich nawyków telewizyjnych lub preferencji żywieniowych. Platforma oferuje również grupy fokusowe online i opcje testowania produktów, aby jeszcze bardziej zwiększyć Twoje zarobki.

Możesz od razu pobrać ich bezpłatną aplikację i zacząć.

5. Badania szyszek

Pinecone Research to jedna z najlepiej płatnych witryn z ankietami. Ma płatne ankiety, które są warte 3 USD lub więcej, w zależności od długości i gatunku.

Co najważniejsze, ma dostępną aplikację ankietową, której możesz używać do zarabiania pieniędzy online niezależnie od lokalizacji. Po prostu pobierz aplikację za darmo, a będziesz mieć dostęp do mnóstwa możliwości zarabiania na dłoni.

Poza tym platforma często organizuje prezenty i loterie dla wszystkich swoich członków. W tych programach możesz łatwo zarobić około 500-4500 $, jeśli masz szczęście.

Wypełnianie płatnych ankiet w domu

Ci z Was, którym nie podoba się pomysł wypełniania płatnych ankiet w drodze, mogą wykorzystać swój czas na wypełnianie płatnych ankiet w domu.

Poniżej wymieniłem popularne witryny z ankietami, które nie mają aplikacji mobilnych, ale są idealne dla matek i ojców, którzy pozostają w domu, a nawet nastolatków, aby produktywnie spędzić czas.

Jeśli codziennie spędzasz około godziny na wypełnianiu płatnych ankiet w tych witrynach, możesz z łatwością zarobić do 50 USD miesięcznie.

6. NagrodaBuntownik

PrizeRebel to jedna z moich ulubionych stron z płatnymi ankietami. Proces rejestracji jest bezpłatny i nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Po dołączeniu możesz uzyskać dostęp do długiej listy płatnych ankiet do wypełnienia na stronie.

Zazwyczaj wypełnienie ankiety zajmuje około 5-10 minut, chyba że wybierzesz dłuższą. Im dłuższe ankiety, tym wyższe stawki płac.

Większość ankiet płaci około 0,5-1 $ na stronie, więc możesz otrzymać dodatkowe drobne w kieszeni natychmiast po korzystaniu z witryny przez godzinę lub dwie.

Podobnie, ta witryna z ankietami zwiększa stawki opłat za ankiety, gdy zostaniesz zwykłym użytkownikiem. Oznacza to, że im więcej czasu poświęcisz, tym wyższe nagrody otrzymasz.

🔥 Zalecana:  Czy czas reakcji 2 ms jest odpowiedni do gier [A Recommended 144Hz Monitor]

7. Placówka opinii

Opinion Outpost to kolejna platforma, na której możesz zarabiać na ankietach pozostając w domu. Platforma nie ma aplikacji mobilnej, ale ma przyjazną dla użytkownika stronę, która jest łatwa w nawigacji, nawet dla początkujących.

Co więcej, strona wypłaca ci 1 $ premii za samo zarejestrowanie się na stronie. Następnie możesz brać udział w ankietach o wartości 1-5 USD i gromadzić punkty na swoim koncie.

Podobnie możesz również uczestniczyć w testach produktów. Uczestnictwo w testach produktów oznacza, że ​​witryna będzie wysyłać bezpłatne produkty do Twojego domu w celu przetestowania i udostępnienia recenzji.

Ponadto możesz polecić witrynę swoim znajomym i zarobić 1 USD za każdą osobę, która zarejestruje się za pośrednictwem Twojego linku. Po osiągnięciu minimalnego progu wypłaty 10 USD możesz wypłacić pieniądze w gotówce lub za pomocą kart podarunkowych.

8. Markowe ankiety

Branded Surveys to strona internetowa, na której możesz wypełniać legalne płatne ankiety siedząc w domu. Każda ankieta trwa około 10-20 minut, abyś mógł produktywnie spędzić czas jako mama lub tata pozostający w domu.

Witryna płaci ci natychmiast po rejestracji i oferuje 300 punktów za każdą wypełnioną ankietę.

Co więcej, możesz brać udział w ich krótkich ankietach o wartości 100 punktów podczas wykonywania codziennych obowiązków, aby zmaksymalizować swoje zarobki na platformie. Markowe ankiety podnoszą Twój poziom z Brązowego na Srebrny, a później na Złoty, gdy zaczniesz gromadzić dużo kredytów.

Im wyższy poziom, tym większy dostęp do możliwości zarabiania. Możesz później wykupić swoje nagrody za pośrednictwem PayPal lub w formie kart podarunkowych.

Płatne ankiety do wypełnienia osobiście

Ankiety osobiste to jedne z najlepiej opłacanych ankiet na rynku. Dlaczego? Ponieważ musisz przeprowadzić wiarygodne badania, zanim odpowiesz na postawione ci pytania.

Tworząc ankiety osobiste i grupy fokusowe, witryny z płatnymi ankietami mogą dostarczać wysokiej jakości dane swoim partnerom zajmującym się badaniem rynku. Z kolei zgarniają niezłe pieniądze, którymi dzielą się ze swoimi ankietami.

Jeśli masz czas na przejrzenie legalnych procesów badawczych i podanie prawdziwych informacji w witrynach z ankietami osobistymi, możesz uzyskać dochodowe możliwości zarobkowe z następujących witryn.

10. Miłośnik ankiet

Survey Junkie to bez dwóch zdań jedna z najlepszych witryn z płatnymi ankietami. Oprócz wygodnych, krótkich ankiet, ta strona oferuje również legalne ankiety osobiste, za które płacisz około 150 $ za godzinę.

Jeśli jesteś zainteresowany, musisz wybrać szczegółowe badania i grupy fokusowe na stronie. Po wybraniu możesz testować produkty, przeprowadzać ankiety osobiście, odwiedzając lokalizacje w pobliżu i odpowiadać na pytania przez telefon.

Każde z tych zadań kosztuje około 50-150 USD, w zależności od trudności zadania, czasu spędzonego na jego wykonaniu i jakości danych.

Proces rejestracji jest całkowicie darmowy, a strona ma niski minimalny próg wypłaty. Niski próg wypłaty oznacza, że ​​możesz otrzymać pierwszą wypłatę za pośrednictwem PayPal lub karty podarunkowej w ciągu kilku dni od dołączenia do platformy.

11. Ipsos i-Say

Ipsos i-Say to legalna platforma do płatnych ankiet. Popiera to kilka znanych platform badań rynkowych; dlatego oferuje ankiety osobiste i grupy fokusowe, które płacą około 150 USD za godzinę.

Możesz albo wypełnić małe ankiety o wartości 5 USD na ich stronie, albo wybrać grupy badań fokusowych, w zależności od czasu, jaki masz pod ręką. Gdy zapiszesz się do grup fokusowych, przydzielą one zadania, w ramach których będziesz musiał odwiedzić sprzedawców detalicznych i lokalizacje w pobliżu, aby zebrać dane.

🔥 Zalecana:  Sztuczna inteligencja to inżynieria produktywności i wzrostu gospodarczego dla platform mediów społecznościowych

Ipsos i-Say ma minimalny próg wypłaty 500 punktów. Po osiągnięciu limitu możesz szybko wymienić te punkty za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych z Amazon lub iTunes.

12. Wywiady z użytkownikami

Wywiady z użytkownikami to dedykowana platforma do płatnych ankiet osobistych i grup fokusowych. W przeciwieństwie do innych witryn, które pozwalają przeprowadzać krótkie ankiety, ta platforma umożliwia uczestnictwo w szczegółowych programach badawczych.

Proces rejestracji jest bezpłatny i zajmuje tylko kilka minut. Będziesz musiał podać niezbędne informacje o sobie, w tym imię i nazwisko oraz miasto zamieszkania, aby strona mogła zaproponować odpowiednie studia.

Zazwyczaj te osobiste ankiety są warte 75 USD za każde trzydzieści minut spędzonych na pracy w terenie.

Możesz sprawdzić stawki płatności na ich stronie, zanim wybierzesz badanie dla siebie.

Badania obejmują różne tematy, w tym towary konsumpcyjne, sport, technologię, transport, urodę i zdrowie. W ten sposób możesz wybrać interesujący Cię temat i dobrze się bawić, jednocześnie zarabiając pieniądze.

Ta platforma jest obecnie dostępna tylko dla osób w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale wkrótce chcą rozszerzyć swój zasięg na cały świat.

13. Pozwany

Respondent to płatna platforma ankiet, która umożliwia wypełnianie ankiet osobiście, a także udział w grupach fokusowych.

Platforma działa na całym świecie i zapewnia użytkownikom na całym świecie możliwości badawcze o wartości 100-250 USD. Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć bezpłatne konto na ich stronie internetowej, aby rozpocząć.

Następnie możesz uzyskać dostęp do ich listy badań i wybrać te, które Ci się podobają. Jeśli nadajesz się do tego zadania, strona wyśle ​​Ci zaproszenie. Następnie możesz wybrać dogodny dla siebie czas i odwiedzić lokalizację, aby przeprowadzić badania i zebrać dane.

Zatrzymasz kwotę oferowaną przez firmę, podczas gdy strona pobiera 5% Twoich zarobków jako prowizję.

Ostatnie słowa

Na tym kończy się moja lista sposobów zarabiania na płatnych ankietach. Wypełnianie płatnych ankiet to nie tylko bezsensowne wpatrywanie się w ekran komputera lub telefonu komórkowego.

Możesz uczestniczyć w prawdziwych badaniach i zbieraniu danych, które wpływają na zachowanie konsumentów i ogólnie na społeczeństwo. Opcje płatności i możliwość zarobienia przyzwoitej gotówki w krótkim czasie sprawiają, że płatne ankiety to legalna praca, którą możesz podjąć w wolnym czasie lub wykonywać ją w niepełnym wymiarze godzin w domu.

Jeśli nadal nie możesz wybrać, czy chcesz wypełniać ankiety w drodze, w domu czy osobiście, możesz przejść do witryn takich jak Survey Junkie. Możesz korzystać z ich aplikacji lub strony internetowej w zależności od tego, czy jesteś w domu, czy na zewnątrz.

Pozwalają ci skorzystać ze wszystkich trzech opcji, dzięki czemu możesz zróżnicować swoje podejście do wypełniania ankiet w zależności od nastroju i dostępności.