12 przełomowych sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: 12 przełomowych sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości

Jedna z moich ulubionych stron, Swagbucks, oferuje mnóstwo sposobów zarabiania prawdziwych pieniędzy online. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem, spróbuj! Oto pięć rzeczy, które możesz zrobić, aby łatwo zarobić pieniądze na stronie:

 • Grać w gry (do 110 USD za sztukę)
 • Testuj aplikacje (do 150 USD za sztukę)
 • Prześlij rachunki (łatwa gotówka)
 • Kupuj w swoich ulubionych sklepach (do 10% zwrotu)
 • Odpowiadaj na ankiety i ankiety (szybka gotówka w kilka minut!)

Bez wiadomości ludzie nie byliby w stanie nadążyć za bieżącymi wydarzeniami w swoich rodzinnych miastach, nie mówiąc już o całym świecie. Nie wszystkie wiadomości dotyczą polityki lub zgłaszania złych wydarzeń. To także świętowanie nowych wydarzeń i odkryć, które przynoszą radość innym.

Jeśli chcesz być na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami, jednocześnie maksymalnie wykorzystując swój czas, rozważ wiele sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości.

Wiadomości nie muszą być skierowane wyłącznie do dużych, nowych firm. Rozważ przeczytanie wiadomości o parkach rozrywki, takich jak Disney World lub Universal Studios. Możesz także przeczytać wiadomości dla lokalnych firm, które chcą opublikować ogłoszenia.

Niezależnie od tego, co Cię interesuje, jest wysoce prawdopodobne, że istnieje sposób zarabiania na czytaniu wiadomości na ten temat. Miej otwarty umysł na różne sposoby zarabiania pieniędzy dzięki wiadomościom. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że masz wiele opcji.

Nasze popularne oferty zarabiania pieniędzy

Zarejestruj się w każdej z poniższych firm, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy.

 • 10 $ premii za rejestrację
 • Płaci za wypełnianie ankiet, wypełnianie ofert, zakupy online i wiele więcej
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 10 $
 • 5 $ premii za rejestrację
 • Płaci za granie w gry, oglądanie filmów, odpowiadanie na ankiety i nie tylko
 • 100 innych płatnych zadań
 • Nagrody pieniężne i karty podarunkowe
 • Dołącz i otrzymaj 5 $

12 sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości

Niektóre z tych pomysłów, jak zarabiać na czytaniu wiadomości, mogą wydawać się oczywiste, podczas gdy inne mogą być dla Ciebie nowe.

1. Zostań niezależnym pisarzem

Niezależni pisarze otrzymują wynagrodzenie za pisanie dla klientów. Możesz zarabiać na pisaniu postów na blogu, artykułów, e-booków, treści skryptów wideo i wielu innych. Połącz to wszystko, aby zostać niezależnym pisarzem dla nowych źródeł, a możesz zarabiać na czytaniu wiadomości.

Możesz przyjąć klientów, którzy chcą być znani z dostarczania wysokiej jakości wiadomości dla dowolnej publiczności, której służą. Istnieją również możliwości pisania dla dużych firm informacyjnych i zarabiania za to. Czytaj o aktualnych tematach wiadomości, a następnie pisz o nich w kompleksowy, spójny sposób dla swoich klientów, aby ich odbiorcy mogli być na bieżąco.

2. Zostań redaktorem

Redaktorzy otrzymują wynagrodzenie za redagowanie treści. Możesz zostać redaktorem, który redaguje publikacje z wiadomościami, zanim zostaną one wydrukowane i widoczne dla wszystkich. Zostań redaktorem, który przegląda i edytuje informacje o wiadomościach.

🔥 Zalecana:  Jak promować swoją markę w TikTok: 5 zwycięskich strategii 2023

Zanim treść zostanie opublikowana na teleprompterze, aby nadawca wiadomości mógł ją przeczytać na żywo, lub zanim artykuł z wiadomością zostanie opublikowany na stronie internetowej, Twoje oczy jako redaktora mogą zapewnić, że wiadomości zostaną dostarczone dokładnie.

Redaktorzy mogą otrzymywać wynagrodzenie za czytanie wiadomości jako pracownik lub rozpocząć własną działalność redakcyjną. Możesz zdecydować, jak najlepiej edytować swój styl życia dla swoich klientów.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu

3. Zostań Wirtualną Asystentką

Bycie wirtualnym asystentem oznacza nadążanie za nowinkami dotyczącymi klientów, którym służysz. Może to oznaczać śledzenie przepisów, które mogą mieć bezpośredni wpływ na Twojego klienta, lub po prostu śledzenie wiadomości o nowych zmianach w firmie. Wirtualni asystenci otrzymują wynagrodzenie za czytanie wiadomości wysyłanych do nich za pośrednictwem e-maili, które następnie przekazują odpowiednim stronom.

Jako wirtualna asystentka ustalasz własną stawkę godzinową i ustalasz godziny, w których chcesz pracować. Możesz nawet pracować z dowolnego miejsca na świecie, o ile wykonasz przydzielone zadania. Wymeldować się W pełni zarezerwowane VA aby zrozumieć, w jaki sposób możesz zarezerwować swój kalendarz pełen klientów wirtualnych asystentów.

Powiązany: Najlepsze kursy wirtualnej asystentki

4. Rozpocznij działalność księgową

Księgowi mają do odegrania ważną rolę w każdej firmie. Nie tylko śledzą wydatki i dochody firmy, ale także muszą być na bieżąco z wszelkimi zmianami w prawie dotyczącym sprawozdawczości pieniężnej. Aby wiedzieć, jakie zmiany wchodzą w życie i kiedy, musisz przeczytać wiadomości.

W zależności od tego, gdzie znajduje się klient, którego obsługujesz, będziesz musiał przeczytać szczegółowe przepisy dotyczące księgowości obowiązujące w tym stanie, takie jak składanie podatków dla tej firmy. Będziesz musiał wiedzieć o każdym sezonie podatkowym, czy dodano nowe odliczenie lub czy istnieją nowe przepisy dotyczące dochodów, które mają bezpośredni wpływ na działalność Twojego klienta. Bądź na bieżąco, aby poprowadzić swoich klientów do sukcesu finansowego.

5. Zostań nadawcą wiadomości

Nadawcy wiadomości otrzymują wynagrodzenie za czytanie wiadomości bezpośrednio z telepromptera. Ten rodzaj pracy jest zwykle znany jako bycie kotwicą dla firmy informacyjnej. Byłbyś twarzą kanału informacyjnego, przekazującego wiadomości widzom, gdy tylko się pojawią.

Twoim zadaniem jako nadawcy wiadomości jest zapewnienie, że pomagasz społeczeństwu zdobyć jak najwięcej wiedzy i informacji, aby opinia publiczna mogła podejmować świadome decyzje. Oprócz relacjonowania tragedii i ważnych wydarzeń, nadawca wiadomości staje się głosem miasta, dla którego relacjonuje, będąc na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami.

Powiązany: Jak zostać niezależnym dziennikarzem

Więcej sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości online

Istnieje jeszcze więcej sposobów zarabiania na czytaniu wiadomości online oprócz wspomnianych wcześniej ofert pracy. Rozważ przyjrzenie się poniższym pomysłom, aby naprawdę zwiększyć swoje dochody.

6. Skrzynka odbiorczaDolary

Zarabiaj, aby być na bieżąco z wiadomościami Skrzynka odbiorczaDolary. InboxDollars to internetowa platforma nagradzająca członków, która nagradza członków za wykonywanie zadań. Zarabiaj na wiadomościach, oglądając filmy z wiadomościami na platformie. Za każdy obejrzany film zarabiasz pieniądze, które są następnie wpłacane na Twoje konto InboxDollars.

🔥 Zalecana:  9 legalnych sposobów na zarobienie dodatkowych 200 $ miesięcznie (lub więcej!)

Odbierz pieniądze z Skrzynka odbiorczaDolary zlecając wypłatę w formie karty podarunkowej. Możesz wybrać karty upominkowe od Amazon, Target i innych.

7. Swagbucks

Swagbucks to popularna internetowa strona z nagrodami, która istnieje od 2008 roku i płaci członkom za czas spędzony na wykonywaniu zadań. Zarabiaj za bycie na bieżąco z wiadomościami podczas oglądania filmów z wiadomościami w Swagbucks.

The Swagbucks platforma nagradza cię w postaci punktów (znanych również jako SB). Zbierz wystarczającą liczbę SB, aby wymienić je na nagrody pieniężne, takie jak karty podarunkowe do Nike, Starbucks lub bezpośredni depozyt na PayPal. Oglądaj wiadomości na platformie Swagbucks i zarabiaj na tym.

8. Utwórz kanał informacyjny na YouTube

Załóż własny kanał YouTube, który jest przeznaczony do przekazywania wiadomości odbiorcom. Możesz wybrać rodzaj wiadomości, które chcesz dostarczać na swoim kanale. Aby odnieść sukces w YouTube, musisz często czytać wiadomości, aby być na bieżąco z nowymi informacjami.

Czytaj wiadomości i informuj widzów o najważniejszych kwestiach. Jeśli możesz, zapoznaj się ze szczegółami tematów wiadomości. Podczas konfigurowania kanału YouTube możesz umieszczać reklamy w swoich filmach. Wykorzystaj wyświetlenia i kliknięcia reklam swoich widzów, aby uzyskać pasywny dochód na swoim kanale.

9. Rozpocznij blog z wiadomościami

Użyj własnego bloga jako źródła informacji dla swoich odbiorców. Stwórz swojego bloga, aby był centrum wiadomości. Zarabiaj, aby czytać wiadomości, gdy czytasz o bieżących wydarzeniach, a następnie zgłaszaj je swoim czytelnikom za pośrednictwem własnych postów na blogu.

Blogi mogą zarabiać dzięki reklamom i linkom partnerskim. Dodaj je, aby Twój blog z wiadomościami był dla Ciebie źródłem dochodu. Zarabiaj za obejrzenie i kliknięcie za każdym razem, gdy ktoś kliknie reklamę. Możesz również otrzymać prowizję za zakupy dokonane za pomocą specjalnego linku partnerskiego lub kodu.

Powiązany: Jak zarabiać na udostępnianiu linków

Więcej popularnych ofert zarabiania pieniędzy

Zarabiaj więcej pieniędzy w wolnym czasie dzięki tym renomowanym firmom.

 • Darmowa gotówka PayPal
 • Płatne ankiety i wyszukiwania w sieci
 • Zarabiaj łatwy zwrot gotówki
 • Otrzymuj płatności bezpośrednio na konto PayPal
 • Dołącz i zarabiaj
 • PayPal, Visa, Amazon itp.
 • Płaci ci za NIC (z SJ Pulse)
 • Wystarczy zainstalować oprogramowanie
 • Weź udział w płatnych ankietach i badaniach
 • Dołącz i zdobądź gotówkę

Zarabiaj na czytaniu wiadomości

Jeśli Twój dostępny czas w ciągu dnia lub tygodnia jest już wyczerpany, zastanów się, w jaki sposób możesz zarabiać podczas oglądania wiadomości. Te pomysły mogą dać ci satysfakcję z zarabiania pieniędzy, jednocześnie nadążając za nowymi informacjami.

10. Zostań nianią lub opiekunką

Zostań nianią lub opiekunką, aby zarabiać na opiece nad cudzymi dziećmi. Zwykle wiąże się to z zabawą z dziećmi, obejrzeniem filmu i upewnieniem się, że jedzą posiłki. Jeśli jesteś opiekunką dla rodziny, która chce mieć randkę, możesz być również odpowiedzialna za położenie dzieci do łóżka.

🔥 Zalecana:  Jak zarobić 5000 $ miesięcznie (ponad 10 realistycznych pomysłów!)

Czekając na powrót rodziców do domu i po tym, jak dzieci pójdą spać, przeczytaj wiadomości z telefonu lub włącz telewizor, aby nadrobić zaległości. Nadal będziesz zbierać pieniądze za czas spędzony w domu nadrabiając zaległości w bieżących wydarzeniach.

11. Oferuj usługi opieki nad zwierzętami

Petsitter ma jedną z najłatwiejszych i najfajniejszych prac. Po prostu zarabiaj, aby opiekować się zwierzętami innych ludzi, gdy są poza miastem na wakacjach lub w interesach. Będziesz musiał sprawdzić zwierzęta, nakarmić je i spędzić trochę czasu na pocieszaniu ich pod nieobecność właściciela.

Podczas gdy spędzasz czas ze swoim nowym futrzanym przyjacielem, przeczytaj wiadomości na telefonie lub włącz telewizor. Zapewnij zwierzęciu komfort przez cały czas, pozostając na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie. Zarabiaj za opiekę nad zwierzęciem i czytanie wiadomości w tym samym czasie.

Powiązany: Jak zostać groomerem dla zwierząt

12. Zostań Opiekunką Domową

Jako opiekunka domowa zarabiasz pieniądze, dbając o bezpieczeństwo czyjegoś domu podczas jego nieobecności. Przyjdź, sprawdź dom, przynieś paczki, posiedź trochę i zarabiaj pieniądze. To naprawdę łatwa praca i możesz zarabiać na niej w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w zależności od tego, ilu klientów chcesz przyjąć.

Gdy jesteś w domu, zrelaksuj się i przeczytaj wiadomości. Nie musisz wiele robić poza upewnieniem się, że dom jest bezpieczny, podlewaniem roślin i upewnianiem się, że dom wygląda na żywy i zamieszkały. Po sprawdzeniu wszystkiego możesz się zrelaksować i zarabiać czytać wiadomości.

Czytanie wiadomości może być pouczające i lukratywne

Jeśli lubisz być na bieżąco z nowościami, ta lista jest stworzona specjalnie dla Ciebie. Bądź na bieżąco i zarabiaj w tym samym czasie. Nie ma lepszego sposobu na zarobienie dodatkowych 500 $ miesięcznie lub więcej, jeśli robisz coś, co kochasz.

Rozważ wszystkie wymienione tutaj pomysły. Wybierz jedną lub więcej opcji, aby zarabiać na czytaniu wiadomości. Od blogowania po filmy na YouTube, a nawet znalezienie pracy w stacji informacyjnej — znajdź opcję, która najlepiej pasuje do Twojego stylu życia.

Powiązany: Jak zarabiać na czytaniu e-maili