13 łatwych zadań Upwork dla początkujących (przewodnik Ultimate 2023!)

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 13 łatwych zadań Upwork dla początkujących (przewodnik Ultimate 2023!)

Na początku tego roku założyłem konto Upwork, aby zarabiać więcej jako freelancing po porzuceniu pracy biurowej.

Szybko do końca roku, a Upwork przyczyniło się do moich dochodów w tym roku w wysokości ponad 9 000 USD:

To prawda, to tylko od dwóch klientów i trwająca umowa, ale pokazuje, że możesz zacząć korzystać z Upwork jako początkujący i zacząć zarabiać.

Teraz miałem szczęście z Upwork dzięki kontaktom, które nawiązałem za pośrednictwem tego świata online.

Jednak mam innych przyjaciół, którzy zwrócili się w tym roku do Upwork, aby zacząć zarabiać w Internecie, i oni również powoli, ale pewnie odnoszą sukces.

Tak więc, jeśli obecnie zmagasz się z zastanawianiem się, jak zarabiać na praca nadrzędna, nie rozpaczaj! Dzisiaj przedstawiam 9 łatwych ofert pracy w Upwork, których możesz użyć, aby rozpocząć swoją niezależną podróż.

Wejdźmy w to!

Szukasz więcej sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie? Wymeldować się:

 • Swagbucks: Świetny sposób na zdobycie darmowych kart podarunkowych i gotówki w wolnym czasie!
 • Ipsos iSay: Kolejny wiodący sposób podzielenia się swoją opinią na temat gotówki i kart podarunkowych!

Najlepsze oferty pracy w Upwork dla początkujących

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Upwork i masz świeże konto, oto kilka kategorii zawodów, które możesz rozważyć, aby zacząć zarabiać.

W tym momencie zarabiam przez Upwork od ponad roku.

Ale wiem, że zarabianie pieniędzy w Internecie jako początkujący może być trudne.

Dlatego przedstawiam kilka łatwych ofert pracy w Upwork, których możesz użyć, aby zdobyć pierwszych klientów i zbudować karierę freelancingu.

1.

Gruntowna praca

W porządku, jest to dość szeroka kategoria, ale naprawdę obejmuje rodzaje łatwych zadań Upwork, które są dostępne.

Chodzi o to, że niektórzy klienci na stronach internetowych, takich jak MTurk i Upwork, są chętni płacić ludziom za zadania, na które po prostu nie mają czasu ani cierpliwości.

Często są to płatne, pracochłonne prace, które… cóż… są do niczego.

Jednak w przypadku pracy w Upwork dla początkujących może to być to, czego szukasz.

Spójrz na przykładową ofertę pracy, którą dzisiaj znalazłem:

Ten występ polega na znalezieniu 60 małych i średnich blogerów finansowych i umieszczeniu ich w arkuszu kalkulacyjnym… całkiem proste.

Są na nim propozycje, więc jest konkurencyjna, ale jeśli byłeś szybki i rozbiłeś 10-15 $ (aby zmieścić się w budżecie), możesz dostać tę pracę.

Upwork to niestety czasami wyścig w dół w ten sposób, ale to część rosnących bólów.

Kolejna łatwiejsza praca Upwork, która jest bardziej płatna, wymaga jedynie publikowania wcześniej opublikowanych artykułów do biuletynu:

Tego rodzaju proste zadania to już koniec Upwork, więc poszukaj trochę i nie bój się agresywnie licytować, aby zdobyć referencje.

2.

Praca oparta na lokalizacji

Upwork to konkurencyjny rynek.

Jednakże, prostym sposobem na zmniejszenie puli konkurencji jest dodanie wyszukiwania opartego na lokalizacji do swojego arsenału.

Na przykład ten klient wydał ponad 300 000 USD na opracowanie nowej aplikacji do pieszych wycieczek po kilku europejskich miastach.

I zgadnij co: możesz otrzymać zapłatę za przetestowanie aplikacji, jeśli mieszkasz w jednym z miast i dostajesz zapłatę za spacerowanie przez jakiś czas:

Ten facet zatrudnia również 50 freelancerów.

Tak długo, jak możesz chodzić i mieszkać w jednym z kilkudziesięciu miast, w których znajduje się aplikacja, jesteś złoty.

Tego rodzaju oferty pracy Upwork pojawiają się cały czas.

Czasami ludzie potrzebują fotografa, kogoś do przeprowadzenia wywiadu lub konkretnego zdjęcia czegoś w mieście.

Jeśli tam mieszkasz, właśnie zdobyłeś najłatwiejszą pracę w Upwork!

3.

Koncerty transkrypcyjne

Transkrypcja online polega na zapisaniu dialogu w plikach audio.

Zadania związane z transkrypcją online są na ogół mniej płatne, chyba że włożysz dużo praktyki i faktycznie użyjesz sprzętu takiego jak pedał transkrypcji i oprogramowanie, aby zwiększyć dokładność i WPM.

Jednak jeśli chodzi o zadania Upwork dla początkujących, transkrypcja jest dość często zalecaną drogą do wypróbowania.

W końcu, jeśli potrafisz pisać na klawiaturze, możesz technicznie ukończyć transkrypcję (i to z dużą dokładnością, jeśli faktycznie poświęcisz czas, pod warunkiem, że nagranie audio nie jest straszne).

Upwork jest również pełen transkrypcji, z których wiele reklamuje się jako przyjazne dla początkujących.

Na przykład znalazłem dwa zadania transkrypcji Upwork, które możesz zobaczyć na powyższym zrzucie ekranu.

Jeden jest otwarty dla całkowicie początkujących i ma całkowitą stałą cenę projektu w wysokości 4000 USD, co jest dość lukratywne.

Ponownie, nie zawsze będzie to najlepiej płatna praca, ale jest to kolejna praca, którą ludzie często chcą zlecić na zewnątrz.

I możesz znaleźć kilka dobrze płatnych, dłuższych projektów.

4.

Praca w języku ojczystym

Podobnie jak w przypadku pracy opartej na lokalizacji, znalezienie pracy w swoim ojczystym języku (jeśli mówisz coś innego niż angielski) może pomóc zawęzić konkurencję podczas poszukiwania pierwszej pracy w Upwork.

Angielski jest najpopularniejszym językiem na Upwork.

Jednakże, możesz wyszukiwać określone języki na pasku wyszukiwania znaleźć pracę dla innych języków, którymi się posługujesz.

Może to skłonić cię do wykonywania prac tłumaczeniowych lub po prostu zwykłych prac typu Upwork, tylko w innym języku.

Niezależnie od przypadku, jest to kolejny sposób na zarabianie na Upwork jako początkujący, więc wykorzystaj swoją przewagę konkurencyjną!

5.

Nagrania głosowe

Pamiętam, że kiedy byłem początkującym użytkownikiem Upwork, natknąłem się na pracę, w której ludzie płacili za czytanie 100 różnych słów w języku angielskim.

Licytacja spadła ze względu na to, jak łatwa była ta praca, ale pokazuje, jakiego rodzaju pracę można znaleźć w Upwork.

Ten jest na YouTube… całkiem fajny!

Grupy badawcze, autorzy audiobooków i przypadkowe firmy czasami potrzebują do czegoś klipów głosowych.

W takich sytuacjach często zwracają się do Upwork, aby znaleźć tanich pracowników.

Zaufaj mi, nie musisz być profesjonalnym aktorem głosowym za to: w Upwork można znaleźć wiele zadań związanych z nagrywaniem dźwięku, które są przyjazne dla początkujących.

6.

Pisanie treści

Wielu profesjonalistów SEO lubi zakładać niszowe blogi, a następnie zlecać pisanie większości artykułów na zewnątrz, ponieważ sami nie są wykwalifikowanymi pisarzami.

Często oznacza to, że publikują koncerty pisania artykułów na stronach takich jak Upwork, aby spróbować znaleźć pisarzy.

Jeśli jest jedna rzecz, którą mogę ci powiedzieć jako pełnoetatowy niezależny pisarz, to prawdopodobnie chcesz polegać na Upwork w zakresie swoich długoterminowych aspiracji pisarskich.

Idealnie, takie rzeczy jak założenie własnego bloga lub pisanie na Medium mogą pomóc w stworzeniu portfolio i bezpośrednich redaktorów, aby uzyskać lepiej płatne koncerty.

Jeśli jednak chcesz zacząć zarabiać na Upwork jako początkujący, pisanie tanich treści jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Porada profesjonalisty: po prostu upewnij się, że aplikujesz na oferty pracy, które są faktycznie wykonalne i szybkie, abyś mógł uzyskać recenzje w swoim profilu.

Niektórzy klienci Upwork zatrudniają na stanowiska takie jak pisarz e-booków, a nawet pisanie o duchach do powieści.

Te projekty mogą zająć tygodnie lub miesiące, więc trzymaj się 500 – 2000 zadań typu artykuł słowny, aby uzyskać szybkie referencje.

Możesz także sprawdzić mój nowy eBook, Niezależne pisanie dla wolnościaby poznać dokładne kroki, które podjąłem, aby przejść od 0 USD do 100 000 USD+ w zapisie dochodu!

7.

Wprowadzanie danych

Moja główna praca w Upwork jest teraz w zasadzie formą wprowadzania danych i badań konkurencyjnych, i jest całkiem przyzwoicie płatna.

Co więcej, w gruncie rzeczy wprowadzanie danych jest naprawdę prostą linią pracy, która jest idealna, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Upwork.

Zawsze są zadania związane z wprowadzaniem danych.

Są trochę do bani, ale hej, to całkiem prosty sposób na wymianę czasu na pieniądze.

Ponadto może się okazać, że w niektórych niszach dostępnych jest wiele prac związanych z wprowadzaniem danych, co jest przydatne, jeśli chcesz dalej rozwijać się w tej niszy, gdy zdobędziesz kilka referencji.

Praca z wykorzystaniem programu Excel i innego oprogramowania do obsługi arkuszy kalkulacyjnych jest również powszechna, więc szukaj również tych łatwych ofert pracy w Upwork.

Ponownie, pamiętaj tylko, aby aplikować na oferty pracy, które faktycznie mają koniec w zasięgu wzroku, abyś mógł uzyskać pozytywną recenzję na swoim profilu znacznie szybciej.

8.

Praca przy testowaniu stron internetowych i aplikacji

Jeśli nadal szukasz pracy w Upwork dla początkujących, inną kategorią ofert pracy, którą możesz przejrzeć, są występy przy testowaniu stron internetowych i aplikacji.

Firmy cały czas płacą ludziom za testowanie stron internetowych i aplikacji, ponieważ chcą zapewnić użytkownikom dobre wrażenia po ich uruchomieniu.

Zasadniczo jest to rodzaj pracy związanej z zapewnianiem jakości, ale hej, jest to jedna z najłatwiejszych prac w Upwork.

Wiele z tych testów użytkowników wydaje się skomplikowanych, ale wiele z nich to po prostu proste zadania kontroli jakości, które nie wymagają dużych umiejętności ani wcześniejszego doświadczenia.

Najważniejszą rzeczą w testowaniu użytkowników jest przekazywanie szczerych opinii na temat elementów strony internetowej lub aplikacji, które lubisz, a których nie, aby pomóc programistom w stworzeniu lepszego doświadczenia.

Jeśli nie możesz znaleźć testów użytkowników w Upwork, możesz także wypróbować strony takie jak UserTesting, aby zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze!

9.

Wirtualny Asystent

Nie byłoby możliwe sporządzenie listy najlepszych ofert pracy w Upwork dla początkujących bez wspomnienia o pracy wirtualnego asystenta.

Wirtualni asystenci lub VA są odpowiedzialni za pomoc klientom w organizowaniu i zarządzaniu ich biznesem.

Przykłady typowych zadań, w których pomagają wirtualni asystenci, obejmują:

 • Rezerwacja organizacji podróży
 • Wprowadzanie danych
 • Wysyłanie e-maili do klientów lub potencjalnych potencjalnych klientów
 • Organizowanie spotkań
 • Planowanie spotkań
 • Publikowanie w mediach społecznościowych

Ale to, co sprawia, że ​​praca wirtualnego asystenta jest łatwa w Upwork, to fakt, że wiele ofert wymaga pomocy przy podstawowych zadaniach, takich jak wprowadzanie danych lub wysyłanie odpowiedzi e-mail.

Znalazłem nawet wiele ofert pracy dla VA na Upwork, które nie wymagają żadnego wcześniejszego doświadczenia zawodowego, więc jest to idealne rozwiązanie dla początkujących freelancerów!

Wynagrodzenie może również wynosić do 1000 USD tygodniowo lub więcej, w zależności od twoich godzin, więc jest to również łatwa praca w Upwork, która nadal może bardzo dobrze płacić.

Dodatkowe czytanie — najlepsze oferty pracy online, które codziennie płacą.

10.

Prace związane z korektą i redagowaniem

Podobnie jak pisanie na zlecenie, inną popularną kategorią najłatwiejszych prac w Upwork są korekty i redakcje.

Redaktorzy są odpowiedzialni za przygotowanie treści do publikacji, zanim zostanie ona opublikowana.

A korektorzy często pomagają redaktorom, sprawdzając treść pod kątem błędów gramatycznych, błędów ortograficznych i złego formatowania.

W Upwork są tysiące takich ofert pracy, z których wiele jest przeznaczona dla początkujących redaktorów i korektorów.

Ponadto wiele z tych koncertów dotyczy projektów długoterminowych.

A jeśli dobrze sobie poradzisz z publikacją, możesz dostać kilka powtórek, co zawsze jest miłe, gdy pracujesz jako freelancing.

11.

Edytor PowerPointa

Choć może Cię to zaskoczyć, kolejnym łatwym zadaniem w Upwork jest tworzenie i edytowanie prezentacji PowerPoint dla ludzi.

Wielu studentów i profesjonalistów musi robić prezentacje.

Ale rzeczywisty element projektu programu PowerPoint może być dla niektórych prawdziwą walką.

Jeśli więc nauczysz się tworzyć przyciągające wzrok prezentacje PowerPoint, w Upwork znajdziesz wiele ofert pracy dla początkujących, aby zarabiać pieniądze dzięki tej umiejętności.

Niektóre zadania wymagają tworzenia niestandardowych slajdów, co może wymagać więcej pracy.

A niektóre koncerty obejmują tworzenie całych pokazów slajdów, w tym treści, ponieważ niektórzy studenci są gotowi zapłacić ci za odrabianie lekcji.

Niezależnie od przypadku, istnieją setki tych ofert pracy, na które możesz aplikować, jeśli chcesz wykazać się kreatywnością!

12.

Praca dla korepetytorów

Jeśli jesteś ekspertem w określonej dziedzinie, jednym z najlepszych miejsc pracy w Upwork dla początkujących, jakich możesz szukać, są korepetycje.

Wielu studentów i osób jest gotowych zapłacić za ekspertów merytorycznych w Upwork, aby im pomogli.

I często można znaleźć korepetycje z przedmiotów takich jak:

 • Algebra
 • Nauka o danych
 • Języki
 • Marketing cyfrowy
 • Marketing
 • Programowanie
 • Pomoc w przygotowaniu do testu

Zaletą tego koncertu Upwork jest to, że często możesz zarabiać przez kilka miesięcy w ciągu semestru.

I zawsze możesz układać swoich klientów Upwork z innymi klientami korepetycji freelancerów!

Mój post na temat najlepszych ofert pracy jako korepetytor dla studentów i korepetytorów dla nastolatków zawiera również pomysły na zarabianie pieniędzy dzięki tego rodzaju pobocznemu zgiełkowi online.

13.

Praca w obsłudze klienta

Ostatnią kategorią najłatwiejszych prac w Upwork są prace związane z obsługą klienta.

W chwili pisania tego tekstu Upwork ma tysiące wolnych miejsc pracy dla agentów obsługi klienta.

Niektóre z nich to praca telefoniczna, ale jest też mnóstwo ofert pracy na czacie na żywo i obsłudze klienta przez e-mail.

Wspaniałe w tej kategorii jest to, że wiele ofert pracy ma wymagania godzinowe, co jest dobrą wiadomością, jeśli szukasz potencjalnej pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Niektóre posty wymagają wcześniejszego doświadczenia w obsłudze klienta lub znajomości różnych narzędzi CRM.

Jednak nadal istnieje wiele miejsc pracy przyjaznych dla początkujących.

Wynagrodzenie może często sięgać 15 USD za godzinę lub więcej, chociaż na rynkach zagranicznych jest też wiele mniej płatnych miejsc pracy dla całkowicie początkujących lub pracowników.

Krótka notatka na temat łatwych prac upworkowych

Częścią zarabiania na Upwork jest uzyskiwanie recenzji na swoim profilunetworking z ludźmi, a także napisanie solidnego opisu usług, które oferujesz i jakie są twoje umiejętności.

Niestety, czasami oznacza to, że musisz podjąć gorzej płatną pracę dla początkujących, aby zacząć działać.

Dotyczy to niezależnego pisania i prawie każdego innego rodzaju freelancingu.

Jednak gdy wykonasz kilka łatwych prac online w Upwork i zdobędziesz 5-gwiazdkowe recenzje, będziesz mógł stopniowo konkurować o lepiej płatne prace, więc nie poddawaj się!

Jak zdobyć pracę w Upwork bez doświadczenia – inne wskazówki

Moim zdaniem kategorie, o których właśnie wspomniałem, są najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań łatwych ofert pracy w Upwork.

Jeśli jednak nadal masz trudności ze znalezieniem pracy, myślę, że jest kilka innych wskazówek, o których możesz pamiętać.

1.

Zastosuj szybko

Upwork jest niewiarygodnie konkurencyjny i nie jest niczym niezwykłym, że oferty pracy otrzymują dziesiątki propozycji w ciągu kilku godzin lub jednego dnia, jeśli jest to solidny koncert z wysokim budżetem.

Jeśli chcesz znaleźć pracę, musisz regularnie szukać pracy i szybko aplikować.

Możesz także spróbować użyć rozszerzeń, takich jak Śledzenie kanałów pracy Upwork:

To rozszerzenie umożliwia skonfigurowanie określonych filtrów wyszukiwania, a następnie otrzymywanie powiadomień o opublikowaniu nowych ofert pracy spełniających kryteria wyszukiwania.

Możesz więc normalnie spędzać dzień, przeglądając sieć, a to rozszerzenie powiadomi Cię, gdy pojawi się nowa oferta pracy.

Jeśli nie spieszysz się, aby zacząć zarabiać na Upwork, polecam zainstalowanie tego rozszerzenia i od czasu do czasu aplikowanie na oferty pracy, które pojawiają się na Twojej drodze.

2.

Używaj słów kluczowych podczas wyszukiwania

Jeśli masz trudności ze znalezieniem pracy, pasek wyszukiwania pracy jest naprawdę twoim najlepszym przyjacielem.

Filtry wyszukiwania są świetne.

Jednak poszukiwanie określonych typów zadań, do których masz kwalifikacje, jest ostatecznie najszybszą drogą do znalezienia pracy.

Dodatkowo, jeśli szukasz łatwej pracy w Upwork, dodaj do swoich wyszukiwań wyrażenia takie jak „początkujący” lub „bez doświadczenia”:

Zaskakująca liczba koncertów reklamuje swój brak wymagań w nagłówku lub opisie, więc może to przynieść wiele obiecujących wyników, jeśli dopiero zaczynasz.

3.

Zaakceptuj niższe ceny na starcie

Częścią sukcesu jako początkujący w Upwork jest zdobycie kilku nisko płatnych koncertów, aby uzyskać 5-gwiazdkowe recenzje.

Tak więc, zaczynając, pamiętaj o tym.

To część nauki podstaw i zdobywania pasów jako wolny strzelec.

Jednak nie trzymaj się tej mentalności na zawsze.

Ostatecznie chcesz, aby Upwork zwiększył Twoje dochody i możliwości kariery, a nie uwięził Cię pod niskim pułapem dochodów.

Zyskaj jak najwięcej z tej platformy, ale zawsze pracuj nad pozyskaniem lepszych klientów i lepszych stawek, czy to na Upwork, czy na innej stronie internetowej.\

4.

Utwórz pełny profil Upwork

Kolejną bardzo ważną wskazówką dotyczącą szukania pracy dla początkujących w Upwork jest poświęcenie czasu na stworzenie profilu, który sprzedaje twoje usługi.

Teraz mój profil jest szczerze mówiąc taki sobie… Znowu znalazłem dużo pracy od moich kontaktów blogowych, więc nie zaczynałem od zera.

Jednak przynajmniej upewnij się, że dodałeś ładne zdjęcie profilowe, solidny opis oferowanych usług i tego, jaką wartość zapewniasz, swoje wykształcenie i języki, którymi się posługujesz.

Tworzysz maksymalnie dwa specjalistyczne profile, aby podkreślić swoje umiejętności, ale nie zawsze jest to konieczne.

Dodatkowo pamiętaj, aby oznaczyć swój profil kategoriami wykonywanej pracy i poziomem doświadczenia:

Jeśli jesteś początkującym, nie bój się tego powiedzieć!

Możesz także dodać inne rzeczy do swojego profilu, takie jak certyfikaty, portfolio, historię zatrudnienia i listę umiejętności.

Ponownie, jeśli masz trudności ze znalezieniem pracy, wzmocnienie tych sekcji w swoim profilu jest prawdopodobnie dobrym rozwiązaniem.

Na koniec wykonaj test gotowości Upwork.

Jest to test składający się z 10 pytań, który zapewnia, że ​​znasz najlepsze praktyki Upwork i sposoby zachowania bezpieczeństwa na platformie, a także kwalifikuje Cię do programu Upwork Rising Talent, który wyróżnia Twój profil na rynku.

Dodatkowe czytanie – najlepsze strony internetowe z mikrozadaniami do zarabiania pieniędzy.

5.

Uważaj na swoje wydatki

Upwork Connects to system tokenów Upwork, którego używasz do aplikowania na oferty pracy.

Zasadniczo, kiedy wysyłasz propozycje różnych prac w Upwork, musisz wydać Connects, aby to zrobić.

Konta Freelancer Basic otrzymują 10 darmowych Connects miesięcznie, a także otrzymujesz 40 darmowych Connectów przy pierwszym utworzeniu konta.

Dodatkowe połączenia kosztują 0,15 USD za sztukę, więc jeśli chcesz aplikować na mnóstwo ofert pracy, prawdopodobnie wydasz trochę pieniędzy.

Dlatego ważne jest, aby szukać pracy w Upwork dla początkujących, aby nie marnować darmowych Connects na bardzo konkurencyjne prace lub prace wymagające dużego doświadczenia.

Porada profesjonalisty: Jeśli ukończysz test gotowości do pracy, otrzymasz kolejne 40 połączeń za darmo!

Dodatkowe czytanie – Jak zarobić 300 USD dziennie – Ponad 10 metod.

Końcowe przemyślenia

Jako ktoś, kto pracuje i zatrudnia freelancerów w Upwork, myślę, że z każdym miesiącem coraz lepiej rozumiem tę platformę.

Pod koniec dnia, Upwork ma miliony klientów i jeszcze więcej freelancerów…większość z nich nie zarobi ani grosza.

Taka jest brutalna rzeczywistość tego ekosystemu podaży i popytu i nie zmienia się to również na innych niezależnych platformach.

Tak więc jedynym sposobem na walkę z szumem jest zdobycie świetnych referencji, szlifowanie swoich usług i rozpoczęcie pozyskiwania nowych klientów z ust do ust.

To jest naprawdę klucz, jeśli mnie pytasz: ustnie jest wszystkim.

Upwork to tak naprawdę tylko platforma płatnicza z pewnymi funkcjami bezpieczeństwa na koniec dnia… Prawdziwy moment „aha”, który będziesz mieć jako freelancer, nie będzie wynikał z otrzymywania coraz większej liczby propozycji Upwork, ale raczej z potencjalnych klientów, których korzystaj z pozytywnej poczty pantoflowej i nawiązanych kontaktów.

Więc nie bój się szukać łatwych ofert pracy w Upwork, ale nie kończ tam swoich poszukiwań!

Zarabianie pieniędzy w Internecie nigdy nie było bardziej wykonalne, a Upwork to tylko mały element tej układanki!

Mam nadzieję, że ten post z najlepszymi ofertami pracy w Upwork dla początkujących pomógł Ci zdecydować, od czego zacząć poszukiwania pracy!

Jeśli interesują Cię inne przydatne zasoby dla niezależnych strzelców, sugeruję sprawdzenie:

🔥 Zalecana:  19 najlepszych sposobów na szybkie zarobienie 10 dolarów (przewodnik 2023!)