13 prostych opcji zamiany kart podarunkowych Visa na gotówkę (już dziś!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 prostych opcji zamiany kart podarunkowych Visa na gotówkę (już dziś!)

Otrzymywanie kart podarunkowych to świetna sprawa, ale upewnienie się, że faktycznie możesz wykorzystać saldo, jest najlepszą częścią wszystkiego.

Dlatego wiedza o tym, jak zamienić karty podarunkowe Visa na gotówkę, może być świetnym sposobem na upewnienie się, że używasz tego, co jest na karcie.

W końcu daje ci to dodatkową elastyczność, jaką jest możliwość wydawania salda w dowolnym miejscu, nie tylko w miejscach, które akceptują karty Visa!

Być może otrzymałeś kartę w prezencie lub kupiłeś ją w ramach promocji.

To ostatnie jest dość powszechne, ponieważ często znajdziesz sklepy oferujące zniżki lub oferty bonusowe, jeśli kupisz od nich karty podarunkowe Visa.

To z kolei może zaoszczędzić sporo na rzeczywistej wartości zapisanej na karcie.

Mogłeś go nawet zdobyć, sam na to zasłużyłeś! Witryny takie jak Swagbucks oferują to od czasu do czasu, umożliwiając zarabianie kart podarunkowych Visa za darmo, oglądając filmy, grając w gry i przeszukując Internet.

Ale teraz, gdy masz już kartę, możesz mieć trudności z wymyśleniem, co z nią zrobić.

Lub po prostu wolisz mieć gotówkę od razu, aby móc z niej korzystać, jak chcesz.

Bez względu na powód, uzyskanie gotówki z karty podarunkowej nie jest wcale trudne.

Może to być również naprawdę dobra rzecz, jeśli chcesz użyć gotówki na coś, co nie wiąże się z zakupem rzeczywistego przedmiotu, na przykład na spłatę rachunku karty kredytowej w tym miesiącu!

Czy wiesz, że istnieje wiele sposobów na zdobycie DARMOWYCH kart podarunkowych Visa za pomocą telefonu?

Jeśli szukasz dodatkowej darmowej gotówki, oto nasze najlepsze typy najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy, które umożliwiają wypłatę zarobków jako karty podarunkowe Visa – lub nawet bezpośrednio na konto PayPal!

 • Swagbucks (zawiera A darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $) – świetny do zarabiania pieniędzy, grając w gry, oglądając filmy i nie tylko
 • Ibotta (zawiera A ogromny darmowy bonus powitalny w wysokości 20 $) – nasza ulubiona aplikacja cashback, aby odzyskać pieniądze za rzeczy, które i tak byś kupił, np.

  artykuły spożywcze

 • MojePunkty (zawiera A darmowy bonus powitalny w wysokości 5 $) – aplikacja z ogromnymi możliwościami zarabiania pieniędzy
 • AnkietaJunkie – nasz wybór najlepiej płatnej aplikacji do ankiet, w tym opcji zarabia 150 dolarów na godzinę z grupami fokusowymi

Jak zamienić karty podarunkowe Visa na gotówkę

Najprostszym sposobem wymiany karty podarunkowej Visa na gotówkę jest sprzedaż jej osobie prywatnej lub stronie internetowej specjalizującej się w kupowaniu kart podarunkowych.

Jednak nie zawsze otrzymasz pełną wartość karty, więc inne mniej bezpośrednie metody zazwyczaj skutkują uzyskaniem większej ilości pieniędzy.

Istnieje kilka różnych sposobów zamiany salda karty podarunkowej Visa na gotówkę.

W kilku przypadkach, takich jak te wymienione powyżej, pozwolą ci skończyć z rzeczywistą gotówką w ręku.

Z drugiej strony inne metody pozwalają traktować kartę tak, jakby była gotówką, w zależności od tego, jak jej używasz.

Istnieje jednak kilka sposobów, które obejmują przelew karty podarunkowej Visa na konto bankowe.

Stamtąd będziesz mógł wypłacić pieniądze jako gotówkę.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, aby otrzymać gotówkę z karty podarunkowej Visa, wynik jest taki sam.

Pozostaje więc pytanie, który z nich jest dla Ciebie łatwiejszy (i tańszy!)

1.

Użyj karty podarunkowej Visa, aby kupić karty podarunkowe innych sprzedawców

Jeśli jakiś sklep, w którym robisz zakupy, nie akceptuje Twojej karty podarunkowej Visa do zakupów, możesz użyć tej karty do zakupu karty podarunkowej w sklepie, w którym chcesz coś kupić.

A jeśli zajrzysz do Internetu, możesz czasem znaleźć je na sprzedaż nawet z 20% rabatem – co oznacza, że ​​otrzymujesz 20% salda karty podarunkowej Visa za darmo.

Może to obejmować sklepy takie jak Amazon, Walmart, a nawet Starbucks, jeśli planujesz zamienić swoje karty podarunkowe Visa na gotówkę, aby uzyskać uderzenie kofeiny.

Alternatywnie możesz zdobyć karty podarunkowe do wszystkich tych sklepów i dziesiątek innych, po prostu rejestrując się w aplikacji takiej jak Swagbucks.

To w zasadzie jak zarabianie darmowych kaw od zwlekania na telefonie!

Swagbucks

Darmowy bonus za rejestrację: $10

Świetna aplikacja do zarabiania dodatkowych pieniędzy, w tym z zwrot gotówki z zakupów online, oglądania filmów, grania w gry i więcej.

I dane wypłacono ponad 550 milionów dolarów przez Amazon, Paypal i inne karty podarunkowe, jest to w 100% legalne.

2.

Dodaj go do swojego portfela PayPal

Innym sposobem wymiany kart podarunkowych Visa na gotówkę jest PayPal.

Oznacza to, że PayPal umożliwia dodawanie kart przedpłaconych, w tym kart podarunkowych Visa, do portfela PayPal.

Oznacza to, że możesz traktować saldo jak gotówkę, używając go do kupowania rzeczy od dowolnego sprzedawcy, który akceptuje PayPal – który jest obecnie większością głównych.

W ten sposób masz również możliwość przelania pieniędzy z karty upominkowej na konto bankowe powiązane z Twoim kontem PayPal lub wysłania pieniędzy z karty upominkowej do innych użytkowników PayPal.

Po prostu zwracaj uwagę na opłaty, jeśli to zrobisz, ponieważ czasami, gdy przelewasz saldo karty podarunkowej Visa na konto bankowe przy użyciu tej metody, możesz zostać obciążony do 3% kwoty, którą przesyłasz.

(Warto zauważyć, że znacznie łatwiejszym sposobem zarabiania pieniędzy na koncie PayPal jest zarejestrowanie się w bezpłatnej aplikacji do zwrotu gotówki, takiej jak Ibotta.

Możesz wypłacić swoje zarobki – w tym bonus w wysokości 20 $, który otrzymasz za samą rejestrację – na karcie podarunkowej PayPal, co w zasadzie jest jak otrzymywanie gotówki.)

Ibotta

Darmowy bonus za rejestrację: $20

Ibotta jest całkowicie darmowa aplikacja to ci daje zwrot gotówki za to, co już kupujesz – artykuły spożywcze, lekarstwa, ubrania i inne.

A właściwie użytkownicy średnio 150 dolarów rocznie – nie licząc twój darmowy bonus powitalny w wysokości 20 $ – z ponad 682 mln dolarów został wypłacony, więc wiesz, że Ibotta jest zdecydowanie legalna.

Jak mogę otrzymać pieniądze z karty podarunkowej za pośrednictwem systemu PayPal?

Aby otrzymać pieniądze z karty podarunkowej Visa na konto PayPal, wykonaj następujące czynności:

 1. Zaloguj sie na Twoje konto PayPal.
 2. Wybierz opcję „Portfel”. na górze strony
 3. Po lewej stronie powinna być opcja „Połącz kartę lub bank”.

  Znajdziesz to pod wszystkimi istniejącymi kartami lub bankami, które połączyłeś.

  Kliknij to i kontynuuj zgodnie z monitami.

 4. Kiedy dojdziesz do punktu, w którym PayPal poprosi Cię o podanie odpowiednich informacji, dodaj dane swojej karty podarunkowej Visa.

  Następnie kliknij „Połącz kartę”.

Istnieje prawdopodobieństwo, że przy próbie wykonania tego zadania pojawi się błąd.

Jeśli tak się stanie, być może będziesz musiał najpierw zarejestrować kartę u wydawcy, aby adres został powiązany z kartą podarunkową Visa.

Następnie PayPal nie powinien mieć problemu z akceptacją.

3.

Dodaj go do swojego konta Venmo

Podobnie jak w systemie PayPal, możesz zamienić kartę podarunkową Visa na gotówkę za pośrednictwem Venmo, umieszczając saldo karty podarunkowej na koncie Venmo.

I jest to właściwie lepsza opcja niż PayPal, jeśli planujesz przelać pieniądze na własne konto jako zimną, twardą gotówkę.

Dzieje się tak, ponieważ Venmo nie pobiera żadnych opłat za przelew pieniędzy z konta Venmo na konto bankowe, chyba że wybierzesz opcję Przelew natychmiastowy.

W przeciwnym razie pieniądze powinny dotrzeć na Twoje konto w ciągu jednego do trzech dni roboczych.

Aby to zrobić, przejdź do aplikacji Venmo i znajdź opcję, która pozwala dodawać karty podarunkowe.

Istnieje prawdopodobieństwo, że otrzymasz tutaj komunikat ostrzegawczy dotyczący zapobiegania oszustwom, więc spróbuj ponownie lub zadzwoń do obsługi klienta Venmo na ich infolinię, aby sprawdzić, czy mogą rozwiązać problem.

4.

Płać rachunki kartą podarunkową Visa

Używanie karty podarunkowej do opłacenia rachunku jest dokładnie takie samo, jak zamiana karty podarunkowej Visa na gotówkę – chociaż tak naprawdę nigdy nie zobaczysz pieniędzy.

Pamiętaj tylko, że ponieważ karta podarunkowa Visa jest traktowana tak samo jak karta kredytowa, poniesiesz również wszelkie opłaty za kartę kredytową, więc upewnij się, że wykonałeś matematykę, aby potwierdzić, że jest tego warta.

Jak zlikwidować kartę podarunkową Visa płacąc rachunki?

Możesz użyć karty podarunkowej Visa do opłacenia rachunków u dowolnego dostawcy usług rozliczeniowych, który akceptuje karty kredytowe Visa do opłacania rachunków.

Dzieje się tak dlatego, że karty podarunkowe Visa są traktowane dokładnie tak samo, jeśli chodzi o dokonywanie tej płatności.

Nie każda firma pozwoli ci uzyskać gotówkę z karty podarunkowej Visa przy użyciu tej strategii, ale prawie na pewno będziesz mógł używać swojej karty w ten sposób do takich rzeczy, jak doładowanie telefonu, zakup artykułów spożywczych i paliwa lub odnowienie abonament w miejscowym studiu jogi.

5.

Przejdź do kiosku wymiany kart podarunkowych, aby wymienić ją na gotówkę z karty podarunkowej Visa

Jednym z bardzo łatwych sposobów wymiany kart podarunkowych Visa na gotówkę jest znalezienie kiosku wymiany kart podarunkowych.

Zwykle są żółte i często można je znaleźć w centrach handlowych i supermarketach.

Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić informacje o swojej karcie podarunkowej do kiosku, które będą zawierać takie rzeczy, jak zestaw cyfr z przodu karty.

Następnie otrzymasz szereg ofert, z których możesz zdecydować, którą chcesz.

Po dokonaniu wyboru otrzymasz kupon, który możesz zabrać do kasy w celu odebrania pieniędzy – co czyni go jednym ze sposobów, dzięki którym faktycznie otrzymasz gotówkę z karty podarunkowej Visa do ręki.

Powiązany: Wymiana kart podarunkowych Coinstar: sposób na szybką gotówkę?

6.

Sprzedaj swoją kartę podarunkową Visa za pośrednictwem aplikacji

Inną opcją jest sprzedaż karty podarunkowej Visa w różnych aplikacjach, które kupią ją od Ciebie w celu odsprzedaży.

Chociaż może to być szybki sposób na konwersję kart podarunkowych Visa na gotówkę, opłaty są naprawdę wysokie, więc prawdopodobnie powinna to być ostatnia opcja, jeśli inne nie są możliwe z jakiegoś powodu.

Na przykład, Wznosić ma aplikację, która robi to zarówno na iOS, jak i na Androida, chociaż pobierze za to 15% prowizji.

Auć.

Podobny jest Prepaid2Gotówka, inna witryna z aplikacją na iOS i Androida, która umożliwia wymianę kart podarunkowych Visa na gotówkę.

Ten działa nieco inaczej, ponieważ:

 • Najpierw podajesz im markę karty podarunkowej (w tym przypadku: Visa)
 • Następnie wysyłają Ci ofertę za pośrednictwem aplikacji na kartę
 • Nie masz obowiązku zaakceptowania tej oferty, ale gdy już to zrobisz, w ciągu maksymalnie pięciu dni roboczych środki zostaną wpłacone na Twoje konto

Oznacza to, że opłaty, które pobierają, są uwzględnione w ofercie, więc nie jest to całkowicie przejrzyste.

Twierdzą jednak, że oferta będzie wynosić do 92% salda karty, co oznacza, że ​​opłaty wynoszą co najmniej 8%.

7.

Zamień swoją kartę podarunkową Visa na gotówkę, sprzedając ją na stronie internetowej

Istnieje wiele stron internetowych, które płacą gotówką za kartę podarunkową Visa.

Oprócz tych wymienionych powyżej, które mają do tego aplikacje, są też inne, takie jak Gift Card Granny.

Jeśli Twoja karta podarunkowa jest cyfrowa, proces może być natychmiastowy.

Ale nawet jeśli masz fizyczną kartę, niektóre z tych witryn pokryją opłatę pocztową za wysłanie im karty, więc nie stracisz żadnych pieniędzy na tym froncie.

Podobnie jak w przypadku aplikacji, witryny pobierają opłatę opartą na procentach salda karty, więc upewnij się, że wiesz, ile to kosztuje, zanim zgodzisz się na sprzedaż.

Dobrym pomysłem może być również przeprowadzenie wyszukiwania w witrynie, z której zamierzasz skorzystać, aby uzyskać najbardziej aktualne recenzje dotyczące tego, czy inne osoby miały z nimi dobre doświadczenia.

Nie chcesz męczyć się z nauką wymiany kart podarunkowych Visa na gotówkę w wybranej witrynie, a potem przekonać się, że to wszystko na nic.

8.

Sprzedawaj swoją kartę podarunkową Visa innym osobom

Inną opcją, którą możesz rozważyć, jest sprzedaż karty podarunkowej Visa innym osobom.

Chociaż może to być jeden z najszybszych sposobów uzyskania dostępu do tego salda, pamiętaj tylko, że prawdopodobnie będziesz musiał zaakceptować mniej pieniędzy niż saldo na karcie, aby druga osoba kupiła ją od Ciebie.

Oznacza to, że większość ludzi zapłaci tylko część salda, gdy kupi kartę podarunkową od kogoś innego.

Dzieje się tak, ponieważ wiedzą, że wygodnie jest odciążyć kartę w ten sposób, a także istnieje niewielki element ryzyka z ich strony.

Witryny takie jak eBay czy Craigslist doskonale sprawdzą się w tego typu aranżacjach.

Upewnij się, że pamiętasz o kosztach wysyłki, jeśli sprzedajesz kartę fizyczną – i, jak zawsze w tego rodzaju witrynach, miej oko na wszelkie oszustwa.

Jeśli coś brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest.

9.

Użyj go, aby kupić przekaz pieniężny

Sklepy takie jak Walmart, a także niektóre sklepy spożywcze umożliwiają kupowanie przekazów pieniężnych za pomocą karty podarunkowej Visa.

To powiedziawszy, dostępność tego może się różnić, więc sprawdź, czy jest to opcja w Twojej okolicy.

Ale kiedy już to zrobisz, przekaz pieniężny może zostać zdeponowany na Twoim koncie bankowym i wykorzystany jako zwykła gotówka.

Należy jednak pamiętać, że niektóre banki mają zwyczaj zamykania kont, jeśli zdeponowanych jest zbyt wiele przekazów pieniężnych.

W związku z tym, jeśli zdecydujesz się to zrobić, być może połącz to z innymi opcjami z tej listy.

10.

Rozdawaj je jako prezenty

Jednym ze sposobów zamiany kart podarunkowych Visa na gotówkę jest używanie ich jak gotówki.

Wspomnieliśmy o takich rzeczach, jak używanie ich do płacenia rachunków, ale możesz też dać je w prezencie.

Może to być świetna alternatywa dla dawania komuś, powiedzmy, pieniędzy na karcie lub bonu podarunkowego do konkretnego sklepu.

11.

Zamień swoje karty podarunkowe Visa na gotówkę, kupując i odsprzedając przedmioty

Może to wymagać kilku dodatkowych kroków, ale może to być jedyna inna opcja na tej liście, która pozwala zarabiać na zamianie kart podarunkowych Visa na gotówkę (oprócz kupowania kart podarunkowych sprzedawców).

Jak wspomniano, większość sklepów traktuje karty podarunkowe Visa jak karty kredytowe.

Oznacza to, że generalnie możesz ich używać do kupowania przedmiotów w prawie każdym sklepie, więc miej oko na rzeczy, które są albo mocno przecenione, albo na które jest duży popyt.

W obu przypadkach istnieje duża szansa, że ​​będziesz w stanie odsprzedać przedmiot po cenie wyższej niż zapłacona.

To z kolei pozwoli Ci – ostatecznie – otrzymać gotówkę z karty podarunkowej Visa.

12.

Sprzedawaj swoje karty upominkowe Visa za gotówkę za pomocą GiftCardBin

Kosz na karty podarunkowe to sprzedawca, który płaci ludziom za niechciane karty podarunkowe.

Mają ponad 600 lokalizacji partnerskich w Stanach Zjednoczonych, więc prawdopodobnie znajdziesz jedną w pobliżu, w miejscach takich jak sklepy realizujące czeki i lombardy.

Jeśli wejdziesz na ich stronę internetową, możesz wpisać swoje miasto, województwo lub kod pocztowy, aby znaleźć lokalizację partnera, która jest najbliżej Ciebie.

Nie oczekuj, że otrzymasz pełną wartość swojej karty podarunkowej Visa, biorąc pod uwagę, że ich wypłaty wynoszą zazwyczaj do około 70% salda.

To powiedziawszy, jeśli potrzebujesz prawdziwych pieniędzy, jest to dobry sposób na zamianę karty podarunkowej Visa na gotówkę w kasie.

13.

Idź do lombardu, aby sprzedać swoją kartę podarunkową Visa

Lombardy to zawsze opcja na szybką gotówkę, a wykorzystywanie ich do sprzedaży karty podarunkowej Visa za pieniądze nie jest wyjątkiem.

I chociaż wspomniałem o lombardach w ostatnim kroku, nawet te sklepy, które nie są lokalizacjami partnerskimi ze sprzedawcami detalicznymi, takimi jak GiftCardBin, prawdopodobnie będą zainteresowane kupnem od Ciebie niechcianej karty podarunkowej.

Oczywiście nie należy oczekiwać, że zbliży się do pełnego salda, a naprawdę dobrym wynikiem jest uzyskanie nawet połowy wartości karty.

Jeśli jednak naprawdę, naprawdę potrzebujesz pieniędzy natychmiast, zawsze jest to jeden ze sposobów zamiany karty podarunkowej Visa na gotówkę.

Czy można zamienić kartę podarunkową Visa na gotówkę w kasie?

Tak, możesz zamienić kartę podarunkową Visa na gotówkę w kasie, chociaż możliwości tego są zwykle ograniczone do tych, które obejmują wymianę karty osobiście, na przykład sprzedaż komuś lub zamiana kuponu kiosku z kartą podarunkową w pieniądze.

Jednak dodanie pieniędzy do konta PayPal lub konta bankowego jest zbliżone do gotówki w kasie, jak tylko możesz.

Po prostu dodaj dodatkowy krok, aby go wypłacić, i gotowe.

Czy możesz umieścić kartę podarunkową Visa na swoim koncie bankowym?

Tak, możesz wpłacić kartę podarunkową na swoje konto bankowe, ale nie bezpośrednio.

Karty upominkowe Visa są traktowane jak karty kredytowe Visa, więc saldo nie podlega przeniesieniu.

Zamiast tego będziesz potrzebować pośredniej drogi, na przykład użycia karty do zakupu karty podarunkowej PayPal i dodania tego salda do swojego konta bankowego.

Jak pokazano powyżej, istnieje kilka okrężnych sposobów przeniesienia karty podarunkowej na konto bankowe.

Na przykład istnieje kilka opcji przesyłania pieniędzy z karty podarunkowej na konto bankowe za pośrednictwem systemu PayPal.

Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać kroki opisane powyżej, aby uzyskać saldo na swoje konto PayPal, a stamtąd przelać te pieniądze na swoje konto bankowe.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie konkretne opcje są dostępne, aby przenieść saldo karty podarunkowej na konto bankowe.

Mogą one działać lepiej, jeśli wolisz, aby pieniądze trafiły na Twoje konto, zamiast wymieniać kartę podarunkową Visa na gotówkę w kasie.

Jak przelać kartę podarunkową Visa na konto bankowe?

Możesz przelać pieniądze z karty podarunkowej Visa na swoje konto bankowe pośrednio, wypróbowując niektóre z poniższych opcji, które omówiliśmy bardziej szczegółowo powyżej:

 1. Dodaj kartę do swojego konta PayPal lub Venmo i przelej saldo karty podarunkowej na swoje konto bankowe.
 2. Zdobądź pieniądze na bon wystawiony przez Kiosk Wymiany Kart Podarunkowych a następnie zdeponuj je na swoim koncie.
 3. Wybierz aplikację lub stronę internetową, aby sprzedać swoją kartę podarunkową do tego płaci ci poprzez bezpośredni depozyt, pozwalając ci następnie wykorzystać cenę sprzedaży jako sposób na przeniesienie karty podarunkowej Visa na twoje konto bankowe.
 4. Użyj karty, aby kupić przekaz pieniężnya wartość tego zostanie umieszczona na Twoim koncie.

Czy możesz wypłacić gotówkę z przedpłaconej wizy?

Tak, możesz wypłacić gotówkę z przedpłaconej karty Visa, przy czym karta jest traktowana tak samo, jak każda karta debetowa Visa.

Oznacza to, że możesz używać przedpłaconej karty Visa do robienia zakupów online lub osobiście, opłacania rachunków i wypłacania gotówki.

Pamiętaj tylko, że przedpłacona karta Visa różni się od karty podarunkowej Visa, przy czym ta druga jest bardziej ograniczona pod względem sposobu korzystania z niej.

Chociaż karta podarunkowa Visa może być używana w taki sam sposób, jak przedpłacona karta Visa, jeśli chodzi o robienie zakupów, zwykle nie jest możliwe użycie karty podarunkowej Visa do wypłaty z bankomatu lub zwrotu gotówki w sklepie.

Czy można przelać pieniądze z karty podarunkowej na kartę debetową?

Chociaż nie możesz bezpośrednio przelać pieniędzy z karty podarunkowej na kartę debetową, istnieją na to pośrednie sposoby.

Na przykład, jeśli dodasz kartę podarunkową Visa do portfela PayPal, a następnie przelejesz te pieniądze na własne konto, będziesz mieć dostęp do tych pieniędzy za pośrednictwem karty debetowej.

Podobnie, sprzedając kartę za pośrednictwem aplikacji lub strony internetowej, firma, która ją od Ciebie kupuje, przeleje zarobione pieniądze na Twoje konto bankowe lub może wysłać Ci czek.

Tak czy inaczej, będziesz mógł skutecznie przelać pieniądze z karty podarunkowej na swoje konto bankowe, gdzie będą gotowe do wykorzystania przez Twoją kartę debetową.

Oznacza to, że chociaż nie jest tak, że możesz przelać pieniądze z karty podarunkowej na kartę debetową, obejścia są bardzo proste do wykonania.

Jak otrzymać gotówkę z karty podarunkowej Vanilla Visa?

Chociaż nie możesz otrzymać gotówki bezpośrednio z karty podarunkowej Vanilla Visa, możesz sprzedać kartę podarunkową online lub osobiście albo zlecić przelew pieniędzy na konto PayPal.

Następnie otrzymasz pieniądze w zamian za kartę podarunkową.

Oznacza to, że podobnie jak w przypadku innych kart opisanych w tym artykule, nie możesz przesyłać ani wypłacać pieniędzy z karty podarunkowej Vanilla Visa.

Istnieje jednak kilka obejść.

W rzeczywistości proces uzyskiwania gotówki z karty podarunkowej Vanilla Visa jest taki sam, jak konwersja dowolnej karty podarunkowej Visa na gotówkę, co pozwala na wykorzystanie salda dokładnie w taki sam sposób, jak gotówka.

Sprawdź niektóre opcje wcześniej w tym artykule, aby zobaczyć, która z nich będzie dla Ciebie najlepsza.

Czy kartą podarunkową Visa można płacić w bankomacie?

Nie, kart podarunkowych Visa zasadniczo nie można używać w bankomacie, ponieważ nie mają kodu PIN.

Oznacza to, że bankomaty umożliwiają wypłatę gotówki tylko wtedy, gdy masz kod PIN ze względów bezpieczeństwa.

Oznacza to, że żadna karta, która tego nie zawiera, nie będzie mogła zakończyć transakcji.

Istnieją oczywiście inne sposoby na uzyskanie gotówki z karty podarunkowej Visa, jak prawdopodobnie widziałeś ze wszystkich innych opcji w tym artykule.

To powiedziawszy, większość z nich wymaga kilku dodatkowych kroków, aby dostać się do tego punktu.

Chociaż wszystkie są dość proste, niestety żadna z nich nie jest tak prosta, jak po prostu wypłata salda w gotówce z bankomatu.

Nie uważaj tego jednak za zbyt dużą przeszkodę, ponieważ te dodatkowe kroki potrzebne do uzyskania dostępu do gotówki naprawdę nie są takie trudne.

Czy można przenieść kartę podarunkową Visa do Cash App?

Nie, nie możesz przenieść karty podarunkowej Visa do aplikacji Cash App, ponieważ ta aplikacja nie pozwala na użycie kart podarunkowych jako opcji płatności.

Zamiast tego musisz znaleźć sposób na konwersję karty podarunkowej Visa na gotówkę, a następnie dodać ją jako saldo do aplikacji Cash App.

Szczególnie polecam zapoznanie się z niektórymi opcjami opisanymi w tym artykule, dotyczącymi dodawania pieniędzy z karty podarunkowej Visa do konta PayPal.

Wynika to z faktu, że stamtąd bardzo łatwo jest dodać tę kwotę do konta Cash App.

Ostatnie przemyślenia na temat wymiany kart podarunkowych Visa na gotówkę

Karty podarunkowe Visa są dość elastyczne pod względem sposobu ich wykorzystania.

Biorąc pod uwagę, że są akceptowane wszędzie tam, gdzie akceptowane są również karty kredytowe Visa, masz już ogromny wachlarz opcji, gdzie wydać saldo na karcie podarunkowej.

Ale to prawda, że ​​czasami lepiej mieć zimną, twardą gotówkę.

Na przykład łatwiej jest śledzić jako część ogólnej płynnej wartości netto i nie jesteś ograniczony, jeśli planujesz użyć pieniędzy w miejscu, w którym karta kredytowa Visa nie zadziała.

W takich przypadkach jedna z opcji z tej listy z pewnością ci pomoże.

Po prostu miej oko na opłaty, aby upewnić się, że nie ma bardziej przystępnej opcji na to, co zamierzasz zrobić z pieniędzmi.

Ale kiedy już zdecydujesz, jak postępować, za pomocą zaledwie kilku kliknięć te pieniądze będą twoje!

Table of Contents

🔥 Zalecana:  Przewodnik po MLOps w produkcji — w stronę sztucznej inteligencji