12 sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Krótkie klipy wideo są obecnie najbardziej pożądanym sposobem konsumowania treści. Są zabawne do oglądania, zabawne wizualnie i często pouczające. Istnieje kilka platform, które umożliwiają przesyłanie filmów, dzięki czemu użytkownicy mogą udostępniać informacje. Przy tak dużej ilości treści wideo możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że możesz zarabiać na przesyłaniu filmów.

Jeśli masz doświadczenie w przesyłaniu filmów, możesz zrobić z tego karierę. Wybierz odpowiednią pracę, aby zarabiać na przesyłaniu filmów. W dzisiejszych czasach miliony godzin filmów są przesyłane do Internetu każdego dnia. Prawdopodobnie wiesz, że przesyłanie filmów zajmuje trochę czasu. Nie każdy ma czas, aby zająć się tym samodzielnie. Tutaj wchodzisz ty.

Świadcz usługi lub znajdź własną drogę w wirtualnym świecie, aby zarabiać na przesyłaniu filmów. Czas i umiejętności potrzebne do przesyłania filmów we właściwym formacie to coś, za co wiele osób codziennie otrzymuje wynagrodzenie. Skorzystaj z możliwości zarobienia pieniędzy, wykonując zadanie, na którym się znasz.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

12 sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów

Znajdź oferty pracy, które pozwolą Ci zarabiać na przesyłaniu filmów. Może się okazać, że te możliwości można wykonać w zaciszu własnego domu.

1. Zostań Wirtualną Asystentką

Wirtualni asystenci otrzymują wynagrodzenie za pomoc innym firmom w załatwianiu spraw w ich biznesie. Może to obejmować przesyłanie filmów dla firmy z wielu powodów. Firmy mogą wysyłać filmy innym pracownikom w celach szkoleniowych, marketingowych lub w celu przesłania aktualnych informacji o ogłoszeniach firmy.

Zostań wirtualnym asystentem i oferuj przesyłanie filmów jako usługę, którą oferujesz, aby zachęcić firmy do zatrudnienia Cię. Jako wirtualna asystentka ustalasz własną stawkę godzinową i wybierasz godziny, w których chcesz pracować. Znajdź firmy, dla których możesz pracować i zarabiać na przesyłaniu filmów.

2. Rozpocznij płatną grupę na Facebooku

Facebook oferuje funkcję o nazwie „Grupy”. Możesz utworzyć grupę o prawie wszystkim, o ile jest to zgodne z zasadami Facebooka. Stwórz własną grupę o czymkolwiek chcesz i pobierz opłatę za wstęp dla członków.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 500 000 rocznie - 15 najlepszych miejsc pracy do zdobycia i zarabiania dobrych pieniędzy

Wewnątrz grupy przesyłaj filmy o odpowiednich treściach i szkoleniach, które przyniosą korzyści członkom, lub po prostu przesyłaj cotygodniowe filmy z meldowaniem się, aby przywitać się z członkami. Zarabiaj na utrzymaniu wartościowej grupy na platformie.

Powiązany: Jak zostać menedżerem mediów społecznościowych

3. Zostań specjalistą ds. reklam na Facebooku

Reklamy na Facebooku mogą mieć formę filmów. Jeśli tworzysz reklamy na własne potrzeby lub dla innych firm, możesz zarabiać na przesyłaniu filmów. Wykorzystując swoją wiedzę na temat reklam, twórz filmy, które będą atrakcyjne wizualnie dla odbiorców, aby zachęcić ich do kliknięcia filmu.

Specjalista ds. reklam na Facebooku otrzymuje wynagrodzenie za własne filmy ze względu na liczbę kliknięć i sprzedaż, jaką reklama generuje dla firmy. Jeśli zdecydujesz się pracować dla kogoś innego, możesz ustalać własne stawki i dyktować, ile chcesz zarabiać. Przesyłaj filmy do Facebooka w sekcji reklam, aby zobaczyć wzrost swoich dochodów.

Powiązany: Zarabiaj, aby polubić posty na Instagramie

4. Prześlij filmy dla firm z branży nieruchomości

Firmy z branży nieruchomości przeprowadzają wirtualne wycieczki po domach, które wystawiają na sprzedaż. Wycieczki wideo uzyskują więcej kliknięć i wyświetleń, zwiększając szansę na sprzedaż domów. Pomóż tym agentom nieruchomości w ich wielu ofertach i przejmij za nich proces przesyłania filmów.

Zdobądź filmy od osoby, która je nagrała. Dopasuj film do właściwej listy i potwierdź, że został poprawnie załadowany do witryny. Możesz to zrobić jako freelancer lub faktyczny pracownik firmy zajmującej się nieruchomościami.

Powiązany: Jak zostać zarządcą nieruchomości

5. Zostań kamerzystą ślubnym

Nic nie mija szybciej niż impreza w dniu ślubu. Z napiętym harmonogramem dnia i emocjami, które go otaczają, dla szczęśliwej pary może on wydawać się niewyraźny. Zostań filmowcem ślubnym, aby pomóc uchwycić wszystkie słodkie intymne chwile, które mogły pozostać niezauważone w całym zgiełku imprezy.

Filmowcy mogą współpracować z fotografami, aby zaoferować tę usługę lub założyć własną firmę. Możesz także zostać asystentem kamerzysty i zarabiać na przesyłaniu dla niego filmów. Ostrożnie prześlij te niezapomniane wydarzenia dla nowożeńców.

Powiązany: Jak zostać edytorem zdjęć

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Więcej sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów online

Miej otwarte opcje, jeśli chodzi o zarabianie na przesyłaniu filmów. Znajdź jeszcze więcej sposobów zarabiania pieniędzy dzięki filmom.

6. Uruchom kanał YouTube

Jednym z bardziej oczywistych sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów jest utworzenie kanału YouTube i zarabianie na nim. Możesz przesyłać wszystkie własne treści wideo na swój kanał, aby mogli je oglądać widzowie. Twórz filmy o wszystkim, na czym chcesz skupić się na swoim kanale.

🔥 Zalecana:  Problem z ekranem ładowania Snapchata (jak naprawić)

animator to świetne narzędzie do tworzenia filmów na YouTube. Sprawia, że ​​tworzenie wideo staje się dziecinnie proste! Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się tworzyć filmy animowane, czy filmy akcji na żywo, to narzędzie ułatwia. A Twoje filmy faktycznie wyglądają na profesjonalnie wykonane i mogą stać się wirusowe, co oznacza więcej pieniędzy w Twojej kieszeni! Zacznij od animator za darmo, aby sprawdzić, czy jest to odpowiednie narzędzie do tworzenia filmów.

W YouTube możesz zezwolić na wyświetlanie reklam na swoim kanale. Dzięki tym reklamom możesz zapłacić za wyświetlenia swoich filmów. Możesz także zarabiać na kliknięciach tych reklam. Najlepsze w przesyłaniu filmów do YouTube za pieniądze jest to, że możesz zarabiać pasywny dochód bez konieczności robienia więcej.

7. Uruchom witrynę niszową

Witryny niszowe są zasobami informacyjnymi i chociaż wymagają pisania, możesz także przesyłać szybkie filmy do swoich treści. Możesz wyświetlać krótkie samouczki, publikować filmy o wyprzedaży, pokazywać filmy o oferowanych usługach i tak dalej. Witryny niszowe mogą służyć różnym celom.

Zarabiaj na swojej niszowej witrynie, aby móc zarabiać na przesyłaniu do niej filmów. Używaj reklam lub promuj linki partnerskie, aby zwiększyć swoje dochody.

8. Pisz i sprzedawaj eBooki

Czytelnikom, którzy chcą dowiedzieć się, jak przesyłać filmy na różne platformy, możesz sprzedawać e-booki „jak to zrobić”. Napisz własne e-booki o najlepszych programach do przesyłania filmów. Możesz także pisać e-booki krok po kroku, opisujące dokładnie, jak ktoś może przesyłać filmy.

Jako autor ustalasz cenę książek, które piszesz. Poświęć czas na pisanie książek teraz i zarabiaj teraz iw przyszłości ze sprzedaży. Twoje e-booki mogą pomóc innym w nauce nowych umiejętności.

9. Sprzedawaj kursy online

Kursy online to świetne sposoby na nauczenie się czegoś nowego. Możesz przesyłać kursy, które dotyczą nauki przesyłania filmów. Nie wszystkie platformy internetowe są takie same. Możesz tworzyć osobne filmy do przesyłania na różne platformy.

Będziesz także przesyłać własne filmy do swojego kursu online, za które będziesz otrzymywać wynagrodzenie ze sprzedaży. Sprzedawaj swoje kursy i zarabiaj na pomaganiu innym w nauce.

Powiązany: Zarabiaj, aby uczyć

10. Zostań influencerem

Influencerzy są we wszystkich mediach społecznościowych. Niezależnie od tego, czy jest to Instagram, Facebook, TikTok, czy inna platforma, zarabiają dobrze za wpływanie na decyzje zakupowe ludzi. Robią to po prostu przesyłając filmy na preferowane platformy.

Te filmy zwykle składają się z tego, jak influencer prezentuje niektóre produkty lub tworzy samouczki. Te filmy często mają powiązane linki partnerskie, więc influencer otrzymuje prowizję za każdego, kto dokona zakupu z powodu ich filmu. Możesz również zostać influencerem i zarabiać na przesyłaniu filmów w swoim kanale, relacjach i rolkach.

🔥 Zalecana:  9 najlepszych aplikacji pasywnego dochodu do zarabiania pieniędzy w maju 2023 r

Inne sposoby zarabiania podczas przesyłania filmów

Pomyśl o czynnościach, za które już otrzymujesz wynagrodzenie, i dodaj trochę czasu na przesyłanie filmów do swojej listy zadań.

11. Zostań opiekunką/nianią

Po tym, jak dzieci poszły na drzemkę lub są w łóżku na wieczór, możesz wyciągnąć laptopa lub telefon, aby przesłać filmy do swoich ulubionych kanałów społecznościowych. Nagraj siebie, jak wykonujesz zabawne tańce lub udzielasz wskazówek dotyczących opieki nad dziećmi. Już otrzymujesz zapłatę za opiekę nad dzieckiem do powrotu rodziców, więc równie dobrze możesz przesłać kilka filmów podczas oczekiwania.

12. Zostań opiekunem zwierząt

Opiekunowie zwierząt domowych mają jedną z najfajniejszych prac w historii. Otrzymujesz wynagrodzenie za zabawę ze zwierzętami i zapewnianie im bezpieczeństwa podczas nieobecności ich właścicieli. Po zaspokojeniu potrzeb zwierzaka możesz poświęcić trochę czasu na przesyłanie filmów dla zabawy. Dostajesz zapłatę za bycie tam i dotrzymywanie towarzystwa zwierzętom; dlaczego nie dodać trochę czasu wideo i przesłać, gdy tam jesteś?

Powiązany: Jak zostać opiekunem zwierząt

Przesyłaj filmy, aby odblokować więcej pieniędzy

Przesyłanie filmów może wydawać się proste, ale zachęcenie widzów wymaga czasu, energii i odpowiedniego filmu. To nie jest tak cięte i suche, jak się wydaje. Niektórzy mogą powiedzieć, że przesyłanie filmów to sztuka. Jeśli już spędzasz czas na przesyłaniu filmów lub po prostu potrzebujesz dodatkowych pieniędzy, odblokuj więcej możliwości zarabiania pieniędzy, korzystając z jednego lub kilku pomysłów wymienionych tutaj.

Od zostania wirtualnym asystentem po rejestrowanie wydarzeń weselnych lub tworzenie własnego kanału YouTube — istnieje wiele sposobów zarabiania na przesyłaniu filmów. Nie pozwól, aby strach przed spróbowaniem czegoś nowego powstrzymywał Cię przed zarabianiem pieniędzy, których chcesz lub potrzebujesz.

Współpracuj z innymi, aby być ich wyłącznym przesyłającym wideo lub reklamować swoje usługi innym firmom. Możesz żyć tak, jak chcesz, a wszystko zaczyna się od znalezienia odpowiedniej okazji do zarabiania pieniędzy za przesyłanie filmów za pieniądze, których jesteś wart.

Powiązany: Zarabiaj na oglądaniu filmów z YouTube