13 najlepszych zimowych zajęć pobocznych, które zwiększą Twoje dochody

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 najlepszych zimowych zajęć pobocznych, które zwiększą Twoje dochody

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Zima to jedna z tych pór roku, kiedy ludzie zamykają się w swoich domach, próbując przetrwać pogodę. Jest to również kosztowna pora roku ze wszystkimi uroczystościami, które odbywają się oprócz częstszego uruchamiania pieca.

Niestety, rachunki nie przestają przychodzić, co oznacza, że ​​​​prawdopodobnie będziesz musiał znaleźć jakieś zimowe zajęcia, aby przejść przez ten sezon i przetrwać bez dodawania długów do swojego życia.

Zima nie musi być ponura tylko dlatego, że jest zimno i/lub pada śnieg. To także czas zabawy i tworzenia nowych wspomnień. Jeśli szukasz najlepszych zimowych atrakcji, dzięki którym będziesz mieć więcej pieniędzy na wydatki lub opłacisz rachunki, to dobrze trafiłeś.

Zarób dodatkowe pieniądze w tym sezonie zimowym, aby zwiększyć swoje zyski. Zima nie będzie trwała wiecznie, więc rób teraz, co możesz, wykonując zimowe prace, aby sobie pomóc. Jeśli szukasz więcej możliwości pracy zimą, moja wyjątkowa lista pomysłów na pracę zimową da ci dokładnie to, czego potrzebujesz.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

13 zimowych przygód, które możesz zacząć już teraz

Teraz jest najlepszy czas na szukanie ofert pracy na zimę. Jeśli potrzebujesz inspiracji, skorzystaj z poniższych pomysłów.

1. Dzianinowe przytulne akcesoria zimowe

Jest coś przytulnego w siedzeniu przed kominkiem z filiżanką gorącej kawy i parą drutów. Zamiast robić na drutach skarpetki dla siebie w tym roku, zamień swoją pasję w zimową krzątaninę i sprzedawaj swoje ręcznie robione towary. Zarabiaj na robieniu na drutach lub szydełku rękawiczek, szalików, kapci, a nawet koców. Sprzedawaj je lokalnie lub wystawiaj na stronach takich jak Etsy, aby tej zimy zarobić dodatkowe pieniądze.

2. Oczyść podjazdy i chodniki

Ludzie zawsze muszą spędzać dodatkowy czas na usuwaniu śniegu z podjazdów, gdy śpieszą się do pracy lub muszą coś załatwić. Możesz pomóc im z tym bólem głowy, oferując swoje usługi w zakresie odśnieżania lub użycia odśnieżarki do oczyszczenia ich podjazdów. W zależności od tego, jak często pada śnieg, możesz zarobić przyzwoity tygodniowy dochód, wspierając swoich sąsiadów.

🔥 Zalecana:  15 najlepszych miejsc do sprzedaży czapek dla niemowląt za świetne pieniądze (2023)

Zmierz się z wieloma klientami ze swojej społeczności, aby oczyścić ich podjazdy. Zastanów się, ile czasu poświęcisz na odśnieżanie i jak pracochłonne może to być dla Ciebie. Pobierz rozsądną opłatę za poświęcony czas i wysiłek.

3. Zimuj wynajem wakacyjny

Zimowanie jest bardzo ważną częścią przetrwania sezonu zimowego. Może to być trudne dla ludzi, aby zrobić to na własną rękę. Oferuj usługi zimowania tym, którzy mają samochody kempingowe lub domy wakacyjne. Te części własności niekoniecznie są zajęte przez cały czas. Pomocne może być posiadanie kogoś, kto przyjedzie, aby je zimować dla właścicieli.

Zimowanie może obejmować zabezpieczanie rur, uszczelnianie pęknięć i zapewnianie prawidłowego działania systemów grzewczych. Zima może być ciężka dla samochodów kempingowych i domów; pobierz opłatę za swoją usługę, aby pomóc innym chronić ich kosztowności.

Powiązany: Jak zarobić na wakacje

4. Sprzedawaj wypieki

Jednym z najlepszych zimowych pomysłów na biznes, który może odnieść prawdziwy sukces, jest sprzedaż wypieków. Niewiele jest osób, które nie lubią mieć ciepłych wypieków w chłodny dzień. Otwórz sklep tylko dla swoich słodkich smakołyków.

Jako firma zajmująca się wypiekami możesz zdecydować się na posiadanie prawdziwego sklepu lub sprzedaż we własnym domu. Po prostu upewnij się, że masz odpowiednie wymagania licencyjne, niezależnie od wybranej trasy. Możesz również zapewnić wypieki na imprezy. Zostań również firmą cateringową, aby naprawdę zmienić swoje dochody w okresie zimowym.

5. Zawieś lampki choinkowe na zewnątrz

Nie zapomnij dodać wiszących lampek bożonarodzeniowych na zewnątrz do swojej zimowej listy zgiełku. Te świąteczne lampki mogą być trudne dla niektórych sąsiadów do samodzielnego zawieszenia. Jeśli chcesz rozpowszechnić świąteczny nastrój zimą, zaproponuj powieszenie lampek innym osobom i zarabiaj na tym.

Jeszcze lepsze jest to, że możesz otrzymać zapłatę za powrót i zgaszenie dla nich świateł. Zimą możesz podwoić pieniądze, wieszając i usuwając lampki choinkowe. Zaoferuj pakiety, aby pomóc nowym klientom wybrać, jak chcą udekorować swoje domy na święta.

Powiązany: Najlepsze pomysły na usługi biznesowe

6. Zostań Instruktorem Snowboardu lub Narciarstwa

Snowboard i jazda na nartach to popularne zajęcia, które wielu lubi uprawiać zimą. Jeśli jesteś kimś, kto wie, jak wykonać jedną z tych czynności (lub obie), rozważ zostanie instruktorem. Możesz pomóc małym dzieciom, które zaczynają po raz pierwszy. Z drugiej strony możesz też zostać instruktorem dla dorosłych, którzy również potrzebują pomocy.

Znajdź oferty pracy w ośrodkach wypoczynkowych w Twojej okolicy, w których turyści chętnie przebywają i korzystają z Twoich usług. Możesz także otworzyć własny sklep i uczyć miejscowych. Naliczaj stawkę dzienną i zarabiaj, aby uczyć innych opanowania śniegu. Możesz także oferować pakiety z tygodniowymi i miesięcznymi stawkami dla tych, którzy chcą uczyć się regularnie.

7. Sprzedawaj kartki świąteczne na Etsy

Sprzedaż kart świątecznych może zimą przynieść ogromne pieniądze. Wiele par i rodzin lubi wysyłać specjalne świąteczne kartki z rodzinnymi zdjęciami. Możesz także specjalizować się w tworzeniu spersonalizowanych kart, których ludzie mogą używać do wysyłania prezentów, które kupują dla innych.

🔥 Zalecana:  Jak gry wideo wykorzystują sztuczną inteligencję

Załóż własny sklep Etsy, aby szybko sprzedawać swoje karty. Etsy to najlepszy internetowy rynek sprzedaży ręcznie robionych przedmiotów. Możesz sprzedawać wydruki do pobrania, które klienci sami drukują, lub możesz sprzedawać gotowe karty.

Powiązany: Najlepsze rzeczy do sprzedania na Etsy

8. Zostań pracownikiem lodowiska

Lodowiska to atrakcja zimowa. Wiele osób podróżuje nawet do innych stanów, aby zobaczyć jedne z największych i najlepszych lodowisk. Możesz być pracownikiem lodowiska na dowolnym lodowisku w okolicy. Jako pomocnik na łyżwach możesz pomóc innym w nauce jazdy na łyżwach, wypożyczaniu łyżew i dbaniu o bezpieczeństwo lodowiska.

Wszyscy przychodzą na lodowisko, żeby się dobrze bawić i tworzyć wspomnienia. Możesz być częścią ich wspomnień, pomagając im w zabawie na łyżwach.

9. Zostań fotografem zimowym

Fotografia może być lukratywnym zajęciem dla każdego, kto ma oko na wspaniałe tła i chętne obiekty. Chwyć za aparat i oferuj pakiety dla rodzin, zwierząt domowych, nieruchomości, a nawet wesel. Wiosna to nie jedyna pora roku, w której pojawia się zapotrzebowanie na fotografię. W rzeczywistości wszelkiego rodzaju profesjonalne obrazy są praktycznymi prezentami świątecznymi lub dekoracją domu.

Odśwież swoje umiejętności fotograficzne i zacznij budować portfolio, które zrobi wrażenie na docelowych klientach. Wprowadź śnieg, świąteczne dekoracje i światła do swojego zimowego zgiełku i zacznij zarabiać na robieniu zdjęć.

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania pieniędzy zimą

Nie musisz mieszkać w miejscu, w którym pada śnieg, aby cieszyć się zimową pracą. Te dodatkowe pomysły mogą się udać w domu, w przytulnej kawiarni lub na rejsie na Bahamy.

10. Zostań korektorem

Korekta to jeden z najlepszych pomysłów na przytulną zimową pracę, którą możesz wykonać w zaciszu własnego domu zimą. Wyobraź sobie, że siedzisz pod ciepłym kocem z ulubionym ciepłym napojem w ręku i zarabiasz na życie czytając. Twoim zadaniem jako korektora jest czytanie treści dla klientów, takich jak czasopisma, artykuły, posty na blogach, e-maile, książki itp. Upewnij się, że praca Twoich klientów jest bezbłędna.

Korektorzy otrzymują wynagrodzenie za sprawdzanie treści, aby upewnić się, że nie ma błędów gramatycznych lub ortograficznych. Otóż ​​to! Ustaw własne stawki i stwórz własny harmonogram. Jeśli nie wiesz, od czego zacząć w branży korekty, sprawdź bezpłatnie Caitlyn Pyle Korekta w dowolnym miejscu seminarium internetowe, aby dowiedzieć się, co jest potrzebne, aby rozpocząć odnoszącą sukcesy firmę zajmującą się korektą.

Powiązany: Korekta recenzji w dowolnym miejscu

11. Załóż bloga o zimie

Blogerzy mogą godnie żyć, regularnie publikując posty na blogu. Możesz założyć własny blog i dyskutować na tematy związane z zimą. Jeśli jest jakiś konkretny temat, o którym chcesz porozmawiać, napisz o tym. W przeciwnym razie możesz tworzyć treści o fajnych miejscach do odwiedzenia zimą, niezapomnianych zajęciach na śniegu i innych przewodnikach związanych z zimą.

🔥 Zalecana:  Konkurenci Semrush i alternatywy, które powinieneś rozważyć

Blogerzy zarabiają na reklamach w swoich postach. Gdy ktoś czyta post, bloger otrzymuje wynagrodzenie za wyświetlenia reklam i wszelkie kliknięcia reklam, które mają miejsce. Istnieje również sposób na zarabianie poprzez linki partnerskie. Gdy czytelnik kliknie link partnerski i dokona zakupu, blogerzy pobierają prowizję.

12. Zostań niezależnym pisarzem

Jeśli zastanawiasz się, jak zarabiać zimą, nie zapomnij rozważyć zostania niezależnym pisarzem. Jako niezależny pisarz możesz zarabiać na pisaniu treści dla innych osób. Mogą to być posty na blogach, artykuły, treści e-maili itp. Jeśli masz specjalny temat, o którym lubisz pisać, zaoferuj go jako pisarzowi.

W miesiącach zimowych może się okazać, że Twoi klienci będą woleli pisać na tematy związane z zimą. Zostań niezależnym pisarzem, który kontroluje własne dochody i harmonogram.

Powiązany: Jak zostać niezależnym dziennikarzem

13. Zostań dostawcą

Większość ludzi staje się trochę nieustraszona, jeśli chodzi o jazdę w oblodzonych warunkach. Jeśli czujesz się pewnie w oponach swojego pojazdu i swoich umiejętnościach poruszania się po zaśnieżonych drogach, rozważ zostanie dostawcą. Jest wiele osób, które wolałyby zapłacić kierowcy za dostarczenie zamówień z restauracji lub artykułów spożywczych na wyciągnięcie ręki, niż wyruszyć na własną rękę. Możesz sprawić, że będzie to Twoja zimowa krzątanina i zarabiać podstawowe wynagrodzenie plus napiwki za usługi dostawy.

Instakart zatrudnia kierowców na terenie całego kraju za przyzwoite wynagrodzenie za dostawę. Możesz wybrać koncerty w swojej okolicy i wybrać, które zakupy będą warte twojego czasu. Aplikacja pozwala nawet grupować zamówienia, dzięki czemu możesz jeździć mniej i zarabiać więcej.

Powiązany: Jak zarabiać na prowadzeniu samochodów w całym kraju

Zimowe zgiełki mogą zmienić Twoje dochody

Istnieje wiele pomysłów na pracę zimową, które mogą odmienić Twoje życie. Zdobywaj nowe doświadczenia i zarabiaj pieniądze w najtrudniejszej porze roku. Od zimowych nieruchomości dla innych po sprzedaż wypieków, a nawet zostanie blogerem, na pewno znajdziesz najlepsze zimowe atrakcje pasujące do Twojego stylu życia.

Wypróbuj jedną lub więcej opcji wymienionych na tej specjalnie wyselekcjonowanej liście. Twoje umiejętności mogą zostać wykorzystane, aby zmienić swoje życie i życie innych, których spotkasz w tym szczególnym sezonie.

Powiązany: Side Hustles dla mężczyzn