12 umiejętności, które przynoszą wysokie dochody, dzięki którym będziesz zarabiać pieniądze w 2023 r

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 umiejętności, które przynoszą wysokie dochody, dzięki którym będziesz zarabiać pieniądze w 2023 r

Czy chcesz nauczyć się umiejętności o wysokich dochodach, aby zarabiać więcej pieniędzy? Tutaj znajdziesz 12 umiejętności o wysokich dochodach, aby natychmiast zacząć zarabiać więcej pieniędzy.

Wiele razy zadawałem sobie pytanie, dlaczego jedna osoba miałaby to zrobić zarób więcej pieniędzy niż ktoś inny. Poza takimi rzeczami jak negocjować i wkładając większy wysiłek, potrzebne są określone umiejętności. Te umiejętności zapewnią Ci wyższą pensję.

Jeśli chcesz się ich nauczyć wysokodochodowe umiejętności i zarabiać więcej pieniędzy, tym zajmiemy się dzisiaj.

Czym są umiejętności o wysokich dochodach?

Umiejętności o wysokich dochodach to na ogół umiejętność, która może przynieść ponad sześć cyfr rocznie lub zarobić od 10 000 do 20 000 USD miesięcznie. Umiejętności te są bardzo poszukiwane i dobrze będzie je znać przez resztę życia.

Jeśli szukasz dodatkowego dochodu, te umiejętności są dobrym punktem wyjścia.

Zdobywanie dobrze płatnych umiejętności to świetny sposób, aby upewnić się, że możesz pracować nad swoim wymarzonym życiem. Czy chcesz być wolna finansowo lub spędzać więcej czasu z rodziną, pomocne będzie rozwijanie umiejętności przynoszących wysokie dochody. Kiedy możesz zrobić coś, za co wiele osób jest gotowych zapłacić, najprawdopodobniej będziesz mieć mniejszą niepewność finansową.

Jak rozwijać umiejętności o wysokich dochodach?

Możliwości rozwoju jest mnóstwo wysokodochodowe umiejętności takich jak YouTube czy Skillshare.

NA Youtube, możesz godzinami oglądać darmowe treści od ludzi, którzy dają z siebie wszystko. Niezależnie od tego, czy jest to inżynieria oprogramowania, czy sprzedaż, YouTube ma wideo na ten temat. Uczą tego, co wiedzą. Obserwuj kilka osób, które lubisz i oglądaj ich treści.

Jednym z najlepszych źródeł do nauki nowych umiejętności jest Dzielenie się umiejętnościami. Skillshare to internetowa społeczność edukacyjna obejmująca ponad 18 000 zajęć na wiele różnych tematów. Od inżynierii oprogramowania po marketing cyfrowy, projektowanie stron internetowych i wiele więcej.

Osoby prowadzące te zajęcia są uważane za ekspertów w tej dziedzinie. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, masz już pewne doświadczenie, czy jesteś ekspertem, w Skillshare każdy znajdzie coś dla siebie.

Na przykład, gdy szukam marketingu cyfrowego, otrzymuję wszystkie te zajęcia:

Najlepsze kursy mają listę „premium”, co oznacza, że ​​za dostęp do nich regularnie płacisz 9 USD miesięcznie.

Jeśli jesteś nowy na ich platformie, dostajesz dwa tygodnie premium ZA DARMO kiedy ty

12 Umiejętności o wysokich dochodach, które przyniosą Ci pieniądze

Czy potrzebujesz teraz pieniędzy? Każda z tych wysokodochodowych umiejętności może być wykonywana jako wolny strzelec dla klientów. Weź swoje umiejętności o wysokich dochodach i zarób dodatkowe pieniądze. Możesz nawet rozważyć prace pod stołem zarobić gotówkę.

Wiele różnych wysokodochodowe umiejętności sprawi, że zarobisz więcej niż sześć cyfr rocznie. Zastanów się, jakiej umiejętności chciałbyś się nauczyć.

1. Inżynieria oprogramowania

Inżynieria oprogramowania jest doskonała dla ludzi, którzy kochają tworzyć rzeczy, szukać błędów i ciągle uczyć się nowych rzeczy.

Podczas gdy niektórzy pracodawcy mogą wymagać 4-letniego dyplomu, możesz pracować jako inżynier oprogramowania w wielu firmach bez niego. Pracodawcy tacy jak Apple i Google cię zaakceptują. Przejście przez kurs kodowania, którego ukończenie zajmuje około trzech miesięcy, może wystarczyć.

Inżynieria oprogramowania jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych umiejętności. Większość firm korzysta z oprogramowania, które należy napisać, naprawić i ulepszyć.

Kiedy pracujesz jako inżynier oprogramowania, możesz zarobić ponad 100 000 $ rocznie, jeśli zdobędziesz trochę doświadczenia. Jeśli wolisz freelancing, możesz pobierać około 150 USD za godzinę.

2. SEO

Zdobywanie wyższych pozycji w Google i innych wyszukiwarkach to gra, która stale się rozwija. Firmy są skłonne zapłacić duże pieniądze, aby uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Wyższa pozycja w rankingu oznacza, że ​​więcej osób kliknie Twoją witrynę, co oznacza większą sprzedaż.

🔥 Zalecana:  Przyspiesz EDA dzięki Intelligent Lux – Ku sztucznej inteligencji

SEO jest jednym z najlepszych wysokodochodowe umiejętności tam. Firmy są skłonne zapłacić co najmniej 1-2 tys. USD miesięcznie za zarządzanie wyglądem w wyszukiwarce. Obejmuje płatną optymalizację wyszukiwania i marketing treści SEO.

3. Sprzedaż

Jeśli chcesz dobrze zarabiać, sprzedaż jest popularną umiejętnością potrzebną wielu firmom i biznesom. Sprzedaż to kolejna umiejętność o wysokich dochodach, która nie wymaga określonego stopnia. Większość sprzedawców może zarobić od 50 000 do 200 000 USD rocznie.

Jako sprzedawca otrzymujesz wynagrodzenie za sprzedaż na podstawie prowizji. Niektóre osoby otrzymują wynagrodzenie na podstawie liczby zamkniętych klientów, a inne na podstawie liczby umówionych spotkań z potencjalnym klientem. Szczególnie wysokie zamknięcia biletów to jeden ze sposobów na relatywnie szybkie osiągnięcie wysokich dochodów.

Bądź na bieżąco z rozwojem branży, poznaj rynek i śledź najnowsze trendy. W ten sposób będziesz jednym z najlepszych wykonawców.

Dla handlowca moment zamknięcia klienta ma bezpośredni wpływ na zarobki firmy. Kiedy zarobisz firmie 100 000 $, otrzymasz prowizję za tę sprzedaż. W przypadku pracy w sprzedaży Twoja płatność będzie się różnić w zależności od Twoich wyników. Dlatego wynagrodzenie różni się w zależności od osoby. Jeśli jesteś sprzedawcą zajmującym się technologią lub usługami finansowymi, jesteś w branży odpowiedniej do zarabiania pieniędzy.

Jeśli jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy w przyszłości, sprzedaż jest umiejętnością, której najprawdopodobniej będziesz potrzebować.

4. Analityka biznesowa

Dzięki analityce biznesowej pomagasz firmom usprawniać procesy w każdym dziale. Wykonujesz konkretne analizy, które pomogą firmie działać wydajniej. Wydajniejsza praca często oszczędza pieniądze firmy, czyniąc analitykę biznesową umiejętnością przynoszącą wysokie dochody.

Możesz być analitykiem biznesowym pracującym w usługach finansowych, operacjach, technologii i wielu innych. Wymagana praca może stać się dość skomplikowana, dlatego dobrze jest to zrobić poznaj podstawy Skillshare zanim zaczniesz pracować.

5. Marketing cyfrowy

Marketing cyfrowy to umiejętność, która obejmuje wiele różnych umiejętności. Kiedy uczysz się marketingu cyfrowego, wspaniale jest uczyć się wszystkiego, co możesz, poprzez freelancing i różne koncerty.

Możesz zaoferować doradztwo w zakresie marketingu cyfrowego, pomóc klientom ulepszyć ich strategię w mediach społecznościowych, reklamę w mediach społecznościowych, optymalizację wyszukiwarek (SEO) lub skonfigurować płatną kampanię w mediach społecznościowych dla swoich klientów. Jest wiele różnych rzeczy, które możesz zrobić.

Kiedy nauczyłeś się podstaw, świetnie jest, jeśli możesz się specjalizować. Kilka obszarów marketingu cyfrowego to:

 • Marketing mediów społecznościowych
 • E-mail marketing polega na pisaniu e-maili i optymalizacji tekstu landing page
 • Marketing treści
 • Optymalizacja wyszukiwarki
 • Reklama na Facebooku

Specyficzne dla marketingu cyfrowego umiejętności zapewniające wysokie dochody można zdobyć, pracując dla agencji marketingu cyfrowego lub uczestnicząc w kursach marketingu cyfrowego oferowanych w Skillshare. To jeden z najlepszych i najszybszych sposobów nauki wysokodochodowe umiejętności.

6. Kopiowanie

Copywriting to umiejętność bardzo potrzebna w świecie marketingu cyfrowego i poza nim. Copywriterzy mogą zarobić setki tysięcy dolarów, jeśli robią to poprawnie.

Celem copywritera jest pisanie słów, które sprawią, że tysiące ludzi przeczytają każde słowo, które masz do powiedzenia. Copywriterzy często chcą, abyś wykonał określone działanie. Może to być wszystko, od kliknięcia linku, przez rejestrację produktu, po rejestrację na seminarium internetowe.

Copywriterzy zarabiają na firmach. Dlatego tak dobrze im płacą. Przeważnie copywriterzy otrzymują stałą opłatę plus prowizję opartą na sprzedaży. Na przykład otrzymają 5000 USD plus 5% od sprzedaży. Kiedy zarabiają 1 000 000 USD na sprzedaży, oznacza to 50 000 USD prowizji.

7. Projektowanie stron internetowych

Jeśli lubisz biznesy internetowe i nie interesuje Cię kodowanie, projektowanie stron internetowych może być umiejętnością dla Ciebie. Jako projektant stron internetowych projektujesz witryny i strony internetowe dla swoich klientów.

🔥 Zalecana:  Wykorzystanie sztucznej inteligencji do ulepszenia przeglądu literatury — w kierunku sztucznej inteligencji

Projektowanie stron internetowych to świetny sposób na zarobienie ponad 100 000 USD rocznie. Jeśli masz oko do projektowania wizualnego, to jest dla Ciebie!

8. Rozwój aplikacji

Jeśli lubisz biznes mobilny, tworzenie aplikacji może być dla Ciebie. Rynek aplikacji rośnie i prawdopodobnie będzie rósł jeszcze przez wiele lat. Każda duża firma lub usługa ma własną aplikację. Te aplikacje cały czas się zmieniają, ulepszają i aktualizują.

Jeśli interesujesz się tworzeniem aplikacji, jest to umiejętność przynosząca wysokie dochody, dzięki której możesz dobrze zarobić sześć cyfr.

Jedna uwaga na marginesie: trudno się go nauczyć, co oznacza, że ​​opanowanie go może zająć trochę czasu. Na szczęście istnieją tysiące przewodników dotyczących tworzenia aplikacji, które zaprowadzą Cię tam krok po kroku.

9. Marketing afiliacyjny

Jeśli nauczyłeś się np założenie bloga, marketing afiliacyjny może być sposobem na zarabianie na tym hobby. Reklamuj się na blogu przez Google Adsense i zarabiaj duże pieniądze na marketingu afiliacyjnym. Marketing afiliacyjny polega na promowaniu produktu lub usługi i zarabianiu na prowizji od każdej dokonanej sprzedaży.

Marketing afiliacyjny może być początkowo przytłaczający, dlatego warto poczytać o marketingu afiliacyjnym i samemu go wypróbować. Możesz też wziąć tzw kurs marketingu afiliacyjnego od kogoś z doświadczeniem i iść na skróty.

Zarabianie pieniędzy dzięki marketingowi afiliacyjnemu jest proste. Jednak potrzeba czasu, aby się zbudować, i dzieje się wiele prób i błędów.

10. Umiejętności handlowe

Umiejętności handlowe to nieoczekiwany sposób na sześciocyfrowe zarobki. Chociaż nie wszyscy otrzymają sześciocyfrową zapłatę, ty dostaniesz, jeśli jesteś dobry w tym, co robisz.

Umiejętności handlowe to między innymi hydraulik, elektryk, mechanik lub inspektor domu.

11. Łańcuch bloków

Blockchain to technologia, która grupuje informacje w bloki i dystrybuuje je w zdecentralizowanej sieci. Dzięki łańcuchowi bloków transakcje są zabezpieczone, co eliminuje potrzebę posiadania uprawnień.

Duże instytucje, takie jak banki, czują się zagrożone przez blockchain, ponieważ teoretycznie można je zastąpić. Tu są podstawy kryptowaluty jeśli jest to coś, o czym chcesz wiedzieć więcej.

12. Inwestowanie

Kiedy mówimy o wysokodochodowe umiejętności, inwestowanie to umiejętność, którą musimy omówić. Inwestując, kupujesz coś z oczekiwaniem, że z czasem będzie to zyskiwać na wartości.

Wiele osób myśli, że inwestowanie jest skomplikowane lub tylko dla bogatych. Powiem Ci, że możesz zacząć inwestować w każdą kwotę! Wiele aplikacji może ci w tym pomóc.

Dzięki Acorns możesz zainwestować resztę, gdy dokonujesz zakupu online. Dają ci nawet 5 $, kiedy się zarejestrujesz korzystając z mojego łącza.

Jak zarabiać pieniądze dzięki umiejętnościom o wysokich dochodach

Teraz, gdy wymieniliśmy te umiejętności, na pewno zastanawiasz się, jak zarabiać na tych umiejętnościach. Oto pięć sposobów na zarabianie pieniędzy wysokodochodowe umiejętności.

Wolny strzelec

Najprostszym sposobem na zarabianie pieniędzy dzięki umiejętnościom o wysokich dochodach jest rozpoczęcie pracy jako wolny strzelec. Dzięki freelancingowi możesz uzyskać stosunkowo stałą wypłatę podczas pracy w domu. Możesz pracować w weekendy jako praca dodatkowa, aby zarobić dodatkowe złotówki.

Możesz pracować we własnych godzinach, pracować dla wielu klientów i określać swoje środowisko pracy. Robiąc to, możesz łatwo zarobić 1000 dolarów w tydzień.

Jedną z najpopularniejszych dziedzin freelancerów i zarabiania pieniędzy w Internecie jest pisanie freelancerów. To świetny sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, pracę w domu i zarabianie na pisaniu. Sprawdź platformy, takie jak Freelance Writing Jobs i Fiverr, aby znaleźć niezależne programy do pisania, aby zarobić dodatkowe pieniądze.

Zrobić kurs

Włączenie swojej wiedzy w kurs to świetny sposób na zrobienie tego pasywny dochód od twoich umiejętności. Jednak tworzenie i sprzedawanie kursów zajmie dużo czasu z góry. Wyobraź sobie, że tworzysz filmy i arkusze do pracy dla odbiorców.

🔥 Zalecana:  Jak zarabiać na słuchaniu podcastów, które Cię inspirują

Jeśli masz czas, aby go poświęcić, utworzenie kursu może być bardzo opłacalne. polecam Pojętny jako sposób na stworzenie kursu online. Są proste, łatwe, responsywne i bardzo je polecam.

Napisz ebooka

Pisanie ebooka to także świetny sposób na zbudowanie kilku dochód z pobocza. Raz piszesz ebooka i cieszysz się pieniędzmi przez lata.

Pisanie ebooka kosztuje pracę z góry i trzeba w to włożyć wysiłek.

Rozpocznij blog

Założenie bloga to łatwy sposób na dzielenie się wiedzą i zarabianie pieniędzy. Założenie bloga może być czymś, co robisz poza pracą na pełny etat lub inną działalnością.

Bycie blogerem ma znaczące zalety, podczas gdy wady są stosunkowo ograniczone. Możesz zarobić do 100 000 $ miesięcznie na blogowaniu, tak jak Melyssa Griffin lub Michelle z Making Sense of Cents.

Możesz zarabiać na blogu Poprzez:

 • Marketing afiliacyjny
 • Posty sponsorowane
 • Reklamy
 • Sprzedaż produktów (takich jak kurs lub e-book)

Założenie bloga jest stosunkowo tanie i nie musisz wymieniać czasu na pieniądze. Możesz już zapisać się na bloga za 3,95 $ (zniżka dla moich czytelników), kiedy ty zarejestruj się przez ten link.

Rozpocznij boczny zgiełk

Czy chcesz zarabiać pieniądze dzięki swoim umiejętnościom o wysokich dochodach oprócz codziennej pracy? Zacznij to jako poboczne zgiełk. The najlepsze pomysły na zgiełk to te, które łączą coś, co lubisz robić, z czymś, w czym jesteś dobry.

Kilka popularnych pobocznych sposobów zarobienia dodatkowych pieniędzy to:

 • Zarabiaj za wypełnianie ankiet. Możesz zarabiać pieniądze za pośrednictwem kilku witryn z ankietami, takich jak Swagbucks. Przeczytaj całą naszą recenzję Swagbucks tutaj.
 • Zadania transkrypcji – to zarabianie na pisaniu w domu. To nie tak, że zarabiasz pieniądze podczas snu, ale im szybciej piszesz, tym więcej zarabiasz!
 • Zadania wprowadzania danych – wprowadzanie danych to poboczna krzątanina z niską barierą. Możesz zarejestrować się na platformie i zacząć. Jeśli szukasz rynku pracy, sprawdź Fiverr!
 • Zacznij testować strony internetowe – to świetny dodatek. Często dostajesz 10 $ za 15 minut. Tyle, że trzeba cierpliwie czekać na okazje, bo wiele osób chce to zrobić.

Zwiększ swój dochód z pracy

Podczas gdy wiele osób przedstawia przedsiębiorczość jako świętego Graala, nie każdy chce tej ścieżki. Być może jesteś w trakcie budowania dodatkowego dochodu. Możesz cieszyć się swoją pracą. To wszystko świetnie!

Kiedy nauczysz się nowej umiejętności, możesz umieścić ją w swoim CV lub negocjować swoją pensję w swojej obecnej pracy.

Zapytaj swojego przełożonego, czy istnieją obecnie projekty, w których mógłby wykorzystać tę umiejętność. Możesz zastosować to w praktyce, nauczyć się czegoś więcej i przy okazji zdobyć dodatkowe pieniądze.

Wniosek – Umiejętności o wysokich dochodach do zarabiania pieniędzy

Kiedy poświęcasz czas na rozwijanie umiejętności przynoszących wysokie dochody, możesz z nich skorzystać i zarobić dobre pieniądze. Wiele z tych wysokodochodowych umiejętności da ci większe bezpieczeństwo finansowe i elastyczność w wyborze ścieżki kariery.

Zacznij zarabiać z wysokodochodowe umiejętności i pobij sześciocyfrową liczbę rocznie w mgnieniu oka!